ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

خدمت سربازی برای بسیاری از داوطلبان یکی از مراحل مهمی می‌باشد که لازم است آن را پشت سر بگذرانند. مشمولین عزیز شرایط متفاوتی برای گذراندن و یا عدم گذراندن خدمت سربازی دارند و به همین دلیل شرایط خدمت نظام‌ وظیفه برای تمامی جوانان عزیز تعیین‌شده است. یکی از مواردی که ذهن جوانان را به خود مشغول نموده است، در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌باشد.

معافیت سربازی یکی از امکاناتی است که برای داوطلبان مختلف به وجود آمده است. لذا آن دسته از مشمولینی که نمی‌توانند خدمت سربازی را به دلیل مشکلات جسمانی پشت سر بگذرانند، با توجه به آئین نامه جدید معافیت پزشکی می‌توانند از معافیت پزشکی سربازی استفاده نمایند. با توجه به هم‌زمانی مشمول شدن سربازی با پذیرش در دانشگاه، مسئله قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی نیز، از اهمیت خاصی برخوردار است.

در رابطه با شرایط و ضوابطی که سازمان نظام‌ وظیفه تعیین نموده است، برای برخی از دانشگاه امکان قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی وجود نخواهد داشت. بنابراین این دسته از مشمولین عزیز لازم است بر اساس شرایط سربازی برای تحصیل استفاده نمایند. در ادامه به انواع مختلفی که می‌توان برای گذراندن خدمت سربازی و همچنین تحصیل موارد انجام داد اشاره خواهیم نمود.

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  راه های اخذ معافیت دائم سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

شرایط توقف سربازی برای تحصیل

 

شرایط توقف سربازی برای تحصیل یکی از امکاناتی است که برای کلیه مشمولین به وجود آمده است تا با توجه به آن کلیه مشمولین عزیز بتوانند در رابطه با ادامه تحصیل خود به صورت موقت سربازی را به تاخیر بیندازند . همچنین برای تمامی مسئولین عزیزی که مایل‌اند از امریه سربازی استفاده نمایند نیز، این امکان به وجود آمده است.

کلیه داوطلبانی که در آزمون ورودی دانشگاه پذیرفته شده اند می توانند در صورت تمایل به ادامه تحصیل با توجه به شرایط توقف سربازی برای تحصیل علاوه بر ادامه تحصیل به خدمت سربازی خود نیز رسیدگی نمایند. بنابراین امکان معافیت سربازی به صورت هم‌زمان با ادامه تحصیل وجود خواهد داشت. معافیت تحصیلی شرایط و انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

برای کسب اطلاع در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل می‌توانید با مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند. برای اطلاع دقیق از  نحوه قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی می‌توانید با مشاورین نظام‌وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در رابطه با روزهای تماس نیز هیچ گونه محدودیتی برای مشمولین عزیز وجود نخواهد داشت.

 

 

 

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی امکان پذیر نمی باشد مگر با توجه به شرایط خاص دیگری که می توان از آن استفاده نمود.

 

 

شرایط اخذ معافیت تحصیلی

 

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی اشاره نمودیم، امکان دریافت معافیت تحصیلی برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیزی که واجد شرایط تعیین شده از سوی سازمان نظام وظیفه هستند وجود خواهد داشت. به عنوان مثال از جمله شرایط توقف سربازی برای تحصیل را می توان در رابطه با داوطلبانی که در دانشگاه پذیرفته شده اند دانست که لازم است قبولی خود را به سازمان نظام وظیفه اطلاع دهند.

خوشبختانه شرایط توقف سربازی برای تحصیل  در دانشگاه منحصر به هیچ یک از دانشگاه ها نمی باشد و هر یک از داوطلبانی که در تمامی دانشگاه ها پذیرفته خواهند شد، می توانند نسبت به دریافت معافیت تحصیلی اقدام نمایند. قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی را می توان به شکل دیگری مجاز دانست. بدین معنا که که شما همزمان با گذراندن خدمت سربازی خود، می توانید معافیت تحصیلی گرفته و به ادامه تحصیل بپردازید.

در رابطه با دانشجویان اخراجی نیز باید بگوییم که این دانشجویان در صورتی که بتوانند از معافیت دائم برخوردار شوند و یا اینکه خدمت سربازی را به صورت کامل پشت سربگذرانند ، خواهند توانست از معافیت تحصیلی برخوردار شوند. در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای این دسته از دانشجویان عزیز وجود نخواهد داشت.

 

مشاوره خدمت نظام وظیفه ایران تحصیل

 

ایران تحصیل یک وب سایت چند منظوره است. متخصصین ایران تحصیل می توانند به شما کمک نمایند تا به اطلاعات جامعی در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و جدیدترین تغییرات خدمت سربازی دست یابید و همچنین بتوانید در رابطه با شرایط توقف سربازی برای تحصیل، اطلاعات لازم را کسب نمایید. راه های قانونی معافیت در موارد مختلف نیز از جمله مواردی است که مشاورین نظام وظیفه ما بر آن اشراف دارند.

شرایط توقف سربازی برای تحصیل همانطور که ذکر گردید متفاوت می باشد. لذا هر یک از داوطلبان کنکوری و یا دانشجویان و حتی دانش آموزان به صورت جداگانه و با توجه به شرایط خود لازم است نسبت به این شرایط و قوانین آگاهی های لازم را کسب نمایند. ما در این مقاله برخی از توضیحات را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی ارائه نمودیم.

چنانچه در این مطلب شما پاسخ خود را در رابطه با قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی به طور کامل نیافته اید و یا دنبال کسب اطلاعات کاملی در رابطه با شرایط توقف سربازی و کسری خدمت سربازی و امریه خدمت سربازی می باشید، می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه ما در تماس باشید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی و شرایط توقف سربازی برای تحصیل ،  مشاوره امریه سربازی ، شرایط خرید خدمت سربازی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. 

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل . 

 

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

کانال اطلاع رسانی قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

بیشتر بدانید

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مدت زمان خدمت سربازی در سال 98

انواع معافیت های سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  محمد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام وقت بخیر
  من سال 1400دیپلم گرفتم و تا شهریور امسال معافیت داشتم سال 1400مهندسی معدن قبول شدم و نرفتم و 1401دوباره کنکور دادم و تو انتخاب رشته مردود شدم الان هم وقت معافیتم گذشته و اضافه خوردم
  میخواستم ببینم الان که من اضافه دارم اگه سربازی برم میتونم بینش کنکور بدم و معافیت بگیرم یا مثلاً در سربازی کنکور بدم و بعد از اتمام با توجه به اعتبار دوساله کنکور برم دانشگاه
  منظور من اینه که چون اضافه دارم اجازه میدم بین سربازی کنکور بدم یا نه و اجازه میدم اگه قبول شم برم دانشگاه

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۰

   سلام وقت بخیر
   امکان ایست خدمتی برای کسانی که دارای اضافه خدمت هستند وجود ندارد .

 2. Avatar photo
  احسان
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

  سلام ببخشید میشه در حال خدمت کردن کنکورم داد خوشحال میشم اگه پاسخ بدید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام دوست عزیز بله شما برای شرکت در کنکور در زمان خدمت سربازی محدودیتی ندارید.

 3. Avatar photo
  احمد
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام خسته نباشید
  من یبار از دانشگاه انصراف دادم تا برج ۱۱ هم معافیت تحصیلی دارم و نظام وظیفه اجازه نمیده ی دانشجو ۲بار از دانشگاه انصراف بده اگ بده باید بره خدمت بخاطر همین من دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم چون بعدا نمیتونم دانشگاه مد نظرم برم
  الان من باید بنظرتون چیکار کنم
  نظام وظیفه رفتم گف باید برج ۱۱ ب خدمت سربازی باید ثبت نام کنم و ۴،۵ ماه تعویق بندازم تا نتایج کنکور بیاد و از سربازی معاف شی بری دانشگاهت
  و اینکه من سربازی ثبت نام کنم کلا بعدا معاف میشم یا ایست خدمت میخورم و بعد اتمام دانشگاه باید ادامه سربازیم رو تمم کنم و برم سر کار؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر ایست خدمت به شما میخورد و برای بررسی بیشتر با ما تماس بفرمایید

 4. Avatar photo
  رضا
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

  سلام
  من الان در حین خدمت هستم و شهریور 1402 خدمتم تمام میشه و کنکور دادم برای ارشد و آزاد قبول شدم ولی گفتند نمیتونی شرکت کنی میخواستم بپرسم سال آینده دوباره باید کنکور شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام بله برای استفاده از ایست خدمت باید کنکور سراسری شرکت کنید و در صورت تایید یگان خدمتی تون میتونید در حین خدمت سربازی ایست خدمت داشته باشید

 5. Avatar photo
  محمد
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام ایا در حین خدمت سربازی میشه در کنکور شرکت کرد

  • Avatar photo
   behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام روزتون بخیر با توجه به شرایط 1401 بله برای اطلاع از شرایط تماس حاصل فرمایید

 6. Avatar photo
  پیمان
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام خسته نباشید من دیپلمم را 99 گرفتم بعد تا 1400 فرصت داشتم اما من فک میکردم که تا امسال دارم . حالا من امسال دانشگاه قبول شدم ولی رفتم نظام وظیفه بهم معافیت تحصیلی ندادن. حالا اگه از دانشگاه نامه ببرم نظام وظیفه قبول میکنن؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی وضعیت شما باید به طور دقیق بررسی بشه ممکنه نیاز باشه برین سربازی
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

   • Avatar photo
    مهدی
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

    من وارد دانشگاه شدم و انتخواب واحدم کردم امسال ولی برام عدم صدور ثبت نام زدن الان یع ماهیم میشه میرم کلاس دوتتا نکور دادم از مدرسه هم معافیت گرفتم الان باید برای معافیت چیکار کنم

    • Avatar photo
     karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 7. Avatar photo
  محمد
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۲

  سلام
  من تیر۱۴۰۱ فارغ التحصیل پرستاری از شهیدبهشتی شدم الان در حال خدمتم میتونم برا کنکور سراسری شرکت کنم وپزشکی قبول شم و ادامه بدم؟؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام روزتون بخیر شما میتوانید معافیت تحصیلی بگیرید و تحصیلتان را ادامه دهید در مقطع کارشناسی 5 سال میدهند

 8. Avatar photo
  amir
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام خسته نباشید من 19 ساله هستم و دیپلممو گرفتم 1 شهریور تاریخ اعزامم هست اگه برم سربازی و حین سربازی از کنکور سال آینده پزشکی قبول شم میشه معافیت تحصیلی گرفت و تحصیل کرد؟؟ خیلی ممنون لطفا جواب بدید و اینکه امکان ترمیم معدل حین سربازی دارم؟؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام بله زمانی که دانشجو شوید میتوانید از معافیت تحصیلیتان استفاده کنید

 9. Avatar photo
  هیوا
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۴

  با سلام بنده شهریور ماه سال هزار و چهارصد ویک در مقطع کارشناسی فارغ تحصیل میشم. و بعد آن سرباز هستم اگر در سربازی کنکور سراسری شرکت کنم و قبول بشم بازم در مقطع کارشناسی قبول شم میتونم ایست خدمت بزنم ؟اگر نیمسال دوم بزنم که خدمتم تمام بشه چی تا موقع ثبت نام دانشگاه؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

   سلام پذیرش در دانشگاه در حین سربازی فقط برای مقاطع بالاتر ممکن میباشد

 10. Avatar photo
  علی
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام به شما عزیزان خسته نباشید
  ببخشید افرادی که در دانشگاه فرهنگیان قبول میشوند و سرباز هستند می‌توانند به دانشگاه رفته و از ایست خدمت استفاده کنند؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در صورت نداشتن غیبت امکان ایست خدمت سربازی وجود دارد در زمان قبولی دانشگاه موفق باشید

 11. Avatar photo
  اسماعیل
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام بنده تا ۲۳ تیر۱۴۰۱ معافیت تحصیلی دارم و میخوام کنکور شرکت کنم و بعدش برم سربازی آیا بعد از اعلام نتایج می تونم از ایست سربازی استفاده کنم ودانشگاه ثبت نام کنم.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

   سلام ایست خدمت ازمقطع کارشناسی به بالاامکان پذیراست

 12. Avatar photo
  سیدحسین
  ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

  با عرض سلام و احترام
  وقت بخیر
  بنده شهریور ماه 1400 در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌ام و تا شهریورماه 1401 معافیت تحصیلی دارم
  در صورتی که برای کنکور ارشد اقدام کنم و هم‌‌زمان بعد از آزمون برای امریه سربازی اقدام کنم و در حین انجام خدمت در دانشگاهی قبول شوم امکان تحصیل دارم یا خیر؟
  ممنون از شما

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر بله میتونید از ایست خدمتی استفاده کنیدبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 13. Avatar photo
  زانکو ملایی
  ۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۰

  با سلام آیا در حین خدمت سربازی میتوان در کنکور سراسری برای ورود به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی اقدام کرد،چون با ورود به دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، از سربازی معاف میشویم

 14. Avatar photo
  مهدیییی
  ۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام من امسال به خدمت اعزام شدم ایا میتونم کنکور بدم و برای دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنم درحین سربازی؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام برای قبولی در دانشگاه در حیل خدمت سربازی باید ابتدا در کنکور سراسری شرکت نمایید در صورت قبولی می تونید برای ایست خدمتی در خواست بدید مشاوران ایران تحصیل در خدمت شما هستند.

 15. Avatar photo
  سید امیرحسین
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۳

  با سلام .خدمتم اول بهمن ۹۹ به اتمام می رسه از طرفی ارشد دانشگاه خواجه نصیر ( مجازی )پذیرفته شدم نمی خوام ایست خدمتی داشته باشم لطفا راهنمایی کنین .

 16. Avatar photo
  آقایی
  ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱

  باسلام
  من خدمتم درتاریخ۱۳۹۹/۷/۱به اتمام می رسد اگر در آزمون ارشد ثبت نام کنم برای خدمتم و دانشگاه چه اتفاقی می افتد

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳

   قبولی در دانشگاه حین خدمت سربازی با توجه به تاریخ پایانتون هیچ مشکلی پیش نمیاره

تماس با مشاور