زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر هرساله اوایل مرداد ماه شروع می شود. امسال نیز همچون سالهای گذشته در اوایل فصل تابستان و تا چند روز دیگر  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر آغاز می شود و کلیه داوطلبین می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام نمایند. با این حال تیم مشاوره ایران تحصیل برای سهولت در کارهای شما و کاهش دغدغه های شما برای ثبت نام شرایطی را فراهم آورده که شما همین حالا برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سایت ایران تحصیل اقدام نمایید و با خیالی آسوده به کارهای دیگر بپردازید، مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل به محض شروع شدن زمان ثبت نام ، این کار را برای شما انجام داده و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن
زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن

 

برای اطلاع از  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن  – نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و انجام پیش ثبت نام علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید:

 تماس فقط از طریق تلفن ثابت با شماره زیر پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن 97

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت زیر می باشد:

داشتن دیپلم نظام جدید و یا نظام قدیم برای مقطع کاردانی و مدرک فوق دیپلم برای مقطع کارشناسی ناپیوسته

داشتن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان آقا 

داشتن سایر شرایط اختصاصی اعلام شده توسط هریک از مراکز آموزشی تحت نظارت دانشگاه علمی کاربردی

و بالاخره برخورداری از قدرت جسمی لازم متناسب با رشته های انتخابی

توجه داشته باشید که داوطلبین باید گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه برای مدرک کاردانی و یا گواهینامه تحصیلی کاردانی برای مقطع کارشناسی ناپیوسته خود را به مرکز آموزشی در حین ثبت نام تحویل دهند، در غیر این صورت قبولی فرآیند پذیرش برای آنها انجام نمی گیرد.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97

همه ساله دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای پذیرش دانشجو برای ورودی بهمن ماه به صورت بدون کنکور اقدام می کند. امسال نیز همچون سال های پیشین می توانید هنگام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش عملیات ثبت نام را انجام دهید. با این تفاوت که دانشگاه جامع علمی کاربردی گاها سابقه ثبت نام به صورت حضوری را هم داشته است.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن در اوایل دی انجام خواهد می گیرد . این ثبت نام به صورت اینترنتی بوده داوطلبین باید فرم ثبت نام را تکمیل نموده رشته و دانشگاه های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در ادامه توضیحاتی که حین ثبت نام با آنها مواجه می شوید به اختصار آورده می شود.

داوطلبین شاغل : به شخص یا اشخاصی می گویند که در رشته انتخابی خود اشتغال به کار داشته و دارای سابقه کار مرتبط با رشته انتخابی خود باشد. حداقل میزان سابقه کار مرتبط برای متقاضیان سهمیه مشاغل مراکز آموزشی یکسال می باشد. داوطلبین شاغل فقط مجاز به انتخاب، رشته هایی هستند که با زمینه شغلی مربوط به خود مرتبط باشند.

داوطلبین آزاد : به شخص یا اشخاصی می گویند که در حین ثبت نام به کاری اشتغال نداشته باشد و یا شغل آنها با مندرجات جدول دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مطابقت نداشته باشد.

داوطلبین بومی : به شخص یا اشخاصی می گویند که در استان یا شهرستان مورد نظر مرکز آموزشی برگزار کننده رشته تحصیلی ساکن باشد .

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر  – لیست رشته ها

لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی در چهار گروه آموزشی صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر وجود دارد که بسیار هم متنوع می باشد. در این میان داوطلبین برای انتخاب رشته های غیر مرتبط با رشته تحصیلی شان هیچ محدودیتی ندارند و قادر هستند در صورت داشتن شرایط کافی با توجه به تخصص و علاقه خود در هر یک از رشته های این دانشگاه ثبت نام نمایند. ضمنا ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی برای کلیه داوطلبین امکان پذیر خواهد بود. برای آگاهی هرچه بیشتر از لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی با شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید.

 

برای قبولی در آزمون علمی کاربردی این مقالات را هم مطالعه نمایید:

 

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی را از اینجا ببینید

پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97

تمامی رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 97

برای دیدن لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کلیک کنید

اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اطلاع از میزان دقیق هزینه های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97-98

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور ۹۷ – ثبت نام و شرایط

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر

 

کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97
کانال اطلاع رسانی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر 97

 

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ، پیگیری ثبت نام، شرایط پذیرش و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.