ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۲

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان در هر گروه آزمایشی و هر یک از رشته‌های مختلف دانشگاه فرهنگیان متفاوت می باشد.

هر سال دانشگاه فرهنگیان از طریق برگزاری آزمون و انجام مصاحبه از بین داوطلبانی که واجد شرایط تحصیل در این دانشگاه باشند اقدام به پذیرش می کند.

با توجه به شرایطی که داوطلبان لازم است برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان داشته باشند، ورود به مرحله ثبت نام نیز تنها مختص به داوطلبان واجد شرایط خواهد بود. اما آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام شده‌اند، لازم است مراحل بعدی را پشت سر بگذرانند.

کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۴۰۲ قطعاً با کارنامه‌های سال‌های گذشته، دارای تفاوت هایی می‌باشد. این تفاوت را می‌توان در رابطه با رتبه قبولی هر یک از داوطلبان دانست.

به عنوان مثال، نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم تجربی با نمونه گروه ریاضی ممکن است به لحاظ میانگین کاملاً متفاوت باشد.

با توجه به کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان شما می‌توانید از حدود درصدهای لازم برای قبولی در این دانشگاه اطلاع یابید.

پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری با توجه به مجاز شدن در انتخاب رشته این دانشگاه، می‌توانید به راحتی از میانگین درصدهای خود با توجه به مقایسه نمونه کارنامه قبولی در دانشگاه فرهنگیان دست‌ یابید و به همین ترتیب از پذیرش یا عدم پذیرش خود اطمینان حاصل کنید.

 

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان

 

جهت اطلاع دقیق از کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان، نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان، اطلاع دقیق در رابطه با درصدهای لازم برای هر درس با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید. 

9099075307 سراسر کشور 9099075307 (استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 

دانشگاه فرهنگیان شرایط بسیار مختلفی را برای کلیه گروه‌های آزمایشی و کلیه داوطلبان قرار داده است. یکی از این شرایط را می‌توان در رابطه با تعهد استخدام این دانشگاه برای داوطلبان دانست.

آقایانی که موفق به کسب کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان می‌گردند، این امتیاز برای آن ها وجود دارد که پس از فارغ‌التحصیلی مستقیماً استخدام می شوند و بدون نیاز به گذراندن سربازی معاف خواهند شد.

متقاضیان دانشگاه فرهنگیان توجه داشته باشند که نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان، مربوط به داوطلبانی است که دعوت به مصاحبه شده‌اند و هنگام اعلام نتایج نهایی کنکور، موفق به قبولی در این دانشگاه گردیده‌اند.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان شده‌اند، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته در این دانشگاه اقدام نمایند.

عموماً در رشته‌هایی علوم انسانی تنوع بالاتری نسبت به رشته‌های تجربی و ریاضی وجود دارد به همین دلیل هر یک از داوطلبان امکان پذیرش بیشتری در این گروه‌های آزمایشی خواهند داشت.

بنابراین در هر سال می‌توان رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان گروه‌های آزمایشی را متفاوت دانست.

 

نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

در ادامه به ارائه نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان خواهیم پرداخت، اما لازم است قبل از آن به کلیه داوطلبان خاطر نشان نماییم که این توضیح تنها نمونه ای از برخی رشته ها می باشد.

همچنین بسته به هر استانی و با توجه به گزینش بومی دانشگاه فرهنگیان، هر یک از گروه های آزمایشی و در هر استان، می توان کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان را متفاوت دانست.

خبر خوبی که می توانیم به کلیه متقاضیان ورود به دانشگاه فرهنگیان بدهیم، به موضوع افزایش ظرفیت ها در سال های اخیر باز می گردد.

نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان در سال های اخیر، افزایش ظرفیت را در هر یک از زیر گروه های مختلف ایجاد نموده است. بنابراین این امید می تواند به موفقیت بیشتر داوطلبان کمک نماید تا به راحتی پذیرفته شوند.

آن دسته از داوطلبانی که توانسته اند در گروه های آزمایشی علوم انسانی موفق به کسب رتبه های زیر هزار شوند، امکان و شانس قبولی بسیار بالاتری را نسبت به سایر داوطلبان خواهند داشت. همچنین کلیه داوطلبان عزیز گروه علوم تجربی و علوم ریاضی نیز، تا رتبه های 4 هزار بسته به شرایط و ظرفیت استان آنها امکان قبولی خواهند داشت.

 

برای اطلاع از نحوه تحلیل کارنامه کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

دریافت کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان 

آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در دانشگاه فرهنگیان می باشند، لازم است از همان ابتدا اقدام به برنامه ریزی دقیق برای قبولی نمایند.

به همین دلیل اگر می خواهید شما نیز جزو کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان باشید، بهتر است از ابتدا با برنامه پیش بروید. زیرا هر ساله تعداد ظرفیت ها نسبت به سال گذشته تغییر می یابد و نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان را متفاوت می نماید.

با استفاده از نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان تا حدودی نسبت به قبولی و یا عدم قبولی در این دانشگاه آگاه خواهید شد. مرحله مصاحبه را نیز، می توان از جمله مراحل سخت برای قبولی در این دانشگاه دانست.

کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان با توجه به سهمیه های هر داوطلب در هر گروه آزمایشی متفاوت می باشد. به همین دلیل ابتدا نسبت به قبولی در گروه آزمایشی خود و همچنین ظرفیت آن آگاه شوید.

برای اطلاع دقیق از کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که داوطلبان عزیز مایل باشند، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع دقیق از کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان، نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان، اطلاع دقیق در رابطه با درصدهای لازم برای هر درس با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور 9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

کانال اطلاع رسانی کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان 98

کانال اطلاع رسانی کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان

مطالب مرتبط

ثبت نام کنکور سراسری

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور

زمان ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری

کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان

5/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم تجربی با نمونه گروه ریاضی آیا یکسان است؟

نمونه کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه آزمایشی علوم تجربی با نمونه گروه ریاضی ممکن است به لحاظ میانگین کاملاً متفاوت باشد.

چه کسانی شانس قبولی بسیار بالاتری را نسبت به سایر داوطلبان خواهند داشت؟

داوطلبانی که توانسته اند در گروه های آزمایشی علوم انسانی موفق به کسب رتبه های زیر هزار شوند.

شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان چیست؟

برای ورود به دانشگاه فرهنگیان باید از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشید در ادامه به این شرایط میپردازیم.

آیا شرکت در دانشگاه فرهنگیان محدودیت سنی دارد؟

بله، فقط متولدین 1 مهر 78 به بعد میتوانند انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را انجام دهند.

نظرات

 1. پارسا محمدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام. لطفاً پاسخ بدید. فارغ‌التحصیل دوره روزانه دانشگاه دولتی هستم. آیا می‌تونم در کنکور کارشناسی 1402 شرکت کنم و دوره روزانه دانشگاه فرهنگیان با تعهد خدمت قبول بشم؟ متولد سال ۷9 هستم و تا ۳۱ شهریور سال آینده معافیت تحصیلی دارم.

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام وقت بخیر
   امکان تحصیل مجدد در مقطعی بعد از فارغ التحصیلی برای مشمولان وجود ندارد

 2. نیما یکتا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام. لطفاً نظر من را تأیید و راهنمایی کنید.
  فارغ‌التحصیل دوره روزانه دانشگاه دولتی هستم. آیا می‌تونم در کنکور کارشناسی ۱۴۰۱ شرکت کنم و دوره روزانه دانشگاه فرهنگیان با تعهد خدمت قبول بشم؟ متولد سال ۷۸ هستم و تا ۳۱ شهریور سال آینده معافیت تحصیلی دارم.

 3. مهدیه
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام وقت بخیر من بومیه تبریز هستم ولی ساکن مشهد ب فرهنگیان علاقه دارم امکانش اگه رتبم خوب باشه بتونم کد رشته های مشهد رو بزنم با اینکه بومیه اونجا نیستم و شرایط اینه بتونم دانشگاه مشهد فرهنگیان قبول شم چیه

  • moshaverarshad
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام مهدیه
   برای قبول شدن در دانشگاه فرهنگیان بومی بودن یکی از شرایط ثبت نام که شما میتونید مشهد هم انتخاب کنید با توجه به اینک محل زندگیتونه

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)