تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
آیین نامه جدید معافیت پزشکی

آیین نامه جدید معافیت پزشکی – آیین نامه معافیت نظام وظیفه

آیین نامه جدید معافیت پزشکی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آیین نامه جدید معافیت پزشکی معمولا در ابتدای شروع هر سال اعلام می شود و در هر سال و یا چند سال یکبار این آیین نامه معافیت نظام وظیفه برخی از بندهای آن حذف می شود و یا در برخی اوقات معافیت جدید اعلام می شود که در زیر مجموعه معافیت پزشکی قرار دارد. ایران تحصیل مشاوره در زمینه آیین نامه جدید معافیت پزشکی را می تواند به بهترین نحو ارائه کند.

 

جهت کسب اطلاع از آیین نامه معافیت پزشکی و  چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099072952 ( استان تهران) و یا 9099072952 

پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

آیین نامه جدید معافیت پزشکی شامل چه بندهایی می شود؟

در سال های گذشته روند گرفتن معافیت پزشکی نسبت به امروز ساده تر بود و افراد راحت تر می توانستند به این معافیت دست پیدا کنند و حتی در برخی مواقع راحت تر به فرد معافیت پزشکی می دانند و قوانین ساده تری داشت اما چند سالی است که افراد به سختی می توانند موفق به دریافت معافیت پزشکی گردند. یکی از دلایل سخت شدن قوانین و سخت گرفتن پزشکان کمیسیون است و یک دلیل هم نداشتن اطلاعات کافی و ندانستن مدارک مورد نیاز آن است که مشاوران ایران تحصیل می توانند به شما راهنمایی کاملی ارائه دهند تا بدون ترس و استرس و هرچه سریع تر معافیت پزشکی خود را کسب کنید.

طبق گفته سازمان نظام وظیفه ناجا آیین نامه جدید معافیت پزشکی در جلسه ‌های برگزار شده که بارها و بارها مطالب مربوطه معافیت پزشکی در آن مطرح شده است با حضور پزشکان و شورا های پزشکی نیروهای مسلح و نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اداره بهداشت و همچنین درمان ستاد کل نیروهای مسلح نوشته ،‌ اصلاح و تدوین شده است که در نهایت در هیات دولت به تصویب رسیده است و به مشمولین عزیز ابلاغ می گردد. کلیه تغییرات مورد نظر و آیین نامه جدید معافیت پزشکی را می توانید از مشاوران ایران تحصیل پرس و جو کرده و شما عزیزان را می توانند به بهترین شکل ممکن هدایت و راهنمایی نمایند.

سن معافیت پزشکی در آیین نامه جدید معافیت پزشکی چقدر است؟

هرکس که بخواهد حتی معافیت پزشکی دریافت کند باید به سن مشمولیت یعنی سن 18 سال تمام رسیده باشد تا در لیست مشمولین قرار بگیرد و بتواند برای معافیت پزشکی اقدام کند. به همین دلیل است که در برخی مواقع فرد نمی تواند معافیت پزشکی خود را دریافت کند زیرا شاید در یک سال شرایطی که داشته است در آیین نامه معافیت پزشکی قرار داشته و در سالی که به سن مشمولیت قرار گرفته این قانون حذف گردیده است. به همین دلیل جوانان همیشه نگران این هستند که نتوانند معافیت پزشکی خود را بگیرند.

لیست بیماری ها در آیین نامه معافیت پزشکی چه چیزهایی است؟

بیماری هایی هستند که فرد می تواند به وسیله آن معافیت پزشکی را دریافت کند می توان به بیماری های داخلی مغز و اعصاب ،‌ بیماری های خونی ،‌ بیماری های بافت های پوست ،‌ بیماری های قلبی ، ‌اعصای و روان ، بیماری ریه و قفسه صدری ، بیماری عفونی ،‌ گوش و حلق و بینی ،‌ بیماری دستگاه تناسلی و ‌ ادرادی ،‌ عوارض بینایی و چشم که این افراد معافیت پزشکی چشم را می توانند بگیرند ،‌ بیماری های غدد و داخلی و بیماری دستگاه گوارش را اشاره کرد

معافیت پزشکی اعتباری برای استخدامات دارد؟

خیلی از افراد هستند که مدام این استرس را دارند که چون معافیت پزشکی دارند هیچ اداره دولتی آن ها را استخدام نخواهد کرد و نمی توانند هرگز در هیچ جایی استخدام شوند. در پاسخ به این ادعا باید که ادعای این بحث که معافیت پزشکی مانع استخدام و اشتغال به خدمت معاف ‌شدگان می‌شود اولاً به غیر از اینکه چنین ادعا هایی اصلا درست نمی باشد به منظور جلوگیری از بیان نکردن بیماری توسط مشمولان در معاینه اولیه، یک فرم خود اظهاری درست شده است و مشمولان با تکمیل آن متعهد می‌شوند در صورت بیان نکردن هرگونه بیماری غیرمشهود تبعات آن را بر عهده بگیرند. اما هنوز هم جای شک وجود دارد که آیا این افراد می توانند استخدام شوند یا خیر. برای پی بردن به طرح این سوال می توانید از مشاوران ایران تحصیل کمک بگیرید.

برای معافیت پزشکی سربازی از کجا باید شروع کرد؟

متقاضی اخد معافیت پزشکی از طرف پلیس +10 برای معاینه پزشکی فراخوانده می شود و باید به پزشک متخصص مراجعه کند . در این مرحله است که طبق مشاوره رایگان نظام وظیفه که شما می بینید سوابق پزشکی خود را برده و آن را با پزشک در میان می گذارید. پزشک درخواست بررسی برای معافیت پزشکی صادر می کند و شما می توانید در خواست معافیت پزشکی سربازی خود را در دفتر پلیس +10 ثبت نمایید.

از طرف پلیس +10 شما برای معاینات تخصصی به بیمارستان فراخوانده می شوید و پس از بررس های صورت گرفته برای رسیدگی نهایی معافیت پزشکی به سازمان نظام وظیفه ناجا فراخوانده می شوید.

 

جهت کسب اطلاع از آیین نامه جدید معافیت پزشکی و  چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099072952 ( استان تهران) و یا 9099072952 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

کانال آیین نامه جدید معافیت پزشکی

کانال آیین نامه جدید معافیت پزشکی

مطالب مرتبط :

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

معافیت فرزندان ایثارگر

معافیت پزشکی سربازی

قبولی در دانشگاه در حین خدمت سربازی

سامانه استعلام کسری خدمت سربازی

رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

آیین نامه جدید معافیت پزشکی در مورد دیسک کمر

آیین نامه جدید معافیت پزشکی

2.5/5 - (2 امتیاز)

آیین نامه جدید معافیت پزشکی چه زمانی اعلام میگردد؟

آیین نامه جدید معافیت پزشکی معمولا اوایل هر سال اعلام میشود.

سن اخذ معافیت پزشکی در آیین نامه جدید پزشکی چندسال است؟

سن اخذ معافیت پزشکی در آیین نامه جدید پزشکی سن 18 سال تمام است.

لیست بیماری ها در آیین نامه معافیت پزشکی کدام اند؟

لیست بیماری ها در آیین نامه معافیت پزشکی بطور کامل در مقاله شرح داده شده است.

مراحل اخذ معافیت پزشکی به چه صورت است؟

مشمولان باید به نزدیکترین دفتر مرکز خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی در محل سکونت مراجعه و اقدام به تکمیل مدارک کنند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور