تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی مشخص شد. دانش آموزانی که در هر کدام از مراحل المپیادهای علمی پذیرفته شده اند، می توانند در زمان های مقرر ، پس از ورود به سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزان به نشانی  oly.medu.ir و وارد کردن رمز عبور و کد ملی خود، نتیجه را دریافت نمایند. شرکت کنندگان بایستی توجه داشته باشند که حتما در زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد ، کارنامه خود را دریافت کرده و در صورت داشتن اعتراض، درخواست بازبینی مجدد دهند. در ادامه با روند این مراحل بیشتر آشنا خواهیم شد. اما چنانچه نیازمند دریافت راهنمایی و مشاوره در مورد نحوه و شرایط ثبت نام، روش های مطالعه و قبولی در آزمون، اطلاع از زمان برگزاری آزمون و کارنامه بودید، می توانید با کارشناسان خبره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

به منظور اطلاع از نحوه ثبت نام و زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی سال جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی 1400

 

 

زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد

 

 

المپیادهای علمی در هر کشوری از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که نخبگان شرکت کننده و پذیرفته شده می توانند، نقش بزرگی در پیشرفت آن کشور داشته باشند. در ایران نیز، سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان در طی برنامه خاصی، وظیفه ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی را برعهده دارد.

به طور کلی، المپیادهای کشور ما به 12 رشته، اعم از کامپیوتر، جفرافیا،علوم زمین شناسی، تفکر و کارآفرینی، شیمی، نجوم و اختر فیزیک، سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، اقتصاد و مدیریت، و ادبی اختصاص دارد. هر کدام از این رشته ها در روز و زمان خاصی برگزار می شود.

همچنین، باید گفت که المپیادهای دانش آموزی در 4 مرحله می باشند، و هر کدام از شرکت کنندگان تنها در صورت کسب رتبه در یک مرحله می تواند به مرحله بعد صعود نماید. در ادامه جزئیات بیشتر در این باره را ارائه می دهیم، اما اجمالا جدول زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد 1400 را در زیر ذکر می کنیم.

 

مرحله اول 1 اردبیهشت
مرحله دوم تیرماه
دوره آموزشی تابستان شهریور
دوره جهانی نیمه دوم اسفندماه

 

 

برای انجام برنامه ریزی درسی آنلاین بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه دریافت اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی، این امکان را فراهم کرده است تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، و در زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد ، کارنامه را به راحتی دریافت نمود. برای این امر لازم است که آدرس اینترنتی  oly.medu.ir را موتور جستجوگر خود وارد نمایید. سپس در صفحه اصلی، کد ملی و رمز عبور خود را وارد کنید.

در مرحله بعد از میان گزینه های موجود ” منوی المپیاد دانش آموزی ” را انتخاب نمایید. نکته قابل توجه این است که دانش آموزانی که در این آزمون موفق به کسب رتبه نشده اند، می توانند در این همین سامانه تصویر پاسخ برگ و کارنامه خود را در زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی مشاهده کنند.

 علاوه بر این، اگر دانش آموزی به نتایج اعلام شده اعتراضی داشته باشد، می تواند از طریق این سایت برای بررسی مجدد کارنامه درخواست دهد.

 

 

نکاتی در باب انتشار کارنامه المپیادهای دانش آموزی

 

 

نکاتی در باب انتشار کارنامه المپیادهای دانش آموزی

 

 

 • دانش آموزی که مدال نقره موفق به کسب مدال نقره در سال 99 ( مازاد بر ظرفیت) شده اند، مجاز به شرکت در دوره تابستانی المپیاد کامپیوتر خواهد بود.

 

 • دانش آموزانی که در مرحله دوم ( چند برابرظرفیت) رشته های تفکر و کارآفرینی، فیزیک و کامپیوتر پذیرفته شده اند، می بایست حتما در آزمون هایی که توسط کمیته علمی ذی ربط برای ورود به دوره دوم برگزار می شود، نیز شرکت نمایند.

 

 • دوره طلایی المپیاد مسابقات جهانی پس از دوره آموزشی برگزار می شود. این کلاس ها حضوری بوده و از طریق آزمون های خاصی، تیم های ملی انتخاب می گردند. این تیم ها می توانند در زمان هایی که ازسوی کمیته های جهانی اعلام می شود، در المپیادهای جهانی شرکت نمایند.

 

 • دانش آموزانی که در پایه دهم موفق به کسب مدال تابستان المپیاد کامپیوتر شده اند، در مازاد بر ظرفیت 40 نفر شرکت خواهند کرد.

 

 • اگر نمرات مرحله اول مساوی باشند، ظرفیت ها افزایش خواهد یافت.

 

 • چنانچه دانش آموزی زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد اعتراضی را ثبت نماید و پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شود که نمره آخرین پذیرفته شده را کسب نموده است، ظرفیت دوره افزایش می یابد.

 

 • اگر ظرفیت پذیرش بیشتر شود، به تعداد مدال های برنز نیز افزایش می یابد.

 

 • ظرفیت های در نظر گرفته شده برای دوره تابستانی و تعداد مدال های المپیاد ریاضی و کامپیوتر فارغ از دانش آموزان دارنده مدال کشوری در سال 99 است.

 

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید

 

 

آزمون المپیاد مرحله اول

همانطور که در بخش اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی نیز توضیح داده شد، المپیادهای علمی دانش آموزشی در چند مرحله برگزار می شود. مرحله اول که مربوطه به حوزه های داخل و خارج از کشور می باشد، به صورت همزمان بوده و مختص به دانش آموزان پایه دهم و یازدهم است.

اسامی افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده اند، به صورت کتبی به اداره آموزش و پرورش استان و مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، جهت ورود به مرحله دوم ارسال می گردد. در سال جاری، نتایج المپیاد مرحله اول در 1 اردیبهشت منتشر شد.

 

 

آزمون المپیاد مرحله دوم و سوم

در این مرحله نیز علیرغم آنکه زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد متفاوت است، اما تمام شرکت کنندگان مرحله دوم به صورت هماهنگ آزمون می دهند.

کارنامه رقابت کنندگان این آزمون در تیرماه ارائه می گردد . ماهیت المپیاد مرحله دوم به صورت کتبی، چند گزینه ایی، سوالات با پاسخ کوتاه می باشد. طبق روند معمول، حدود 40 تا 50 نفر در هر کدام از گروه های علمی به دوره تابستانی باشگاه دانش پژوهان جوان معرفی می شوند. متقاضیان و رقابت جویان آزمون الپمیادهای تفکر و کار آفرینی، کامپیوتر و فیزیک که در مرحله دوم پذیرفته شده اند، به مرحله سوم راه می یابند.  

 

 

برای دریافت راهنمای ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان لینک مربوطه را انتخاب نمایید

 

 

زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد در دوره آموزشی تابستان

در این مرحله، دانش آموزان می توانند در تابستان یک دوره کوتاه مدت رایگان را در مرکز باشگاه دانش پژوهان جوان را برای آموزش سپری نمایند. در این آموزش ها، موارد تئوری و عملی به دانش آموزان آموزش داده می شود و اگر بتوانند در هنگام اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی نمره حد نصاب را کسب نمایند، مجاز به راه یابی دوره جهانی خواهند شد.

داوطلبان لازم است که برای ثبت نام، از کارنامه تحصیلی پایه دهم و یازدهم، صفحه اول شناسنامه، کارت کلی، گواهی اشتغال به تحصیل عکس دار و دارای مهر مدرسه اسکن گرفته و آن را بارگذاری نمایند. سامانه ثبت نام، همان وب سایت اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی می باشد و این مدارک باید در این محل دانلود شوند.

 

 

دوره آموزش طلایی

 • برگزیدگان دوره های اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی قبلی که دارای مدال کشوری می باشند، می توانند در گروه های ریاضی، کامپیوتر، شیمی، فیزیک، علوم زمین و نجوم و اخترفیزیک، زیست شناسی، جغرافیا شرکت کنند.

 

 • دارندگان مدال طلای کشور ( المپیاد جهانی) می بایست تا قبل از شروع دوره در مدرسه محل تحصیل خود حضور داشته باشند.

 

 • حضور دانش پژوهان در دوره و آزمون هایی که برگزار می شود، مشخص کننده تیم های المپیاد هستند.

 

 • اگر دانش پژوهی در میان تیم ملی نباشدف می بایست خود را به مدرسه محال تحصیل تحویل دهند.

 

 

برای اتصال به سامانه سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت هشتم سمپاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط  عمومی شرکت در المپیاد دانش آموزی

حال که در مورد اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی صحبت کردیم، ممکن است برای بسیاری این سوال مطرح شود که برای شرکت در این المپیادها چه شرایطی لازم است. به طور کلی می تووان این شرایط را به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم کرد. در اینجا برخی از شرایط عمومی را ذکر می کنیم. اما برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد هر دو شرایط عمومی و اختصاصی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

 • متقاضیان المپیاد پایه دهم یا یازدهم سال جاری، بایستی در حال تحصیل باشند.
 • در صورت برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی، دانش آموزان پایه دهم و یازدهم می توانند در بیش از یک آزمون المپیاد شرکت کنند.
 • دانش آموزانی که در پایه دهم مشغول به تحصیل هستند، در المپیادهای ادبی و فیزیکی تنها به صورت آزمایشی می توانند شرکت کنند و مجاز به حضور در دوره تابستانی نیستند.
 • اگر دانش آموز پایه دهم، مدال برنز المپیاد کامپیوتر، و نقره و برنز سایر المپیادهای دوره اموزشی تابستان 99-98 را کسب کرده باشد، تنها در صورتی مجاز به شرکت در آزمون المپیادهای امسال خواهند شد که در همه مراحل ثبت نام و حضور داشته و پذیرفته شده است.
 • دانش آموزانی که در المپیادهای سلول های بنیادی و پزشکی دوره اموزشی تابستان 98-99 برگزیده شده، و یا از سایر المپیادها مدال های طلا، نقره و برنز را کسب نموده اند، برای شرکت در المپیاد سلول های بینیادی و پزشکی بازساختیف باید حتما در مراحل مختلف ازمون سال جاری شرکت کنند.

 

برای دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم بر روی لینک کلیک کنید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله علاوه بر ذکر زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد ، توضیح دادیم که این المژیادها از چند مرحله تشکیل شده و هر کدام چه شرایطی دارند.

چنانچه شما دانش آموز عزیز و یا والد عزیز دوست دارید که فرزندتان در زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ، جزء پذیرفته شدگان باشید، می توانید علاوه بر راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون، یک برنامه مطالعاتی استاندارد را از کارشناسان ایران تحصیل دریافت نمایید. همکاران ما به دلیل آشنایی بالا با نحوه طرح سوالات، می توانند از طریق شماره تماس های زیر، ازساعت 8 صبح الی 1 شب به همه عزیزان علاقه مند مشاوره ارائه دهند.

 

 

برای آشنایی با سوالات آزمون، زمان برگزاری و روش کسب رتبه در زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سامانه پیگیری ثبت نام تیزهوشان

آشنایی با نمونه سوالات آزمون هوش سمپاد 

لیست منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم

اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی

سامانه المپیاد دانش آموزی

به این پست امتیاز دهید

نحوه دریافت اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی چیست؟

شرکت کنندگان بایستی برای دریافت نتایج آزمون المپیاد به سامانه oly.medu.ir مراجعه نمایند.

شرایط شرکت در المپیاد علمی دانش آموزی چیست؟

برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون المپیاد دانش آموزی می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

زمان اعلام نتایج مراحل مختلف آزمون المپیاد چه زمانی است؟

در این مقاله، زمان انتشار نتایج همه مراحل المپیاد آورده شده است.

برای ورد به سامانه ثبت نام المپیاد علمی دانشجویی به چه چیزی نیاز است؟

دانش آموزان بایستی رمز عبور و نام کاربری خود را وارد کنند. 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور