ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

راهنمای تصویری ثبت نام سامانه سجاد

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۵ آذر ۱۴۰۰
ثبت نام سامانه سجاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام سامانه سجاد برای افراد متقاضی آغاز شد. دقت داشته باشید که هدف اساسی و مهم از ثبت نام و ورود به سامانه سجاد این است که افراد و دانشجویان بتوانند درخواست های خود را به صورت الکترونیکی در سامانه ثبت کنند. در حقیقت هر فرد می تواند از طریق ثبت نام سامانه سجاد و ورود به سامانه سجاد جهت انجام و پیگیری امور مربوط به خود اقداماتی را انجام دهد. البته قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام سامانه سجاد دریافت راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد برای افراد مایل به ثبت نام در سایت سجاد الزامی به نظر می رسد. در این نوشته با ارائه اطلاعاتی در رابطه با ثبت نام سامانه سجاد و همین طور ارائه راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم. البته می خواهیم به این موضوع نیز بپردازیم که آیا امکان احراز هویت سامانه سجاد برای افراد وجود دارد یا خیر؟

 

پس ما را همراهی کنید تا اطلاعات کافی را در رابطه با تمامی موارد ذکر شده در بالا دریافت کنید. امیدواریم با مطالعه نوشته حاضر هر آن چه را که باید در رابطه با ثبت نام در سایت سجاد باید بدانید را به طور کامل فرا بگیرید.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در سایت سجاد و راهنمای تصویری کامل از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

چرا باید برای ثبت نام سامانه سجاد اقدام کنیم؟

ثبت نام در سامانه سجاد می تواند مزیت های زیادی را برای هر فرد به همراه داشته باشد.

دوستان عزیز دقت داشته باشید که هر فرد می تواند با ورود به سامانه سجاد از کلیه امکانات این سامانه برای ثبت درخواست های خود استفاده کند.

موضوع مهم اینکه امکان ثبت نام سجاد و ورود به سامانه سجاد به جز دانشجویان ایرانی داخل ایران برای دانشجویان ایرانی خارج از کشور نیز وجود دارد.

باید عرض کنیم که تنها دانشجویان نیستند که می تواند اقدام به ثبت نام در سایت سجاد و ورود به سامانه سجاد کنند.

بلکه اعضاء هیأت علمی انواع مراکز دانشگاهی و حتی افراد فارغ التحصیل و دانش آموخته نیز می توانند اقدامات لازم را برای ثبت نام و ورود به سامانه سجاد انجام دهند.

در واقع، هر فرد براساس نیاز خود می تواند استفاده های مختلفی را از سایت سجاد و ورود به این سامانه جامع ببرد.

به طور مثال، افراد می توانند برای ارزشیابی مدارک تحصیلی و دانشگاهی خود در مراکز دانشگاهی خارج از کشور و کنسل کردن دوره آموزش رایگان و یا صادر کردن گواهی نامه تأییدیه خدمت سربازی خود می تواند از این سامانه استفاده کرده و برای ثبت نام سامانه سجاد اقدامات لازم را انجام دهد.

توجه داشته باشید که هر فرد قبل از انجام ثبت نام در سایت سجاد الزاماً باید با راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد آشنایی لازم را پیدا کند.

در این نوشته حاضر قصد داریم راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد را خدمت شما دوستان و عزیزان محترم ارائه کنیم.

کلیه شما دوستان عزیز می توانید به وسیله راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد اقدامات لازم برای ثبت نام در این سامانه را انجام دهید.

 

 

برای دریافت آموزش های لازم جهت ثبت نام در سامانه سجا بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

ثبت نام سامانه سجاد طی چند مرحله انجام می شود؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که ثبت نام در سایت سجاد طی دو مرحله اولیه و نهایی برای هر فرد متقاضی انجام می گیرد.

در واقع، هر دو مرحله ثبت نام باید انجام شود و در صورت انجام ندادن مرحله نهایی ثبت نام اولیه شما هم باطل اعلام می شود.

در نتیجه، به دو مرحله ای بودن فرآیند ثبت نام در سایت سجاد جهت ورود به سامانه سجاد و استفاده از خدمات ارائه شده در آن توجه لازم را مبذول دارید.

 

برای آشنایی کامل با سامانه هم آوا کلیک کنید

 

راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد

در این بخش با ارائه راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستیم.

. در قدم اول برای ثبت نام در سایت سجاد هر فرد باید از طریق مرورگر گوگل وارد به راحتی وارد سامانه ای تحت عنوان portal.soarg.ir شوید.

 

 

راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد

 

 

در مرحله بعدی الزاماً باید بر روی گزینه ای به نام ثبت نام کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب وارد صفحه بعدی شوید.

. قدم بعدی به مطالعه کامل و دقیق شرایط و قوانین وضع شده برای ثبت نام و تأیید آن ها به وسیله داوطلب می رسد.

 

 

ورود به سامانه سجاد

 

 

 به این معنا که هر فرد بعد از مطالعه این قوانین باید بر روی گزینه با قوانین گفته شده موافق هستم کلیک کند تا به مرحله بعدی وارد شود و مابقی فرآیند ثبت نام را طی کند.

. در صفحه بعدی باز شده می توانید تمامی مشخصات خود را به طور دقیق مشاهده بفرمایید.

 

 

احراز هویت سامانه سجاد

 

 

در این مرحله از فرآیند ثبت نام باید تمامی فرم های درج شده در سامانه را با دقت و با رعایت جزئیات کامل تکمیل بفرمایید تا بدین ترتیب امکان ورود به مرحله بعدی را داشته باشید.

دوستان عزیز در زمان تکمیل فرم های درخواستی به فیلدهای ستاره دار توجه داشته باشید و اهتمام لازم را در تکمیل آن ها به خرج دهید.

فیلدهای ستاره حتماً باید پر شوند و اطلاعات آن ها مورد نیاز هستند.

در این بخش از نوشته حاضر سعی در ارائه و ذکر نکاتی مهم در رابطه با نحوه تکمیل فرم های موجود در سامانه ثبت نام را برای شما دوست عزیز داریم.

. در زمان درج رمز عبور به تعداد حروف و اعداد وارد شده در فیلد مربوطه دقت داشته باشید. طول رمز عبور که شامل اعداد و حروف می شود به هیچ وجه من الوجوهی نباید از هشت کاراکتر پایین تر باشد.

. ایمیل خود را با دقت بالا و به درستی در سامانه درج کنید. این ایمیل اصلی ترین راه ارتباطی با شما به شمار می رود.

. شماره موبایلی که در سامانه وارد می کنید حتماً باید یازده رقمی باشد. دیگر این که دقت داشته باشید که رقم اول شماره موبایل درج شده الزاماً باید صفر و دومین رقم آن حتماً باید عدد 9 باشد.

. مورد بعدی این که در فیلد مربوط به کد ملی هیچ چیز به جز عدد درج نکنید و از گذاشتن خط تیره اجتناب کنید. توجه داشته باشید که کد ملی درج شده در سامانه الزاماً باید ده رقمی باشد.

. در صفحه بعدی باز شده می توانید کد فعال سازی پیامک خود را در فیلد مربوطه درج بفرمایید.

 

 

احراز هویت سجاد

 

 

. توجه کنید که تنها هدف ممکن از گنجاندن این بخش به عنوان یکی از فرآیندهای ثبت نام اطلاع و اطمینان سیستم از درست بودن شماره تلفن همراه شما دوست عزیز است.

اگر بر روی گزینه تماس بزنید می توانید از طریق تماس تلفنی از کد فعال سازی خود مطلع شوید.

اما در صورت کلیک بر روی گزینه ارسال می توانید کد فعال سازی را از طریق پیامک دریاف کنید.

. با پشت سر گذاشتن این مرحله و دریافت کد با کلیک بر روی گزینه بعدی می توانید صفحه ای را پیش روی خود ملاحظه بفرمایید که در آن کد فعال سازی ایمیل یا همان پست الکترونیکی تان به چشم می خورند.

هدف از درج کد فعال سازی ایمیل این است که بدین ترتیب سیستم می تواند از صحت و اعتبار ایمیل شما دوست عزیز اطمینان حاصل کند.

اگر بر روی گزینه ارسال کلیک بفرمایید به راحتی می توانید کد فعال سازی مختص به خودتان را دریافت کنید.

 به این شکل که از طریق ایمیل شخصی خود می توانید از رمز عبور و همین طور نام کاربری خود که همان کد ملی شما عزیزان است اطلاع حاصل کنید.

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم اطلاعات داده شده در بالا در رابطه با ثبت نام در سامانه سجاد مربوطه به اولین مرحله از ثبت نام در سایت سجاد است.

به این معنا که، سعی در اطلاع از دومین مرحله و در واقع نهایی ترین مرحله ثبت نام داشته باشید.

برای انجام دومین مرحله از ثبت نام در سایت سجاد به رمز عبور و نام کاربری دریافتی در اولین مرحله نیاز مبرم دارید.

 البته فاصله بین انجام اولین و دومین مرحله ثبت نام تنها یک ماه است و در صورت اتمام این مهلت سی روزه ثبت نام اولیه شما هم باطل اعلام می شود و ملغی می گردد.

بعلاوه، پروفایل کاربری شما نیز بسته می شود و دیگر به هیچ وجه نمی توانید آن را باز کنید.

 

 

برای دریافت راهنمای ثبت نام در سامانه ساجد می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

چگونه می توان برای ثبت نام در مرحله نهایی ثبت نام در سامانه سجاد اقدام کرد؟

همان طور که در بخش های بالا خدمت شما دوستان عزیز عرض کردیم بعد از انجام مرحله اولیه ثبت نام در سایت سجاد به مدت یک ماه برای انجام دومین مرحله و در واقع مرحله نهایی زمان دارید.

اما آیا اطلاعی از نحوه ثبت نام نهایی در سامانه سجاد دارید؟ آیا می دانید فرآیندهای لازم برای ثبت نام نهایی در سامانه سجاد چیست؟

اگر اطلاعی از نحوه انجام ثبت نام نهایی ندارید به هیچ وجه نگران نباشید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل با جان و دل در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و شما را به طور کامل با مراحل و فرایندهای نهایی ثبت نام در سامانه سجاد آشنا می کنند.

فقط کافیست با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا بدین ترتیب با جزئیات ثبت نام در سامانه سجاد به طور کامل آشنا شوید.

 

 

آیا امکان احراز هویت سامانه سجاد وجود دارد یا خیر؟

در این نوشته، به طور مفصل در رابطه با نحوه ثبت نام در این سامانه در خدمت شما دوستان عزیز بودیم.

اما در اینجا ممکن است این سؤال برای شما دوست عزیز نیز مطرح شود که آیا امکان احراز هویت سامانه سجاد نیز برای افراد متقاضی وجود دارد یا خیر؟

در صورت امکان پذیر بودن احراز هویت سامانه سجاد چگونه می توان برای این امر اقدام کرد؟

در صورت نیاز به اطلاع از امکان یا عدم امکان انجام احراز هویت سامانه سجاد می توانید با تیم خبره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانید اطلاعات خوبی را در مورد امکان پذیر بودن یا نبودن احراز هویت سامانه سجاد در اختیار شما دوستان و یاران عزیز قرار دهند.

 

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سایت سجاد از نحوه ثبت نام در آن اطلاعات کامل و دقیقی را بدست آورید

آیا می دانستید برای ثبت نام در آزمون msrt باید به سامانه سجاد مراجعه کنید؟

در ابتدا خدمت شما دوستان عزیز که حتماً الان می پرسید که آزمون msrt دیگر چه صیغه ای است باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این آزمون یکی از مهم ترین و شناخته شده ترین آزمون های زبان برگزار شده در سطح ملی است.

آزمونی که با شرکت در ان می توانید مدرک زبانی بسیار معتبر را در اختیار داشته باشید.

البته فراموش نشود که قبولی در این آزمون در گرو مطالعه دقیق و مفهومی تمامی منابع مورد نیاز و معرفی شده است.

اگر در سال جاری برای شرکت در آزمون msrt ثبت نام کرده اید و نگرانی قبول نشدن خود در این آزمون مهم هستید می توانید از مشاوران تیم کارکشته ایران تحصیل در این زمینه کمک بگیرید.

 باید خدمت شما عرض کنیم که تیم مشاوره ایران تحصیل تا آخرین قدم و تا روزهای آخر برگزاری آزمون msrt در خدمت شماست و می تواند با معرفی بهترین منابع مورد نیاز برای قبولی و همین طور برنامه ریزی برای مطالعه کم بزرگی برای شما باشد.

حتی ممکن است بسیاری از شما دوستان عزیز در مطالعه زبان انگلیسی برای قبولی در این آزمون هم مشکل داشته باشید.

مشاوران ما می توانند  شما را با راهکارهای اصولی مطالعه زبان انگلیسی به خوبی آشنا کرده و مؤفقیت شما را تضمین کنند.

اما برویم سر اصل مطلب و آن هم این که ثبت نام در این آزمون مهم در سامانه سجاد برای داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده انجام می گیرد.

البته به جز ثبت نام برای دریافت کارت ورود به جلسه و همین طور مشاهده نتایج آزمون نیز باید به این سامانه مراجعه بفرمایید.

 

 

برای دریافت راهنمای تصویری ثبت نام در سایت سجاد و همین طور آشنایی با کاربردهای آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

saja.medu.ir

سایت سجا 

سامانه مجازی دانشگاه آزاد

ورود به سامانه سیدا دانشگاه آزاد آزمون آنلاین

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

بازیابی رمز عبور سامانه سجاد

ثبت نام سامانه سجاد

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام سامانه سجاد به چه صورت انجام می شود؟ 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام سامانه سجاد و راهنمای ثبت نام در سامانه سجاد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام و ورود به سامانه سجاد برای چه کسانی امکان پذیر است؟ 

افرادی همچون دانشجویان. اعضاء هیأت علمی و غیره امکان ثبت نام و استفاده از سامانه سجاد را دارند.

آیا امکان احراز هویت سامانه سجاد برای افراد مختلف وجود دارد؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در این رابطه می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • معدل پایین کارشناسی

  اهمیت معدل کارشناسی + ایا معدل لیسانس مهم است؟ | ایران تحصیل

  اهمیت معدل پایین کارشناسی ممکن است برای بسیاری از دانشجویان موضوعی نگران‌کننده باشد و می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر فرصت‌های آتی تحصیلی و شغلی فرد داشته باشد. دانشجویانی که معدل بالایی دارند، شانس بیشتری برای پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر...
 • آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 + نمونه کارنامه ها

  کارنامه‌‌های آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 از اطلاعات مفیدی است که در مسیر کنکور سراسری می‌تواند به داوطلبان کمک شایانی کند. طبق پیش بینی‌های مشاوران ایران تحصیل، مقدار تراز مجاز برای پذیرش کلیه رشته‌های پزشکی 1403 تا مقدار 7000 برای...
 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
تماس با مشاور