تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شرایط خدمت سربازی متاهلین

شرایط خدمت سربازی متاهلین سال 1400

شرایط خدمت سربازی متاهلین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط خدمت سربازی متاهلین چیست؟ با توجه به نگرانی های افراد متاهل که برای خدمت سربازی دارند، این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شرایط خدمت سربازی متاهلین و محل خدمت سربازان متاهل اختصاص داده ایم. همچنین در ادامه در رابطه با پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه ، میزان حقوق سربازان متاهل و محل خدمت سربازان متاهل نیز اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

 

پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه چه شرایطی دارد؟

آیا در صورت دارا بودن فرزند موجب کسری خدمت سربازی می شود؟

میزان حق عائله مندی برای فرزندان چقدر است؟

محل خدمت سربازن متاهل کجاست؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط خدمت سربازی متاهلین و محل خدمت سربازان متاهل اطلاع با مشاورین مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تحلیل و بررسی شرایط جدید سربازی متاهلین

 

خانواده و نقش آن بر سلامت جامعه امری است که به هیچ عنوان قابل چشم پوشی نمی باشد. قطعا حضور پدر می تواند نقش بسیار مهمی در سلامت اعضای خانواده داشته باشد. به همین دلیل با توجه به آخرین اخبار خدمت نظام وظیفه و مطابق با تمهیدات ویژه ای که مقام معظم رهبری در این امر نموده اند، در پنج سال اخیر تسهیلاتی به سربازان متاهل به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد صورت گرفته است.

دوران آموزشی حتی برای سربازان متاهل نیز وجود خواهد داشت. به همین دلیل هر یک از سربازان محترمی که مشغول به خدمت می باشند ، لازم است دوران آموزشی دو ماهه را در هر جای کشور عزیزمان که سازمان نظام وظیفه تعیین نموده است پشت سر بگذرانند. اما شرایط برای محل خدمت با سهولت بیشتری همراه است که مطابق با آن ، کلیه سربازان محترم متاهل می توانند در محل نزدیک به سکونت خود خدمت خود را پشت سر بگذرانند.

از دیگر تمهدیات در نظر گرفته مطابق با شرایط خدمت سربازی متاهلین مربوط به جدیدترین تغییرات خدمت سربازی می باشد که مطابق با آن ، هر یک از سربازان متاهل برای حفظ کانون گرم خانواده ، به ازای هر فرزند ، سه ماه کسری خدمت خواهند داشت. همچنین برای افزایش معیشت و راحتی خانواده محترم آنان ، میزان حقوق افراد متاهل بالاتر از افراد مجرد در دوران خدمت خواهد بود.

 

 

 

 

شرایط خدمت سربازی متاهلین دارای فرزند و بدون فرزند متفاوت می باشد و میزان حقوق سربازی را با توجه به مدرک تحصیلی و تعداد فرزندان در نظر می گیرند.

 

 

 

 

 

شرایط حقوق سرباز متاهل؟

 

میزان حقوق سربازان متاهل

میزان حقوق سربازان متاهل

 

همانطور که اشاره گردید ، با توجه به شرایط خدمت سربازی متاهلین میزان حقوق افراد متاهل بالاتر از مجردین خواهد بود. میزان حقوق هر یک از افراد متاهل بر اساس مدرک تحصیلی آنان تعیین می گردد. البته این میزان حقوق در هر یک از ارگان ها می تواند میزان متفاوتی را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل می تاون گفت به عنوان مثال حقوق سربازان متهال در نیروی های مسلح ارتش ريال برابر با کارمندان رسمی می باشد.

آن دسته از مشمولینی عزیزی که از توان مالی کافی برخوردار می باشند نیز ، می توانند نسیبت به خرید خدمت سربازی برای متاهلین  اقدام نایمند. حق عائله مندی در نظر گرفته شده برای سربازان متاهل در سال های اخیر افزایش یافته است که این میزان تا سال گذشته به 85 هزار تومن افزایش یافته است و احتمال افزایش آن نیز در سال های بعد وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از عواملی که بر حقوق سربازان عزیز تاثیر گذار می باشد، درجه هر یک از سربازان در حین خدمت خواهد بود . قطعا هر چه درجه هر یک از سربازان افرایش یابد ، میزان حقوق این ارفد نیز بالاتر خواهد بود. حقوق اولاد در نظر گرفته شده مطابق با شرایط خدمت سربازی متاهلین نیز ، در سال های اخیر افزایش یافته است که این میزان در سال گذشته به 80 هزار تومن تغییر یافته است.

 

پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه

 

با توجه به مسئولیتی که بر عهده سربازان متاهل می باشد ، هر یک  از آنان خواهان کسری خدمت سربازی می باشد به همین دلیل پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه مطرح گردید. در برخی از ارگان ها مطابق با جلساتی که در گذشته تشکیل گردید ، این پیشنهاد لغو شد و به همین دلیل مورد توجه قرار نگرفت. اما در سال های اخیر با مطرح شده دوباره آن،  این پیشنهاد در دست بررسی می باشد.

با توجه به اینکه تغییراتی در رابطه با کسری خدمت سربازی در سال های اخیر ایجاد شده است، به همین دلیل ممکن است در رابطه با شرایط خدمت سربازی متاهلین هر لحظه تغییراتی را در تمامی قوانین شاهد باشیم. بنابراین برای اطلاع از آخرین اخبار در رابطه با پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه می توانید با متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

محل خدمت سربازان متاهل

 

خوشبختانه با توجه به تصمیماتی که در رابطه با محل خدمت سربازان متاهل گرفته شد، هر یک از آنان می توانند با استفاده از قوانین و مصوبات تعیین شده محل خدمت را در نزدیک محل زندگی خود داشته باشند. همچنین یکی از مزایای دیگری که در رابطه با این موضوع وجود دارد در رابطه با مرخصی های می باشد که به این دسته از سربازان عزیز تعلق خواهد گرفت.

 

محل خدمت سربازان متاهل با توجه به نوع ارگانی که در آن شغول به خدمت می باشند ، می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال چنانچه شما در نیروی انتظامی مشغول به خدمت باشید، می توانید در محل نزدیک خدمت نمایند. خوشبختانه میزان مرخصی سربازان متاهل 10 روز بیشتر از سربازان مجرد خواهد بود. به همین دلیل علاوه بر نزدیکی محل خدمت ، می توانند زمان بیشتری را در اختیار خانواده باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط خدمت سربازی متاهلین و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با محل خدمت سربازان متاهل  می توانید با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

سوالات متداول در مورد شرایط خدمت سربازی متاهلین

میزان مرخصی سربازان متاهل به چه میزان می باشد؟

میزان مرخصی برای هر یک از مشمولین خدمت سربازی متفاوت می باشد. میزان مرخصی در نظر گرفته شده برای هر یک از سربازان از پیش تعیین شده است و هر یک از آنان بر اساس این میزان می توانند و حق استفاده از مرخصی را خواهند داشت. میزان ساعات مرخصی برای سربازان عادی 22 روز می باشد و برای سربازان متاهل حداقل 30 روز می باشدو. همچنین این میزان برای افرادی که حداقل سه روز در هفته خارج از ساعات ادارای مرخصی دریافت می نمایند را می توان افزایش داد.

تسهیلات در نظر گرفته شده برای سربازان متاهل چیست؟

با توجه به اینکه سربازان مجرد شرایط مطلوب تری برای خدمت خود دارند و همچنین از مسئولیت کمتری برای انجام وظیفه برخوردارند، به همین دلیل تسهیلاتی برای این دسته از مشمولین در نظر گرفته می شود که از جمله آن می توان به افزایش مرخصی و همچنین محل خدمت همچون محل سکونت همسر و مرخصی بیشتر نسبت به سایرین اشاره نمود.

شرایط خدمت سربازی متاهلین نیروی دریایی چیست؟

مزایای خدمت سربازی برای متاهلین چگونه است؟

آیا مدرک تحصیلی می تواند در مدت خدمت سربازی متاهلین تاثیر گذار خواهد بود؟

درجه های مرتبط با مدرک تحصیلی چیست؟

درجه های مرتبط با دیپلم ها چه درجه ای می باشد؟

 

 

مطالب مرتبط

آیین نامه جدید معافیت پزشکی

مناطق عملیاتی سربازی کجاست؟

شرایط سرباز معلم

استخدام سپاه پاسداران 

آیین نامه مرخصی سربازان

کسری خدمت سربازی

پیشنهاد کاهش دوران خدمت سربازی برای متأهلین به مدت سه ماه

شرایط خدمت سربازی متاهلین

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. حسین
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۲

  باسلام من در طرح خرید فروردين 98 با دو فرم تخفیف ثبتنام کردم ولی متاسفانه بخاطر فرمها زمان تلف شد و پرونده مرا باطل کردند حالامن چکار کنم حتی تمی توانم مبلغ بدون تخفيف را پرداخت کنم لطفا کمک کنید ون من تلفن ثابت ندارم آنهم از روستا.

  • Parham
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   بری دادگاه نظامی پیش قاضی کارهای تون انجام بدم ادامه خدمت بدید.

   • moshaverarshad
    ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

    منظورتون چیه؟

ایران تحصیل
تماس با مشاور