تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد برای تمامی دانشجویان این دانشگاه فعال شد و در دسترس آن ها قرار گرفت. کلیه دانشجویان می توانند برای انجام امور دانشگاهی خود وارد سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد به آدرس edu.ia.ac.ir شوند. دقت داشته باشید که با ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد می توانید تمامی امور مربوط به دروس خود از جمله انتخاب واحد و غیره را انجام دهید. البته قبل از هر چیز باید با راهنمای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد آشنایی لازم را پیدا کنید و مراحل لازم را برای ورود به این سامانه طی کنید.

 

با توجه به این که آشنایی با نحوه ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد و همین طور نحوه ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد برای هر یک از دانشجویان الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو کمک خواستن از مشاوری کاردان و خبره در این رابطه می تواند بسیار کارساز و مفید باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام و ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد و همین طور شیوه کار و بخش های مختلف این سامانه می توانید با تیم مشاوره ای خبره و کاردان در این رابطه تماس بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سامانه آموزشیار آزاد و آشنایی با بخش های مختلف این سامانه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

امکان استفاده از سامانه آموزشیار آزاد اسلامی چه برای دانشجویان و چه اساتید این دانشگاه وجود دارد

 

 

در رابطه با سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد چه می دانید؟

همان طور که می دانید دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگ ترین و بهترین دانشگاه های ایران به شمار می رود که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان را جذب می کند.

از آن جایی که شمار دانشجویان این دانشگاه بالاست و در نتیجه باید راهی برای هماهنگ سازی تمامی واحدهای دانشگاهی اندیشیده می شد تصمیم به راه اندازی سامانه آموزشیار آزاد گرفته شد.

سامانه ای به نشانی edu.ia.ac.ir که تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد امکان استفاده از آن را دارند.

بدین ترتیب دیگر خبری از اتلاف وقت دانشجویان برای انجام کارهای دانشجویی شان نیست و آن ها می توانند با ورود به سامانه آموزشیار آزاد کلیه اقدامات لازم برای انتخاب واحد، واریز شهریه و همین طور دریافت برنامه درسی را انجام بدهند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه آزاد وارد سامانه مربوطه شوید

 

 

در رابطه با بخش ها و امکانات مختلف سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد چه می دانید؟

در ابتدا باید عرض کنیم که تا قبل از راه اندازی سامانه آموزشیار آزاد به آدرس edu.ia.ac.ir و فراهم شدن امکان ورود به سامانه آموزشیار آزاد دانشجویان برای انجام کارهای دانشگاهی خود می توانستند وارد سامانه سیدا شوند و اقدامات لازم را در این سامانه انجام دهند.

در سامانه آموزشیار آزاد امکانات مختلفی قرار داده شده است که از میان آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

. امکان حذف و اضافه دروس دانشگاهی

. بخش امور فارغ التحصیلان دانشگاه

. ارائه لیست درس های رشته تحصیلی دانشجو

. تاریخ تعیین شده برای برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد

. امکان ارزشیابی اساتید و سنجش عملکرد آن ها

. بخش اعتراض به نمرات هر ترم دانشگاه

 

 

برای ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد اسلامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

چگونه می توان برای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اقدام کرد؟

قبل از هر گونه اقدامی برای ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود به این سامانه و انجام ثبت نام در آن الزامی و مهم به نظر می رسد.

در ادامه این نوشته با ذکر راهنمای ورود به سامانه آموزشیار آزاد در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم و راهنمای تصویری ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد را خدمتتان ارائه می کنیم.

 

 

 

ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد

 

 

. در اولین قدم برای ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد الزاماً باید نشانی این سامانه یعنی edu.ia.ac.ir را در مرورگر سیستم خود درج بفرمایید.

 

 

ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

 

 

البته می توانید عبارت سامانه آموزشیار آزاد را نیز بخش میانی مرورگر گوگل درج بفرمایید تا امکان ورود به سامانه آموزشیار آزاد را پیدا کنید.

 

 

 

edu.ia.ac.ir

 

 

. در قدم بعدی باید وارد سامانه آموزشیار آزاد شوید و نوع کاربری خود را انتخاب بفرمایید.

 

 

 

سامانه دانشگاه آزاد

 

 

. در صفحه باز شده باید بر روی گزینه ای به نام راهنمای دانشجو، استاد و پرسنل ( در قالب سه لوزی در پایین صفحه نشان داده شده است) کلیک بفرمایید تا کد ورود به سامانه آموزشیار آزاد در اختیار شما قرار بگیرد.

. در قدم بعدی می توانید با دسترسی به شماره دانشجویی جدید خود برای ورود به سامانه آموزشیار آزاد به آدرس edu.ia.ac.ir اقدام کنید.

 

 

آموزشیار

 

 

. در مرحله بعدی نوبت به تأیید قوانین و ضوابط سامانه آموزشیار آزاد اسلامی می رسد که تنها با یک کلیک بر روی گزینه ای آبی رنگ در صفحه آن را انجام دهید.

 

 

راهنمای ورود اساتید به سامانه آموزشیار

 

 

. در قدم بعدی نوبت به درج نام کاربری و رمز عبور برای ورود به پورتال شخصی سامانه آموزشیار آزاد یا همان سامانه edu.ia.ac.ir می رسد.

 

 

 

سایت آموزشیار

 

 

. قدم آخر برای ورود به سیستم آموزشیار آزاد ورود به صفحه شخصی خود در سامانه الزامی است.

 

 

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد لینک مربوطه شوید

 

 

برای آموزش های مجازی دانشگاه آزاد از چه سامانه ای استفاده می شود؟

از سامانه آموزشیار آزاد به نشانی edu.ia.ac.ir تنها برای موارد گفته شده در بالا استفاده می شود و دانشجویان برای برگزاری کلاس های درسی خود در ایام کرونا و تعطیلی دانشگاه ها از سامانه دیگری استفاده می کنند.

سامانه ای به نام وادانا که تمامی دانشجویان می توانند برای ورود و ثبت نام در آن اقدامات لازم را انجام دهند و مراحل لازم را برای نصب آن طی کنند.

 

 

نحوه ثبت نام و ورود دانشجویان جدیدالورود آزاد به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

کلیه دانشجویانی که به تازگی در دانشگاه آزاد در یکی از مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و همین طور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و پیوسته ( در دوره های با کنکور و بدون کنکور) پذیرفته شده اند الزاماً باید در همان ابتدای ورود به دانشگاه برای انجام امور خود از جمله انتخاب واحد، واریز شهریه و غیره اقدامات لازم را برای ثبت نام و ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد یا همان سایت edu.ia.ac.ir انجام دهند.

اما قبل از هر چیز کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود به سامانه آموزشیار آزاد یا همان سامانه adu.ia.ac.ir برای هر یک از دانشجویان الزامی و مهم به نظر می رسد.

البته هر دانشجویی جدیدالورودی الزاماً باید اطلاعاتی را در رابطه با زمان ثبت نام و ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد نیز بدست آورد.

در ادامه این نوشته با شما همراه هستیم و در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در سامانه آموزشیار آزاد به نشانی edu.ia.ac.ir در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

اگر می خواهید بدانید دانشگاه شبانه بهتر است یا آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

زمان ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

در رابطه با زمان ثبت نام دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه آموزشیار باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بلافاصله بعد از اعلام نتایج دوره بدون کنکور و با کنکور آزاد بعد از ورود دانشجویان به دانشگاه آزاد این ثبت نام آغاز می شود و افراد می توانند برای این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

زیرا در هر صورت انجام انتخاب واحد، واریز شهریه و کارهای اداری در زمان ورود به دانشگاه آزاد برای دانشجویان ورودی جدید الزامی است.

 

 

برای اطلاع از شرایط میهمانی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در رابطه با نحوه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در سامانه آموزشیار چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه ورود و ثبت نام دانشجویان جدیدالورود به سامانه آموزشیار آزاد دارید؟

در ادامه این بحث با ذکر اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود دانشجویان ورودی جدید به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد به شکل تصویری در خدمت شما هستیم.

 

 

 

سایت آموزشیار

 

 

. در اولین قدم برای ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد الزاماً باید آدرس اینترنتی stnd.iau.ac.ir را در مرورگر گوگل خود درج بفرمایید تا بتوانید وارد سامانه آموزشیار شوید.

 

 

دانشگاه آزاد

 

 

. مرحله بعدی کلیک بر روی گزینه ای به نام ورود به سیستم- آموزشیار- دانشگاه آزاد اسلامی در صفحه باز شده است.

 

 

راهنمای ورود اساتید به سامانه آموزشیار

 

 

. در صفحه بعدی باز شده باید برای درج کلمه عبور و نام کاربری خود در فیلدهای مربوطه اقدام کنید.

 

 

سایت آموزشیار

 

 

. در آخرین قدم و با درج این دو مورد در فیلدهای مربوطه می توانید وارد پروفایل کاربری خود شوید و کارهای دانشگاهی خود از جمله انتخاب واحد، حذف و اضافه و اعتراض به نمرات هر یک از ترم های تحصیلی را انجام دهید.

شاید این پرسش برای شما هم مطرح شده باشد که چه تفاوتی بین دو سایت stnd.iac.ac.ir و یا edu.ia.ac.ir وجود دارد؟

در ادامه در رابطه با این موضوع با شما صحبت می کنیم و اطلاعات لازم را در این رابطه خدمتتان ارائه می کنیم.

 

 

برای اطلاع از زمان انتقالی دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور وارد لینک مربوطه شوید

 

 

فرق بین دو سایت stdn.iac.ac.ir و edu.ia.ac.ir چیست؟

همان طور که بالاتر نیز گفتیم تمامی دانشجویان بعد از ورود به سایت edu.ia.ac.ir الزاماً باید از بین گزینه های به نمایش درآمده مورد دانشجو را انتخاب کنند و در ادامه با درج شماره دانشجویی خود می توانند به پروفایل کاربری خود وارد شوند و اقدامات لازم را در آن جا انجام دهند.

ولی با وارد شدن به سایت stdn. Iac.ac.ir دیگر نیازی به انتخاب گزینه دانشجو نیست و به طور مستقیم می توانید وارد پروفایل کاربری خود شوید و کارهای خود را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج انتقالی دانشگاه آزاد اسلامی وارد لینک مربوطه شوید

آیا به جز دانشجویان اساتید هم می توانید از سامانه آموزشیار استفاده کنند؟

شاید این پرسش برای شما هم مطرح شود که آیا به جز دانشجویان اساتید و پرسنل دانشگاه آزاد هم امکان استفاده از سامانه آموزشیار را دارند یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله اساتید و پرسنل دانشگاه آزاد هم می توانند برای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد و استفاده از امکانات آن اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه ورود اساتید به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد چگونه است؟

در رابطه با نحوه ورود اساتید به سامانه آموزشیار آزاد باید عرض کنیم که پرسنل و اساتید هم برای ورود به سامانه آموزشیار آزاد اسلامی الزاماً باید به همان شیوه دانشجویان اقدام کنند و فرق خاصی به جز در یک مرحله بین مراحل طی شده برای ورود به سامانه آموزشیار آزاد اسلامی برای دانشجویان و اساتید وجود ندارد.

 

 

آموزشیار دانشگاه آزاد

 

 

آن فرق خاص هم این است که براساس تصویر بالا بعد از ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد الزاماً‌ باید براساس دستورالعمل دانشگاه آزاد اسلامی برای درج نام کاربری و همین طور رمز عبور خود در سامانه آموزشیار آزاد اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج میهمانی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا برای برگزاری امتحانات نیز از سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد استفاده می شود؟

شاید این پرسش برای شما هم به عنوان یک دانشجوی دانشگاه آزاد مطرح شود که آیا برای برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد اسلامی نیز باید از سامانه آموزشیار آزاد استفاده کنید یا خیر؟

در جواب باید عرض کنیم که خیر از سامانه آموزشیار برای برگزاری امتحانات استفاده نمی شود. در واقع، سایت برگزاری امتحانات در دانشگاه آزاد اسلامی همان سامانه سیداست.

سامانه ای که هر یک از دانشجویان در پایان هر ترم تحصیلی می توانند برای برگزاری امتحانات پایان ترم از آن ها استفاده کنند.

اما قبل از هر چیز الزاماً باید از نحوه ورود به این سامانه و طرز کار با آن اطلاعات لازم را بدست آورید و سپس اقدامات لازم را برای آن انجام دهید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود اساتید و پرسنل دانشگاه آزاد به سامانه آموزشیار آزاد و کاربردهای این سایت از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه ساهم دانشگاه آزاد

سامانه مجازی دانشگاه آزاد

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد

imsmap.iauec.ac.ir

تغییر رمز عبور سامانه وادانا 

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد چیست؟

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد به نشانی edu.ia.ac.ir سامانه ای است که مورد استفاده دانشجویان دانشگاه آزاد برای انتخاب واحد، حذف و اضافه و کارهای دیگر دانشگاهی است.

آیا اساتید هم امکان استفاده و ورود به سیستم آموزشیار دانشگاه آزاد را دارند؟

بله. اساتید هم می توانند برای ورود به سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اقدام کنند.

مزیت راه اندازی سامانه edu.ia.ac.ir چیست؟ 

مزیت راه اندازی این سامانه یکپارچه کردن فعالیت های دانشگاهی تمامی دانشجویان دانشگاه آزاد است.

آیا سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد برای برگزاری امتحانات هم استفاده می شود؟

خیر. جهت برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد به صورت مجازی از سامانه سیدا استفاده می شود.

نظرات

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

ایران تحصیل
تماس با مشاور