تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
زمان اعلام نتایج کنکور ارشد

سامانه مشاهده کارنامه اولیه آزمون ارشد 1400

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

کارنامه اولیه آزمون ارشد 1400 منتشر شد. هم‌زمان با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام نموده و شرکت نموده اند، چنانچه در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند در زمان مقرر ، نسبت به مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 اقدام نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که کارنامه منتشر شده در این مرحله به منزله کارنامه نهایی نخواهد بود.

دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد مطابق با سنوات گذشته به صورت اینترنتی منتشر خواهد گردید. لذا کلیه داوطلبان جهت مشاهده نتایج آزمون ارشد سراسری نیازی به مراجعه فیزیکی به هیچ یک از مراکز دانشگاهی نخواهند داشت. با توجه به جدول زمان بندی سازمان سنجش و آموزش کشور، کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به زمان تعیین شده به این سامانه مراجعه نموده و نتیجه خود را دریافت نمایند.

در کارنامه اولیه آزمون ارشد با توجه به شرایط مجاز و غیر مجاز بودن داوطلب ، می‌تواند نسبت به انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد اقدام نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در گروه‌های آزمایشی مامامی می‌باشند ، با توجه به گرایش‌هایی مامایی ارشد می‌توانند نسبت به انتخاب رشته محل های خود اقدام نمایند. ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز، برای متقاضیان داوطلب رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد.

 

 

جهت مشاهده کارنامه اولیه آزمون ارشد ، مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته آزمون ارشد – اطلاع از رشته های ارشد بدون کنکور و شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کدپیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد با توجه به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور امکان پذیر خواهد بود. برای مشاهده نتایج کنکور ارشد راه‌های مختلفی پیش بینی می‌شود تا داوطلبان گرامی با توجه به اطلاعات در دسترس و همچنین مدارک خود، یکی از راه‌های مورد نظر را انتخاب نمایند. لذا دارا بودن مدارک و اطلاعت ثبت نامی و همچنین اطلاعات هویتی برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد الزامی می‌باشد.

 

به هنگام انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد ، لینکی در سایت سازمان سنجش مبنی بر مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد فعال خواهد شد که بر اساس این لینک ، کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در رابطه با نتیجه آزمون خود اطلاعات را دریافت نمایند. تراز و رتبه کسب شده داوطلب و همچنین شرایط مجاز و غیر مجاز بودن جهت انتخاب رشته در این آزمون قابل مشاهده خواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در ضمن کلیه متقاضیان گرامی می‌توانند برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد از سامانه ایران تحصیل استفاده نمایند. برای برقراری ارتباط با متخصصین ما کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

کارنامه اولیه آزمون ارشد حدودا یک ماه پس از برگزاری آزمون قابل دریافت خواهد بود.

 

 

 

 

زمان انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد 1400 

 

زمان انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد 98

زمان انتشار کارنامه اولیه آزمون ارشد

با توجه به اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر خورده و زمان دقیقی برای برگزاری آزمون مشخص نیست لذا کارنامه اولیه آزمون ارشد 1400 نیز ، تقریباً حدود یک ماه پس از زمان برگزاری آزمون منتشر خواهد گردید. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در این زمان نسبت به دریافت این نتایج اقدام نمایند. سازمان سنجش هر ساله برنامه زمانی خاصی را برای ثبت نام و انتشار نتایج اولیه آزمون ارشد خواهد داشت که موجب اندک جابه جایی در روز انتشار نتایج به وجود آورد.

آنچه لازم است پس از مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد 1400 داوطلبان در رابطه با آن آگاه شوند، اطلاع از شرایط مجاز و یا غیر مجاز بودن است. هر یک از داوطلبان با توجه به علاقه مندی خود می‌توانند دفترچه دانشگاه مورد نظر را دانلود نموده و نسبت به انتخاب رشته محل‌های مورد نظر اقدام نمایند. انتخاب رشته باید بر حسب علاقه مندی و همچنین با توجه به تراز کسب شده صورت گیرید.

 

 

 

نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد 1400

 

نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد 98

نحوه مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

برای مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد دو روش مختلف وجود دارد. در هر دو روش دارا بودن اطلاعات ثبت نامی الزامی می باشد. بنابراین برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد ، نیازمند این اطلاعات خواهید بود. در روش اول ، دریافت نتایج از طریق شماره پرونده و همچنین کد پیگیری می باشد. در واقع  این دو اطلاعات به منزله شناسه داوطلب برای معرفی به سازمان سنجش عمل می نمایند.

 

روش دوم برای دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد ترکیبی از اطلاعات هویتی به همراه اطلاعات ثبتی نامی همچون شماره پرونده می باشد. شماره پرونده خوشبختانه در دو محل قابل دریافت خواهد بود. یکی از این روش ها به هنگام انتشار کارت ورود به جلسه آزمون می باشد. که شماره پرونده در بالای آن درج گردیده است و همچنین همانطور که اشاره شد به هنگام ثبت نام نیز این اطلاعات در اختیار داوطلب قرار می گرید.

 

 

سامانه دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد 

سامانه دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد در اختیار کلیه داوطلبانی می باشد که در جلسه آزمون حضور داشته اند و حالا مایل به دریافت نتیجه خود می باشند. داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از این سامانه بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز کافی نت ها و یا سایت سازمان سنجش تنها با برقراری یک ارتباط تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن های  9099072952 (تماس از سراسر کشور) – 9099072952 (تماس از استان تهران) نسبت به مشاهده نتایج اولیه آزمون مطلع گردند.

 

برخی از داوطلبان متاسفانه با توجه به توصیه ها فراوان سازمان سنجش ، باز هم اطلاعات ثبت نامی خود را حفظ ننموده اند و به همین دلیل در مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد دچار مشکل می گردند. خوشبختانه راه های پیش بینی شده برای مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد وجود خواهد داشت. بنابراین با ورود به سامانه مذکور این اطلاعات قابل دسترسی خواهد بود.

 

کلیه داوطلبان تحصیلات تکمیلی می توانند با استفاده از سامانه ایران تحصیل نسبت به دریافت کارنامه اولیه آزمون ارشد و اسامی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد اقدام نمایند. مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد با استفاده از این سامانه امکان پذیر خواهد بود. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز اطلاعات مذکور قابل دریافت خواهد بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

 

کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری ایران تحصیل

کانال مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری ایران تحصیل

 

بیشتر بدانید

رشته های ارشد فراگیر پیام نور

گرایش های ارشد مامایی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

مامايي بدون كنكور

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

ثبت نام بدون کنکور رشته فیزیوتراپی

مشاهده کارنامه آزمون کارشناسی ارشد 

به این پست امتیاز دهید

نحوه مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 به چه صورت است؟

مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 بصورت اینترنی است.

مشاهده کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 در چه سایتی امکانپذیر است؟

سازمان سنجش

کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 چه زمانی میتوان مشاهده کرد؟

کارنامه اولیه آزمون کارشناسی ارشد 1400 میتوانید در مرداد ماه مشاهده کنید.

اگر اطلاعات ثبت نامی خود را فراموش کرده ایم باید چکار کنیم؟

میتوانید با متخصصین و مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Fateme
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  من متوجه کد ظریب نشدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وققتون بخیر هر کد ضریب مختص یک رشته و گرایش است که شما باید دفنرچه انتخاب رشته رو نگاه کنیید . کد رشتتون رو سرچ کنید ببینید که رشته شما چه گرایش هایی ارائه میشود

ایران تحصیل
تماس با مشاور