ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه

زمان برگزاری آزمون sat ترکیه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه خدمت تمامی داوطلبان و افراد مایل به شرکت در این آزمون مهم اعلام شد. تمامی ثبت نام کنندگان در این آزمون می توانند بعد از اطلاع از تاریخ آزمون های sat ترکیه برای شرکت در آن در زمان آزمون های sat ترکیه اقدامات لازم را انجام دهند.

 

آیا اطلاعی از زمان برگزاری آزمون sat ترکیه دارید؟ با توجه به لزوم اطلاع شما از این موضوع سعی در ارائه اطلاعاتی را در رابطه با زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه را برای شما دوستان و عزیزان داریم. امیدواریم با مطالعه این نوشته هر آن چه را که لازم است در رابطه با زمان برگزاری آزمون sat ترکیه فرا بگیرید. 

 

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری امتحان sat در کشور ترکیه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تاریخ آزمون های sat

 

 

در مورد زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه چه می دانید؟

همان طور که می دانید اطلاع از زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه برای تمامی افراد شرکت کننده در این آزمون مهم الزامی است.

به هر حال فرد باید بداند که زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه چه زمانی است و وی در چه تاریخی باید برای شرکت در این آزمون در سر جلسه حاضر شود.

در رابطه با زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که این زمان برای کشور ترکیه در مقایسه با دیگر کشورها متفاوت است.

نکته بسیار مهم دیگر این که با توجه به برگزاری چند باره این آزمون در کشور ترکیه و شیوع گسترده ویروس کرونا در دنیا و من جمله در این کشور الزاماً باید از این موضوع مطمئن شد که آیا با توجه به این وضعیت نامساعد آزمون sat کشور ترکیه در همان زمان از قبل مقرر شده برگزار می شود و یا این که نه شاهد لغو زمان برگزاری آزمون sat ترکیه هستیم؟

از آن جایی که بحث اطلاع از تاریخ آزمون های SAT از اهمیت زیادی برخوردار است هرگز نباید از این موضوع مهم غافل شد.

زیرا خدایی ناکرده ممکن است متوجه زمان آزمون های sat ترکیه نشوید و این می تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

زیرا شما برای درس خواندن جهت قبولی در این آزمون وقت صرف کرده اید و از طرفی برای ثبت نام در آن پول پرداخت کرده اید.

اینجاست که نتیجه تلاش های شما به هدر رفته و پولتان هم از دستتان می رود.

آیا اطلاع دقیقی از تاریخ آزمون های SAT در کشور ترکیه دارید؟ در صورت عدم اطلاع از زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با تاریخ آزمون های SAT در کشور ترکیه در خدمت شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری آزمون sat در کشور ترکیه با تیم مشاوره ما تماس حاصل فرمایید

 

 

نکاتی که در زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه باید رعایت کنید

 ببینید دوستان عزیز توجه به نکاتی چند در زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه الزامی است.

 در صورتی که فرد اطلاعی از این نکات در تاریخ آزمون های SAT نداشته باشد و یا این که نسبت به آن ها در زمان آزمون های sat ترکیه بی تفاوت بوده اند و متأسفانه خود را ملزم به رعایت آن ها ندانسته اند.

در این قسمت با ذکر این نکات مفید و کاربردی که در زمان آزمون های sat ترکیه و در سر جلسات برگزاری این آزمون باید به آن توجه کرد در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

. نکته اول این که، حتماً در ساعتی که به شما اعلام می شود در سر جلسه آزمون sat حضور پیدا کنید.

اگر حتی یک دقیقه دیر برسید شما می مانید و درهای بسته ای که دیگر هیچ وقت به روی شما باز نمی شوند.

پس لطفاَ از زمان دقیق حضور در سر جلسه آزمون sat در زمان آزمون های sat ترکیه اطلاع حاصل کنید و تمام تلاش خود را برای حاضر شدن در زمان مقرر در سر جلسه در زمان آزمون های sat ترکیه به خرج دهید.

قسمت بد ماجرا هم این است که عواقب دیر رسیدن به سر جلسه هم به عهده خود شماست و در این صورت به هیچ وجه نمی توانید هزینه ای که برای شرکت در آزمون پرداخت کرده اید را پس بگیرید.

. لطفاً اگر پاسپورتتان را همراه خود به محل برگزاری آزمون نبرده اید همین راه آمده را برگردید و برای سری بعد ثبت نام کنید.

زیرا بدون داشتن پاسپورت امکان ندارد بتوانید در سر جلسه حاضر شوید.

. اگر با فرد بغل دستی خود در سر جلسه آزمون صحبت بفرمایید این کار تخلف محسوب می شود و متأسفانه باید جلسه امتحان را ترک کنید.

. اگر برای انجام کار ضروری نیاز به ترک جلسه آزمون را دارید حتماً از قبل با مراقبان حاضر در جلسه امتحان هماهنگی های لازم را انجام دهید.

عدم انجام این کار و بی توجهی به آن می تواند عواقب بدی را برایتان به همراه داشته باشد و حتی موجب اخراج شما از سر جلسه آزمون sat شود.

.  شاید این موضوع کمی برایتان عجیب به نظر برسد اما نمی توانید با داشتن ساعت مچی به سر جلسه آزمون sat بروید.

به مراتب در بسیاری دیگر از آزمون هایی که در آن شرکت می کنید این محدودیت برای شما وجود ندارد و به راحتی می توانید با در دست داشتن ساعت مچی در سر جلسه آزمون های مختلف حضور پیدا کنید.

. مورد دیگر این که، امکان بردن انواع خوراکی ها هم به سر جلسه آزمون sat برای شما دوست گرامی شرکت کننده در این امتحان وجود ندارد و نمی توانید با خوراکی وارد جلسه برگزاری امتحان شوید.

 

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام آزمون sat ترکیه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

زمان آزمون های sat ترکیه

آزمون sat ترکیه در زمان برگزاری آزمون sat ترکیه در کجا برگزار می شود؟

به جز اطلاع از زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه کسب اطلاعاتی در رابطه با مکان برگزاری آزمون sat ترکیه نیز از اهمیتی اساسی برخوردار است.

باید عرض کنیم که آزمون sat ترکیه در زمان برگزاری آزمون sat ترکیه به مراتب در کشور ترکیه برگزار می شود.

یعنی اگر شما مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ترکیه باشید الزاماً باید برای شرکت در آزمون sat سفری به ترکیه داشته باشید.

اما آیا از مراکز برگزاری آزمون sat در ترکیه اطلاعی دارید؟ آیا این مراکز را می شناسید؟ به مراتب کسب اطلاعاتی در رابطه با مراکز برگزار کننده این آزمون در ترکیه از اهمیت زیادی برخوردار است.

شما باید اسامی این مراکز را بدانید و از طرفی از آدرس آن ها نیز اطلاع داشته باشید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مراکز برگزار کننده آزمون sat در زمان برگزاری آزمون sat ترکیه هستید می توانید در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با مراکز برگزاری آزمون sat ترکیه در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند و در این زمینه یاری گر شما دوست عزیز باشند.

حتی می توانید درباره آدرس این مراکز برگزار کننده این آزمون در ترکیه نیز اطلاعاتی را از آن ها جویا شوید.

 

 

به چه نحوی در تاریخ آزمون های SAT باید در آزمون شرکت داشته باشم؟

حتماً این موضوع برای شما هم سؤال شده که خب در سر جلسه آزمون باید به چه صورت پاسخگوی سؤالات باشم؟

آیا این آزمون به صورت کاغذی برگزار می شود یا نه سیستم کامپیوتری در سر جلسه روبروی من قرار دارد که می توانم به وسیله آن به سؤالات پاسخ بدهم؟

در جواب به این سؤال بسیار مهم باید خدمت شما عرض کنیم که این موضوع که آزمون شما به چه صورت برگزار می شود بستگی به نظر و شرایط خود شما دارد.

به این معنا که در همان زمانی که می خواهید برای ثبت نام در آزمون sat اقدامات لازم را انجام دهید و مراحل ضروری را طی بفرمایید امکان انتخاب روش شرکت در آزمون نیز برای شما وجود دارد.

در واقع، این موضوع کاملاً بر عهده خود شماست و این گونه نیست که نحوه شرکت شما در آزمون تحمیلی باشد.

زیرا شاید برخی با آزمون کاغذی در مقایسه با آزمون الکترونیکی بسیار راحت تر باشند.

البته هر کدام از شیوه های ذکر شده برای شرکت در آزمون sat خوبی ها و بدی های خودش را دارد.

مثلاً این که در آزمون کاغذی سکوت بیشتری حاکم است و از صدای آزاردهنده کیپورد کامپیوتر خبری نیست.

صدایی که ممکن است حواس شما را به کل پرت کند و مانع داشتن تمرکز در شما شود.

از طرف دیگر بحث اشعه ساطع شده از صفحه مانیتور است که واقعاً برای چشم ضرر دارد و به شدت آن را خسته می کند.

به طوری که حتی گاهی به سختی به صفحه مانیتور نگاه نمی کنید.

اما در امتحان کاغذی خبری از این موضوع نیست و چشم های شما کمتر اذیت می شوند.

مورد دیگر در رابطه با مزیت قابل توجه امتحان الکترونیکی این است که بسیار راحت تر و تمیزتر از آزمون کاغذی می توانید برای تصحیح اشتباهات خود اقدام بفرمایید.

 تصحیح اشتباهات رخ داده در طول مدت آزمون گاهی با خط خوردگی و پاک کردن مداوم نوشته ها همراه است.

اما در آزمون الکترونیکی اثری از این مورد نیست و فرد به راحتی می تواند برای تصحیح اشتباهات احتمالی خود اقدامات لازم را انجام دهد.

اما در مجموع می توان این گونه گفت که با توجه به مزیت های بیشتر برگزاری آزمون sat به صورت الکترونیکی استفاده از این روش در پاسخگویی به سؤالات می تواند بسیار بهتر باشد و توصیه اکثر کارشناسان امر به شرکت در امتحان sat به صورت الکترونیکی است.

 

 

نمره قبولی در آزمون sat کشور ترکیه چقدر است؟

افراد زیادی در پی ادامه تحصیل در کشورهای دیگر از جمله کشور ترکیه هستند.

 یکی از موارد لازم برای ورود به دانشگاه های این کشور هم برای دانش آموزان و افراد مشغول به تحصیل در مقاطع یازدهم و یا دوازدهم تحصیلی این است که در امتحان sat قبول شوند.

اما مطمئناً یکی از مواردی که هر دانش آموز قبل از شرکت در این امتحان به دنبال کسب اطلاعاتی هر چند اندک در رابطه با آن است بحث حداقل نمره قبولی در آزمون sat است.

دانش آموز باید بداند که چه نمره حداقلی برای این امتحان وجود دارد و وی با کسب چه نمره ای می تواند به عنوان فرد قبول شده در این آزمون مهم معرفی شود.

در رابطه با حداقل نمره ای که باید در آزمون sat بدست آورید باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این حداقل نمره بسته به دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید و همین طور هدف اصلی شما از ادامه تحصیل واقعاً با یکدیگر فرق دارد.

در نتیجه نمی توان حداقلی برای آن مشخص کرد و شما باید از حداقل نمره تعیین شده برای هر کدام از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور ترکیه اطلاعاتی را بدست آورید و از آن مطلع شوید.

 

 

جهت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام آزمون sat بر روی لینک مربوطه بزنید

 

 

 

برای ورود به کدام مقطع از دانشگاه های ترکیه باید در آزمون sat شرکت داشته باشید؟

این سؤالی است که مسلماً همه افراد قبل از ثبت نام در آزمون های sat ترکیه الزاماً باید از پاسخ آن اطلاع داشته باشند.

در جواب باید عرض کنیم که این آزمون مختص کسانی است که مایل به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه های ترکیه هستند.

در واقع، این یکی از آزمون هایی که برخی از دانشگاه های ترکیه از آن برای سنجش توانایی ها و استعدادهای دانش آموزان برای ورود به رشته های تحصیلی مختلف استفاده می کنند.

 

 

برای آشنایی با زمان برگزاری آزمون SAT در ترکیه در سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

هزینه ثبت نام آزمون sat ترکیه

مشاوره قبولی در آزمون sat ترکیه

شرایط شرکت در آزمون sat

منابع آزمون sat ترکیه

زمان برگزاری آزمون sat ترکیه

ثبت نام آزمون تولیمو

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون sat در ترکیه کی است؟ 

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون sat ترکیه در سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

آیا تاریخ آزمون های SAT ترکیه در سال جاری با توجه به شیوع کرونا تغییر کرده است؟ 

برای اطلاع از تغییر یا عدم تغییر زمان آزمون های sat ترکیه با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

چه قوانینی را باید در زمان برگزاری آزمون sat رعایت کنیم؟ 

از میان قوانین زمان برگزاری آزمون sat می توان از عدم امکان همراه نداشتن گوشی موبایل و ساعت در سر جلسه آزمون نام برد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور

  تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور + آیین نامه 1403 | irantahsil

  مدیر اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که قرار است تسهیلات جدید برای مشمولان خارج کشور در نظر گرفته شود. بنابر گفته‌های سردار موسی کمالی، تصمیمات جدیدی درباره رفت و آمد و تردد مشمولان غایب خارج...
 • لیسانس به پزشکی خارج از کشور

  لیسانس به پزشکی در خارج از کشور 2024 + شرایط کشورها

  شرایط تحصیل لیسانس به پزشکی در خارج از کشور را باید به دو دسته تقسیم کرد؛ در ابتدا کشور‌های که دوره‌های پزشکی را در مقطع کارشناسی برگزار می‌کنند و کشورهایی که دوره های ارشد لیسانس به پزشکی را برگزار می...
 • تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور

  تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور 2024 + شرایط کشورها | ایران تحصیل

  تحصیل رایگان پزشکی در خارج از کشور با داشتن شرایط خاصی امکان‌پذیر است که در این مقاله از ایران تحصیل همه این شرایط را بررسی خواهیم کرد. همه افراد می‌دانند که تحصیل در رشته پزشکی نیاز به پرداخت هزینه زیادی...
 • دندانپزشکی رایگان خارج کشور

  دندانپزشکی رایگان خارج کشور 2024 + شرایط کشور ها

  افراد زیادی به دنبال تحصیل در دندانپزشکی رایگان خارج کشور هستند تا با کمترین هزینه در این کشورها مدرک دندانپزشکی خود را دریافت کنند. در حال حاضر کشورهای زیادی رشته دندانپزشکی را در کالج های خود ارائه می دهند و...
تماس با مشاور