ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پیرو انتشار اطلاعیه ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیه داوطلبان با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش دانشگاه آزاد امکان ویرایش کد رشته محل های خود را خواهند داشت. متاسفانه در سیستم گذشته دانشگاه آزاد چنانچه داوطلبی دچار اشتباهی در وارد نمودن اطلاعات خود می گشت، ویرایش این اطلاعات امکان پذیر نبود. خوشبختانه فی الحال امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد  برای کلیه متقاضیان فراهم گردیده است.

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی متقاضی ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد می رساینم که، ویرایش تنها پس از قرار گیری اطلاعیه سایت ایران تحصیل که از طرف دانشگاه آزاد می باشد، امکان پذیر می باشد. لذا برای سهولت امر، با توجه به زمان مقرر شده دواطلبان محترم می توانند با واصل شدن به سامانه ایران تحصیل جهت ویرایش فرم انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد و همچنین انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید 9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

نحوه ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد همان‌گونه که ذکر گردید، تنها به صورت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد و  متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به سامانه  azmoon.org ، کد رشته محل‌های خود را ویرایش نمایند. انتخاب رشته از مهم‌ترین انتخاب‌های هر داوطلب در کل زندگی او می‌باشد که در نتیجه چنانچه به رشته‌ای غیر از رشته مورد نظر خود هدایت شود، می‌تواند در زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد این رشته را تغییر دهد.

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد یکی ازخدماتی است که دانشگاه آزاد به تازگی به داوطلبان ارائه می دهد، شایان ذکر است که متقاضیان محترم می توانند طبق اطلاعیه فوق الذکر، از امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد، استفاده نماید. چنانچه مغایرتی در اطلاعات وارد نموده با اطلاعات ثبت نامی وجود داشته باشد، داوطلب حتی در صورت پذیرش، متخلف محسوب می‌گردد.

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟ آیا همه کد رشته محل‌های انتخابی شامل قانون امکان ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌شوند؟ نحوه ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد باید به چه صورتی می باشد؟  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است ؟ پاسخ این سؤالات را می‌توانید با برقراری تماس با مشاورین ایران تحصیل به دست آورید. با شماره‌های مندرج در همین مقاله تماس حاصل نمایید تا پاسخ سؤالات خود را به صورت کامل بیابید.

 

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد تنها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد.

 

 

امکان ویرایش انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 97- 98

 

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد

 

همان‌گونه که مستحصر هستید، ثبت نام در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد و کنکور سراسری به صورت هم‌زمان صورت می‌پذیرد لذا پس از اعلام نتایج اولیه دانشگاه آزاد با توجه به شرایط مجاز و غیر مجاز بودن ، داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته محل‌های موردنظر خود اقدام نمایند. قابل ذکر است که ثبت نام برای داوطلبان متقاضی رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در ترم مهر و ترم بهمن ، به صورت جداگانه در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور صورت می پذیرد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور نیز، همانند ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی صورت می‌پذیرد و داوطلبان با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد، بدون نیاز به پرداخت مجدد هزینه ثبت نام، می‌توانند از امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد استفاده نمایند. لذا مراجعه داوطلبان در زمان مقرر شده جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام لازم و ضروری می باشد.

چرا باید از امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد استفاده نمود؟ در این مورد، هیچ‌گونه باید و اجباری وجود نخواهد داشت. ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا بهتر بگوییم، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد  ، منحصر به متقاضیانی است که در وارد نمودن کد رشته محل و یا اطلاعات خود دچار خطا و اشتباه شده‌اند. و چنانچه این اشتباهات را تصحیح ننمایند، منجر به پذیرش در رشته ای غیر از رشته انتخابی خود می گردند و یا به عنوان متخلف شناخته خواهند شد.

 

امتیاز رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

خوشبختانه در سال‌های اخیر راه برای ورود داوطلبان به دانشگاه‌ها در رشته‌های مختلف باز شده است و برخلاف گذشته که چنانچه داوطلبی موفق به کسب رتبه مجاز و یا رتبه لازم در کنکور سراسری برای پذیرش در رشته مورد نظر خود نمی گردید، نمی توانست به هدف خود دست یابد. به دلیل شرایط استرس‌زا در کنکور برای کلیه داوطلبان دانشگاه آزاد و سراسری موجب عملکرد نه چندان مطلوب برخی داوطلب می‌گردید.

آیا مدرک رشته‌های بدون کنکور معتبر است؟ تفاوتی ندارد شما در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرفته شده باشید، مهم این است که شما در دانشگاه آزاد تحصیل می‌نمایید و به دلیل این که دانشگاه آزاد اسلامی مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات می‌باشد، بنابراین مدرک آن در رشته‌های با کنکور و بدون کنکور معتبر است و هیچ‌گونه محدودیتی ندارد.

تفاوت رشته‌های با کنکور : رشته‌های با کنکور و بدون کنکور در گروه آزمایشی علوم تجربی کمی با سایر گروه‌های آزمایشی متفاوت می‌باشد و شاید تنها تفاوت آن نیز، در نوع ارائه رشته‌های مختلف می‌باشد. ولی خوشبختانه در سایر گروه‌های آزمایشی رشته‌های بدون کنکور و با کنکور هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و هر داوطلب می‌تواند در رشته‌های پر متقاضی این دانشگاه به صورت بدون کنکور، پذیرفته گردد.

 

سامانه ویرایش انتخاب رشته ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل با هدف ارائه خدمات و همچنین کلیه اطلاعات در رابطه با کنکور دانشگاه های مختلف طرح ریزی گردید. تیم ایران تحصیل متشکل از اساتید برتر علمی کشور می باشد که با هدف ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی به کلیه نیازهای داوطلبان در حال کار می باشند. اخباری همانند این مقاله که به ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد اختصاص دارد، موجب می گردد داوطلبان به خوبی از این مورد آگاه شوند.

مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور با توجه به سامانه ویرایش ایران تحصیل می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به خوبی پاسخ سوالات خود را بیابید.

 

جهت اطلاع از ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد و همچنین دریافت مشاوره انتخاب رشته از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

 لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

 سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه آزاد

نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد 

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاهده نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به سراسری

azmoon.net

ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 -98

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور