مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

 نحوه ی مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری با مرکز مشاوره ایران تحصییل 9099072952  : شماره تماس

مشاوران مرکز ایران تحصیل پیشنهاد می‌دهند که یک سال قبل از اتمام کارشناسی ارشد در کنکور دکتری شرکت نمایند تا با سوالات و فضای جلسه آزمون بیشتر آشنا شوند. تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور دکتری در اوایل اردیبهشت ماه است و در هفته اول خردادماه جواب بعدی آزمون می‌آید که شامل دانشگاه‌هایی است که داوطلب برای مصاحبه پذیرفته شده است و در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نمایش داده می‌شود. پس از انحام مصاحبه، در هفته اول شهریور ماه جواب مصاحبه کنکور دکتری به داوطلب اعلام می‌‌شود.هر سال معمولا در هفته اول اسفند ماه کنکور دکتری برگزار می‌شود و این آزمون ویژه داوطلبانی است که مدرک کارشناسی ارشد دارند یا در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می‌‌باشند.

 شرایط مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

طبق آمار در چند سال اخیر متقاضیان شرکت در آزمون دکتری افزایش یافته است. همانطور که در جریان هستید کنکور دکتری همانند کنکور کارشناسی و کنکور ارشد در مرحله برگزاری آزمون دانشگاه دولتی و دانشگاه آزاد باهم ادغام شده‌اند و فقط در مرحله انتخاب رشته، مسیر دو دانشگاه از هم جدا می‌شود و انتخاب رشته کنکور دکتری در دو دانشگاه بصورت مجزا انجام می‌گیرد. ثبت نام کنکور دکتری هم در سایت‌های مربوط به خود انجام می‌شود.

مشاوره انتخاب رشته کنکور دکتری

داوطلبان گرامی دقت داشته باشید که انتخاب رشته کنکور دکتری تفاوت اساسی با انتخاب رشته مقاطع پیش می‌باشد. شما برای کسب حداکثر شانس قبولی نیاز به یک مشاوره خوب و عالی دارید. شما جز مشاوره با دوستان و اساتید خود، می‌توانید رتبه و رشته مورد نظر خود را با مشاوران ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل در میان بگذارید تا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دکتری را به شما ارائه دهیم.

نکته : جهت بهتر شدن مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور دکتری، موارد زیر را همراه خود داشته باشید :

رشته تحصیلی – رتبه – مقاله پژوهشی – تعداد مقاله آی اس آی – مقاله همایشی – سابقه تدریس و مدرک زبان

در مرکز مشاوره ایران تحصیل ما به شما مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری ارائه می‌دهیم.

تاثیر مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

داوطلبان عزیز برای شرکت در آزمون دکتری باید از :

اطلاع داشته باشند. مشاوران با تجربه مرکز مشاوره ایران تحصیل می‌توانند بصورت حرفه‌ای تمام این موارد را با شما در میان گذاشته و در این راه بزرگ همراه و پشتیبان شما عزیزان باشند تا به امید خدا و تلاش خودتان و پشتیبانی ما در این آزمون بزرگ سربلند شوید.

داوطلبان عزیز باید بدانید که کنکور دکتری مانند کنکور کارشناسی یا کنکور ارشد نیست که تنها با مطالعه چند کتاب و جزوه یا شرکت در کلاس‌های مختلف در آن قبول شوید. اقدامات دیگری را نیز باید در نظر بگیرید. شما عزیزان لازم است برای اطلاع از مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری  موارد و مسائل زیر را بدانید :

چه منابعی برای رشته تخصصی شما مناسب است؟
داوطلبان سال‌های قبل و رتبه‌های برتر کنکور دکتری چگونه عمل کرده‌اند؟ 
ظرفیت‌ها در رشته و گرایش شما چگونه است؟
برای موفق شدن در انتخاب رشته کنکور دکتری چه اقدامی باید  انجام داد؟
جهت موفق شدن در مصاحبه کنکور دکتری چه باید کرد؟
چه فرقی بین نحوه تست زدن در کنکور دکتری با کنکور کارشناسی یا ارشد وجود دارد؟
با بررسی کارنامه داوطلبان سال‌های قبل، بفهمید که کدام درس‌ها اهمیت بیشتر و تاثیرگذاری بیشتری دارند؟
باید بفهمید که چرا داوطلبانی که رتبه‌های خوبی در کنکور دکتری آورده‌اند، در مصاحبه دکتری قبول نشدند؟
رزومه باید به چه نحو باشد؟ آیا سابقه تدریس کردن اهمیت دارد؟
تعداد مجلات و مقاله‌هایی که برای پذیرش در مصاحبه کفایت می‌کنند، چه چیزهایی می‌باشند؟

پاسخ صحیح و مناسب داشتن برای موارد بالا، جهت قبولی در آزمون دکتری و قبولی در مصاحبه دکتری ، بسیار پراهمیت است و البته ما با مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری در این زمینه می‌توانیم شما را یاری کنیم.

شما داوطلبان عزیز ممکن است در زمان شرکت در کنکور دکتری، شرایط خاصی داشته باشید. مثلا شاغل باشید یا همزمان کارهای مهمی برای انجام دادن داشته ‌باشید پس نیاز به تنظیم وقت و انرژی دارید تا بتوانید از پس این آزمون برآیید و آمادگی جهت شرکت در آزمون را داشته باشید. شما باید توجه داشته باشید که در چه رشته محل‌هایی قادر به شرکت در کنکور دکتری هستید و با توجه به شرایطی که دارید، به چه امکاناتی نیاز دارید. پیشنهاد می‌کنیم در این زمینه از تجربه و با مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری راهنمایی ، افرادی که تجربه شرکت در کنکور دکتری را داشته‌اند استفاده کنید تا آمادگی بیشتری را در این راه کسب نمایید.

مرکز مشاوره ایران تحصیل در این راه خطیر به شما مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری نیز ارائه می‌دهد تا شما را در راه موفقیت یاری رساند.

متقاضیان محترم میتوانند برای اطلاع از مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری

  با مرکز مشاوره سازمان تماس بگیرند.

شماره تماس از سراسر کشورفقط از طریق تلفن ثابت با شماره :

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.