تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های دارای تنوع رشته بالا می باشد. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان این دانشگاه علاقه مند به مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی هستند. با توجه به بازار کار خوب رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی می توان آن را از جمله رشته های پرطرفدار محسوب نمود. قبولی در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی بسیار راحت تر از سایر دانشگاه ها می باشد. در ادامه شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا خواهیم نمود.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل چه رشته هایی می‌باشد؟  دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی متقاضیان خود را پذیرش می‌نماید. اگر به تحصیل در رشته مورد علاقه خود می باشید ، ما دانشگاه علمی کاربردی را به شما معرفی می‌نماییم. دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور، متقاضیان خود را پذیرش می‌کند.

در سایت ایران تحصیل در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  صحبت نمودیم.شرایط پذیرش در رشته های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی متفاوت با سایر دانشگاه های دیگر می باشد. لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی شامل در زمره رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

 

 

ثبت نام لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است.

 

 

 

 

 

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

قبل از اینکه به لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بپردازیم لازم می‌دانیم در رابطه با نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای شما توضیحات لازم را ارائه دهیم. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می‌پذیرد. داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاه علمی کاربردی دارند می‌توانند در مقطع کاردانی بدون کنکور در هر نوبت که مایل باشند یعنی نیمسال اول و یا نیمسال دوم ثبت نام نمایند.

از جمله شرایط ثبت نام برای شرکت در مقطع کاردانی علمی کاربردی دارا بودن مدرک دیپلم خواهد بود و نیازمند داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی که برای دانش آموختگان نظام قدیم نخواهد داشت. داوطلبان می‌توانند بدون اینکه نیازمند گواهینامه پیش دانشگاهی باشند، ثبت نام خود را آغاز نمایند. البته همان‌طور که می‌دانید، لزوم دارا بودن گواهینامه پیش دانشگاهی برای فازغ التحصیلان رشته های نظری یا همان رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی می‌باشد.

فارغ التحصیلان رشته های هنرستان و فنی و حرفه‌ای فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند بنابراین این مورد را نمی توان به آن ها تعمیم داد. بنابراین دارندگان مدارک مذکور می توانند در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب بزنند. ملاک بررسی صلاحیت شما در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، معدل دیپلم و سوابق تحصیلیتان خواهد بود.

سوال یعدی که برای داوطلبان مطرح می شود این است که سوابق تحصیلی چگونه محاسبه می‌شود و چگونه می‌توان از بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب زد ؟ چه عواملی می‌تواند در انتخاب شما در بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی مؤثر باشد؟ از جمله سوالاتی است که کارشناسان ما به صورت کامل در رابطه با آن به شما پاسخ خواهند داد.

 

 

رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی

 لیست رشته های علمی کاربردی مهر و بهمن  هر ساله در نیمسال اول (ترم مهر) و همچنین نیمسال دوم یا همان (ترم بهمن) ارائه می شود . دانشجویان برای پذیرش این رشته‌ها فقط بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت نیمه متمرکز پذیرفته می‌شوند. لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل رشته‌های متنوعی می‌شود که هر ساله دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را می‌پذیرد.

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از  : تجهیزات اتاق عمل ، تجهیزات پزشکی ، کنترل و کیفیت دارو ، تجهیزات فنی اتاق عمل ، تجهیزات فنی آزمایشگاه ، تشخیص پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاه پزشکی ، تجهیزات کنترل عفونی ، استریلیزاسیون و… تعدادی از لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی را برای شما در این نمونه معرفی نمودیم. اما قطعاً ارائه این لیست نمی‌تواند نمونه کاملی در این زمینه باشد.

 اینکه شما در کدام واحد دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شوید، بستگی به عوامل مختلفی دارد. مهم ترین این عوامل را می‌توان انتخاب رشته و سوابق تحصیلی شما در این مورد باشد. نحوه محاسبه این سوابق تحصیلی را می‌توانید از کارشناسان ما جویا شوید.  یکی از سوالاتی که داوطلبان با مطالعه این مقاله و دیدن لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ممکن است برای آن‌ها مطرح شود؛ این است که آیا در رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی رشته‌های بدون کنکور پزشکی و دندانپزشکی را می‌توان گنجانید؟

 

رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

به دلیل تقاضای زیادی که داوطلبان تجربی به رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دارند و همچنین به دلیل اینکه پذیرش در این رشته‌ در دانشگاه‌های سراسری بسیار سخت می‌باشد. هزینه شرکت در دانشگاه آزاد این رشته‌ها بسیار زیاد است و داوطلبان ممکن است توان پرداخت آن را نداشته باشند به همین دلیل و به دلیل اینکه دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد و پیام نور میزان شهریه کمتری دارد و همچنین به دلیل راحت الوصل بودن ورود به آن، تمایل و گرایش به شرکت در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار بیشتر می‌باشد.

پاسخ این سؤال که آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته های پزشکی و دندانپزشکی را دارد؟ را می‌توانید از مشاورین ما بخواهید. کارشناسان ما اطلاعات کاملی در ارتباط با لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های جامع علمی کاربردی به شما ارائه خواهند داد و همچنین اگر سؤالی در ارتباط با رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی دارید را، می‌توانید از مشاوران پاسخگوی ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

مطالب مرتبط :

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم. با توجه به اینکه هر ساله رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دارای تنوع بیشتری می شود، مشاوران ما به سوالات شما در رابطه با رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و سایر رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت کامل و جامع پاسخ خواهند داد.

 

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی صورت می پذیرد؟

داوطلبان و متقاضیان می توانند در ترم مهر و بهمن پس از دانلود دفترچه راهنما نسبت به انتخاب رشته در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

 

آیا در لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات اتاق عمل وجود دارد؟

بله. با توجه به فراخوان دانشگاه علمی کاربردی می توانید برای انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

آیا می توان برای رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه ثبت نام نمود؟

بله. اما این مورد بسته به واحدهای دانشگاهی مختلف می تواند متفاوت باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور