تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

خدمت سربازی برای بسیاری از داوطلبان یکی از مراحل مهمی می‌باشد که لازم است آن را پشت سر بگذرانند. مشمولین عزیز شرایط متفاوتی برای گذراندن و یا عدم گذراندن خدمت سربازی دارند و به همین دلیل شرایط خدمت نظام‌ وظیفه برای تمامی جوانان عزیز تعیین‌شده است. یکی از مواردی که ذهن جوانان را به خود مشغول نموده است، در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌باشد.

معافیت سربازی یکی از امکاناتی است که برای داوطلبان مختلف به وجود آمده است. لذا آن دسته از مشمولینی که نمی‌توانند خدمت سربازی را به دلیل مشکلات جسمانی پشت سر بگذرانند، با توجه به آئین نامه جدید معافیت پزشکی می‌توانند از معافیت پزشکی سربازی استفاده نمایند. با توجه به هم‌زمانی مشمول شدن سربازی با پذیرش در دانشگاه، مسئله قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی نیز، از اهمیت خاصی برخوردار است.

در رابطه با شرایط و ضوابطی که سازمان نظام‌ وظیفه تعیین نموده است، برای برخی از دانشگاه امکان قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی وجود نخواهد داشت. بنابراین این دسته از مشمولین عزیز لازم است بر اساس شرایط سربازی برای تحصیل استفاده نمایند. در ادامه به انواع مختلفی که می‌توان برای گذراندن خدمت سربازی و همچنین تحصیل موارد انجام داد اشاره خواهیم نمود.

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  راه های اخذ معافیت دائم سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل یکی از امکاناتی است که برای کلیه مشمولین به وجود آمده است تا با توجه به آن کلیه مشمولین عزیز بتوانند در رابطه با ادامه تحصیل خود به صورت موقت سربازی را به تاخیر بیندازند . همچنین برای تمامی مسئولین عزیزی که مایل‌اند از امریه سربازی استفاده نمایند نیز، این امکان به وجود آمده است.

کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شده اند می توانند در صورت تمایل به ادامه تحصیل با توجه به شرایط توقف سربازی برای تحصیل علاوه بر ادامه تحصیل به خدمت سربازی خود نیز رسیدگی نمایند. بنابراین امکان معافیت سربازی به صورت هم‌زمان با ادامه تحصیل وجود خواهد داشت. معافیت تحصیلی شرایط و انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل می‌توانید با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. برای اطلاع دقیق از  نحوه قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌توانید با مشاورین نظام‌وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در رابطه با روزهای تماس نیز هیچ گونه محدودیتی برای مشمولین عزیز وجود نخواهد داشت.

 

 

 

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی امکان پذیر نمی باشد مگر با توجه به شرایط خاص دیگری که می توان از آن استفاده نمود.

 

 

شرایط اخذ معافیت تحصیلی

 

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی اشاره نمودیم، امکان دریافت معافیت تحصیلی برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیزی که واجد شرایط تعیین شده از سوی سازمان نظام وظیفه هستند وجود خواهد داشت. به عنوان مثال از جمله شرایط توقف سربازی برای تحصیل را می توان در رابطه با داوطلبانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند دانست که لازم است قبولی خود را به سازمان نظام وظیفه اطلاع دهند.

خوشبختانه شرایط توقف سربازی برای تحصیل  در دانشگاه منحصر به هیچ یک از دانشگاه ها نمی باشد و هر یک از داوطلبانی که در تمامی دانشگاه ها پذیرفته خواهند شد، می توانند نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام نمایند. قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی را می توان به شکل دیگری مجاز دانست. بدین معنا که که شما همزمان با گذراندن خدمت سربازی خود، می توانید معافیت تحصیلی گرفته و به ادامه تحصیل بپردازید.

در رابطه با دانشجویان اخراجی نیز باید بگوییم که این دانشجویان در صورتی که بتوانند از معافیت دائم برخوردار شوند و یا اینکه خدمت سربازی را به صورت کامل پشت سربگذرانند ، خواهند توانست از معافیت تحصیلی برخوردار شوند. در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای این دسته از دانشجویان عزیز وجود نخواهد داشت.

 

مشاوره خدمت نظام وظیفه ایران تحصیل

 

ایران تحصیل یک وب سایت چند منظوره است. متخصصین ایران تحصیل می توانند به شما کمک نمایند تا به اطلاعات جامعی در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و جدیدترین تغییرات خدمت سربازی دست یابید و همچنین بتوانید در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید. راه های قانونی معافیت در موارد مختلف نیز از جمله مواردی است که مشاورین نظام وظیفه ما بر آن اشراف دارند.

شرایط توقف سربازی برای تحصیل همانطور که ذکر گردید متفاوت می باشد. لذا هر یک از داوطلبان کنکوری و یا دانشجویان و حتی دانش آموزان به صورت جداگانه و با توجه به شرایط خود لازم است نسبت به این شرایط و قوانین آگاهی های لازم را کسب نمایند. ما در این مقاله برخی از توضیحات را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی ارائه نمودیم.

چنانچه در این مطلب شما پاسخ خود را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی به طور کامل نیافته اید و یا دنبال کسب اطلاعات کاملی در رابطه با شرایط توقف سربازی و کسری خدمت سربازی و امریه خدمت سربازی می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه ما در تماس باشید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  مشاوره امریه سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. 

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل . 

 

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

بیشتر بدانید

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مدت زمان خدمت سربازی در سال 98

انواع معافیت های سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

مطالب مرتبط

نظرات

 1. زانکو ملایی
  6 دی 1399 ساعت 16:00

  با سلام آیا در حین خدمت سربازی میتوان در کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اقدام کرد،چون با ورود به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، از سربازی معاف میشویم

 2. مهدیییی
  5 دی 1399 ساعت 10:15

  سلام من امسال به خدمت اعزام شدم ایا میتونم کنکور بدم و برای دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنم درحین سربازی؟

  • مشاور ارشد
   5 دی 1399 ساعت 20:09

   سلام برای قبولی در دانشگاه در حیل خدمت سربازی باید ابتدا در کنکور سراسری شرکت نمایید در صورت قبولی می تونید برای ایست خدمتی در خواست بدید مشاوران ایران تحصیل در خدمت شما هستند.

 3. سید امیرحسین
  10 آبان 1399 ساعت 13:03

  با سلام .خدمتم اول بهمن ۹۹ به اتمام می رسه از طرفی ارشد دانشگاه خواجه نصیر ( مجازی )پذیرفته شدم نمی خوام ایست خدمتی داشته باشم لطفا راهنمایی کنین .

 4. آقایی
  20 دی 1398 ساعت 19:21

  باسلام
  من خدمتم درتاریخ۱۳۹۹/۷/۱به اتمام می رسد اگر در آزمون ارشد ثبت نام کنم برای خدمتم و دانشگاه چه اتفاقی می افتد

  • dr-naqizade
   15 اسفند 1398 ساعت 12:33

   قبولی در دانشگاه حین خدمت سربازی با توجه به تاریخ پایانتون هیچ مشکلی پیش نمیاره

ایران تحصیل
تماس با مشاور