ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲ + شرایط و مراحل اخذ وام ازدواج

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۳
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲
ثبت نام وام ازدواج دانشجویی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پرداخت شهریه یکی از مهم ترین دغدغه های اغلب دانشجویان می باشد. برای رفع و کاهش این دغدغه ها، دانشگاه ها مبلغی را به عنوان وام دانشجویی برای هر یک از دانشجویان در نظر گرفته اند. در واقع، دانشجویان می توانند از طریق این وام، برخی از هزینه های دوران دانشجویی خود را تامین نمایند. دانشجویان می توانند با عناوین مختلفی همچون: مسکن، ازدواج، تغذیه، ضروری و … وام دانشجویی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که مبلغ دریافتی هر یک از آن ها با دیگری متفاوت می باشد. دانشجویانی که متاهل هستند می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲ اقدام نمایند.  اگر که شما هم جز دانشجویانی هستید که می خواهید برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی اقدام کنید و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی را نمی دانید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با زمان ثبت نام، مراحل ثبت نام و …. بدانید را به طور مفصل و کامل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. همچنین جهت اطلاع از زمان دقیق ثبت نام و اطلاعیه های جدید در خصوص شرایط وام ازدواج دانشجویی، می توانید با مشاورین ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

 

🔔 اطلاعیه 🔔

فقط افرادی که در طول دوران تحصیل متاهل شده اند و یک سال از زمان عقد آنان گذشته باشد، می توانند متقاضی وام ازدواج دانشجویی گردند.

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲

دانشجویان برای دریافت این وام باید از طریق سایت swf.ir نسبت به ثبت نام وام دانشجویی برای افراد متاهل اقدام نمایند. امام ممکن است این سوال به وجود بیاید که چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام کرد؟ زمان ثبت نام وام ازدواج افراد دانشجو در نیمسال اول و نیمسال دوم به شرح زیر می باشد: 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی در نیمسال اول 

شما دانشجویان عزیز برای ثبت نام این وام در نیمسال اول باید در 21 مهرماه  الی 16 آذر ماه اقدام نمایید. اما، اگر نتوانید که در این زمان فرایند ثبت نام را انجام دهید، نگران نباشید. زیرا، زمان ثبت نام در نیمسال اول تا 1 دی ماه تمدید شده است. 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی در نیمسال دوم

شما دانشجویان گرامی و عزیز ممکن است که بخواهید در نیمسال دوم نسبت به ثبت نام این وام اقدام نمایید. بنابراین، باید در زمان مقرر به سایت ذکر شده مراجعه کنید. در واقع، شما باید از تاریخ 1 بهمن ماه ۱۴۰۲ تا تاریخ 25 اردیبهشت ۱۴۰۲ فرایند ثبت نام را انجام دهید. 

 

📌 جهت اطلاع از مبلغ وام دانشجویی ، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی وام های دانشجویی با نظارت صندوق رفاهی دانشجویی ارائه می شود و تمامی دانشجویان دانشگاه های پیام نور، آزاد، سراسری، غیرانتفاعی و هم چنین پردیس و مجازی می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند. ناگفته نماند که تمامی شرایط، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مطابق با مواردی است که صندوق رفاه مشخص می کند. برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی لازم است به سامانه ای که قرار است وام را از آن دریافت نمایید مراجعه کنید. سپس، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید که در ادامه بیان خواهیم کرد.

بنر کال تو اکشن

راهنمایی تصویری و گام به گام مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 

همان طور که بیان شد، برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی، باید مراحلی را طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

اولین مرحله از مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مراجعه به صندوق رفاه دانشجویی swf.ir ، است. پس از مراجعه به صندوق، باید عبارت پورتال دانشجویی را انتخاب نمایید.

 

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

 

 

در مرحله بعد از مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی، به صفحه زیر وارد خواهید شد که لازم است در آن کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن این موارد، فرم ثبت نام وام ازدواج دانشجویی به نمایش در می آید.

 

وارد کردن کد ملی و تاریخ تولد

 

 

پس از ثبت نام ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ، لازم است دوباره روی عبارت پورتال دانشجویی کلیک کنید تا وارد پورتال شوید. پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مانند شکل زیر وارد صفحه ای دیگر مطابق شکل زیر می شوید که در این صفحه باید درخواست وام را انتخاب نمایید.

 

درخواست وام

 

 

در نهایت، باید نوع وام درخواستی خود را با عنوان « ازدواج» انتخاب کرده و سپس، پس از زدن تیک گزینه « موافقت با قوانین » درخواست شما ثبت می شود.

 

موافقت با قوانین وام

اگر در مراحل ثبت نام دچار اختلال شدید می تونید ثبت نام وام خود ر به دست کارشناسان ایران تحصیل بسپارید. برای این کار کافی است با شماره 9099075307 تماس گرفته و درخواست ثبت نام نمایید.

کال تو اکشن تماس

مبلغ و مدارک مورد نیاز ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

لازم به ذکر است تا بدانید که مبلغ وام دانشجویی هر ساله متغیر است. اما طبق آخرین اخبار موجود در سال جاری مبلغ وام بین 3 میلیون تا 10 میلیون است. برای دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر وام ازدواج دانشجویی امکان استفاده از سامانه تسهیلات دانشجویی نیز از طریق وبسایت  vameezdevaj.sandoghrefah.iau.ir وجود دارد.

از این سامانه بنابر گزارش سال های گذشته می توانید یک میلیون و پانصد هزارتومان وام دریافت نمایید. علاوه بر این سامانه دانشجویان دانشگاه آزاد از سامانه های دیگر همچون پست بانک و بانک آفرینی نیز می توانند برای دریافت وام اقدام کنند.

برای کسب اطلاع از شرایط لازم برای ثبت نام وام دانشجویی پیام نور روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

مدارک لازم جهت اخذ وام ازدواج دانشجویی

به یاد داشته باشید که تمامی مراحل ثبت درخواست برای وام ازدواج دانشجویی اینترنتی است. برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی، شما دانشجویان عزیز حتما باید مدارکی را داشته باشید که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند: 

📕 تعهدنامه ضامن ها

📕 سند ازدواج

📕 کارت ملی

📕 فرم درخواست

 

مدارک لازم در زمان مراجعه به بانک

📕 شناسنامه زوجین

📕 کارت ملی زوجین

📕 کارت دانشجویی

📕 گواهی که تایید کننده تحصیل در ترم جاری

📕 ارائه مدرک ازدواج

📕 سفته خام 

📕 چک ضمانت 

📕 فتوکپی قبض تلفن محل زندگی

📕 پر کردن فرم باز کردن حساب

 

 

📌 جهت اطلاع از نحوه ثبت نام  مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویی، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

مدارک لازم ضامن در زمان مراجعه به بانک 

📕 کارت ملی

📕 شناسنامه

📕 نامه کسر از حقوق مهر شده

📕 آخرین فیش حقوقی مهر شده

مدارک لازم ضامن در زمان مراجعه به بانک 

شرایط  دریافت 20 میلیون وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد 

همانطور که در موارد فوق اشاره کرده بودیم ، دانشگاه آزاد به دانشجویان خود وامی 20 میلیونی را برای ازدواج می دهد که برای دریافت این وام لازم است شرایط زیر را داشته باشید:

📝 این وام به دانشجویانی که در ترم جاری دانشگاه ثبت نام کنند ارائه می شود.

📝 مبلغ 20 میلیونی برای دانشجویانی است که از تاریخ ششم شهریور ماه سال 93 به بعد ازدواج کرده باشند ، به افرادی که قبل از تاریخ ذکر شده ، ازدواج کرده اند ، 15 میلیون وام تعلق می گیرد.

📝 وام 20 میلیونی دانشگاه آزاد با سود 14 درصد است و پنج سال برای بازپرداخت آن زمان داده می شود.

📝 اگر دو دانشجوی زن و شوهر همزمان قصد گرفتن وام را داشته باشند ، به آن ها وام تعلق می گیرد.

 

مدارک لازم برای دریافت وام ازدواج 20 میلیونی دانشگاه آزاد

📕 اسکن صفحه اول شناسنامه

📕 اسکن صفحه دوم شناسنامه

📕 اسکن کارت ملی

📕 تصاویر پنج صفحه اول مدرک ازدواج

📕 اسکن شناسنامه ضامن

📕 اسکن کارت ملی ضامن

 

شرایط کلی دریافت وام ازدواج دانشجویی

همچنین دانشجویان دانشگاه آزاد  می توانند با مراجعه با سهمانه دانشگاه آزاد مراجعه کرده و با دریافت شرایط آن اقدام به ثبت نام نمایند و یا درخواست خود را در سامانه آزموزشیار به نشانی www.edu.iau.ac.ir ثبت نمایند.

توجه نمایید تمامی دانشجویان در هر دانشگاه اعمم از روزانه، شبانه، غیر انتفاعی، آزاد، پردیس و .. می توانند از وام صندوق رفاه دانشجویی استفاده نمایند.

شرایط وام ازدواج دانشجویی ، شامل اختصاص وام به افرادی است که در دوره تحصیل خود متأهل شده باشند و تنها یک بار در طول تحصیل این وام تعلق می گیرد. ناگفته نماند که این وام به افرادی که ازدواج اول خود را کرده باشند نیز تعلق می گیرد. دانشجویان حداکثر یک سال پس از تاریخ ازدواج، امکان دریافت وام را دارد. در واقع، برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی، لازم است شرایط وام ازدواج دانشجویی را داشته باشید که شامل شرایط عمومی و شرایط آموزشی می شود. تمامی شرایط دریافت این وام، به شرح زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

شرایط عمومی ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

برخی از مهمترین شرایط عمومی دریافت وام ازدواج دانشجویی به شرح زیر است:

☑️ اعتقاد به دین اسلام

☑️ عدم استفاده از کمک برای بورس تحصیلی

☑️ ارائه ضامن

☑️ داشتن صلاحیت اخلاقی

☑️ داشتن اولویت برای نیاز مالی

☑️ در زمان دریافت وام، حقوق بگیر نباشند

 

 

📌 برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع وام دانشجویی روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط آموزشی دریافت وام ازدواج دانشجویی

برخی از مهمترین شرایط آموزشی دریافت وام ازدواج دانشجویی به شرح زیر است:

☑️ امکان دریافت وام دانشجویان جدیدالورود بدون محدودیت معدل

☑️ برداشتن حداقل تعداد واحدهای لازم طبق مصوبات

☑️ امکان دریافت وام برای دانشجویان ترم آخر در صورت داشتن حداقل واحدهای لازم

☑️ عدم اختصاص وام به دانشجویان مشروط

شرایط آموزشی دریافت وام ازدواج دانشجویی

آشنایی با انواع وام دانشجویی

دانشجویان می توانند از انواع وام های دانشجویی برای پرداخت شهریه، خرید مسکن، ازدواج، خرید وسایل کمک آموزشی و غیره استفاده نمایند. در ادامه می توانید انواع وام های دانشجویی را مطالعه کنید.

 

 

انواع وام دانشجویی
تسهیلات ضروری ویژه دکتری

 

تسهیلات وام مسکن

 

وام ودیعه مسکن نخبگان

 

وام ودیعه مسکن متاهلی

 

تسهیلات تحصیلی ویژه دکتری

 

وام ودیعه مسکن دانشجویان غیرایرانی

 

وام زیارت عتبات عالیات

 

وام ودیعه مسکن مجردی

 

وام تحصیلی

وام ازدواج

 

وام مسکن

وام ضروری

 

وام تغذیه

 

وام استعداد درخشان تحصیلی و ضروری برای دانشجویان ممتاز و نمونه

 

 

برای کسب اطلاع از مراحل پرداخت وام دانشجویی از طریق شماره پرونده روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

وام مسکن دانشجویی

وام مسکن به دانشجویانی که امکان استفاده از خوابگاه برای آن ها وجود ندارد داده می شود. برای دریافت این وام ارائه اجاره نامه الزامی است. توجه داشته باشید وام ویعه مسکن با وام مسکن متفاوت است و برای هر دو به صورت همزمان نمی توان اقدام کرد. مبلغ وام مسکن در هر شهر و استان بسته به قیمت مسکن متفاوت است.

 

وام ودیعه مسکن متاهلی دانشجویی

این وام نیز مانند وام مسکن عادی است با این تفاوت که به افراد متأهل داده می شود. برای این وام علاوه بر مدارک وام مسکن عادی، لازم است مدارک متاهل بودن دانشجویان نیز ارائه گردد.

 

وام مسکن نخبگان و وام ودیعه مسکن مجردی

به افراد متاهلی که از طرف بنیاد ملی نخبگان وام ودیعه مسکن نخبگان معرفی نامه داشته باشند وام مسکن نخبگان داده می می شود.

بسیاری از دانشگاه ها خوابگاه کافی برای ارائه به دانشجویان غیر بومی ندارند. به همین دلیل، به این افراد وام ودیعه مسکن مجردی داده می شود. این افراد پس از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شوند برای بازپرداخت وام اقدام می کنند.

 

 

🔔 اطلاعیه 🔔

ثبت نام وام دانشجویی از ابتدای هر نیمسال تحصیلی آغاز شده و تا زمان معینی فعال است. اولویت پرداخت وام با افرادی است که فرآیند ثبت نام وام دانشجویی در صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم و تایید درخواستشان را زودتر سپری کرده باشند.

 

 

وام ضروری و وام دانشجویی تسهیلات تحصیلی ویژه دکتری

وام ضروری است مبلغی است که برای حوادث غیر منتظره دانشجویان در نظر گرفته شده است. این وام می تواند برای هر چیزی مورد استفاده قرار بگیرد.

این وام به دانشجویان در مقطع دکتری ناپیوسته داده می شود. افراد شاغل و بورسیه شده نمی توانند از این وام استفاده نمایند. مدارک لازم برای دریافت این وام سند تعهد محضری به همراه دو ضامن معتبر است.

وام ضروری و وام دانشجویی تسهیلات تحصیلی ویژه دکتری    

انواع مبالغ وام دانشجویی

 

 

نام وام مبلغ وام
تحصیلی  1500 تا 2000.000
ضروری تولد فرزند 3000.000
ضروری برای فوت اقوام درجه یک 3000.000
ضروری برای حادثه 3000.000
ضروری برای بیماری 4000.000
ضروری برای بیماری خاص افراد خانواده 4000.000
ضروری سایر موارد 5000.000
ضروری دانشجویان ممتاز 3000.000
ضروری حوادث طبیعی 3000.000
ضروری قهرمانان ورزشی 2000.000
ضروری دانشجویان توان خواه 5000.000
ضروری ازدواج 3000.000
وام دکتری 700.000
وام مسکن 15 الی 20.000.000
وام مسکن نخبگان از 25 میلیون تا 40 میلیون
 

شهریه برای كاردانی ، كارشناسی پیوسته و ناپیوسته

1000.000
شهریه برای كارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته ، دكترای حرفه ای 2000.000
شهریه برای دکتری پیوسته 2000.000
شهریه برای  دكتری تخصصی ناپیوسته 5000.000

 

 

مهلت تعیین شده و نحوه بازپرداخت تسهیلات

برای بازپرداخت امکان پرداخت قسطی و یک جا فراهم شده است. مطابق با جدول زیر تسهیلات گرفته شده باید بازگردانده شود:

 

 

مقطع مدت زمان تعیین شده برای بازپرداخت وام
دکترای ناپیوسته  شش سال
ارشد ناپیوسته سه سال
ارشد پیوسته هشت سال
کارشناسی ناپیوسته سه سال
کارشناسی پیوسته شش سال
کاردانی سه سال
دکترای تخصصی ده سال

 

 

اگر دانشجویی در پرداخت دچار مشکل شود، حداکثر تا دو سال علاوه بر زمان تعیین شده مهلت دارد. برای دانشجویان روشن دل و کم توان از نظر مالی به اندازه دو برابر زمان فوق ، مهلت داده شده است. اگر دانشجویی ترک تحصیل کند، لازم است بدهی خود را به صورت یکجا پرداخت نماید.

🔔 اطلاعیه 🔔
دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی تنها یک بار می‌ توانند وام ازدواج دانشجویی دریافت کنند.

زمان واریز وام ازدواج دانشجویی 1402

زمان واریز وام دانشجویی کاملا بستگی به صندوق رفاه دانشجویی دارد. اما اگر در نیم سال اول برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی اقدام کرده باشید احتمالا در ماه آذر وام برای شما واریز خواهد شد و اگر ثبت نام وام ازدواج دانشجویی  در نیمه دوم سال باشد، بعد از عید به حساب شما واریز می گردد.

 

نحوه بازپرداخت وام های دانشجویی

تمامی افرادی که از وام های دانشجویی استفاده می کنند موظف هستند بر طبق شرایط مقرر شده توسط صندوق رفاه  تسهیلات را بازگردانند. روش بازپرداخت بر اساس نوع وام و همچنین مقطع تحصیلی متفاوت است. مهلتی که هر دانشجو برای پرداخت وام دانشجویی دارد، بر اساس مدت زمانی که از آغاز تحصیل او گذشته است مشخص می شود. به طور مثال، اگر از آغاز تحصیل دانشجویان کاردانی سه سال گذشته باشد و یا از آغاز تحصیل دانشجویان کارشناسی سه سال گذشته باشد مهلت بازپرداخت وام نه ماه است. مشمولانی که پس از فارغ التحصیلی سرباز شده اند، حداکثر 9 ماه پس از پایان خدمت سربازی برای بازپرداخت وام زمان دارند. برای دانشجویان روشن دل و یا بی بضاعت به مدت دو برابر زمان عادی تعیین شده ، مهلت داده می شود. افرادی که پس از دریافت وام اخراج شده و یا ترک تحصیل می کنند ، باید به صورت یک جا وامی را که گرفته اند پس بدهند.

نحوه بازپرداخت وام های دانشجویی

مقطع کاردانی تا 3 سال 
مقطع کارشناسی پیوسته تا 5 سال 
مقطع کارشناسی ناپیوسته تا 3 سال 
مقطع کارشناسی ارشد پیوسته تا 7 سال 
مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته تا 3 سال 
مقطع دکتری حرفه ای تا 7 سال 
مقطع دکتری تخصصی ناپیوسته تا 5 سال 

مراحل بازپرداخت وام دانشجویی به صورت زیر است:

ابتدا وارد سامانه bp.swf.ir شده و گزینه ورود به پرتال را انتخاب نمایید.

سپس کد ملی با خطوط تیره بین اعداد و رمز عبور خود را وارد نمایید.

در مرحله بعد پس از ورود به ناحیه کاربری خود، می توانید از منو پرداخت دفترچه اقساط و فیش توسط درگاه، گزینه پرداخت دفترچه را انتخاب نمایید.

سپس  می توانید وضعیت وام خود و اقساط خود را مشاهده نمایید و سپس اقساط خود را پرداخت نمایید.

در قسمت مشاهده وضعیت و پرداخت می توانید وضعیت اقساط خود را مشاهده نمایید. در این قسمت مشخص کنید که قصد پرداخت قسط، پرداخت مانده بدهی یا پرداخت جریمه دیرکرد اقساط را دارید. سپس در همین قسمت تعداد اقساطی که قصد پرداخت آن را دارید وارد کرده و مراحل پرداخت را انجام دهید.

نحوه بازپرداخت وام های دانشجویی

جدیدترین اخبار پیرامون وام ازدواج دانشجویی

🔊 مبلغ ۳ وام دانشجویی افزایش یافت

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، از افزایش وام‌های «ودیعه مسکن»، «تحصیلی» و «ضروری» دانشجویان همزمان با آغاز ترم پاییز امسال خبر داد: در مورد خوابگاه‌ها نیز گفت: نام‌نویسی متقاضیان از چهارم اردیبهشت آغاز شده و تاکنون بیش از ۹ هزار نفر برای این منظور در سامانه صندوق رفاه ثبت درخواست کرده‌اند

🔊 خبر خوش برای زوج های جوان/ وام ازدواج ۲۰۰ میلیونی می شود؟

احتمال دارد که دولت برای سال جاری مبلغ 150 میلیون تومان را برای وام ازدواج در نظر بگیرد اما پیشنهاد مجلس، افزایش وام ازدواج به مبلغ 200 میلیون تومان است که البته این موضوع فعلا قطعی نشده است که صرفا در مرحله پیشنهاد به دولت قرار دارد. برای وام زوج‌های زیر 25 سال و زوجه‌های زیر 23 سال نیز احتمالا 100 میلیون تومان به مبلغ فعلی اضافه شود.

📥 برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک نمایید. 📥

خلاصه مطلب

موضوع مورد بحث ما در این مطلب ثبت نام وام ازدواج دانشجویی بود. ما در این مطلب سعی کردیم در رابطه با شرایط، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی با شما صحبت کنیم. برای دریافت وام ازدواج دانشجویی، لازم است شرایطی را داشته باشید که این شرایط و همچنین مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی بررسی شده است.  مبلغ وام ازدواج دانشجویی در هر مقطع با توجه به شرایط  هر مرکز متفاوت است که در این مطلب این موارد نیز بررسی شده است. اگر در این زمینه سوالی دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن یاری خواهند کرد. 

5/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی برای تمامی دانشگاه ها یکسان است؟

بله مراحل ثبت نام برای تمامی دانشگاه ها یکسان است. در طول مقاله مراحل بیان شده است.

ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 1401 - 1402 در چه زمانی انجام می گیرد؟

زمان ثبت نام این وام با وام های دیگر دانشجویی صورت می گیرد که تاریخ دقیق آن در متن مقاله بیان گردیده است.

برای آگاهی از شرایط ، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی چه راهی وجود دارد؟

می توانید از کارشناسان کمک بگیرید و یا به وبسایت صندوق رفاه اجتماعی مراجعه کنید.

نظرات

13 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲ + شرایط و مراحل اخذ وام ازدواج»

 1. Avatar photo shakiba. گفت:

  از کجا باید برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی اقدام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   برای ثبت نام باما تماس بگیرید

 2. Avatar photo غلامی. گفت:

  سلام. ثبت نام وام ازدواج دانشجویی برای همه دانشگاه شبیه هم هستش؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   با مسئول امور دانشجویی دانشگاه تون رای زنی کنید

 3. Avatar photo وحید گفت:

  سلام وقت بخیر آیا وام ازدواج و وام ضروری هم همانند وام تحصیلی نیاز به تحصیل مجاز(۴نیمسال برای ارشد) میباشد یا خیر
  بنده ترم ۵ ارشد ایمونولوژی هستم ۸ماه از تاریخ عقدم میگذره

 4. Avatar photo الهام گفت:

  سلام برای دریافت وام ازدواج ۲۰ میلیونی دانشگاه آزاد باید زن و مرد هردو دانشجو باشند یا یک نفر هم دانشجو باشه به همون شخص تعلق میگیره؟

  1. Avatar photo haghipor گفت:

   سلام وقت بخیر
   این وام به شخص دانشجو تعلق میگیرد .

 5. Avatar photo الی گفت:

  با سلام من‌ برای وام ازدواج دانشگاه آزاد ۲۰‌میلیونی ثبت نام کردم مصوبه واحد صادر شده اما از طرف سازمان یک ماه مصوبه سازمان صادر نشده و اعتبار سنجی نشدم مشکل از کجاست؟

  1. Avatar photo bagheri گفت:

   با سلام برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 1401 از طریق بخش مالی دانشگاه اقدام کنید

  2. Avatar photo مهسا گفت:

   سلام میخواستم بدونم. وام ازدواج دانشجویی چ مدت طول میکشه ب دستمون برسه؟

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقت به خیر
    از طریق واحد مالی دانشگاه پیگیری نمایید.

 6. Avatar photo ناصر گفت:

  سلام، میخواستم بدونم شرایطی که صندوق رفاه برای بازپرداخت وام در نظر میگیره به چه مواردی بستگی دارد؟

  1. Avatar photo irani گفت:

   سلام، بعد از ثبت نام وام ازدواج دانشجویی شرایطی که برای بازپرداخت در نظر گرفته میشود به مدت زمان تحصیل دانشجو در دانشگاه بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور