ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲

ثبت نام دوره تکمیلی بسیج
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اگر شما هم از آن دسته از مشمولان خدمت سربازی هستید که به دنبال گذراندن یک دوره آموزشی کوتاه مدت هستید، پیسنهاد می کنیم در ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ شرکت کنید. زمان برگزاری دوره تکمیلی بسیج توسط نیروی سپاه پاسداران اعلام می شود. برای آگاهی از سوالات امتحان دوره تکمیلی بسیج دانشجویی و دانش آموزی و کسب اطلاع از شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در ادامه بیشتر توضیح می دهیم.

 

 

برای دریافت اطلاعات درباره نحوه ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ – مهم ترین مدارک و شرایط لازم جهت کسب برگ سبز و نحوه محاسبه کسری خدمت با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲

 

نحوه ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲

نحوه ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲

 

در همین ابتدای کار باید بگوییم اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به زودی زمان اعزام به خدمتتان است و از گذراندن دوره آموزشی سربازی نظام وظیفه  واهمه دارید و یا از آن فراری هستید، خبر خوشی داریم. یکی از روش های راحت و جایگزین که دوره آموزشی را برای شما بسیار کوتاه تر می کند، ثبت نام دوره تکمیلی بسیج دانشجویی یا دانش آموزی است. حتما کنجکاو شدید و می پرسید چطور چنین چیزی ممکن است؟ 

ماجرا از این قرار است که افرادی که در زمان برگزاری دوره تکمیلی بسیج در کلاس ها و آموزش های ویژه ایی شرکت کنند، تنها 15 روز از دوره آموزشی را در پادگان می گذرانند. به طور کلی دوره کفایت آموزشی از دو بخش تقسیم شده است. ابتدا متقاضیان در یک دوره 30 روزه در ساعات مقرری و هر روز هفته در یک سری از کلاس ها شرکت می کنند. مکان برگزاری این جلسات در شهر یا محل سکونت فرد و به انتخاب خود اوست.

سپس، با گذشت حدود شش ماه از دوره اول، چنانچه قصد اعزام به خدمت داشته باشید، نسبت به دانلود دفترچه خدمت سربازی اقدام می کنید. در این زمان از طرف گردان امام حسین معرفی نامه ایی برای شما ارسال می شود که از شما خواسته می شود تا در دوره دوم که 15 روز می باشد شرکت کنید و تحت آموزش های خاصی قرار بگیرید. البته تنها در صورتی گواهینامه تکمیل دوره را خواهد گرفت که به سوالات امتحان آن پاسخ دهید.

 

 

شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره

 

شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره

شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره

 

تا به اینجا یکی از مزایای ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ را متوجه شدیم و آن هم کوتاه شدن دوره آموزشی در پادگان ها به 15 روز بود. یک مزیت دیگر که برای بسیاری از جوانان اهمیت دارد، این است که دیگر نیازی به تراشیده موها در این دوره نیست. البته یک نکته مهم را فراموش نکنیم، و آن هم اینکه دوره مذکور تنها مخصوص نیروی سپاه پاسداران می باشد و سایر ارگان ها همچون نیروی انتظامی یا ارتش قانونی در این مورد ندارند.

علاوه بر این، افرادی که بعد از ثبت نام دوره تکمیلی بسیج آن را با موفقیت طی می کنند، بسیار راحت تر به استخدام سپاه در می آیند. این خود انگیزه بالایی به بسیاری از مشمولان برای شرکت در این دوره ها را می دهد، چرا که فضای بسیار دوستانه و کمتر بودن وظایف سنگین باعث شده است که جوانان بسیاری مایل باشند که در این ارگان کار کنند. به طور کلی سپاه پاسداران از محبوب ترین نیروهای نظامی در میان کارکنان و سربازان می باشد.

بنابراین اگر شما جذب سپاه نشوید و ارگان هایی مانند نیروی انتظامی یا ارتش دوره آموزشی را بگذرانید، این دوره دیگر چندان به کارتان نمی آید. البته در برخی موارد کسری های نسبی اتخاذ می شود که تشخیص آن با مسئولین ذیصلاح است. همچنین تعداد برگزاری دوره ها در سال چندان مشخص نیست، اما تشکیل حداقل یکبار آن حتمی است. بنابراین متقاضیان باید شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره آگاه باشند. 

 

 

مزایای دوره تکمیلی بسیج 

 1. عدم نیاز به تحصیلات: فرقی نمی کند که شما دانش آموز، دانشجو هستید، سیکل، دیپلم، لیسانس و یا ارشد دارید. تنها لازم است که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ اقدام کنید و در همه کلاس ها حضور داشته باشید و آزمون نهایی را با موفقیت پشت سر بگذارید. البته دوره تکمیلی بسیج دانشجویی و دانش آموزی نیز به نوبه خود با مدیریت مدرسه و دانشگاه برگزار می گردد.
 2.  تعیین محل و زمان برگزاری دوره تکمیلی بسیج به انتخاب خود متقاضی: شخص می تواند در هر جایی که مایل است و حتی نزدیکترین محل به منزل خود، بر سر کلاس ها حاضر شود. همچنین نیازی نیست که در دقیقه نود یعنی نزدیک به روزهای اعزام به فکر ثبت نام دوره تکمیلی بسیج باشید. شما در هر زمانی می توانید در دوره شرکت کنید. 
 3.  کسری خدمت: یک امتیاز بزرگ شرکت در این دوره ها این است که برای اخذ کسری خدمت سربازی دیگر با مشکلی مواجه نخواهید بود. این در حالی است که بسیاری از مشمولان به دلایل متعددی برای این مورد دچار دردسرها و مشکلاتی می شوند. اگر می خواهید از طریق گذراندن این دوره کسری خدمت بگیرید، باید با استعلام و اخذ کسری خدمت بسیج نظام وظیفه آشنا باشید. برای این منظور می توانید از مشاورین ما در ایران تحصیل راهنمایی بگیرید. 
 4. عدم نیاز به عضویت در کمیته امداد یا بنیاد شهید: همانطور که می دانید در بسیاری از موارد داشتن مدارکی مبنی بر فرزند شهید، جانباز یا ایثارگر یک امتیاز محسوب می شود و یا حتی امتیاز دارد. اما ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲برای تمامی افراد جامعه بلامانع است و تفاوتی بین افراد نیست.
 5. عدم نیاز به گذراندن دوره آموزشی در پادگان ها: این مورد نیز قبلا توضیح داده شد. 

 

 

مراحل برگزاری و سوالات امتحان دوره تکمیلی بسیج

برای گذراندن این دوره افراد باید دقت داشته باشند که داشتن کارت بسیج عادی ضروری است. بدین ترتیب که فرد باید از قبل در یکی از پایگاه های بسیج عضو شده و کارت بسیج عادی را دریافت نماید. سپس در صورت حضور فعالانه پس از مدتی به وی کارت فعال بسیج داده می شود. در این مرحله، می توان برای ثبت نام دوره تکمیلی بسیج به حوزه مقاومت بسیج محله خود مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهد. 

در مراحله بعدی، عضوهای این دوره در روزهای شنبه الی پنجشبه در کلاس های که برایتان در نظر گرفته شده است حضور می یابند. مدت زمان هر جلسه در حدود 4-5 ساعت است که غالبا عصرها برگزار می شود. در روزهای جمعه نیز ساعت کمتری اختصاص می یابد. البته این شرایط به دوره 30 روزه مربوط می شود. اما در دوره 15 روزه بعدی شرایط کمی متفاوت می شود، چرا که کلاس ها به صورت شبانه روزی خواهد بود.

حال که تمام کلاس ها و آموزش ها طی شد، نوبت به آزمون نهایی می رسد. شما تنها در صورتی می توانید از تسهیلات دوره تکمیلی بسیج یا کفایت آموزشی بهره ببرید که در گرفتن کارت سبز موفق باشید. شرط گرفتن آن هم قبولی در آزمون است. اگر می خواهید لیست سوالات امتحان دوره تکمیلی بسیج را دریافت کنید و یا از شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره آگاهی یابیدف می توانید با شماره های درج شده با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به چگونگی و نحوه ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ و همچنین شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره پرداخته شد. چنانچه قصد دارید که در مورد سوالات و زمان برگزاری دوره تکمیلی بسیج دانشجویی و دانش آموزی اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید با همکاران ما در سامانه ایران تحصیل تماس گرفته و هر گونه سوال یا ابهام خود را در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 1 شب مطرح فرمایید. 

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام امریه قرارگاه خاتم الانبیا چیست؟

اطلاع از نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج فعال و عادی

معرفی سامانه دریافت کد رهگیری بسیج فعال

شرایط توجیه غیبت سربازی

ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲

 

3.6/5 - (16 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

روند ثبت نام دوره تکمیلی بسیج ۱۴۰۲ چگونه است؟

متقاضیان می توانند در محل سکونت خود و یا مکانی که تمایل دارند به یکی از پایگاه های مقاومت مراجعه کرده و در کلاس ها حضور یابند.

دوره تکمیلی بسیج دانشجویی و دانش آموزی چیست؟

برای اطلاع از شرایط، زمان برگزاری و راهنمای شرکت در دوره تکمیلی بسیج دانشجویی و دانش آموزی و تمامی رده ها می توانید از طریق شماره های مندرج در جدول با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید .

چگونه از زمان برگزاری دوره تکمیلی بسیج مطلع شویم؟

به طور معمول زمان برگزاری این دوره ها بصورت فراخوان اعلام می شود و در پایان بسیجیان باید به سوالات امتحان دوره تکمیلی پاسخ دهند.

نظرات

 1. Avatar photo
  فرزاد
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام من متولد 84هستم و قبلاً تو حوضه های بسیجی نبودم و این ماه یعنی خرداد ماه میخواستم دفترچه تحویل بدم آیا شامل گرفتن کارت سبز میشم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام دوست عزیز منظور از کارت سبز برگه ی اعزام میباشد، منظورتون رو واضحتر بفرمایید

   • Avatar photo
    فرزاد
    ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶

    منظورم همان کارت سبز بسیجی هست که آیا شامل گرفتن میشم

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۸

     سلام دوست عزیز بله شما این امتیاز رو خواهید داشت.

 2. Avatar photo
  اکبر
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام و خسته نباشید بنده ۴۶سال دارم وسه فرزند وقانون جدید معافیت سربازی شامل بنده میشودوکارت فعال بسیج دارم،ایابرای دریافت کارت معافیت سربازی بنده هم بایددوره های مقدماتی و تکمیلی بسیج را نیزبگذرانم؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام
   خیر

 3. Avatar photo
  میکاعیل
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۸

  سلام

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۸

   وقت بخیر
   بفرمایید

 4. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام
  من متولد فروردین ۸۴ هستم یعنی الان ۱۸سال تمامم،کلاس 12 هستم امسال دیپلم میگیرم و بعد دیپلم درسمو ادامه نمیدم ،من تا الان بسیج ثبت نام نکردم آیا فرصت دارم برای ثبت نام بسیج و دوره تکمیلی بسیج؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام وقت بخیر
   اگر عملکرد خوبی داشته باشید بله امکان پذیر میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  سید مجتبی حکیمی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۲

  سلام.
  ببخشید آیا اتباع خارجی میتوانند عضو بسیج باشند؟
  لطفا راهنمائی کنید 🙏🏻
  خیلی دوست دارم عضو بسیج باشم.

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام بله

 6. Avatar photo
  سید مجتبی حکیمی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام.
  ببخشید آیا اتباع میتوانند عضو بسیج باشند؟
  لطفا راهنمائی کنید 🙏🏻
  خیلی دوست دارم عضو بسیج باشم.

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام بله

 7. Avatar photo
  Arshia
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام من ۱۳ ساله هستم می توانم توی کلاس ها شرکت کنم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق پایگاه مقاومت بسیج ناحیه پیگیری نمایید.

 8. Avatar photo
  محمد
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام من ۱۴ سالمه میتونم به دوره تکمیلی بروم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام دوست عزیز، بله شما مجاز به شرکت در دوره ی تکمیلی بسیج میباشید.

 9. Avatar photo
  کمیل
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  سلام
  من اگر بخوام ثبت‌نام اینترنتی بکنم چطور واز چه سایتی وارد بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام دوره ی تکمیلی بسیج به صورت کاملا حضوری و مراجعه به پایگاه مقاومت بسیج در استان محل سکونت انجام می شود و به صورت اینترنتی نمی باشد .

 10. Avatar photo
  کمیل
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من اگر بخوام ثبت‌نام اینترنتی بکنم چطور واز چه سایتی وارد بشم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام دوره ی تکمیلی بسیج به صورت کاملا حضوری و مراجعه به پایگاه مقاومت بسیج در استان محل سکونت انجام می شود و به صورت اینترنتی نمی باشد .

 11. Avatar photo
  حسین
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  سلام وقت بخیر چهت ثبت نام دربسیج امنیت چگونه وکجا مراجعه کنیم.باتشکر

  • Avatar photo
   مشاور کریمی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام معاون بسیج تون بایددرخواست بده وانجام بده برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. Avatar photo
  امیر طهماسبی
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام جنابعالی

  خسته نباشید

  خواستم یک سوال از شما بپرسم جناب
  آیا جمهوری اسلامی
  ایران، نیروی داوطلبی برای شرکت در جنگ جبهه فلسطین در مقابله با صهیونیست ها و مشرکین به غزه اعزام میکند؟؟ اگر داوطلب شویم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت به خیر
   از طریق پایگاه مقاومت بسیج پیگیری نمایید.

 13. Avatar photo
  محمد عیسی محمدی
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  باسلام خدمت شما مؤمنان بنده محمد عیسی محمدی هستم اتباع افغانستانی من علاقه مندی به جمهوری اسلامی ایران هستم و میخوام عضو بسیج بیشم من یک بار ثبت نام کرد اما گفت با مدارک افغانستانی نمیشه کارت بسیج صادر کرد آیا با برگه سرشماری میشه کارت بسیج صادر کرد لطفا برای من اطلاع دهید من دوست دارم به جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران خدمت کنم ممنون از شما یا علی تلفن همراه

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 14. Avatar photo
  عباس
  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  پایگاه های بسیج در شهریار کجاها هست

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام گوگل کنید

 15. Avatar photo
  معین شیرزاده
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام من ۱۳ ساله هستم میتونم عضو بسیج بشم?

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام بله می تونید

 16. Avatar photo
  معین
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام ۱۳ ساله ها هم میتونن برن بسیج

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

   سلام وقت بخیر . از طریق پایگاههای بسیج

 17. Avatar photo
  محمد
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام بنده 30 بهمن ماه معافیت تحصیلیم که 2.5 سال برای گرفتن فوق دیپلم بود تموم میشه ایا میتونم دوره تکمیلی برم، لطفا راهنماییم کنید

  و هنوز2 ترم مونده ایا میتونم دوباره معافیتم رو تمدید کنم

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام بله مجازید

 18. Avatar photo
  محمدرضا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام من 15سالمه میشه برم بسیج؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام بله میتونی از پایگاه اقدام کنی

 19. Avatar photo
  مبين
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام وقتتون بخیر
  من اکنون در شرف فارغ التحصیلی از دانشگاه هستم و تا موقعه ای که کارای فارغ التحصیلی ام تمام بشه و جواب درخواست امریه خدمتم بیاد شاید دوسه ماهی طول بکشه
  در عرض این 3 ماه، میشه دوره آموزشی 45 روزه از طرف بسبج برم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر شما شرایط لازمه را برای شرکت در دوره 45 روزه بسیج را ندارید

 20. Avatar photo
  امیرحسین
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام خسته نباشید ببخشید یه ماه مونده معافیت تحصیلیم تموم بشه و من دارم میرم دوره تکمیلی بسیج برام مشکل نمیشه .؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر نمیباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 21. Avatar photo
  امیرحسین
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  سلام خسته نباشید ببخشید یه ماه مونده معافیت تحصیلیم تموم بشه و من دارم میرم دوره تکمیلی بسیج برام مشکل نمیشه ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر دوره تکمیلی بسیج سه سال است.وشما معایت تحصیلی ندارید.

 22. Avatar photo
  محمدعلی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۲

  سلام وقتتون بخیر؛ بنده دانشجوی دانشگاه تبریز هستم و ساکن بوشهر، تقریبا ۱۱ سال سابقه بسیج دارم… میخواستم بدونم میتونم دوره تکمیلی بسیج رو در خود استان تبریز بگذرونم؟ ممنون از پاسخ شما

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقتتون بخیر

   باید از ستاد بسیج استان خود درخواست پرونده خود را کنید و به پایگاه بسیج جدید ارائه دهید

 23. Avatar photo
  بهنام
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام من معافیت تحصیلیم یه ماه دیگه تموم میشه و الان برگه سبز قبول شدم ایا بعد از این که دوره رو تموم کردم میتونم سپاه پذیرش بگیرم

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر بعد از گذراندن دوره ی اموزشی نمیتوانید محل یگان را خودتان انتخاب کنید

 24. Avatar photo
  محمد
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  ببخشید بعد از گرفتن کارت سبز میشه بلافاصله رفت سربازی و از مزیتش استفاده کرد

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

   سلام وقت بخیر بله مجاز هستید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

  • Avatar photo
   علی
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام حداقل سن چقدر هست؟؟؟

   • Avatar photo
    bagheri
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

    با سلام حداقل سن برای دوره های تکمیلی بسیج ۱۸ سال تمام است

   • Avatar photo
    bahraii
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

    سلام وقت بخیر لطفا مقاله ثبت نام دوره تکمیلی بسیج 1401 رابا دقت مطالعه کنید

 25. Avatar photo
  کامی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۶

  سلام منم ۱۶ سالمه میتونم برم دوره تکمیلی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر . با مراجعه به پایگاه های مساجد مقاومت بسیج و اخذ کارت بسیج میتوانید در دوره های تکمیلی شرکت کنید

 26. Avatar photo
  سینا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  من ۱۶سالمه میتونم شرکت کنم

 27. Avatar photo
  علی اقبال
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  باعرض سلام میخواستم بدونم گذراندن مراحل دوره تکمیلی کلهم 30 روزه یا 15 روز میریم بعد ،15روز بعدیش رو 6 ماهه دیگه

 28. Avatar photo
  امید
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  با سلام لطفا میشه بگید کی ثبت نام دوره تکمیلی انجام میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری ثبت نام دوره تکمیلی بسیج از پایگاه های بسیج پیگیری کنید.

 29. Avatar photo
  امید
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام دوره تکمیلی 1401 کی شروع میشه ثبت نامش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام دوره تکمیلی از طریق پایگاه بسیج پیگیری نمایید.

  • Avatar photo
   امیر
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

   سلام خسته نباشید. میخواستم بگم من اهل تهران هستم من نزدیک ۳سال فعال بسیجی دارم ولی دوره تکمیلی نرم ولی به جاش آموزشی سپاه رابرم مثلا بی افتم شهر شیراز. دوره چند ماه میشه دوستم میگه اونایی که بسیج رفتن دوره ۱ماه ۱۵ روز حساب میکنن درسته اونا که بسیج نرفتن دو ماه حساب میکنن

   • Avatar photo
    alizadeh
    ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

    سلام وقت بخیر کسری مربوط به بسیج فعال حداکثر یک ما ه می باشد برای کسب اطلاعات دقیق به مقالات سایت رجوع فرمایید

 30. Avatar photo
  مهدی
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  ایا بعد طی کردن دوره تکمیلی طول خدمت خود را در سپاه میگذرانیم قطعا؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام قطعا نه ولی برای پذیرش سپاه اقدام کنید

 31. Avatar photo
  پدرام
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام دوره تکمیلی توی سال ۱۴۰۱ کی برگزار میشه؟ چطور میشه مطلع شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ثبت نام دوره تکمیلی بسیج با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 32. Avatar photo
  دانیال
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  دوره تکمیلی سالیانه چند بار برگزار میشود در هر شهرستان ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   دوره تکمیلی بسیج هرسال یکبار برگزار میشود.

 33. Avatar photo
  محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  با سلام و عرض خسته نباشید، اگر خدمت معافیت خاص داشته باشم به چه صورت باید دوره تکمیلی شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   مانعی ندارد میتوانید شرکت کنید

 34. Avatar photo
  علی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام اگه ایست خدمت داشته باشیم میتونیم دوره تکمیلی ثبت نام کنیم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر برای بله امکانش هست

مطالب مرتبط

تماس با مشاور