ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۲

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با توجه به تلاش ها و پیگیری مستمر مسئولان راه اندازی دانشگاه آزاد در جزیره کیش، دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه بین الملل کیش بدون کنکور در پاییز ۱۳۸۹ و با پذیرش دانشجویان در رشته ها و مقاطع تحصیلی مختلف تاسیس نمود. هدف اصلی دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون ایجاد محیطی مطلوب برای دانشجویان و ارتقای استاندارد های کمی و کیفی آموزشی به منظور جذب نخبگان علمی کشور است. اما سوالی که  در ابتدا ایجاد می شود این است که دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور چه رشته های جدیدی را ارائه می دهد؟ 

در همین ارتباط، ایجاد رشته های تحصیلی متنوع، جذب دانشجو در مقاطع تحصیلی گوناگون به ویژه تحصیلات تکمیلی، جذب اساتید و هیئت علمی برجسته و توسعه فضاهای آموزشی از جمله اقداماتی است که در حال اجرا و پیگیری است. در ادامه به معرفی رشته های جدید دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور و همچنین به مزایای تحصیل در این دانشگاه خواهیم پرداخت. 

 

دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 

افراد متقاضی ثبت‌ نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون از در هر یک از نیمسال های تحصیلی مهر و بهمن ۱۴۰۲ می‌توانند با مراجعه به سایت  azmoon.org از میان لیست رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۲ در مقاطع مختلف کاردانی کارشناسی در گروه‌های آموزشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان  دست به انتخاب رشته زده و برای ثبت‌ نام خود اقدام نمایند.

دانشگاه پردیس کیش از جمله دانشگاه‌های شهریه پرداز است که سالانه دوبار اقدام به پذیرش دانشجو در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی می‌کند. افرادی که دارای شرایط ثبت‌ نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد پردیس کیش داشته باشند، می‌توانند در زمان تعیین‌ شده از سوی دانشگاه اقدام به تکمیل مراحل ثبت‌ نام خود کنند.

کسب آگاهی و اطلاع از لیست رشته‌ های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۲ از مهم‌ترین مراحلی است که داوطلبان باید قبل‌ از ثبت‌ نام از آن برخوردار باشند. جهت آشنایی داوطلبان با رشته‌ های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در هر کدام از مقاطع کاردانی کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در ادامه لیستی از این رشته ها را ارائه کرده ایم. 

 

دانشگاه پردیس کیش

 

برای کسب اطلاع از دکتری بدون آزمون پردیس بر روی لینک کلیک کنید.

 

لیست رشته‌ های مقطع کاردانی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور 

همانگونه که اشاره شد دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون هر سال دو بار و برای ورودی مهر و بهمن به‌ صورت بدون کنکور یعنی بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می‌پذیرد. هر سال هم‌ زمان با شروع زمان ثبت‌ نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت‌ نام دانشگاه، لیست رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی نیز در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر می شود.

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد در دو دسته کاردانی پیوسته و ناپیوسته تقسیم می‌شود. کاردانی پیوسته برای فارغ‌ التحصیلان رشته‌ های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ‌ التحصیلان رشته‌های نظری است. در ادامه با استناد به سایت رسمی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه آزاد به تفکیک رشته های دانشگاه بین المللی کیش ۱۴۰۲ در مقطع کاردانی را ارائه خواهیم کرد.

 

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین المللی کیش 
  حسابدارى
لیست رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین المللی کیش 
کاردانی حسابدارى

آن دسته از افرادی که تمایل دارند در رشته مورد نظر خود که در لیست ارائه‌شده و قصد ثبت‌نام در دانشگاه آزاد را دارند، لازم است ابتدا از جزئیات ثبت‌نام و ورود پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه آزاد اطلاع کسب کرده و سپس فرآیند ثبت‌ نام خود را آغاز نمایند.

رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون

 

اطلاعیه

جهت دریافت برنامه زمان بندی ادامه کلاس های خرداد ماه و تیر ماه مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی به سامانه تیکتینگ مراجعه فرمایید.

 

لیست رشته‌ های مقطع کارشناسی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

دانشگاه آزاد به‌ عنوان مرکز اجرایی پذیرش دوره های بدون آزمون مسئول انتشار لیست رشته‌ های بدون آزمون دانشگاه آزاد مرکز پردیس کیش را بر عهده دارد. افراد متقاضی برای ثبت‌ نام در این مرکز باید پس‌ از مطالعه کامل لیست اعلام‌ شده، تعدادی مشخص از رشته‌های بدون کنکور مقطع کارشناسی و همچنین رشته محل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

افراد واجد شرایط ثبت‌ نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به آخرین مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته را انتخاب نمایند. لازم به ذکر است مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید و حتی دارندگان مدرک کاردانی بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته تنها مختص دارندگان مدرک کاردانی می باشد.

لیست رشته‌ های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۲ به تفکیک زیر است. اگر داوطلبی قصد ثبت‌ نام در دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون را دارد، قبل‌ از آن باید مدارک لازم را جمع‌ آوری کرده و سپس به تکمیل فرآیند ثبت‌ نام خود اقدام نماید. افرادی که خواهان ثبت‌ نام در پردیس بین‌المللی کیش بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد هستند، ابتدا لازم است که از مراحل و نحوه ثبت‌ نام این دانشگاه مطلع شده و واجد شرایط آن باشند.

 

لیست رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین المللی کیش 
علوم ورزشی

 

لیست رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد مرکز آموزش بین المللی کیش 
 حسابدارى
 مهندسی تكنولوژى برق – قدرت
 معمارى
 مهندسی اجرایی عمران

 

شرایط تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش

در فهرست رشته های ارائه شده بدون کنکور سراسری ۱۴۰۲ در دفترچه ثبت نام علاوه بر دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی و پیام نور، برخی رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان نیز اعلام شده است. شرایط تحصیل در رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشد:

 • افرادی که دیپلم رشته های (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان) را اخذ کرده اند و داوطلبان فنی حرفه ای و کار و دانش نظام قدیم در صورت داشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی (فوق دیپلم) می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته های دوره پردیس خودگردان اقدام کنند.
 • شرایط و نحوه پذیرش افراد داوطلبی که امتحان نهایی داشته اند، از طریق معدل کتبی دیپلم و بقیه داوطلبان از جمله داوطلبانی که دارای دیپلم فنی و حرفه ای هستند از طریق معدل کل دیپلم صورت می گیرد.
 • مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان لازم است که افراد متقاضی دارای یکی از مدارک دیپلم نظام قدیم (چهار ساله)، دیپلم و پیش دانشگاهی، دیپلم سال دوازدهم (نظام جدید) و یا مدرک کاردانی با حداکثر تاریخ اخذ ۱۴۰۲/6/31 باشند.
 • دانشجویان دوره های روزانه دانشگاه ها که می خواهند در ثبت نام بدون کنکور ورودی بهمن دوره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان شرکت کنند، تا 30 بهمن ۱۴۰۲ مهلت دارند تا انصراف قطعی از رشته اول خود به دانشگاه اعلام نمایند.

 

اعتبار مدرک دانشگاه بین الملل کیش

 

دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۲ در 4 مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت نیمسال اول تحصیلی یعنی ورودی مهر و نیمسال دوم تحصیلی یعنی ورودی ترم بهمن ماه بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان ( معدل مقطع قبلی ) و بدون برگزاری آزمون ورودی دانشجو جذب می کند.

با شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ ، دفترچه ثبت نام به صورت مجزا برای هر کدام از مقاطع تحصیلی در سایت دانشگاه آزاد منتشر می شود و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد آموزش بین المللی کیش می توانند لیست رشته های ارائه شده را در این دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد جستجو نمایند.

بر این اساس به منظور اطلاع داوطلبان از جزئیات زمان، نحوه، شرایط و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد آموزش بین المللی کیش در سال جاری نکات مربوط به ثبت نام و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد آموزش بین المللی کیش مهر و بهمن سال ۱۴۰۲ را بررسی خواهیم کرد. 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس کیش

همان طور که اشاره شد ثبت نام در رشته های دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می گردد که پس از ساماندهی رشته های بدون آزمون و اجرایی شدن طرح ثبت نام هماهنگ دانشگاه های بدون آزمون، دانشگاه آزاد آموزش بین المللی کیش نیز همزمان با سایر دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام خود را آغاز می کند.

اگر الگوی زمان ثبت نام مشابه سال قبل طراحی شود احتمال دارد لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ برای ورودی مهر حدوداً از مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه حدودا از اواخر آذر ماه فعال شود. نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ در هر دو نوبت به صورت اینترنتی و از طریق سایت دانشگاه آزاد azmoon.org انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ می توانید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید. 

 

نحوه پذیرش رشته های دانشگاه پردیس بدون آزمون

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

یکی از اساسی ترین مراحل بعد از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور دانشگاه آزاد، مطالعه دقیق آن و بررسی بخش های مختلف این دفترچه از جمله شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه بین الملل کیش مهر و بهمن ۱۴۰۲ است. 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی است که شرایط عمومی برای تمامی مقاطع یکسان خواهد بود، اما مهم ترین شرایط اختصاصی در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور هر مقطع را می توان در قسمت مدارک مورد پذیرش مطرح کرد. در ادامه مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی را در چند عنوان معرفی خواهیم کرد:

 

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون

شرایط عمومی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور موارد زیر می باشد:

 • پذیرش و اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان پذیرفته شده در قانون 
 • اصل تبعیت از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سوء پیشینه به فساد اخلاقی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • داشتن توانایی کافی جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • پذیرفتن کلیه مقررات دانشگاه بین الملل 
 • ممنوعیت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در پذیرش بدون کنکور
 • پرداخت شهریه دانشگاه آزاد بر اساس مصوب سالانه

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون

شرایط دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور به این صورت است:

 • ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی، دیپلم سه ساله نظام جدید، مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) به جای مدرک پیش دانشگاهی ( مربوط به مقطع کارشناسی پیوسته )
 • ارائه مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) پیوسته یا ناپیوسته با معدل بالا 12 (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)
 • گذراندن 20 واحد جبرانی برای داوطلبان با مدرک کاردانی پیوسته (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)
 • کسب معدل بالای 12 کاردانی جهت اخذ مدرک کارشناسی (مربوط به مقطع کارشناسی ناپیوسته)
 • ارائه مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)
 • ضرورت گذراندن حداکثر 12 واحد جبرانی برای دیپلمه های نظری که رشته ای غیر متجانس با مدرک تحصیلی (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)
 • ضرورت انتخاب رشته دیپلمه های کار و دانش، فنی و حرفه ای و هنرستان در رشته های متناسب با مدرک تحصیلی (مربوط به مقطع کاردانی پیوسته)
 • داشتن مدرک دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی (مربوط به مقطع کاردانی ناپیوسته)
 • فارغ التحصیلان کاردانی علوم پزشکی مجاز به ثبت نام در مقاطع بالاتر هستند. (مربوط به مقطع کاردانی ناپیوسته)

 

اطلاعیه

افراد متقاضی می توانند برای اطلاع از جزئیات و کلیات پذیرش بدون کنکور مهر و بهمن دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۲ ابتدا شرایط ورود به دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام بدون کنکور ۱۴۰۲ اقدام کنند.

 

شهریه دانشگاه پردیس بین الملل کیش

دانشگاه پردیس بین الملل در ازای پذیرش نسبتاً راحتتر داوطلبان نسبت به دانشگاه‌ های دولتی، به خصوص در رشته‌ های علوم پزشکی، شهریه‌ های سنگینی دریافت می‌کند که بسیاری از علاقه‌ مندان به تحصیل در این دانشگاه از پرداخت آن دچار مشکل می شوند و گاهی مجبور به قسط بندی شهریه خود هستند. 

دانشگاه ‌های پردیس بین الملل در رشته ‌های علوم پزشکی، رشته ‌های علوم پایه، فنی مهندسی و کشاورزی، رشته ‌های علوم انسانی هر ساله از طریق برگزاری آزمون کنکور سراسری و یا آزمون اختصاصی در مقاطع مختلف دانشجو می‌پذیرد و شهریه هر مقطع و هر رشته در هر دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور خودگردان با دیگری متفاوت است.

 

دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون

 

اطلاعیه

دانشجویان پردیس بین الملل کیش توجه داشته باشند که هر ساله ده تا پانزده درصد به میزان شهریه هر دانشگاه نسبت به سال قبل اضافه می‌شود.

 

میزان اعتبار و نحوه صدور مدارک دانشگاه پردیس 

ابهامات بسیاری در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه پردیس بین الملل وجود دارد، اما طبق گفته مدیر کل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، مدارک دانش آموختگان پردیس های خودگردان با دانشگاه های روزانه برابر است. با توجه به اینکه پردیس های خودگردان مصوب شورای گسترش آموزش عالی به شمار می آیند و به عبارتی تحت نظارت وزارت علوم می باشند، بر این اساس از نظر آموزش عالی مدارک این گونه دانشگاه ها کاملاً مورد تایید و قابل قبول هستند. 

اعتبار مدارک دانشگاه پردیس کیش مانند مدارک دوره هایی مثل پیام نور، غیردولتی، غیرانتفاعی، نوبت دوم و روزانه است که توسط شورای گسترش آموزش عالی مجوز پذیرش می گیرند. ضمن اینکه در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور اساتید درجه یک و برتر تدریس می نمایند و نحوه تدریس در این دانشگاه ها مشابه دانشگاه های دولتی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به این نکته توجه داشته باشید که عنوان پردیس خودگردان در مدرک تحصیلی قید خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از ثبت نام پزشکی پردیس کیش بر روی لینک کلیک کنید.

 

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

در ارتباط با انتخاب رشته‌های دانشگاه پردیس کیش بدون آزمون، چنانچه بعد از مطالعه لیست رشته‌ ها سوالی داشته باشید،  می‌توانید از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل کمک بخواهید. همچنین متقاضیان که جهت نام‌ نویسی در دانشگاه بین الملل کیش بدون کنکور اقدام نموده‌اند، توصیه می‌شود که علاوه‌ بر ثبت‌ نام در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه سراسری (روزانه، شبانه، غیر انتفاعی و پیام‌ نور) نیز نام‌ نویسی کنند تا شانس خود را برای قبولی افزایش دهند.

دانشگاه بین الملل

مزایای تحصیل در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور

باید بدانید که تحصیل بدون کنکور یک فرصت طلایی برای افرادی است که بتوانند بدون عبور از فرایند کنکور در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. هر سال رقابت بسیار زیادی در تمام مقاطع جهت قبولی در پردیس بین الملل کیش می باشد که تعداد کمی می توانند در این رشته دلخواه خود موفق شده و به تحصیل ادامه دهند. با این وجود تحصیل در دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور فرصت استثنایی است تا بدون گذاشتن وقت برای خواندن درس های کنکور می توانید در رشته دلخواه خود به تحصیل بپردازید.

 • نحوه برگزاری آزمون جامع شفاهی نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۲ اعلام شد.

به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع دکترا می رساند برنامه آزمون جامع شفاهی در سامانه دان برگزار می شود. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به سایت kish.iau.ir مراجعه نمایید. 

 • فراخوان پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) برای نیم سال اول سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین الملل کیش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی کیش در چارچوب قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور و مصوبات شورای سنجش و پذیرش در دوره های تحصیلات تکمیلی در سال ۱۴۰۲، با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و تربیت نیروی انسانی متخصص، از میان داوطلبان واجد شرایط، در مقطع دکترا دانشجو می پذیرد.

 

اطلاعیه

 دانشجویان دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور جهت فعال شدن تمامی منوها، باید بدهی خود را در هر کدام از بخش‌های «تراز مالی» و «صندوق رفاه» و «بیمه و خدمات آموزشی» به طور کامل تسویه کرده و سپس یک‌ بار از سایت خارج شده و مجدد وارد شوند.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به معرفی دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور ۱۴۰۲ و همچنین لیست جدید رشته های این دانشگاه پرداختیم. دانشگاه پردیس کیش هر سال در مقاطع کاردانی و کارشناسی، به صورت بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. چنانچه شما متقاضی و علاقه مند به ادامه تحصیل در یکی از رشته های مذکور در مطالب بالا هستید، می توانید از طریق سایت دانشگاه آزاد برای ثبت نام اقدام نمایید. علاوه بر این اگر در فرایند ثبت نام و رشته های ارائه شده ابهام و سوالی داشته باشید، می توانید با مشاوران مجرب و کاردان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید. 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

 

3.6/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه بین المللی کیش در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد؟

این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است.

دانشگاه آزاد بین المللی کیش در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد؟

این دانشگاه در برخی از رشته های تحصیلی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکور سال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است.

کد رشته های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی در دفترچه درج می شود؟

تمامی کد رشته و لیست رشته های دانشگاه آزاد در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، درج شده و می توانید از طریق مقاله آنها را مشاهده نمایید.

نظرات

 1. زهرا
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام وقتتون بخیر رشته های پزشکی و زیر شاخه های پزشکی بدون
  کنکور در دانشگاه بین‌المللی کیش میشه ثبت نام کرد؟

  • مشاور صادقی
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام
   درحال حاضر خیر

   • Fati
    ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

    سلام یعنی بعداً میشه؟

    • مشاور ملکی
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

     سلام وقت بخیر
     خیر امکان تحصیل در دانشگاه های پردیس بدون کنکور امکان پذیر نیست.

 2. roqayeh
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام وقت بخیر خسته نباشید
  رشته ای طراحی لباس در دانشگاه هست ?
  و اینکه با کنکور یا نه

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر . رشته طراحی لباس در دانشگاه های سراسری ، آزاد و علمی کاربردی با کنکور و بدون کنکور ارائه شده است

 3. مهسا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام رشته انیمیشن هم داره اینجا؟

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت بخیر .
   خیر متاسفانه این رشته ارائه نمیشود

 4. sana
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام وقت بخیر.من دیپلم رشته تجربی دارم با معدل۱۹.۱۴بدون آزمون میتونم رشته دندان رو تو این دانشگاه ثبت نام کنم؟سالانه ۲۰۰تا۳۰۰م هم میتونم شهریه بدم

  • مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی رشته هایی که ذکر کردین بدون کنکور نداره و همگی با کنکور هستند
   مگر اینکه از طریق خارج از کشور اقدام فرمایید.

 5. محسن
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام و عرض ادب
  من چطور میتونم رشته دامپزشکی بخونم ؟

  • مشاور جوادی
   ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   هم از طریق کنکور میتونید اقدام کنید
   از طریق خارج از کشور هم میتونید.

  • sana
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت بخیر.من دیپلم رشته تجربی دارم با معدل۱۹.۱۴بدون آزمون میتونم رشته دندان رو تو این دانشگاه ثبت نام کنم؟سالانه ۲۰۰تا۳۰۰م هم میتونم شهریه بدم

   • rahdar
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

    سلام وقت بخیر .
    متاسفانه رشته های مدنظر شما بدون کنکور ارائه نمیشود.

    • roghayeh
     ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

     سلام وقت بخیر رشته طراحی لباس در دانشگاه هست
     و چطور باید ثبت نام کنیم

     • مشاور جوادی
      ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

      سلام وقت بخیر
      دوست گرامی بدون کنکور داره و میتونید بر اساس سوابق تحصیلی اقدام کنید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)