ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ + راهنما گام به گام

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ برای مدارس مختلف کشور ابلاغ شد. لذا تمام دانش‌آموزانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل خود از مدرسه‌ای به مدرسه دیگری منتقل شوند می‌توانند بر اساس این آیین‌نامه نمونه فرم انتقال دانش‌آموزی خود را پر کنند.

معمولاً دانش‌آموزان به دلیل مسائل مختلف مانند مهاجرت و غیره مجبور می‌شوند از مدرسه‌ای به مدرسه دیگر منتقل شوند. لذا انتقال دانش‌آموزان یکی از دغدغه‌ بزرگ والدین آن‌ها است. فرآیند انتقال دانش‌آموزان کمی پیچیده و زمان بر است که بسیاری از والدین در برخورد با آن دچار مشکلات زیادی می‌شوند. لذا آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه فرزند خود را از یک مدرسه به مدرسه دیگر منتقل کنند؟ نمونه فرم انتقال دانش‌آموزان مدارس مختلف چگونه است؟ آیا روش انتقال دانش‌آموزان از مدارس دولتی، غیرانتفاعی، تیزهوشان و غیره متفاوت است؟ جواب دادن به این سوالات می‌تواند کار انتقال و جابجایی دانش‌آموزان را و بدون هدر دادن وقت و زمان راحت‌تر کند.

 

شما برای فراموشی رمز عبور سامانه سیدا و آموزش ورود به سامانه سیدا  روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲، نمونه فرم انتقال دانش‌آموز، فرآیند ثبت‌نام در مدرسه مقصد، شرایط قبولی جهت انتقال دانش‌آموز، ماده 23 آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان، نحوه گرفتن پذیرش مدرسه مقصد جهت انتقال دانش‌آموز، نحوه گرفتن پذیرش آموزش و پرورش جهت انتقال دانش‌آموز، شرایط انتقال دانش‌آموزان نمونه دولتی، شرایط انتقال دانش‌آموزان تیزهوشان، شرایط انتقال دانش‌آموزان دارای استعداد درخشان، زمان انتقال دانش‌آموزان، دریافت ریز نمرات دانش‌آموزان جهت انتقال آن‌ها، راهنما جامع انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲، سامانه سناد، سامانه سیدا، سامانه دانا و انتقال دانش‌آموزان درون شهری با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ مدارس کشور

معمولا دانش‌آموزان مدارس مختلف در طول سال تحصیلی بعد از ثبت‌نام در یک مدرسه برای ادامه تحصیل خود مجبور می‌شوند به مدرسه دیگری بروند. این انتقال می‌تواند نتیجه تغییر محل زندگی، کار والدین و غیره باشد. بنابراین آن‌ها باید نمونه فرم انتقال دانش‌آموزی خود را تکمیل کنند تا بتوانند در مدرسه جدید مشغول به تحصیل شوند.

 

نمونه فرم انتقال دانش‌آموز

نمونه فرم انتقال دانش‌آموز

 

جابجایی و انتقال دانش‌آموزان طبق ماده 23 آیین‌نامه آموزش و پرورش انجام می‌گیرد. فرایند کلی انتقال دانش‌آموزان در دو مرحله مختلف اجرا می‌شود که مرحله اول در سامانه اینترنتی سناد و مرحله دوم طبق برنامه‌های دانش‌آموزی برگزار می‌شود. به طور کلی آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ بدین گونه است:

 

ماده 23 آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان از مدرسه‌ای به مدرسه دیگر:

 • جابجایی و انتقال دانش‌آموزان باید حداکثر یک ماه قبل از شروع امتحانات نوبت دوم انجام بگیرد. به طوری که در آن اداره آموزش و پرورش مقصد با این جابجایی موافقت کند.
 • تمام مدارک دانش‌آموز انتقالی مانند پرونده تحصیلی و نمرات ارزشیابی او در طول سال تحصیلی باید به مدرسه مقصد ارسال گردد. همچنین در آن باید مهر و امضای مدرسه مبدا و تایید اداره آموزش و پرورش وجود داشته باشد.
 • معمولاً در یک منطقه خاص آموزشی انتقال دانش‌آموز باید با هماهنگی مدیران مدرسه مبدا و مقصد انجام بگیرد. در این مورد موافقت اداره آموزش و پرورش نیز لازم است. البته باید در آن تمام مقررات و مهلت تعیین شده جهت انتقال دانش‌آموزان را طبق آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ انجام دهند.

 

شما برای مشاوره تحصیلی آنلاین روی لینک کلیک کنید.

 

تبصره‌های آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲:

با توجه به اینکه در بالا قانون کلی ماده 23 آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان را بیان کردیم. اما چند مورد تبصره در مورد این ماده وجود دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • پرونده تربیتی و تحصیلی دانش‌آموز باید کاملاً محرمانه به مدرسه مقصد ارسال گردد.
 • اداره آموزش و پرورش مقصد باید در مدت یک هفته بعد از انتقال ریز نمرات و سوابق تحصیلی دانش‌آموز آن را در صورت درستی تایید و استعلام کند. معمولاً این ریزنمرات از طرف اداره آموزش و پرورش مبدا ارسال می‌گردد که باید حداکثر یک ماه بعد از آن نیز پاسخ استعلام ارسال گردد.

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموز ۱۴۰۲

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموز ۱۴۰۲

 

 • برای انتقال دانش‌آموزان بین مدارس استعدادهای درخشان باید حداقل نمره آزمون ورودی مدرسه مقصد را داشته باشد. البته مدرسه مقصد نیز باید ظرفیت خالی برای پذیرش دانش‌آموز انتقالی در نظر بگیرد. همچنین باید اداره آموزش و پرورش استان مقصد موافقت خود را برای انتقال دانش‌آموز استعدادهای درخشان از استان دیگری را قبول کند تا در این صورت مجاز به انتقال دانش‌آموز خواهید بود. خوب است بدانید که انتقال دانش‌آموزان بین مدارس استعدادهای درخشان هر استان در سال نخست پذیرش دانش‌آموز جایز نیست. لذا او باید حداقل یک سال در مدرسه تحصیلی خود درس بخواند و بعد از آن با تکمیل نمونه فرم انتقال دانش‌آموزی خود به مدارس دیگر منتقل شود. حال اگر هرگونه سوالی در مورد آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ در نوبت اول سال تحصیلی

معمولاً شرایط انتقال دانش‌آموزان در نوبت اول سال تحصیلی کمی متفاوت است. به همین دلیل شما برای انتقال و جابجایی خود در این شرایط باید طبق اصول زیر انجام دهید:

 

سامانه سناد:

ابتدا در مدرسه مقصد باید درخواست انتقال خود را از طریق سامانه سناد ثبت کنید. سپس مدرسه مبدا درخواست شما را تایید کند. حالا بعد از این که مدرسه مقصد انتقال دانش‌آموز را قبول کرد باید جهت کلاس‌بندی آن اقدام کند که اطلاعات لازم را از سیستم دانا می‌گیرد.

 

شما برای راهنما گام به گام اصلاح ترک تحصیل در سناد روی لینک کلیک کنید.

 

سیستم دانا:

سیستم دانا سیستمی است که در آن مدرسه مبدا تمام مراحل انتقال دانش‌آموز را گزارش و چاپ می‌کند. این اطلاعات می‌تواند شامل ثبت نمرات، چاپ لیست‌ها، چاپ کارنامه تفکیکی و کل اطلاعات قسمت نقل و انتقال سروری دانش‌آموز باشد که همه آن‌ها را    به  مدرسه  مقصد ارسال می‌کند. البته در این  میان  دانش‌آموزان  پایه  یازدهم  و دوازدهم   باید  علاوه بر موارد ذکر شده جهت تکمیل فرآیند انتقال خود طبق آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲  ،  کد انتقال  دریافت  کنند.   حال  شما برای این  که بدانید کد انتقال چیست  و  چگونه   باید آن را به دست  آورد می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل  صحبت  کنید.  

 

شما برای سامانه دانا مدارس روی لینک کلیک کنید.

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه ۱۴۰۲

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه ۱۴۰۲

 

وظایف مدرسه مقصد در قبال دانش‌آموز منتقل شده

مدرسه مقصد بعد از اینکه نمونه فرم انتقال دانش‌آموز و آیین‌نامه آن را تکمیل کرد باید در قبال دانش‌آموز جدید خود وظایفی را انجام دهد. این وظایف به صورت زیر هستند:

 • باید کلاس‌بندی دانش‌آموز را در سامانه سناد انجام دهد. سپس وارد سایت دانا شده و در قسمت‌های زیر به ترتیب وارد شود تا عملیات مربوطه را انجام  دهد: عملیات اولیه، سازماندهی و ثبت‌نام، دریافت اطلاعات مشخصات دانش‌آموزان و ثبت‌نام از سناد.
 • پس از دریافت مشخصات دانش‌آموز آن‌ها را باید در قسمت نمرات انفرادی وارد کند.

البته مدرسه مبدا نیز باید پس از انتقال دانش‌آموز، اسم آن را از لیست خود خارج کند و در قسمت عملیات ضمن سال شده بخش نقل و انتقالات اطلاعات، داده‌های دانش‌آموز انتقالی را اصلاح کند.

مدرسه مقصد نمرات تمام دوره‌هایی که هنوز باز هستند را به صورت دستی پس از تکمیل آن‌ها وارد می‌کند. دانش‌آموزان میان پایه‌ای (دانش‌آموزان پایه یازدهم و دوازدهم) باید کد انتقال خود را برای تکمیل فرآیند انتقال خود دریافت کنند. آن‌ها برای کسب راهنمایی‌های بیشتر در این خصوص می‌توانند از کارشناسان ایران تحصیل به عنوان راهنما جامع آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ استفاده کنند.

 

شما برای حذف دانش آموز در سامانه سیدا روی لینک کلیک کنید.

 

لینک سامانه سناد دانش‌آموزان مدارس مختلف

تمام دانش‌آموزان برای پر کردن نمونه فرم انتقال دانش‌آموزی خود باید در سامانه سناد ثبت‌نام کنند. برای این کار باید به آدرس الکترونیکی مدارس خود وارد شده تا فرآیند نقل و انتقالات را انجام دهند. حال در زیر آدرس لینک آن‌ها را برای شما مشخص کردیم. حال اگر شما هرگونه سوالی در مورد کار با سامانه سناد ابتدایی، دوره متوسطه اول و دوم داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

آدرس جدید سامانه سناد مدارس ابتدایی schsnd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس پیش‌دبستانی p-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اول M1-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه دوم M2-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس بزرگسال T-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اول پیش حرفه‌ای -استثنایی esm1p-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس دوم متوسطه حرفه‌ای – استثنایی esm2p.snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه اول استثنایی esm1-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس متوسطه دوم استثنایی esm2-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس پیش‌دبستان استثنایی ps-snd.medu.ir
آدرس جدید سامانه سناد مدارس ابتدای استثنایی es-snd.medu.ir

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان سال ۱۴۰۲

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان سال ۱۴۰۲

 

جهت دریافت مشاوره در مورد آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲، نمونه فرم انتقال دانش‌آموز، فرآیند ثبت‌نام در مدرسه مقصد، شرایط قبولی جهت انتقال دانش‌آموز، ماده 23 آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان، نحوه گرفتن پذیرش مدرسه مقصد جهت انتقال دانش‌آموز، استعلام انتقال دانش‌آموزان، مهلت دریافت نتایج از مدرسه مقصد جهت انتقال دانش‌آموز، نحوه گرفتن پذیرش آموزش و پرورش جهت انتقال دانش‌آموز، شرایط انتقال دانش‌آموزان نمونه دولتی، شرایط انتقال دانش‌آموزان تیزهوشان، شرایط انتقال دانش‌آموزان دارای استعداد درخشان، زمان انتقال دانش‌آموزان، دریافت ریز نمرات دانش‌آموزان جهت انتقال آن‌ها، راهنما جامع انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲، سامانه سناد، سامانه سیدا، سامانه دانا و انتقال دانش‌آموزان درون شهری با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

فرایند کلی نقل و انتقالات دانش‌آموزان در سامانه سناد و دانا

همان‌گونه که می‌دانید دانش‌آموزان برای تکمیل نمونه فرم انتقال دانش‌آموزی خود باید طبق آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ اقدام کنند. در زیر روش کلی آن‌ را برای شما در سامانه سناد و دانا ذکر کردیم:

 • وارد سامانه سناد شوید.
 • درخواست انتقال دانش‌آموز را در مدرسه مقصد ثبت کنید.
 • باید تایید انتقال دانش‌آموز را از مدرسه مبدا دریافت کنید.
 • مدرسه مقصد باید کلاس‌بندی دانش‌آموز انتقالی را انجام دهد.
 • حالا اطلاعات فردی را از سامانه سناد به سامانه دانا منتقل کنید.
 • باید فرایند نقل و انتقال سوابق تحصیلی را در برنامه‌های دانش‌آموزی انجام دهید.
 • کدهای ناشناخته را در سیستم مدرسه معرفی کنید.
 • کد انتقال را دریافت کنید تا فرآیند شما تکمیل شود.

 

شما برای راهنما انتقال اطلاعات دانش آموزان از سناد به سیدا روی لینک کلیک کنید.

 

مراحل ذکر شده فرآیند کلی نقل و انتقالات دانش‌آموزان در سامانه سناد و دانا هستند. ولی شما برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد آن‌ها و هرگونه مشکلات انتقال دانش‌آموزان می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل صحبت کنید.

 

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان مدارس کشور ۱۴۰۲

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان مدارس کشور ۱۴۰۲

 

 

مطالب مرتبط:

سامانه ثبت‌نام و نوبت‌گیری طرح سنجش سلامت

راهنما جامع نقل و انتقال دانش آموز در سامانه سیدا

مجموع نمرات در سامانه سیدا چیست؟

ویرایش اطلاعات در سامانه پادا + راهنما گام به گام

دریافت کارنامه دانش آموز سامانه پادا + راهنما مشاهده مستقیم

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ + راهنما گام به گام

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا برای ثبت‌نام و نقل انتقال از مدرسه به مدرسه دیگر باید در زمان خاصی اقدام کنیم؟

بله، معمولاً شما برای نقل و انتقالات دانش‌آموزان خود باید بر اساس آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ اقدام کنید. مثلا شما نمی‌توانید در زمان برگزاری آزمون‌های نهایی از مدرسه‌ای به مدرسه دیگر منتقل شوید. حال شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

آیا انتقال دانش‌آموزان از هر شهری به شهر دیگر امکان‌پذیر است یا دانش‌آموزان می‌توانند تنها در بین مدارس مختلف در داخل یک شهر منتقل شوند؟

انتقال دانش‌آموزان معمولاً به صورت درون شهری و برون‌شهری انجام می‌گیرد که هر کدام از آن‌ها علاوه بر موارد ذکر شده در بالا شرایط خاصی نیز دارند. لذا شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن‌ها می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

آیا ممکن است مدرسه‌ای با انتقال دانش‌آموزی موافقت نکند؟

بله، در صورتی که دانش‌آموزی شرایط مندرج در ماده 23 آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان مدرسه‌ای را نداشته باشد، آنگاه مدرسه مقصد می‌تواند از پذیرش دانش‌آموز امتناع ورزد. مثلا شما برای انتقال از مدارس نمونه دولتی به مدارس تیزهوشان باید شرایط ورود به مدرسه مقصد را داشته باشید. همچنین باید مدرسه مقصد ظرفیت کافی برای پذیرش دانش‌آموز داشته باشد. لذا به صورت کلی شما می‌توانید تنها از مدرسه‌ای به مدرسه دیگر جابجا شوید که سطح علمی آن‌ها تقریبا یکسان است.

آیا می‌توان از مدرسه نمونه دولتی به مدرسه تیزهوشان منتقل شد؟

در صورتی که شما شرایط ورود به مدرسه تیزهوشان را داشته باشید می‌توانید طبق آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان ۱۴۰۲ در مدرسه مقصد قبول شوید.

نظرات

 1. عارف
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام ببخشید من دانش اموز سال دهمی هستم و برای سال یازدهم میخواهم از مدرسه دولتی برم مدرسه غیر دوستی خواستم بدونم که چه چیز هایی رو باید مد نظر داشته باشم ؟!

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام
   برای مشاوره تماس بگیرید

 2. امیر
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۶

  سلام من سال دهم رشته فنی هستم و میخواستم برای سال دومم به یه شهر دیگه برم معدل خواصی برای رفتن میخواد؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقت بخیر
   به نوع مدرسه فعلی بستگی دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. فاطمه
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام
  من دوازدهم هستم و امسال آزمون نهایی دارم،امکانش هست که فقط برای یکی از امتحان هام به شهر دیگه ای برم؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۸

   وقت بخیر
   نیازه با مدرسه یا اموزش و پرورش در ارتباطباشید

 4. نفیسه
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۳

  سلام دختر من اول ابتدایی دولتی هست میخوام برای پایه دوم مدرسش تو همون شهر تغییر بدم کار خاصی باید انجام بدم اشکال نداره حالا که موقع ثبت نام کتب درسی هست رو مدرسه قبلی کتاب ثبت نام کنم

  • tahmasebi
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام دوست عزیز برای این مورد محدودیتی ندارید و برای ثبت نام کتابها باید از مدرسه جدید انجام بشود.

 5. فاطمه
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام پسرم امسال کلاس اول باید ثبت نام بشه میخوام در مدرسه شاهد ثبت نامش کنم اما نامه انتقالی همسرم اومده که تیر ماه باید منتقل بشن نظامی هستن
  سوالم اینه اگه پسرم رو در همین شهر کنونی شاهد ثبت نام کنم عایا میتونم برا تیر و مرداد انتقالش بدم به شهر مقصد؟

  • مشاور اقازاده
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که مدرسه مقصد صحبت کرده باشید ودرخواست شما در خصوص ظرفیت تایید شده باشد

 6. امیر
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام من از مدرسه غیر انتفاعی به مدرسه دولتی میخوام برم و اجازه نمیدن.
  میخواستم بگم میتونم از آموزش و پرورش نامه بگیرم و بگم توان پرداخت هزینه شهریه مدرسه رو ندارم و نامه بدن که من مدرسمو به دولتی انتقال بوم؟

  • rahdar
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر .
   بله به اموزش و پرورش ناحیه مراجعه کنید و مشکل رو باهاشون در میان بذارید.

 7. محمود بهمنی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام برای انتقال دانش آموز از مدرسه به مدرسه ديگر نامه مدیر سابق لازم است؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر . خیر لازم نیست صرفا نامه مدیر در حال حاضر

 8. رها
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۱۶

  دانش آموز دهم تا چه زمانی میتونه انتقالی بگیره از منطقه یک به یه شهر منطقه سه که سنجش همون منطقه سه رو لحاظ کنه برای کنکور

  • rahdar
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر.
   سازمان سنجش منطقه مرفه تر را برای شما در نظر میگیرد.

 9. اشرفیان
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۰

  دانش اموز پایه هشتم هستم میخوام متوسطه ی دوم ب دلیل اموزش بهتر ب مشهد بروم
  ایا میتوانم بدون والدین ب این شهر بروم

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۱

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه نیاز تایید والدین را داشته باشید

 10. اشرفیان
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام
  پایه هشتم هستم
  ب دلیل اموزش بهتر شهر مشهد میخوام برای متوسطه ی دوم ب این شهر بروم
  ابا میتوانم بدون والدین بروم؟
  و خوابگاه بگیرم

  • مشاور اقازاده
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه حضور ورضایت والدین الزامی میباشد

 11. ناشناس
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

  من یه دانش اموز یازدهمی هستم محصل مدرسه نمونه دولتی می خواستم مدرسم رو وسط سال به دولتی عادی تغییر بدم امکانش هست ؟

  • مشاور صادقی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام بله

 12. نگار
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام من دانش آموز تیزهوشانم بدلیل شهریه نمی توانم این مدرسه بمونم آیا مدارس دولتی شهر خودم ثبت نامم میکنن در ضمن می توانم در مدرسه جدید تغییر رشته بدهم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام دوست عزیز
   چندم هستید

   • نگار
    ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

    پایه یازدهم تجربی می خوام برای دوازدهم مدرسه رو تغییر بدم

    • مشاور ملکی
     ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

     سلام وقت بخیر
     به اموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید.

 13. مهدی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۵

  سلام، دخترم پایه هشتم در مدرسه شاهد است که بدلیل انتقالی اداری من به شهر دیگر آیا در زمان حاضر امکان انتقال وی از مدرسه شاهد محل تحصیل به مدرسه شاهد شهر دیگر میسر است یا نه؟

  • مشاور صادقی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام
   با آموزش پرورش رای زنی کنید

 14. سجاد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

  سلام وقتتون بخیر
  برای انتقال دانش اموز پایه دوازدهم‌با نمرات متوسط مثلا معدل ۱۵ به مدرسه دولتی دیگه امکانش وجود داره و چه چیزهایی لازم است …

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام وقتتون بخیر بستگی مدرسه ی انتخابی دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 15. سجاد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقتتون بخیر
  برای انتقال دانش اموز پایه دوازدهم‌با نمرات متوسط مثلا معدل ۱۵ به مدرسه دولتی دیگه امکانش وجود داره و چه چیزهایی لازم است

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقتتون بخیر بستگی به شرایط مدرسه انتخابی دارد که باید برسی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 16. M.bh
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام، دانش آموز سال دوازدهم هستم و میخواستم بدونم بعد امتحانات دی ماه میشه مدرسه رو تغییر داد؟ یا فقط قبل از امتحانات ممکنه؟

  • tahmasebi
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۹

   سلام دوست عزیز، شما برای تغییر مدرسه در هر زمانی میتوانید اقدام کنید.

   • یحیایی
    ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۹

    سلام . در انتقال از مدرسه غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگه (متوسطه اول) ، هزینه ای که به مدرسه مبدا پرداخت کردیم ، چه اتفاقی براش میافته ؟

    • مشاور اقازاده
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام وقت بخیر
     طبق قوانین مدرسه برای شما لحاظ میشود

   • یحیایی
    ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۴

    سلام . انتقال از مدرسه غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگه ، هزینه ای که به مدرسه مبدا پرداخت کردیم ، چه اتفاقی براش میافته

    • مشاور اقازاده
     ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

     سلام وقت بخیر
     طبق قوانین مدرسه برای شما لحاظ میشود

  • یحیایی
   ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۴

   سلام . در انتقال از مدرسه غیر انتفاعی به غیر انتفاعی دیگه (متوسطه اول) ،چه اتفاقی برای هزینه ای که به مدرسه مبدا پرداخت کردیم میافته ؟

   • مشاور اقازاده
    ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام وقت بخیر
    طبق قوانین مدرسه برای شما لحاظ میشود

مطالب مرتبط

تماس با مشاور