تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 1400 | آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگاههای معتبر کشور است که در گروه های آموزشی مختلف اقدام به پذیرش داوطلبان از طریق آزمون می کند. اما رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 1400 چه رتبه‌ای می باشد؟ دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگاه‌های محبوب برای کلیه داوطلبانی است که در گروه‌های آزمایشی مختلف مشغول به تحصیل می‌باشند.

متقاضیان این دانشگاه جهت اینکه واجد شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان باشند یا خیر، می‌توانند در رابطه با ثبت نام دانشگاه فرهنگیان و شرکت در آزمون تصمیم گیری نمایند.

یکی از سوالاتی که برای شرکت کنندگان در این آزمون به وجود می آید این است که داوطلبان شانس قبولی در این دانشگاه را با چه رتبه ای دارند یا اینکه رتبه قبولی داوطلبان در سال های قبل چه بوده است؟

رتبه قبولی در این دانشگاه بسته به گروه آزمایشی و همچنین رشته موردنظر شما می‌تواند متفاوت باشد. با توجه به ظرفیت متغیر این دانشگاه، آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان می‌باشند، لازم است در زمان برگزاری کنکور سراسری شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه شوند.

آن دسته از داوطلبانی که زمان ثبت نام کنکور به هر دلیلی، علاقه‌مندی خود را برای شرکت در دانشگاه فرهنگیان مشخص ننموده اند، می توانند سال بعد در زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری، نسبت به شرکت در این آزمون اقدام نمایند.

رتبه قبولی دانشگاه، بسته به ظرفیت پذیرش هر رشته و دانشگاه می‌تواند متفاوت باشد. آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان نیز، با توجه به گروه‌های آزمایشی مختلف مشخص می‌گردد.

 

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

جهت اطلاع دقیق از آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان، برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان و درصدهای لازم در هر درس برای قبولی، با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9099072952 سراسر کشور 9099072952 (استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

کارنامه رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

همان‌طور که ذکر شد، کارنامه رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بستگی فراوانی به رشته و گروه آزمایشی شما در مرحله اول دارد و در مرحله دوم، به ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ها، بومی و یا استانی شدن پذیرش ها و غیره خواهد داشت.

به همین دلیل آنچه با عنوان آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان مطرح می‌شود، به درصدهای مورد نیاز در هر یک از دروس مربوط می‌گردد.

به عنوان مثال ممکن است رتبه قبولی فرهنگیان در رشته هنر، با توجه به ظرفیت سال گذشته، 150 نفر در یک استان، رتبه 4000 باشد. اما در سال بعد رتبه 200 هم موفق به پذیرش نشود.

اگر نگاهی به آخرین کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان داشته باشید ممکن است فاصله کمی در درصدهای زده شده در گروه آزمایشی مختلف داشته باشد.

به همین دلیل به صورت میانگین برای رشته‌هایی همانند علوم انسانی می‌توان رتبه قبولی در این دانشگاه را در رتبه‌های زیر 1000 دانست. البته باز هم تأکید می‌نماییم که این رتبه، به ظرفیت و نحوه گزینش بستگی خواهد داشت.

توصیه مهمی که به کلیه داوطلبان عزیز داریم در رابطه با بالا بردن مهارت‌ها و آمادگی کامل برای کنکور است. زیرا قوانین و ضوابط دانشگاه فرهنگیان برخلاف سایر دانشگاه‌ها، به‌صورت ثابت نمی‌باشد.

در سال‌های گذشته شاهد تغییراتی در نحوه استخدام و حتی تعطیلی این دانشگاه بوده‌ایم. به همین دلیل، هر فردی لازم است نسبت به تمامی ضوابط پذیرش همان سال اطلاعات دقیقی داشته باشد.

 

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در هر یک از گروه های آزمایشی متفاوت می باشد. اما برای تمامی داوطلبان گروه های آزمایشی در رشته های پرطرفدار، نیازمند رتبه پایین تری است.

 

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

رتبه مورد پذیرش در دانشگاه فرهنگیان

 

 

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه های آزمایشی همانند علوم انسانی را می توان رتبه های زیر 3000 به صورت میانگین دانست.

برای گروه های آزمایشی تجربی با توجه به گرایش های فراوان داوطلبان این گروه آزمایشی، در رابطه با قبولی رشته های پزشکی و پیراپزشکی، رتبه قبولی دانشگاه بالاتری را شامل می گردد. البته هرگز نباید با تصور این میانگین، دست از تلاش بردارید.

می توان گفت اطلاع از آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بسیار سخت تر از آخرین رتبه قبولی رشته های پزشکی است.

به عنوان مثال در سال 88 پذیرش دانشجویان فرهنگیان در رشته های دانشگاه فرهنگیان شامل رتبه های 300، 400 و 500 بود. اما با توجه به اینکه پذیرفته شدگان در همین سال تعهدی استخدامی از طرف این دانشگاه نداشتند، موفق به استخدام نشدند.

آنچه برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان بسیار مهم می باشد تنها کسب رتبه قبولی نیست، بلکه مهم تر از آن، اطلاع دقیق از قوانین و ضوابط پذیرش در این رشته می باشد.

به همین دلیل ممکن است شما آخرین رتبه قبولی را کسب نموده باشید، اما چنانچه بتوانید با موفقیت مراحل مربوط به مصاحبه و گزینش را پشت سر بگذارید خواهید توانست به این دانشگاه راه یابید.

 

مشاوره کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

برای کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان، هر داوطلب نیازمند مشاوره تضمینی کنکور و همچین اطلاع دقیق از تمام شرایط پذیرش در این دانشگاه می باشد.

نکته مهمی که لازم است توجه داشته باشید و آن را به خاطر بسپارید این است که پذیرش دانشگاه فرهنگیان هر سال، ممکن است با تغییراتی همراه باشد و آنچه داوطلبان و متقاضیان ورود به این رشته را کمی سردرگم می نماید، تغییرات غیر قابل پیش بینی می باشد.

مثلا یکی از داوطلبان گروه علوم انسانی به دلیل اشتباه بزرگی که در کنکور سراسری در درس منطق و فلسفه مرتکب گردید، منجر به منفی شدن درصدهای این درس برای او گشت.

در همان سال او موفق به پذیرش در دانشگاه فرهنگیان با رتبه 5000 نگردید. اما سال بعد با تمام تلاش این داوطلب، با وجود کسب رتبه 1000 قانون این دانشگاه تغییر یافت و داوطلب به لحاظ سنی مشمول ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه نگردید.

آنچه مهم است تلاش همه جانبه برای کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان است. ممکن است همانند داوطلبی که به آن اشاره نمودیم، امسال با توجه به رتبه خوبی که کسب نموده اید، نتوانید پذیرفته شوید.

اما در سال های بعد، حتی با وجود کسب رتبه قبولی، به دلیل عدم واجد شرایط بودن، حتی در لیست آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان نیز قرار نگیرید.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان و ثبت نام دانشگاه آزاد می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

آخرین رتبه قبولی در این دانشگاه و درصدهای زده شده در هر درس، می تواند راهنمای مناسبی برای شما داوطلبان عزیز باشد که با توجه به آن از حداقل درصدهای لازم برای هر درس اطلاع پیدا کنید. کافی است با متخصصین ما تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع دقیق از آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان، برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان، درصدهای لازم در هر درس برای قبولی، با ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

مطالب مرتبط

روش صحیح درس خواندن کنکور

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

تاثیر معدل بر کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور

فهرست حذفیات کنکور سراسری

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

4.3/5 - (6 امتیاز)

رتبه قبولی در دانشگاه فرهنگیان چه میزان است؟

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه های آزمایشی همانند علوم انسانی را می توان رتبه های زیر 3000 را به صورت میانگین دانست.

 ثبت نام دانشگاه فرهنگیان چه زمانی است؟

زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بسته به مقطع تحصیلی می‌تواند متفاوت باشد.

شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان چگونه است؟

جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان علاوه بر کسب رتبه قبولی در این دانشگاه، داوطلبان باید از یک سری شرایط عمومی و اختصاصی نیز برخوردار باشند.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان چه کمکی به داوطلبان می کند؟

باعث می شود که داوطلبان برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه ی دروس خود داشته باشند.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور