ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲+ شرایط ، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج

ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲+ شرایط ، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

پرداخت شهریه یکی از مهم ترین دغدغه های اغلب دانشجویان می باشد. برای رفع و کاهش این دغدغه ها، دانشگاه ها مبلغی را به عنوان وام دانشجویی برای هر یک از دانشجویان در نظر گرفته اند. در واقع، دانشجویان می توانند از طریق این وام، برخی از هزینه های دوران دانشجویی خود را تامین نمایند. دانشجویان می توانند با عناوین مختلفی همچون: مسکن، ازدواج، تغذیه، ضروری و … وام دانشجویی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که مبلغ دریافتی هر یک از آن ها با دیگری متفاوت می باشد. دانشجویانی که متاهل هستند می توانند در زمان مقرر نسبت به ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲ اقدام نمایند. 

اگر که شما هم جز دانشجویانی هستید که می خواهید برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی اقدام کنید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آن چه که باید در رابطه با زمان ثبت نام، مراحل ثبت نام و …. بدانید را به طور مفصل و کامل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه:

فقط افرادی که در طول دوران تحصیل متاهل شده اند و یک سال از زمان عقد آنان گذشته باشد، می توانند متقاضی وام ازدواج دانشجویی گردند.

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی ۱۴۰۲

دانشجویان برای دریافت این وام باید از طریق سایت swf.ir نسبت به ثبت نام وام دانشجویی برای افراد متاهل اقدام نمایند. امام ممکن است این سوال به وجود بیاید که چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام کرد؟ زمان ثبت نام وام ازدواج افراد دانشجو در نیمسال اول و نیمسال دوم به شرح زیر می باشد: 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی در نیمسال اول 

شما دانشجویان عزیز برای ثبت نام این وام در نیمسال اول باید در 25 الی 30 مهر ماه اقدام نمایید. اما، اگر نتوانید که در این زمان فرایند ثبت نام را انجام دهید، نگران نباشید. زیرا، زمان ثبت نام در نیمسال اول تا 1 دی ماه تمدید شده است. 

 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی در نیمسال اول 

 

 

زمان ثبت نام وام ازدواج دانشجویی در نیمسال دوم

شما دانشجویان گرامی و عزیز ممکن است که بخواهید در نیمسال دوم نسبت به ثبت نام این وام اقدام نمایید. بنابراین، باید در زمان مقرر به سایت ذکر شده مراجعه کنید. در واقع، شما باید از تاریخ 2 بهمن ماه ۱۴۰۲ تا تاریخ 25 اردیبهشت ۱۴۰۲ فرایند ثبت نام را انجام دهید. 

 

جهت اطلاع از مبلغ وام دانشجویی ۱۴۰۲، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

لازم به ذکر است تا بدانید که تمامی وام های دانشجویی با نظارت صندوق رفاهی دانشجویی ارائه می شود و تمامی دانشجویان دانشگاه های پیام نور، آزاد، سراسری، غیرانتفاعی و هم چنین پردیس و مجازی می توانند از خدمات این مرکز استفاده نمایند. ناگفته نماند که تمامی شرایط، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مطابق با مواردی است که صندوق رفاه مشخص می کند. برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی لازم است به سامانه ای که قرار است وام را از آن دریافت نمایید مراجعه کنید. سپس، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهید که در ادامه بیان خواهیم کرد.

 

راهنمایی تصویری و گام به گام مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 

همان طور که بیان شد، برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی، باید مراحلی را طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

اولین مرحله از مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مراجعه به صندوق رفاه دانشجویی swf.ir ، است. پس از مراجعه به صندوق، باید عبارت پورتال دانشجویی را انتخاب نمایید.

 

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

 

 

در مرحله بعد از مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی، به صفحه زیر وارد خواهید شد که لازم است در آن کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد نمایید. پس از وارد کردن این موارد، فرم ثبت نام به نمایش در می آید.

 

نجوه ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

 

 

پس از ثبت نام ، لازم است دوباره روی عبارت پورتال دانشجویی کلیک کنید تا وارد پورتال شوید. پس از وارد کردن کد ملی و رمز عبور مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی مانند شکل زیر وارد صفحه ای دیگر مطابق شکل زیر می شوید که در این صفحه باید درخواست وام را انتخاب نمایید.

 

راهنمایی تصویری و گام به گام مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 

 

 

در نهایت، باید نوع وام درخواستی خود را با عنوان « ازدواج» انتخاب کرده و سپس، پس از زدن تیک گزینه « موافقت با قوانین » درخواست شما ثبت می شود.

 

راهنمایی تصویری مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 

 

 

مبلغ و مدارک مورد نیاز ثبت نام وام ازدواج دانشجویی

لازم به ذکر است تا بدانید که مبلغ وام دانشجویی هر ساله متغیر است. اما طبق آخرین اخبار موجود در سال جاری مبلغ وام بین 3 میلیون تا 10 میلیون است. برای دانشجویان دانشگاه آزاد علاوه بر وام ازدواج دانشجویی امکان استفاده از سامانه تسهیلات دانشجویی نیز از طریق وبسایت  vameezdevaj.sandoghrefah.iau.ir وجود دارد.

از این سامانه بنابر گزارش سال های گذشته می توانید یک میلیون و پانصد هزارتومان وام دریافت نمایید. علاوه بر این سامانه دانشجویان دانشگاه آزاد از سامانه های دیگر همچون پست بانک و بانک آفرینی نیز می توانند برای دریافت وام اقدام کنند.

 

مدارک لازم جهت اخذ وام ازدواج دانشجویی

به یاد داشته باشید که تمامی مراحل ثبت درخواست برای وام ازدواج دانشجویی اینترنتی است. برای ثبت نام این وام، شما دانشجویان عزیز حتما باید مدارکی را داشته باشید که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند: 

 • تعهدنامه ضامن ها
 • سند ازدواج
 • کارت ملی
 • فرم درخواست

 

مدارک لازم جهت اخذ وام ازدواج دانشجویی

 

 

مدارک لازم در زمان مراجعه به بانک

 • شناسنامه زوجین
 • کارت ملی زوجین
 • کارت دانشجویی
 • گواهی که تایید کننده تحصیل در ترم جاری
 • ارائه مدرک ازدواج
 • سفته خام برابر با مبلغ 155/000/000 ریال
 • چک ضمانت برابر با مبلغ 155/000/000 ریال
 • واریز مبلغ  700000 ریال برای افتتاح حساب
 • فتوکپی قبض تلفن محل زندگی
 • پر کردن فرم باز کردن حساب

 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام  مبلغ وام ودیعه مسکن دانشجویی، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

مدارک لازم در زمان مراجعه به بانک برای  ضامن

 • کارت ملی
 • شناسنامه
 • نامه کسر از حقوق مهر شده
 • آخرین فیش حقوقی مهر شده

 

شرایط  دریافت 20 میلیون وام ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد 

همانطور که در موارد فوق اشاره کرده بودیم ، دانشگاه آزاد به دانشجویان خود وامی 20 میلیونی را برای ازدواج می دهد که برای دریافت این وام لازم است شرایط زیر را داشته باشید:

 • این وام به دانشجویانی که در ترم جاری دانشگاه ثبت نام کنند ارائه می شود.
 • مبلغ 20 میلیونی برای دانشجویانی است که از تاریخ ششم شهریور ماه سال 93 به بعد ازدواج کرده باشند ، به افرادی که قبل از تاریخ ذکر شده ، ازدواج کرده اند ، 15 میلیون وام تعلق می گیرد.
 • وام 20 میلیونی دانشگاه آزاد با سود 14 درصد است و پنج سال برای بازپرداخت آن زمان داده می شود.
 • اگر دو دانشجوی زن و شوهر همزمان قصد گرفتن وام را داشته باشند ، به آن ها وام تعلق می گیرد.

 

 

اطلاعیه: 

ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال دوم از 2 بهمن تا 25 اردیبهشت ۱۴۰۲ می باشد.

 

مدارک لازم برای دریافت وام ازدواج 20 میلیونی دانشگاه آزاد

 • اسکن صفحه اول شناسنامه
 • اسکن صفحه دوم شناسنامه
 • اسکن کارت ملی
 • تصاویر پنج صفحه اول مدرک ازدواج
 • اسکن شناسنامه ضامن
 • اسکن کارت ملی ضامن

 

 

مدارک لازم برای دریافت وام ازدواج 20 میلیونی دانشگاه آزاد

 

شرایط کلی دریافت وام ازدواج دانشجویی

شرایط وام ازدواج دانشجویی ، شامل اختصاص وام به افرادی است که در دوره تحصیل خود متأهل شده باشند و تنها یک بار در طول تحصیل این وام تعلق می گیرد. ناگفته نماند که این وام به افرادی که ازدواج اول خود را کرده باشند نیز تعلق می گیرد. دانشجویان حداکثر یک سال پس از تاریخ ازدواج، امکان دریافت وام را دارد. در واقع، برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی، لازم است شرایط وام ازدواج دانشجویی را داشته باشید که شامل شرایط عمومی و شرایط آموزشی می شود. تمامی شرایط دریافت این وام، به شرح زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی دریافت وام ازدواج دانشجویی

 • اعتقاد به دین اسلام
 • عدم استفاده از کمک برای بورس تحصیلی
 • ارائه ضامن
 • داشتن صلاحیت اخلاقی
 • داشتن اولویت برای نیاز مالی
 • در زمان دریافت وام، حقوق بگیر نباشند

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع وام دانشجویی روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط آموزشی دریافت وام ازدواج دانشجویی

 • امکان دریافت وام دانشجویان جدیدالورود بدون محدودیت معدل
 • برداشتن حداقل تعداد واحدهای لازم طبق مصوبات
 • امکان دریافت وام برای دانشجویان ترم آخر در صورت داشتن حداقل واحدهای لازم
 • عدم اختصاص وام به دانشجویان مشروط

 

 

شرایط آموزشی دریافت وام ازدواج دانشجویی

 

آشنایی با انواع وام دانشجویی

دانشجویان می توانند از انواع وام های دانشجویی برای پرداخت شهریه، خرید مسکن، ازدواج، خرید وسایل کمک آموزشی و غیره استفاده نمایند. در ادامه می توانید انواع وام های دانشجویی را مطالعه کنید.

 

 

انواع وام دانشجویی
تسهیلات ضروری ویژه دکتری

 

تسهیلات وام مسکن

 

وام ودیعه مسکن نخبگان

 

وام ودیعه مسکن متاهلی

 

تسهیلات تحصیلی ویژه دکتری

 

وام ودیعه مسکن دانشجویان غیرایرانی

 

وام زیارت عتبات عالیات

 

وام ودیعه مسکن مجردی

 

وام تحصیلی

وام ازدواج

 

وام مسکن

وام ضروری

 

وام تغذیه

 

وام استعداد درخشان تحصیلی و ضروری برای دانشجویان ممتاز و نمونه

 

 

وام مسکن دانشجویی

وام مسکن به دانشجویانی که امکان استفاده از خوابگاه برای آن ها وجود ندارد داده می شود. برای دریافت این وام ارائه اجاره نامه الزامی است. توجه داشته باشید وام ویعه مسکن با وام مسکن متفاوت است و برای هر دو به صورت همزمان نمی توان اقدام کرد. مبلغ وام مسکن در هر شهر و استان بسته به قیمت مسکن متفاوت است.

 

وام ودیعه مسکن متاهلی دانشجویی

این وام نیز مانند وام مسکن عادی است با این تفاوت که به افراد متأهل داده می شود. برای این وام علاوه بر مدارک وام مسکن عادی، لازم است مدارک متاهل بودن دانشجویان نیز ارائه گردد.

 

وام ودیعه مسکن متاهلی دانشجویی

 

 

وام مسکن نخبگان و وام ودیعه مسکن مجردی

به افراد متاهلی که از طرف بنیاد ملی نخبگان وام ودیعه مسکن نخبگان معرفی نامه داشته باشند وام مسکن نخبگان داده می می شود.

بسیاری از دانشگاه ها خوابگاه کافی برای ارائه به دانشجویان غیر بومی ندارند. به همین دلیل، به این افراد وام ودیعه مسکن مجردی داده می شود. این افراد پس از اینکه از دانشگاه فارغ التحصیل شوند برای بازپرداخت وام اقدام می کنند.

 

 

اطلاعیه:

ثبت نام وام دانشجویی از ابتدای هر نیمسال تحصیلی آغاز شده و تا زمان معینی فعال است. اولویت پرداخت وام با افرادی است که فرآیند ثبت نام وام دانشجویی در صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم و تایید درخواستشان را زودتر سپری کرده باشند.

 

 

وام ضروری و وام دانشجویی تسهیلات تحصیلی ویژه دکتری

وام ضروری است مبلغی است که برای حوادث غیر منتظره دانشجویان در نظر گرفته شده است. این وام می تواند برای هر چیزی مورد استفاده قرار بگیرد.

این وام به دانشجویان در مقطع دکتری ناپیوسته داده می شود. افراد شاغل و بورسیه شده نمی توانند از این وام استفاده نمایند. مدارک لازم برای دریافت این وام سند تعهد محضری به همراه دو ضامن معتبر است.

        

انواع مبالغ وام دانشجویی

 

 

نام وام مبلغ وام
تحصیلی  1500 تا 2000.000
ضروری تولد فرزند 3000.000
ضروری برای فوت اقوام درجه یک 3000.000
ضروری برای حادثه 3000.000
ضروری برای بیماری 4000.000
ضروری برای بیماری خاص افراد خانواده 4000.000
ضروری سایر موارد 5000.000
ضروری دانشجویان ممتاز 3000.000
ضروری حوادث طبیعی 3000.000
ضروری قهرمانان ورزشی 2000.000
ضروری دانشجویان توان خواه 5000.000
ضروری ازدواج 3000.000
وام دکتری 700.000
وام مسکن 15 الی 20.000.000
وام مسکن نخبگان از 25 میلیون تا 40 میلیون
 

شهریه برای كاردانی ، كارشناسی پیوسته و ناپیوسته

1000.000
شهریه برای كارشناسی ارشد پیوسته و ناپیوسته ، دكترای حرفه ای 2000.000
شهریه برای دکتری پیوسته 2000.000
شهریه برای  دكتری تخصصی ناپیوسته 5000.000

 

 

مهلت تعیین شده و نحوه بازپرداخت تسهیلات

برای بازپرداخت امکان پرداخت قسطی و یک جا فراهم شده است. مطابق با جدول زیر تسهیلات گرفته شده باید بازگردانده شود:

 

 

مقطع مدت زمان تعیین شده برای بازپرداخت وام
دکترای ناپیوسته  شش سال
ارشد ناپیوسته سه سال
ارشد پیوسته هشت سال
کارشناسی ناپیوسته سه سال
کارشناسی پیوسته شش سال
کاردانی سه سال
دکترای تخصصی ده سال

 

 

اگر دانشجویی در پرداخت دچار مشکل شود، حداکثر تا دو سال علاوه بر زمان تعیین شده مهلت دارد. برای دانشجویان روشن دل و کم توان از نظر مالی به اندازه دو برابر زمان فوق ، مهلت داده شده است. اگر دانشجویی ترک تحصیل کند، لازم است بدهی خود را به صورت یکجا پرداخت نماید.

 

نحوه بازپرداخت وام های دانشجویی

تمامی افرادی که از وام های دانشجویی استفاده می کنند موظف هستند بر طبق شرایط مقرر شده توسط صندوق رفاه  تسهیلات را بازگردانند. روش بازپرداخت بر اساس نوع وام و همچنین مقطع تحصیلی متفاوت است. مهلتی که هر دانشجو برای بازپرداخت وام دارد، بر اساس مدت زمانی که از آغاز تحصیل او گذشته است مشخص می شود. به طور مثال، اگر از آغاز تحصیل دانشجویان کاردانی سه سال گذشته باشد و یا از آغاز تحصیل دانشجویان کارشناسی سه سال گذشته باشد مهلت بازپرداخت وام نه ماه است. مشمولینی که پس از فارغ التحصیلی سرباز شده اند، حداکثر 9 ماه پس از پایان خدمت سربازی برای بازپرداخت وام زمان دارند. برای دانشجویان روشن دل و یا بی بضاعت به مدت دو برابر زمان عادی تعیین شده ، مهلت داده می شود. افرادی که پس از دریافت وام اخراج شده و یا ترک تحصیل می کنند ، باید به صورت یک جا وامی را که گرفته اند پس بدهند.

 

 

مهلت تعیین شده و نحوه بازپرداخت تسهیلات

 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون وام ازدواج دانشجویی

 

از اعلام موسسات غیر مجاز اعزام دانشجو به خارج تا تسهیلات ۲۰ میلیونی به دانشجویان دانشگاه آزاد

هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه‌ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.

 

دریافت وام ازدواج دانشجویی چه شرایطی دارد؟

دانشجویان حداکثر تا ۱۸ ماه پس از تاریخ عقد می‌ توانند نسبت به دریافت این وام اقدام کنند.

 

اعطای وام ۳۰ میلیون تومانی به زوجین دانشجو

با تلاش ستاد ازدواج دانشجویی، تفاهم‌نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه ارزان قیمت امضا و مقرر شد به تمام زوجین حاضر در دوره بیست و چهارم ازدواج دانشجویی که در سال جاری در حال برگزاری است، تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی خرید کالای ایرانی با نرخ ۴ درصد و بازپرداخت ۱۸ ماهه اعطا شود.

پرداخت وام ازدواج به دانشجویان علوم پزشکی از سر گرفته شد

 با آماده‌سازی زیر ساخت‌های دانشجویی، فرهنگی، رفاهی و معیشتی می‌توان شرایطی را فراهم کرد که آرامش خاطر لازم در میان دانشجویان ایجاد شود. 

اعطای وام ۲۰ میلیون تومانی به زوج‌ های دانشجوی دانشگاه «علوم پزشکی ایران»

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: تسهیلات قرض‌الحسنه ۲۰ میلیون تومانی به زوج‌ های دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعطا می‌ شود.

اطلاعیه مهم:
دانشجویان در تمام مقاطع تحصیلی تنها یک بار می‌ توانند وام ازدواج دانشجویی دریافت کنند.

خلاصه مطلب

موضوع مورد بحث ما در این مطلب ثبت نام وام ازدواج دانشجویی بود. ما در این مطلب سعی کردیم در رابطه با شرایط، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی با شما صحبت کنیم. برای دریافت وام ازدواج دانشجویی، لازم است شرایطی را داشته باشید که این شرایط و همچنین مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی بررسی شده است.  مبلغ وام ازدواج دانشجویی در هر مقطع با توجه به شرایط  هر مرکز متفاوت است که در این مطلب این موارد نیز بررسی شده است. اگر در این زمینه سوالی دارید، با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن یاری خواهند کرد. 

 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مراحل ثبت نام وام ازدواج دانشجویی برای تمامی دانشگاه ها یکسان است؟

بله مراحل ثبت نام برای تمامی دانشگاه ها یکسان است.

مبلغ وام ازدواج دانشجویی چقدر است؟

مبلغ بستگی به نوع دانشگاه دارد به طور مثال در دانشگاه آزاد بیست میلیون تومان است.

برای آگاهی از شرایط ، مبلغ و مراحل اخذ وام ازدواج دانشجویی چه راهی وجود دارد؟

می توانید از کارشناسان کمک بگیرید و یا به وبسایت صندوق رفاه اجتماعی مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  وحید
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام وقت بخیر آیا وام ازدواج و وام ضروری هم همانند وام تحصیلی نیاز به تحصیل مجاز(۴نیمسال برای ارشد) میباشد یا خیر
  بنده ترم ۵ ارشد ایمونولوژی هستم ۸ماه از تاریخ عقدم میگذره

 2. Avatar photo
  الهام
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۰

  سلام برای دریافت وام ازدواج ۲۰ میلیونی دانشگاه آزاد باید زن و مرد هردو دانشجو باشند یا یک نفر هم دانشجو باشه به همون شخص تعلق میگیره؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر
   این وام به شخص دانشجو تعلق میگیرد .

 3. Avatar photo
  الی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۷

  با سلام من‌ برای وام ازدواج دانشگاه آزاد ۲۰‌میلیونی ثبت نام کردم مصوبه واحد صادر شده اما از طرف سازمان یک ماه مصوبه سازمان صادر نشده و اعتبار سنجی نشدم مشکل از کجاست؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۱

   با سلام برای ثبت نام وام ازدواج دانشجویی 1401 از طریق بخش مالی دانشگاه اقدام کنید

  • Avatar photo
   مهسا
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام میخواستم بدونم. وام ازدواج دانشجویی چ مدت طول میکشه ب دستمون برسه؟

   • Avatar photo
    مشاور محمدی
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

    سلام وقت به خیر
    از طریق واحد مالی دانشگاه پیگیری نمایید.

 4. Avatar photo
  ناصر
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام، میخواستم بدونم شرایطی که صندوق رفاه برای بازپرداخت وام در نظر میگیره به چه مواردی بستگی دارد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام، بعد از ثبت نام وام ازدواج دانشجویی شرایطی که برای بازپرداخت در نظر گرفته میشود به مدت زمان تحصیل دانشجو در دانشگاه بستگی دارد.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)