ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس صالحین آبادان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ تیر ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس صالحین آبادان

ثبت نام مدارس صالحین آبادانثبت نام مدارس صالحین آبادان از جمله مدارسی است که با هدف پرورش استعداد دانش آموزان احداث گردید و در همین زمینه نیز، مشغول به فعالیت می باشد. به همین ما نیز بر آن شدیم که برای اولیای عزیزی که آینده فرزندانشان  برای آنان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، نحوه ثبت نام مدارس صالحین آبادان و اقدامات مورد نیاز برای انجام ثبت نام در ensalehin.ir را آموزش دهیم.

انجام ثبت نام مدارس صالحین آبادان همانند سایر مدارس دیگر که دارای شرایط ویژه ای می باشند، به منزله پایان کار نخواهد بود. به همین دلیل برای پذیرش در این مدارس پس از موفقیت در آزمون ورودی این مدارس امکان پذیر خواهد بود. در هنگام وارد نمودن اطلاعات در ensalehin.ir نهایت دقت و تلاش خود ا داشته باشید تا پس از پذیرش دچار مشکل نشوید.

نحوه ثبت نام مدارس صالحین چگونه است؟

مدارک لازم برای ثبت نام مدارس صالحی چیست؟

آدرس سایت مدارس صالحین چیست؟

نحوه ی ثبت نام مدارس غیر حضوری چگونه است ؟

برای موفقیت در آزمون ورودی این مدارس چه اقداماتی لازم است؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط و نحوه ثبت نام مدارس صالحین آبادان و دریافت راهنمایی در رابطه با ensalehin.ir با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس صالحین آبادان

 

خوشبختانه امکان ثبت نام مدارس صالحین آبادان برای کلیه داوطلبان در سامانه ensalehin.ir وجود دارد. همانطور که می دانید مدارس صالحین آبادان در مقاطع تحصیلی مختلفی اقدام به ثبت نام دانش آموزان و متقاضیان می نمایند. به همین دلیل برای ثبت نام شما با توجه به دوره مورد نظر خود، می توانید نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید.

همانطور که در سامانه این مدارس ذکر شده است، ارزیابی برای گزینش و همچنین پذیرش دانش آموزان تنها با استفاده از تکمیل فرم ثبت نام مدارس صالحین آبادان صورت نخواهد پذیرفت. لذا تکمیل فرمی که در ادامه ارائه خواهد شد، تنها به منزله انجام اولیه ثبت نام می باشد و به همین دلیل چنانچه پس از اتمام ثبت نام با اولیای عزیز تماس حاصل نشد، از درخواست مجدد برای پیگیری ثبت نام جدا خودداری نمایند.

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس صالحین آبادان و گزینش آن برای دانش آموزان به صورت خاص امکان پذیر می باشد، لذا برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام توصیه می نماییم با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا با استفاده از دریافت راهنمایی های لازم بتوانید فرزند خود را در این مدارس به طور قطعی ثبت نام نمایید.

 

 

 

 

ثبت نام مدارس صالحین آبادان در زمان تعیین شده برای پایه های تحصیلی به صورت پیش ثبت نام به انجام خواهد رسید. لذا ثبت نام قطعی دانش آموزان پس از قبولی در آزمون خواهد بود.

 

 

 

 

 

پیش ثبت نام مدارس صالحین

 

پیش ثبت نام مدارس صالحین

 

پیش ثبت نام مدارس صالحین برای دو مقطع دبیرستان متوسطه اول و دبیرستان متوسطه دوم متفاوت می باشد و بدین معنا که پس از ورود به سامانه مورد نظر شما یکی از مقاطع تحصیلی را انتخاب نمایید. بخشی از فرم پیش ثبت نام  با توجه به ارزیابی و سنجش متقاضیان بر اساس اطلاعات وارد شده توسط خود داوطلبان صورت می پذیرد بنابراین توصیه می نماییم که نهایت دقت عمل را در این زمینه داشته باشید.

با توجه به تربیت همه جانبه ای که هدف این مدارس می باشد، برخی از موادری که در ثبت نام این مدارس قابل سنجش می باشند شامل نکات تربیتی خواهد بود به همین منظور ، برای تکمیل نمودن فرم ثبت نام لازم است شما این اطلاعات را صادقانه در اختیار این مدارس قرار دهید تا چنانچه نیازی به انجام برنامه های خاصی در این زمینه باشد، برای دانش آموز مورد نظر ترتیب دهند

 

برای دریافت نمونه سوالات آزمون ورودی دبیرستان معارف کلیک کنید.

 

سایر اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل ثبت نام مدارس صالحین آبادان شامل : چپ دست، بیش فعال یا بی قرار، پایبند به قوانین خانه و اجتماع،دقیق در امور گفتاری و شنیداری، سهولت برقراری روابط اجتماعی، بیماری خاص، داروی مصرفی خاص، حساسیت یا آلرژی خاص، عادات رفتاری خاص (مثل شب ادراری، جویدن ناخن و…)، محل تحصیل سال قبل، معدل سال قبل، مقطع و پایه  می باشد و پس از آن بر روی ثبت اطلاعات کلیک می نماید.

 

 

 

سایت ثبت نام مدارس صالحین

سایت ثبت نام مدارس صالحین در دوره های متوسطه اول و متوسطه دوم تنها شامل انجام اموری همچون ثبت نام مدارس صالحین آبادان نمی باشد. بلکه تمامی اطلاعاتی که دانش آموزان و همچنین اولیای عزیز در رابطه با این مدرسه می توانند به دست آورند را شامل می باشد. این وب سایت در واقع تحت نظارت آموزش و پرورش استان خوزستان می باشد و به همین دلیل وارد نمودن هرگونه اطلاعات در این زمینه می تواند کاملا بی خطر و امن باشد.

با توجه به اینکه پرورش و نحوه تربیت دانش اموزان برای والدین عزیز از اهمیت فوق العاده ای برخوردار می باشد، به همین دلیل برای آشنایی والدین عزیز و همچنین دانش آموزانبخشی از برنامه های در نظر گرفته شده برای این منظور تعیین شده است. در واقع یکی از مباحثی که در وب سایت این مدارس تهیه دیده شده است، همین موضوع می باشد.

یکی دیگر از مواردی که در سایت این مدارس به هنگام ثبت نام مدارس صالحین آبادان می توانید ملاحظه نمایید این است که می توانید امکانات این مدرسه که شامل سایت کامپیوتر برای تمامی دانش آموزان می باشد را ملاحظه نمایید. همچنین آزمایشگاه مجهز نیز می تواند از جمله دیگر موارد برای دانش آموزان باشد. کتابخانه بزرگی که در این مدارس وجود دارد، نیاز دانش آموزان را برطرف خواهد نمود.

 

 

برای اطلاع دقیق از روش های تست زنی نمونه دولتی کلیک کنید.

 

 

ensalehin.ir

 

ensalehin.ir

ensalehin.ir

 

آدرس وب سایت ثبت نام مدارس صالحین آبادان به نشانی ensalehin.ir می باشد این وب سایت این امکان را در اختیار دانش آموزان و اولیای محترم آنان قرار می دهد تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدارس کلیه اطلاعات خود را وارد نموده و همچنین مدارک لازم را نیز بارگذاری نمایند برخی از مواردی که در فرم ثبت نام قرار داده شده پر نمودن آن الزامی و برخی دیگ نیز اختیاری می باشد.

داوطلبان و اولیای عزیز توجه داشته باشند که انجام ثبت نام مدارس صالحین آبادان ensalehin.ir به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر تنها در زمان تعیین شده امکان پذیر خواهد بود. لذا برای انجام ثبت نام چنانچه در زمان مقرر اقدام ننمایید، هرگز نخواهید توانست به تکمیل فرم مورد نظر بپردازید. لذا توصیه می شود که از زمان دقیق آن اطلاع یابید.

جهت انجام ثبت نام مدارس صالحین آبادان و ثبت نام دبیرستان دانشگاه ایرانشهر توسط مشاورین و متخصصین ایران تحصیل می توانید با شماره های موجود در وب سایت تماس حاصل نمایید مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا متخصصین ما در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده باشند.

 

به هنگام آزمون چه مواردی را باید با خود به همراه داشته باشیم؟

شرکت در آمون ورودی این مدارس با استفاده از کارت ورود به جلسه امکان پذیر می باشد. به همین دلیل پس از انجام ثبت نام می توانید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نماید. این کارت به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه این مدرسه قابل دریافت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که به همراه داشتن مداد ـ پاک کن ـ وسایل ریاضی ( خط کش ـ گونیا و … ) برای دانش آموزان به هنگام شرکت در آزمون الرامی خواهد بود.

آزمون مدارس صالحین آبادان به چه صورت می باشد؟

با توجه به اینکه ایراداتی در رابطه با نحوه طرح سوالات به صورت تستی و تشریحی به تنهایی وجود دارد، به همین دلیل برای جلوگیری از این مشکلات و همچنین محک دانش آموزان به صورت قطعی و تمام و کمال ، این آزمون به صورت تستی و تشریحی می باشد. کسب حد نصاب و همچنین تراز لازم برای شرکت در این آمون تا حدود زیادی به رقبای شما بستگی خواهد داشت. به همین دلیل برای قبولی تلاش و  آمادگی هر چه بیشتر را در این آزمون داشته باشید تا بتوانید پذیرفته شوید. با کمک مشاورین ما می توانید از منابع معتبر در این زمینه اطلاع یابید.

موارد ارزیابی علمی برای قبولی در این مدارس بر چه اساسی صورت می پذیرد؟

پیش ثبت نام مدارس صالحین آبادان از چه زمانی آغاز می شود؟

شرایط پذیرش ر نظر گرفته شده برای این مدارس چیست؟

چنانچه با خانواده دانش آموز تماس گرفته نشود آیا هیچ گونه سوال و یا پیگیری در این رابطه جایز می باشد؟

برای اطلاع از اعلام نتایج دبیرستان ایرانشهر به کدام سایت مراجعه نماییم .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام مدارس صالحین آبادان و همچنی دریافت پاسخ سوالات طرح شده با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط : 

ثبت نام مدارس تیزهوشان ایران تحصیل 

شهریه مدارس امام صادق

ثبت نام مدارس انرژی اتمی 

نتایج تیزهوشان پایه هفتم 

ثبت نام مدارس فقهی 

ثبت نام مدارس صالحین آبادان

ensalehin.ir

2.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام مدارس صالحین آبادان، باید به کدام سایت مراجعه کنیم؟

ensalehin.ir سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت ensalehin.ir ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده.

سوالات آزمون چگونه است؟

این آزمون به صورت تستی و تشریحی می باشد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم

  حداقل معدل لازم برای رشته انسانی نهم به دهم ۱۴۰۳ + راهنما

  کسب معدل لازم برای رشته انسانی اهمیت زیادی برای دانش آموزان متقاضی آن دارد چراکه سرنوشت‌سازترین تصمیم‌گیری در مسیر تحصیلی و شغلی در آینده آن‌ها به شمار می‌آید. بسیاری از رشته‌های پرطرفدار مانند حقوق، حسابداری، روانشناسی و مدیریت از این...
 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
تماس با مشاور