تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله سوالات والدین عزیز است که از مشاورین ایران تحصیل دارند. برخی از سوالاتی که والدین در رابطه با انواع مدارس دارند به موضوع مدارس نمونه دولتی چه مدارسی هستند؟  شرایط مدارس شاهد چگونه است؟ باز می گردد. نگرانی هایی که والدین در رابطه با آینده فرزندانشان دارند موجب می شود تا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری باشند.

ما در معرفی مدارس تیزهوشان به صورت کامل به شرح این مدرسه پرداختیم. در رابطه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می توانیم به مزایا و معایب هر یک از مدارس بپردازیم و این دو مدرسه را به طور کامل با یکدیگر مقایسه نماییم. در واقع می توان گفت از جمله مزایای مدارس نمونه دولتی امکانات ویژه و همچنین پایین بودن شهریه می باشد.

در مقایسه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی باید بگوییم که مدارس تیزهوشان از سطح بالایی برای توجه به هوش دانش آموزان برخوردار می باشند. به همین دلیل بسیاری از دانش آموزان ممکن است اولویت اول انتخاب خود را مدارس تیزهوشان در نظر بگیرند. در ادامه به مزایا و معایب هر یک از این آزمون ها خواهیم پرداخت تا با دید روشن تری به انتخاب بپردازید.

 

جهت اطلاع از تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد ، منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و نحوه مطالعه و آمادگی برای این آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 سراسر کشور  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

[button color=”orange” link=”https://irantahsil.org/downloads/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%86%d9%85%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d8%b2%d9%85%d9%88%d9%86-%d9%88%d8%b1%d9%88%d8%af%db%8c-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%b3/” size=”bigger” align=”center”]جهت دانلود نمونه سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کلیک کنید[/button]

 

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در چیست؟

 

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در چیست؟

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در چیست؟

 

در قسمت‌های بالا در رابطه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد تا حددی اشاره نمودیم. در ادامه قصد داریم تا در رابطه با برخی از معایب این مدارس نیز صحبت نماییم .

یکی از محاسن مدارس تیزهوشان را می‌توان از معایب این مدارس دانست. برای مثال می‌توان به استعداد و علاقه ویژه این دانش آموزان و نبوغ آنان اشاره نمود دسته‌بندی این دانش آموزان موجب می‌شود که دانش‌آموزانی که از استعداد بالایی برخوردارند آموزش‌های مخصوص به خود را ببینند. اما این همین تقسیم بندی را می‌توان نوعی تبعیض بین دانش آموزان این مدارس با سایر مدارس عادی برشمرد.

با توجه به تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با سایر مدارس و سختی‌ها و شروطی که دانش آموزان را وادار می‌نماید تا به این مدارس وارد شوند، ممکن است دانش آموز را دچار غرور کاذبی در این زمینه نماید. و همین مسئله موجب شود که او خود را از سایرین متمایز بداند و یا اینکه بهتر از آنان تصور نماید به همین دلیل حتی بعضاً از تلاش دانش آموزان برای بالا بردن و افزایش سطح سواد جلوگیری خواهد نمود.

 

امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد

 

امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد موجب تمایز و متفاوت بودن این مدارس با سایر مدارس دیگر شده است. مزایای این مدارس را می‌توان بسیار زیاد دانست. از جمله موارد مثبتی که می‌توان به آن اشاره نمود، استفاده از هوش دانش‌آموزان مدارس به صورت مثبت و حداکثر استفاده از این نبوغ است.

از جمله موارد دیگری که می‌توان در رابطه با امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد به آن اشاره نمود ، در رابطه با پرورش استعدادهای خلاق دانش‌آموزان است. متأسفانه در سایر مدارس دولتی به موضوع استعداد و خلاقیت‌های آنان توجه نمی‌گردد به همین دلیل صرف حفظ نمودن برخی از موارد درسی موجب خستگی و کاربردی نبودن این اطلاعات می‌شود.

 

امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد

امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد

 

با توجه به تعداد کم مدارس تیزهوشان نسبت به سایر مدارس که شاید بتوان آن را در زمره تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برشمرد، در رابطه با توجه ویژه‌ای است که به خلقیات هر دانش‌آموز می‌شود. با توجه به اینکه دانش‌آموزان مدارس دولتی تعداد بسیار زیادی را در یک کلاس تشکیل می دهند این توجه در این کلاس ها وجود نخواهد داشت. در نتیجه از جمله امکانات امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد می توان به این مورد اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات کامل و جامع در این رابطه‌ می توانید با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید. متخصصین ما به بررسی تک‌تک موارد در رابطه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد خواهند پرداخت . کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند.

 

منابع آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام تیزهوشان دهم

ثبت نام مدارس فرهنگ

ظرفیت مدارس تیزهوشان

 

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با توجه به امتیازات و مزایای این دو مدرسه قابل مقایسه می باشد.

 

[button color=”orange” link=”http://www.medu.ir/fa” rel=”no follow” size=”bigger” align=”center”]ورود به سایت استعداد های درخشان سمپاد[/button][button color=”orange” link=”http://www.medu.ir/fa” rel=”no follow” size=”bigger” align=”center”]ورود به سایت استعداد های درخشان سمپاد[/button]

 

امیتازات و معایب تیزهوشان و نمونه دولتی

با توجه به اینکه سوالات مختلفی دانش آموزان و اولیای محترم آنان در رابطه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دارند ما این امکان را در اختیار تمامی اولیای عزیز قرار داده ایم تا به راحتی به مرجع کاملی برای کسب اطلاعات متصل گردند. به همین دلیل شماره هایی را در سایت جهت برقرارای این ارتباط قرار داده ایم.

سایت ایران تحصیل یک وب سایت، متشکل از تیم بسیار شاد و پر انرژی است که با تمامی وجود در ارائه خدمات به دانش آموزان و شما اولیای عزیز تلاش می نماید. برای کسب اطلاع در رابطه با امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید. ممکن است با مطالعه تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شما نیز راغب به این نوع مدارس شده باشید، شرایط پذیرش در این مدارس را نیز می توانید به صورت کامل با برقراری این ارتیاط جویا شوید.

تمامی سوالاتی که در رابطه با تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دارید را می توانید با مشاورین و متخصصین ما در میان بگذارید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شابنه روز که شما مایل باشید خواهند توانست اطلاعات جامع و مفیدی را به شما عزیزان ارائه نمایند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کاملی در رابطه با امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد آموزش دهند.

 

جهت اطلاع از تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد ، منابع آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی و نحوه مطالعه و آمادگی برای این آزمون از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط : 

نتایج آزمون تیزهوشان

azmoon.medu.ir

sampad.medu.ir

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98-99

اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 98

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

sampad.medu.ir

امکانات و امتیازات مدارس تیزهوشان سمپاد

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

3.3/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور