ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی + لینک مستقیم

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱
فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی برای معلمان سراسر کشور امکان پذیر است. چنانچه فرهنگیان عزیز بخواهند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند، می‌توانند از طریق سامانه fish.medu.ir که سامانه‌ای جامع برای فرهنگیان سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی است اقدام کنند. معلمان می‌توانند با وارد کردن کد پرسنلی، کد ملی، رمز عبور همگام و شماره‌ تلفن‌ همراه  فیش حقوقی خود را دریافت کنند. 

باید اشاره کرد که این سامانه در سطح کشور و در هر کدام از مقاطع تحصیلی برای معلمان راه‌ اندازی شده است. چنانچه شما معلمان گرامی در ارتباط با نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی نیازمند اطلاعات جامع می باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در مجموعه ایران تحصیل شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

👈🏽 بسیاری از مواقع فرهنگیان آموزش‌ و پرورش نیاز به دریافت فیش حقوقی خود را دارند. سابقاً فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی باید به اداره آموزش‌وپرورش به‌ صورت حضوری مراجعه می‌کردند و فیش حقوقی را دریافت می‌نمودند. اما در حال حاضر روند دریافت فیش حقوقی به‌ صورت آنلاین انجام می‌شود و تمامی فرهنگیان برای دریافت فیش حقوقی خود می‌توانند با ورود به سامانه fish.medu.ir فیش حقوقی خود را مشاهده کنند. اما فرهنگیان با سوالاتی روبرو هستند که چگونه می‌توانند اطلاعات مندرج بر روی فیش حقوقی خود را داشته باشند؟ 

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

👈🏽 فیش حقوقی که آموزش و پرورش به فرهنگیان تحویل می دهد، دارای اطلاعات بسیار مهمی در زمینه میزان درآمد، میزان مبلغ کسر از حقوق فرهنگیان و میزان حقوق اضافه‌ شده آنهاست. به‌ همین خاطر بسیاری از معلمان آموزش‌وپرورش در بازه‌های زمانی مختلف قصد دریافت فیش حقوقی خود را دارند.

👈🏽 در گذشته فیش حقوقی از طریق سامانه‌های مختلفی دریافت می شد و فرهنگیان باید از طریق اداره آموزش‌وپرورش فیش حقوقی خود را مشاهده می‌کردند، اما اکنون بسیاری از امور مربوط به دریافت فیش‌های حقوقی از طریق سایت انجام می‌شود و وزارت آموزش‌وپرورش سامانه‌ای را برای این کار راه‌اندازی کرده که معلمان بتونند به‌ راحتی با ورود به سامانه fish.medu.ir فیش حقوقی خود را مشاهده و پرینت بگیرند. لازم به ذکر است این سامانه در سطح کشور و در هر مقطع تحصیلی برای معلمان راه‌اندازی شده است. توجه داشته باشید که برای ورود به این سامانه داشتن کد پرسنلی و کد ملی ضروری می‌باشد.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

 

برای آشنایی بیشتر با سایت همگام بر روی لینک کلیک کنید 🔗   

 

👈🏽 تمام افرادی که فیش حقوقی دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مذکور وارد شده و با وارد کردن کد ملی و شماره پرسنلی مراحل ورود به این سامانه را انجام دهند. لازم به ذکر است که برای ورود به این سایت می‌بایست معلمان قبلاً در سامانه همگام ثبت‌نام کرده و دارای رمز عبور همگام باشند. فرهنگیانی که قصد دریافت کارت شناسایی فرهنگی دارند یا آن را گم کردند و به‌ دنبال ثبت تقاضای دوباره برای دریافت این کار هستند می‌توانند این مقاله را بخوانند.

همانطور که اشاره شد لازم به ذکر است دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد پرسنلی نیز مقدور است که برای مشاهده جزئیات انجام آن میتوانید با کلیک روی لینک مقاله مربوط به آن را مطالعه فرمایید.

برای کسب اطلاع از نحوه نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

نحوه ورود به سامانه فیش حقوقی فرهنگیان

👈🏽 برای وارد شدن به این سایت لازم است که معلمان آموزش‌وپرورش قبلاً در سامانه همگام اطلاعات ثبت‌نامی خود را وارد کرده باشند و رمز عبور دریافت کنند. در ادامه راهنمای ورود به این سایت را توضیح خواهیم داد که می توانید برای دریافت فیش حقوقی طبق مراحل زیر جلو بروید.

✔️ ابتدا در یکی از مرورگرها وارد سامانه فیش حقوقی فرهنگیان شوید. سپس بر روی اولین سایتی که برای شما نمایش داده می‌شود به نشانی fish.medu.ir کلیک کنید.

گام اول دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

 

✔️پس‌ از ورود به سامانه در کادر اول کد ملی و در کادر دوم شماره پرسنلی را وارد نمایید.

گام دوم دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

✔️سپس به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که از شما درخواست می‌شود تا رمز عبور خود را وارد کنید. دقت داشته باشید که رمز عبور سامانه فیش حقوقی فرهنگیان همان رمز عبور سامانه همگام است. رمز عبور سامانه همگام خود را وارد کنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

✔️در صورتی‌ که قبل‌ از ورود با خطای “پنل شما در سامانه همگام فعال” نیز روبرو شوید، می‌بایست به سایت همگام مراجعه کنید و پنل خود را فعال نمایید و یا از طریق مدرسه و درخواست از مدیر مدرسه بخواهید که در سامانه همگام برای شما اطلاعات کاربری ایجاد شود و رمز عبور آن را در اختیار شما قرار دهند. سپس با عبور از این مرحله شماره‌ تلفن خود را وارد کنید و بر روی گزینه ثبت اطلاعات کلیک کنید.

گام سوم دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی

✔️بعد از چند دقیقه کد چهار رقمی به شماره‌ی تلفن‌ همراه شما ارسال می‌شود و می‌توانید آن را در فیلد مربوطه وارد نمایید. بعد از ورود پورتال شخصی در سامانه فیش حقوقی فرهنگیان می‌توانید با کلیک کردن بر روی سه خط کناره سایت مورد نظر خود انتخاب افزایش حقوقی خود را مشاهده کنید.

 

📣 اطلاعیه 📣

چننچه در ارتباط با هرکدام از مراحل مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی سوال و ابهامی دارید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان ما در ایران تحصیل شما عزیزان را راهنمایی کنند. 

 

نکته مهم برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان

👈🏽 استفاده از نرم افزار و یا سایت‌های غیررسمی جهت دریافت فیش حقوقی غیرمجاز بوده و مسئولیت تبعات ناشی از آن برعهده کاربر می‌باشد. تنها مرجع رسمی دریافت فیش حقوقی سایت fish.medu.ir می‌باشد.
کاربرانی که از سایت‌ها یا نرم افزارهای دیگر برای دریافت فیش حقوقی خود استفاده نموده‌اند سریعتر نسبت به تغییر رمز خود اقدام نمایند.

 

🔗 برای آشنایی با سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

سامانه همگام جهت دریافت فیش حقوقی معلمان 

👈🏽فرهنگیانی که قصد دریافت فیش حقوقی دارند، فقط در صورتی می‌توانند در سامانه fish.medu.ir مراحل را طی کنند که دارای رمز همگام باشند. رمز عبور سایت همگام زمانی‌ در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد که مدیر مدرسه قبلاً آنها را در سامانه همگام ثبت‌نام کرده باشند. بنابراین اگر رمز همگام خود را فراموش کردید یا نتوانستید آن را دریافت کنید، باید به مدرسه مراجعه کرده و از مدیر مدرسه رمز خود را بخواهید. پس‌ از آن مجدداً به سامانه مراجعه کرده و طبق راهنمای ارائه‌ شده فیش حقوقی خود را دریافت کنید.

سامانه همگام جهت دریافت فیش حقوقی معلمان 

اطلاعات فیش حقوقی فرهنگیان

👈🏽در فیش حقوقی اطلاعات مهمی درج شده‌ است و برای اطلاع از میزان دریافتی، فرهنگیان باید این فیش حقوقی را در اختیار داشته باشند. فیش حقوقی نشان‌ دهنده میزان حقوق دریافتی با احتساب میزان اضافه‌کاری‌ها، میزان اقساط و غیره به دست می‌آید. ازجمله اطلاعات مهمی که در این فیش است، درآمد خالص فرد فرهنگی در ماه مورد نظر است. همچنین می توان میزان درآمد افزایش و کاهش یافته را نیز از طریق این فیش مشاهده کرد.

👈🏽 اطلاعات مالی مهم دیگری در فیش حقوقی معلمان قابل مشاهده است، از جمله: مبلغ کسره برای بیمه خدمات درمانی، مالیات، مبلغ قسط های کسر شده از حقوق فرهنگی، میزان مبلغ کسر شده برای بیمه تکمیلی فرهنگیان، مبلغ در نظر گرفته شده به عنوان تشویق یا اضافه کار مثل حقوق امتحانات، مبلغ هزینه کمک اولاد و … . تمامی این اطلاعات به طور دقیق در این فیش ذکر شده و  فرهنگیان می توانند مبلغ درآمد خالص دریافتی (با احتساب تمامی موارد ذکر شده) را در انتهای فیش حقوقی مشاهده کنند.

سوال داری؟

 

📣 اطلاعیه 📣

بر اساس اخبار در خصوص زمان واریز حقوق معلمان، حقوق معلمان در روزهای 30 و 31 هر ماه واریز خواهد شد که برای مشاهده جزئیات آن می توانند به سامانه فیش حقوقی به نشانی fish.medu.ir مراجعه نمایند.

اخبار جدید فیش حقوقی فرهنگیان 

📌 کسورات از حقوق دانشجو معلمان به ۲۰ درصد رسید

در سال گذشته کسورات حقوق معلمان ۴۵ درصد بود که مسئولان آموزش و پرورش تصمیم بر این گرفتند که کسر از حقوق دانشجو معلمان متاهل تا 20 درصد کاهش یابد.

📌 آموزش و پرورش بخشنامه ضریب حقوق را ابلاغ کرد

وزارت آموزش و پرورش بخشنامه تعیین ضریب حقوق را به همه استان‌ هاس کشور ابلاغ کرد. براین اساس امتیاز کمک هزینه عائله مندی مزدوجین جدید به میزان ۲ برابر ۲۴۳۰ امتیاز معادل (۸.۱۴۷.۷۹۰) ریال محاسبه خواهد شد.

اخبار جدید فیش حقوقی فرهنگیان 

🔗 برای اطلاع بیشتر از فیش حقوقی فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به نحوه ورود به سامانه fish.medu.ir برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی اشاره کردیم. فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی از طریق این سامانه قابل مشاهده است و در آن اطلاعات کاملی از کسورات ارائه می شود. لازم به ذکر است که قبل‌از این باید در سامانه همگام که برای ثبت‌نام راه‌اندازی شده‌، اطلاعات خود را ثبت کرده باشند و بعداً وارد این سامانه شوند.

چنانچه در ارتباط با هرکدام از مراحل مشاهده و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کد ملی نیازمند دریافت اطلاعات تکمیلی هستید، می توانید با کارشناسان  مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در ارتباط باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند. 

 

🔗 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان چه اطلاعاتی لازم است ؟

از جمله اطلاعات لازم برای دریافت این فیش، کد پرسنلی معلمان است که اطلاعات لازم در این مقاله گفته شده است.

چه اطلاعاتی بر روی فیش حقوقی فرهنگیان درج می شود؟

تمامی جزئیات مربوط به حقوق دریافتی فرهنگیان، بیمه، پاداش و موارد ذکر شده در متن مقاله را می توان از طریق فیش حقوقی فرهنگیان مشاهده کرد.

برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان به چه آدرسی باید مراجعه کرد؟

برای مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان باید به آدرس fish.medu.ir مراجعه کرد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور