دریافت گذر واژه تامین اجتماعی

امکان دریافت گذر واژه تامین اجتماعی به طرق مختلفی امکان پذیر است. پس از ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذره واژه سوابق بیمه تامین اجتماعی می توانید هر یک از راه های تعیین شده را که مایل هستید انتخاب و برای دریافت گذرواژه خود اقدام نمایید. خوشبختانه بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی به صورت الکترونیک امکان پذیر است لذا می توانید پس از مراجعه به سایت بیمه تامین اجتماعی، برای این منظور اقدام نمایید. در ادامه روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی را به صورت تصویری برای شما بیمه گذاران عزیز ارائه خواهید داد.

 

 

برای دریافت گذر واژه تامین اجتماعی – اطلاع از نحوه بازیابی رمز عبور و رفع مشکلات به وجود آمده می توانید سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

جهت استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی آنلاین با کد ملی و شماره بیمه روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه دریافت گذر واژه تامین اجتماعی با استفاده از پیامک

همانطور که اشاره شد، روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی به دو صورت می باشد. بیمه گذاران عزیز دقت داشته باشند که دریافت گذرواژه در صورتی امکان پذیر خواهد بود که قبلا در سایت ثبت نام نموده باشید.

  1. ابتدا به سایت بیمه تامین احتماعی وارد شوید و پس از آن وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد که در این صفحه در همان قسمت که با فلش مشخص (بازیابی گذرواژه) شده است، کلیک کنید.

 

ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذره واژه سوابق بیمه تامین اجتماعی
ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذره واژه سوابق بیمه تامین اجتماعی

 

در گام بعدی وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد.

 

دریافت گذر واژه تامین اجتماعی
دریافت گذر واژه تامین اجتماعی

 

اگر خودتان بیمه گذار هستید، لازم است شماره کارت ملی خود را وارد نمایید. چنانچه برای فرد دیگری میخواهید اقدام نمایید، لازم است شماره ملی او را وراد نمایید. در صورتی که شماره ملی را به درستی وارد نمایید، تیک سبز رنگی در کنار شماره شما فعال خواهد شد که پس از آن باید بر روی گام بعدی کلیک کنید.

دو نوع انتخاب برای بازیابی گذرواژه در این مرحله در اختیار خواهید داشت که برای هر یک از این انواع می توانید اقدام نمایید. با توجه به اینکه در این قسمت ما میخواهیم به نحوه بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی بر اساس ارسال پیامک توضیحات لازم را ارائه نماییم، بنابراین بر روی گزینه اول کلیک کنید.

 

بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی
بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی

 

پس از انتخاب گزینه مورد نظر، به شماره ای که به هنگام ثبت نام وارد نموده اید، پیامکی ارسال خواهد شد که در آن کد 6 رقمی برای شما سازمان بیمه تامین اجتماعی ارسال می گردد و بیست دقیقه زمان خواهید داشت تا این شماره را در سامانه مربوطه وارد نمایید. (چنانچه در زمان تعیین شده شماره مورد نظر را وارد ننمایید، مراحل طی شده را باید مجددا طی کنید).

 

 

حال شماره مورد نظر را در قسمت مربوط به شناسه وارد نمایید و رمز عبور مورد نظر خود را به سامانه بدهید تا در مراجعات بعدی نیازی به دریافت گذر واژه تامین اجتماعی نداشته باشید.

 

بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی با استفاده از سوال امنیتی

در صورتی که مایل به انتخاب گزینه دوم برای دریافت گذر واژه تامین اجتماعی باشید، لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذرانید. پس از انتخاب گزینه بازیابی رمزعبور بر اساس سوالات امنیتی، سامانه سوالاتی که را که شما به هنگام ثبت نام وارد نموده اید را باید در این قسمت وارد نمایید و به سوالات امنیتی به درستی پاسخ دهید.

 

 

در صورتی که نتوانید به سوالات به درستی پاسخ دهید، نمی توانید گذرواژه خود را بازیابی نمایید. پس از انجام کار، گذرواژه جدید خود را وارد نمایید و پس از آن مجددا گذرواژه جدید را تکرار نمایید. دقت داشته باشید که رمز خود را به درستی وارد نمایید زیرا در صورتی که اشتباها آن را وارد نماید، امکان ورود مجدد را نخواهید داشت. برای اطلاع از آخرین اخبارمربوط به سازمان بیمه تامین اجتماعی می توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

تذکر : به هنگام وارد نمودن رمز عبور جدید خود، حتما به روشن یا خاموش بودن کلید caps lock دقت داشته باشید زیرا در صورتی که این رمز را اشتباه وارد نمایید، رمز عبور شما به عنوان رمز عبور جدید شناخته خواهد شد.

 

برای دریافت اطلاعات کاربردی در رابطه با اصلاح مشخصات در سامانه امین آموزش و پرورش ، کلیک کنید.

 

نحوه تعیین بهترین رمز عبور تامین اجتماعی

پس از اینکه مراحل لازم را برای دریافت گذر واژه تامین اجتماعی پشت سر گذراندید، باید گذرواژه ای را تعیین نمایید. گذرواژه تعیین شده باید شرایط زیر را داشته باشد.

  • کارکترهای مورد استفاده برای رمز عبور حتما باید لاتین باشد. لذا قبل از وارد نمودن رمز عبور خود، حتما کیبورد را به حالت انگلیسی در بیاورید.
  • اگر تصمیم به تعیین رمز عبور عددی دارید، حتما باید قبل از آن یک حرف را وارد نمایید (رمز عبور باید با حرف آغاز شود).
  • در رمز تعیین شده حتما باید یک کارکتر بزرگ و یک کارکتر کوچک قرار دهید. (برای ایجاد کارکتر بزرگ می توانید به صورت همزمان shift و کلید مورد نظر را وارد نمایید.)
  • طول گذرواژه تعیین شده نباید از 8 کارکتر کمتر باشد و می تواند شامل عدد بزرگتری نیز باشد.
  • گذرواژه تعیین شده نباید شامل نام ؛ نام خانوادگی و کد ملی باشد. زیرا این موارد به راحتی قابل هک شدن هستند.
  • برای قوی تر کردن رمز عبور خود می توانید از کارکترهای & % $ # ! استفاده نمایید.(کارکترهای مجاز برای وارد نمودن رمز عبور می باشند).

در صورتی که مشکلی در رابطه با رمز عبورهای تعین شده دارید و یا اینکه قادر به ایجاد رمز عبور به هر دلیلی نمی باشید، با شماره های پشتیانی 9099072952 ( از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با دریافت گذر واژه تامین اجتماعی اطلاعاتی را به شما ارائه نماییم. برای ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذر واژه سوابق بیمه تامین اجتماعی می توانید در زمان تعیین شده اقدام نمایید. در صورتی که سوالی در رابطه با نحوه بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی دارید، می توانید با شماره های پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید. دریافت روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی با کمک مشاوران ما نیز امکان پذیر است.

 

مطالب مرتبط

برای دریافت گذر واژه تامین اجتماعی چه اقدامی باید انجام دهیم؟

آموزش گام به گام مراحل لازم را که ما به صورت تصویری درسامانه قرار داده ایم را طی کنید.

برای بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

دسترسی به شماره ثبت نامی و همچنین اطلاعاتی امنیتی پاسخ داده شده کافی است.

آیا بازیابی رمز عبور تامین اجتماعی به صورت حضوری هم انجام می گیرد؟

خیر فقط از طریق سامانه مربوطه به صورت آنلاین قابل انجام خواهد بود.

آیا بدون در دست داشتن رمز عبور قبلی امکان تغییر رمز وجود دارد؟

بله اما حتما باید شماره موبایل شما جهت بازیابی رمز جهت دریافت پیامک فعال باشد.