تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی به داد آن دسته از دانش آموزان و داوطلبانی که مشکلاتی در تحصیل خود دارند، می‌رسد. حقیقت این است تمامی داوطلبان و دانش آموزان و حتی دانشجویان ، به مشاوره تحصیلی نیازمند. اما تمامی آن‌ها نمی‌توانند به این مشاوره دست یابند. زیرا امکانات در محل‌های سکونت هر فرد یکسان نمی‌باشد.

 

جهت اطلاع از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و بهترین مشاوره تلفنی کنکور تحصیلی آنلاین ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و ماهانه ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی فاصله‌ها را کم می‌کند و نبود امکانات را برای هر داوطلب بسیار کمرنگ‌تر و یا بهتر بگوییم کاملاً از بین می‌برد. بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین را نیز، می‌تواند به آن دسته از داوطلبان که برای استفاده از خدمات اینترنتی راحت‌تر می‌باشند ، قابل استفاده باشد. تمامی سوالاتی که در ذهن خود دارید را می‌توانید با استفاده از یک تماس یا اتصال به اینترنت به دست آورید.

امروز مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل با گروهی از برترین مشاوران کشور در زمینه تحصیلی در خدمت شما سروران گرامی می باشد تا با تجربه کاری بالا و اساتید مجرب تمامی امور مشاوره ای قشر دانش آموز و دانشجو کشور را به بهترین نحو انجام دهند ، مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل از ساعات 8 صبح الی 1 شب آماده ارائه خدمات مناسب به کل مخاطبان خود در زمینه : مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور –  ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکورثبت نام دانشگاه علمی کاربردیثبت نام دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و دیگر خدمات مشاوره تحصیلی همچون مشاوره کنکور سراسریثبت نام مدارس تیزهوشاننمونه دولتی و شاهد می باشد ، ما برای کلیه داوطلبان این امکانات را فراهم می‌آوریم که با استفاده شماره تلفن‌های مندرج در سایت ، به راحتی تماس حاصل نمایند و از مشاوره و برنامه ریزی و همچنین خدماتی که مشاورین ما به شما ارائه خواهند داد، آگاه گردند.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه دولتی و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید

 

بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین

بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین

بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین

در این مقاله قصد داریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی آنلاین را به شما کاربران عزیز معرفی نماییم. مراجعه به مشاور،  موفقیت شما را تضمین نخواهد نمود. اولاً صرف داشتن مدرک مشاوره یک فرد نمی‌تواند به شما کمک کند. داشتن مدرک مشاوره شرط لازم ، اما کافی نخواهد بود. شما به متخصصینی نیازمند هستید که بتواند کمک نماید تا بهترین تصمیم و برنامه را داشته باشید.

یک مشاور خوب که همراه و هم قدم با شما باشد، به موقع نیازهای شما را شناسایی خواهد نمود و در جهت رفع این نیازها به بهترین وجه برخواهد آمد. مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل در ارائه بهترین خدمات به کلیه داوطلبان آماده می‌باشند. ما همراه و همگام شما خواهیم بود تا بتوانید به بهترین وجه به اهداف خود دست یابید.

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی آنلاین را نیز می‌توان مرکز ایران تحصیل معرفی نمود برای استفاده از خدمات این مرکز ، کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. بدون اینکه نیازمند مراجعه حضوری برای پاسخ سؤالات خود باشید و یا اینکه از نبود امکانات در رنج و عذاب باشید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی برای تمامی گروه های آزمایشی مختلف ، امکان پذیر خواهد بود.

 

مزایای استفاده از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

بسیاری از دانش آموزان همان‌طور که اشاره شد، به امکانات دسترسی ندارند و یا ممکن است مشاورین خبره و با تجربه را نتوانند تشخیص دهند. این دسته از افراد چنانچه قصد رفت و آمد با یک مشاور را داشته باشند متحمل هزینه‌های بسیار زیادی خواهند شد. و خارج از بحث هزینه ، مراجعه و یافتن آدرس این افراد کاری به مراتب سخت  دشوار خواهد بود.

شاید تنها گروهی از افراد را که وقت برایشان در حکم طلا است را بتوان افراد کنکوری دانست. تصور کنید که شما قصد مشاوره گرفتن در موارد مختلف را دارید، به طور میانگین سه ساعت از وقت شما با توجه به آماده شدن ، طی مسیر و همچنین انجام مشاوره ، به هدر خواهد رفت. این وقت برای یک کنکوری زمان بسیار زیادی خواهد بود. به همین دلیل است که ما مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی را توصیه می‌نماییم.

از مزایای دیگری که می‌توان برای مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی نام برد، رفع نیاز و یا یافتن پاسخ به صورت آنی و سریع در هر زمان خواهد بود. شما برای مراجعه به یک مشاور لازم است طی روزهای مختلفی به انجام آن بپردازید و یا اینکه در ساعات خاصی مراجعه نمایید. اما این ساعت در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در هر ساعتی و هر روزی ، حتی ایام تعطیل نیز، امکان‌پذیر خواهد بود.

 

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

 

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل خدمات مختلفی را به کلیه متقاضیان عرضه می‌نماید. برنامه ریزی برای کنکور از جمله برنامه ریزی روزانه ، سالانه و ماهانه ، می‌تواند برنامه ریزی مناسبی داشته باشد. اما ابتدا شما در هر رشته‌ای که مشغول به تحصیل می‌باشید، لازم است از بهترین منابع کنکور سراسری به خوبی اطلاع داشته باشید.

بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب شاید متفاوت با سایر داوطلبان باشد. و همین امر، موجب تفاوت در یادگیری و مطالعه می‌گردد. با توجه به تستی بودن سؤالات کنکور ازجمله خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ، تکنیک های تست زنی و آموزش آن به داوطلبان خواهد بود. انتخاب رشته در گروه‌های آزمایشی مختلف را نیز، از جمله خدمات این مرکز می‌توان نامید.

از دیگر خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی را می‌توان به اعلام حذفیات کنکور برای کلیه داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف دانست. بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین به شما کمک خواهد نمود تا از بهترین خدمات بهره مند گردید و همچنین بدون نیاز به صرف هزینه‌های رفت و آمد و منتظر شدن برای حضور یافتن مشاور، به تمای سؤالات خود پاسخ گویید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

ایران تحصیل یکی از بزرگترین مراکز مشاوره ای است که به صورت تلفنی و همچنین با استفاده از سایت خد، خدمات مختلفی را ارائه می نماید. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به تمامی داوطلبان کمک خواهند کرد تا بعد مسافت و نبود امکانات را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را صرفا برای موفقیت خود بگذارند.

 مشاوره تحصیلی تلفنی خدمات مختلفی از جمله آنالیز سوالات کنکور برنامه ریزی ، آشنایی با رشته های مختلف ، مشاوره تضمینی کنکور 98 و بسیاری از خدمات دیگر را به کلیه داوطلبان و مشاوران ارائه می نماید. به همین دلیل توصیه ما به استفاده ار بهترین مشاوره تحصلی آنلاین می باشد. برای استفاده از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما در ارائه خدمات به شما کمک نمایند.

 

جهت اطلاع از مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، برنامه ریزی روزانه ، هفتگی و ماهانه ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

کانال مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل

 

بیشتر بدانید

فهرست حذفیات کنکور سراسری 1400

رشته اتاق عمل بدون کنکور

مشاوره کنکور تجربی 1400

جمع بندی کنکور

برنامه ریزی کنکور انسانی

انتخاب رشته کنکور سراسری

تکنیک های مطالعه کنکور

رشته علوم آزمایشاهی بدون کنکور

ثبت نام رشته پزشکی بدون کنکور

مامایی بدون کنکور

ثبت نام پرستاری بدون کنکور

مشاوره تحصیلی برای کنکور پزشکی

بهترین مشاوره تحصیلی آنلاین

مشاوره تحصیلی تلفنی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی

5/5 - (1 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 2. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 3. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 4. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 5. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 6. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 7. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 8. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 9. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 10. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 11. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 12. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 13. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 14. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 15. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 16. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 17. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 18. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 20. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 21. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 23. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 24. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 25. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 26. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 27. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 29. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 30. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 31. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور