تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره بورسیه تحصیلی

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان

مشاوره بورسیه تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با توجه به اینکه ادامه تحصیل در خارج از کشور محاسن بسیار زیادی دارد به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبان زیادی به دنبال مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان برای پذیرش در این دانشگاه ها و کشورها می باشند.

قبولی و پذیرش در هر یک از این دانشگاه ها می تواند امکان و شرایط بهتری را فراهم نماید. به همین دلیل سوال دومی که دانش اموزان و داوطلبان دارند این است که چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم ؟

بورسیه تحصیلی چیست؟ و چگونه می توان بورسیه تحصیلی رایگان گرفت؟ این سؤالات از جمله سؤالاتی است که برای شمار زیادی از افراد خواستار دریافت بورسیه، مطرح می شود.

باید این موضوع را قبول کرد که در حال حاضر رقابت شدیدی در بین دانشجویان دارای شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی، برای گرفتن بورسیه وجود دارد.

نکته بسیار مهمی که در اینجا باید مطرح کنیم این است که شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان چیست؟ سؤال دیگری که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش بیاید این است که آیا امکان گرفتن بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور وجود دارد یا خیر؟ در این نوشته، سعی داریم کلیه این سؤالات در رابطه با بورسیه تحصیلی رایگان را پاسخ بدهیم.

 

برای آشنایی با شرایط ضروری اخذ ویزای کانادا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

بورسیه تحصیلی چیست؟

شاید این سؤال در ذهن شما هم ایجاد شده باشد که بورس تحصیلی چیست؟ در پاسخ باید عرض کنیم که منظور از بورسیه تحصیلی کمک هزینه ای است که به وسیله کشور مقصد جهت ادامه تحصیل شما در انواع مقاطع تحصیلی در نظر گرفته می شود.

به این ترتیب، شما می توانید بدون داشتن تعهد خدمت به آن کشور از خدمات ارائه شده توسط مراکز علمی و دانشگاهی بهره مند شوید و به تحصیل عالیه آن هم در بهترین و شناخته شده ترین دانشگاه ها بپردازید.

باید عرض کنیم که، فاند یا همان بورسیه رایگان معمولاً به دانشجویان تحصیلات تکمیلی یعنی مقاطع ارشد و دکتری تعلق می گیرد، البته دقت کنید که براساس رشته انتخابی تان شرایط دریافت بورسیه رایگان متفاوت است.

 

انواع بورسیه تحصیلی رایگان

 

بورسیه تحصیلی رایگان

 

آیا می دانستید که بورسیه تحصیل رایگان در چند دسته تقسیم بندی می شود؟ در این قسمت به ذکر انواع بورسیه رایگان برای شما می پردازیم.

 

دقت داشته باشید که دریافت بورس تحصیلی برای تمامی کشورها تحت شرایطی خاص صورت می گیرد.

 

1. کمک هزینه ای که در قبال انجام فعالیت های دانشگاهی به طور سالیانه یا ماهانه به فرد دانشجو داده می شود.

این نوع از فاند را معمولاً دانشجویان مقطع دکتری و بالاتر دریافت می کنند. در حقیقت، این قبیل از دانشجویان مانند یک شخص شاغل در دانشکده کار می کنند و مثل مابقی مسئولین و پرسنل دانشگاه به صورت ماهیانه حقوق می گیرند.

باید اشاره کنیم که بنا به عناوین شغلی این افراد به آن ها TA یا RA می گویند.

 

2. کمک هزینه هایی که یا بازپرداختشان در بلند مدت صورت می گیرد و یا کلاً بازپرداختی برای آن ها در نظر گرفته نشده است.

این کمک هزینه ها که به طور معمول فرد دانشجو فعالیت کاری در قبال آن ها انجام نمی دهد به اشکال گوناگونی به وی پرداخت می شود.

این مبالغ معمولاً در قالب وام های تحصیلی و با بازپرداخت بلندمدت یا کوتاه مدت برای افراد واریز می گردد.

البته این کمک هزینه ها خود به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که برای آشنایی با هر یک از آن ها می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

3. کمک هزینه های مختص بانوان

این بورسیه تحصیلی رایگان به بانوان اختصاص دارد و برای تشویق و ترغیب آن ها به داشتن تحصیلات بالای دانشگاهی پرداخت می شود.

بعلاوه، اشخاص دارای بیماری های خاص یا معلولیت نیز امکان استفاده از این نوع بورسیه تحصیلی رایگان را دارند.

 

4. کمک هزینه های مختص دانشجویان با توانایی و مهارت های خاص

این نوع بورسیه تحصیلی که تحت عنوان professionals شناخته می شود به افرادی تعلق می گیرد که ویژگی، مهارت و یا توانایی به خصوصی داشته باشند.

به طور مثال، افراد ورزشکار دارای افتخارات بین المللی امکان استفاده از این نوع بورسیه تحصیلی رایگان را دارند.

 

 

شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان چیست؟

 

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی

 

آیا می دانید شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان و تحصیل در خارج از کشور چیست؟ از جمله شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان می توان به داشتن مدرک زبان، معتبر بودن دانشگاه مبدأ، داشتن توصیه نامه و همین طور ثبت اختراع اشاره کرد.

البته توجه داشته باشید که ممکن است سن فرد نیز از جمله شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان در نظر گرفته شود. فراموش نکنید که اطلاع از شرایط دقیق دریافت این بورسیه ها برای هر فردی الزامی است.

در صورت نیاز به اطلاع از شرایط دریافت بورسیه تحصیلی در انواع دانشگاه های کشورهای مختلف دنیا با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت کنید.

مشاورانی که بتوانند اطلاعات کاملی را در رابطه با شرایط اخذ انواع بورسیه های تحصیلی در اختیار شما داوطلبان و دانشجویان عزیز قرار دهند.

 

دریافت بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور راست یا دروغ؟

آیا چیزی در مورد دریافت بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور شنیده اید؟ آیا به نظرتان این خبر حقیقت دارد؟ یعنی هر کدام از رتبه برترهای کنکور می توانند اقدام به دریافت بورسیه تحصیلی با رتبه کنکور نمایند؟ آیا در طی سال های گذشته کسی از این امتیاز استفاده کرده است؟

اگر این خبر صحت داشته باشد که نور علی نور است. یعنی فرد با توجه به رتبه عالی که در کنکور کسب کرده است می تواند به تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های دنیا و مهم تر از همه رشته ای بپردازد که از هر نظر عالی است.

رشته ای که هم فرد به آن علاقمند است و هم بازار کار بسیار خوبی در کشور محل تحصیل وی دارد. دیگر از این بهتر چه می تواند باشد؟ این فرصتی است که در صورت حقیقت داشتن نصیب هر کسی نمی شود.

برای اطلاع از جزئیات و موثق یا غیرموثق بودن این موضوع با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

خدمات مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان

 

دریافت بورسیه تحصیلی

 

سوالاتی که افراد برای ادامه تحصیل در خارج از کشور دارند متفاوت می باشد به همین دلیل اولین خدمتی که ما به تمامی این عزیزان ارائه می نماییم این است که کمک کنیم تا در رابطه با تمامی سوالات و ابهاماتی که دارند به نتیجه دست یابند.

برخی از دانشگاه ها برای پذیرش خود از داوطلبان مدارک زبان را درخواست می نمایند، به همین دلیل از جمله خدمات دیگر این موسسه مربوط به همین دسته از افراد می باشد که به آنها نحوه دریافت این مدارک را توضیح می دهند.

دارا بودن پاسپورت و ویزا نیز برای ادامه تحصیل در هر یک از کشور ها ضروری می باشد، به همین دلیل از دیگر خدماتی که در مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان صورت می پذیرد، در رابطه با این موضوع می باشد که به آنان کمک می نماید تا بتوانند جهت دریافت روادید اقدام نمایند.

همچنین شرایط پذیرش در هر یک از کشورها می تواند متفاوت باشد به هیمن دلیل از دیگر خدماتی که ما به تمامی این عزیزان ارائه می نماییم توضیحاتی در این رابطه می باشد.

یکی از معضلاتی که دانشجویان عزیز دارند در رابطه با مراحل دریافت ارز دانشجویی می باشد. به همین دلیل ما در مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان کمک مینماییم تا با تمامی این مراحل آشنا شوند تا بتوانند برای ادامه تحصیل به راحتی اقدام نمایند.

 

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهایی است که طرفداران زیادی دارد و به هیمن دلیل علاقه مندان به این رشته بسیار تمایل دارند تا در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند. ادمه تحصیل در کشور آلمان به چندین صورت امکان پذیر است.

یکی از طریق هایی که یم تاون با استفاده از آن برای ادامه تحصیل اقدام نمود، استفاده از دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی فنی در آلمان و آکادمی های آموزشی هنر و موسیقی در آلمان می باشد.

چانچه مایل به ادامه تحصیل به صورت رایگان در کشور آلمان می باشید، لازم است در دانشگاه های روزانه و یا شبانه این دانشگاه پذیرفته شوید.

داوطلبان و متقاضیان توجه داشته باشند که برای ورود به این رشته لازم است یک دوره یکساله را در کالج این دانشگاه بگذارنید تا امکان ورود به این دانشگاه را داشته باشید.

 

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان ترکیه

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان ترکیه

 

یکی از دلایلی که دانشجویان و داوطلبان ایرانی کشور ترکیه را به عنوان کشور مورد علاقه خود برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند، در واقع هزینه های کم این کشور به نسبت سایر کشورهای دیگر می باشد.

به همین دلیل برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها، تقاضاهای زیادی وجود دارد که برای هر یک از این دسته از افراد می تواند امتیاز بسیار مناسبی محسوب شود.

دانشگاه های ترکیه در رشته های پزشکی و پیراپیزشکی داوطلبان را پذیرش می نماید. در واقع شما در صورتی که مایل به ادامه تحصیل بدون کنکور در کشور ترکیه می باشید می توانید بدون استفاده از روادید و یا استفاده از مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان نسبت به ادامه تحصیل در این کشور اقدام نمایید.

یکی از محاسنی که دانشگاه های ترکیه دارند این است که شما با ادمه تحصیل در دانشگاه های این کشور می توانید از خدمات درمانی یه صورت رایگان بهره مند شوید.

یکی از مزایای بسیار بزرگی که ما در رابطه با مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان ترکیه به کلیه داوطلبان ارائه می نماییم این است که در صورتی که بتوانید از بورسیه این دانشگاه استفاده نمایید، می توانید از تمامی هزینه های خوابگاه، هزینه های رفاهی و غیره معاف باشید.

همچنین دوره رایگان آموزش زیان ترکی را برای کلیه داوطلبان فراهم می نماید، به همین دلیل در این رابطه نیز جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

 

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان انگلستان

 

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان انگلستان

 

همانطور که می دانید کشور انگلستان از جمله کشورهایی است که از نظر تحصیلی بسیار مورد تائید می باشد اما قوانینی که برای اعطای بورسیه تحصیلی در این کشور وجود دارد در واقع تنها مربوط به وضغیت مالی شما نمی باشد.

بلکه مهم ترین موردی که بر اعطای بورسیه تحصیل به شما تاثیر گذار می باشد این است که بتوانید توانایی های خود را به اساتید و همچنین متخصصان این کشور ثابت کنید و این مهم ترین موردی است که می توانید با استفاده از آن از بورسیه مورد نظر برخوردار شوید.

از جمله مواردی که لازم است شما برای دریافت بورسیه تحصیل از آن برخوردار باشید این است که در شرایط سنی تعیین شده موسسات انگلستان که برای بورسیه تعیین نموده اند قرار داشته باشید.

حسب مورد برای موسساتی است که یکی از شرایط آنان همین شرط سنی می باشد و ممکن است برای برخی از موسسات اعطای این بورسیه هیچ گونه ارتباطی با شرایط سنی شما نداشته باشد. بنابراین این موارد بستگی زیادی به موسسه دارای بورسیه دارد.

همانطور که در مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان به داوطلبان عزیز تاکید می نماییم، دارا بودن مدرک زبان تافل و آیتلس برای داطولبان الزامی می باشد.

این مدارک دارای رنج نمراتی می باشند که با توجه به همین رنج نمرات پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان را قطعی می نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت در برخی از آزمون های دیگر همانند GPA برای داوطلبان الزامی می باشد به همین دلیل تلاش کنید تا نمره لازم را دریافت نمایید.

 

مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان ژاپن

کشور ژاپن یکی از کشورهایی است که از نظر سطح سواد و تحصیلات بسیار بالا می باشد. یکی از مواردی که عموما برای دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند وجود دارد، تائیده ای است که از طرف کشور ایران لازم است دریافت نمایند.

اگر انتخاب شما برای ادامه تحصیل خارج از کشور ژاپن است، جای هیچ گونه نگرانی برای تائیده ایران وجود ندارد زیرا مدرک این دانشگاه مورد تائید کشور ایران می باشد و پس از دریافت مدرک به راحتی می توانید به وزرات علوم ارائه دهید.

از جمله نگرانی ها این است که در کشور ژاپن چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم؟ خوشبختانه کشور ژاپن به دانشجویان واجد شرایط بورسیه تحصیلی رایگان اعطا می نماید.

تفاوتی که این کشور با سایر کشورهای دیگر دارد، در ارائه بورسیه های قبل از تجصیل می باشد. با توجه به بالا بودن مخارج زندگی در ژاپن، اعطای این بورسیه برای افرادی که مایلند سه مقطع تحصیلی دانشگاهی خود را در آنجا بگذرانند بسیار مفید می باشد.

سوال بعدی که در مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان از مشاوران ما پرسیده می شود این است که آیا انتخاب کشور ژاپن برای ادامه تحصیل می تواند مناسب باشد؟

یکی از محاسن بسیار بزرگی که برای ادامه تحصیل در کشور ژاپن وجود دارد این است که شما با استفاده از این مدرک می توانید در هر کشوری که مایل باشید مشغول به کار شوید زیرا مدرک این کشور از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است، همچنین امکانی که برای اشتغال به کار در حین تحصیل وجود دارد موجب کاهش هزینه ها می شود.

 

چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم ؟

 

نحوه اخذ بورسیه تحصیلی

 

پاسخ به این سوال که چگونه بورسیه تحصیلی رایگان بگیریم، برای هر یک از کشورها می تواند متفاوت باشد زیرا همانطور که اشاره شد هر یک از این کشورها شرایط پذیرش متفاوتی با سایر کشورهای دیگر دارند که همین مسئله می تواند در نوع پاسخ شما تاثیر گذار باشد.

اما به طور قطغ می توان گفت هر چه شما از سطح سواد و تحصیلات بالاتری برخوردار باشید، امکان دریافت بورسیه برای شما بالاتر خواهد بود.

پاسخ دومی که می توانیم به این سوال بدهیم این است که قبل از ثبت نام برای بورسیه تحصیلی ابتدا رزومه قوی برای خود جمع آوری نمایید.

هر چقدر تعداد مقالات شما بیشتر باشند و از ارزش بالاتری برخوردار باشند، می توان گفت شانس شما برای قبولی بیشتر است.

در صورتی که مایل به دریافت پاسخ بیشتری در رابطه با اینکه چگونه بورسیه تحصیلی بگیریم می باشید، می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان باشند.

 

مطالب مرتبط

بورسیه تحصیلی هندوستان

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

رشته های بدون کنکور خارج از کشور

تحصیل پزشکی بدون کنکور درخارج

بورسیه تحصیلی آلمان

مشاوره بورسیه تحصیلی

آیا برای دریافت بورسیه تحصیلی رایگان به مدارکی نیاز است؟

بله.جهت اطلاع از مدارک لازم برای دریافت بورسیه تحصیلی رایگان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان چیست؟

از جمله شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی رایگان می توان به داشتن مدرک زبان، فارغ التحصیلی از دانشگاه معتبر در ایران و موارد مهم دیگر اشاره کرد.

آیا امکان دریافت بورسیه تحصیلی با کنکور برای من وجود دارد؟

برای دریافت پاسخ این سؤال با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

بورسیه تحصیلی چیست؟

بورسیه تحصیلی امتیازی است که به وسیله آن امکان ادامه تحصیل رایگان برای فرد ممتاز و برجسته در دانشگاهی خارجی فراهم می شود.

نظرات

 1. داود الهام
  ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام من می توانم دوره لیسانس ام را در کشوری ایران در دانشگاه آزادی سلامی ایران به پایان برسانم اگر می توانم چگونه اقدام کنم.تشکر

 2. احسان
  ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام من اگر معدلم بالای ۱۹ونیم بشه در سه سال دبیرستان و مدرک تحصیلی b2زباندآلمانی که دارم میتونم بورسیه تحصیلی بشم بدون دادن کنکور

  • مشاور ارشد
   ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام احسان جان مشاوره دریافت بورسیه تو این سالها خیلی پیچیده شده شما کدام کشور و چه رشته ای مد نظرتونه سوالتون رو تخصصی تر بفرستید تا مشاوران ایران تحصیل پاسخ گوی شما باشند .

 3. فاطمه
  ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام من دانشجوی ترم1 لیسانس روانشناسی هستم وضع خانواده ام طوری نیست که بتونم هزینه زیادی برای تحصیل در خارج از کشور بکنم و به دنبال بورسیه هستم میخوام بدونم چه عواملی کمکم میکنن که بتونم برای فوق دریک کشور خارجی که جای پیشرفت برای روانشناسی دارند بورسیه بشم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳

   سلام برای دریافت پکیج مشاوره بورسیه رایگان باید با مرکز تماس بگیرید تا همه ی شرایط شمارو چک کنن و راه حل های مختلف رو پیش پای شما قرار بدهند.

 4. آرمان
  ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام.
  مدرک تحصیلی من کارشناسی ناپیوسته برق هست ( دو سال کاردانی ناپیوسته + دو سال کارشناسی پیوسته ) . آیا با دریافت مدرک کارشناسی ارشد رشته برق در یکی از دانشگاههای معتبر کشور؛ امکان اقدام جهت بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا فراهم هست؟ با توجه به نوع مدرک کاردانی و کارشناسی منعی وجود دارد؟

ایران تحصیل
تماس با مشاور