ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ویرایش ثبت نام تیزهوشان + سامانه ویرایش اطلاعات دانش آموز | ایران تحصیل

ویرایش ثبت نام تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ویرایش ثبت نام تیزهوشان آغاز شد. برای انجام تغییرات لازم می‌بایست به سامانه ویرایش اطلاعات دانش آموزان در زمان تعیین شده مراجعه کرد. داوطلبان دقت داشته باشند که امکان تغییر اطلاعات ثبت‌نام سمپاد در دو زمان وجود دارد.

در صورتی که شما به هنگام ثبت‌نام متوجه اشتباهی در فرم ثبت‌نامی خود شدید، می‌توانید در همان زمان جهت ویرایش اقدام نمایید. همچنین در زمان صدور کارت نیز می‌توانید برای اصلاح ثبت‌نام تیزهوشان نیز اقدام نمایید.

نکته مهم اینکه امکان ویرایش ثبت نام تیزهوشان برای برخی از اطلاعات موجود در فرم وجود نخواهد داشت و به عنوان مثال می‌توانید استان مورد تقاضای خود را ویرایش کنید؛ ولی امکان ویرایش اطلاعاتی همچون محل سکونت فعلی وجود ندارد.

 

اطلاعیه

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ویرایش ثبت نام تیزهوشان می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید. برای این کار می‌توانید به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) تماس بگیرید و علاوه بر دریافت آخرین خبرهای مربوط به آزمون سمپاد، مشاوره دریافت نمایید. فراموش نکنید کمک گرفتن از یک مشاوره باتجربه می‌تواند شما را به موفقیت برساند.

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

در حین وارد کردن اطلاعات ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان، دانش آموزان مقاطع ششم تا هفتم و نهم تا دهم ممکن است دچار اشتباه شوند.

این‌گونه افراد می‌توانند در زمان مشخص‌ شده‌ اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش نمایند. زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام برای هر مقطع به تفکیک شرح داده‌ شده‌ است.

🕙 زمان ویرایش ثبت نام تیزهوشان پایه ششم تا هفتم برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 در زمان ثبت نام برای تمامی داوطلبان وجود دارد. همچنین داوطلبانی که پس از زمان ثبت نام خود اشتباه خود را متوجه می‌شوند، می‌توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه، اطلاعات خود را مجددا ویرایش نمایند.

اعلام زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم تا هفتم ۱۴۰۳-۱۴۰۴ در این قسمت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

🕙  زمان ویرایش ثبت نام تیزهوشان تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴
در صورتی که داوطلبان در بازه زمانی ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، متوجه اشتباه در اطلاعات درج‌شده‌شوند، امکان ویرایش اطلاعات خود را خواهند داشت.

دانش آموزانی که پس از زمان ثبت نام متوجه اشتباه در اطلاعات می‌شوند، می‌توانند در زمان مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات و یا دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، اقدام به ویرایش مجدد مشخصات خود نمایند.

با اعلام زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴، اطلاع‌رسانی لازم انجام خواهد شد.

💢 توجه نمایید که ویرایش اطلاعاتی از قبیل استان، شهر مقصد و اولویت‌های انتخابی صرفا برای متقاضیانی که ثبت نام خود را با پرداخت هزینه ثبت نام نهایی نموده‌اند، امکان‌پذیر خواهد بود.

برای اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید.

زمان تصحیح اطلاعات نام نویسی برای سمپادی ها

اطلاعات قابل ویرایش ثبت نام تیزهوشان

در هنگام ویرایش ثبت نام تیزهوشان برخی از اطلاعات را نمی‌توان ویرایش کرد، لذا باید در هنگام وارد کردن اطلاعاتی چون نام، نام خانوادگی، کد ملی، نوع مدرسه و استان محل سکونت دقت کرد؛ چراکه این موارد نام برده شده قابل تغییر نمی‌باشند.

اما لازم به ذکر است که مواردی مانند اولویت‌های انتخابی، شهرستان مورد تقاضا و همچنین نام استان قابل ویرایش ثبت نام تیزهوشان هستند.

کال تو اکشن تماس

در صورت نیاز به راهنمایی برای رمز مای مدیو کلیک کنید.

نحوه ویرایش ثبت نام تیزهوشان

چنانچه مایل به ویرایش ثبت نام تیزهوشان خود می‌باشید، می‌توانید از طریق سامانه استعداد درخشان اقدام نمایید.

دقت داشته باشید که لینک ویرایش داوطلبان پایه هفتم و دهم متفاوت نبوده و به همین دلیل لازم نیست برای هریک از مقاطع به صورت جداگانه اقدام نمایید. در ادامه مراحل مورد نیاز را به صورت تصویری توضیح خواهیم داد.

راهنمای تصویری ویرایش ثبت نام تیزهوشان

✔ برای ویرایش ثبت نام تیزهوشان در اولین قدم لازم است به سامانه my medu.ir مراجعه کرده و نقش خود را به عنوان دانش آموز مورد انتخاب قرار دهید.

سپس می‌بایست در قسمت‌های تعیین شده در ویرایش ثبت نام تیزهوشان خود کد ملی و شش رقم سریال شناسنامه خود را وارد کرده و سپس بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید.

مرحله 1 ویرایش ثبت نام تیزهوشان

✔ پس از انجام مراحل فوق برای ویرایش ثبت نام تیزهوشان، به میز کار خود وارد شده و پایه مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پایه مورد نظر نوبت به تکمیل فرم مربوط به آزمون سمپاد می‌رسد.

مرحله 2 ویرایش ثبت نام تیزهوشان

✔ نکته مهم اینکه دانش آموزان دوره دوم متوسطه لازم است اولویت‌های خود را به درستی و با دقت انتخاب کنند زیرا پس از تکمیل فرایند ثبت‌نام ، به هیچ وجه امکان تغییر و جابه جایی اولویت های انتخابی و رشته تحصیلی برای این افراد وجود ندارد.

✔ پس از گذراندن مرحله قبل، روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله 3 ویرایش ثبت نام تیزهوشان

 

اطلاعیه

از ویژگی‌های مهم عکس آزمون سمپاد این است که عکس مورد بارگذاری باید مربوط به سال جاری دانش آموز باشد و در صورت استفاده از تصاویر قدیمی یا تصویر فردی غیر از دانش‌آموز شرکت‌کننده، داوطلب از شرکت در آزمون محروم می‌شود و با وی برخورد خواهد شد.

 

✔ در این مرحله اطلاعاتی که اشتباه وارد شده را تصحیح کرده و در نهایت بر روی گزینه “ثبت اطلاعات” کلیک کنید.

مرحله 4 ویرایش ثبت نام تیزهوشان

 

اطلاعیه

مسئولیت تمامی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و در صورت تخلف در ورود اطلاعات ثبت نام او بی اثر خواهد شد.

 

✔ در مرحله بعد توافق نامه را تایید کرده و رسید ثبت‌نام خود را دریافت کنید.

مرحله 5 ویرایش ثبت نام تیزهوشان

 

برای دریافت نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام مجدد آزمون تیزهوشان

برخی از دانش آموزان ممکن است به دلایل مختلف از ثبت نام جامانده و به همین دلیل امکان نام نویسی را نداشته باشند. در صورتی که متقاضیان شرکت در آزمون مایل به ثبت نام باشند مهلت مجددی در اختیار آنها قرار داده خواهد شد. بنابراین جاماندگان از ثبت‌نام می توانند در این زمان مجدداً  اقدامات لازم را به انجام برسانند و اصلاح ثبت نام تیزهوشان خود را انجام دهند.

چنانچه مایل به ثبت نام در مدارس تیزهوشان می‌باشید توصیه می‌کنیم که ابتدا دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه نمایید. پس از اطلاع از شرایط ظرفیت پذیرش آزمون، به سامانه وارد شده و اقدامات لازم را به انجام برسانید.

توجه داشته باشید ثبت نام شما زمانی به پایان خواهد رسید که کد رهگیری را دریافت کرده باشید. فراموش نکنید این کد برای ورود به مراحل بعدی الزامی می‌باشد؛ بنابراین بهتر است آن را یادداشت کرده یا پرینت بگیرید.

جاماندگان از ثبت نام برای اطلاع از زمان ثبت درخواست مجدد می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

همچنین در صورتی که سوالی در رابطه با ثبت نام دارید و یا مایل به انجام ویرایش ثبت نام تیزهوشان توسط کارشناسان ما می باشید می توانید پس از برقراری ارتباط  انجام کلیه امور را به ما بسپارید.

همچنین امکان دریافت سوالات آزمون تیزهوشان برای تمامی داوطلبان فراهم شده است.

 

اطلاعیه

لازم به توجه است که برای ویرایش ثبت نام تیزهوشان تاریخ 15 تا 25 فروردین ماه 1403 تعیین شده بود.

ثبت نام مجدد آزمون تیزهوشان

برای ورود به سامانه سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت هشتم سمپاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط پذیرش در مدارس تیزهوشان

شرایط پذیرش در مدارس تیزهوشان

کلیه دانش آموزانی که دارای شرایط زیر باشند می‌‌توانند در مدارس تیزهوشان پذیرفته شوند:

🔶 پذیرش دانش‌آموزان برای ورود به دبیرستان دوره‌های اول استعدادهای درخشان تنها بر اساس نتیجه سنجش آن‌ها خواهد بود.

🔶 داوطلبان می‌توانند انتخاب دبیرستان استعداد درخشان مورد نظر خود را با توجه به محل سکونت و یا ناحیه و منطقه آموزش و پرورش انجام دهند.

🔶 با توجه به اینکه سنجش داوطلبان بر اساس منطقه آموزشی محل تحصیل آن‌ها می‌باشد، به همین دلیل داوطلبانی که در خارج از کشور سکونت دارند برای سنجش لازم است در مدارس ایرانی خارج از کشور حضور یابند.

🔶در برخی از شهرستان‌ها که دارای چندین دبیرستان دوره اول استعداد درخشان می‌باشند داوطلبان امکان انتخاب مدرسه و دبیرستان این شهرستان را خواهند داد و می‌توانند دبیرستان دوره اول استعداد درخشان را به ترتیب اولویت در تقاضای مورد نظر خود انتخاب نمایند.

🔶در صورتی که مدارس شهرهای مختلف را بر اساس اولویت‌های سه گانه شهر و مدرسه انتخاب نموده‌اید ملاک پذیرش و یا عدم پذیرش بر اساس اولویت‌های انتخابی شما خواهد بود.

🔶 پذیرش داوطلبان مدارس ایرانی خارج از کشور تنها بر اساس حوزه‌های سنجش داخل کشور انجام خواهد شد.

🔶 دانش‌آموزان دوقلو یا چند قلو همسان ورودی مدارس استعداد درخشان در صورت کسب امتیاز حداقل ۸۰ آخرین رتبه پذیرفته شده می‌توانند بر اساس اولویت انتخاب علاوه بر ظرفیت در نظر گرفته شده ثبت نام نمایند.

🔶دانش آموزان همسان لازم است بر اساس اولویت های انتخابی خود که مشابه یکدیگر می باشند اقدام نمایند.

🔶 چنانچه یکی از دوقلوهای همسان در ردیف پذیرفته شدگان قرار گیرد امکان قبولی همزاد دیگر در اولویت های انتخابی خود یا بهبود اولویت ها در صورتی فراهم خواهد شد که امتیاز کسب مدرسه قبولی جدید بالاتر از امتیاز مدرسه محل قبولی همزاد اول نباشد.

 

برای دریافت منابع آزمون تیزهوشان هفتم به هشتم بر روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

خلاصه مطلب ویرایش ثبت نام تیزهوشان

در این مقاله تلاش کردیم تا در رابطه با نحوه ویرایش ثبت نام تیزهوشان مطالبی را ارائه نماییم. این مطالب شامل زمان ثبت نام و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام سمپاد بود که گفتیم اصلاح ثبت نام تیزهوشان تنها در زمان تعیین شده امکان پذیر است و پس از آن این امکان وجود ندارد.

امیدواریم این مقاله برای شما همراهان گرامی مفیده واقع شده باشد. اما چنانچه در انجام مراحل مربوط به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون سمپاد و اصلاح ثبت نام تیزهوشان با مشکلی مواجه شدید و یا سوالی داشتید می توانید از تلفن ثابت به صورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره) تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید سوال یا مشکل خود را در خصوص ویرایش ثبت نام تیزهوشان، به صورت کامنت در انتهای این مطلب برای ما بنویسید تا کارشناسان ایران تحصیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

 

 

برای دریافت فایل PDF مقاله ویرایش ثبت نام تیزهوشان کلیک کنید.

 

 

5/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه زمانی می توان برای ویرایش ثبت نام آزمون سمپاد اقدام نمود؟

در زمان انجام ثبت نام می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید و همچنین در زمان صدور کارت نیز این امکان وجود دارد.

آیا در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام سمپاد امکان تغییر محل سکونت وجود دارد؟

خیر. تنها اطلاعاتی که مربوط به اولویت بندی می باشد قابل ویرایش خواهند بود.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان در چه تاریخی است؟

این زمان برای پایه های هفتم و دهم متفاوت است که زمان ویرایش ثبت نام تیزهوشان هر دو پایه در این مقاله به تفکیک شرح داده شده است.

 

نظرات

96 دیدگاه دربارهٔ «ویرایش ثبت نام تیزهوشان + سامانه ویرایش اطلاعات دانش آموز | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo جعفری گفت:

  با سلام
  آیا امکان ویرایش اولویت ها و اضافه کردن مدارس سمپاد در زمان دریافت کارت وجود دارد

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر این امکان وجود ندارد

 2. Avatar photo هدا گفت:

  سلام ببخشید من هنوز ثبت نام نکردم ولی ویرایش نمیزاره عکس بارگذاری کنم هزینه هنوز پرداخت نکردم لطفا راهنماییم کنید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام
   با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید

 3. Avatar photo مهدی سالار گفت:

  سلام من برای یک پسر بچه ثبت نام انجام دادم اما عکسش قابل تغییر نیست راهش چیه؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با سازمان سنجش تماس بگیرید

 4. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام من موقع ثبت نام فقط یک الویت رو زدم و نمی‌دونستم میشه چند تا زد و هزینه رو پرداخت کردم به هیچ وجه امکان ویرایش وجود نداره؟
  مهلت ویرایش الویت رو خود سایت مای مدیو زده ۳۰ فروردین تا ۱ اردیبهشت اما برای من امکان ویرایش وجود نداره!
  میشه لطفا پاسخ بدید

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 5. Avatar photo محمد امین گفت:

  سلام وقت بخیر
  ما ثبت نام کردیم ولی عکس بارگذاری نشده الان که زمان ویرایش هست گزینه ثبت نام سمپاد اصلا روی پروفایل نیست لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام عکس داوطلب باید از قبل از طریق اموزش و پرورش بارگذاری شده باشد

 6. Avatar photo محمد گفت:

  با سلام. بنده عکس رو تو موقع ثبت نام بارگذاری نکردم و ثبت نام رو تایید کردم. آیا موقع ویرایش میشه عکس رو بارگذاری کرد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   معمولا از طریق سامانه سیدا ویرایش می شود.

 7. Avatar photo Leily گفت:

  سلام
  من هزینه رو پرداخت کردم ایا تغیر اولویت میتونم انجام بدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر امکانش نیست

 8. Avatar photo عباسی شیراز گفت:

  با سلام و خدا قوت خدمت شما کارشناسان محترم
  من چند روز پیش از طریق کافی نت ثبت نام کردم و کافی نت بجای علوم تجربی رشته ریاضی فیزیک رو انتخاب کرده و متوجه نشدیم و ثبت نام با پرداخت هزینه نهایی شده.
  آیا قابل ویرایش هست؟

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   فعلا ویرایش باز نشده است

 9. Avatar photo ارشام گفت:

  سلام ببخشید من می‌خوام به اولویت هام تیزهوشان رو اضافه کنم ، من فقط نمونه دولتی رو انتخاب کرده بودم توی فرم بعد نمیشه الان تغییرش بدم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ویرایش مدرس تیزهوشان از 27 فروردین ماه فعال می شود

 10. Avatar photo کوثر گفت:

  با سلام و احترام
  زمانی که میخواهم ثبت نام کنم در لحظه ورود سیستم پیغام (شما معدل مناسب برای شرکت در آزمون را ندارید)را میدهد در صورتی که هم پایه پنجم و هم پایه نیم سال اول ششم تمام درسهایم خیلی خوب بوده است
  چکار باید انجام دهم
  تشکر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ممکن است نمرات شما در سیستم به صورت اشتباهی وارد شده باشد باید به مدرسه مراجعه کنید

 11. Avatar photo محمد حسن گفت:

  سلام
  ببخشید در تاریخ ویرایش اطلاعات به هیچ وجه نمیشود اولویت بندی رو تغییر داد؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشانی خود در بازه زمانی ویرایش وارد سامانه شوید

 12. Avatar photo لطفی گفت:

  سلام وقت بخیر من موقع انتخاب اولویت اشتباه کردم و فقط یک اولویت رو انتخاب کردم هزینه روپرداخت کردم میخواستم ببینم میشه تغییر داد مثلاً اولویت دوم و سوم هم ویرایش کنم ممنون

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله احتمالا بعد از تموم شدن ثبت نام
   ویرایش را باز کنند.

 13. Avatar photo حامی گفت:

  الان که دیگه آزمون گذشته نمیشه اطلاعات ثبت نام رو تغییر داد ؟ شماره ملی اشتباهه تو سیستم تیزهوشان از بیخ و بن هم اشتباهه میترسم تو ثبت نام ببه مشکل بخورم

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام ئوست عزیز شما دقیقا کجا ثبت نام انجام دادید که اطلاعاتتون اشتباه هست؟ اطلاعات هویتی شما از قبل در سامانه ی سیدا موجود میباشد و امکان ندارد کد ملی اشتباه باشد

 14. Avatar photo طاها گفت:

  باسلام.زمان ثبت نام مافقط بک مدرسه انتخاب کردبم و اولویت ووم وسوم قابل انتخاب نبود .الآن کاری میشه کرد؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه امکان پذیر نمیباشد

  2. Avatar photo سحر گفت:

   سلام وقت بخیر ببخش ما محل ازمون اشتباه زدیم‌.هزینه پرداخت شده .میشه ویرایش کرد؟توروخدا بگید راهی هست؟

   1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

    سلام وقت بخیر
    بله قابل ویرایش می باشد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ + pdf

  اطلاعیه دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1403 – 1403 اعلام شد. پیرو اعلامیه سازمان سمپاد دانش آموران گرامی می توانند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به...
 • اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403 + مشاهده my medu

  آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده...
 • کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ + نحوه دریافت

  دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، باید در وهله اول در آزمون ورودی شرکت کنند تا بعد از اعلام نتایج بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند؛ اما نکته‌‌ای که نباید آن را فراموش کرد، به همراه داشتن...
 • منابع آزمون تیزهوشان

  منابع آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ + 3 منبع طلایی قبولی

  آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند در صورت قبولی اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند؛ لازم به ذکر است که ثبت نام در...
تماس با مشاور