تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ساده ترین راه معافیت سربازی در سال 99

ساده ترین راه معافیت سربازی در سال 1400

ساده ترین راه معافیت سربازی در سال 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با توجه به سختی های رفتن به خدمت نظام وظیفه اکثر قریب به اتفاق مشمولین در فکر یافتن ساده ترین راه معافیت سربازی  هستند. روشی مطمئن که به وسیله آن از شر خدمت سربازی راحت شوند و معافیت خدمت از خدمت سربازی خود را بگیرند. باید عرض کنیم که به طور صدرصدی و دقیق نمی توان رأی به یکی از شگردهای معافیت سربازی به عنوان ساده ترین راه معافیت سربازی در سال پیش رو داد.

 

در واقع با قرار گرفتن فرد در لیست مشمولین نظام وظیفه وی براساس مقررات و قوانین مشخص شده در دفترچه نظام وظیفه می تواند با استفاده از یکی از راه های معافیت از سربازی دوره دو ساله خدمت نظام وظیفه را نرود. دقت داشته باشید که پذیرش در هر کدام از راه های معافیت از سربازی شرایط خاص خود و همین طور آسانی و سختی مختص خود را دارد.

 

 

جهت مشاوره ساده ترین و بهترین راه برای گرفتن معافیت سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

معافیت از سربازی

ساده ترین راه معافیت سربازی چیست؟ 

با توجه به شرایط هر فرد راه هایی را می توان به عنوان ساده ترین راه معافیت معرفی کرد. اما در مجموع می توان ساده ترین راه های معافیت از سربازی را در روش های زیر خلاصه کرد.

. معافیت کفالت سربازی

. معافیت موارد خاص سربازی

. معافیت تحصیلی سربازی

. معافیت پزشکی سربازی

 

 

ابهاماتی در رابطه با ساده ترین راه معافیت سربازی 

در رابطه با ساده ترین راه معافیت با توجه به شرایط فرد مشمول همواره ابهاماتی وجود دارد. در میان این ابهامات موجود می توان از نحوه انجام این کار، شرایط، مراحل و مدارک لازم برای گرفتن معافیت اشاره کرد. 

 

 

معافیت پزشکی نظام وظیفه

از معافیت پزشکی سربازی می توان به عنوان ساده ترین راه معاف شدن یاد کرد. هر فرد برای استفاده از این روش که شاید به عنوان ساده ترین راه معافیت سربازی در سال آینده نیز شناخته شود باید از شرایط خاصی برخوردار باشد.

افراد مبتلا به بیماری های عفونی، بیماری های غدد متوشحه و داخلی، مشکلات فک، دهان و دندان و بیماری مربوط به حوزه اعصاب و روان امکان دریافت معافیت پزشکی را دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با معافیت پزشکی خدمت نظام وظیفه که احتمالاً می تواند ساده ترین راه معافیت در نظر گرفته شود می توانید از کمک مشاوری خهبره در حوزه نظام وظیفه بهره بگیرید.

 

 

معافیت تحصیلی خدمت نظام وظیفه

از دیگر راه های معافیت از سربازی که شاید ساده ترین راه معافیت از سربازی نیز باشد معافیت تحصیلی است. معافیت تحصیلی خدمت نظام وظیفه تحت قوانینی به فرد تعلق می گیرد.

 اما این قوانین برای دانش آموزان، دانشجویان، طلاب حوزه علمیه و مشمولان خارج از کشور متفاوت است.

اگر به دنبال اطلاع و شناخت این قوانین و شرایط دریافت معافیت پزشکی هستید و یا نیاز به شناخت مدارک لازم برای گرفتن این معافیت دارید می توانید از مشاوری آگاه و خبره در این زمینه استفاده کنید.

 

 

جهت اطلاع از کلیه شرایط، مدارک و نحوه دریافت معافیت خدمت نظام وظیفه از کمک مشاوری آگاه در این زمینه استفاده کنید

 

 

معافیت موارد خاص خدمت نظام وظیفه

معافیت موارد خاص خدمت نظام وظیفه از دیگر شگردهای معافیت سربازی است که شاید با توجه به شرایط و وضعیت شماری از داوطلبان به عنوان ساده ترین راه معافیت در سال جاری شناخته شود.

افرادی می توانند از معافیت موارد خاص به عنوان یک روش معافیت از خدمت استفاده کنند که شرایط ویژه ای در خانواده خود داشته باشند و از ملاک ها و شرایط معافیت برخوردار باشند.

از میان موارد معافیت موارد خاص می توان به بخشیدگی سنی اشاره کرد که این قبیل از افراد با توجه به مدرک تحصیلی خود ( دامپزشکی و دکتری پزشکی، دکتری غیرپزشکی، کارشناسی ارشد، کارشناسی، فوق دیپلم، دیپلم و پایین تر از دیپلم در 5 دسته قرار می گیرند.

اما آیا از دیگر موارد معافیت موارد خاص به عنوان یکی از شگردهای معافیت سربازی اطلاع دارید؟ آیا با روند رسیدگی و دریافت این معافیت آشنایی دارید؟

مشاوران ایران تحصیل با داشتن آگاهی و تجربه می توانند در این زمینه کمک و راهنمای خوبی برای شما دوستان عزیز باشند.

 

 

 

شگردهای معافیت سربازی

معافیت کفالت از خدمت نظام وظیفه

معافیت کفالت را شاید بتوان ساده ترین راه معافیت سربازی در سال آینده در نظر گرفت. باید عرض کنیم که، معافیت کفالت خدمت موارد مختلفی را شامل می شود.

اخذ این نوع معافیت کفالت خدمت موارد مختلفی را شامل می شود. این موارد شامل معافیت کفالت جد، برادر، خواهر، مادر و پدر می شوند.

اخذ این نوع معافیت به تهیه مدارکی نیز نیازمند است که در زیر اشاره ای مختصر به آن ها می کنیم.

 

 

مدارک دریافت معافیت کفالت مادر

از جمله راه های معافیت از سربازی از طریق کفالت معافیت کفالت مادر است. گرفتن این معافیت با تهیه مدارکی از جانب فرد متقاضی همراه است.

از میان این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد.

. کپی شناسنامه کلیه خواهران و برادران فرد مشمول

. کپی شناسنانه پدر فرد مشمول دریافت معافیت ( البته در صورت مطلقه شدن مادر)

 

 

جهت دریافت مشاوره انواع راه های گرفتن معافیت خدمت نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

قوانین جدید معافیت سربازی در سال 1400

معافیت سربازی

انواع معافیت سربازی

معافیت سربازی کفالت

3.7/5 - (6 امتیاز)

ساده ترین راه معافیت سربازی در سال 1400 چیست؟ 

ساده ترین راه معافیت سربازی در سال 1400 به شرایط فرد مشمول بستگی دارد و نمی توان راهی را به عنوان ساده ترین شگرد معافیت سربازی معرفی کرد.

راه های معافیت از سربازی چیست؟ 

از جمله راه های معافیت از سربازی می توان به معافیت تحضیلی، کفالت و معافیت پزشکی اشاره کرد.

معافیت از خدمت سربازی در موارد خاص شامل چه افرادی می شود؟ 

شامل افرادی که از شرایط خاصی در خانواده خود برخوردار باشند. برای اطلاع از این شرایط با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. حسین
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام
  ببخشید من کارشناسیم دی ماه ۱۴۰۰ تموم میشه ورودی ۹۷ هستم . بعد از گرفتن مدرک دقیقا چقدر وقت دارم امکانش هست تا خرداد1402 برای کنکور ارشد بمونم ؟
  این فرصت یک سال چون ۲۳ساله هستم برام محفوظ هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر معافیت تحصیلی تا 1 سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی هستش و بعد از ان مشمول میشوید

 2. محمد
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام خسته نباشین ببخشید من مراجعه کردم به پلیس بعلاوه ۱۰ گفتن تا اخر مهر مهلت دارین که برای سربازی اقدام کنین و بعد اون اضاف خدمت میخورین ولی بنده تو سامانه پلیس بعلاوه ۱۰ استعلام گرفتم تا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ مهلت دارم میشه راهنماییم کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام
   اخرین مدرک تحصیلیتون رو چه تاریخی گرفتید؟

   • محمد
    ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۹

    سلام.من معافیت تحصیلی دارم ولی از یه طرف معافیت گرفتم و کارت خدمت حل شده اومده ولی دست من نیست رفتم از پلیس +۱۰پرسیدم گفت معافیت تحصیلی داری قضیه چیه؟

    • کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

     سلام وقتتون بخیر باید به نظام وظیفه مراجعه کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور