تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1400-1401

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 1400-1401  پیرو شیوع بیماری کرونا و تاخیر در برنامه های نظام آموزشی کشور با تاخیر یک ماهه انجام می گیرد.

داوطلبان محترم ثبت نام تیزهوشان می توانند در زمان نیمه اول خرداد  جهت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اقدام نمایند طبق سنوات گذشته پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان پس از مراحل ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم قابل انجام خواهد بود که اولیا محترم می توانند جهت پرداخت هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج تیزهوشان از درگاه sampad.medu.ir اقدام نمایند.

 

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون سمپاد  با توجه به شیوع کرونا و تاخیر در برنامه های آموزشی حدودا خرداد ماه انجام می گیرد

 

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان مطابق سنوات گذشته خواهد بود همان طور که در سال گذشته هر یک از دانش آموزان جهت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان مبلغ شانزده هزار و پانصد تومان پرداخت کردند امسال نیز مبلغ ثبت نام از دانش آموزانی که قصد ثبت نام دارند اخذ خواهد شد، این هزینه جهت ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی و همچنین ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم یکسان خواهد بود ضمنا اولیای گرامی دقت داشته باشند که پس از واریز وجه حتما جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند تا در مرحله اجرا آزمون با مشکل مواجه نشوند ضمنا لازم به ذکر است که هر یک از داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان ملزم به رعایت شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان که در دفترچه ثبت نام مندرج است می باشند و در صورت نداشتن شرایط ثبت نام وی باطل تلقی خواهد شد.

 

برای پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان – دریافت منابع آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و معرفی کتب برتر جهت قبولی تیزهوشان با ما تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

داوطلبان گرامی جهت ثبت نام آزمون تیزهوشان که در اواخر بهمن ماه و یا اوایل اسفند ماه صورت می‌گیرد، به سامانه ثبت نام آزمون مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir مراجعه نمایید . شما دانش آموزان گرامی جهت ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان به کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود نیاز دارید . در کادرهای مربوطه کد ملی خود و شماره سریال شناسنامه خود که 6 رقمی است و در شناسنامه وجود دارد وارد کنید . شماره سریال شناسنامه را در کادر مربوط به رمز ورود بنویسید ، سپس اطلاعات دانش آموزی خود را وارد کرده و ثبت نام اولیه را انجام دهید ضمنا به اطلاع می رساند با توجه به محدودیت ظرفیت مدارس تیزهوشان ثبت نام شما با پرداخت مبلغ ثبت نام در آزمون و دریافت کارت تکمیل خواهد شد و مابقی ثبت نام هایی که پرداخت انجام ندهند باطل تلقی خواهند شد.

درگاه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

 

دانش آموزان و والدین گرامی! مشاوران مرکز ایران تحصیل می‌توانند در کمترین زمان تمام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان را برای شما انجام دهند. از هر کجای ایران که هستید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به راحتی ثبت نام شما تکمیل گردد.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

مدارس تیزهوشان یا مدارس استعدادهای درخشان که دانش آموزان را از طریق آزمون جذب می‌کنند ، هر ساله این آزمون‌ها بصورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود ، تمام دانش آموزان بصورت یکسان مورد سنجش قرار می‌گیرند و هیچ یک از سهمیه‌های شاهد، جانبازان، روستایی و … تاثیری در نتیجه و رتبه آزمون دانش آموزان ندارند. پذیرش دانش آموزان در مدارس تیزهوشان و سمپاد ( azmoon.medu.ir ) تنها از طریق نمره و امتیازی است که در آزمون بدست می‌آورند . برای بهرمندی از مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارباط باشید .

 

 

زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ششم و نهم

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش دانش آموزانی که ثبت نام اولیه تیزهوشان را انجام داده‌اند از 19 فروردین ماه می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را بصورت اینترنتی و با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب که رمز دومشان فعال است، پرداخت نمایند.برای مطالعه دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان روی عبارت کلیک کنید .

 

 

نکته مهم : چرا سایت تیزهوشان باز نمیشه ؟ دانش آموزان گرامی باید بدانید که سایت فقط برای افرادی باز می‌شود که قبلا ثبت نام اولیه را انجام داده و باید مرحله دوم یعنی پرداخت هزینه را انجام دهند.

 

 

جهت دریافت نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولت کلیک کنید .

 

 

نحوه پرداخت هزینه آزمون سمپاد

برای آگاهی از شرایط پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان همانطور که اشاره شد بعد از مرحله اول و انجام ثبت نام اولیه، در نیمه دوم فروردین ماه که زمان دقیق آن اعلام خواهد شد ، به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان وارد شوید. برای ورود به سامانه باید کد ملی دانش آموز و شماره سریال شناسنامه را در کادرهای مربوطه وارد نمایید. دقت داشته باشید که شماره سریال مخصوص داوطلبانی است که رمز عبور همگام خود را تغییر داده‌اند، در غیر اینصورت باید از همان رمز عبور همگام استفاده نمایید.
بعد از ورود به سامانه ثبت نام در صفحه اول ثبت نام، در زیر ستون “وضعیت پرداخت” کلیک کنید تا شما به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شوید. دقت کنید که کارت بانکی شما باید شامل رمز دوم اینترنتی باشد. بنابراین با داشتن رمز دوم می‌توانید در همان صفحه، پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان را انجام دهید.

درصورت بوجود آمدن هرگونه مشکل در روند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان با شماره 9099072952 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید تا شما را دقیق راهنمایی کنیم.

کانال اطلاع رسانی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کانال اطلاع رسانی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

 

میزان هزینه آزمون تیزهوشان چقدر است؟

اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش طی اطلاعیه‌ای در سال گذشته اعلام کرد که هر دانش آموز متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان باید مبلغ بیست و هشت هزار تومان را پرداخت نمایند. این مبلغ برای ورودی اول متوسطه و ورودی دوم متوسطه یکسان است و هر دو پایه تحصیلی تعرفه یکسانی پرداخت می‌کنند.

 

قابل توجه دانش آموز متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان : در صورتی که شناسنامه خود را تعویض نموده و سامانه ثبت نام استعدادهای درخشان، شماره سریال شما را شناسایی نمی‌کند، باید از شماره سریال قدیمی خود استفاده نمایید تا بتوانید وارد سامانه شوید.

 

 

مطالب مرتبط با پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان :

4.7/5 - (3 امتیاز)

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور