ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا اصولی به روش رتبه های برتر

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رسیدن به هدف مورد نظر برای پذیرش در رشته دانشگاهی مورد علاقه خود، مستلزم درس خواندن با ساعت مطالعه بالا می باشد. و اگر شما از این ویژگی برخوردار نیستید، باید تلاش نمایید تا 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر را به خوبی آموزش ببینید. درس خواندن با ساعت مطالعه بالا زمانی می توانید مفید باشد که به کیفیت مطالعه شما لطمه ای وارد نکند. افزایش ساعت مطاالعه اصولی برای هر یک از داوطلبان با توجه به شرایط هر فرد می تواند متفاوت باشد.

 

 

برای مطالعه و مشاوره در رابطه با درس خواندن با ساعت مطالعه بالا – انجام برنامه ریزی و همچنین مشاوره با رتبه های برتر کنکوری با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا برای چه رشته هایی ضروری است؟

 

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا برای چه رشته هایی ضروری است؟

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا برای چه رشته هایی ضروری است؟

 

همه داوطلبان قطعا یک هدف را دنبال نمی کنند. برای برخی از این داوطلبان، ممکن است پذیرفته شدن در دانشگاه های تهران و کسب رتبه عالی، از مهم ترین دلایلی باشد که مایل باشند تا بدان دست یابند و برای برخی از افراد دیگر نیز، ممکن است به دانشگاه های سطح پایین راضی شوند و به همین دلیل شاید لزومی برای یادگیری تکنیک های مطالعه نداشته باشند. اما یک نکته بسیار مهم در اینجا این است که نباید تصور نمایید که برای پذیرش در دانشگاه های سطح پایین تر نیز باید تلاش شما به اندازه همان فردی باشد که هدف او دانشگاه تهران است.

برای کسب روش صحیح مطالعه و مرور نفرات برتر باید در مرحله اول متوجه اشتباهات خود در رابطه با مطالعه شده باشید. به عنوان مثال، برخی از داوطلبان این موضوع را عنوان می نمایند که من درس خواندن با ساعت مطالعه بالا را تنها برای چند روز می توانم داشته باشم و پس از آن، نمی توانم این روش مطالعه را ادامه دهم. دلیلی که موجب می شود تا شما به این مشکل مبتلا شوید را باید برسی نماییم تا بتوانیم این مشکلات را تقلیل دهیم و پس از آن راهکارهای افزایش ساعت مطالعه را به شما آموزش دهیم.

برای دریافت مشاوره اختصاصی با مشاوران تحصیلی ما، می توانید با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

برای یادگیری روش تورق سریع کلیک کنید.

12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر

 

12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر

12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر

 

ما برای آشنایی شما داوطلبان عزیز، برخی از موارد 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر را ارائه خواهیم نمود تا با نحوه مطالعه درست و اصولی به میزان کافی آشنا شوید.

 

1.هدفتان مشخص است؟

ما انسان ها زمانی که هدف مشخصی داریم، برای رسیدن به آن تلاش می نماییم. تصور کنید که فردی می خواهد از خوزستان به مشهد مقدس در طی ده روز با ماشین سفر نماید. زمان در کنکور کاملا مشخص است. پس در این مثال شما ده روز زمان خواهید داشت. حال مقصد هم مشخص است. شما قطعا با برنامه ریزی که خواهید داشت، تلاش می نمایید تا بتوانید در این زمینه مسیر رفت و برگشت را طی نمایید. اگر هدف خود را دقیقا مشخص نموده باشید می دانید که فاصله شما تا رسیدن به آن چقدر است و به چه میزان باید تلاش نمایید.

 

2.برای درس خواندن با ساعت مطالعه بالا آهسته و پیوسته برید

همه ماشین ها ، حتی بهترین ماشین های دنیا که شاید دنده یک آن ها معادل با کیلومتر 80 باشد، برای رفتن با 500 کیلومتر در ساعت، نمی توانید با همان دنده به این سرعت برسید و اگر این کار را انجام دهید، قطعا مشکلی برای ماشین و یا موتور آن پیش خواهد آمد. بنابراین اگر شما در حال حاضر روزی 8 ساعت درس می خوانید، نمی توانید به یک باره آن را به روزی 16 ساعت برسانید. درس خواندن با ساعت مطالعه بالا باید به گونه ای باشد که شما بتوانید این میزان پیش بروید.

 

3.تبر خود را تیز کنید

تا به حال فکر کرده اید که راز موفقیت دانش آموزان زرنگ چیست؟ روزی فردی در جنگل با تبر خود هر روز 20 قطعه چوب را می برید. این تعداد فردای آن روز به 18 قطعه ، دو روز بعد، به 16 و هر روز در حال کاهش بود. روزی این موضوع را با فردی مطرح کرد و در رابطه با علت آن گفت و گو کرد او پرسید تبر خود را تیز کرده ای؟؟ متوجه شد علت کندی کارش همین بوده است. اگر چند روز بتوانید ساعات زیادی مطالعه کنید و بعد از آن این اتفاق برایتان رخ نمی دهد، چون تبر خود را تیز نکرده اید.

ببنید چه عواملی موجب کندی شما شده است؟ چه انرژی در شما کم شده است که به موجب آن، حال نمی توانید کار خود را به خوبی به پایان برسانید و یا اصلا ادامه دهید؟

 

4.از ساعات مرده خود استفاده نمایید

 

از ساعات مرده خود استفاده نمایید

از ساعات مرده خود استفاده نمایید

 

همه ما ساعت های مرده ای داریم که موجب می شود وقتمان تلف شود و در عین حال هیچ استفاده از آن ها نکنیم و همچنین از هدفمان نیز فاصله بگیریم. بنابراین اگر بتوانید از این ساعت ها به خوبی استفاده نمایید، قطعا توانسته اید 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر را به خوبی آموزش ببینید. ساعت های مرده شما می تواند زمان طلایی برای قبولی شما محسوب شوند. در واقع تفاوت یک داوطلب خوب و بد، در همین است که یک داوطلب با رتبه بالا، می تواند به بهترین شکل ممکن از این فرصت ها استفاده نماید.

 

5.برای افزایش ساعت مطاالعه اصولی همین الان اقدام کنید

تردید برای درس خواندن هیچ دلیل قانع کننده ای نخواهد داشت. یکی از عواملی که می تواند همانند سرعت گیر برای ما عمل نماید همین است که ما به هنگام مطالعه و انجام کار، خود را مجاز به هر زمانی برای شروع بدانیم. اگر این تصمیم را گرفته اید که درس خواندن با ساعت مطالعه بالا را داشته باشید، باید همین الان یاعلی بگید و شروع کنید به خوندن و تلاش کنید تا بتونید به اون هدفی که برای خودتون تعیین کردید، برسید.

 

6.برای درس خواندن با ساعت مطالعه بالا تنوع ایجاد کنید

ایجاد تنوع ، یکی از تکنیک های مطالعه می باشد. به عنوان مثال، شما ممکن است احساس کنید که از خواندن شیمی خسته شده اید و کشش خواندن مطلب دیگر را ندارید. در این موارد می توانید یک درس عمومی را بخوانید. به عنوان مثال، شما ساعت 11.30 صبح تا 12 را نمی توانید مطالعه درس اختصاصی را داشته باشید، با تغییر درس، در این موارد می توانید بهتر به آنچه که مایل هستید دست یابید و همچنین به بهترین شکل ممکن از زمان خود استفاده نمایید.

 

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا

برای دریافت تمام موارد کامل 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر می توانید با ما در ارتباط باشید. اگر هنوز هم نمی دونی که برای ایجاد و افزایش ساعت های مطالعه خود، چیکار کنی، اصلا نگران نباش. ما کنار شما هستیم. کافیه که با شماره های با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

افزایش ساعت مطالعه اصولی

 

افزایش ساعت مطاالعه اصولی

افزایش ساعت مطاالعه اصولی

 

یکی از مسائلی که موجب میشه تا شما بتوانید درس خواندن با ساعت مطالعه بالا را تجربه ننمایید، این است که شما هنوز راه حل درست را انتخاب نکرده اید. به عنوان مثال، برخی از افراد تصور می نمایند که برای داشتن ساعت مطالعه بالا، باید از خواب و استراحت و تفریح و… خود بگذرند اما هرگز منظور ما از درس خواندن با ساعت مطالعه بالا این نبوده و نخواهد بود. چراکه این کار موجب می شود که نه تنها به هدف خود نرسید، بلکه از درس خواندن نیز زده بشوید و نتوانید از زمان خود استفاده لازم را ببرید.

می توانید برای مطالعه دروس خود و همچنین افزایش ساعت مطالعه در زمان هایی که احساس می کنید نمی توانید به کتاب نگاه کنید و یا اینکه می خواهید از کتاب دور شوید، ویس های ضبط شده خود را گوش دهید. همچنین برخی از کانال ها هستند که معمولا خلاصه ای از هر درس را به صورت ویس در اختیار می گذارند و به همین دلیل می توانید بدان دسترسی داشته باشید و در زمان های این چنینی، از آن ها استفاده نمایید.

از دیگر روش هایی که می توان برای درس خواندن با ساعت مطالعه بالا برشمرد، این است که شما می توانید از ویس های انگیزشی استفاده کنید. ویس های انگیزشی موجب می شود تا بتوانید با انگیزه بیشتری به درس خواندن ادامه دهید. گاهی این ویس های انگیزشی همانند موضوعی است که می تواند همانند موتور محرک عمل نماید تا بتوانید به راحتی به درس و مطالعه ادامه دهید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با درس خواندن با ساعت مطالعه بالا و برخی از 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر  را ارائه نمودیم. در صورت تمایل برای مشاوره برای درس خواندن با ساعت مطالعه بالا و همچنین افزایش ساعت مطاالعه اصولی می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

تغییر عادت های نادرست مطالعه

روش ها و اصول برنامه ریزی کنکور

میخوام درس بخونم ولی نمیشه چکار کنم؟

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا 

12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر

افزایش ساعت مطالعه اصولی

مشاور روانشناس کنکور

بهترین کلاس کنکور کشور

کنترل وسواس در مطالعه 

درس خواندن با ساعت مطالعه بالا

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای درس خواندن با ساعت مطالعه بالا چه اقدامی باید انجام دهیم؟

اولین اقدام شما در ابتدا، داشتن یک برنامه ریزی دقیق و درست است و پس از آن با توجه به هدف خود، می توانید اقدامات بعدی را به انجام برسانید.

 

12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر چیست؟

ما در این مقاله تلاش نمودیم تا برخی از موارد 12 راز افزایش ساعت مطالعه رتبه های برتر را ارائه نماییم. اما برای دریافت اطلاعات و مشاوره کامل ، می توانید با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

بهترین راه افزایش ساعت مطالعه اصولی چیست؟

برای افزایش ساعت مطالعه اصولی و دقیق، ابتدا لازم است به بهترین شکل ممکن باید اصولی و درست اقدام نمایید تا بتوانید به آنچه که مورد نظر خودتان است دست یابید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • روش تورق سریع

  روش تورق سریع | جمع بندی کنکور در چند دقیقه

  روش تورق سریع یکی از روش‌های کارآمد برای مطالعه در کمترین زمان است. بسیاری از افراد که پشت کنکوری هستند، با اطلاع از تورق سریع می‌توانند مطالب کنکور را در چند دقیقه جمع‌بندی کنند. این روش برای افراد مناسب است...
 • تکنیک زمان های نقصانی

  تکنیک زمان های نقصانی | مزایا و معایب + نکات طلایی

  تکنیک زمان های نقصانی، برای افراد در کنکور و دیگر آزمون‌ها برای ورود به دانشگاه یا کار بسیار مورد توجه است. این تکنیک می‌تواند یک روش موثر و کاربردی برای آزمون مهمی مانند کنکور باشد. می‌دانیم یکی که از اصلی‌ترین...
 • تکنیک های تندخوانی کنکور

  تکنیک های تندخوانی کنکور + مزایای تندخوانی در مطالعه

  از بهترین روش ها جهت جلوگیری از هدر رفتن زمان و صرفه جویی در آن بهره گرفتن از تکنیک های تندخوانی کنکور در هنگام مطالعه و آماده شدن برای آزمون سراسری است. هرچند تأثیر تندخوانی در کنکور انکارناپذیر است، اما باز هم...
 • راز موفقیت در امتحانات نهایی

  راز موفقیت در امتحانات نهایی + 11 روش طلایی | ایران تحصیل

  راز موفقیت در امتحانات نهایی این است که تمامی جوانب را بسنجید و تا جایی که می‌توانید فعالیت قابل پیش بینی خود را تمرین کنید، در این صورت می‌توانید از عهده امتحانات خود برآیید و آن‌ها را پشت سر بگذارید....
تماس با مشاور