رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 98

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 99 چه رتبه‌ای می باشد؟ دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگاه‌های محبوب برای کلیه داوطلبانی است که در گروه‌های آزمایشی مختلف مشغول به تحصیل می‌باشند. متقاضیان این دانشگاه با توجه به اینکه واجد شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان باشند یا خیر، می‌توانند در رابطه با ثبت نام دانشگاه فرهنگیان و شرکت در آزمون تصمیم گیری نمایند.

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بسته به گروه آزمایشی و همچنین رشته موردنظر شما می‌تواند متفاوت باشد. با توجه به ظرفیت متغیر این دانشگاه ، آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان می‌باشند، لازم است در زمان برگزاری کنکور سراسری شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته در این دانشگاه شوند.

آن دسته از داوطلبانی که زمان ثبت نام کنکور به هر دلیلی، علاقه‌مندی خود را برای شرکت در دانشگاه فرهنگیان مشخص ننموده اند، در زمان ثبت نام مجدد کنکور سراسری ، خواهند توانست نسبت به اعلام علاقه مندی اقدام نمایند. رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بسته به ظرفیت پذیرش هر رشته و دانشگاه می‌تواند متفاوت باشد. آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان نیز ، با توجه به گروه‌های آزمایشی مختلف مشخص می‌گردد.

در ادامه به ارائه رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان خواهیم پرداخت. اما برای اطلاع دقیق از تمامی نکات و همچنین کسب رتبه مجاز برای قبولی ، کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند با متخصصین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان ، آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان ، برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان ، درصدهای لازم در هر درس برای قبولی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

کارنامه رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

همان‌طور که ذکر شد، کارنامه رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بستگی فراوانی به رشته و گروه آزمایشی شما در وهله اول و در وهله دوم، بسته به ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ، بومی و یا استانی شدن پذیرش ها و… خواهد داشت. به همین دلیل آنچه با عنوان آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان مطرح می‌شود، به موضوع درصدهای مورد نیاز در هر یک از دروس مربوط می‌گردد.

به عنوان مثال ممکن است رتبه قبولی فرهنگیان در رشته هنر ، با توجه به ظرفیت سال گذشته ، 150 نفر در یک استان، رتبه 4000 باشد. اما در سال بعد رتبه 200 هم موفق به پذیرش نشود. به دلیل اینکه در همین استان تنها یک نفر ظرفیت پذیرش دارد. آنچه در سال‌های اخیر شاهد بوده‌ایم، تغییرات فراوانی است که در این رشته به وجود آمده است.

اگر نگاهی به آخرین کارنامه قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان داشته باشید ممکن است فاصله کمی در درصدهای زده شده در گروه آزمایشی مختلف داشته باشد. به همین دلیل به صورت میانگین برای رشته‌هایی همانند علوم انسانی می‌توان رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان را در رتبه‌های زیر 1000 دانست. البته باز هم تأکید می‌نماییم که این رتبه بسته به ظرفیت و نحوه گزینش خواهد داشت.

توصیه مهمی که به کلیه داوطلبان عزیز داریم در رابطه با بالا بردن مهارت‌ها و آمادگی کامل برای کنکور است. زیرا قوانین و ضوابط دانشگاه فرهنگیان برخلاف سایر دانشگاه‌ها، به‌صورت ثابت نمی‌باشد. در برخی از سال‌های گذشته حتی شاهد تغییراتی در نحوه استخدام و حتی تعطیلی این دانشگاه بوده‌ایم. به همین دلیل، هر فردی لازم است نسبت به تمامی ضوابط پذیرش همان سال اطلاع دقیق یابد .

 

 

رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در هر یک از گروه های آزمایشی متفاوت می باشد. اما برای تمامی داوطلبان گروه های آزمایشی در رشته های پرطرفدار نیازمند رتبه پایین تری می باشند.

 

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان
آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه های آزمایشی همانند علوم انسانی را می توان رتبه های زیر 3000 را به صورت میانگین دانست. برای گروه های آزمایشی تجربی با توجه به گرایش های فراوان داوطلبان این گروه آزمایشی در رابطه با قبولی رشته های پزشکی و پیراپزشکی ، رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بالاتری را در شامل می گردد. البته هرگز نباید با تصور این میانگین دست از تلاش بردارید.

می توان گفت اطلاع از آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان بسیار سخت تر از آخرین رتبه قبولی رشته های پزشکی است. به عنوان مثال در سال 88 پذیرش دانشجویان فرهنگیان در رشته های دانشگاه فرهنگیان شامل رتبه های 300 ، 400 و 500 بود. اما با توجه به اینکه پذیرفته شدگان در همین سال تعهدی استخدامی از طرف این دانشگاه نداشتند، موفق به استخدام نگردیدند.

آنچه برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان بسیار مهم می باشد، تنها کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان نمی باشد. بلکه مهم تر از آن، اطلاع دقیق از قوانین و ضوابط پذیرش در این رشته می باشد. به همین دلیل ممکن است شما آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان را کسب نموده باشید، اما چنانچه بتوانید با موفقیت مراجل مربوط به مصاحبه و گزینش را پشت سر بگذارید خواهید توانست به این دانشگاه راه یابید.

 

مشاوره کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

 

برای کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان هر داوطلب ، نیازمند مشاوره تضمینی کنکور و همچین اطلاع دقیق از تمام شرایط پذیرش در این دانشگاه می باشد. نکته مهمی که لازم است توجه داشته باشید و آن را به خاطر بسپارید این است که پذیرش دانشگاه فرهنگیان در هر سال ، ممکن است با تغییراتی همراه باشد و آنچه داوطلبان و متقاضیان ورود به این رشته را کمی سردرگم می نماید، تغییرات غیر قابل پیش بینی می باشد.

یکی از داوطلبان گروه علوم انسانی به دلیل اشتباه بزرگی که در کنکور سراسری در درس منطق و فلسفه مرتکب گردید، منجبر به منفی شدن درصدهای این درس برای او گشت. در همان سال او موفق به پذیرش در دانشگاه فرهنگیان با رتبه 5000 نگردید. اما سال بعد با تمام تلاش این داوطلب ، با وجود کسب رتبه 1000 قانون این دانشگاه تغییر یافت و داوطلب به لحاظ سنی مشمول ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه نگردید.

آنچه مهم است تلاش همه جانبه برای کسب رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان است. ممکن است همانند داوطلبی که به آن شما اشاره نمودیم، امسال با توجه به رتبه خوبی که کسب نموده اید، بتوانید پذیرفته شوید. اما در سال های بعد، حتی با وجود کسب رتبه قبولی ، به دلیل عدم واجد شرایط بودن، حتی در لیست آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان نیز قرار نگیرید.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان وثبت نام دانشگاه آزاد می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان و درصدهای زده شده در هر درس، می تواند راهنمای مناسبی برای شما داوطلبان عزیز باشد که با توجه به آن از حداقل درصدهای لازم برای هر درس اطمینان خواهید یافت. کافی است با متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق ازرتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان ، آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان ، برنامه ریزی برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان ، درصدهای لازم در هر درس برای قبولی تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان
کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان

بیشتر بدانید

روش صحیح درس خواندن کنکور

اعتبار مدرک دانشگاه شاهد

تاثیر معدل بر کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور

فهرست حذفیات کنکور سراسری

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

رتبه قبولی در دانشگاه فرهنگیان چه میزان است؟

آخرین رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان در گروه های آزمایشی همانند علوم انسانی را می توان رتبه های زیر 3000 را به صورت میانگین دانست.

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان چه زمانی است؟

زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان بسته به مقطع تحصیلی می‌تواند متفاوت باشد.

شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان چگونه است؟

افراد باید شرایطی داشته باشند که در مقاله به آن پرداختیم.

5 نظر برای «رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان 99»

  • سلام ببخشید اگه تو کنکور انسانی رتبه خوبی بیاریم رتبه م۹از دانشگاه فرهنیگان ولی معدل پایین تر از ۱۴ باشه رد میشم تو فبولی دانشگاه هیچ راهی دیگه نداره

  • سلام دوستان.کسانی که میخوان از دانشگاه فرهنگیان قبول بشن حتما در ازمون عملی تربیت بدنی شرکت کنند.چون عده ی زیادی از ازمون عملی تربیت بدنی خبری ندارن .اگه تو ازمون عملی تربیت بدنی که سازمان سنجش اطلاعیه خواهد گذاشت شرکت کنید احتمالش خیلی زیاده که از فرهنگیان تربیت بدنی قبول بشین.با ارزوی موفقیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *