ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۳ + لیست جدید رشته‌ها | ایران تحصیل

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط پذیرش دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در سال 1403 اعلام شد. افرادی که مایل به ثبت‌نام در دانشگاه پردیس کیش بر اساس معدل و سوابق تحصیلی هستند، باید از طریق سایت دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراحل اسم‌نویسی خود را انجام دهند.

هدف اصلی دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون، ایجاد محیطی مطلوب برای دانشجویان و ارتقای استانداردهای کمی و کیفی آموزشی به منظور جذب نخبگان علمی کشور است. اما سوالی که در بسیاری از متقاضیان مطرح می‌کنند این است که دانشگاه بین‌الملل کیش بدون کنکور چه رشته‌های جدیدی را ارائه می‌دهد؟

ایجاد رشته‌های تحصیلی متنوع، جذب دانشجو در مقاطع تحصیلی گوناگون به ویژه تحصیلات تکمیلی، جذب اساتید و هیئت علمی برجسته و توسعه فضاهای آموزشی از جمله اقداماتی است که در سال جاری در دستور کار این دانشگاه قرار دارد.

آشنایی با دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

با توجه به تلاش‌ها و پیگیری مستمر مسئولان راه‌اندازی دانشگاه آزاد در جزیره کیش، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه بین‌الملل کیش را در پاییز ۱۳۸۹ و با پذیرش دانشجویان در رشته‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف تأسیس نمود. افراد متقاضی ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون در هریک از نیمسال‌های تحصیلی مهر و بهمن ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به سایت  azmoon.org از میان لیست رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی در گروه‌های آموزشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان دست به انتخاب رشته زده و برای ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

برای کسب اطلاع از دکتری بدون آزمون پردیس بر روی لینک کلیک کنید.

دانشگاه پردیس کیش از جمله دانشگاه‌های شهریه‌پرداز است که سالانه دو بار اقدام به پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، براساس سوابق تحصیلی می‌کند. افرادی که دارای شرایط ثبت‌نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد پردیس کیش داشته باشند، می‌توانند در زمان تعیین‌ شده از سوی دانشگاه اقدام به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود کنند.

کسب آگاهی و اطلاع از لیست رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۳ از مهم‌ترین مراحلی است که داوطلبان باید قبل‌ از ثبت‌نام از آن برخوردار باشند. جهت آشنایی داوطلبان با رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در هرکدام از مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، در ادامه لیستی از این رشته‌ها را ارائه خواهیم داد.

آشنایی با دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

لیست رشته‌های مقطع کاردانی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

همانگونه که اشاره شد، دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون، هر سال دو بار  برای ورودی مهر و بهمن به‌ صورت بدون کنکور؛ یعنی براساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. هر سال هم‌ زمان با شروع زمان ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت‌نام دانشگاه، لیست رشته‌های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می‌شود.

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد در دو دسته کاردانی پیوسته و ناپیوسته تقسیم می‌شود. کاردانی پیوسته برای فارغ‌ التحصیلان رشته‌های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ‌ التحصیلان رشته‌های نظری است. در ادامه با استناد به سایت رسمی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه آزاد به تفکیک رشته‌های دانشگاه بین‌المللی کیش ۱۴۰۳ در مقطع کاردانی را ارائه خواهیم کرد.

لیست رشته‌های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین‌المللی کیش
  نرم‌افزار کامپیوتر
لیست رشته‌های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین‌المللی کیش
حسابدارى

 

آن دسته از افرادی که تمایل دارند در رشته مورد نظر خود که در لیست ارائه‌ شده و قصد ثبت‌ نام در دانشگاه آزاد را دارند، لازم است ابتدا از جزئیات ثبت‌نام و ورود پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه آزاد اطلاع کسب کرده و سپس فرآیند ثبت‌ نام خود را آغاز نمایند.

 

اطلاعیه

جهت دریافت برنامه زمانبندی ادامه کلاس‌های خرداد ماه و تیر ماه مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی به سامانه تیکتینگ مراجعه فرمایید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

لیست رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

دانشگاه آزاد به‌ عنوان مرکز اجرایی پذیرش دوره‌های بدون آزمون، مسئول انتشار لیست رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد مرکز پردیس کیش را بر عهده دارد. افراد متقاضی برای ثبت‌نام در این مرکز باید پس‌ از مطالعه کامل لیست اعلام‌ شده، تعدادی مشخص از رشته‌های بدون کنکور مقطع کارشناسی و همچنین رشته محل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

افراد واجد شرایط ثبت‌ نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به آخرین مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید و حتی دارندگان مدرک کاردانی بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته تنها مختص دارندگان مدرک کاردانی می‌باشد.

لیست رشته‌های مقطع کارشناسی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکورلیست رشته‌های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۳ به تفکیک زیر است. اگر داوطلبی قصد ثبت‌ نام در دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون را دارد، قبل‌ از آن باید مدارک لازم را جمع‌ آوری کرده و سپس به تکمیل فرآیند ثبت‌نام خود اقدام نماید. افرادی که خواهان ثبت‌نام در پردیس بین‌المللی کیش بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد هستند، ابتدا لازم است که از مراحل و نحوه ثبت‌نام این دانشگاه مطلع شده و واجد شرایط آن باشند.

لیست رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین‌المللی کیش
علوم ورزشی

 

لیست رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین‌المللی کیش
 حسابدارى
 مهندسی تكنولوژى برق – قدرت
 معمارى
 مهندسی اجرایی عمران

شرایط تحصیل در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش 1403

در فهرست رشته‌های ارائه شده بدون کنکور سراسری ۱۴۰۳ علاوه بر دوره‌های روزانه نوبت دوم، غیرانتفاعی و پیام نور، برخی رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان نیز اعلام شده است. شرایط تحصیل در رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان ۱۴۰۳ به شرح زیر می‌باشد:

افرادی که دیپلم رشته‌های (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) را اخذ کرده‌اند و داوطلبان فنی حرفه‌ای و کار و دانش نظام قدیم در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی (فوق دیپلم) می‌توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های دوره پردیس خودگردان اقدام کنند.

شرایط و نحوه پذیرش افراد داوطلبی که امتحان نهایی داشته‌اند، از طریق معدل کتبی دیپلم و بقیه داوطلبان از جمله داوطلبانی که دارای دیپلم فنی و حرفه‌ای هستند از طریق معدل کل دیپلم صورت می‌گیرد.

مطابق مندرجات دفترچه ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان لازم است که افراد متقاضی دارای یکی از مدارک دیپلم نظام قدیم (چهار ساله)، دیپلم و پیش دانشگاهی، دیپلم سال دوازدهم (نظام جدید) و یا مدرک کاردانی با حداکثر تاریخ اخذ 1403/6/31 باشند.دانشجویان دوره‌های روزانه دانشگاه‌ها که می‌خواهند در ثبت‌نام بدون کنکور ورودی مهر دوره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان شرکت کنند، تا 30 شهریور ۱۴۰۳ مهلت دارند تا انصراف قطعی از رشته اول خود به دانشگاه اعلام نمایند.

دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۳ در 4 مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر و نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی‌ترم بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان ( معدل مقطع قبلی ) و بدون برگزاری آزمون ورودی دانشجو جذب می‌کند.

با شروع ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳، دفترچه ثبت‌نام به صورت مجزا برای هر کدام از مقاطع تحصیلی در سایت دانشگاه آزاد منتشر می‌شود و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد آموزش بین‌المللی کیش می‌توانند لیست رشته‌های ارائه شده را در این دفترچه ثبت‌نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد جستجو نمایند. براین اساس به منظور اطلاع داوطلبان از جزئیات زمان، نحوه، شرایط و لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد آموزش بین‌المللی کیش در سال جاری نکات مربوط به ثبت‌نام و رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد آموزش بین‌المللی کیش مهر و بهمن سال ۱۴۰۳ را بررسی خواهیم کرد.

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت‌نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

زمان و نحوه ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش 1403

همان طور که اشاره شد ثبت‌نام در رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می‌گردد که پس از ساماندهی رشته‌های بدون آزمون و اجرایی شدن طرح ثبت‌ نام هماهنگ دانشگاه‌های بدون آزمون، دانشگاه آزاد آموزش بین‌المللی کیش نیز همزمان با سایر دانشگاه‌های بدون کنکور ثبت‌نام خود را آغاز می‌کند.

اگر الگوی زمان ثبت‌ نام مشابه سال قبل طراحی شود، احتمال دارد لینک ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ برای ورودی مهر حدودا از مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه حدودا از اواخر آذر ماه فعال شود. نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ در هر دو نوبت به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد azmoon.org انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان دقیق ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

اطلاعیه

جهت کسب اطلاعات تکمیلی در ارتباط با زمان و نحوه ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403 کافی است از طریق شماره 9099075307 با مشاوران مجرب و باسابقه آکادمی ایران تحصیل در تماس باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل یاری کنند.

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس کیش بر اساس سوابق تحصیلی، شبیه به دانشگاه آزاد اسلامی است. به این ترتیب برای نام نویسی مراحل زیر را طی کنید:

 • وارد سایت سنجش به نشانی azmoon.org شوید و بر روی گزینه سامانه ثبت نام بدون آزمون مقطع کاردانی پیوسته، ناپیوسته و یا کارشناسی پیوسته، ناپیوسته پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم، سال تحصیلی 1403 کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه های پردیس کیش

 • بر روی گزینه خرید کارت اعتباری کلیک کنید تا به مرحله بعد ورود پیدا کنید.

مرحله دوم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 • نکته‌های ذکر شده در صفحه را برای خرید کارت اعتباری مطالعه کنید و بعد بر روی گزینه ادامه کلیک نمایید.

مرحله سوم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 • یکی از مقاطع تحصیلی را مطابق با تصویر انتخاب کرده و بعد بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

مرحله چهار ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 • اطلاعات ثبت نام را به درستی وارد کنید و بعد بر روی گزینه ثبت اطلاعات و نهایی نمودن خرید کلیک کنید.
  مرحله ششم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • در این مرحله بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد کنید و بعد گزینه پرداخت را انتخاب نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

یکی از اساسی‌ترین مراحل بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد، مطالعه دقیق آن و بررسی بخش‌های مختلف این دفترچه از جمله شرایط و ضوابط ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه بین‌الملل کیش مهر و بهمن ۱۴۰۳ است.

شرایط ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است که شرایط عمومی برای تمامی مقاطع یکسان خواهد بود، اما مهم‌ترین شرایط اختصاصی در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور هر مقطع را می‌توان در قسمت مدارک مورد پذیرش مطرح کرد. در ادامه مهم‌ترین شرایط عمومی و اختصاصی را در چند عنوان معرفی خواهیم کرد:

شرایط عمومی ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون 1403

شرایط عمومی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور موارد زیر می‌باشد:

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی
 • تبعیت و پیروی عملی از قوانین نظام جمهوری اسلامی
 • عدم داشتن سوء پیشینه به فساد اخلاقی
 • عدم داشتن اعتیاد به مواد مخدر
 • برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی دانشگاه
 • پذیرفتن تمامی شرایط و مقررات دانشگاه
 • ممنوع بودن نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در صورت پذیرش بدون آزمون
 • ضرورت پرداخت شهریه دانشگاه آزاد طبق مصوبات سالیانه

شرایط اختصاصی ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون 1403

شرایط دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور به این صورت است:

ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم سه ساله نظام جدید، مدرک کاردانی (فوق دیپلم) به جای مدرک پیش دانشگاهی (مربوط به مقطع کارشناسی پیوسته)

ارائه مدرک کاردانی (فوق دیپلم) پیوسته یا ناپیوسته با معدل بالا 12 (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)

گذراندن 20 واحد جبرانی برای داوطلبان با مدرک کاردانی پیوسته (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)

کسب معدل بالای 12 کاردانی جهت اخذ مدرک کارشناسی (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)شرایط ثبت‌نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکورارائه مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و کار و دانش (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)

ضرورت گذراندن حداکثر 12 واحد جبرانی برای دیپلمه‌های نظری که رشته‌ای غیر متجانس با مدرک تحصیلی (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)

ضرورت انتخاب رشته دیپلمه‌های کار و دانش، فنی و حرفه‌ای و هنرستان در رشته‌های متناسب با مدرک تحصیلی (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)

داشتن مدرک دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی (مربوط به مقطع کاردانی ناپیوسته)

فارغ التحصیلان کاردانی علوم پزشکی مجاز به ثبت‌نام در مقاطع بالاتر هستند. (مربوط به مقطع کاردانی ناپیوسته)

شهریه دانشگاه پردیس بین‌الملل کیش 1403

دانشگاه پردیس بین‌الملل در ازای پذیرش نسبتا راحتتر داوطلبان نسبت به دانشگاه‌های دولتی، به خصوص در رشته‌های علوم پزشکی، شهریه‌های سنگینی دریافت می‌کند که بسیاری از علاقه‌‌مندان به تحصیل در این دانشگاه از پرداخت آن دچار مشکل می‌شوند و گاهی مجبور به قسط بندی شهریه خود هستند.

دانشگاه‌های پردیس بین‌الملل در رشته‌های علوم پزشکی، رشته‌های علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و رشته‌های علوم انسانی هر ساله از طریق برگزاری آزمون کنکور سراسری و یا آزمون اختصاصی در مقاطع مختلف دانشجو می‌پذیرد و شهریه هر مقطع و هر رشته در هر دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان با دیگری متفاوت است. دانشجویان پردیس بین‌الملل کیش توجه داشته باشند که هر ساله 10 تا 15 درصد به میزان شهریه هر دانشگاه نسبت به سال قبل اضافه می‌شود.

 

اطلاعیه

افراد متقاضی می‌توانند برای اطلاع از جزئیات و کلیات پذیرش بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۳ ابتدا شرایط ورود به دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون را مطالعه کرده و سپس برای ثبت‌نام بدون کنکور اقدام کنند.

میزان اعتبار و نحوه صدور مدارک دانشگاه پردیس 1403

ابهامات بسیاری در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه پردیس بین‌الملل وجود دارد، اما طبق گفته مدیر کل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، مدارک دانش آموختگان پردیس‌های خودگردان با دانشگاه‌های روزانه برابر است. با توجه به اینکه پردیس‌های خودگردان مصوب شورای گسترش آموزش عالی به شمار می‌آیند و به عبارتی تحت نظارت وزارت علوم می‌باشند، بر این اساس از نظر آموزش عالی مدارک این گونه دانشگاه‌ها کاملا مورد تأیید و قابل قبول هستند.

اعتبار مدارک دانشگاه پردیس کیش مانند مدارک دوره‌هایی مثل پیام نور، غیردولتی، غیرانتفاعی، نوبت دوم و روزانه است که توسط شورای گسترش آموزش عالی مجوز پذیرش می‌گیرند. ضمن اینکه در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور اساتید درجه یک و برتر تدریس می‌نمایند و نحوه تدریس در این دانشگاه‌ها مشابه دانشگاه‌های دولتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به این نکته توجه داشته باشید که عنوان پردیس خودگردان در مدرک تحصیلی قید خواهد شد.

برای اطلاع از ثبت‌نام پزشکی پردیس کیش بر روی لینک کلیک کنید.

مزایای تحصیل در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

باید بدانید که تحصیل بدون کنکور یک فرصت طلایی برای افرادی است که بتوانند بدون شرکت در آزمون سخت کنکور در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. هر سال رقابت بسیار زیادی در تمام مقاطع جهت قبولی در پردیس بین‌الملل کیش می‌باشد که تعداد کمی می‌توانند در این رشته دلخواه خود موفق شده و به تحصیل ادامه دهند. با این وجود تحصیل در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور فرصت استثنایی است تا بدون گذاشتن وقت برای خواندن درس‌های کنکور می‌توانید در رشته دلخواه خود به تحصیل بپردازید.

مزایای تحصیل در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

همچنین متقاضیان که جهت نام‌‌نویسی در دانشگاه بین‌الملل کیش بدون کنکور اقدام نموده‌اند، توصیه می‌شود که علاوه‌ بر ثبت‌نام در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری (روزانه، شبانه، غیرانتفاعی و پیام‌ نور) نیز نام‌ نویسی کنند تا شانس خود را برای قبولی افزایش دهند.

توجه داشته باشید که براساس قوانین دانشگاه آزاد به علت اینکه داوطلب این امکان را دارد که محل تحصیل خود را آزادانه و براساس شرایط خود گزینش کند، امکان درخواست برای نقل و انتقال و مهمانی در رشته‌های بدون آزمون وجود ندارد. بنابراین حساسیت در مرحله انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون آزمون زیاد است و شما باید به هزینه‌های رفت و آمد خود نیز توجه نمایید.

توصیه می‌کنیم حتما در حفظ اطلاعات مربوط به ثبت‌نام خود تا هنگام اعلام نتایج پذیرش کوشا باشید، چراکه در صورت عدم رضایت از رشته قبولی خود، می‌توانید در دوره بعد جهت اسم‌نویسی شرکت کنید. در ارتباط با انتخاب رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون، چنانچه بعد از مطالعه لیست رشته‌ها سوالی داشته باشید،  می‌توانید از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل کمک بخواهید.

جدیدترین اخبار دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 1403

نحوه برگزاری آزمون جامع شفاهی نیمسال دوم سال تحصیلی 1403 – 1403 اعلام شد

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع دکترا می‌رساند برنامه آزمون جامع شفاهی در سامانه دانشگاه هم اکنون در بیش از ۵۰ رشته تخصصی در حال برگزاری می‌باشد. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید به سایت kish.iau.ir مراجعه نمایید.

با توجه به اطلاعیه‌های صدا و سیما مرکز کیش، قبول شدگان تکمیل ظرفیت آزمون مقطع کارشناسی ارشد پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران باید هرچه زودتر به سامانه reg.ut.ac.ir برای ثبت نام الکترونیکی اقدام کنند.جدیدترین اخبار دانشگاه پردیس کیش بدون کنکورخلاصه مطالب

در این مقاله به معرفی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۳ و همچنین لیست جدید رشته‌های این دانشگاه پرداختیم. دانشگاه پردیس کیش هر سال در مقاطع کاردانی و کارشناسی، به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. چنانچه شما متقاضی و علاقه مند به ادامه تحصیل در یکی از رشته‌هایی ارائه شده این دانشگاه هستید، می‌توانید از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org برای ثبت‌نام اقدام نمایید.

برای تحصیل در دانشگاه پردیس بین‌الملل کیش دانشجویان باید واجد یکسری شرایط عمومی و اختصاصی باشند که در این مقاله به این شرایط به طور کامل اشاره شد. چنانچه شما داوطلبان گرامی در فرایند ثبت‌نام در رشته‌های ارائه شده دانشگاه پردیس بین‌الملل کیش ابهام و سوالی داشته باشید، می‌توانید با مشاوران مجرب و کاردان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره ثابت 9099075307 در ارتباط باشید.

برای دانلود فایل PDF مقاله دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور کلیک کنید.

4/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است.

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد؟

این دانشگاه در برخی از رشته‌های تحصیلی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکور سال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است.

نحوه دسترسی به کد رشته های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی چگونه است؟

تمامی کد رشته و لیست رشته های دانشگاه آزاد در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، درج شده و می‌توانید از طریق مقاله آنها را مشاهده نمایید.

نظرات

69 دیدگاه دربارهٔ «دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۳ + لیست جدید رشته‌ها | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ناشناس گفت:

  آیا دانشگاه پردیس کیش رشته گرافیک دارد؟

 2. Avatar photo عسل داودی گفت:

  با سلام
  آیا دانشگاه پردیس کیش رشته دامپزشکی هم داره ؟ شهریش حدودا ترمی چقدر قدره؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بله اما دفترچه ی سال جدید باید منتشر شود.

 3. Avatar photo مهرزاد گفت:

  سلام وقت بخیر دانشگاه پردیس رشته معماری بدون کنکور دانشجو میپذیرد با دیپلم فنی حرفه ای؟شهریه هرترم چقدر هست؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه پردیس رشته معماری از گروه ریاضی پذیرش دارد

 4. Avatar photo آسیه گفت:

  سلام
  دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور رشته های مدیریت دارد؟

 5. Avatar photo تینا گفت:

  سلام ببخشید ، رشته طراحی دوخت یا طراحی لباس تو دانشگاه کیش هست ؟ حدودا شهریه سالیانه چقدر هست ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   این رشته های در داشنگاه ازاد کیش میتوانید به صورت بدون ازمون تحصیل کنید و شهریه آن حدود 6 الی 7 میلیون تومان میباشد

 6. Avatar photo Sari گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای بعد دیپلم دانشگاه پردیس کیش رشته مهندسی صنایع و رشته ی مهندسی پزشکی بدون کنکور دارد؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. دوست عزیز در مقطع کارشناسی ارائه شده بود.

 7. Avatar photo گوجو گفت:

  سلام شهریه دانشگاه آزاد کیش در مقطع کارشناسی ارشد رشته آسیب شناسی چقدر هست؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر شهریه حدودا دو برار ازاد در همان مقطع حساب میشود

 8. Avatar photo Haamin گفت:

  راسته که کیش رشته معماری داخلی نداره؟!

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   باید از طریق دفترچه استعلام بگیرید.

 9. Avatar photo صادقی گفت:

  سلام ، من مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران پردیس خودگردان کیش قبول شدم ، میخوام بدونم کلاسها اونجا مرتب و منظم تشکیل میشن ، تو صفحه اینستا گرام این دانشگاه که بعضی دانشجوها از تق و لق بودن کلاسها در ترمهای گذشته و بعضا آنلاین بودن کلاسها شاکی بودند ، میخوام بدونم رفتن به این دانشگاه با توجه به اینکه تهران زندگی میکنم ارزش اینهمه هزینه کردن داره؟ یا رشته ای که در دانشگاه آزاد تهران قبول شدم رو برم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در صورت اهمیت اسم دانشگاه برای ثبت نام در همان دانشگاه کیش ثبت نام نمایید.

 10. Avatar photo مرتضوی گفت:

  سلام خسته نباشید. عذر میخوام رشته های پیراپزشکی هم تو پردیس کیش بدون کنکوره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   تمامی رشته بدون کنکور ارائه می شوند غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی.

 11. Avatar photo مریوانی گفت:

  سلام
  اقا این دانشگاه پردیس کیش همون بین الملله که داره بدون کنکور دانشجو میگیره؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر بدون کنکور فقط چند تا رشته دارد که میگیرد.

   1. Avatar photo سارا گفت:

    سلام

    کدوم رشته ها رو دقیقا بدون کنکور میگیره؟؟؟؟

 12. Avatar photo Taleshi گفت:

  سلام وقت بخیر من در رشته ی الکتروتکنیک کاردانی دولتی در دانشگاه فنی یزد یک ترم رو ب پایان رساندم ایا ‌بااانتقالی درین دانشگاه میتونم ادامه بدم ؟ چون دولتی ب آزاد میشه ؟ لطفا راهنمایی کنید ؟ایادانشکده فنی دولتی در این رشته و مقطع در کیش هستش؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 13. Avatar photo Nazanin گفت:

  سلام،وقت شما بخیر
  آیا امکان دارد که بدون شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی،وارد مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی در دانشگاه پردیس خودگردان شویم؟
  لطف میکنید،راهنمایی بفرمائید؟

  پیشاپیش از پاسخگویی شما متشکرم.

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله پذیرش بدون کنکور در این رشته امکان پذیر میباشد ولی بسته به شرایط دانشگاه مورد نظر واین که داخل سایت های دانشگاه مورد نحوه پذیرش اعلام میشود.

   1. Avatar photo Nazanin گفت:

    سلام وقتتون بخیر.
    ببخشید میشه در مورد پذیرش بدون کنکور ارشد و دکتری رشته روانشناسی بیشتر توضیح دهید،آیا شرایط خاصی دارد؟؟؟

    ممنون از پاسخگویی شما

    1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

     سلام برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

     1. Avatar photo سمیرا گفت:

      سلام وقتتون بخیر . رشته دندانپزشکی بدون کنکور هم تو پردیس کیش که وابسته به دانشگاه تهران هست وجود داره؟ اگه هست ثبت نتم برای ۴۰۳ کی هست؟

     2. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

      سلام وقت بخیر
      دانشگاه پردیس پذیرش بدون کنکور ندارد

     3. Avatar photo هما گفت:

      سلام رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه خود گردان کیش دارد

     4. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

      سلام وقت بخیر
      رشته دارو سازی در دانشگاه پردیس از طریق کسب رتبه حد نصاب پذیرش می کند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد

  ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد 1403 + مراحل و شرایط

  دانشگاه آزاد امکان ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه آزاد در ایران را فراهم کرده است. پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، مدارک داوطلبان بررسی‌ شده‌ و در صورت تطابق با...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

  دندانپزشکی بدون کنکور در تهران + ثبت نام

  دندانپزشکی بدون کنکور تهران از جمله مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد، اما در حال حاضر رشته دندانپزشکی بدون کنکور در شهر تهران ارائه نمی شود. رشته های زیر نظر وزارت بهداشت فقط و فقط یکبار در اواخر دهه ۸۰...
 • لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 اعلام شد. افرادی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس برای اسم...
تماس با مشاور