ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

خدمت سربازی برای بسیاری از داوطلبان یکی از مراحل مهمی می‌باشد که لازم است آن را پشت سر بگذرانند. مشمولین عزیز شرایط متفاوتی برای گذراندن و یا عدم گذراندن خدمت سربازی دارند و به همین دلیل شرایط خدمت نظام‌ وظیفه برای تمامی جوانان عزیز تعیین‌شده است. یکی از مواردی که ذهن جوانان را به خود مشغول نموده است، در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌باشد.

معافیت سربازی یکی از امکاناتی است که برای داوطلبان مختلف به وجود آمده است. لذا آن دسته از مشمولینی که نمی‌توانند خدمت سربازی را به دلیل مشکلات جسمانی پشت سر بگذرانند، با توجه به آئین نامه جدید معافیت پزشکی می‌توانند از معافیت پزشکی سربازی استفاده نمایند. با توجه به هم‌زمانی مشمول شدن سربازی با پذیرش در دانشگاه، مسئله قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی نیز، از اهمیت خاصی برخوردار است.

در رابطه با شرایط و ضوابطی که سازمان نظام‌ وظیفه تعیین نموده است، برای برخی از دانشگاه امکان قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی وجود نخواهد داشت. بنابراین این دسته از مشمولین عزیز لازم است بر اساس شرایط سربازی برای تحصیل استفاده نمایند. در ادامه به انواع مختلفی که می‌توان برای گذراندن خدمت سربازی و همچنین تحصیل موارد انجام داد اشاره خواهیم نمود.

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  راه های اخذ معافیت دائم سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل یکی از امکاناتی است که برای کلیه مشمولین به وجود آمده است تا با توجه به آن کلیه مشمولین عزیز بتوانند در رابطه با ادامه تحصیل خود به صورت موقت سربازی را به تاخیر بیندازند . همچنین برای تمامی مسئولین عزیزی که مایل‌اند از امریه سربازی استفاده نمایند نیز، این امکان به وجود آمده است.

کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شده اند می توانند در صورت تمایل به ادامه تحصیل با توجه به شرایط توقف سربازی برای تحصیل علاوه بر ادامه تحصیل به خدمت سربازی خود نیز رسیدگی نمایند. بنابراین امکان معافیت سربازی به صورت هم‌زمان با ادامه تحصیل وجود خواهد داشت. معافیت تحصیلی شرایط و انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل می‌توانید با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. برای اطلاع دقیق از  نحوه قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌توانید با مشاورین نظام‌وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در رابطه با روزهای تماس نیز هیچ گونه محدودیتی برای مشمولین عزیز وجود نخواهد داشت.

 

 

 

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی امکان پذیر نمی باشد مگر با توجه به شرایط خاص دیگری که می توان از آن استفاده نمود.

 

 

شرایط اخذ معافیت تحصیلی

 

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی اشاره نمودیم، امکان دریافت معافیت تحصیلی برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیزی که واجد شرایط تعیین شده از سوی سازمان نظام وظیفه هستند وجود خواهد داشت. به عنوان مثال از جمله شرایط توقف سربازی برای تحصیل را می توان در رابطه با داوطلبانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند دانست که لازم است قبولی خود را به سازمان نظام وظیفه اطلاع دهند.

خوشبختانه شرایط توقف سربازی برای تحصیل  در دانشگاه منحصر به هیچ یک از دانشگاه ها نمی باشد و هر یک از داوطلبانی که در تمامی دانشگاه ها پذیرفته خواهند شد، می توانند نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام نمایند. قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی را می توان به شکل دیگری مجاز دانست. بدین معنا که که شما همزمان با گذراندن خدمت سربازی خود، می توانید معافیت تحصیلی گرفته و به ادامه تحصیل بپردازید.

در رابطه با دانشجویان اخراجی نیز باید بگوییم که این دانشجویان در صورتی که بتوانند از معافیت دائم برخوردار شوند و یا اینکه خدمت سربازی را به صورت کامل پشت سربگذرانند ، خواهند توانست از معافیت تحصیلی برخوردار شوند. در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای این دسته از دانشجویان عزیز وجود نخواهد داشت.

 

مشاوره خدمت نظام وظیفه ایران تحصیل

 

ایران تحصیل یک وب سایت چند منظوره است. متخصصین ایران تحصیل می توانند به شما کمک نمایند تا به اطلاعات جامعی در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و جدیدترین تغییرات خدمت سربازی دست یابید و همچنین بتوانید در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید. راه های قانونی معافیت در موارد مختلف نیز از جمله مواردی است که مشاورین نظام وظیفه ما بر آن اشراف دارند.

شرایط توقف سربازی برای تحصیل همانطور که ذکر گردید متفاوت می باشد. لذا هر یک از داوطلبان کنکوری و یا دانشجویان و حتی دانش آموزان به صورت جداگانه و با توجه به شرایط خود لازم است نسبت به این شرایط و قوانین آگاهی های لازم را کسب نمایند. ما در این مقاله برخی از توضیحات را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی ارائه نمودیم.

چنانچه در این مطلب شما پاسخ خود را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی به طور کامل نیافته اید و یا دنبال کسب اطلاعات کاملی در رابطه با شرایط توقف سربازی و کسری خدمت سربازی و امریه خدمت سربازی می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه ما در تماس باشید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  مشاوره امریه سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. 

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل . 

 

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

بیشتر بدانید

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مدت زمان خدمت سربازی در سال 98

انواع معافیت های سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

4/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

67 دیدگاه دربارهٔ «قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی»

 1. Avatar photo نوید گفت:

  سلام من تا پایان شهریور 1402 معافیت دارم و جواب انتخاب رشته اواسط مهر ماه میاد میتونم برم دانشگاه یا مشمول میشم و باید برم سربازی؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما .
   درصورتی قبولی این امکان را دارید که دانشگاه بروید.
   برای مشاوره تخصصی با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo شاهین گفت:

  سلام من تا پایان شهریور 1402 معافیت تحصیلی دارم اما جواب کنکور میگن تا اواسط مهر میاد میتونم دفترچه نگیرم و تا اومدن جواب کنکور صبر کنم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید قبل از فرجه مرقوم شده برای تعین تکلیف به مرکز نظام وظیفه مراجعه نمایید.

 3. Avatar photo سینا گفت:

  سلام وقت بخیر . من دانشجوی کارشناسی هستم تا خرداد 1403 فارغ‌التحصیل میشم و فرصت پنج سال کارشناسی در آخر شهریور1403 تموم میشه، میتونم در آزمون ارشد 1404 شرکت کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور