رشته مامایی دانشگاه پیام نور 97

آیا رشته مامایی دانشگاه پیام نور پذیرش دارد؟

رشته مامایی دانشگاه پیام نور 98 اعلام گردید. داوطلبان متقاضی شرکت در دانشگاه پیام نور می‌توانند هم‌زمان با آغاز انتخاب رشته دانشگاه پیام نور که دفترچه آن بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد، نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. اطلاع از رشته های دانشگاه پیام نور و همچنین شرایط پذیرش رشته مامایی در دانشگاه پیام نور در سایت ایران تحصیل به صورت کامل قرار گرفته است.

رشته مامایی دانشگاه پیام نور از رشته های پرمتقاضی گروه آزمایشی تجربی می باشد. شرایط پذیرش رشته مامایی پیام نور از مباحث مهمی است که داوطلبان باید قبل از انتخاب رشته حتما به آن دقت نمایند و از این شرایط اطلاع لازم را داشته باشند. رشته های پزشکی دانشگاه پیام نور مانند هر دانشگاه دیگری از رشته های پرطرفدار و پر متقاضی می باشد.

رشته مامایی دانشگاه پیام نور 97
رشته مامایی دانشگاه پیام نور 97

 

جهت اطلاع از رشته مامایی دانشگاه پیام نور 98 – اطلاع از دیگر رشته های دانشگاه پیام نور و شرایط و ضوابط ثبت نام در دانشگاه پیام نور با مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

آیا رشته مامایی دانشگاه پیام نور 98 دارد؟

رشته‌های پیراپزشکی همانند رشته‌های پزشکی مخاطبان و علاقه‌مندان فراوانی دارد. که داوطلبان گروه آزمایشی تجربی بر سر رشته های پزشکی دانشگاه پیام نور با یکدیگر رقابت می‌نمایند. لیست رشته‌های بدون کنکور پیام نور و با رشته های با کنکور به صورت جداگانه ارائه می‌گردد و داوطلبان جهت انتخاب رشته می‌توانند در هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن بدون آزمون دانشگاه پیام نور این لیست را ملاحظه نمایند.

یکی از سؤالاتی که علاوه بر شرایط پذیرش رشته مامایی در دانشگاه پیام نور داوطلبان در رابطه با رشته مامایی دارند، در مورد بدون کنکور و یا با کنکور بودن رشته های مامایی می‌باشد. در رابطه با رشته های بدون کنکور ترم مهر و ترم بهمن دانشگاه پیام نور باید بگوییم که در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور رشته های پزشکی و پیراپزشکی قرار نمی‌گیرد.

در رابطه با رشته مامایی باید بگوییم سؤالی است که پاسخ آن را می‌توانید با تماس با مشاورین ما به دست آورید. در نظر داشته باشید که رشته‌ های دانشگاه پیام نور هر ساله در حال افزایش می‌باشد و به همین دلیل ممکن است هر ساله برخی از رشته‌ها به رشته‌های بدون آزمون و یا با آزمون دانشگاه پیام نور اضافه گردد. به همین دلیل ما اطلاع از رشته مامایی دانشگاه پیام نور را به پاسخ مشاورین موکل نموده‌ایم.

 

رشته مامایی چیست؟

تعریفی که از رشته مامایی ارائه خواهیم داد مختص به رشته مامایی پیام نور نخواهد بود و فرقی نمی‌کند شما در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل در این رشته باشید. تعریف و وظایف شما پس از اتمام تحصیل یکی خواهد بود. رشته مامایی یکی از رشته‌های مجموعه پزشکی محسوب می‌گردد که از جمله مقدس‌ترین و حساس‌ترین مشاغل محسوب می‌شود.

از شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور که در هیچ دفترچه‌ای قید نشده است و به صورت رسمی بیان نشده، داشتن روحیه بالا، تمرکز، علاقه و همچنین اعتقاد به تقدس این رشته می‌باشد. رشته مامایی همانند سایر رشته‌های پیراپزشکی ابتدا در مقطع لیسانس و پس از آن ارشد دانشجویان را پذیرش می‌نماید. در ادامه مطلب شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور را توضیح خواهیم داد.

 

شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور

شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور
شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور

رقابت در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در گروه علوم آزمایشی تجربی بسیار بالا می‌باشد و به همین دلیل پذیرش در رشته مامایی به دلیل رقابت بالا بسیار سخت و نفس‌گیر می‌باشد. اما شرایط پذیرش رشته مامایی در دانشگاه پیام نور با شرایط پذیرش رشته های بدون کنکور نیمسال اول و نیمسال دوم به دلیل اینکه از شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور رتبه داوطلب می‌باشد، متفاوت است.

از شرایط اولیه برای شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه پیام نور که به صورت بدون کنکور و با کنکور یکی می‌باشد و فرقی نمی‌کند شما در کدام لیست رشته های بدون کنکور پبام نور شرکت نموده باشید، در هر صورت، شرایط اولیه برای ثبت نام همانند دارا بودن مدرک دیپلم و همچنین مدرک پیش‌دانشگاهی برای کلیه داوطلبان الزامی می‌باشد و از دیگر شروط ثبت نام، دارا بودن دیپلم کامل برای داوطلبان نظام قدیم است.

با توجه به مؤثر بودن رتبه داوطلبان و همچنین درصد دروس، داوطلبان حتماً باید از شرایط پذیرش رشته مامایی دانشگاه پیام نور برخوردار باشند. زیرا در این صورت خواهند توانست به دانشجو شدن در دانشگاه پیام نور فکر کنند. همچنین اطلاع از میزان شهریه مامایی بدون کنکور به صورت ترمی و همچنین شهریه تمام شده رشته مامایی لازم و ضروری می‌باشد.

 

جهت اطلاع از رشته مامایی در دانشگاه پیام نور 98 – اطلاع از لیست شهرهای مامایی بدون کنکور و شرایط و ضوابط ثبت نام در دانشگاه پیام نور با مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه پیام نور
کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه پیام نور

 

بیشتر بخوانید

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان آزمون فراگیر پیام نور

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی

 آزمون لیسانس به داروسازی 98

راهنمای ثبت نام کارشناسی پیام نور

 پذیرش پردیس های بین المللی

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

رشته مامایی دانشگاه پیام نور 98

شرایط پذیرش رشته مامایی در دانشگاه پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.