امریه سربازی سپاه

گذارندن مرحله سربازی برای آقایان در سال های اخیر با استفاده از امریه نظام وظیفه سپاه ، بسیار راحت تر از سال های گذشته شده است. ارگان های مختلفی اقدام به ثبت نام امریه می نمایند. امریه سربازی سپاه 98 یکی از این ارگان ها می باشد. برای آشنایی کلیه متقاضیان عزیز با نحوه ثبت نام و شرایط و مراحل اخذ امریه سپاه ، این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع امریه سربازی سپاه ، زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه ، مراحل امریه سربازی سپاه و مدارک مورد نیاز پس از پذیرش امریه سربازی سپاه اختصاص داده ایم.

امریه سربازی سپاه در سال های اخیر متقاضی فراوانی را به خود اختصاص داده با توجه به شرایط خدمت سربازی در ارگان های دیگر و همچنین به کار گیری سربازان امریه در تخصص خود و شرایطی نسبتا مناسب تر موجب ترغیب مشمولان نظام وظیفه برای اقدام جهت امریه سربازی در سپاه پاسداران شده که جهت اطلاع دقیق از شرایط و ضوابط و مراحل پذیرش امریه سربازی در سپاه تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

چگونه می توانم از زمان دقیق ثبت نام امریه سپاه اطلاع یابم؟

مدارک لازم برای ثبت نام چیست؟

برای اخذ امریه سپاه چه مراحلی را باید بگذرانیم؟

شرایط استخدام در سپاه پاسداران چیست؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از امریه سربازی سپاه 98 و زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط امریه سربازی سپاه 98

ارگان هایی که سربازان مختلف را به عنوان امریه جذب می نمایند، با توجه به نیاز خود به متخصص امور مختلف اقدام به جذب فارغ التحصیلان می نمایند. همچنین هر یک از آنان شرایط متفاوتی را برای این موضوع خواهند داشت. به همین دلیل برای اخذ امریه سربازی سپاه نیازی به هیچ گونه مدرکی نخواهید داشت. اما آنچه بسیار مهم و ضروری است ، نیاز سپاه و اشتغال آنان با توجه به رشته تحصیلی شما خواهد بود.

در زمان جذب امریه سربازی ، هر یک از مشمولین عزیز در صورت دارا بودن کارت سبز بسیج فعال ، می توانند جهت امریه سربازی سپاه 98 اقدام نمایند. به همچنین آن دسته از متقاضیانی که فاقد این کارت سبز باشند نیز، نخواهد توانست نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مشمولین عزیز توجه داشته باشند که حتما لازم است به سازمان ها و ارگان هایی که نیازمند رشته تخصصی شما می باشد مراجعه نمایید.

مشمولین گرامی برای اخذ امریه سربازی سپاه نباید هیچ گونه غیبتی داشته باشند. لازم به ذکر است که مشمولین دارای عضویت بسیج عادی و یا سابقه بسیج نیز ، خواهند توانست نسبت به ثبت نام امریه سپاه پاسداران اقدام نمایند. پس از بررسی اسناد و مدارک کلیه داوطلبان ، نسبت به پذیرش و یا عدم پذیرش آنان در سپاه پاسداران اقدام خواهد شد و در صورت پذیرش در قسمت های مورد نیاز متقاضیان مشغول خدمت خواهند شد.

 

 

 

 

 

متقاضیان بسیج فعال و عادی می توانند در زمان مقرر نسبت به اخذ امریه سربازی سپاه 98 اقدام نمایند.

 

 

 

 

جهت اطلاع از آیین نامه جدید معافیت پزشکی کلیک کنید.

 

 

مراحل اخذ امریه سربازی سپاه 98

 

مراحل امریه سربازی سپاه
مراحل امریه سربازی سپاه

 

جهت دریافت امریه خدمت سربازی پس از مراجعه به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لازم است مراحلی را که در ادامه ذکر خواهد شد طی نمایید. در ابتدا لازم است نامه تسویه را از دانشگاه خود به سازمان نظام وظیفه عمومی ارائه نمایید. پس از آن با مراجعه به قسمت کارگزینی سازمان های دولتی و یا اداری ، برای پذیرفته شدن امریه با توجه به تخصص و رشته خود اقدام نمایید.

با توجه به زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه برای پذیرش درخواست متقاضیان ، امکان ارائه مدارک تنها 12 ماه پس از فارغ التحصیلی وجود خواهد داشت . به هنگام ارسال برگ سبز به آدرسی که در فرم ثبت نام وارد نموده اید، می توانید از پذیرش خود در سپاه پاسدارن مطلع گردید و همچنین از زمان دقیق اعزام نیز نیز به خوبی اطلاع یابید. برگ سبز معمولا یک ماه پس از فارغ التحصیلی ارسال خواهد شد.

متقاضیانی که در امریه سربازی سپاه 98 پذیرفته خواهند شد، حتما لازم است مدت دوره آموزشی خود را در زمان 45 الی 50 روز بگذارنند. این دوره آموزشی در پادگان های نظامی خواهد بود. هر گونه سوالی در این رابطه را می توانید با توجه به برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین نظام وظیفه ما به دست آورید. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت اطلاع از تاثیر معافیت پزشکی در استخدام کلیک کنید.

 

 

مدارک مورد نیاز پس از پذیرش امریه سربازی سپاه

 

کلیه متقاضیانی که ثبت نام آنها مورد تائید سپاه پاسدارن قرار خواهد گرفت و برگه اعزام بری آنها صادر خواهد شد، لازم است اصل و کپی برگه اعزام را به همراه کپی شناسنامه و کارت ملی ، به همراه داشته باشند و این مدارک را در زمان مقرر با خود در سپاه پاسداران ارائه نمایند. همانطور که ذکر گردید ، دارا بودن مدرک عضویت بسیج عادی و یا عضویت فعال ضروری می باشد. به همین دلیل اصل و کپی این مدرک نیز از مدارک مورد نیاز می باشد.

برای آن دسته از متقاضیانی که در زمان غیبت با بسیج همکاری داشته اند ، برای عضویت آنها کسر خدمت محاسبه خواهد گردید. اما آن دسته از متقاضیانی که در عضویت بسیج داشته اند ، کسر خدمت محاسبه نخواهد گردید. بنابراین سابقه بسیج به همراه دارا بودن مدارک مورد نیاز و بررسی صلاحیت مشمولین و متقاضبان ، از جمله موارد مورد نیاز برای بررسی خواهد بود.

مشمولین عزیز توجه داشته باشند که زمان مراجعه برای اخذ امریه سربازی سپاه 98 بسیار مهم می باشد. به همین دلیل توصیه ما در مشاوره امریه سربازی به کلیه متقاضان عزیز این است که در همان روزهای ابتدایی پس از صدور کارت سبز نسبت به ارائه مدارک خود اقدام نمایید تا بر اساس نیاز هر یک از سازمان ها برای مراجعه ، بتوانید برگ سبز را به سازمان نظام وظیفه عمومی تحویل دهید.

 

 

زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه

 

 زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه
زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه

 

زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه در هر سال با توجه به سیاست ها و نیاز سازمان سپاه صورت خواهد پذیرفت. به همین دلیل نمی توان برای هر سال یک زمان دقیق را برای همیشه دانست. هم اکنون در برخی از رشته های مهندسی شیمی ، مهندسی برق ، مهندسی عمران ، مهندسی معدن  ، مترجمی زبان انگلیسی و… دعوت به عمل می آورد.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که با توجه به زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه  ممکن است تنها افرادی که در دانشگاه های مورد نظر سپاه پاسدارن می باشند، امکان ثبت نام را داشته باشند . همچنین با توجه به هر یک از دانشگاه های مورد نظر و تراز علمی آنان ، معدل خاصی را برای ثبت نام در نظرخواهند گرفت که اطلاع از آن قبل از اقدام به ثبت نام ضروری می باشد.

برای کسب اطلاع دقیق از زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه می توانید با مشاورین و متخصین نظام وظیفه عمومی تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همچنین ثبت نام با استفاده از امریه سربازی سپاه امکان پذیر خواهد بود.

 

حداقل معدل لازم برای اخذ امریه سربازی سپاه چه معدلی است؟

همانطور که می دانید شرط معدل و حداقل معدل لازم برای هر یک از دانشجویان می تواند متفاوت باشد. به طور معمول در برخی از دانشگاه ها حداقل معدل لازم برای جذب امریه در مقطع کارشناسی در بسیاری از دانشگاه های کشور معدل 14 می باشد و حداقل معدل لازم برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی ارشد متفاوت می باشد.

آیا تمامی دانشگاه ها مشمول طرح امریه جذب سربازی می شوند؟

با توجه به اینکه نیاز ارگان های مختلف برای جذب افراد در تمامی رشته ها و اخذ پروژه در این رابطه ، ارگان های مختلف در برخی از رشته های دانشگاهی کلیه فارغ التحصیلان را جذب می نمایند. تمامی فارغ التحصیلان شامل این طرح نخواهند شد. دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری به تعداد محدودی اقدام به جذب فارغ التحصیلان می شوند که این لیست در هنگام ثبت نام قابل مشاهده می باشد.

آیا فارغ التحصیلان بسیجی از امتیازات ویژه ای برای قبولی برخوردار می باشند؟

آیا به هنگام تحویل پروژه مزایا و حقوقی را برای این افراد در نظر می گیرند؟

مزایای ثبت نام امریه سپاه پاسدارن چیست؟

آیا افرادی که دارای اضافه خدمت می باشند ، می توانند در این طرح ثبت نام نمایند؟

آیا افرادی که سابقه خدمت در ارتش و ناجا را داشته اند، می توانند در امریه سپاه شرکت نمایند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات بیشتر می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

مراحل اخذ معافیت کفالت مادر

تحصیل در سربازی

نحوه محاسبه شماره چشم برای معافیت

ایست خدمتی

آیین نامه جدید معافیت پزشکی

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

امریه سربازی سپاه

زمان و شرایط جذب سرباز امریه سپاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.