تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ضمن خدمت فرهنگیان

ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
ضمن خدمت فرهنگیان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه ضمن خدمت فرهنگیان برای ثبت نام جهت شرکت در دوره های ضمن خدمت فعال شد. کلیه افراد فرهنگی می توانند در زمان مشخص شده برای ثبت نام در این دوره به سایت ضمن خدمت فرهنگیان به آدرس ltms.medu.ir مراجعه کرده و اقدامات لازم را در این سامانه انجام دهند.

از آن جایی که هر یک از فرهنگیان محترم قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سامانه، باید از زمان و نحوه انجام این کار اطلاعات لازم را بدست آورند از این رو یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این زمینه می تواند بسیار مفید باشد.

برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت و زمان ثبت نام در این سامانه می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

ضمن خدمت فرهنگیان

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان جهت شرکت در کلاس های ضمن خدمت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

جهت شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان قبل از هر چیز باید در سامانه ltms.medu.ir ثبت نام کنید.

 

آدرس سامانه ضمن خدمت فرهنگیان چیست؟

آدرس سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir است که تمامی مراحل ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان در این سایت انجام می شود.

این سایت به نام سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان نیز مشهور است.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در سامانه اقدام کرد؟

یکی از مسائل و موضوعاتی که در رابطه با ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان است.

در مورد زمان اختصاص داده شده برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان باید خدمت شما عرض کنیم که زمان دقیقی برای ثبت نام در در سایت ضمن خدمت فرهنگیان اعلام نشده است و هر یک از ادارات آموزش و پرورش مناطق مختلف می توانند زمان مورد نظر خود را برای این امر بر حسب نیاز خود به برگزاری کلاس های ضمن خدمت اعلام کنند.

 

ثبت نام سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

 

راهنمای تصویری ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

از آن جایی که کسب اطلاعات و آشنایی با مراحل ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان برای هر یک از افراد و متقاضیان شرکت در این دوره ها الزامی و مهم است در نتیجه در این بخش قصد داریم با ذکر نحوه ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان در خدمت شما باشیم و مراحل را به صورت تصویری خدمتتان توضیح دهیم.

در اولین مرحله ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان باید وارد آدرس این سامانه یعنی ltms.medu.ir شوید.

 

سایت ضمن خدمت فرهنگیان

بعد از ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان باید از میان گزینه های موجود در صفحه به نمایش درآمده گزینه ثبت نام متقاضیان مدرس را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.

در صفحه بعدی می توانید کلیه شرایط و ضوابط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در دوره های ضمن خدمت را مشاهده کنید.

در اینجا باید تمامی مطالب و شرایط مندرج در این صفحه را به دقت مطالعه کنید و سپس گزینه مطالب فوق را مطالعه کردم و مایل به ثبت نام می باشم موجود در پایین صفحه را بزنید.

 

سایت ضمن خدمت

 

بعد از این مرحله نوبت به مشخص کردن دستگاه، استان و منطقه مورد نظر جهت تدریس در آن می رسد، سپس کلیک بر روی گزینه تأیید و ادامه می رسد که باید برای آن اقدام کنید.

پس از طی مراحل مذکور در بالا نوبت به تکمیل تمامی فیلدهای موجود در فرم ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت فرهنگیان می رسد که باید برای این امر اقدام کنید.

از میان موارد مندرج در این فرم می توان از کد پرسنلی، پست الکترونیک و جنسیت نام برد که باید آن ها را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

 

ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان

بعد از تکمیل فرم مذکور الزاماً‌ باید به صفحه اصلی سایت برگردید و از میان گزینه های به نمایش درآمده بر روی گزینه فراگیران کلیک کنید.

 

ورود به سامانه ضمن خدمت

در صفحه بعدی از شما خواسته می شود که دو گزینه رمز عبور و نام کاربری خود را در سامانه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان در فیلدهای مربوطه وارد کنید.

در مرحله بعدی نوبت به تکمیل وضعیت کاری و همین طور مشخصات فردی تان در سایت ضمن خدمت فرهنگیان می رسد. بعد از این کار به مراتب باید گزینه ذخیره اطلاعات را بفشارید.

در صورت صحیح وارد کردن اطلاعات و انجام تمامی موارد درخواستی از طرف سیستم کد رهگیری برای شما ارسال می شود که باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.

 

آیا امکان ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام در سامانه وجود دارد؟

شاید در زمان ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان موردی را به اشتباه وارد کرده اید و می خواهید بدانید که آیا می توان برای ویرایش آن اقدام کرد یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما عرض کنیم که بله به مراتب این امکان در اختیار شما قرار داده شده است و می توانید با ورود مجدد به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان و درج نام کاربری و رمز عبور برای ویرایش اطلاعات درج شده در سایت ضمن خدمت فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهید.

 

برای اطلاع از بهترین کشور برای اعزام به خارج فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

امتحان ضمن خدمت در چه تاریخی برگزار می گردد؟

پس از اتمام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان و برگزاری کامل کلاس ها نوبت به گرفتن امتحان از معلم ها می رسد.

دقت داشته باشید که پس از برگزاری امتحان در صورت قبولی و کسب نمره مورد نظر مدرکی هم به معلمان داده می شود.

از جمله سؤالاتی که بسیاری از معلمان شرکت کننده در امتحان ضمن خدمت فرهنگیان به دنبال یافتن جوابی مناسب برای آن هستند این است که امتحان ضمن خدمت فرهنگیان در چه تاریخی برگزار می شود؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که بعد از اتمام کلاس ضمن خدمت که از قضا در زمینه های مختلفی براساس حوزه کاری شماست نهایتاً تا سه هفته بعد شاهد برگزاری امتحان هستید و می توانید در این آزمون شرکت داشته باشید.

البته دقت کنید که حتی امتحان برگزاری آزمون یک هفته بعد از اتمام کلاس ها نیز وجود دارد.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون عملی تربیت بدنی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آیا امتحان ضمن خدمت تنها یک بار برگزار می شود؟

برخی از افراد بنا به دلایلی از جمله به دست آوردن نمره پایین تمایل به شرکت مجدد در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان را دارند.

حتی در این میان کسانی هم هستند که حال به هر دلیلی اعم ار درگیری و یا بیماری مؤفق به شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان نشده اند و قصد دارند بار دیگر در این امتحان شرکت کنند.

در اینجا باید عرض کنیم که خوشبختانه امکان برگزاری مجدد آزمون ضمن خدمت برای شما دوست عزیز فرهنگی فراهم شده است و می توانید برای این امر اقدامات لازم را انجام دهید.

 

برای قبولی در این دوره چه نمره ای را باید بدست آورم؟

برای قبولی در آزمون ضمن خدمت، باید حداقل نمره را بدست آورید تا به این ترتیب مؤفق به دریافت گواهی نامه قبولی شوید.

حداقل نمره مورد نظر برای قبولی در آزمون ضمن خدمت دوازده است. در صورت عدم کسب این نمره الزاماً‌ باید مجدداً در آزمون شرکت بفرمایید.

 

آزمون ضمن خدمت فرهنگیان طی چند مرحله برگزار می شود؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که آزمون ضمن خدمت طی چهار دوره برای افراد متقاضی برگزار می شود و هر فرد فرهنگی باید نمره لازم را در این آزمون ها بدست آورد تا در نتیجه گواهی نامه ای را دریافت کند.

 

برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

دوره های ضمن خدمت فرهنگیان به چه شکل برگزار می شوند؟

 

آزمون دوره ضمن خدمت فرهنگیان

 

در رابطه با نحوه برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان باید عرض کنیم که امکان برگزاری این دوره ها چه به صورت اینترنتی و چه به شکل حضوری وجود دارد.

البته دقت داشته باشید که تا قبل از شیوع ویروس کرونا در ایران شاهد برگزاری این دوره های آموزشی به صورت حضوری و با حضور فرد فرهنگی در محل بودیم.

اما در حال حاضر امکان برگزاری دوره های حضوری برای حفظ سلامتی فرهنگیان عزیز و عدم درگیری آن ها به ویروس کرونا وجود ندارد و تمامی کلاس ها به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار می شود.

 

فراموشی رمز عبور سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

 

شرکت در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چه مزیت هایی را برای فرد به همره دارد؟

شاید این پرسش برای شما هم مطرح شود که برگزاری دوره های ضمن خدمت چه فایده ای دارد و اصلاً چه الزامی برای شرکت در آن ها وجود دارد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این کلاس های آموزشی بالا رفتن حقوق و دریافتی معلم هاست.

در واقع، این دوره های ضمن خدمت امتیازاتی را برای فرد در پی دارد که می تواند موجب افزایش حقوق وی شود.

علاوه بر این، به هیچ وجه نباید از تأثیر دوره های ضمن خدمت بر ارزشیابی سالانه فرهنگیان غافل شد. همین موضوع می تواند امتیاز فرد فرهنگی را در این ارزشیابی بالا ببرد و در نهایت منجر به انتخاب وی به عنوان معلم نمونه شود. 

مورد دیگر این که، با شرکت در این دوره های آموزشی می توانید دانش و اطلاعات خود را تا حد زیادی بالا ببرید و بدین ترتیب تدریس بهتر و باکیفیت تری در سر کلاس های درس داشته باشید که نتیجه آن یادگیری بهتر دروس از طرف دانش آموزان است.

 

آیا معلمان مدارس غیردولتی نیز امکان ثبت نام در سامانه ضمن خدمت را دارند؟

شاید تصور برخی از افراد این باشد که تنها معلمان مشغول به کار در مدارس دولتی امکان ثبت نام و شرکت در دوره های ضمن خدمت را دارند.

اما باید عرض کنیم که به هیچ وجه اینطور نیست و معلمان مشغول به کار در مدارس غیردولتی هم می توانند در دوره های ضمن خدمت شرکت داشته باشند و حقوق و دریافتی خود را بالا برده و به افزایش امتیاز خود برای انتخاب به عنوان معلم نمونه کمک کنند.

پس ملاحظه می کنید که محدودیتی در این رابطه برای معلم ها وجود ندارد و هر فرد برای بالا بردن توانایی های خود برای تدریس در کلاس درس و افزایش سطح یادگیری دانش آموزان می تواند در دوره های ضمن خدمت از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام کرده و در این دوره ها شرکت کند.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آیا تنها معلمان امکان ثبت نام در این دوره ها را دارند؟

شاید این پرسش در ذهن شما هم ایجاد شود که آیا تنها معلم ها امکان ثبت نام و شرکت در این دوره ها را دارند یا این که مدیران هم می توانند از این دوره های جامع آموزشی استفاده کنند؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که به جز معلمان مدیران هم می توانند برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت اقدام کرده و در این دوره ها شرکت داشته باشند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای آشنایی با زمان ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان جهت شرکت در دوره های ضمن خدمت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

fish.medu.ir

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

فیش حقوقی فرهنگیان

سامانه سنجش و پایش کیفی آموزش و پرورش

سامانه مدیریت یادگیری دانشگاه فرهنگیان

زمان و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

ثبت نام سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان

ضمن خدمت فرهنگیان

4.6/5 - (5 امتیاز)

چه زمانی باید برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کرد؟

زمان ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان از طرف اداره آموزش و پرورش منطقه اعلام می شود.

نحوه ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان چگونه است؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان با تیم مشاوره ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

چرا باید برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کرد؟

ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان جهت شرکت در دوره های آموزشی ضمن خدمت صورت می گیرد.

آیا معلمان مدارس غیردولتی هم امکان ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان را دارند یا خیر؟

بله. آن ها هم می توانند برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کنند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. آرمان
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  من کاردانی ناپیوسته امور زارعی علمی کاربردی دارم
  الان میخوام کاردانی به کارشناسی ناپیوسته منابع طبیعی محیط زیست دانشگاه ازاد بخونم
  خواستم بدونم چند واحد جبرانی دانشگاه ازاد به من میده؟
  و فرق کاردانی پیوسته و ناپیوسته چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام کاردانی پیوسته یک ترم بیشتر از ناپیوسته هستش و طبق اعلام مدیر گروه رشته کارشناسی میتونی واحد هایی که لازم هست رو بگیری

ایران تحصیل
تماس با مشاور