ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه گلستان فرهنگیان education.cfu.ac.ir

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۶ دی ۱۴۰۱
سامانه گلستان فرهنگیان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه گلستان فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir جهت سهولت استفاده اساتید و دانشجویان به صورت حضوری و غیرحضوری راه اندازی شده است.

کلیه دانشجویان و اساتید دانشگاه‌های فرهنگیان در همه‌ی استان‌ها برای انجام کارهای خود باید از این سامانه استفاده کنند. از جمله خدماتی که سامانه گلستان فرهنگیان ارائه کرده است ثبت نام غیرحضوری برای هر کدام از ترم های تحصیلی توسط دانشجویان است.

با توجه به اهمیت اطلاع از خدمات سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و همین طور نحوه ورود به آن، تأکید ما استفاده از کمک مشاوری خبره و کاردان برای استفاده از این سامانه است.

مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در زمینه استفاده از این سامانه جامع و کاربردی یاری کند. برای دستیابی به این اطلاعات جامع و کامل می توانید با مشاوران خبره حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

سامانه گلستان فرهنگیان

 

 

جهت اطلاع از نحوه ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

راهنمای ورود به سامانه education.cfu.ac.ir

برای ورود به سیستم دانشگاهی گلستان باید از مرورگر اینترنت اکسپلورر (Internet Explorer) کامپیوتر استفاده کنید، پس از ورود به سیستم با تصویری همانند زیر روبه رو خواهید شد.

 

راهنمای سامانه گلستان فرهنگیان

همانطور که ملاحظه می نمایید برای ورود به سیستم، شما دو گزینه برای انتخاب خواهید داشت که در یک حالت می توانید محیط آزمایشی و در حالت دوم از محیط اصلی استفاده نمایید.

محیط آزمایشی برای هر کاربر در واقع همان محیط اصلی خواهد بود با این تفاوت که اطلاعات موجود در محیط آزمایشی یک کپی از اطلاعات اصلی در یک بانک اطلاعات مجازی است. به عبارتی با ورود به محیط آزمایشی و تعییر اطلاعات آن به هیچ وجه تغییری در اطلاعات اصلی ایجاد نمی شود.

در محیط آزمایشی با هر بار به روز رسانی سامانه گلستان education.cfu.ac.ir مجددا اطلاعات محیط اصلی در آن کپی می شود. بنابراین برای شروع کار با نرم افزار گلستان و یا تست پردازش هایی که از نتیجه ی آن مطمئن نیستید پیشنهاد می شود از محیط آزمایشی استفاده کنید.

پس از کلیک بر روی ورود به سیستم و یا محیط آزمایشی، وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد. در این صفحه باید کد امنیتی که به شما نشان داده می‌شود را در کادر خالی وارد کنید و سپس بر روی ارسال کلیک نمایید.

راهنمای ورود به سامانه گلستان

چنانچه کد امینتی ارائه شده در این صفحه را به درستی وارد نموده باشید، سیستم امکان ورود به سایت سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان را به شما خواهد داد که پس از وارد نمودن نام کاربری و همچنین رمز عبور یا همان شناسه خود، می توانید مجددا به سیستم راه یافته و اطلاعات خود را وارد نمایید.

آموزش ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

پس از وارد نمودن رمز عبور و شناسه خود با کلیک بر روی دکمه مورد نظر در صورتی که مانعی برای ورود به سیستم مانند معتبر بودن نام کاربری و رمز عبور یا موانع دیگر وجود نداشته باشد، می توانید به سامانه وارد شوید.

با توجه به اینکه تغییر کلمه عبور برای تمامی دانشجویان جدیدالورود الزامی می باشد، لذا برای آن دسته از کاربرانی که اولین بار به سامانه وارد می شوند، با پیغامی مبنی بر تغییر کلمه عبور مواجه خواهند شد که در صورت کلیک بر روی دکمه OK وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهند شد که در اینجا لازم است رمز عبور و نام کاربری فعلی و جدید را برای تغییر رمز وارد نمایند.

سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

توجه: حتی برای کاربران ارشد سیستم گلستان، امکان اینکه کلمه ی عبور کاربران را مشاهده کنند وجود ندارد. هنگامی که رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کردید می‌توانید به کاربر ارشد سیستم در دانشگاه خودتان مراجعه کنید تا برای شما یک کلمه ی عبور جدید تعریف کنند.

بعد از مشخص کردن رمز عبور جدید از طرف کاربر ارشد سیستم، با اولین ورود، دوباره با پیام تغییر رمز عبور مواجه خواهید شد که باید رمز تعیین شده توسط کابر ارشد را تغییر داده و رمز عبور جدیدی را انتخاب کنید.

در صورتی که رمز عبور و یا نام کاربری سامانه education.cfu.ac.ir را تغییر داده اید و به هر دلیلی این رمز را فراموش نموده اید، می توانید برای رفع مشکل به وجود آمده با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای اطلاع از بهترین رشته های دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید. 

 

راهنمای دریافت گواهی اشتغال به تحصیل

برای برخی از دانشجویان که به هر دلیل نیازمند گواهی اشتغال به تحصیل می باشند، این امکان در سامانه گلستان فرهنگیان به وجود آمده است که با ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان بتوانند مراحل لازم جهت اخذ گواهی را انجام دهند. مراحل دریافت گواهی به شرح زیر می باشد:

پس از ورود به سامانه، بر روی انتخاب پردازش 12460 (درخواست گواهی اشتغال به تحصیل) کلیک نمایید. برای دریافت گواهی مراحل زیر را طی کنید: آموزش- دانشجو- درخواست ها- درخواست گواهی اشتغال به تحصیل 

راهنمای سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای انتخاب واحد

برای انجام انتخاب واحد دانشجویان از ترم دوم می توانند اقدام نمایند. اما برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، با توجه به انجام انتخاب رشته توسط خود دانشگاه، تنها امکان تایید انتخاب واحد را خواهند داشت.

با ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید بخش زیادی از کارهای دانشجویی خود از جمله حذف و اضافه، گرفتن انتقالی و مهمانی و یا انتخاب واحد در هر یک از ترم های تحصیلی را در این سامانه انجام دهید…

برای کسب اطلاع از شرایط انتخاب واحد سامانه گلستان روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

در مورد سامانه گلستان فرهنگیان چه می دانید؟

در این بخش قصد داریم اطلاعاتی جامع را در رابطه با سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir در اختیارتان قرار دهیم. در حال حاضر ارائه خدمات الکترونیک در آموزش دانشجویان تاثیر بسزایی دارد.

تا پیش از این، هر دانشجوی دانشگاه فرهنگیان حتی برای انتخاب واحد ساده در هر ترم تحصیلی باید به دانشگاه مراجعه می کرد و بعد از منتظر ماندن و اعصاب خوردی و خسته شدن انتخاب واحد خود را انجام می داد.

اما دیگر با راه اندازی سیستم گلستان دانشگاه فرهنگیان یا همان سامانه education.cfu.ac.ir دیگر انجام این کار برای دانشجویان بسیار ساده و آسان شده است.

در ادامه با معرفی خدمات و بخش های مختلف این سامانه در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

معرفی بخش ها و خدمات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir

در مجموع باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که سامانه گلستان از همان ابتدای ورود دانشجو به دانشگاه فرهنگیان تا زمان فراغت از تحصیل وی مورد استفاده قرار می گیرد.

انجام کارهایی همچون ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در آغاز هر ترم تحصیلی، کارهای تسویه حساب، واریز شهریه ثابت و متغیر برای هر یک از ترم های زوج و فرد، اعتراض دانشجویان به نمره های اخذ شده در هر ترم تحصیلی، اطلاع از لیست دروس ارائه شده در هر ترم و البته ثبت اعتراض به نمره های اعلام شده از طرف اساتید را می توان در این سامانه جامع انجام داد.

بعلاوه، در سیستم جامع دانشگاهی گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac.ir می توانید امکاناتی را برای جذب و پذیرش دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان پیدا کنید که در ادامه قصد ذکر آن ها را برای شما دوستان و همراهان عزیز داریم.

 • دریافت لیست کامل نبودن مدارک تحصیلی دانشجویان جدیدالورود به دانشگاه فرهنگیان
 • صادر کردن کارت موقت دانشجویی برای دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته های مختلف تحصیلی
 • انجام ویرایش در اطلاعات شخصی دانشجویان ورودی این دانشگاه جامع
 • ثبت کردن اطلاعات مربوط به دانشجویانی که بورسیه تحصیلی شده اند.
 • مشخص کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام با در نظر گرفتن موارد مهمی همچون وضعیت سربازی و نظام وظیفه فرد دانشجو، جنسیت و بورس به شکل خودکار
 • اطلاع از نمرات اخذ شده در هر ترم تحصیلی

می توانید با ورود به این سامانه و بخش اطلاعات جامع دانشجو، جدولی حاوی کلیه ترم های تحصیلی گذرانده را مشاهده کنید که با کلیک بر روی هر یک از ترم ها می توانید نمره های نهایی اخذ شده در هر یک از ترم ها را به طور کامل مشاهده بفرمایید.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل و فرآیندها می توانید با مشاوری کاردان و خبره در این رابطه مشورت کنید. مشاوری که بتواند با ارائه اطلاعات لازم شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کند.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند شما را در امر انتخاب واحد و ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان یاری کنند.

به جز این ها، ممکن است شماری از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های فرهنگیان تمایل به انجام حذف اضطراری در زمان نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم دانشگاه ها را داشته باشند.

در سامانه education.cfu.ac.ir این امکان به راحتی برای دانشجویان فراهم است و آن ها می توانند با ورود به بخش حذف اضطراری دروس این کار را انجام دهند. البته در صورت حذف اضطراری، دیگر امکان بازگردانی شهریه درس برداشته شده برای دانشجویان وجود ندارد.

در این بخش، تنها با ذکر شماری از امکانات ارائه شده در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز بودیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع بخش ها و خدمات ارائه شده در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید با مشاوران حاضر در تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با این خدمات و امکانات ارائه شده در سامانه education.cfu.ac.ir خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه کنند.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری مصاحبه اعزام به خارج از کشور فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

راهنمای تصویری ورود به سامانه گلستان

هر یک از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان می توانند بدون هیچ مانع و محدودیتی برای ورود به سامانه گلستان اقدام کرده و بخش زیادی از کارها و فعالیت های دانشجویی خود را انجام دهند.

به منظور ورود به این سامانه جامع و شناخته شده باید مراحل لازم را طی کنید تا بتوانید از خدمات ارائه شده در آن نهایت استفاده را ببرید.

. در اولین قدم باید آدرس سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان به آدرس education.cfu.ac را در مرورگر خود تایپ کنید.

 

گلستان دانشگاه فرهنگیان

 

. بعد از باز شدن صفحه سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید.

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

در مرحله بعدی صفحه ای برای شما باز می شود که الزاماً‌ باید در آن، کد امنیتی داده شده را تایپ کنید تا بدین ترتیب وارد سامانه شوید. بعد از درج کد امنیتی داده شده توسط سیستم، باید بر روی گزینه ارسال کلیک کنید.

 

برای اطلاع از اسامی افراد و دانشجویان پذیرفته شده در دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

 ورود و انتخاب واحد در گلستان دانشگاه فرهنگیان

. در قدم بعدی نوبت به درج گذر واژه و شناسه کاربری می رسد. با درج این دو مورد نوبت به کلیک بر روی گزینه ورود می رسد.

. با درج گذر واژه و شناسه کاربری و کلیک بر روی گزینه ورود، صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید در آن دو گزینه کلی پیشخوان خدمت و منوی کاربر را مشاهده بفرمایید.

 

اگر می خواهید بدانید که بهترین کشور برای اعزام به خارج از کشور فرهنگیان کجاست بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

ثبت نام در گلستان

 

با کلیک بر روی گزینه منوی کاربر می توانید به بخش آموزش دسترسی داشته باشید که در این بخش نیز زیر مجموعه های دیگری از جمله دانشجو، اطلاعات جامع دانشجو، گزارش های آموزش، نامه های اداری، شهریه، جلسه درس، امتحان و نمره نیز ارائه شده اند.

 

سایت گلستان

 

البته هر یک از این بخش های مذکور، خود شامل بخش های دیگری هم می شوند که با ورود به سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید از خدمات ارائه شده در آن ها استفاده کنید.

قسمت بعدی یا همان پیشخوان خدمت از پنج بخش مختلف شامل تقاضای انتقال مهمان در واحدها و مراکز داخلی، ترمیم، ثبت نام اصلی، درخواست بررسی مشکلات آموزشی و کارت دانشجویی تشکیل شده است.

هر یک از این بخش ها می توانند نیازهای شما دانشجوی عزیز را تا حد زیادی برآورده کنند.

 

برای اطلاع از منابع آزمون اعزام به خارج از کشور فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

گلستان فرهنگیان

 

. در بخش ثبت نام هر یک از دانشجویان می توانند کارهای مربوط به ثبت نام خود از جمله دریافت گزارش ثبت نامی و یا حذف یک یا چند مورد از دروس خود را انجام دهند.

 

سامانه دانشگاه فرهنگیان

 

یکی دیگر از بخش های این سایت بخش ارزشیابی است. بخشی که از دو قسمت استاد و نظرسنجی تشکیل شده است.

با توجه به این اسامی حتماً متوجه شده اید که این بخش ها مخصوص شرکت در نظرسنجی و ارزشیابی به عمل آمده از اساتید است.

در صورتی که دانشجویی تمایل به تغییر رمز دانشجویی خود را در سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان دارد، می تواند از طریق وارد شدن به بخش سیستم و در ادامه انتخاب گزینه کاربران رمز عبور خود را به وسیله انتخاب و کلیک بر روی گزینه انتخاب گذر واژه تغییر دهند.

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس در دانشگاه جامع فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

ثبت نام غیرحضوری گلستان

 

البته دقت داشته باشید که به جز موارد مذکور در صفحه اصلی سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان می توانید اطلاعیه هایی را در رابطه با پذیرش افراد قبول شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، زمان تعیین شده برای انتخاب واحد و تاریخ در نظر گرفته برای ثبت نام در دوره هایی به نام مهارت آموزی را مشاهده بفرمایید.

بعلاوه، اساتید مشغول به تدریس در دانشگاه های فرهنگیان می توانند از طریق سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان برای ثبت نمره های دانشجویان خود در دروس های مختلف و همین طور تأیید کردن آن ها اقدامات لازم را انجام دهند.

به جز این موارد می توانید در سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac درخواست خود در رابطه با شورای پزشکی و موارد خاص را به ثبت برسانید. البته برای انجام این کار باید از طریق منوی پیشخوان خدمت سامانه گلستان فرهنگیان اقدام کنید.

 

 

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای آشنایی با بخش های مختلف سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان و کارآیی هر کدام از آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

سیستم جامع گلستان فرهنگیان

مدارک لازم برای دانشگاه فرهنگیان

منابع آزمون اعزام به خارج فرهنگیان

اعلام اسامی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان

رشته های دانشگاه فرهنگیان اصفهان

بهترین کشور برای اعزام به خارج فرهنگیان کجاست؟

فیش حقوقی فرهنگیان

سامانه گلستان فرهنگیان

4.4/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه education.cfu.ac.ir به چه منظوری استفاده می شد؟ 

از سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به جهت انجام مواردی مانند انجام امور دانشجویی همچون انتخاب واحد در هر ترم تحصیلی، حذف و اضافه و موارد دیگر استفاده می شود.

ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به چه صورتی انجام می شود؟ 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام غیرحضوری سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا اساتید هم امکان استفاده از سامانه education.cfu.ac.ir را دارند؟ 

بله. اساتید هم برای انجام کارهایی همچون ثبت نمرات دانشجویان از این سامانه استفاده می کنند.

 

نظرات

6 دیدگاه دربارهٔ «سامانه گلستان فرهنگیان education.cfu.ac.ir»

 1. Avatar photo میثم گفت:

  سلام ببخشین من کد 11 فرهنگیان قبول شده بودم الانم پذیرش نهایی شدم
  ثبت ناممون از سایت گلستان انجام میشه؟
  اگه اینطوره می ثبت نام صورت میگیره؟
  و این که ما نیمسال دوم حساب میشیم؟

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام سامانه گلستان فرهنگیان education.cfu.ac.ir هست.

 2. Avatar photo علی گفت:

  سلام ببخشید کافی نتی که برایم مشخصات را وارد کرده بعضی از مشخصات را اشتباه ثبت کرده الان ممنون می شوم راهنمایی کنید برای تصحیح اطلاعات چه کار کنم!

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام باید با واحد دانشگاهی هماهنگ گنید تا بصورت حضوری مدارک را تحویل دهید

 3. Avatar photo زهرا گفت:

  من وقتی میخوام وارد بشم میزنه رمز عبور یا شناسه کاربری اشتباهه اما رمز عبور کد ملی و شناسه هم کد داوطلبیمه با مرورگرهای مختلفم امتحان کردم نشد علت چیه؟

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام روز بخیر برای ورود به سامانه گلستان مرورگر رو عوض کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • نحوه دریافت گواهی ضمن خدمت فرهنگیان

  نحوه دریافت گواهی ضمن خدمت فرهنگیان + راهنما تصویری | irantahsil

  افرادی که در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل هستند، ممکن است در ارتباط با نحوه دریافت گواهی ضمن خدمت فرهنگیان سؤال داشته باشند. مزایای دریافت گواهی دوره‌های ضمن خدمت این است که افراد می‌توانند برای رتبه‌بندی و افزایش حقوق خود...
 • شرایط  سنی دانشگاه فرهنگیان

  شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان 1403 + آخرین تغییرات | ایران تحصیل

  شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان 1403 مشخص شده است. افراد بسیاری علاقه مند به ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان هستند. به همین دلیل، آگاهی متقاضیان از شرایط پذیرش در این مرکز ضروری است، زیرا دانشگاه فرهنگیان مانند دانشگاه شهید رجایی و...
 • ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 1403 + شرایط، مدارک و مصاحبه | irantahsil

  ثبت نام دانشگاه فرهنگیان هر ساله پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می شود. در آن کلیه داوطلبانی که در کارنامه سراسری کنکور مجاز به انتخاب رشته شدند، مجاز به انتخاب رشته‌ در دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم...
 • شرایط تطبیق واحد دانشگاه فرهنگیان

  شرایط تطبیق واحد دانشگاه فرهنگیان + قانون جدید 1402

  معمولاً دانشجویان زیادی در طول سال تحصیلی قصد دارند رشته یا دانشگاه خود را تغییر دهند. آن‌ها می‌توانند دروس عمومی و تخصصی گذرانده شده در دانشگاه قبلی خود را در صورت امکان در دانشگاه و رشته جدید تطبیق دهند. این...
تماس با مشاور