ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اخذ پروژه کسری خدمت سربازی | ایران تحصیل

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
پروژه کسری خدمت چیست؟

پروژه کسری خدمت چیست؟

 

جهت اخذ پروژه کسری سربازی و اطلاع از شرایط اخذ پروژه کسری خدمت لیسانس و ارشد با مشاورین مرکز تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

جهت اخذ پروژه کسری خدمت لیسانس می توانید در هر یک از ارگان هایی که اقدام به ارائه پروژه های کسری خدمت سربازی می نماید، پس از انتشار اطلاعیه ای که در هر یک از ارگان های مورد نظر به انجام می رسد، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. با توجه به شرایطی که برای تائید و همچنین انجام ثبت نام متقاضیان تعیین می شود دریافت پروژه امکان پذیر است.

 

انجام پروژه کسری خدمت لیسانس در صورت موافقت اولیه در رشته های مختلف می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل جهت اطلاع نسبت به این شرایط لازم است از شرایط تعیین شده اطلاع یابید. بنابراین شاید پاسخ سوال پروژه کسری خدمت چیست ، به نسبت هر یک از ارگان های مختلف می تواند متفاوت باشد. بنابراین برای انجام پروژه های تعیین شده می توانید به ارگان مربوطه اقدام نمایید.

 

سامانه ای به منظور معرفی پروژه های کسری خدمت سربازی تدارک دیده شده است که به این منظور کلیه مشمولین عزیز می توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به ثب نام اقدام نمایند. همانطور که می دانید کمیته های مختلفی اقدام به جذب متقاضیان برای پروژه های خدمت سربازی می نمایند که هر یک از آنان شرایط و ویژگی های مخصوص به خود را خواهند داشت.

از جمله لیست پروژه های کسری خدمت می توان به کمیته های مربوط به مرکز رشد دانشگاه جامع امام حسین (ع) ، کمیته های مربوط به مرکز تحقیقات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ، کمیته های مربوط به مرکز علم و تمدن اسلامی، کمیته های مربوط به مرکز رشد دانشگاه جامع امام حسین (ع) می باشد که هر یک از این کمیته ها در شرایط تعیین شده و پروژه های معین مشمولین را مشغول به خدمت می نمایند.

در ادامه در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در لیست پروژه های کسری خدمت اطلاعات مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود. همچنین در رابطه با اطلاعیه ها و سوال های متداول برخی از مشمولین نیز سخن خواهیم گفت. اما چنانچه به پاسخ مناسبی دست نیافتید می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا می توان نسبت به ثبت نام در پروژه کسری خدمت سربازی ناجا اقدام نمود؟

نحوه ثبت نام پروژه کسری خدمت ارتش چگونه است؟

شرایط ثبت نام در پروژه کسری خدمت لیسانس چیست؟

حداقل کسری با پروژه چقدر است؟

 

فهرست محتوا

اخذ پروژه کسری خدمت چه مزایایی دارد؟

برخی از افرادی که مشمول خدمت سربازی می باشند، اینگونه تصور می نمایند که ما پس از سپری کردن خدمت سربازی دو سال از زندگی مان را صرف این مسئله خواهیم کرد و همین زمان می تواند موجب شود که ما از زندگی عقب بمانیم و… به همین دلیل به دنبال راه های میانبر می باشند. سازمان نظانم وظیفه عمومی راه های را در نظر گرفته است که با استفاده از آن هر یک از این متقاضیان می توانند از کسری و خرید خدمت نظام وظیفه بهره مند گردند.

 

در واقع اگر بخواهیم به سوال پروژه کسری خدمت چیست؟  پاسخ دهیم باید بگوییم که این پروژه نوعی است که بر اساس آن مشمولین می توانند از طریق نیازمندی ارگان های مختلف برای اخذ پروژه ها ثبت نام نمایند و پس از طی مراحل، از کسری خدمت استفاده نمایند. این موضوع می تواند همانند پروژه کسری خدمت عمران می باشد . لازم به ذکر است که انجام پروژه ها بنا به درخواست هر یک از ارگان ها به صورت جداگانه می باشد.

 

همچنین لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد که شما در کدام یک از ارگان ها برای پروژه کسری خدمت سربازی اقدام به ثبت نام می نمایید، زیرا در هر صورت شما موظف به گذراندن دوره آموزشی برای سربازی خود خواهید بود. هر یک از این ارگان ها در زمان مخصوص به خود طی انتشار اطلاعیه ای مبنی بر زمان آغاز ، اقدام به ثبت نام داوطلبان واجدین شرایط می نمایند.

 

برای اطلاع از تاریخ اعزام به خدمت با مدرک لیسانس کلیک کنید.

 

پروژه کسری خدمت ناجا پگونه است؟

 

پروژه کسری خدمت ناجا

پروژه کسری خدمت ناجا

 

پس از اینکه این سوال مطرح می شود که پروژه کسری خدمت چیست؟ سوال دوم این است که چگونه می توان برای پروژه کسری خدمت ناجا اقدام نمود؟ همانند سایر ارگان ها، سازمان نظام وظیفه ناجا نیز برای ارائه پروژه کسری خدمت اطلاعیه ای در زمان مقرر منتشر خواهد نمود. اما متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام تنها در پروژه های تعیین شده امکان پذیر خواهد بود و همچنین تنها آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی ارشد و دکتری می باشند واجد شرایط تعیین شده خواهند بود.

 

پروژه های ای که هر یک از متقاضیان بر عهده قرار می گیرند حتما باید به تائید نیروی انتظامی برسد. همچنین این قانون پس از تائید هیئت داوران تکمیل خواهد شد.نخبگان و استعداد های برتر نیز بر طبق قاونین موجود امکان ثبت نام را خواهند داشت. متقاضیان با مراجعه به نیروی انتظامی و همچنین تکمیل پرونده می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین فرد داوطلب از طرف سازمان ناجا به رده های بالاتر جهت انجام پروژه معرفی خواهد شد.

 

با توجه به اینکه پروژه های مورد نطر حتما باید به صلاحدید و تائید سازمان مذکور برسد، لذا پس از انجام پروژه داوطلبان باید بتوانند در جلسه دفاع از طرح مورد نظر خود دفاع غلمی داشته باشند و همچنین تمامی توضیحات را به داوران ارائه نمایند. شایان ذکر است در صورتی که این پروژه به تائید سازمان نیروی انتظامی برسد، می توانید از کسری خدمت سربازی برخوردار شود.

 

 

برای اطلاع دقیق از آیین نامه جدید معافیت پزشکی کلیک کنید.

 

 

پروژه کسری خدمت ارتش چند ماه است؟

 

پروژه کسری خدمت ارتش

پروژه کسری خدمت ارتش

 

پس از اینکه به پاسخ مناسبی در رابطه با اینکه پروژه کسری خدمت چیست؟ دریافتید، حال می توانید از تمامی شرایط تعیین شده برای این موضوع اطلاع یابید. پروژه کسری خدمت ارتش نیز همانند نیروی انتظامی تنها برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتری صورت خواهد پذیرفت. لذا پروژه کسری خدمت لیسانس برای این ارگان امکان پذیر نخواهد بود.

 

نکته مهمی که مشمولین لازم است در هنگام اخذ پروژه مد نظر داشته باشند این است که چنانچه مایلید که پایان نامه خود را با هماهنگی نیروی انتظامی برای پروژه کسری خدمت سربازی انجام دهید، باید بدانید که این پایان نامه در صورتی مورد تائید قرار خواهد گرفت که در موضوع تعیین شده نیروی انتظامی باشد و همچین ار قبل نوشته نشده باشند.

 

در طرح های عمرانی برای داوطلبان، پروژه های انجام شده حتما باید به تائید ناظر برسد. بنابراین چنانچه در این طرح های اقدام نموده اید، حتما باید این طرح پس از نظارت ناظرین مورد تائید قرار بگیرد. پس از تائید نهایی توسط داوران نیروهای مسلح برای پروژه های انجام رسیده و اعلام آن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، می توانید از زمان کسری خدمت آگاه شوید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط اخذ معافیت کفالت مادر بزرگ مطابق جدیدترین قوانین نظام وظیفه کلیک کنید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه اخذ پروژه کسر خدمت سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

در مورد پروژه کسری خدمت چه تعریفی می توان ارائه داد؟

پروژه کسر خدمت به پروژه ای علمی اطلاق می شود که از طرف یکی از نهادهای انتظامی یا نظامی به شما به عنوان یک فرد مشمول داده می شود.

در حقیقت، با انجام پروژه کسر خدمت قسمتی از دوران خدمت سربازی خود را پیش از اعزام به پادگان ها یا سازمان های دولتی جهت گذراندن امریه در محیط های علمی می گذرانید.

خبر خوش این که با انجام پروژه کسر خدمت می توانید از مدت خدمت سربازی خود کم کنید و مجبور به گذراندن دو سال تمام از عمر خود در خدمت نظام وظیفه نباشید.

یکی دیگر از مزایای دریافت پروژه کسری خدمت این است که شما امکان گذراندن مدتی از دوران سربازی خود را در محیط های غیر نظامی و دور از فعالیت های رزمی را دارید.

هر یک از افراد واجد شرایط دریافت پروژه کسر خدمت امکان انجام یک یا حتی دو پروژه را در طول مدت خدمت سربازی خود را دارند.

این قبیل از افراد در نهایت می توانند با توجه به زمان مورد نیاز برای انجام آن پروژه به مدت 2 الی 19 ماه از مدت سربازی خود کم کنند.

البته توجه داشته باشید که این کم کردن از مدت خدمت سربازی به این معنی است که هر فرد سرباز به مدت 2 الی 19 ماه از انجام کارهای رزمی و حضور در پادگان های نظام وظیفه معاف است و به معنای رایج کسری خدمت نیست.

 

 

آیا گذراندن دوره آموزشی برای افراد دریافت کننده پروژه کسری خدمت الزامی است؟

شاید در این جا این سؤال برای شما دوستان و عزیزان مطرح شود که آیا تمامی افراد دریافت کننده پروژه کسری خدمت الزاماً باید دوره آموزشی معمول قبل از سربازی را بگذرانند یا نه الزامی برای این امر نیست؟

در پاسخ باید عرض کنیم که هر فرد دریافت کننده پروژه کسر خدمت لزوماً باید دوره آموزشی را نیز بگذرانند.

شاید بپرسید که این افراد باید دوره آموزشی را در کجا بگذرانند؟ در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که هر فرد مشمول باید دوره آموزشی خود را در همان یگانی بگذراند که پروژه کسر خدمت را از آن جا دریافت کرده است.

به عنوان مثال، در صورتی که هر فرد پروژه کسر خدمت خود را از دانشگاه امام حسین به عنوان مرکزی وابسته به سپاه دریافت کرده است الزاماً باید دوره آموزشی خود را نیز در مرکزی وابسته به سپاه بگذراند.

 

 

مزیت های دریافت پروژه کسری خدمت چیست؟

دریافت پروژه کسری خدمت چه پروژه کسری خدمت لیسانس و چه ارشد و دکتری با مزیت های زیادی برای هر یک از افراد و مشمولان خدمت نظام وظیفه همراه است.

در ادامه با ذکر مزیت های مهم و قابل توجه دریافت پروژه کسری خدمت برای دوره لیسانس و یا سایر مقاطع تحصیلی همراه و هم قدم شما عزیزان هستیم.

 

 

پروژه کسری خدمت حین سربازی

 

 

انجام خدمت نظام وظیفه به صورت کاملاً‌ تخصصی

در صورت دریافت پروژه کسری خدمت برای دارندگان مدارک مختلف تحصیلی هر فرد به آسانی می توانید از حضور در پادگان های خدمت نظام وظیفه به مدت 2 الی 19 ماه تمام معاف شود و نگرانی از بابت انجام کارهای سنگین رزمی نداشته باشد.

توجه داشته باشید که مدت زمان دریافت کسری خدمت بسته به کیفیت انجام کار و همین طور گستردگی و نوع موضوع انتخاب شده برای پروژه دارد.

در واقع، این موضوع به وسیله مسئولین امر مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد و بعد در سامانه نظام وظیفه ثبت می شود.

 

 

انجام تحصیل و خدمت به طور همزمان

با دریافت پروژه کسر خدمت سربازی در طول دوران تحصیل در یکی از دو مقطع ارشد و دکتری باشد به سادگی می توانید دوران خدمت سربازی و تحصیل در دانشگاه را در کنار هم داشته باشید و از مزیت های آن بهره مند شوید.

 

 

گذراندن دوره خدمت سربازی به صورت تخصصی

در صورت دریافت پروژه کسر خدمت امکان گذراندن دوران خدمت سربازی خود در زمینه مورد تخصص را دارید.

در این صورت، علاوه بر این که از انجام فعالیت های رزمی و نظامی دور بوده اید کشور هم می تواند از توانایی های علمی شما بهره بگیرد.

 

 

شرایط لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت نظام وظیفه چیست؟

آیا می دانید که دریافت پروژه کسر خدمت سربازی تحت شرایطی برای هر یک از افراد صورت می گیرد؟

آیا می دانید چه شرایطی برای این امر در نظر گرفته شده است؟

در این بخش، با ذکر شرایط لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت سربازی در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و به طور مفصل در این رابطه با شما صحبت می کنیم.

. برای دریافت پروژه کسر خدمت سربازی فرد لزوماً‌ باید دانش آموخته و یا دانشجوی یکی از دو مقطع دکتری و یا کارشناسی ارشد باشد.

. امکان دریافت پروژه کسر خدمت سربازی نهایتاً‌ تا یک سال بعد از فراغت از تحصیل در دانشگاه برای هر یک از افراد وجود دارد. یعنی پس از فارغ التحصیلی افراد یک سال برای معرفی به نظام وظیفه مهلت دارند.

. فرد به هیچ وجه نباید غیبت غیر موجه داشته باشد و در این صورت امکان دریافت پروژه کسر خدمت برای وی نیست.

مگر این که هر فرد مشمول با توجه به قوانین و مقررات وضع شده نظام وظیفه اقدام به موجه کردن غیبت خود و در نتیجه دریافت پروژه کسر خدمت کند.

 

 

مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت شامل چه مواردی می شود؟

آیا اطلاعی از مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت دارید؟ آیا می دانید هر فرد برای دریافت پروژه کسر خدمت باید چه مدارکی را آماده کند؟

در ادامه با ذکر لیست شماری از مدارک لازم برای دریافت پروژه کسر خدمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

. ارائه کپی از آخرین مدرک تحصیلی فرد مشمول

. تحویل چهار قطعه عکس از فرد مشمول در اندازه 4×3

. ارائه دو برگ کپی و همین طور اصل کارت ملی فرد مشمول

. تحویل اصل شناسنامه شخص مشمول خدمت نظام وظیفه و همین طور دو سری کپی از تمامی صفحه های آن

. ارائه رزومه فارسی که حداکثر در پنج خط نوشته شده باشد.

 

 

 

پروژه کسر خدمت نظام وظیفه تنها برای مشمولان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری اعمال می شود و برای افراد دارای مدرک کارشناسی تنها در شرایط خاص است

آیا امکان گرفتن پروژه کسر خدمت لیسانس هم برای افراد و متقاضیان وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مشمول هم مطرح شود که آیا امکان گرفتن پروژه کسر خدمت لیسانس نیز برای افراد مشمول وجود دارد یا خیر؟

یعنی یک فرد سربازی می تواند برای دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس همچون سایر مقطع تحصیلی یعنی ارشد، دکتری و پسا دکتری اقدام کند؟

در جواب باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که بله امکان دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس نیز برای افراد میسر است.

اما این امر یعنی دریافت پروژه کسر خدمت لیسانس تنها در یک صورت برای آن ها میسر است.

آن هم این که فرد مورد تأیید بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته باشد.

پس ملاحظه می کنید که افراد دارای مدرک لیسانس تنها در این صورت می توانند برای دریافت پروژه کسری خدمت اقدام کنند و اخذ پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان برای آن ها فرصتی است که در محیط های رزمی حضور نداشته باشد.

دقت داشته باشید که هر فرد بعد از دریافت پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان باید پروژه های تحقیقاتی را در انواع شرکت های پژوهشی و خارج از یگان انجام دهد.

افرادی که مؤفق به دریافت پروژه کسری نظام وظیفه از جمله پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان می شوند به آسانی می توانند از مزایا و حقوق بالاتری در مقایسه با سایر متقاضیان و افراد مشمول بهره مند شوند.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تری در رابطه با پروژه کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان هستید می توانید با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند اطلاعاتی دقیق و کامل را در رابطه با پروژه کسری خدمت بنیاد نخبگان در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

پس هر آن چه را که باید در مورد پروژه خدمت سربازی بنیاد نخبگان بدانید را از مشاوران خبره و زبده ما دریافت کنید.

 

 

آیا امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی هم برای افراد وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه هم مطرح شود که آیا امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی هم برای هر یک از افراد مشمول وجود دارد یا خیر؟

اگر به آسانی می توان برای اخذ پروژه حین سربازی اقدام کرد این امر تحت چه شرایطی انجام می گیرد؟

در جواب به این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که خیر هیچ فردی امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی را ندارد.

اما از این موضوع که امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی برای هر فرد مشمول وجود دارد یا خیر فعلاً‌ اطلاعاتی در دست نیست و باید منتظر تصمیم مسئولین امر در این رابطه باشیم.

 

 

آیا در حین تحصیل امکان استفاده از پروژه کسر خدمت برای فرد وجود دارد؟

همان گونه که بالاتر نیز خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم امکان دریافت پروژه کسری خدمت حین سربازی برای هیچ یک از افراد وجود ندارد.

اما در این میان این سؤال مطرح می شود که آیا این امر در حین تحصیل نیز برای فرد میسر است یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما افراد مشمول عرض کنیم که با توجه به تأکید مقام معظم رهبری در رابطه با پیشرفت علمی کشور و تولید دانش هر فرد می تواند برای دریافت پروژه کسری خدمت در حین تحصیل اقدامات لازم را انجام دهد.

این نوع از کسری خدمت به وسیله سیستم های ارتباطی بنیاد نخبگان سازمان وظیفه عمومی ناجا و همین طور بنیاد نخبگان ستاد کل نیروهای مسلح به ثبت می رسد.

 

 

نکاتی طلایی در رابطه با پروژه کسر خدمت

در این قسمت با ذکر نکاتی مهم و طلایی در رابطه با پروژه کسر خدمت در خدمت شما عزیزان و همراهان عزیز هستیم.

. اگر شما دوست عزیز مشمول مؤفق به تحویل پروژه در سر موعدی مشخص نشوید این پروژه به وسیله سازمان نظام وظیفه کنسل می شود و دیگر نمی توانید بر روی آن پروژه کار کنید.

در نتیجه، هیچ کسری خدمتی به شما دوست عزیز از طرف سازمان نظام وظیفه به شما تعلق نمی گیرد.

مگر این که، عذر موجهی برای عدم تحویل آن ارائه کنید و یا در زمان قانونی تعیین شده بتوانید مهلت انجام پروژه را تمدید بفرمایید.

. پس از اتمام دوران پروژه تحت شرایطی خاص می توانید زمان اعزام به خدمت خود را عقب بیندازید.

 

 

خرید پروژه را فراموش کنید…

دوستان عزیز حتی اگر امکان خرید پروژه کسری خدمت سربازی هم برای شما به عنوان یک فرد مشمول وجود داشته باشد باز هم هر طور فکر کنید خرید پروژه کسری خدمت امری پسندیده و درست به نظر نمی رسد.

در نتیجه، توصیه اکید ما این است که خرید پروژه را به طور کل فراموش کنید و حتی به خرید پروژه کسری خدمت فکر هم نکنید.

 

 

مدارک لازم جهت صدور اتمام پرژه کسری خدمت سربازی

با توجه به اینکه تائید پروژه صورت گرفته برای داوطلبان به منزله انجام موفقیت آمیز پروژه مورد نظر می باشد و همچنین در صورت انجام موفقیت آمیز هر یک از پروژه ها در لیست پروژه های کسری خدمت می توانند از کسری خدمت سربازی استفاده نمایند، به همین دلیل ارائه برخی از مدارک برای آنان الزامی خواهد بود. بنابراین می توانید برای این مورد از نمونه پروژه های کسری خدمت نیز استفاده نمایید.

کلیه متقاضیان لازم است که تمامی مراحل کار خود را به صورت فایل اسکن شده و بر روی لوح فشرده تهیه و تدارک ببینند. چنانچه این دسته از متقاضیان برای این مورد هنوز اقدام ننموده باشند، حتما باید در زمان مقرر نسبت به ارائه آن به داوران لیست پروژه های کسری خدمت اقدام نمایند. در غیر این صورت پرونده آنان ناقص خواهد بود.

برخی از داوطلبان ممکن است که کار خود را به اتمام رسانده باشند اما هنوز نامه اتمام کار را دریافت ننموده باشند. بنابراین چنانچه تا دی ماه این نامه را دریافت نکرده اید، می توانید نسبت به تهیه مواد لازم به مراکز مربوطه برای اتمام کار مراجعه نمایید تا مدارک خود را تکمیل و همچنین کارنامه دریافت کارت را دریافت نمایید.

 

 

برای خرید خدمت سربازی برای متاهلین کلیک کنید.

 

 

نمونه پروژه های کسری خدمت

 

نمونه پروژه های کسری خدمت

نمونه پروژه های کسری خدمت

 

برای برخی از رشته ها در تمامی سازمان های مختلف امکان ثبت نام در هر یک از ارگان های مربوطه وجود خواهند داشت به همین دلیل می توانند در هر یک از این ارگان ها که مایل باشند ثبت نام نموده و پروژه خود را تحویل دهند. لیست پروژه های کسری خدمت در زمان های متفاوتی در هر یک از ارگان های مربوطه صادر می گرد که ثبت نام آن نیز با استفاده از همین وب سایت ها امکان پذیر خواهد بود.

یکی از محاسنی که برای مشاهده نمونه پروژه های کسری خدمت وجود دارد این است که می توانید از تمامی ریزه کاری ها و همچنین تمام موارد مورد نیاز برای رعایت و همچنین پذیرش در این لیست اطلاع یابید. همچنین نمونه های مذکور تمامی موارد مورد نیاز در آن اعمال شده است به همین دلیل برای ثبت نام اقدام نمایند.

برای دریافت کلیه نمونه پروژه های کسری خدمت و همچجنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست پروژه های کسری خدمت می توانید با مشاوران و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. برقراری ارتباط حتی در ایام تعطیل امکان پذیر خواهد بود. 

 

سوالاتی متداول درباره پروژه های کسری خدمت سربازی

چگونه می توان نسبت به گرفتن پروژه کسری خدمت اقدام نمود؟

برای اخذ کسری خدمت مشمولین دو راه خواهند داشت. یکی از این راه ها این است که به سازمان هایی ارائه دهنده اخذ پروژه اقدام نمایید، سازمان های نظامی است که مورد تایید بنیاد نخبگان باشند. معمولا سازمان های مختلف خود به صورت جداگانه پروژه های کسری خدمت را ارائه می نمایند و همچنی شرایط لازم برای اخذ آن را توضیح می دهند و نوع دوم در رابطه با شرایط موجود برای اخذ پرو،ه ، مربوط به مراجعه به بنیاد نخبگان نیرو های مسلح می باشد که پس از ارائه و تحویل مدارک خود و همچنین عضویت در سازمان نظام وظیفه عمومی به سازمان های مرتبط که با رشته شما همخواهنی دارند، معرفی خواهید شد؟

مدت کسری خدمت برای متقاضیان چه مقدار است؟

مدت زمان کسری خدمت به دو زمان تقسیم می شود. در یک زمان داوطلبان می توانند از شش ماه و دوم کسری خدمت بالای شش ماه را اخذ نمایند. برای اخذ پروژه هایی که مدت زمان آنان بیش از شش ماه می باشد، لازم است پروژه های سنگین تری را اخذ نمایید و در صورت توان انجام آنان، خواهند توانست از پروژه کسری خدمت بهره مند شوید.

آیا می توان بدون نیاز به گذراندن دوره آموزشی نظام وظیفه با اخذ پروژه اقدام به اخذ کسری خدمت سربازی نتمود؟

آیا حداقل زمان برای پروژه های کسری خدمت 6 ماه می باشد؟

بنده با توجه به پروژه ای که انجام داده ام را 6 ماه کسری خدمت اخذ نموده ام. آیا راهی برای افزایش این مدت زمان وجود دارد؟

چگونه می توانم به لیست پروژه های کسری خدمت در تمامی ارگان ها دست یابم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست پروژه های کسری خدمت و همچنین ارتباط با مشاوران نظم وظیفه ناجا با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.</p

 

 

برای آشنایی با شرایط استفاده از پروژه کسری نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سوالات متداول مربوط به پروژه های کسری سربازی

 

چه مدارکی برای ثبت نام پروژه کسری خدمت لیسانس لازم است؟

برای ثبت نام در پروژه کسری سربازی علاوه بر مدارک اختصاصی مورد نیاز شما نیازمند برخی از مدارک عمومی نیز می باشید. از جمله مدارک عمومی می توان به مدارکی از جمله : تکميل برگ وضعيت مشمولان (برگه شماره 1 ، تکميل برگ معاینه اوليه مشمولان ) این برگه از طریق دفاترخدمات الکترونيک انتظامی پليس+ 11 صادرمی گردد)، تکميل برگ واكسيناسيون (برگه شماره 5 )، اصل و تصویر كارت ملی مشمول، اصل و تصویر كليه صفحات شناسنامه عکس دار مشمول، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصيلی یا گواهی فارغت از تحصيل، افتتاح حساب عابر بانک سپه و درج شماره حساب در برگ شماره یک) ویژه متقاضيان اعزام، معافيت پزشکی وكفالت، گواهی طی دوره آموزش رزم مقدماتی و یا برگ كفایت از آموزش بسيج برای افرادی كه دارای سابقه خدمت قبلی بوده و آموزش رزم مقدماتی را گذرانده و یا دوره آموزش تکميلی بسيج را طی كرده اند، تکميل برگه اظهار نامه كاركنان وظيفه در بدو ورود به خدمت دوره ضرورت برگه شماره 2 ، یک قطعه عکس سياه و سفيد 3*4 تمام رخ مشمول ) علاوه بر عکسهای الصاقی به برگه ها با تبصره های موجود ثبت نام نمایید.

 

تا چه زمانی برای ثبت نام در پروژه کسری تا چه زمانی فرصت خواهیم داشت؟

تمامی ان دسته از افرادی که به سن مشمولیت خدمت سربازی رسیده اند، لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدم نمایند. سن مشمولیت از 18 سالگی تمام آغاز می شود و کلیه دائطلبان ظرف شش ماه مهلت خواهند داشت تا بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مشمولین عزیز پس از دریاف دفترچه راهنمای نظام وظیفه عمومی می توانند از کلیه ماده تبصره های موجود اطلاع دقیق یابند.

آیا می توان از کسری خدمت ایثارگران و همچنین بسیج با هم استفاده نماییم؟

آیا کسری خدمت سربازی برای خانواده های ایثارگران و شهدا تنها برای یک فرزند اعمال می شود؟

آیا برای کسری خدمت سربازی مصاحبه ای در نظر گرفته شده است؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه پروژه کسری خدمت چیست؟ و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاورین نظام وظیفه به شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

معافیت سربازی کفالت

امریه سربازی سپاه

شرایط سرباز معلم

تحصیل در سربازی

1/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

  1. میلاد
    ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۳

    کسی که ارشد از دانشگاه اخراج شده میتونه قبل از اقدام به ابطال معافیت تحصیلی پروژه بگیره؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور