رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی گروه صنعت

برای اطلاع از رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 0217070728

زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب.

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت را می توان برای دسته افراد کارمندی که در ادارات و کارخانجات مشغول کار اند و تصمیم به ادامه تحصیل و ارتقا مدرک به هر دلیل چه به دلیل افزایش حقوق و ترفیع درجه و چه به دلیل علاقه شخصی دارند، مسئله بسیار مهمی دانست. چرا که این افراد از وقت کافی برای درس خواندن و رقابت با بقیه دانشجویان برای کنکور های سراسری مقاطع مختلف و رقابت با آنان را ندارند. از طرفی از آنجایی که دانشگاه علمی کاربردی در میان دانشگاه های ارائه دهنده رشته های مقطع کاردانی گروه صنعت از سطح قابل توجهی برخوردار است، می توان آنرا انتخاب خوب و مناسبی برای این دسته از افراد دانست. همچنین، در صورتی که این افراد رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را انتخاب کنند، آگاهی از رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت و شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای این افراد، کمک بسیار بزرگی می تواند باشد.

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت برای دانش آموزانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند یا نتایج کنکور سراسری را دریافت کرده اند بسیار لیست مهمی می باشد. چرا که این دانش آموزان با توجه به توانایی های خود و با توجه به شناختی که از خود دارند، ممکن است به فکر دانشگاه علمی کاربردی بیافتند. با توجه به اینکه دانشگاه علمی کاربردی در کشور ایران در سطح بالایی قرار دارد، رشته های ارائه شده در این دانشگاه نیز از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. حال در صورتی که دانش آموزان به فکر ورود به این دانشگاه و ادامه تحصیل در این دانشگاه و رشته مورد نظر خود بیافتند، بسیار مهم است که از رشته های ارائه شده و اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی اطلاع داشته باشند. در این زمان است که رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت که توسط متخصصان ما در گروه مشاوره تخصصی ایران تحصیل گرد هم آمده است، به کمک آنها می آید و در انتخاب رشته به آنها کمک بزرگی می کند.

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت برای افرادی که با گرفتن مدرک دیپلم تصمیم به ترک تحصیل کرده و ادامه تحصیل ندادند و به خدمت سربازی رفته یا به کار های دیگر مشغول شدند نیز، از ارزش بالایی برخوردار بوده و لیست بسیار مهمی است. چرا که این افراد می توانند با مقدار کمی مطالعه و کوشش، در این دانشگاه ها قبول شده و ادامه تحصیل دهند. البته این مطلب بیانگر این نیست که دانشگاه های علمی کاربردی از سطح پایینی برخوردارند، بلکه برعکس، این دانشگاه ها در میان دانشگاه های سطح کشور، سطح بالایی دارند. این گونه افراد می توانند در دانشگاه های علمی کاربردی ادامه تحصیل دهند و مدرک مورد نیاز خود را بگیرند یا در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. در ابتدای امر، این افراد می بایست لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی را چک کرده و مطمئن شوند که این دانشگاه ها، رشته مورد علاقه یا مورد نیاز آنها را ارائه می دهند و در صورتی که ارائه نمی دهند، به دانشگاه های دیگر سطح کشور مراجعه کنند و وقت و انرژی و هزینه خود را هدر ندهند. البته، دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی، اکثر رشته ها را ارائه می دهد که از آن بابت جای نگرانی نمی باشد. لازم به ذکر است برای ورود به یک دانشگاه آگاهی از میزان شهریه آن دانشگاه بسیار مهم است که ما مقاله ای به اسم  شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  جمع آوری کرده ایم تا بتوانیم در انتخاب دانشگاه مد نظر نقش مهمی را ایفا کرده باشیم.

برای اطلاع از رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره :9099072952 – 9092305587 ( استان تهران)

زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا ۱ شب.

 

برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت

رشته های ارائه شده توسط دانشگاه علمی کاربردی در دسته آموزشی گروه صنعت، در لیست زیر آورده شده است ..

کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – رسانه
کاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتری
کاردانی فنی نرم افزار- برنامه سازی کامپیوتری
کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی
کاردانی حرفه ای فراورد ه های بیولوژیک
کاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فراورده های لبنی
کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها
کاردانی حرفه ای ایمنی و بهداشت واحدهای صنفی
کاردانی حرفه ای تاکسی رانی
کاردانی حرفه ای خدمات پس از فروش خودرو

 

مطالب مرتبط:

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت مهر 96

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت بهمن 96

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت بدون کنکور

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت تهران

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی علمی کاربردی صنعت استان های دیگر

نحوه ثبت نام و لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  بهمن ۹۶

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اطلاعیه های سازمان سنجش

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.