ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ + حد نصاب قبولی

نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نمره سنجش اول ابتدایی چیست؟ این نمره را بر چه اساسی حساب می‌کنند؟ نمره قبولی سنجش پیش دبستانی چقدر است؟ بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی و اول ابتدایی جهت تکمیل فرایند ثبت‌نام باید چند باشد؟

این‌ها معمولا سوالاتی هستند که والدین دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی از خود می‌پرسند تا بتوانند ثبت‌نام نوآموز خود را تکمیل کنند. با توجه به اینکه در حال حاضر تمام سوال‌هایی که از نوآموزان پرسیده می‌شوند، دارای نمره هستند. لذا آن‌ها باید حد نصاب نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را کسب کنند تا وارد مدرسه شوند. البته خوب است بدانید که هیچ راهی برای فرار از طرح سنجش سلامت وجود ندارد و شما بدون شرکت در این برنامه‌ها نمی‌توانید در هیچ کدام از مدارس کشور ثبت‌نام کنید.

 

شما جهت مدارک لازم برای ثبت نام پیش دبستانی روی لینک کلیک کنید.

 

سازمان سنجش سلامت اول ابتدایی و اهداف آن

طرح سنجش سلامت با اهداف مختلفی ایجاد شده است که در زیر به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

 • پیشگیری از بروز و تشدید بیماری
 • کمک به بهبود کیفیت آموزش دانش آموزان و کنترل برخی از عوامل موثر در افت تحصیلی آن‌ها
 • بررسی بیماری‌های جسمی و روانی کودکانی که وارد مدرسه می‌شوند.
 • تهیه شناسنامه الکترونیکی برای تمام نوآموزانی که وارد مدرسه می‌شوند تا بتوانند برای آن‌ها برنامه‌ریزی‌ آموزشی و بهداشتی متناسب با استعدادشان تهیه کنند.

 

شما جهت سن ثبت‌نام کلاس اول ابتدایی چقدر است؟ روی لینک کلیک کنید.

 

 سنجش سلامت اول ابتدایی و اهداف آن

 

 

 • ارائه توصیه‌های بهداشتی و آموزشی به نوآموزانی که از مشکلات خاصی رنج می‌برند.
 • بررسی متغیرهای مختلف شایع در میان نوآموزان و فراهم کردن زمینه‌های مناسب تحقیقاتی و پژوهشی آن‌ها
 • صرفه‌جویی در زمان والدین و نوآموزان جهت غربالگری نوآموزان

این سازمان تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش قرار دارد و تمام دستورات خود را از این سازمان دریافت می‌کند. لذا شما هر گونه سوالی در مورد آن داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت ثبت نام سامانه سنجش اول ابتدایی روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه ثبت‌نام در طرح سنجش کلاس اول ابتدایی

والدینی که کودکان اول ابتدایی یا پیش دبستانی دارند باید آن‌ها را به طرح سنجش سلامت معرفی کنند تا بتوانند وارد مدارس شوند. برای این کار لازم است به مدرسه مورد نظر خود بروند و ثبت‌نام اولیه را انجام دهند. سپس مدیر مدرسه تقاضانامه طرح سنجش سلامت را برای آن‌ها ارائه می‌دهد تا با پر کردن آن‌ها بتوانند در ساعت و روز مشخصی به پایگاه‌های طرح سنجش سلامت مراجعه ‌کنند. خوب است بدانید که هیچ دانش‌آموزی بدون شرکت در طرح سنجش سلامت نوآموزان نمی‌تواند در هیچ کدام از مدارس کشور ثبت‌نام کند. حال اگر شما هر گونه سوالی در مورد ثبت‌نام طرح سنجش سلامت نوآموزان دارید می‌توانید در مورد آن‌ها با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

تاثیر نمره سنجش اول ابتدایی نوآموزان

دانش‌آموزانی که به پایگاه‌های طرح سلامت مراجعه می‌کنند باید حداقل نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را بگیرند تا بتوانند در کلاس اول یا پیش دبستانی ثبت‌نام کنند. این نمرات هر ساله با توجه به آیین‌نامه جدید وزارت آموزش و پرورش تغییر می‌کند. بنابراین شما جهت دریافت کمترین، بالاترین و حد نصاب نمره سنجش اول ابتدایی می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید. در طرح سنجش سلامت سوالات زیادی را در مورد شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، روانشناسی و ارزیابی کودکان توسط پزشک عمومی پرسیده می‌شود تا بر اساس آن‌ها نمره دهند. در نهایت نیز همه آن‌ها را با هم ادغام کرده و نمره نهایی را به کودک ارائه می‌دهند.

حال اگر در این مرحله کودک شما جزو دانش‌آموزان عادی ‏ و دیرآموز باشد، آنگاه می‌تواند در مدارس عادی ثبت‌نام کند. ولی در صورتی که نمره آن کمتر از نمره دانش آموزان دیرآموز باشد، آنگاه باید به مدارس استثنایی معرفی شوند. حال اگر شما هر گونه سوالی در این مورد بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی برای دانش آموزان عادی، دیرآموز و استثنایی داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

سوال‌های طرح سنجش اول ابتدایی

 

سوال‌های طرح سنجش اول ابتدایی

شاید برای شما سوال پیش بیاید که در طرح سنجش سلامت اول ابتدایی چه سوال‌هایی را از دانش آموزان می‌پرسند تا آن‌ها بتوانند بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی را بگیرند؟ خوب است بدانید که در طرح سنجش سلامت علاوه بر اینکه آزمون‌هایی در رابطه با شنوایی، بینایی، روانشناسی و غیره توسط پزشک عمومی گرفته می‌شود. بلکه سوال‌هایی را در مورد حافظه کوتاه مدت، بلند مدت و تجسم فضایی می‌پرسند. نوآموزان نیز باید با توجه به مهارت‌های خود به سوالات جواب دهند که در زیر به چند مورد آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. نام، نام خانوادگی و سن نوآموز
 2. نام والدین
 3. آدرس تلفن منزل و شماره تلفن همراه والدین
 4. نقاشی در مورد موضوعات مختلف جهت بررسی نحوه گرفتن مداد و مهارت نوشتن کودک
 5. سوالاتی در مورد تفاوت و شباهت‌های میان یک تصویر یا تصاویر
 6. شمردن برعکس از 10 – 1 یا 20 – 1
 7. سوالاتی در مورد نسبت‌های فامیلی
 8. سوال‌هایی در مورد رفتار کودک در موقعیت‌های مختلف دعوا و اختلافات
 9. سنجش مهارت‌های حرکتی کودک به هنگام بازی‌
 10. سنجش مهارت‌های خودیاری کودک مانند پوشیدن کفش و جوراب جهت بررسی توانایی‌های او
 11. درخواست تعریف یک داستان یا خواندن شعر
 12. تکمیل یا رنگ کردن یک نقاشی ناقص
 13. طرح سوالات اطلاعات شناختی مانند رنگ اشیا مختلف، حیوانات، اشکال هندسی مثل دایره و مربع
 14. ممکن است از کودک بخواهند که چیزهای مختلفی را تعریف کنند.

البته این سوالات می‌توانند در هر کدام از پایگاه‌های طرح سنجش سلامت کشور متفاوت باشند. لذا شما جهت تهیه جدیدترین سوالات طرح سنجش سلامت منطقه خود می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت سوالات سنجش اول ابتدایی روی لینک کلیک کنید.

 

چگونه فرزند خود را جهت دریافت نمره سنجش اول ابتدایی آماده کنیم؟

برخی از نوآموزان وقتی به دور از والدین خود، در نزد فرد ناشناسی قرار می‌گیرند، دچار استرس و ناراحتی می‌شوند. لذا ممکن است آن‌ها جواب سوالات کارشناسان را ندهند. به همین دلیل بهتر است قبل از آنکه به طرح سنجش سلامت مراجعه کنند جهت پاسخگویی و رویارویی با این موقعیت‌ها آماده شوند.

 

 

چگونه فرزند خود را جهت دریافت نمره سنجش اول ابتدایی آماده کنیم؟

 

برای این کار او را راضی کنید تا به تنهایی وارد اتاق مشاور شود و با او صحبت کند. همچنین جواب سوالات مختلف را در خانه و در ذهن کودک مرور کنید تا آمادگی داشته باشد.

 

نتایج عدم دریافت نمره قبولی سنجش پیش دبستانی

دانش‌آموزانی که با شرکت در طرح سنجش سلامت نتوانستند نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را بگیرند. باید برای بررسی‌های بیشتر به مراکز تخصصی سنجش بینایی، شنوایی، جسمی، حرکتی، هوش معرفی شوند. در این مراکز دانش آموزان را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهند تا اگر جزو دانش آموزان دیرآموز باشند به مدارس عادی معرفی شوند. در غیر این صورت باید در مدارس استثنایی ثبت‌نام کنند.

این مدارس با توجه به موقعیت جسمی و ذهنی نوآموزان، آن‌ها را آموزش می‌دهند. کتاب و روش آموزش آن‌ها با دانش‌آموزان عادی متفاوت است. حال اگر شما قصد داشته باشید در مورد مدارس استثنایی و حد نصاب نمره قبولی در طرح سنجش اول ابتدایی اطلاعات جدیدی را کسب کنید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید. اما باید به یاد داشته باشید که کودک شما 5 سال تمام داشته باشد تا بتواند نمره سنجش اول ابتدایی را بگیرد.

 

شما جهت قبول نشدن در سنجش کلاس اول روی لینک کلیک کنید.

 

زمان شروع ثبت‌نام در طرح سنجش سلامت

 

 

زمان شروع ثبت‌نام در طرح سنجش سلامت

تمام دانش‌آموزانی که قصد ثبت‌نام در مقطع پیش دبستانی یا اول ابتدایی دارند باید در تاریخ مقرر شده به طرح سنجش سلامت نوآموزان مراجعه کنند. معمولاً این پایگاه‌های سلامت از 18 تیرماه فعالیت خود را آغاز می‌کنند و تا زمان شروع سال تحصیلی جدید روند کاری خود را ادامه می‌دهند. بنابراین شما جهت شرکت در آن‌ها باید به مدارس ابتدایی مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام اولیه توسط مدیر مدرسه به پایگاه‌های طرح سنجش سلامت معرفی شوید. حال اگر هرگونه سوالی در مورد زمان ثبت‌نام طرح سنجش سلامت و بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی دارید می‌توانید آن را با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

اخبار پیرامونی نمره سنجش اول ابتدایی 

 • ثبت‌نام کلاس اولی‌ها آغاز شد/پیش‌دبستانی‌ها سنجش سلامت می‌شوند

تمامی ضوابط ثبت نام دانش آموزان کلاس اولی اعلام شد، طبق این ضوابط مدارس غیردولتی می‌بایست با خانواده‌ها قرارداد الکترونیک بسته تا بتوانند دانش آموزان پیش دبستانی را سنجش کنند.

 • نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ + حد نصاب قبولی

در حال حاضر کلیه سوال‌هایی که از نوآموزان پرسیده می‌شوند، نمره دارند. بنابرای آن‌ها باید حد نصاب نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را کسب کنند تا وارد مدرسه شوند. البته خوب است بدانید که هیچ راهی برای فرار از طرح سنجش سلامت وجود ندارد 

 • آغاز سنجش سلامت کلاس اولی‌ها از نیمه دوم خرداد/ شرایط جهش تحصیلی دانش‌آموزان

سنجش سلامت دانش‌آموزان کلاس اولی از نیمه دوم خرداد شروع شد. زمان اجرای سنجش نوآموزان پیش دبستان (1 و 2) بر اساس مصوبات ستاد سنجش استان و تایید شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی سنجش خواهد بود

 

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

کلیه دانش آموزان برای ورود به پایه اول ابتدایی و همچنین پیش دبستانی باید در طرح سنجش سلامت تست داده و نمره سنجش اول ابتدایی را کسب کنند تا بتوانند به مدارس موردنظر خود وارد شده و تحصیل خود را آغاز کنند.

معمولا در این سنجش سوالات زیادی از کودکان در سطح و سنین آن‌ها پرسیده می‌شود تا کودک ارزیابی شده و برای ورود و کسب علم و دانش آماده شود.

والدین گرامی می‌بایست پیش از این سنحش کودک خود را آماده کرده و با وی  اصطلاحا کار کند و هوش بچه خود را بسنجد، در صورتیکه در این باره برای شما سوال و مشکلی وجود دارد می‌توانید با همکاران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

4.1/5 - (14 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سایت الکترونیکی طرح سنجش سلامت چیست؟

آدرس الکترونیکی طرح سنجش سلامت پیش دبستانی و اول ابتدایی h1.iehs.ir است.

آیا دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی باید در طرح سنجش سلامت شرکت کنند؟

بله، تمام دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی باید در طرح سنجش سلامت شرکت کنند تا با دریافت نمره قبولی بتوانند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. اما خوب است بدانید که اگر نوآموز شما در مقطع پیش دبستانی در طرح سنجش سلامت قبول شده باشد، آنگاه برای ورود به کلاس اول ابتدایی لازم نیست دوباره در آن شرکت کند.

آیا نوآموزانی که نتوانستند نمره سنجش اول ابتدایی را کسب کنند باید به مدارس استثنایی معرفی شوند؟

خیر، پس از آنکه نوآموزان نتوانستند نمره قبولی سنجش پیش دبستانی یا اول ابتدایی را دریافت کنند باید به مراکز تخصصی سنجش بینایی، شنوایی، جسمی، حرکتی و هوشی مراجعه کنند تا به صورت تخصصی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. سپس در صورتی که کودک شما نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را دریافت نکرد، آنگاه باید به مدارس استثنائی معرفی شوند.

نظرات

 1. آزاده
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۲

  ببخشید معنای حواب سنجش ۵/۸ که گفتن برای ورد به اول دبستان یعنی چی هستش

  • مشاور اقازاده
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱

   وقت بخیر
   این کد اعتبار ندارد از طریق پایگاه اقدام کنید

 2. محمد
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام وقت بخیر
  آیا سطح سوالات سنجش پیش دبستانی با اول ابتدایی متفاوته ؟ پسرم پیش دبستانی باید بره دو دلم که سنجش ببرم یا نه ؟ مرسی

  • مشاور صادقی
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام
   نه برای پیش دبستانی نیازی نیست

 3. نجمه
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام خسته نباشید.
  واقعا من نمیدونم این سایت مدیو کار نمی کنه. الان 12 روزه از سنجش پسرم گذشته گفتن تو سامانه مای مدیو میذارن. ولی هیچی که نیست از دیروز هم سامانه کار نمی کنه. واقعا این چه وضعشه؟ کسی هم جواب درستی به آدم نمیده.

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام
   به اموزش پرورش مراجعه داشته باشید

 4. نجمه
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام روز بخیر. من پسرم رو 13 اردیبهشت برای سنجش بردم. بهم گفتن همه چی خوب بوده؟ گفتم نتیجه رو کجا ببینم گفتن تو سامانه میذاریم. ولی تو سامانه هنوز چیزی نیومده؟ چه زمانی میذارن؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۰

   سلام
   باید از طریق سامانه my medu.ir پیگیر باشید

   • مامان نگران
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۵۸

    سلام وقت بخیر. منم مشکل همین خانم رو دارم. پسرم اول همکاری نکرد بعد با اصرار و خواهش دوباره ازش تست کردن. با شخص دوم راحت ارتباط برقرار کرد وهمه کارهایی که انجام نداده بود رو براش انجام داد. بهم گفتن مشکلی نداشت براش توی سامانه تایید زدیم. میتونی تایید رو ببینی. اما توی همین سایت چیزی نیست. فقط قسمت وضعیت نوشته شده مراجعه شده. خیلی نگرانم آخه گفته بودن عکس هم بیاریم. اما ازم عکس نگرفتن. ندیدم از کس دیگه ای هم عکس بگیرن البته. میشه راهنمایی کنین دقیقا از کدوم قسمت این سایت میشه نتیجه رو دید؟

    • مشاور ابراهیمی
     ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۹

     سلام
     در قسمت سنجش بدو ورود باید وارد شوید
     می توانید حضورا به محل سنجش هم تشریف ببرید برای پیگیری نتیجه

 5. زهرا
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۴

  از کجا باید نمره‌ای که بچه کسب کرده بدونیم چنده
  واینکه دختر من در آدرماه ۱۴۰۱ از طریق پیش دبستانیش سنجش انجام داده
  چطور باید مطمئن بشم نمره ثبت شده و نیاز به سنجش مجدد نداره

  • rezai
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام وقت بخیر . سایت سنجش سلامت وارد شوید

 6. مژگان
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام وقت بخیر پسر من نمره ی ۸۰ گرفت من خیلی ناراحت شدم و پسرم هم که ناراحتی منو دید خیلی گریه کرد که خوابش برد
  من خیلی ناراحتم پسرم هیچ مشکلی نداره ولی میترسم از آزمون بعدیش هم رد بشه چیکار کنم

  • مشاور ملکی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ازمون سنجش کلاس اول ابتدایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

  • rezai
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام وقت بخیر . قبل از حضور در سنجش سوالات سنجش را با فرزندتون تمرین کنید

 7. مژی
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام وقت بخیر پسر من نمره ی ۸۰ گرفت من خیلی ناراحت شدم و پسرم هم که ناراحتی منو دید خیلی گریه کرد که خوابش برد
  من خیلی ناراحتم پسرم هیچ مشکلی نداره ولی میترسم از آزمون بعدیش هم رد بشه چیکار کنم

  • مشاور ملکی
   ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع از شرایط ازمون سنجش کلاس اول ابتدایی با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 8. فاطمه
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام وقت بخیر من پسرمو بردم برای سنجش ولی اصلا نمره نگفتن بهم فقط گفتن بعضی از سوالات نتونستهجواب بده و باید بره بررسی تخصصی توی اون برگه ای ک بهم دادن گزینه ی پایین تراز حد برش رو تیک زدن یعنی خیلی بد بوده؟؟ توروخدا جواب بدین😭😭 خیلی نگرانم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام
   برای مشاوره در این حوزه تماس بگیرید

 9. هستی
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۵۲

  سلام من امروز دخترم رو برای سنجش بردم
  ولی هیچ سامانه ایی باز نمیشه که بدونم نمره ی قبولیش چند هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   زیرا هنوز لینکی برای ارزیابی فعال نشده است

 10. مریم
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام تو برگه ای که به من دادن هیچ امتیازی نبوذ فقط گفتن برید بهداشت تکمیل کنین مدارکش(فقط بهم گفتن یکی از گدش هاش یکم مشکل داره که احتمالا به خاطر عفونت و لوزه هاشه) مهر کردن و من بردم مدرسه.این یعنی چی؟ نوبت مجدد برای سنجش هم ندادن.من خیلی نگرانم فقط؟یه برگه دادن برای دکتر حلق و گوش و بینی!

  • rahdar
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر . نگران نباشید روال به همین شکل است

 11. بهنام
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام
  دیروز پسرم را بردم ۶ سالشه سنجش سلامت نمرش ۹۱و گفتند دوباره بیاد باید چند بشه تا قبول بشه ؟ حداقل چنده؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام وقت بخیر نمره قبولی سنجش اول ابتدایی معمولا بالای 97 میباشد

  • بهنام
   ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام با تشکر از پاسخ
   الان که نمره اش ۹۱ شده باید چیکار کنیم ؟ارجاع دادند به مرکز سنجش سلامت که بهمون بگند چیکار کنیم که تقویت بشه یا تست مجدد؟

   • مشاور فتح اللهی
    ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

    سلام بایدمجدد به پایگاه سنجش مراجعه کنید و نمره مجدد دریافت کنید

 12. حقگو
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام دخترم ۴ سالشه پیش یک برای سنجش بردمش نمره شد ۹۳ الان نمره چطوره کمه یعنی؟

  • behrouzi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام روزتون بخیر جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

 13. امیرحسین
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۷

  سلام در بررسی های بعمل آمده در سنجش پسر من نمره ای داده نشده و فقط در قسمتی که نوشته شده نتیجه سنجش آمادگی تحصیلی قسمت مثبت و منفی تیک منفی خورده شده و در قسمت نمره سنجش آمادگی تحصیلی چیزی نوشته نشده و یه خط کشیده شده این به چه معناست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • maleki
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. ندا
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام دخترمن ۱۱۹ شده.نمره نهایی چنده؟؟ و اینکه در چه سطحیه؟؟ممنون میشم راهنماییم کنین

  • mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام وقت بخیر از پایگاه سنجش سلات یا همان پایکاهی که از داتش اموز تست گرفته شده .نتیجه ازمون و قبولی را پیگیری کنید

 15. زهرانصرالله زاده
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  من پسرم نمره ۱۰۷گرفت دیروز سنجش رفت این نمره ها از چند هست ؟نمره ۱۰۷ خوبه؟

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام برای مشاوره تماس بگیرید

  • سلام پسر من ۱۱۶ شد گفتند از ۱۲۰ هست که
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۵

   سلام پسر من ۱۱۶ شد گفتند از ۱۲۰ هست که

 16. Hamidi
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

  سنجش دخترم عدد ۱۱ و ۶/۱ شده این به چه معنایی هست

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام روزتون بخیر ببینید 90 متوسط است و120 به بالا خوب است برای سنجش

 17. hamidi
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  پسرم نمره سنجش ۹۹ شده. یعنی در چه حدیه؟

  • isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 18. Hamidi
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

  پسرمن پنج سال و ده ماهشه.نمرش ۹۹ شد.در چه سطحیه؟

  • isaei
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   از نمره 110 تا 120 هستش و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 19. Hamidi
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  سلام نمره سنجش پسر من ۹۹ بود ۵ سال و ده ماهشه. در چه سطحی بوده؟

  • isaei
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   از نمره 110 تا 120 هستش و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 20. سینا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  نمره سنجش فرزند من 109 شد به نظرتون در چه سطحی بوده

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام در سطح متوسط رو به بالا

  • لینا
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

   نمره فرزندم ۱۰۰ بوده ..یعنی در چه حدی ؟؟

   • alizadeh
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

    سلام روزبخیر
    نمره خوبیه

 21. مهسا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام نمره سنجش پسرم در تست هوش به صورت كسرى بود،پنج و يازده چهارم زده بود.اين خوب هستش يا خير؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   بله خوب است در جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 22. تانیا
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  دخترمن ۱۲۰گرفت گوش وچشم هم همه خوب بود میشه بگین ازچندنمره هست؟؟

  • isaei
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر
   معمولا از 120 هستش و شما میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 23. حلما
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

  نمره فرزندم ۹۴ شده،بازم نوبت سنجش دادن،به چه علتی نوبت مجدد نوبت دادن؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر حداقل نمره قبولی رو کسب نکردن

 24. سبحان
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  پسر منم تو سنجش نمره ۱۱۵ و گرفت ، خانم اونجا گفتن که عالیه نمره ش ، گفتن که حداقل باید ۹۲ باشه و حداکثر ۱۲۳

 25. Ari
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  سلام نمره هوش دخترم رو زده ۱۰۳ فک کنم گفتن از ۱۱۵ هست خوبه؟

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   لزومن دلیل برکم بودن نمیشه

 26. Ari
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام نمره هوش دخترم رو زده ۱۰۳ فک کنم گفتم ۱۱۵ هست خوبه؟

  • bahraii
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام وقتتون بخیر .برای برسی دقیق شرایط با داخلی 111 تماس بگیرید

 27. طیبه
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام خسته نباشید، نمره سنجش پسرم 115 شده خوبه؟ شش سال و بیست روزش هست، و بالاترین نمره چنده؟ ممنون

 28. ساوجبلاغی
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷

  نمره سنجش گل‌دختر من ۱۱۹ شد.

 29. ساوجبلاغی
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  نمره سنجش دختر من ۱۱۹ شد.

 30. رحیمی
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

  نمره سنجش دختر من ۹۴ شد میشه بگید سقف نمره چند است؟ و آیا ۹۴ نمره خوبی است یا نه؟

  • gholizadegan
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   حدودی تا 110 بله رتبه متوسط رو به خوب است رتبه 50 به پایین کم است و ضعیف است

 31. لیلا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

  میشه حد نصاب نمره رو بگید؟وبالاترین نمره چند هست؟

  • bahraii
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد را با دقت مطالعه نمایید

 32. ملیکا سهراب
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

  لطفا میشه خیلی کوتاه در مورد نمره سنجش اول ابتدایی توضیح بدید ؟

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۳

   با سلام سنجش ابتدایی برای کلاس اول اجباری است و پزشکی واکسن و هوش است برای اطلاعات بیشتر مقاله دسایت را بررسی کنید

 33. حشمت
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام وقتتون بخیر، نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ اگر فرزند بنده یک بار رد شود چه کاری باید انجام داد؟

  • aria
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام، در مورد این موضوع که “نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟” باید بگوییم که در اصل معیار قبولی و یا عدم قبولی دانش آموز شما با کسب حداقل نمره 50% خواهد بود، در صورت رد شدن فرزندتان در این آزمون نوع دیگری از سنجش برای فرزند شماطی خواهد شد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور