تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
گذرواژه تامین اجتماعی

سامانه بازیابی و دریافت گذرواژه تامین اجتماعی

گذرواژه تامین اجتماعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

امکان دریافت گذرواژه تامین اجتماعی به روش های مختلفی امکان پذیر است. پس از ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی می توانید هر یک از راه های تعیین شده را که مایل هستید انتخاب و برای دریافت گذرواژه خود اقدام نمایید.

خوشبختانه بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی به صورت الکترونیک امکان پذیر است لذا می توانید پس از مراجعه به سایت بیمه تامین اجتماعی، برای این منظور اقدام نمایید.

در ادامه روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی را به صورت تصویری برای شما بیمه گذاران عزیز ارائه خواهیم داد.

گذرواژه تامین اجتماعی

 

 

برای دریافت گذرواژه تامین اجتماعی – اطلاع از نحوه بازیابی رمز عبور و رفع مشکلات به وجود آمده می توانید سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

جهت استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی آنلاین با کد ملی و شماره بیمه روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

روش های بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی

نحوه دریافت گذرواژه تامین اجتماعی با استفاده از پیامک

همانطور که اشاره شد، روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی به دو صورت می باشد. بیمه گذاران عزیز دقت داشته باشند که دریافت گذرواژه در صورتی امکان پذیر خواهد بود که قبلا در سایت ثبت نام نموده باشید.

  1. ابتدا به سایت بیمه تامین احتماعی به آدرس account.tamin.ir وارد شوید و پس از آن وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد که در این صفحه در همان قسمت که با فلش مشخص (بازیابی گذرواژه) شده است، کلیک کنید.

 

ورود به سامانه بازیابی بیمه تامین اجتماعی

در گام بعدی وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد که باید کدملی خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

 

دریافت گذر واژه تامین اجتماعی

 

اگر خودتان بیمه گذار هستید، لازم است شماره کارت ملی خود را وارد نمایید. چنانچه برای فرد دیگری میخواهید اقدام نمایید، لازم است شماره ملی او را وراد نمایید.

در صورتی که شماره ملی را به درستی وارد نمایید، تیک سبز رنگی در کنار شماره شما فعال خواهد شد که پس از آن باید بر روی گام بعدی کلیک کنید.

دو نوع انتخاب برای بازیابی گذرواژه در این مرحله در اختیار خواهید داشت که می توانید یکی از این دو روش را جهت بازیابی رمز عبور انتخاب نمایید.

با توجه به اینکه در این قسمت ما میخواهیم به نحوه بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی بر اساس ارسال پیامک توضیحات لازم را ارائه نماییم، بنابراین بر روی گزینه اول کلیک کنید.

 

بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی

 

پس از انتخاب گزینه مورد نظر، به شماره ای که به هنگام ثبت نام وارد نموده اید، پیامکی ارسال خواهد شد که در آن کد 6 رقمی برای شما توسط سازمان بیمه تامین اجتماعی ارسال می گردد و بیست دقیقه زمان خواهید داشت تا این شماره را در سامانه مربوطه وارد نمایید. (چنانچه در زمان تعیین شده شماره مورد نظر را وارد ننمایید، مراحل طی شده را باید مجددا طی کنید).

 

 

حال شماره مورد نظر را در قسمت مربوط به شناسه وارد نمایید و رمز عبور مورد نظر خود را به سامانه بدهید تا در مراجعات بعدی نیازی به دریافت گذرواژه تامین اجتماعی نداشته باشید.

 

بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی با استفاده از سوال امنیتی

در صورتی که مایل به انتخاب گزینه دوم برای دریافت گذرواژه تامین اجتماعی باشید، لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذرانید.

پس از انتخاب گزینه بازیابی رمزعبور بر اساس سوالات امنیتی، سامانه سوالاتی که را که شما به هنگام ثبت نام وارد نموده اید را باید در این قسمت وارد نمایید و به سوالات امنیتی به درستی پاسخ دهید.

 

بازیابی گذرواژه با استفاده از سوال امنیتی

 

در صورتی که نتوانید به سوالات به درستی پاسخ دهید، نمی توانید گذرواژه خود را بازیابی نمایید. پس از انجام کار، گذرواژه جدید خود را وارد نمایید و پس از آن مجددا گذرواژه جدید را تکرار نمایید.

دقت داشته باشید که رمز خود را به درستی وارد نمایید زیرا در صورتی که اشتباها آن را وارد نماید، امکان ورود مجدد را نخواهید داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به سازمان بیمه تامین اجتماعی می توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

تذکر: به هنگام وارد نمودن رمز عبور جدید خود، حتما به روشن یا خاموش بودن کلید caps lock دقت داشته باشید زیرا در صورتی که این رمز را اشتباه وارد نمایید، رمز عبور شما به عنوان رمز عبور جدید شناخته خواهد شد.

 

برای دریافت اطلاعات کاربردی در رابطه با اصلاح مشخصات در سامانه امین آموزش و پرورش، کلیک کنید.

 

نحوه تعیین بهترین رمز عبور تامین اجتماعی

پس از اینکه مراحل لازم را برای دریافت گذرواژه تامین اجتماعی پشت سر گذراندید، باید گذرواژه ای را تعیین نمایید. گذرواژه تعیین شده باید شرایط زیر را داشته باشد.

  • کارکترهای مورد استفاده برای رمز عبور حتما باید لاتین باشد. لذا قبل از وارد نمودن رمز عبور خود، حتما کیبورد را به حالت انگلیسی در بیاورید.
  • اگر تصمیم به تعیین رمز عبور عددی دارید، حتما باید قبل از آن یک حرف را وارد نمایید (رمز عبور باید با حرف آغاز شود.)
  • در رمز تعیین شده حتما باید یک کارکتر بزرگ و یک کارکتر کوچک قرار دهید. (برای ایجاد کارکتر بزرگ می توانید به صورت همزمان shift و کلید مورد نظر را وارد نمایید.)
  • طول گذرواژه تعیین شده نباید از 8 کارکتر کمتر باشد و می تواند شامل عدد بزرگتری نیز باشد.
  • گذرواژه تعیین شده نباید شامل نام، نام خانوادگی و کد ملی باشد. زیرا این موارد به راحتی قابل هک شدن هستند.
  • برای قوی تر کردن رمز عبور خود می توانید از کارکترهای & % $ # ! استفاده نمایید.(کارکترهای مجاز برای وارد نمودن رمز عبور می باشند.)

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با دریافت گذرواژه تامین اجتماعی اطلاعاتی را به شما ارائه نماییم. برای ورود به سامانه بازیابی و ساخت گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی می توانید در زمان تعیین شده اقدام نمایید.

در صورتی که سوالی در رابطه با نحوه بازیابی گذرواژه سوابق بیمه تامین اجتماعی دارید، می توانید با شماره های پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید. دریافت روش بازیابی رمز بیمه تامین اجتماعی با کمک مشاوران ما نیز امکان پذیر است.

 

جهت اطلاع از روش های بازیابی گذرواژه تامین اجتماعی می توانید سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط

به چه روش هایی امکان بازیابی رمز گذرواژه تامین اجتماعی وجود دارد؟

با استفاده از دو روش سوال امنیتی یا دریافت پیامک از تامین اجتماعی می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید.

در صورت فراموشی رمز عبور تامین اجتماعی چه کاری باید انجام دهیم؟

جهت بازیابی زمط عبور خود می توانید از روش هایی که در این سامانه توضیح داده شده استفاده کنید یا با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمائید.

گذرواژه تامین اجتماعی باید شامل چه کاراکترهایی باشد؟

برای تعیین رمز عبور می توانید از حروف کوچک و بزرگ لاتین یا اعداد و کاراکترهای مجاز استفاده کنید که در این مقاله برای شما توضیح داده شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور