پروژه کسری خدمت چیست؟
پروژه کسری خدمت چیست؟

 

یکی از سوالاتی که مشمولین خدمت سربازی از مشاورین نظام وظیفه ناجا دارند این است که پروژه کسری خدمت چیست؟ و در چه شرایطی می توانیم از کسری خدمت سربازی استفاده نماییم. آنچه در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت، نحوه دریافت پروژه کسری خدمت لیسانس می باشد. هر یک از ارگان ها اقدام به طرح های جداگانه ای برای پروژه کسری خدمت ناجا می نمایند که شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت.

یکی از سوالاتی که برای داوطلبان پس از اطلاع از اینکه پروژه کسری خدمت چیست؟ به وجود می آید این است که برای انجام این مورد نیازمند چه اقداماتی هستیم؟ سازمان نظام وظیفه عمومی به منظور ایجاد خدمات و ثبت نام در پروژه کسری خدمت لیسانس نسبت به ایجاد سامانه ای برای رفاه حال عزیزان اقدام نموده است. همچنین دفاتر خدمات الکترونیک پلیس + 10 نیز در راستای ارائه خدمات به کلیه مشمولین عزیز آماده می باشد.

 

آیا می توان نسبت به ثبت نام در پروژه کسری خدمت سربازی ناجا اقدام نمود؟

نحوه ثبت نام پروژه کسری خدمت ارتش چگونه است؟

شرایط ثبت نام در پروژه کسری خدمت لیسانس چیست؟

حداقل کسری خدمت سربازی چقدر است؟

 

جهت اخذ پروژه کسری خدمت و اطلاع از شرایط اخذ پروژه کسری خدمت لیسانس و ارشد با مشاورین مرکز تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اخذ پروژه کسری خدمتچه مزایایی دارد؟

برخی از افرادی که مشمول خدمت سربازی می باشند، اینگونه تصور می نمایند که ما پس از سپری کردن خدمت سربازی دو سال از زندگی مان را صرف این مسئله خواهیم کرد و همین زمان می تواند موجب شود که ما از زندگی عقب بمانیم و… به همین دلیل به دنبال راه های میانبر می باشند. سازمان نظانم وظیفه عمومی راه های را در نظر گرفته است که با استفاده از آن هر یک از این متقاضیان می توانند از کسری و خرید خدمت نظام وظیفه بهره مند گردند.

در واقع اگر بخواهیم به سوال پروژه کسری خدمت چیست؟  پاسخ دهیم باید بگوییم که این پروژه نوعی است که بر اساس آن مشمولین می توانند از طریق نیازمندی ارگان های مختلف برای اخذ پروژه ها ثبت نام نمایند و پس از طی مراحل، از کسری خدمت استفاده نمایند. این موضوع می تواند همانند پروژه کسری خدمت عمران می باشد . لازم به ذکر است که انجام پروژه ها بنا به درخواست هر یک از ارگان ها به صورت جداگانه می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که تفاوتی ندارد که شما در کدام یک از ارگان ها برای پروژه کسری خدمت سربازی اقدام به ثبت نام می نمایید، زیرا در هر صورت شما موظف به گذراندن دوره آموزشی برای سربازی خود خواهید بود. هر یک از این ارگان ها در زمان مخصوص به خود طی انتشار اطلاعیه ای مبنی بر زمان آغاز ، اقدام به ثبت نام داوطلبان واجدین شرایط می نمایند.

 

 

 

 

 

برای اینکه بدانید پروژه کسری خدمت چیست؟ باید اطلاعات همه جانبه ای در رابطه با تمامی ارگان هایی که پروژه های کسری خدمت را ارائه می نمایند داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

برای اطلاع از تاریخ اعزام به خدمت با مدرک لیسانس کلیک کنید.

 

پروژه کسری خدمت ناجا پگونه است؟

 

پروژه کسری خدمت ناجا
پروژه کسری خدمت ناجا

 

پس از اینکه این سوال مطرح می شود که پروژه کسری خدمت چیست؟ سوال دوم این است که چگونه می توان برای پروژه کسری خدمت ناجا اقدام نمود؟ همانند سایر ارگان ها، سازمان نظام وظیفه ناجا نیز برای ارائه پروژه کسری خدمت اطلاعیه ای در زمان مقرر منتشر خواهد نمود. اما متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام تنها در پروژه های تعیین شده امکان پذیر خواهد بود و همچنین تنها آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی ارشد و دکتری می باشند واجد شرایط تعیین شده خواهند بود.

پروژه های ای که هر یک از متقاضیان بر عهده قرار می گیرند حتما باید به تائید نیروی انتظامی برسد. همچنین این قانون پس از تائید هیئت داوران تکمیل خواهد شد.نخبگان و استعداد های برتر نیز بر طبق قاونین موجود امکان ثبت نام را خواهند داشت. متقاضیان با مراجعه به نیروی انتظامی و همچنین تکمیل پرونده می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین فرد داوطلب از طرف سازمان ناجا به رده های بالاتر جهت انجام پروژه معرفی خواهد شد.

با توجه به اینکه پروژه های مورد نطر حتما باید به صلاحدید و تائید سازمان مذکور برسد، لذا پس از انجام پروژه داوطلبان باید بتوانند در جلسه دفاع از طرح مورد نظر خود دفاع غلمی داشته باشند و همچنین تمامی توضیحات را به داوران ارائه نمایند. شایان ذکر است در صورتی که این پروژه به تائید سازمان نیروی انتظامی برسد، می توانید از کسری خدمت سربازی برخوردار شود.

 

 

برای اطلاع دقیق از آیین نامه جدید معافیت پزشکی کلیک کنید.

 

 

پروژه کسری خدمت ارتش چند ماه است؟

 

پروژه کسری خدمت ارتش
پروژه کسری خدمت ارتش

 

پس از اینکه به پاسخ مناسبی در رابطه با اینکه پروژه کسری خدمت چیست؟ دریافتید، حال می توانید از تمامی شرایط تعیین شده برای این موضوع اطلاع یابید. پروژه کسری خدمت ارتش نیز همانند نیروی انتظامی تنها برای فارغ التحصیلان ارشد و دکتری صورت خواهد پذیرفت. لذا پروژه کسری خدمت لیسانس برای این ارگان امکان پذیر نخواهد بود.

نکته مهمی که مشمولین لازم است در هنگام دریافت پروژه کسری خدمت مد نظر داشته باشند این است که چنانچه مایلید که پایان نامه خود را با هماهنگی نیروی انتظامی برای پروژه کسری خدمت سربازی انجام دهید، باید بدانید که این پایان نامه در صورتی مورد تائید قرار خواهد گرفت که در موضوع تعیین شده نیروی انتظامی باشد و همچین ار قبل نوشته نشده باشند.

در طرح های عمرانی برای داوطلبان، پروژه های انجام شده حتما باید به تائید ناظر برسد. بنابراین چنانچه در این طرح های اقدام نموده اید، حتما باید این طرح پس از نظارت ناظرین مورد تائید قرار بگیرد. پس از تائید نهایی توسط داوران نیروهای مسلح برای پروژه های انجام رسیده و اعلام آن به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، می توانید از زمان کسری خدمت آگاه شوید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط اخذ معافیت کفالت مادر بزرگ مطابق جدیدترین قوانین نظام وظیفه کلیک کنید.

 

 

پروژه کسری خدمت سربازی با لیسانس

 

برای دریافت پروژه کسری خدمت لیسانس  می توانید در هر یک از ارگان هایی که اقدام به ارائه پروژه های کسری خدمت سربازی می نماید، پس از انتشار اطلاعیه ای که در هر یک از ارگان های مورد نظر به انجام می رسد، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایید. با توجه به شرایطی که برای تائید و همچنین انجام ثبت نام متقاضیان تعیین می شود دریافت پروژه امکان پذیر است.

انجام پروژه کسری خدمت لیسانس در صورت موافقت اولیه در رشته های مختلف می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل برایاطلا یافتن نسبت به این شرایط لازم است از شرایط تعیین شده اطلاع یابید. بنابراین شاید پاسخ سوال پروژه کسری خدمت چیست ، به نسبت هر یک از ارگان های مختلف می تواند متفاوت باشد. بنابراین برای انجام پروژه های تعیین شده می توانید به ارگان مربوطه اقدام نمایید.

بری کسب اطلاع دقیق در رابطه با اینکه پروژه کسری خدمت چیست و همچنین کسب اطلاعات در رابطه با پروژه کسری خدمت لیسانس در هر یک از ارگان های مربوطه با مشاورین و متخصصین نظام وظیفه نیروی انتظامی تماس حاصل نمایند و برای برقراری ارتباط با مشاورین همه روزه  حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است شماره های مورد نظر را شماره گیری نمایید.

 

سوالات متداول مربوط به پروژه های کسری سربازی

چه مدارکی برای ثبت نام پروژه کسری خدمت لیسانس لازم است؟

برای ثبت نام در پروژه کسری خدمت علاوه بر مدارک اختصاصی مورد نیاز شما نیازمند برخی از مدارک عمومی نیز می باشید. از جمله مدارک عمومی می توان به مدارکی از جمله : تکميل برگ وضعيت مشمولان (برگه شماره 1 ، تکميل برگ معاینه اوليه مشمولان ) این برگه از طریق دفاترخدمات الکترونيک انتظامی پليس+ 11 صادرمی گردد)، تکميل برگ واكسيناسيون (برگه شماره 5 )، اصل و تصویر كارت ملی مشمول، اصل و تصویر كليه صفحات شناسنامه عکس دار مشمول، اصل و تصویر آخرین مدرک تحصيلی یا گواهی فارغت از تحصيل، افتتاح حساب عابر بانک سپه و درج شماره حساب در برگ شماره یک) ویژه متقاضيان اعزام، معافيت پزشکی وكفالت، گواهی طی دوره آموزش رزم مقدماتی و یا برگ كفایت از آموزش بسيج برای افرادی كه دارای سابقه خدمت قبلی بوده و آموزش رزم مقدماتی را گذرانده و یا دوره آموزش تکميلی بسيج را طی كرده اند، تکميل برگه اظهار نامه كاركنان وظيفه در بدو ورود به خدمت دوره ضرورت برگه شماره 2 ، یک قطعه عکس سياه و سفيد 3*4 تمام رخ مشمول ) علاوه بر عکسهای الصاقی به برگه ها با تبصره های موجود ثبت نام نمایید.

تا چه زمانی برای ثبت نام در پروژه کسری خدمت تا چه زمانی فرصت خواهیم داشت؟

تمامی ان دسته از افرادی که به سن مشمولیت خدمت سربازی رسیده اند، لازم است در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدم نمایند. سن مشمولیت از 18 سالگی تمام آغاز می شود و کلیه دائطلبان ظرف شش ماه مهلت خواهند داشت تا بتوانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. مشمولین عزیز پس از دریاف دفترچه راهنمای نظام وظیفه عمومی می توانند از کلیه ماده تبصره های موجود اطلاع دقیق یابند.

آیا می توان از کسری خدمت ایثارگران و همچنین بسیج با هم استفاده نماییم؟

آیا کسری خدمت سربازی برای خانواده های ایثارگران و شهدا تنها برای یک فرزند اعمال می شود؟

مدارک لازم برای ثبت نام در پروژه کسری خدمت سربازی در ارگان های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد؟

آیا برای کسری خدمت سربازی مصاحبه ای در نظر گرفته شده است؟

هزینه ثبت نام در پروزه کسری خدمت سربازی چقدر است؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه پروژه کسری خدمت چیست؟ و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاورین نظام وظیفه به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

معافیت سربازی کفالت

امریه سربازی سپاه 98

شرایط سرباز معلم

تحصیل در سربازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *