education.cfu.ac.ir

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir برای استفاده اساتید و دانشجویان راه اندازی شد. کلیه دانشجویان و اساتید می توانند با طی مراحل و فرآیندهایی از این سامانه جامع استفاده کنند. از جمله خدماتی که سامانه education.cfu.ac.ir ارائه می دهد ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای هر کدام از ترم های تحصیلی توسط دانشجویان است.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از خدمات سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و همین طور نحوه ورود به آن تأکید ما استفاده از کمک مشاوری خبره و کاردان برای استفاده از این سامانه است. مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در زمینه استفاده از این سامانه جامع و کاربردی یاری کند. برای دستیابی به این اطلاعات جامع و کامل می توانید با مشاوران خبره حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

راهنمای ورود به سامانه education.cfu.ac.ir

برای ورود به سیستم حتما از مرورگر اینترنت اکسپرور و با استفاده از سیستم های کامپیوتر و یا لب تاپ وارد سایت شوید. پس از ورود به سیستم با تصویری همانند زیر روبه رو خواهید شد.

 

راهنمای سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

همانطور که ملاحظه می نمایید، برای ورود به سیستم شما دو گزینه برای انتخاب خواهید داشت که در یک حالت می توانید محیط آزمایشی و در حالت دوم از محیط اصلی استفاده نمایید. محیط آزمایشی برای هر کاربر در واقع همران محیط اصلی خواهد بود با این تفاوت که اطلاعات موجود در محیط آزمایشی یک کپی از اطلاعات اصلی در یک بانک اطلاعات مجازی است. ب عبارتی با ورود به محیط آزمایشی و تعییر اطلاعات آن به هیچ وجه تغییری در اطلاعات اصلی ایجاد نمی شود .

در محیط آزمایشی با هر بار به روز رسانی سامانه گلستان education.cfu.ac.ir مجددا اطلاعات محیط اصلی در آن کپی می شود. بنابراین برای شروع کار با نرم افزار گلستان و یا تست پردازش هایی که از نتیجه ی آن مطمئین نیستند پیشنهاد می شود از محیط آزمایشی استفاده نمایید. پس از کلیک بر روی ورود به سیستم و یا محیط آزمایشی وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد.

راهنمای جامع سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

چنانچه کد امینتی ارائه شده در این صفجه را به درستی وارد نموده باشید، سیستم امکان ورود به سایت سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان را به شما خواهد داد که پس از وارد نمودن نام کاربری و همچنین رمز عبور یا همان شناسه خود، می توانید مجددا به سیستم راه یابید و اطلاعات خود را وارد نمایید.

 

آموزش ورود سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

پس از وارد نمودن رمز عبور و شناسه خود با کلیک بر روی دکمه مورد نظر در صورتی که مانعی برای ورود به سیستم وجود نداشته باشد، می توانید به سامانه وارد شوید. با توجه به اینکه تغییر کلمه عبور برای تمامی دانشجویان جدیدالورود الزامی می باشد، لذا برای آن دسته از دانشجویانی که اولین بار به سامانه وارد می شوند، با پیغامی مبنی بر تغییر کلمه عبور مواجه خواهند شد که در صورت کلیک بر روی دکمه OK وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهند شد که در اینجا لازم است رمز عبور و نام کاربری فعلی و جدید را برای تغییر رمز وارد نمایند.

 

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

در صورتی که رمز عبور و یا نام کاربری سامانه education.cfu.ac.ir را تغییر داده اید و به هر دلیلی این رمز را فراموش نموده اید، می توانید برای رفع مشکل به وجود آمده با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون عملی تربیت بدنیبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل – education.cfu.ac.ir

برای برخی از دانشجویان که به هر دلیل نیازمند گواهی اشتغال به تحصیل می باشند، این امکان در سیستم گلستان به وجود آمده است که با ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان بتوانند مراحل لازم را دنبال نمایند. مراحل زیر برای دریافت این گواهی به شرح زیر می باشد.

پس از ورود به سامانه، بر روی انتخاب پردازش 12460 (درخواست گواهی اشتغال به تحصیل) کلیک نمایید. سپس به ترتیب تب های مروبوط به آموزش- دانشجو- درخواست ها- درخواست گواهی اشتغال به تحصیل را همانند تصویر زیر پشت سر بگذرانید.

در صورتی که در ترم مورد نظر دانشجو وضعیت فعالی وجود داشته باشد فرم زیر برای آنان ارائه خواهد شد. برای انجام ثبت نام می توانند برای ثبت درخواست جدید روی عبارت درخواست جدید کلیک نمایند.

 

پس از اینکه فرم زیر باز شود، دانشجو می تواند اطلاعات مورد نیاز را به شرح زیر تکمیل نمایید.

دانشجو در این قسمت از سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان لازم است با توجه به نوع نیاز خود، برای گواهی اشتغال به تحصیل اقدام نماید. در صورتی که گزینه مورد نظر او در بین گزینه های ارائه شده موجود نمی باشد، می توانید از گزینه “سایر “استفاده نمایید. مطابق با راهنمای ارائه شده در رابطه با انتخاب شهر، اداره مورد نظر خود می توانید گواهی را انتخاب نمایید. برای ایجاد محدودیت در نام شهرها و ادارات کافی است قسمتی از نام را با علامت ./. (درصد) در ابتدای نام و همچنین آیکن ؟ (علامت سوال) انتخاب نموده و لیست شهرها و ادارات موجود در سیستم را انتخاب نمایید.

در صورتی که نام شهر و یا اداره مورد نظر شما در بین گزینه های موجود در سایت وجود ندارد، می توانید برای انتخاب نام شهر خود از گزینه سایر استفاده نموده و در فیلد مربوط به شهر و اداره سمت چپ، نام آن را تایپ نمایید. سایر گزینه های لازم نیز در ادامه باید تکمیل گردد. چنانچه گواهی شما نیازمند تایید باشد، تا زمانی که این گواهی مورد تایید قرار نگیرد، امکان چاپ آن برای شما وجود نخواهد داشت. همچنین تا زمانی که وضعیت گواهی شما به صورت عدم تائید می باشد، در واقع دانشجو می تواند برای حذف و اضافه درخواست خود را به تایید برساند.

 

 

برای اطلاع اززمان و نحوه ثبت نام آزمون عملی تربیت بدنیبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

راهنمای سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای انتخاب واحد

برای انجام انتخاب واحد، دانشجویان در ترم دوم می توانند اقدام نمایند. اما برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، با توجه به انجام انتخاب رشته توسط خود دانشگاه، تنها امکان تایید انتخاب واحد را خواهند داشت. در ادامه به راهنمای سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای انتخاب واحد و همچنین انجام ترمیم و حذف و اضافه اشاره خواهیم نمود.

پس از ورود به سایت می توانید از طریق این مسیر برای انتخاب واحد اقدام نمایید. دقت داشته باشید که ورود به این سامانه تنها در زمان تعیین شده این دانشگاه امکان پذیر خواهد بود.

 

ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان
ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

چناچه برای ترمیم ثبت نام می خواهید اقدام نمایید، از مسیر مشابه زیر می توانید وارد صفحه ترمیم شوید.

 

نحوه ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهگیان

پس از انتخاب هر یک از آنان وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد.

 

تصاویر مربوط به ثبت نام از بخش های مختلفی تشکیل شده است که شامل مواردی همچون مشخصات عمومی و دروس انتخابی، دروس قابل انتخاب می باشد.

برای وارد نمودن مشخصات عمومی لازم است اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی دانشجو، معدل معیار و حداکثر واحد قابل اخذوی را وارد نمایید. دروس انتخابی در جدول بالای این صفحه مربوط به کاربر عملیات اصلی ثبت نام و یا ترمیم می باشد. به طور کلی در شروع ثبت نام، دروس ثبت نام مقدماتی دانشجو (درصورت وجود ثبت نام مقدماتی) و در مرحله ترمیم، دروس ثبت نام اصلی دانشجو در این جدول نمایش داده می شود. در غیر این صورت جدول خالی خواهد بود.

منظور از دروس قابل انتخاب در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان این است که شماره دروس و همچنین تعدا کل واحدهای عملی آن ، پیش نیارها، همنیاز و متصاد درس، نظام خاص اخذ آن ، ظرفیت و همچنین تعداد ثبت نام ها در گروه درسی و بالاخره نام اساتید نیز قابل مشاهده می باشد. پس از انتخاب درس های خود می توانید از تعداد واخد های اخذ شده اطلاع یابید.

 

با ورود بهسایت گلستان دانشگاه فرهنگیانمی توانید بخش زیادی از کارهای دانشجویی خود از جمله حذف و اضافه، گرفتن انتقالی و مهمانی و یا انتخاب واحد در هر یک از ترم های تحصیلی را در این سامانه انجام دهید

 

 

در مورد سایتeducation.cfu.ac.ir چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با سایت education.cfu.ac.ir دارید؟ در این بخش قصد داریم اطلاعاتی جامع را در رابطه با سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir در اختیارتان قرار دهیم.

در حال حاضر ارائه خدمات الکترونیک در آموزش دانشجویان نقش بسزا و مهمی را ایفا می کنند.

از این رو، کلیه دانشگاه های کشور سعی در ایجاد و راه اندازی سایت هایی را برای ارائه انواع خدمات آنلاین و اینترنتی به دانشجویان و همین طور اساتید و کارکنان خود دارند.

از جمله این سامانه ها می توان به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir اشاره کرد.

سامانه ای که سال هاست مورد استفاده دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قرار دارد و با ارائه خدماتی مختلف انجام کارهای زیادی را برای دانشجویان، پرسنل دانشگاه و البته اساتید آسان کرده است.

تا پیش از این هر دانشجوی دانشگاه فرهنگیان حتی برای انتخاب واحد ساده در هر ترم تحصیلی باید به دانشگاه مراجعه می کرد و بعد از منتظر ماندن و اعصاب خردی و خسته شدن انتخاب واحد خود را انجام می داد.

اما دیگر با راه اندازی سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه education.cfu.ac.ir دیگر انجام این کار برای دانشجویان بسیار ساده و آسان شده است.

البته باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که سایت گلستان تنها مختص به دانشجویان، اساتید و پرسنل دانشگاه فرهنگیان نیست و سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های روزانه مانند دانشگاه تهران و دانشگاه پیام نور هم امکان استفاده از این سامانه کاربردی و مفید را برای انجام کارهای خود دارد.

اما در این نوشته منحصراً قصد داریم در رابطه با سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir توضیحاتی را خدمتتان ارائه کنیم.

در ادامه با معرفی خدمات و بخش های مختلف سامانه education.cfu.ac.ir در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

برای اطلاع از نحوه ورود و کار باسامانه شمیم دانشگاه فرهنگیانبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

معرفی بخش ها و خدمات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir

در مجموع باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که سامانه گلستان از همان ابتدای ورود دانشجو به دانشگاه فرهنگیان تا زمان فراغت از تحصیل وی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام کارهایی همچون ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در آغاز هر ترم تحصیلی، کارهای تسویه حساب، واریز شهریه ثابت و متغیر برای هر یک از ترم های زوج و فرد، اعتراض دانشجویان به نمره های اخذ شده در هر ترم تحصیلی، اطلاع از لیست دروس ارائه شده در هر ترم و البته ثبت اعتراض به نمره های اعلام شده از طرف اساتید را می توان در این سامانه جامع انجام داد.

بعلاوه، در سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir می توانید امکاناتی را برای جذب و پذیرش دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان پیدا کنید که در ادامه قصد ذکر آن ها را برای شما دوستان و همراهان عزیز داریم.

. دریافت لیست کامل نبودن مدارک تحصیلی دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان

. صادر کردن کارت موقت دانشجویی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی

. انجام ویرایش در اطلاعات شخصی دانشجویان ورودی این دانشگاه جامع

. ثبت کردن اطلاعات مربوط به دانشجویانی که بورسیه تحصیلی شده اند.

. مشخص کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با در نظر گرفتن موارد مهمی همچون وضعیت سربازی و نظام وظیفه فرد دانشجو، جنسیت و بورس به شکل خودکار

البته به جز موارد مذکور در بالا یکی دیگر از خدماتی که سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir به دانشجویان ارائه می کند امکان اطلاع از نمرات اخذ شده در هر ترم تحصیلی است.

به طوری که می توانید با ورود به این سامانه و بخش اطلاعات جامع دانشجو جدولی حاوی کلیه ترم های تحصیلی گذرانده را مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر یک از ترم ها می توانید نمره های نهایی اخذ شده در هر یک از ترم ها را به طور کامل مشاهده بفرمایید.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل و فرآیندها می توانید با مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مشورت کنید.

مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کنند.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل و فرآیندها می توانید با مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مشورت کنید.

مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کنند.

به جز این ها، ممکن است شماری از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان تمایل به انجام حذف اضطراری در زمان نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم دانشگاه ها را داشته باشند.

در سامانه education.cfu.ac.ir این امکان به راحتی برای دانشجویان فراهم است و آن ها می توانند با ورود به بخش حدف اضطراری دروس این کار را انجام دهند.

البته در صورت حذف اضطراری دیگر امکان بازگردانی شهریه درس برداشته شده برای دانشجویان وجود ندارد.

در این بخش، تنها با ذکر شماری از امکانات ارائه شده در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز بودیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع بخش ها و خدمات ارائه شده در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با این خدمات و امکانات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه کنند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری مصاحبه اعزام به خارج از کشور فرهنگیانبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به صورت تصویری

هر یک از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان می توانند بدون هیچ مانع و محدودیتی برای ورود به سامانه گلستان اقدام کرده و بخش زیادی از کارها و فعالیت های دانشجویی خود را در آن انجام می دهند.

در این بخش با ذکر راهنمای ورود به سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

به منظور ورود به این سامانه جامع و شناخته شده باید مراحل لازم را طی بفرمایید تا بدین ترتیب بتوانید از خدمات ارائه شده در آن نهایت استفاده و بهره را ببرید.

 

. در اولین قدم باید آدرس سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac را در مرورگر خود تایپ بفرمایید.

 

 

 

گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. بعد از باز شدن صفحه سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک بفرمایید.

 

 

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. در مرحله بعدی صفحه ای برای شما دوست عزیز دانشجوی دانشگاه فرهنگیان باز می شود که الزاماً‌ باید در آن کد امنیتی داده شده را تایپ کنید تا بدین ترتیب وارد سامانه شوید.

بعد از درج کد امنیتی داده شده توسط سیستم الزاماً باید بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

 

 

برای اطلاع از اسامی افراد و دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

انتخاب واحد سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. در قدم بعدی نوبت به درج گذر واژه و شناسه کاربری می رسد. با درج این دو مورد نوبت به کلیک بر روی گزینه ورود می رسد.

. با درج گذر واژه و شناسه کاربری و کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای برای شما دوست عزیز دانشجو باز می شود که می توانید در آن دو گزینه کلی پیشخوان خدمت و منوی کاربر را مشاهده بفرمایید.

 

 

اگر می خواهید بدانید که بهترین کشور برای اعزام به خارج از کشور فرهنگیانکجاست بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

ثبت نام در گلستان

 

 

با کلیک بر روی گزینه منوی کاربر می توانید به بخش آموزش دسترسی داشته باشید که در این بخش نیز زیر مجموعه های دیگری از جمله دانشجو، اطلاعات جامع دانشجو، گزارش های آموزش، نامه های اداری، شهریه، جلسه درس، امتحان و نمره نیز ارائه شده اند.

 

 

سایت گلستان

 

 

البته هر یک از این بخش های مذکور خود شامل بخش های دیگری هم می شوند که با ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید از خدمات ارائه شده در آن ها استفاده کنید.

. قسمت بعدی یا همان پیشخوان خدمت از پنج بخش مختلف شامل تقاضای انتقال مهمان در واحدها و مراکز داخلی، ترمیم، ثبت نام اصلی، درخواست بررسی مشکلات آموزشی و کارت دانشجویی تشکیل شده است.

هر یک از این بخش ها می توانند نیازهای شما دانشجوی عزیز را تا حد زیادی برآورده کنند.

 

 

برای اطلاع از منابع آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیانبر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

 

گلستان فرهنگیان

 

 

 

برای اطلاع ازبهترین رشته های دانشگاه فرهنگیانبر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

. در بخش ثبت نام هر یک ار دانشجویان می توانند کارهای مربوط به ثبت نام خود از جمله دریافت گزارش ثبت نامی و یا حذف یک یا چند مورد از دروس خود را انجام دهند.

 

 

 

سامانه دانشگاه فرهنگیان

 

 

. یکی دیگر از بخش های این سایت بخش ارزشیابی است. بخشی که از دو قسمت استاد و نظرسنجی تشکیل شده است.

با توجه به این اسامی حتماً متوجه شده اید که این بخش ها مخصوص شرکت در نظرسنجی و ارزشیابی به عمل آمده از اساتید است.

. در صورتی که دانشجویی تمایل به تغییر رمز دانشجویی خود را در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان دارد می تواند از طریق وارد شدن به بخش سیستم و در ادامه انتخاب گزینه کاربران رمز عبور خود را به وسیله انتخاب و کلیک بر روی گزینه انتخاب گذر واژه تغییر دهند.

 

 

برای اطلاع اززمان و نحوه استخدام مدرس در دانشگاه جامع فرهنگیانبر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ثبت نام غیرحضوری گلستان

 

 

البته دقت داشته باشید که به جز موارد مذکور در صفحه اصلی سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید اطلاعیه هایی را در رابطه با پذیرش افراد قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، زمان تعیین شده برای انتخاب واحد و تاریخ در نظر گرفته برای ثبت نام در دوره هایی به نام مهارت آموزی را مشاهده بفرمایید.

بعلاوه، اساتید مشغول به تدریس در دانشگاه های فرهنگیان می توانند از طریق سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نمره های دانشجویان خود در دروس های مختلف و همین طور تأیید کردن آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.

به جز این موارد می توانید در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac درخواست خود در رابطه با شورای پزشکی و موارد خاص را به ثبت برسانید.

البته برای انجام این کار باید از طریق منوی پیشخوان خدمت سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان اقدام کنید.

 

 

نکات مهم در رابطه با انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

برای انجام انتخاب واحد دانشگاه فرهنگیان حتما باید در زمان تعیین شده شروع به انتخاب واحد نمایید. این نکته مهم را مد نظر داشته باشید که برای انتخاب واحد حتما دروسی را انتخاب نمایید که با چارت درسی شما منطبق است و کد های مربوط به این دروس را در سامانه انتخاب واحد وارد نمایید تا دچار مشکلاتی همچون تطبیق دروس نشوید.

تعداد مجاز برای انتخاب واحد در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان منطبق با معدل شما خواهد بود. بنابراین در صورتی که از معدل بالای 17 برخوردار هستید، می توانید تعداد واحد بیش از 20 واحد را در صورت ارائه ، انتخاب نمایید. اما به این نکته توجه داشته باشید که دانشگاه فرهنگیان امکان فارغ التحصیلی قبل از تعداد ترم های تعیین شده را نخواهد داد و به همین دلیل تعداد زیاد انتخاب واحد شاید فشار بیشتری به شما وارد خواهد شد.

 

برای آشنایی با بخش های مختلف سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و کارآیی هر کدام از آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

سامانه education.cfu.ac.ir به چه منظوری استفاده می شد؟

از سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به جهت انجام مواردی مانند انجام امور دانشجویی همچون انتخاب واحد در هر ترم تحصیلی، حذف و اضافه و موارد دیگر استفاده می شود.

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به چه صورتی انجام می شود؟

برای اطلاع از نحوه ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا اساتید هم امکان استفاده از سامانه education.cfu.ac.ir را دارند؟

بله. اساتید هم برای انجام کارهایی همچون ثبت نمرات دانشجویان از این سامانه استفاده می کنند.

برای ثبت نام غیر حضوری آیا لازم است پس از ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان اطلاعات خود را بارگذاری نماییم؟

انجام ثبت نام غیر حضوری حتما لازم است به سامانه وارد شوید و مدارک خود را بارگذاری نمایید.