تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور می تواند به شما برای رسیدن به هدف نهایی تان بسیار کمک کننده باشد. همانطور که می دانید برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور ، از اهمیت بسیاری برخوردار است. برای راحتی بیشتر داوطلبان ، امروزه دفترهایی طراحی شده است که با استفاده از آن ها می توانید به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه برنامه ریزی برای کنکور داشته باشید. در صورتی که برای خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه ، سوال دارید ، می توانید در ادامه همراه ما باشید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دفتر برنامه ریزی از نوع روزانه برای کنکور  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای استفاده و تحلیل نتایج دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ، بهتر است از مشاوران خبره کمک بگیرید.

 

 

اهمیت دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور          

در دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور می توانید موارد متعددی همچون ساعات مطالعه ، خروجی مطالعه ، تست های زده شده ، تعداد تست ها ، مباحث مطالعه شده و بسیاری موارد دیگر را مشخص نمایید. تمامی مشاوران استفاده از دفترهای برنامه ریزی را توصیه می کنند ؛ زیرا درصد خطا و اشتباه در آن به کمترین حالت ممکن می رسد و داوطلبان می توانند به راحتی خروجی کار خود را در این دفاتر اندازه بگیرند.در ادامه مواردی را که اهمیت دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور را مشخص می کند ، بیشتر بررسی خواهیم کرد.

 

 

برای آشنایی با بهترین اصول برنامه ریزی برای کنکور ، کلیک کنید.

 

 

رقابت اصولی با دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور      

با استفاده از دفتر برنامه ریزی ، می توانید همواره رقیب اصلی خودتان باشید. از آنجایی که در دفاتر برنامه ریزی همواره ساعت های مطالعه و نحوه مطالعه را ثبت می کنید ، به همین دلیل همیشه سعی در بهتر کردن خودتان خواهید داشت و یا این یعنی رقابت سالم و سازنده با خودتان.

 

 

دفتر برنامه ریزی از نوع روزانه کنکور

 

 

تعادل در مطالعه

پس از چند دوره که دفتر برنامه ریزی را پر می کنید ، متوجه باگ های مطالعاتی خودتان خواهید شد. در نتیجه می توانید تعادل را به راحتی بین ساعات و تنوع دروس برقرار نمایید.

 

 

برای آشنایی با نحوه برنامه ریزی کنکور ریاضی ، کلیک کنید.

 

 

اجرای برنامه اصولی

برای بسیاری از داوطلبان پیش آمده است که قبل از شروع به مطالعه ، با تعیین ساعت های طولانی و حتی ساعت های بسیار کوتاه ، برنامه ای غیر قابل اجرا را طراحی کرده اند. اما اگر از دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور استفاده کنید ، با توجه به ساعت هایی که واقعا پیاده کرده اید ، می توانید به راحتی برنامه ای معقول و قابل اجرا را طراحی نمایید.

 

 

خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه

 

 

مدیریت استرس

یکی از فواید مهم دفتر برنامه ریزی کاهش استرس است. در واقع ذهن گاهی نیاز به تخلیه شدن از تشویش ها و نگرانی های بی خودی دارد که دفتر برنامه ریزی در این حالت می تواند بهترین انتخاب باشد. در ادامه با نحوه کار دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور بیشتر آشنا می شویم.

 

 

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری کلیک کنید.

 

 

نحوه کار با دفتر برنامه ریزی

در دفاتر برنامه ریزی ، به صورت هفتگی می توانید فعالیت های خود را ثبت کنید. هر هفته ای که در آن هستید را، با مشخص کردن روزها و ساعت های آن وارد کنید.

در اکثر فرمت های دفاتر، روزها ثبت شده و حتی نام دروس نیز وارد شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید ، مشخص کردن ساعات مطالعه و ساعات تست است. این که چه مقدار از روز را به مطالعه و چه مقدار از روز را به تست اختصاص می دهید. در انتهای هر صفحه نیز مجموعه ساعت های مطالعه و تست را باید به صورت جداگانه وارد کنید.

توجه داشته باشید که در دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ، ساعت هایی را که به انجام فعالیت های غیر درسی می پردازید نیز لازم است وارد کنید. ساعت هایی که به کلاس های کنکور می روید ، ساعت هایی که در کلاس های مدرسه هستید و… جزء این موارد می شوند. حتی زمان هایی را که در حال کار با گوشی تلفن همراه هستید ، نیز لازم است ثبت کنید.

 

 

برای آشنایی با نحوه برنامه ریزی کنکور توسط رتبه های تک رقمی کلیک کنید.

 

 

تا اینجا با صفحه اول دفاتر برنامه ریزی کنکور آشنا شدیم. در صفحه دوم لازم است با جزییات بیشتری ساعات مطالعه خود را ثبت نمایید. اگر با خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه و یا خرید حضوری ، دسترسی به این دفاتر داشته باشید در صفحه دوم نام دروسی را مشاهده می کنید که در مقابل هر کدام چهار ستون وجود دارد. بالای هر کدام از ستون ها به ترتیب ت ، علامت ضربدر ، علامت تیک سبز و علامت خط تیره مشاهده خواهید کرد. حال این موارد به چه معناست؟ علامت ، ت که به معنای تایم یا زمانی است که برای مطالعه اختصاص داده اید. علامت ضربدر به معنای تعداد تست های نادرست و علامت تیک سبز به معنای تعداد تست های صحیح است. در آخر نیز ستونی برای ثبت ، درصد زده شده وجود دارد.

 

 

برای آشنایی با روش های افزایش راندمان مطالعه کلیک کنید.

 

 

در انتهای این بخش نیز قسمت دیگری برای تحلیل آزمون های داده شده وجود دارد. در این قسمت ، فقط باید سوالاتی را که در آزمون اشتباه زده اید ، وارد کنید و نام مبحثی که در آن تسلط کافی نداشته اید ، ثبت نمایید.

البته قطعاً تنوع دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ، در بازار زیاد بوده و شما با انواع دیگری از آن ها نیز ممکن است رو به رو شوید.

 

 

دانلود دفتر برنامه ریزی کنکور

اگر قصد  خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه را نداشتید ، می توانید از سایت های مختلف به دانلود دفاتر بپردازید. البته نحوه دانلود بدین صورت است که باید به صورت صفحه به صفحه به دانلود بپردازید. پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه است ؛ زیرا به صورت دانلودی ، هزینه بیشتری را بابت چاپ صفحات لازم است بپردازید.

 

 

نکات دفاتر برنامه ریزی

در هنگام خرید و استفاده از دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ، لازم است یک سری نکات را بدانید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

برای پر کردن ساعت های مطالعه و تست، هیچ گاه به فکر فریب دادن خودتان نباشید. زیرا گاهی ممکن است داوطلبان پر کردن دفاتر برنامه ریزی را به عنوان یک هدف بدانند و فراموش کنند که هدف شان موضوع دیگری است و دفتر تنها یک وسیله برای رسیدن به هدف است.

پس تا جایی که می توانید صادقانه و واقع بینانه به پر کردن دفتر بپردازید.

اگر آزمونی را خیلی بد دادید و یا روزی ساعت مطالعه کمی داشتید ،  ناامید نشده و دوباره از نو شروع کنید.

حتماً دفترتان را به مشاور خود نشان داده و از او برای بهتر شدن وضعیت خود کمک بگیرید.

 

 

دفتر برنامه ریزی ماهانه کنکور

 

              

اهمیت برنامه ریزی برای کنکور

اگر برنامه ریزی کاملی نداشته باشید ، قطعاً در کنکور با مشکل مواجه خواهید شد. برنامه ریزی مشخص کننده مسیر و مقصد شما به سمت هدف است.  برای برنامه ریزی کنکور ابزار و وسایل بسیاری وجود دارد که  دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور یکی از ساده ترین آن ها است. اگر با استفاده از دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ، برای برنامه ریزی اقدام کنید ،  می توانید به سادگی تمامی ساعات و جزییات مراحل مطالعه خود را ثبت نمایید. علاوه بر این وقتی به روزها و هفته های قبل بازگردید ، دلیل مشکلاتی که در روند مطالعه و یا نتایج آزمون شما وجود داشته نیز ، مشخص خواهد شد. به صورت کلی استفاده از دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور ر ا به تمامی داوطلبان توصیه می کنیم.

 

   

برای آشنایی با نحوه مطالعه و مرور دروس رتبه های برتر کلیک کنید.

  

                                                                  

خلاصه مطلب

ما در این مطلب به بررسی قسمت های مختلف دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور پرداختیم. از آنجایی که برنامه ریزی برای شرکت در کنکور ، اهمیت بسیاری دارد و بسیاری از داوطلبان برای رسیدن به هدف خود نیازمند برنامه ریزی کاملی هستند ، به همین دلیل استفاده از دفاتر خاص برای برنامه ریزی و ثبت ساعات مطالعه ضروری به نظر می رسد. اگرچه ممکن است بسیاری از داوطلبان به این موضوع بی توجه باشند و خودشان در دفاتر معمولی به ثبت برنامه ها بپردازند ؛ اما این روشی صحیح و کارا نخواهد بود. اهمیت استفاده از دفتر برنامه ریزی کنکور را در قسمت های فوق این مطلب بررسی کرده و اهمیت آن را گوشزد کردیم. در صورتی که قصد خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه ، را داشتید می توانید به انواع وبسایت های ارائه دهنده این خدمت مراجعه نمایید. علاوه بر این امکان دانلود صفحات دفاتر برنامه ریزی نیز ممکن می باشد.  در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با برنامه ریزی برای کنکور و … می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با دفتر برنامه ریزی از نوع ماهانه برای کنکور  از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

برنامه ریزی کنکور برای افراد شاغل

برنامه ریزی کنکور تجربی

برنامه ریزی کنکور انسانی

برنامه ریزی کنکور زبان

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

برنامه ریزی آنلاین کنکور 

چگونه کنکور را شکست دهیم؟ 

دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

5/5 - (2 امتیاز)

آیا برای دانلود و خرید دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور می توان از ایران تحصیل کمک گرفت؟

بله برای خرید و دانلود دفتر برنامه ریزی کنکور می توانید از کارشناسان ایران تحصیل کمک بگیرید.

آیا امکان خرید اینترنتی دفتر برنامه ریزی روزانه وجود دارد؟

بله می توانید به صورت اینترنتی به خرید از این نوع دفترها بپردازید.

آیا بدون دفتر برنامه ریزی روزانه کنکو نیز می توان برنامه دقیق داشت؟

مسلماً خیر به شما پیشنهاد می کنیم برای داشتن برنامه ای مدون و دقیق از این دفاتر استفاده کنید.

کاربرد اصلی دفتر برنامه ریزی کنکور چیست؟

با استفاده از این دفاتر می توانید به راحتی ساعت های مطالعه و تست زنی خود را بسنجید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور