ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زمان و نحوه ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان برای افراد متقاضی آغاز شد. کلیه افراد باید برای ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان اقدامات لازم را در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان انجام دهند تا بتوانند در این دوره ها حضور داشته باشند.این دوره ها جهت ارتقای سطح علمی و همینطور نوسازی روش های آموزشی معلمان و مدرسان کشور است.

با توجه به این که کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه، زمان و همین طور شرایط ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان برای هر فرد کارآمد است در نتیجه یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان در این رابطه الزامی و مهم است.

برای سهولت ثبت نام سامانه ضمن خدمت فرهنگیان یا همان ltms.medu.ir و کسب اطلاعات در رابطه با زمان، شرایط و شیوه ثبت نام در این دوره می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

 

تمامی معلمان حتی افراد مشغول به کار در مدارس غیردولتی نیز امکان ثبت نام در دوره های ضمن خدمت و گذراندن این دوره های آموزشی را دارند.

زمان ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

در رابطه با زمان ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که هر یک از اداره های آموزش و پرورش مناطق مختلف ایران زمان های خاص را برای ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان اعلام می کنند.

زمان ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

به عبارت دیگر، این گونه نیست که زمان مشخصی برای ثبت نام ضمن خدمت معلمان اعلام شود. البته محتوای ارائه شده در دوره های ضمن خدمت نیز برای هر یک از معلم های مناطق متفاوت است.

برای اطلاع از  رشته های دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

چگونه می توان برای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کرد؟

ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان برای افراد متقاضی شرکت در این دوره ها به صورت اینترنتی انجام می شود.

در واقع، هر فرد بعد از مراجعه به سامانه ltms.medu.ir می تواند برای ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه این نوشته با ذکر راهنمای تصویری ثبت نام ضمن خدمت معلمان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

راهنمای تصویری ثبت نام

در اولین قدم باید آدرس ضمن خدمت فرهنگیان یعنی ltms.medu.ir را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید.

راهنمای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

در قدم دوم نوبت به کلیک بر روی گزینه ثبت نام متقاضیان مدرس در سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان می رسد.

تائید ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

در صفحه بعدی می توانید شرایط و ضوابط ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان را مشاهده کنید و بعد از مطالعه آن ها باید گزینه موجود در پایین صفحه یعنی مطالب فوق را مطالعه کردم و مایل به ثبت نام می باشم را بزنید.

در مرحله بعدی باید منطقه مورد تقاضا، استان و دستگاه را برای تدریس مشخص کنید و در انتها بر روی گزینه تأیید و ادامه بزنید.

در ادامه باید برای تکمیل فرم ثبت نام دوره های آموزشی کوتاه مدت فرهنگیان موجود در سامانه اقدام کنید. در این فرم مواردی همچون جنسیت، نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک، تلفن ثابت و همراه، کد پرسنلی درج می شوند.

فرم ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

البته به جز این موارد باید در انتهای این فرم نیز برای آپلود و بارگذاری عکس خود در سامانه اقدامات لازم را انجام دهید.

در مرحله بعدی فرمی برای شما نشان داده می شود که باید برای درج اطلاعات درخواستی در آن اقدام کرده و در انتها کلید ثبت اطلاعات را بزنید. قدم بعدی رفتن به اولین صفحه سایت و کلیک بر روی بخش فراگیران است.

فراگیران ضمن خدمت فرهنگیان

در مرحله بعد باید در فیلدهای مربوطه برای درج رمز عبور و نام کاربری خود اقدام کنید و در ادامه بر روی گزینه ورود به سامانه بزنید. در قدم بعد باید مشخصات فردی و وضعیت کاری فراگیر را کامل کنید و در انتها ذخیره اطلاعات را بزنید.

ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

در صورتی که اطلاعات لازم را درست و دقیق وارد کرده باشید سیستم به شما کد رهگیری می دهد که باید آن را در نزد خود نگه دارید.

برای اطلاع از اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان

در صورتیکه به هر دلیلی اشتباهی در فرم ارسالی شما وجود دارد و نیاز است آن را اصلاح کنید می توانید برای ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام دوره های ضمن خدمت معلمان اقدامات لازم را در سامانه ثبت نام انجام دهید.

البته برای ورود به سامانه و ویرایش اطلاعات باید کد ملی و رمز عبور خود به اضافه کد رهگیری را در فیلدهای مربوطه درج بفرمایید. برای اینکار باید به سایت ltms.medu.ir مراجعه کرده و در بخش ویرایش اطلاعات اقدامات لازم خود را انجام دهید.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آزمون عملی تربیت بدنی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

در رابطه با زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان معمولاً مشخص نیست و نمی توانیم تاریخ دقیقی را برای آن اعلام کنیم.

اما معمولاً می توانید در حدود 7 الی 21 روز پس از اتمام دوره های ضمن خدمت انتظار برگزاری آزمون را توسط مسئولین مربوطه داشته باشید.

راهنمای لازم داری؟

نحوه برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

پس از گذراندن دوره های ضمن خدمت توسط معلمان و داوطلبان، این عزیزان در آزمونی شرکت میکنند تا بر اساس نمره ای که در آن میگیرند امتیازات ویژه ای دریافت کنند.

نحوه برگزاری آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

باید بدانید آزمون ضمن خدمت فرهنگیان می تواند به یکی از دو صورت اینترنتی و یا حضوری برای معلم های عزیز برگزار شود. پس از برگزاری این آزمون به نسبت نمره اکتسابی مدرسان در نقل و انتقالات، میزان حقوق و مزایا و… برای عزیزانی که نمره خوبی به دست آورده باشند تغییراتی حاصل می شود.

برای اطلاع از اعلام نتایج آزمون عملی تربیت بدنی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برگزاری مجدد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

برای دسته ای از داوطلبان شرکت در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان مواردی پیش می آید که به هر دلیل شخص نمیتواند در جلسه امتحان حضور یابد یا نمره زیر 12 کسب میکند.

در صورتی که نمره لازم را در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان کسب نکرده اید و یا این که به هر دلیلی نتوانسته اید در این امتحان شرکت کنید امکان برگزاری مجدد آزمون ضمن خدمت فرهنگیان برایتان وجود دارد و می توانید برای این امر اقدام کنید.

حد نصاب نمره مورد نیاز برای قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان

دوستان عزیز برای قبولی در آزمون ضمن خدمت فرهنگیان الزاماً باید نمره دوازده را کسب کنید. در واقع، نمره شما برای قبولی و دریافت گواهینامه آموزشی به هیچ وجه نباید از 12 کمتر باشد. در غیر این صورت شما باید مجددا این دوره را شرکت کرده و در آزمون آن شرکت کنید.

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان چه مطالبی تدریس می شوند؟

در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان که بعد از ثبت نام ضمن خدمت معلمان می توانید در آن ها شرکت کنید مطالب و محتواهای مختلف و متنوعی مورد تدریس قرار می گیرند. 

از میان مطالب مورد تدریس در این دوره می توان از مطالب مربوط به مباحث کامپیوتری، روانشناسی و غیره اشاره کرد.

برای اطلاع از بهترین کشور برای اعزام به خارج فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

هدف اصلی از برگزاری دوره های ضمن خدمت فرهنگیان بالا بردن اطلاعات معلمان و همین طور افزایش توانایی آن ها در تدریس مطالب و محتوای درسی و آموزشی است.

خلاصه مطلب

در مقاطع زمانی مختلف سازمان آموزش و پرورش برای ارتقا سطح علمی و آموزش شیوه های جدید آموزگاری، برای معلمان عزیز دوره هایی تخت عنوان آموزش ضمن خدمت برگزار میکند.

ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان بصورت آنلاین بوده و آموزگاران عزیز فارق از اینکه در مدارس یا آموزشگاه های دولتی یا غیر انتفاعی مشغول به کار هستند، میتوانند در این دوره ها شرکت کرده و در پایان با کسب امتیاز بالا در آزمون نهایی این دوره از امتیازات ویژه ای از جمله افزایش حقوق، امتیاز بالا در نقل و انتقالات و… بهره ببرند.

پادکست صوتی مقاله

برای دریافت این مقاله در قالب PDF روی لینک کلیک کنید.

 

3.9/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چه زمانی می توان برای ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان اقدام کرد؟

زمان ثبت نام دوره های ضمن خدمت فرهنگیان تاریخ دقیقی نیست و هر منطقه آموزش و پرورشی زمان خاصی را برای این امر اعلام می کند.

نحوه ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان چگونه است؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام دوره های ضمن خدمت غیرحضوری فرهنگیان با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا بعد از ثبت نام ضمن خدمت فرهنگیان امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود دارد؟

بله. به راحتی و با ورود مجدد به سامانه می توانید برای این امر اقدام کنید.

 

نظرات

 1. مسعود
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  الان ضمن مشاهده امتحانات مبلغ پول ۱۰۰ میلیون تومان خواستار شدند رمز دوم پزداخت ناکهان خطا وامتحان ورود وپرداخت حذف بسته شد من کارمند ۲۵ سا ل وزارت اموزش وپرورش هستم .شما یا هستید یا چه موردی یادکیری بود
  پرداخت با موفقیت انجام شد

  مبلغ: 100000 ریال
  شناسه درگاه پرداخت: A00000000000000000000000000392345134
  شناسه خرید: 1669454313200373
  اطلاعات بالا را جهت پیگیری های بعدی یادداشت نماییدآموزشـ کده ضمن خدمت فرهنگیان
  خوش آمدید

  +98-9149558524
  کلمه عبور خود را تنظیم نمایید
  کلمه عبور شامل حروف انگلیسی و اعداد است. برای فعال شدن دکمه کلمه عبور و تکرار آن باید تطابق داشته باشند.
  از این کلمه عبور برای ورود در مراجعات بعدی استفاده می کنید

  sync
  بازگشت

  • مشاور بهروزی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقتتون بخیر سوالتون را می فرمایید؟

 2. فاطمه
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام
  بنده در سامانه ltmsثبت نام کرده ام ولی نمی دونم چطوری برای کلاس ها ثبت نام کنم،لطفا هر چه سریعتر راهنمایی کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام
   لطفا با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید کامل راهنمایی کنند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)