اطلاعیه جدید پذیرش بدون آزمون رشته های پزشکی 1400

ثبت نام پزشکی بدون کنکور
ثبت نام پزشکی بدون کنکور

 

 

توجه توجه :به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچگونه اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته پزشکی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

ثبت نام رشته پزشکی بدون آزمون با شرایط خاص برای متقاضیان واجد الشرایط در سال های گذشته صورت می پذیرفت. شایان ذکر است پذیرش بدون کنکور رشته پزشکی سال 1400 مختص متقاضیان واجدالشرایط بوده است شایان ذکر است طبق قوانین وزارت بهداشت تبعا هزینه تحصیل در رشته پزشکی به علت ورود بدون کنکور از متقاضیان محترم در طول دوره تحصیل اخذ خواهد شد ، متقاضیان گرامی می توانند در صورت انتشار اطلاعیه ای مبنی بر جذب رشته های پزشکی بدون کنکور از امروز جهت اطلاعات بیشتر و تکمیل روند ثبت نام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام تماس بگیرند.

 

جهت اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش پزشکی بدون کنکور در ایران و خارج از کشور سال های گذشته با شماره های مرکز تماس بگیرید تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

پزشکی بدون کنکور از رویا تا واقعیت!

پذیرش رشته های پیرا پزشکی بدون کنکور برای داوطلبینی که موفق به کسب رتبه مجاز در کنکور سراسری نشده اند، خبر بسیار خوب و خرسند کننده ای بود اما ناگفته نماند شرکت در دوره های پیرا پزشکی بدون کنکور و اخذ مدرک پزشکی از این طریق ملزم به گذراندن دوره های تعهد به خدمت در نقاط دور افتاده کشور نیز بوده است.

رشته پزشکی بدون کنکور با افزایش تقاضا روز افزون مواجه شده که این مورد به دلیل بالاتر رفتن سطح کنکور به صورت روز افزون می باشد که بسیاری از متقاضیانی که جهت ثبت نام کنکور 1400 نیز اقدام کرده اند با نگرانی عدم موفقیت در این آزمون بزرگ تلاش خود را برای این تورنومنت بزرگ آغاز کرده اند اما حالا که داوطلبان محترم تلاش خود را جهت موفقیت آغاز کرده اند برای افزایش تمرکز و آگاهی متقاضیان جهت موفقیت در آزمون تصمیم داریم امروز به این سوال که رشته پزشکی بدون کنکور داریم؟ یا خیر پاسخ دهیم با ما همراه باشید.

 

کسب اطلاع در رابطه با اطلاعیه های رشته پزشکی بدون کنکور پیراپزشکی بدون آزمونثبت نام پرستاری بدون کنکور – رشته مامایی بدون کنکور و دیگر رشته های بدون کنکور تجربی از سراسر کشور با ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 تماس از کل کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته پزشکی بدون کنکور ؟!

 

آیا پزشکی بدون کنکور داریم؟
آیا پزشکی بدون کنکور داریم؟

قبول شدن در رشته پزشکی آرزوی همه داوطلبین کنکور تجربی است. پوشیدن لباس پزشکی آرزویی است که برای داوطلبین پشت کنکور هر لحظه به دستیابی آن فکر می کنند. تفاوتی ندارد شما در کنکور سراسری در رشته پزشکی پذیرفته شده باشید یا رشته پزشکی بدون کنکور در هر صورت شما پزشک محسوب می شوید.

دلایل زیادی برای گرایش به این رشته درسال های اخیر وجود دارد. یکی از عواملی که می‌توان از آن نام برد، درآمد حاصل از رشته پزشکی می‌تواند باشد. عامل دوم برای بسیاری از داوطلبین، شان اجتماعی آن است. در هر صورت و با هر دلیل ما به کمک شما آمده ایم تا بتوانید در رشته پزشکی بدون کنکور پذیرفته شوید و همچنین در مورد شرایط پزشکی و دندانپزشکی بدون آزمون آگاهی و اطلاعاتتان را افزایش دهیم.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

تحصیل در رشته‌ پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته پزشکی بدون کنکور متقاضیان فراوانی را هر ساله دارا می باشد. دانشگاه آزاد یکی از دانشگاه هایی است که در رشته‌های مختلف کنکور تجربی جذب دانشجویان را به صورت پذیرش بدون کنکور دارد. لیست رشته های تجربی بدون کنکور ، شامل طیف وسیعی از رشته های مختلف می باشد.

مانند سایر رشته ها و گروه های آزمایشی، برای پذیرش در این رشته نیز، لازم است داوطلبان از شرایط پزشکی و دندانپزشکی بدون آزمون برخوردار باشند. داوطلبانی که واجد این شرایط باشند، می توانند در رشته پزشکی بدون کنکور ثبت نام و پذیرفته شوند. در واقع می توان مبنای گزینش داوطلبان را شرایط پزشکی و دندانپزشکی بدون آزمون دانست.

 

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور 94 ، 96 و 97

شهریه های رشته پزشکی بدون کنکور درسال های مختلف متفاوت است و نمی‌توان یک شهریه ثابت را برای تمامی سال ها تعیین نمود. همچنین این میزان شهریه بستگی به دانشگاه مورد پذیرش شما دارد. اینکه شما در کدام دانشگاه در رشته پزشکی بدون کنکور پذیرفته شوید، می‌تواند شهریه متفاوتی رابرای شما رقم بزند.

مثلا میزان شهریه در پردیس های خودگردان هزینه بسیار بالاتری نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی از دانشجویان خود اخذ می نماید. و این مورد همچنین می تواند در رابطه با نوع رشته انتخابی شما نیز متغیر باشد.

 

شرایط پزشکی و داندانپزشکی بدون آزمون در سال های گذشته

دانشگاه های مختلف ممکن است شرایط متفاوتی برای پذیرش داشته باشند. این شرایط با احتساب معدل و… می باشد. مدارکی که برای پذیرفته شدن نیازمند آن هستید و همه این عوامل می تواند در پذیرش شما تاثیر گذار باشد.

رشته پزشکی بدون کنکور به دلیل تقاضای بالا در سال های اخیر برای عده ای از موسسات سودجو موجب منبع درآمد گردیده است. این موسسات با تبلیغات گسترده و همچنین جذب داوطلبین موجب انحراف فکری داوطلبان گردیده است. اگر می خواهید شما در دام این‌چنین افرادی قرار نگیرید و دچار این‌چنین مشکلاتی نشوید، با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما کمک نمایند. سایت ایران تحصیل یک وب‌سایت دولتی می باشد که مشاورین مجرب و کارآزموده آن برای خدمت به داوطلبین آماده می باشند.

 

دانشگاه های پذیرش پزشکی بدون کنکور

سازمان سنجش و آموزش کشور امکان جذب دانشجو را تنها در شرایط خاصی و به دانشگاه های خاصی امکان پذیر می نمود. اما در سال های اخیر این امکان را به داوطلبان قرار نداده است.

برای اطلاع از شرایط رشته پزشکی و دندانپزشکی بدون آزمون و همچنین کسب اطلاعات کامل در رابطه با رشته پزشکی بدون کنکور ، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. کافیست با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

کسب اطلاع بیشتر از آخرین اطلاعیه های رشته پزشکی بدون کنکور شرایط پزشکی و داندانپزشکی بدون آزمون در تمامی رشته ها و ثبت نام فیزیوتراپی بدون کنکوربا مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از کل کشور – 9099072952 تماس از استان تهران پاسخگویی 8 صبح تا 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی رشته پزشکی بدون کنکور 98
کانال اطلاع رسانی رشته پزشکی بدون کنکور

 

مطالب بیشتری را مطالعه نمایید

رشته اتاق عمل بدون کنکور

پیراپزشکی های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور

اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

تفاوت مدرک پاره وقت و تمام وقت

رشته پزشکی بدون کنکور

شرایط پزشکی و داندانپزشکی بدون آزمون

پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور

آیا امکان انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته پزشکی بدون کنکور وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

16 نظر برای «آیا رشته پزشکی بدون کنکور پذیرش دارد؟»

 • سلام من خارج از کشور در ایتالیا هستم ۲۰ سال دارم میخواهم رشته ی دندانپزشکی‌ بدون کنکور در ایران بخونم. نمیتونم تماس بگیرم از اینجا لطفا ایمیل بزنید برای راهنمایی. ممنون

 • سلام
  من کارشناسی ارشد ریاضی دارم و می خوام هر طور شده پزشکی بخونم خواهشا راهنمایی کنید که شرایط تحصی رشته پزشکی بدون آزمون به چه صورتی است
  من نمی تونم تماس بگیرم خواهشا ممنون میشم از طریق ایمیل جواب من را ارسال نمایید
  با تشکر

 • سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام بایستی شرایطتشو داشته باشین که جهت اطلاع از شرایط مربوطه با مرکز تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر
  بنده چند بار تماس گرفتم موفق نشدم
  ممنون میشم شرایط پذیرش پزشکی بدون کنکور را به ایمیلم ارسال نمایید
  تشکر از زحماتتون

 • سلام و وقت بخیر
  بنده چند بار تماس گرفتم موفق نشدم
  ممنون میشم شرایط پذیرش پزشکی بدون کنکور را به ایمیلم ارسال نمایید
  تشکر از زحماتتون

 • سلام و وقت بخیر
  اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور تماس با مرکز میسر
  با شماره 9099072952 با تلفن ثابت بدون پیش شماره

 • سلام و وقت بخیر
  اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش رشته پزشکی بدون کنکور تماس با مرکز میسر
  با شماره 9099072952 با تلفن ثابت بدون پیش شماره

 • سلام وقت به خیر من هر چی تماس میگیرم مشغول میزنه راهی دیگه برای ارتباط نیست ؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *