education.cfu.ac.ir

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir برای استفاده اساتید و دانشجویان راه اندازی شد. کلیه دانشجویان و اساتید می توانند با طی مراحل و فرآیندهایی از این سامانه جامع استفاده کنند. از جمله خدماتی که سامانه education.cfu.ac.ir ارائه می دهد ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای هر کدام از ترم های تحصیلی توسط دانشجویان است.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از خدمات سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و همین طور نحوه ورود به آن تأکید ما استفاده از کمک مشاوری خبره و کاردان برای استفاده از این سامانه است. مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در زمینه استفاده از این سامانه جامع و کاربردی یاری کند. برای دستیابی به این اطلاعات جامع و کامل می توانید با مشاوران خبره حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

با ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید بخش زیادی از کارهای دانشجویی خود از جمله حذف و اضافه، گرفتن انتقالی و مهمانی و یا انتخاب واحد در هر یک از ترم های تحصیلی را در این سامانه انجام دهید

 

 

در مورد سایت education.cfu.ac.ir چه می دانید؟

آیا اطلاعاتی در رابطه با سایت education.cfu.ac.ir دارید؟ در این بخش قصد داریم اطلاعاتی جامع را در رابطه با سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir در اختیارتان قرار دهیم.

در حال حاضر ارائه خدمات الکترونیک در آموزش دانشجویان نقش بسزا و مهمی را ایفا می کنند.

از این رو، کلیه دانشگاه های کشور سعی در ایجاد و راه اندازی سایت هایی را برای ارائه انواع خدمات آنلاین و اینترنتی به دانشجویان و همین طور اساتید و کارکنان خود دارند.

از جمله این سامانه ها می توان به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir  اشاره کرد.

سامانه ای که سال هاست مورد استفاده دانشجویان دانشگاه فرهنگیان قرار دارد و با ارائه خدماتی مختلف انجام کارهای زیادی را برای دانشجویان، پرسنل دانشگاه و البته اساتید آسان کرده است.

تا پیش از این هر دانشجوی دانشگاه فرهنگیان حتی برای انتخاب واحد ساده در هر ترم تحصیلی باید به دانشگاه مراجعه می کرد و بعد از منتظر ماندن و اعصاب خردی و خسته شدن انتخاب واحد خود را انجام می داد.

اما دیگر با راه اندازی سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه education.cfu.ac.ir دیگر انجام این کار برای دانشجویان بسیار ساده و آسان شده است.

البته باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که سایت گلستان تنها مختص به دانشجویان، اساتید و پرسنل دانشگاه فرهنگیان نیست و سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه های روزانه مانند دانشگاه تهران و دانشگاه پیام نور هم امکان استفاده از این سامانه کاربردی و مفید را برای انجام کارهای خود دارد.

اما در این نوشته منحصراً قصد داریم در رابطه با سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir توضیحاتی را خدمتتان ارائه کنیم.

در ادامه با معرفی خدمات و بخش های مختلف سامانه education.cfu.ac.ir در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

برای اطلاع از نحوه ورود و کار با سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

معرفی بخش ها و خدمات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir

در مجموع باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که سامانه گلستان از همان ابتدای ورود دانشجو به دانشگاه فرهنگیان تا زمان فراغت از تحصیل وی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام کارهایی همچون ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در آغاز هر ترم تحصیلی، کارهای تسویه حساب، واریز شهریه ثابت و متغیر برای هر یک از ترم های زوج و فرد، اعتراض دانشجویان به نمره های اخذ شده در هر ترم تحصیلی، اطلاع از لیست دروس ارائه شده در هر ترم و البته ثبت اعتراض به نمره های اعلام شده از طرف اساتید را می توان در این سامانه جامع انجام داد.

بعلاوه، در سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir می توانید امکاناتی را برای جذب و پذیرش دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان پیدا کنید که در ادامه قصد ذکر آن ها را برای شما دوستان و همراهان عزیز داریم.

. دریافت لیست کامل نبودن مدارک تحصیلی دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان

. صادر کردن کارت موقت دانشجویی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی

. انجام ویرایش در اطلاعات شخصی دانشجویان ورودی این دانشگاه جامع

. ثبت کردن اطلاعات مربوط به دانشجویانی که بورسیه تحصیلی شده اند.

. مشخص کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با در نظر گرفتن موارد مهمی همچون وضعیت سربازی و نظام وظیفه فرد دانشجو، جنسیت و بورس به شکل خودکار

البته به جز موارد مذکور در بالا یکی دیگر از خدماتی که سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir به دانشجویان ارائه می کند امکان اطلاع از نمرات اخذ شده در هر ترم تحصیلی است.

به طوری که می توانید با ورود به این سامانه و بخش اطلاعات جامع دانشجو جدولی حاوی کلیه ترم های تحصیلی گذرانده را مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر یک از ترم ها می توانید نمره های نهایی اخذ شده در هر یک از ترم ها را به طور کامل مشاهده بفرمایید.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل و فرآیندها می توانید با مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مشورت کنید.

مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کنند.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل و فرآیندها می توانید با مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مشورت کنید.

مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کنند.

به جز این ها، ممکن است شماری از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان تمایل به انجام حذف اضطراری در زمان نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم دانشگاه ها را داشته باشند.

در سامانه education.cfu.ac.ir این امکان به راحتی برای دانشجویان فراهم است و آن ها می توانند با ورود به بخش حدف اضطراری دروس این کار را انجام دهند.

البته در صورت حذف اضطراری دیگر امکان بازگردانی شهریه درس برداشته شده برای دانشجویان وجود ندارد.

در این بخش، تنها با ذکر شماری از امکانات ارائه شده در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز بودیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع بخش ها و خدمات ارائه شده در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با این خدمات و امکانات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه کنند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری مصاحبه اعزام به خارج از کشور فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

راهنمای ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به صورت تصویری

هر یک از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان می توانند بدون هیچ مانع و محدودیتی برای ورود به سامانه گلستان اقدام کرده و بخش زیادی از کارها و فعالیت های دانشجویی خود را در آن انجام می دهند.

در این بخش با ذکر راهنمای ورود به سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

به منظور ورود به این سامانه جامع و شناخته شده باید مراحل لازم را طی بفرمایید تا بدین ترتیب بتوانید از خدمات ارائه شده در آن نهایت استفاده و بهره را ببرید.

 

 

 

سایت گلستان فرهنگیان

 

 

. در اولین قدم باید آدرس سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac را در مرورگر خود تایپ بفرمایید.

 

 

 

گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. بعد از باز شدن صفحه سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک بفرمایید.

 

 

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. در مرحله بعدی صفحه ای برای شما دوست عزیز دانشجوی دانشگاه فرهنگیان باز می شود که الزاماً‌ باید در آن کد امنیتی داده شده را تایپ کنید تا بدین ترتیب وارد سامانه شوید.

بعد از درج کد امنیتی داده شده توسط سیستم الزاماً باید بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

 

 

برای اطلاع از اسامی افراد و دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

انتخاب واحد سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

 

. در قدم بعدی نوبت به درج گذر واژه و شناسه کاربری می رسد. با درج این دو مورد نوبت به کلیک بر روی گزینه ورود می رسد.

. با درج گذر واژه و شناسه کاربری و کلیک بر روی گزینه ورود صفحه ای برای شما دوست عزیز دانشجو باز می شود که می توانید در آن دو گزینه کلی پیشخوان خدمت و منوی کاربر را مشاهده بفرمایید.

 

 

اگر می خواهید بدانید که بهترین کشور برای اعزام به خارج از کشور فرهنگیان کجاست بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

ثبت نام در گلستان

 

 

با کلیک بر روی گزینه منوی کاربر می توانید به بخش آموزش دسترسی داشته باشید که در این بخش نیز زیر مجموعه های دیگری از جمله دانشجو، اطلاعات جامع دانشجو، گزارش های آموزش، نامه های اداری، شهریه، جلسه درس، امتحان و نمره نیز ارائه شده اند.

 

 

سایت گلستان

 

 

البته هر یک از این بخش های مذکور خود شامل بخش های دیگری هم می شوند که با ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید از خدمات ارائه شده در آن ها استفاده کنید.

. قسمت بعدی یا همان پیشخوان خدمت از پنج بخش مختلف شامل تقاضای انتقال مهمان در واحدها و مراکز داخلی، ترمیم، ثبت نام اصلی، درخواست بررسی مشکلات آموزشی و کارت دانشجویی تشکیل شده است.

هر یک از این بخش ها می توانند نیازهای شما دانشجوی عزیز را تا حد زیادی برآورده کنند.

 

 

برای اطلاع از منابع آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

 

گلستان فرهنگیان

 

 

 

برای اطلاع از بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید 

 

 

. در بخش ثبت نام هر یک ار دانشجویان می توانند کارهای مربوط به ثبت نام خود از جمله دریافت گزارش ثبت نامی و یا حذف یک یا چند مورد از دروس خود را انجام دهند.

 

 

 

سامانه دانشگاه فرهنگیان

 

 

. یکی دیگر از بخش های این سایت بخش ارزشیابی است. بخشی که از دو قسمت استاد و نظرسنجی تشکیل شده است.

با توجه به این اسامی حتماً متوجه شده اید که این بخش ها مخصوص شرکت در نظرسنجی و ارزشیابی به عمل آمده از اساتید است.

. در صورتی که دانشجویی تمایل به تغییر رمز دانشجویی خود را در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان دارد می تواند از طریق وارد شدن به بخش سیستم و در ادامه انتخاب گزینه کاربران رمز عبور خود را به وسیله انتخاب و کلیک بر روی گزینه انتخاب گذر واژه تغییر دهند.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس در دانشگاه جامع فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ثبت نام غیرحضوری گلستان

 

 

البته دقت داشته باشید که به جز موارد مذکور در صفحه اصلی سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید اطلاعیه هایی را در رابطه با پذیرش افراد قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، زمان تعیین شده برای انتخاب واحد و تاریخ در نظر گرفته برای ثبت نام در دوره هایی به نام مهارت آموزی را مشاهده بفرمایید.

بعلاوه، اساتید مشغول به تدریس در دانشگاه های فرهنگیان می توانند از طریق سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نمره های دانشجویان خود در دروس های مختلف و همین طور تأیید کردن آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.

به جز این موارد می توانید در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac درخواست خود در رابطه با شورای پزشکی و موارد خاص را به ثبت برسانید.

البته برای انجام این کار باید از طریق منوی پیشخوان خدمت سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان اقدام کنید.

 

 

برای آشنایی با بخش های مختلف سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و کارآیی هر کدام از آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

ثبت نام معلمان در سامانه سناد

Snd.medu.ir- سایت ثبت ارزشیابی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه

education.cfu.ac.ir – سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان

سامانه education.cfu.ac.ir به چه منظوری استفاده می شد؟ 

از سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به جهت انجام مواردی مانند انجام امور دانشجویی همچون انتخاب واحد در هر ترم تحصیلی، حذف و اضافه و موارد دیگر استفاده می شود.

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به چه صورتی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا اساتید هم امکان استفاده از سامانه education.cfu.ac.ir را دارند؟ 

بله. اساتید هم برای انجام کارهایی همچون ثبت نمرات دانشجویان از این سامانه استفاده می کنند.