تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رتبه شو

با ما رتبه شو

رتبه شو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

نه تنها برای شما بلکه هر کسی که تو کنکور شرکت می کنه، جزء نفرات برتر بودن یک رویای بزرگه. اما چرا فقط یک رویا؟ ما این جا جمع شدیم تا به شما کمک کنیم تا این خیال رو به واقعیت تبدیل کنید. پس با ما رتبه شو و با امید به سمت کسب رتبه تک رقمی کنکور با قدرت حرکت کن. اگر می خوای بدونید که چطوری رتبه برتر شویم و راز موفقیت نفرات برتر رو بدونی، جای نگرانی نیست. در این رقابت تنگاتنگ ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق.

 

 

با دریافت مشاوره رتبه شو _ راز موفقیت نفرات برتر را بدانید و برای اطلاع از تکنیک های مطالعه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

با برنامه ریزی ویژه رتبه شو

 

با برنامه ریزی ویژه رتبه شو

با برنامه ریزی ویژه رتبه شو

 

یک داوطلب کنکوری برای رسیدن به هدفش با هزار جور دغدغه و مسئله ریز و درشت سر و کار داره که باید بتونه همه اونها رو پشت سر بزاره تا به قبولی برسه. اما اگر این هدف کسب رتبه تک رقمی کنکور باشه، اونوقت باید خیلی ماهرانه و با قلق درس بخونی تا بتونی به مقصد بزرگ برسی. اما آیا همه ما اونقدر از برنامه ریزی صحیح سر در میاریم که بتونیم سنجیده ترین برنامه رو بچینیم؟ 

آیا اگه تو درسی با وجود خوندن باز هم مطالب تو ذهنمون حک نشد، میدونیم باید چکار کنیم؟ یا اینکه چطوری رتبه برتر شویم ؟ رتبه های برتر چکار می کنن که ما نمی کنیم؟ ما همه این مسائل و چندین سوال دیگه رو زیر ذره بین بردیم و طبق بررسی عملکرد نفرات برتر و ارتباط با اون ها بسیتری رو فراهیم کردیم تا به شما داوطلب عزیز کمک کنیم. پس با ما موفق و رتبه شو . 

مشاورین ما متناسب با موقعیت و هدف شما بهترین برنامه ریزی رو در اختیار داوطلبای عزیز قرار میده. هر به وقت سوال، ابهام یا مشکلی برخوردید می تونید در هر روز از هفته و از ساعت 8 صبح تا 1 شب با شماره تماس های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (تهران) با ما در ارتباط باشید. در هر سطحی باشید امیدوار باشید، ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق و با هزینه مناسب. 

 

 

به چه نحوی ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق

 

به چه نحوی ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق

به چه نحوی ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق

 

برای موفق شدن تو هر کاری برنامه ریزی حرف اول رو میزنه. کسی که به دنبال قبولی و کسب رتبه تک رقمی کنکور هست، اگر برنامه منظمی نداشته باشه به قول معروف درجا میزنه. بهمین خاطر ما روند و انواع برنامه ریزی رو بررسی کردیم و در ادامه برای شما چند مورد رو ذکر می کنیم، اما اگر می خواید بدانید چطوری رتبه برتر شویم برای اطلاعات کاملتر می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید و برنامه ریزی متناسب با خودتون رو دریافت کنید.

1. با زمان کم رتبه شو

همه ما میدونم که کنکور چه رقابت سخت و نفس گیریه. یه عده از همون کلاس دهم یا جدیت شروع می کنن و تا کلاس دوازدهم این تلاش رو ادامه میدن. حالا اگر کسی به هر دلیلی دیرتر شروع به درس خوندن کرد، آیا باید نا امید بشه یا اعتمادبنفسشو از دست بده و بپذیره که قبول نمیشه؟ مسلما که اینطور نیست. ما نمی گیم که زمان اهمیت نداره، اما می گیم که کیفیت مهمتره.

حتما می گید چطور ممکنه منی که دیرتر شروع کردم بتونم از اونایی که خیلی قبل تر شروع کردن جلو بزنم. نمونه های زیادی زیادی با همچین موقعیتی تونستن به بهترین نتیجه برسن و ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق . حتما با چنین شرایطی چطوری رتبه برتر شویم ؟ اگر بتونید قلق درس خوندن رو به دست بیارید مطمئن باشید از بقیه جلو می زنید و ما این قلق رو به شما یاد میدیم.

 

2. برنامه ریزی منطقی و قابل اجرا

خیلی از کسانی که برای کنکور شرکت می کنند، تو آزمون های آزمایشی شرکت می کنند. معمولا موسساتی که اینجور آزمون ها رو برگزار می کنن برنامه ریزی های کلی رو به داوطلبان ارائه می کنن. یا اینکه خود داوطلب خودش دست به برنامه ریزی میزنه. اما اشکال در اینجا اینه که همه ما روحیات و شرایط یکسانی نداریم و ممکنه نتونیم با یک برنامه ریزی بدون انعطاف پیش بریم و همین هم ما رو مایوس می کنه.

تو این راستا ما تو طرح رتبه شو به اتفاق شخص داوطلب در فضای دوستانه بعد از آگاهی از علاقه مندی هاش، ضعف و قوت ها، روحیات شخصی و اولویت بندی اهمیت دروس برنامه ریزی رو اراده میدیم که با انجام اون میشه به کسب رتبه تک رقمی کنکور فکر کرد. به این ترتیب، فرد با علاقه به درس خوندن مشغول میشه و میتونه به اون وفادار بمونه که این بزرگترین حسن یک برنامه ریزی خوب خواهد بود.

 

3. برنامه ریزی رتبه شو با مدیریت زمان 

خیلی از ما وقتی که می پرسیم چطوری رتبه برتر شویم، تصور می کنیم که باید شبانه روز فقط درس بخونیم و حتی استراحت نیز به عبارتی ممنوعه. بعضی از دانش آموزان هم می پرسند که چطور می تونیم هم مدرسه بریم، هم تکالیف رو انجام بدیم و هم برای کنکور درس بخونیم؟ اگر پایه درسی ضعیف باشه که این نگرانی ها بیشتر میشه. اما ما در نظر گرفتن همه این موارد ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق پس جای نگرانی نیست.

شما به برنامه ریزی نیاز دارید که هم درس بخونید، هم بتونید به مدرسه برید و هم استراحت داشته باشید. برای این کار به برنامه ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه نیاز داریم. به عبارتی برنامه ریزی موفق بایستی کوتاه مدت و بلند مدت باشد. به این ترتیب شما با برنامه رتبه شو از همون ابتدا می دونید که چکار باید بکنید و چی می خواید.

 

4. برنامه ریزی منعطف 

زندگی همیشه هم طبق برنامه پیش نمیره و گاهی اوقات ممکنه ما با اتفاقات غیر منتظره ایی مثل مریضی روبه رو بشیم. اما این نباید باعث بشه که از برنامه عقب بیفتیم یا اینکه استرس و اضطراب کمبود زمان به ما منتقل بشه. اول از هر چیز باید بگیم هر کسی که برای کسب رتبه تک رقمی کنکور تلاش کرده و اون رو به دست اورده هم مطمئنا در زمان مطالعه با چنین مشکلاتی روبرو شده.

پس سعی کنیم روحیمون رو نبازیم و اجازه بدیم روند بهبودی طی بشه. در چنین مواقعی وجود یک مشاوره و برنامه ریزی میتونه اوضاع رو تحت کنترل دربیاره و دوباره ما تو جاده مطالعه راهی کنه. وقتی شعار رتبه شو سر میدیم، منظور همراهی و پاسخگویی به داوطلب عزیز در تمام شرایط هست. تو این جور مواقع با تغییرات جزئی تو برنامه ریزی، دوباره فرصت جبران داده میشه و دیگه نیازی به استرس نیست.

 

 

کسب رتبه تک رقمی کنکور با برنامه ریزی رتبه شو

با وجود بالا رفتن ظرفیت دانشگاه ها تو چند سال اخیر، رقابت بین کنکوری ها مخصوصا برای رشته هایی مثل پزشکی و پیرا پزشکی خیلی سخت تر از قبل شده. از طرفی متاسفانه به دلیل وجود مافیای کنکور و انواع و اقسام کلاس های کنکوری و کتب متنوع، اگر کسی دارای تمکن مالی نباشه احتمال داره که نتونه نتیجه دلخواهش رو بگیره. به همین خاطر ما سعی کردیم از چند طریق به داوطلبان عزیز مشاوره بدیم:

 

مشاوره تلفنی

تو شرایط امروز با وجود بیماری مثل کرونا و نبود وقت کافی برای مراجعه، ممکنه خیلی از داوطلبا ترجیح بدن از مشاوره تلفنی استفاده کنند. به همین منظور ما شماره تماس هایی که تو جدول نوشته شده رو برای این عزیزان در نظر گرفتیم تا به راحتی از برنامه ریزی رتبه شو بهره مند بشن. تو این روش فرد میتونه به طور مستقیم با مشاور صحبت و برنامه ریزی رو دریافت کنه.

البته این مشاوره فقط به این موضوع که چطوری رتبه برتر شویم اختصاص نداره، بلکه زمان انتخاب رشته هم میتونید از بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری استفاده کنید. به این ترتیب زحمات یکساله شما به باد نمیره، چرا که مشاوران ما با آگاهی از ترازها، رتبه ها و شرایط مورد نیاز برای تمام رشته ها و دانشگاه ها آگاهی دارند و با چشم باز این کار را  انجام میدن.

 

مشاوره آنلاین

یک روش دیگر نیز برای رفاه حال داوطلبان عزیز در نظر گرفته شده و اون هم برنامه ریزی آنلاین هست. اگر به هر دلیلی مایل به تماس تلفنی یا مراجعه حضوری نبودید میتونید از برنامه ریزی آنلاین هفتگی کنکور استفاده کنیدتو این مشاوره هم می تونید از تاثیر و ضریب دروس مختلف، مهمترین بخش های کتاب، تست خیز ترین مباحث و شیوه خواندن آن ها اطلاع پیدا کنید و طبق برنامه پیش برید. 

اهمیت و مزیت مشاوره آنلاین در اینه که ارتباط از طریق اون آسونه هر کسی با داشتن گوشی و لپ تاب میتونه از این امکان برخوردار بشه. اگه به دنبال رمز موفقیت افراد برتر هستید، تو این مشاوره می تونید کارنامه و شیوه مطالعه برترین ها رو دریافت کنید و حتی در صورتی که هنوز هیچ اقدامی برای برنامه مطالعاتی نکردید باز هم ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق .

 

مشاوره حضوری رتبه شو

اما اگر جزء اون دسته از افرادی هستید که مشاوره و گفتگوی حضوری رو ترجیح میدید و به دنبال این هستید که چطوری رتبه برتر شویم، ما این امکان رو برای شما فراهم کردیم تا به صورت حضوری از برنامه رتبه شو بهره ببرید. البته دوستان عزیز باید از قبل فرم درخواست مشاوره حضوری رو پر و هماهنگ کنند، چون تعداد پذیرش محدود است.

البته خبر خوش برای دوستانی که فقط به دنبال کسب رتبه تک رقمی کنکور نیستند، بلکه نیاز به مشاوره در پایه های پایین تر مدرسه و یا مقاطع بالاتر دانشگاهی دارند هم این است که به این افراد نیز خدمت رسانی میشه. آمادگی برای امتحانات، شیوه های بالا بردن راندمان سر کلاس، کسب نمرات عالی و غیره همگی در تمام انواع مشاوره ها امکانپذیره.

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان 

به دنبال ایجاد عدالت آموزشی، تصمیم گرفتیم که مشاوره رایگان کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و هنر در خدمت همه عزیزانی که امکان پرداخت هزینه های دریافت مشاوره و برنامه ریزی را ندارند، قرار گیرد. به این ترتیب شما در هر شهر و استانی زندگی می کنید، می تونید از طریق سه روش بالا از این مشاوره رایگان بهره ببرید. 

با برنامه ریزی رتبه شو چطوری رتبه برتر شویم ؟

 

با برنامه ریزی رتبه شو چطوری رتبه برتر شویم ؟

با برنامه ریزی رتبه شو چطوری رتبه برتر شویم ؟

 

نمیشه گفت که دانشگاه و قبولی تو کنکور تنها راه موفقیت یا پایان راهه، اما حقیقت اینه تحصیل و آینده شغلی ما به رد شدن از این مرحله بستگی داره. حالا اگر این تحصیل در بهترین رشته یا دانشگاه باشه مسلما میتونه آینده متفاوتی رو برای ما رقم بزنه. اما رتبه شدن تو کنکور به همین سادگی ها نیست و نیاز به مسیر به برنامه ریزی و تکنیک های خاصی داره. هدف مشاوره رتبه شو هم همینه.

مثلا ما  به دلیل اهمیت مشاوره کنکور پزشکی به صورت تضمینی این امکان روبرای متقاضیان رشته تجربی فراهم کردیم که از نفرات برتر کنکور پزشکی به طور مستقیم مساوره بگیرند و سوالات و ابهامات خودشون رو بپرسن. این کار باعث میشه تا داوطلبان از نزدیک با کسانی که این مسیر و تو کسب رتبه تک رقمی کنکور موفق بودن صحبت کنن و راهنمایی بگیرن.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله در مورد ویژگیها و شرایط برخورداری از مشاوره رتبه شو خواندیم و به شیوه و رازهای کسب رتبه تک رقمی کنکور پرداخته شد. اگر مایلید بدانید که چطوری رتبه برتر شویم می توانید همه روزهای هفته با شماره تماس های موجود در سایت با مشاوران ما تماس گرفته و بهترین مشاوره درسی را دریافت کنید. ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق و شما را تنها نمی گذاریم. 

 

 

مطالب مرتبط

چگونه رتبه برتر شویم؟

برنامه ریزی رایگان کنکور

بهترین اصول برنامه ریزی

بهترین مشاوره کنکور خصوصی توسط تیم رتبه های برتر

راهنمایی و مشاوره تحصیل در خارج از کشور

ما شما را رتبه می کنیم با برنامه ریزی از 0 مطلق

رتبه شو

 

چطور می توانیم از مشاوره رتبه شو استفاده کنیم؟

این مشاوره به سه روش تلفنی، حضوری و آنلاین ارائه می شود. برای اطلاع بیشتر می توانید با شماره های 9099072952 (سراسر کشور) و 9099072952 (استان تهران) تماس بگیرید. 

 

برای کنکور چطوری رتبه برتر شویم ؟

نفر برتر شدن به اراده، پشتکار و مطالعه درست شما بستگی دارد. برای کسب رتبه تک رقمی کنکور به یک برنامه ریزی قوی نیز نیاز دارید که بهتر است از افراد خبره این کار کمک بگیرید. 

 

من می خواهم رتبه شوم، اما نمی دانم چطور؟

ما علاوه بر خواستن به عمل کردن نیز نیاز داریم. اما نحوه درس خواندن باید به درستی صورت یرد. مشاوران ایران تحصیل در کنار شما خواهند بود و ما شما را رتبه می کنیم برنامه ریزی از 0 مطلق .

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مهدیه
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام در رابطه با کنکور ازتون مشاوره میخوام من رشته تجربی هسدم نگران این هسدم که درسامو نتونم برسونم میتونید کمکم کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر.
   با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل و جامع شما را راهنمایی کنند.

 2. حسین
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام. من درست متوجه نشدم. من امسال دوره روزانه دکتری قبول شدم (یک رشته مهندسی). میخوام ارشد اقتصاد هم همزمان بگیرم. میتونم ارشد اقتصاد رو هم در دانشگاه ملی بخونم؟
  اینقدر تو این قوانین ما تبصره هست که آخرش متوجه نمیشی میشه یا نه. خیلی ممنون

 3. پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  مرکز مشاوره ایران تحصیل بهترین مرکز اموزشی در کرج است

 4. پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین مشاوره تحصیلی در حیطه کنکور هستند

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام پریسا
   از اینک مجموعه مشاوره ایران تحصیل تونسته راهنمایی های لازم در روند رشد شما انجام بده افتخار بزرگی

ایران تحصیل
تماس با مشاور