ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های دارای تنوع رشته بالا می باشد. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان این دانشگاه علاقه مند به مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی هستند. با توجه به بازار کار خوب رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی می توان آن را از جمله رشته های پرطرفدار محسوب نمود. قبولی در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی بسیار راحت تر از سایر دانشگاه ها می باشد. در ادامه شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا خواهیم نمود.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل چه رشته هایی می‌باشد؟  دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی متقاضیان خود را پذیرش می‌نماید. اگر به تحصیل در رشته مورد علاقه خود می باشید ، ما دانشگاه علمی کاربردی را به شما معرفی می‌نماییم. دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور، متقاضیان خود را پذیرش می‌کند.

در سایت ایران تحصیل در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  صحبت نمودیم.شرایط پذیرش در رشته های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی متفاوت با سایر دانشگاه های دیگر می باشد. لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی شامل در زمره رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

 

 

ثبت نام لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است.

 

 

 

 

 

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

قبل از اینکه به لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بپردازیم لازم می‌دانیم در رابطه با نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای شما توضیحات لازم را ارائه دهیم. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می‌پذیرد. داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاه علمی کاربردی دارند می‌توانند در مقطع کاردانی بدون کنکور در هر نوبت که مایل باشند یعنی نیمسال اول و یا نیمسال دوم ثبت نام نمایند.

از جمله شرایط ثبت نام برای شرکت در مقطع کاردانی علمی کاربردی دارا بودن مدرک دیپلم خواهد بود و نیازمند داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی که برای دانش آموختگان نظام قدیم نخواهد داشت. داوطلبان می‌توانند بدون اینکه نیازمند گواهینامه پیش دانشگاهی باشند، ثبت نام خود را آغاز نمایند. البته همان‌طور که می‌دانید، لزوم دارا بودن گواهینامه پیش دانشگاهی برای فازغ التحصیلان رشته های نظری یا همان رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی می‌باشد.

فارغ التحصیلان رشته های هنرستان و فنی و حرفه‌ای فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند بنابراین این مورد را نمی توان به آن ها تعمیم داد. بنابراین دارندگان مدارک مذکور می توانند در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب بزنند. ملاک بررسی صلاحیت شما در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، معدل دیپلم و سوابق تحصیلیتان خواهد بود.

سوال یعدی که برای داوطلبان مطرح می شود این است که سوابق تحصیلی چگونه محاسبه می‌شود و چگونه می‌توان از بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب زد ؟ چه عواملی می‌تواند در انتخاب شما در بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی مؤثر باشد؟ از جمله سوالاتی است که کارشناسان ما به صورت کامل در رابطه با آن به شما پاسخ خواهند داد.

 

 

رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی

 لیست رشته های علمی کاربردی مهر و بهمن  هر ساله در نیمسال اول (ترم مهر) و همچنین نیمسال دوم یا همان (ترم بهمن) ارائه می شود . دانشجویان برای پذیرش این رشته‌ها فقط بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت نیمه متمرکز پذیرفته می‌شوند. لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل رشته‌های متنوعی می‌شود که هر ساله دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را می‌پذیرد.

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از  : تجهیزات اتاق عمل ، تجهیزات پزشکی ، کنترل و کیفیت دارو ، تجهیزات فنی اتاق عمل ، تجهیزات فنی آزمایشگاه ، تشخیص پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاه پزشکی ، تجهیزات کنترل عفونی ، استریلیزاسیون و… تعدادی از لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی را برای شما در این نمونه معرفی نمودیم. اما قطعاً ارائه این لیست نمی‌تواند نمونه کاملی در این زمینه باشد.

 اینکه شما در کدام واحد دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شوید، بستگی به عوامل مختلفی دارد. مهم ترین این عوامل را می‌توان انتخاب رشته و سوابق تحصیلی شما در این مورد باشد. نحوه محاسبه این سوابق تحصیلی را می‌توانید از کارشناسان ما جویا شوید.  یکی از سوالاتی که داوطلبان با مطالعه این مقاله و دیدن لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ممکن است برای آن‌ها مطرح شود؛ این است که آیا در رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی رشته‌های بدون کنکور پزشکی و دندانپزشکی را می‌توان گنجانید؟

 

رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

به دلیل تقاضای زیادی که داوطلبان تجربی به رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دارند و همچنین به دلیل اینکه پذیرش در این رشته‌ در دانشگاه‌های سراسری بسیار سخت می‌باشد. هزینه شرکت در دانشگاه آزاد این رشته‌ها بسیار زیاد است و داوطلبان ممکن است توان پرداخت آن را نداشته باشند به همین دلیل و به دلیل اینکه دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد و پیام نور میزان شهریه کمتری دارد و همچنین به دلیل راحت الوصل بودن ورود به آن، تمایل و گرایش به شرکت در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار بیشتر می‌باشد.

پاسخ این سؤال که آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته های پزشکی و دندانپزشکی را دارد؟ را می‌توانید از مشاورین ما بخواهید. کارشناسان ما اطلاعات کاملی در ارتباط با لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های جامع علمی کاربردی به شما ارائه خواهند داد و همچنین اگر سؤالی در ارتباط با رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی دارید را، می‌توانید از مشاوران پاسخگوی ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

مطالب مرتبط :

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم. با توجه به اینکه هر ساله رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دارای تنوع بیشتری می شود، مشاوران ما به سوالات شما در رابطه با رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و سایر رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت کامل و جامع پاسخ خواهند داد.

 

4.3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی صورت می پذیرد؟

داوطلبان و متقاضیان می توانند در ترم مهر و بهمن پس از دانلود دفترچه راهنما نسبت به انتخاب رشته در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

 

آیا در لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات اتاق عمل وجود دارد؟

بله. با توجه به فراخوان دانشگاه علمی کاربردی می توانید برای انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

آیا می توان برای رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه ثبت نام نمود؟

بله. اما این مورد بسته به واحدهای دانشگاهی مختلف می تواند متفاوت باشد.

نظرات

 1. Avatar photo
  آزادی
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۹

  با مدرک کاردانی مدیریت خانواده از دانشگاه فنی حرفه ای آیا کارشناس حرفه ای حقوق داوری دانشگاه کانون وکلای دادگستری جامع علمی کاربردی بدون کنکور پذیرش کارشناسی خواهم شد؟!

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر . برای دانشگاه علمی کاربردی نیمه دوم مردادماه در سامانه سنجش میتوانید ثبتنام کنید

 2. Avatar photo
  امین محمدی
  ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام
  من میخام دررشته فوریتهای پزشکی تحصیل کنم کجا باید مراجعه کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام
   دانشگاه های دولتی

 3. Avatar photo
  ارمان
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام رشته مدیریت بیمارستانی مدیریت خدمات وبهداشت دانشگاه علمی کاربردی هستش

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   باسلام و احترام باید با توجه به آخرین دفترچه منتشر شده و استانی که میخواهید در آن تحصیل کنید بررسی گردد

 4. Avatar photo
  ریحانه
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام رشته فوریت پزشکی هست علمی کاربردی یا نه

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام خیر رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نمیشود

 5. Avatar photo
  سکینه
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام من متولد 59 هستم میخواهم فوریتهای پزشکی ادامه تحصیل بدهم ایا برای مت کار هست یا رشتهایی مرتبط به پزشکی و پرستاری؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   بله برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 6. Avatar photo
  mohamadmirzade19@gmail.com
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام رشته امداد سوانح دانشگاه علمی کاربردی زیر نظرعلوم پزشکی هست یانه مدرک از دانشگاه علمی کاربردی بگیرم مدرکش معتبر ایا

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام وقت بخیر
   بله. دانشگاه علمی کاربردی هم میتوانید ثبت نام کنید.

 7. Avatar photo
  امیرحسین
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  من دیپلم تربیت بدنی دارم آیا امکان داره در زیر مجموعه های گروه علوم تجربی در کنکور شما شرکت کنم

  • Avatar photo
   maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  Hamid
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰

  سلام رشته کاردانی امداد سوانح را هم میتوان از گرایش های پیراپزشکی نام برد با توجه به دروس ارائه شده کمک شایانی در اورژانس پیش بیمارستانی دارد و امداد جاده‌ای هلال احمر اکثریت فارغ‌التحصیلان رشته امداد سوانح می باشند که بسیار هم مورد توجه و تأیید می‌باشد با آرزوی موفقیت روز افزون.

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر از رشته های پیراپزشکی میتوانید با مکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. Avatar photo
  negar
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام
  آیا رشته روانشناسی یا مرتبط با توانبخشی و کودکان استثنایی در دانشگاه علمی کاربردی هم هست؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت به خیر
   رشته روانشناسی تنها در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

 10. Avatar photo
  زهرافدائی
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  آیارشته دندانپزشکی هم دردانشگاه علمی کاربردی وجوددارد؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   با سلام رشته دندان پزشکی دکتری پیوسته در علمی کاربردی وجود ندارد

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   خیر . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 11. Avatar photo
  حمید
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  رشته دارویاری را شما ارایه میکنید؟ کدام شهرها؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

   سلام ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در اواسط مرداد اعلام خواهد شد

 12. Avatar photo
  سپیده
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام خسته نباشید، کارشناسی روانشناسی پیام نور دارم.ایا میتوانم در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی شرکت کنم بدون کنکور؟منع معدل وشرط سنی نداره؟چه رشته هایی میتونم انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت به خیر
   رشته های پزشکی و یا پیراپزشکی در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نمی شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 13. Avatar photo
  ع
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام دانشگاه علمی کاربردی رشته های پرستاری یا بهیاری داره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

   سلام
   وقت بخیر
   دانشگاه علمی کاربردی رشته های متنوعی داره ولی پرستاری و بهیاری رو ارائه نمیده

   • Avatar photo
    امیرحسین
    ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

    من دیپلم تربیت بدنی دارم آیا امکان داره در زیر مجموعه های گروه علوم تجربی در کنکور شما شرکت کنم

    • Avatar photo
     maleki
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

     سلام وقت بخیر
     بله امکان پذیرز هست.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. Avatar photo
  lمحمد
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۷

  من کارانی رشته مکانیک خودرو دانشگاه ازاد هستم می شود کارشناسی یا کاردانی فوریت پزشکی یا سوانح بگیرم یا در زمینه پزشکی مدرک بگیرم مممنون هستم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام . رشته فوریت پزشکی بدون کنکور نداریم

 15. Avatar photo
  حسن
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام مکن کاردانی پیوسته مکانیک هستم می شود در رشته فوریت کارشناسی یا مدرک بگیرم

  • Avatar photo
   lمحمد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

   من کارانی رشته مکانیک خودرو دانشگاه ازاد هستم می شود کارشناسی یا کاردانی فوریت پزشکی یا سوانح بگیرم یا در زمینه پزشکی مدرک بگیرم مممنون هستم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۶

    سلام . رشته امداد و سوانح موجود هست ولی فوریت های پزشکی خیر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام. باید کنکور تجربی شرکت کنید

 16. Avatar photo
  فرزلنه
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  آیا استان فارس رشته فوریت های پزشکی یازیرشاخه های پزشکی داره؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

   سلام . خیر

 17. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی یزدچه موقع می اید؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر متاسفانه نداره دانشگاه علمی کاربردی این رشته رو

 18. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام رشته فوریت های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی یزدچه موقع می اید؟

 19. Avatar photo
  فوریت
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام من در رشته امداد وسوانخ درحال تحصیلم میخواهم فوریت بخوانم چه کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام لطفا مقطع تحصیلیتون روذکر بفرمایید

 20. Avatar photo
  محمدرضامحمدی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۰

  سللم خسته نباشید.من ۳۶سالمه ودیپلم فنی دارم.آیامیتوانم دررشته پزشکی ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام اگر کاردانی داشته باشید میتونید کنکور تجربی بدید

 21. Avatar photo
  فرزاد
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم رشته های بدون کنکور پیراپزشکی و پزشکی ثبت نام کنم؟؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام رشته های پزشکی در ایران بدون کنکور نیستن و هیچ دانشگاهی چه ازاد چه علمی کاربردی پذیرش نشده است

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام فرزاد.
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی تو ایران بدون کنکور ارائه نمیشه.

 22. Avatar photo
  رضا
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام من کاردانی امور حرفه ای بیمه دارم میتونم کارشناسی رو فوریت های پزشکی ثبت نام کنم

 23. Avatar photo
  فرشاد
  ۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام من دیپلم فنی دارم میتونم در رشته فوریت پزشکی ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام برای ثبت نام در رشته های زیر شاخه تجربی کسانی که رشته فنی دارند باید برای پیش دانشگاهی اقدام کنند و در کنکور سراسری شرکت نمایند.

 24. Avatar photo
  Star
  ۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام من لیسانس دارم و مدرک فوریت پزشکی از انجمن پرستاری.می تونم فوریت پزشکی علمی کاربردی ثبت نام کنم؟؟

 25. Avatar photo
  مژده
  ۱۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام ببخشید آیا رشته پزشکی یا پیراپزشکی هم در دانشگاه های علمی کاربردی وجود دارد
  اگه وجود داره چطور باید ثبت نام کنیم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام متاسفانه رشته های پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نشده است .

 26. Avatar photo
  مریم
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم و دخترم میشه برای رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنم؟؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام و وقت بخیر
   شما ن نمیتونید در رشته ی فوریت های پزشکی ثبت نام کنید

 27. Avatar photo
  امید
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام و عرض ادب
  دانشجوی ترمی حسابداری در مقطع کارشناسی علمی کاربردی هستم امکان تطبیق واحد وجود دارد در یکی از رشته های پزشکی شرکت کنم دیپلم دبیرستانم تجربی است لطفا راهنمایی فرمایید

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴

   سلام و وقت بخیر ن متاسفانه نمیشه شما فقط میتونید لیسانس به پزشکی شرکت کنید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور