تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
نمره سنجش اول ابتدایی

نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ + حد نصاب قبولی

نمره سنجش اول ابتدایی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

نمره سنجش اول ابتدایی چیست؟ این نمره را بر چه اساسی حساب می‌کنند؟ نمره قبولی سنجش پیش دبستانی چقدر است؟ بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی و اول ابتدایی جهت تکمیل فرایند ثبت‌نام باید چند باشد؟

این‌ها معمولا سوالاتی هستند که والدین دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی از خود می‌پرسند تا بتوانند ثبت‌نام نوآموز خود را تکمیل کنند. با توجه به اینکه در حال حاضر تمام سوال‌هایی که از نوآموزان پرسیده می‌شوند، دارای نمره هستند. لذا آن‌ها باید حد نصاب نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را کسب کنند تا وارد مدرسه شوند. البته خوب است بدانید که هیچ راهی برای فرار از طرح سنجش سلامت وجود ندارد و شما بدون شرکت در این برنامه‌ها نمی‌توانید در هیچ کدام از مدارس کشور ثبت‌نام کنید.

 

شما جهت مدارک لازم برای ثبت نام پیش دبستانی 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد نمره سنجش اول ابتدایی، نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد، حد نصاب قبولی طرح سنجش اول ابتدایی، نمره قبولی سنجش پیش دبستانی، بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی، بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی، سنجش اول ابتدایی چگونه است، سنجش اول ابتدایی، نمره سنجش اول ابتدایی باید چند باشد، سایت سنجش اول ابتدایی، آدرس سنجش اول ابتدایی، سنجش دانش آموزان اول ابتدایی، نتایج امتیاز تست سنجش اول ابتدایی، سنجش ورود به اول ابتدایی، سوالات مربوط به سنجش اول ابتدایی، چه سوالاتی در سنجش اول ابتدایی پرسیده می‌شود، تست سنجش اول ابتدایی، نتیجه تست سنجش اول ابتدایی و جواب سنجش اول ابتدایی با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

سازمان سنجش سلامت اول ابتدایی و اهداف آن

طرح سنجش سلامت با اهداف مختلفی ایجاد شده است که در زیر به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

 • پیشگیری از بروز و تشدید بیماری
 • کمک به بهبود کیفیت آموزش دانش آموزان و کنترل برخی از عوامل موثر در افت تحصیلی آن‌ها
 • بررسی بیماری‌های جسمی و روانی کودکانی که وارد مدرسه می‌شوند.
 • تهیه شناسنامه الکترونیکی برای تمام نوآموزانی که وارد مدرسه می‌شوند تا بتوانند برای آن‌ها برنامه‌ریزی‌ آموزشی و بهداشتی متناسب با استعدادشان تهیه کنند.

 

شما جهت سن ثبت‌نام کلاس اول ابتدایی چقدر است؟ روی لینک کلیک کنید.

 

نمره قبولی سنجش پیش دبستانی

نمره قبولی سنجش پیش دبستانی

 

 • ارائه توصیه‌های بهداشتی و آموزشی به نوآموزانی که از مشکلات خاصی رنج می‌برند.
 • بررسی متغیرهای مختلف شایع در میان نوآموزان و فراهم کردن زمینه‌های مناسب تحقیقاتی و پژوهشی آن‌ها
 • صرفه‌جویی در زمان والدین و نوآموزان جهت غربالگری نوآموزان

این سازمان تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش قرار دارد و تمام دستورات خود را از این سازمان دریافت می‌کند. لذا شما هر گونه سوالی در مورد آن داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت ثبت نام سامانه سنجش اول ابتدایی روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه ثبت‌نام در طرح سنجش کلاس اول ابتدایی

والدینی که کودکان اول ابتدایی یا پیش دبستانی دارند باید آن‌ها را به طرح سنجش سلامت معرفی کنند تا بتوانند وارد مدارس شوند. برای این کار لازم است به مدرسه مورد نظر خود بروند و ثبت‌نام اولیه را انجام دهند. سپس مدیر مدرسه تقاضانامه طرح سنجش سلامت را برای آن‌ها ارائه می‌دهد تا با پر کردن آن‌ها بتوانند در ساعت و روز مشخصی به پایگاه‌های طرح سنجش سلامت مراجعه ‌کنند. خوب است بدانید که هیچ دانش‌آموزی بدون شرکت در طرح سنجش سلامت نوآموزان نمی‌تواند در هیچ کدام از مدارس کشور ثبت‌نام کند. حال اگر شما هر گونه سوالی در مورد ثبت‌نام طرح سنجش سلامت نوآموزان دارید می‌توانید در مورد آن‌ها با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت سامانه ثبت‌نام و نوبت‌گیری طرح سنجش سلامت روی لینک کلیک کنید.

 

تاثیر نمره سنجش اول ابتدایی نوآموزان

دانش‌آموزانی که به پایگاه‌های طرح سلامت مراجعه می‌کنند باید حداقل نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را بگیرند تا بتوانند در کلاس اول یا پیش دبستانی ثبت‌نام کنند. این نمرات هر ساله با توجه به آیین‌نامه جدید وزارت آموزش و پرورش تغییر می‌کند. بنابراین شما جهت دریافت کمترین، بالاترین و حد نصاب نمره سنجش اول ابتدایی می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید. در طرح سنجش سلامت سوالات زیادی را در مورد شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، روانشناسی و ارزیابی کودکان توسط پزشک عمومی پرسیده می‌شود تا بر اساس آن‌ها نمره دهند. در نهایت نیز همه آن‌ها را با هم ادغام کرده و نمره نهایی را به کودک ارائه می‌دهند.

حال اگر در این مرحله کودک شما جزو دانش‌آموزان عادی ‏ و دیرآموز باشد، آنگاه می‌تواند در مدارس عادی ثبت‌نام کند. ولی در صورتی که نمره آن کمتر از نمره دانش آموزان دیرآموز باشد، آنگاه باید به مدارس استثنایی معرفی شوند. حال اگر شما هر گونه سوالی در این مورد بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی برای دانش آموزان عادی، دیرآموز و استثنایی داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی 1401 و سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود 1401روی لینک کلیک کنید.

 

بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی

بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی

 

سوال‌های طرح سنجش اول ابتدایی

شاید برای شما سوال پیش بیاید که در طرح سنجش سلامت اول ابتدایی چه سوال‌هایی را از دانش آموزان می‌پرسند تا آن‌ها بتوانند بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی را بگیرند؟ خوب است بدانید که در طرح سنجش سلامت علاوه بر اینکه آزمون‌هایی در رابطه با شنوایی، بینایی، روانشناسی و غیره توسط پزشک عمومی گرفته می‌شود. بلکه سوال‌هایی را در مورد حافظه کوتاه مدت، بلند مدت و تجسم فضایی می‌پرسند. نوآموزان نیز باید با توجه به مهارت‌های خود به سوالات جواب دهند که در زیر به چند مورد آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. نام، نام خانوادگی و سن نوآموز
 2. نام والدین
 3. آدرس تلفن منزل و شماره تلفن همراه والدین
 4. نقاشی در مورد موضوعات مختلف جهت بررسی نحوه گرفتن مداد و مهارت نوشتن کودک
 5. سوالاتی در مورد تفاوت و شباهت‌های میان یک تصویر یا تصاویر
 6. شمردن برعکس از 10 – 1 یا 20 – 1
 7. سوالاتی در مورد نسبت‌های فامیلی
 8. سوال‌هایی در مورد رفتار کودک در موقعیت‌های مختلف دعوا و اختلافات
 9. سنجش مهارت‌های حرکتی کودک به هنگام بازی‌
 10. سنجش مهارت‌های خودیاری کودک مانند پوشیدن کفش و جوراب جهت بررسی توانایی‌های او
 11. درخواست تعریف یک داستان یا خواندن شعر
 12. تکمیل یا رنگ کردن یک نقاشی ناقص
 13. طرح سوالات اطلاعات شناختی مانند رنگ اشیا مختلف، حیوانات، اشکال هندسی مثل دایره و مربع
 14. ممکن است از کودک بخواهند که چیزهای مختلفی را تعریف کنند.

البته این سوالات می‌توانند در هر کدام از پایگاه‌های طرح سنجش سلامت کشور متفاوت باشند. لذا شما جهت تهیه جدیدترین سوالات طرح سنجش سلامت منطقه خود می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

 

شما جهت سوالات سنجش اول ابتدایی 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

چگونه فرزند خود را جهت دریافت نمره سنجش اول ابتدایی آماده کنیم؟

برخی از نوآموزان وقتی به دور از والدین خود، در نزد فرد ناشناسی قرار می‌گیرند، دچار استرس و ناراحتی می‌شوند. لذا ممکن است آن‌ها جواب سوالات کارشناسان را ندهند. به همین دلیل بهتر است قبل از آنکه به طرح سنجش سلامت مراجعه کنند جهت پاسخگویی و رویارویی با این موقعیت‌ها آماده شوند.

 

بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی

بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی

 

برای این کار او را راضی کنید تا به تنهایی وارد اتاق مشاور شود و با او صحبت کند. همچنین جواب سوالات مختلف را در خانه و در ذهن کودک مرور کنید تا آمادگی داشته باشد.

 

شما جهت ثبت‌نام پیش‌دبستانی مجازی 1401 روی لینک کلیک کنید.

 

نتایج عدم دریافت نمره قبولی سنجش پیش دبستانی

دانش‌آموزانی که با شرکت در طرح سنجش سلامت نتوانستند نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را بگیرند. باید برای بررسی‌های بیشتر به مراکز تخصصی سنجش بینایی، شنوایی، جسمی، حرکتی، هوش معرفی شوند. در این مراکز دانش آموزان را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار می‌دهند تا اگر جزو دانش آموزان دیرآموز باشند به مدارس عادی معرفی شوند. در غیر این صورت باید در مدارس استثنایی ثبت‌نام کنند.

این مدارس با توجه به موقعیت جسمی و ذهنی نوآموزان، آن‌ها را آموزش می‌دهند. کتاب و روش آموزش آن‌ها با دانش‌آموزان عادی متفاوت است. حال اگر شما قصد داشته باشید در مورد مدارس استثنایی و حد نصاب نمره قبولی در طرح سنجش اول ابتدایی اطلاعات جدیدی را کسب کنید می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید. اما باید به یاد داشته باشید که کودک شما 5 سال تمام داشته باشد تا بتواند نمره سنجش اول ابتدایی را بگیرد.

 

شما جهت قبول نشدن در سنجش کلاس اول روی لینک کلیک کنید.

 

جهت دریافت مشاوره در مورد نمره سنجش اول ابتدایی، نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد، حد نصاب قبولی طرح سنجش اول ابتدایی، نمره قبولی سنجش پیش دبستانی، بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی، بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی، سامانه سنجش اول ابتدایی، نوبت‌دهی سنجش اول ابتدایی، دانلود سوالات سنجش اول ابتدایی، دریافت نتیجه سنجش اول ابتدایی، در سنجش کودکان پایه اول ابتدایی چه چیزهایی تست می‌شود، زمان سنجش اول ابتدایی، طرح سنجش اول ابتدایی، فرم سنجش اول ابتدایی، مدارک لازم برای سنجش اول ابتدایی، مراحل سنجش اول ابتدایی، موارد سنجش اول ابتدایی، مشاهده نتایج سنجش اول ابتدایی، سوال‌های سنجش اول ابتدایی، سنجش آموزش و پرورش اول ابتدایی و هزینه سنجش اول ابتدایی با مشاوران ایران تحصیل به شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نمره سنجش اول ابتدایی سال جاری

نمره سنجش اول ابتدایی سال جاری

 

زمان شروع ثبت‌نام در طرح سنجش سلامت

تمام دانش‌آموزانی که قصد ثبت‌نام در مقطع پیش دبستانی یا اول ابتدایی دارند باید در تاریخ مقرر شده به طرح سنجش سلامت نوآموزان مراجعه کنند. معمولاً این پایگاه‌های سلامت از 18 تیرماه فعالیت خود را آغاز می‌کنند و تا زمان شروع سال تحصیلی جدید روند کاری خود را ادامه می‌دهند. بنابراین شما جهت شرکت در آن‌ها باید به مدارس ابتدایی مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام اولیه توسط مدیر مدرسه به پایگاه‌های طرح سنجش سلامت معرفی شوید. حال اگر هرگونه سوالی در مورد زمان ثبت‌نام طرح سنجش سلامت و بالاترین نمره سنجش اول ابتدایی دارید می‌توانید آن را با کارشناسان ایران تحصیل در میان بگذارید.

 

مطالب مرتبط:

مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

ثبت‌نام دانش‌آموزان در سیدا

آیین‌نامه انتقال دانش‌آموزان 1401

ثبت نام دانش آموزان سامانه پادا

نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ + حد نصاب قبولی

آدرس سایت الکترونیکی طرح سنجش سلامت چیست؟

آدرس الکترونیکی طرح سنجش سلامت پیش دبستانی و اول ابتدایی h1.iehs.ir است.

آیا دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی باید در طرح سنجش سلامت شرکت کنند؟

بله، تمام دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی باید در طرح سنجش سلامت شرکت کنند تا با دریافت نمره قبولی بتوانند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. اما خوب است بدانید که اگر نوآموز شما در مقطع پیش دبستانی در طرح سنجش سلامت قبول شده باشد، آنگاه برای ورود به کلاس اول ابتدایی لازم نیست دوباره در آن شرکت کند.

آیا نوآموزانی که نتوانستند نمره سنجش اول ابتدایی را کسب کنند باید به مدارس استثنایی معرفی شوند؟

خیر، پس از آنکه نوآموزان نتوانستند نمره قبولی سنجش پیش دبستانی یا اول ابتدایی را دریافت کنند باید به مراکز تخصصی سنجش بینایی، شنوایی، جسمی، حرکتی و هوشی مراجعه کنند تا به صورت تخصصی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهند. سپس در صورتی که کودک شما نمره قبولی سنجش پیش دبستانی را دریافت نکرد، آنگاه باید به مدارس استثنائی معرفی شوند.

کمترین و بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی چقدر است؟

معمولاً هر ساله آیین‌نامه طرح سنجش سلامت نوآموزان بروز رسانی می‌شود. لذا تغییرات زیادی در نمره سنجش اول ابتدایی نوآموزان ایجاد می‌شود. به همین دلیل شما برای دریافت کم‌ترین و بالاترین نمره سنجش پیش دبستانی می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل صحبت کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور