ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتیجه سنجش اول ابتدایی 1402 + {مشاهده نتایج از سامانه}| ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۵۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
نتیجه سنجش اول ابتدایی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتیجه سنجش اول ابتدایی زمان و نحوه مشاهده مشخص شده است. اولیای گرامی که فرزند آن ها در شرف ورود به دوره پیش دبستانی یا دبستان بوده و در پایگاه های سنجش سلامت مراحل مربوطه را طی نموده اند، بایستی برای اطلاع از جواب سنجش کلاس اول یا پیش دبستانی  مراجعه فرمایند. گفتنی است که در مراحل بعدی جهت ثبت نام در مدارس یا مراکز آموزشی متاثر از نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان در بدو ورود به دبستان خواهد بود و ارائه آن الزامی می باشد.

وزارت آموزش پرورش ایران برای بررسی سلامت جسمانی کلیه دانش آموزان، طرح سنجش سلامت را اجرا می‌کند، هر ساله این طرح به صورت همزمان با شروع مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شروع می‌شود. کلیه والدین دانش آموزان در این مقطع برای انجام فرآیند پیش ثبت نام در طرح سنجش سلامت به مدارس محل تحصیل فرزندان خود مراجعه کرده و برای دریافت نوبت اقدام می‌کنند

در این مقاله به طور کامل خواهیم دید که روش دریافت نتیجه سنجش اول ابتدایی به چه نحوی است و بعد از آن چه اقداماتی را باید انجام داد. همچنین، اولیای گرامی می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهامی در این حوزه با کارشناسان ایران تحصیل  با شماره 9099075307 تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در این زمینه کسب نمایند. 

بنر کال تو اکشن

چرا نتیجه سنجش اول ابتدایی مهم است؟

ورود به مدرسه و دنیای آموزش یکی از مهم ترین و بزرگترین مراحل زندگی هر فردی به شمار می رود. اما حقیقتی که در این باره وجود دارد، آن است که همه کودکان را نمی توان در یک سطح قرار دارد و امکان دارد که یک کودک از یک سری مشکلات جسمی، روحی یا ذهنی برخوردار باشد که نه تنها یادگیری او را تحت تاثیر قرار دهد، بلکه در نحوه آموزش نیز اثر گذار باشد.

به همین جهت، طرحی تحت عنوان سنجش سلامت پیش از ورود پیش دبستانی از کودکان گرفته می شود تا آن ها را از چند جهت مورد بررسی قرار دهد. پس از آنکه نتایج سنجش بدو ورود به دبستان مشخص شد، در صورتی که کودک دارای نارسایی های جسمی باشد، به والدین گزارش داده می شود تا بدین طرح پیشرفت آن جلوگیری و برای درمانش به موقع اقدام نمایند.

همچنین، از نظر ذهنی و میزان توانایی یادگیری نیز دانش آموزان شناسایی خواهند شد. از این رو به خوبی می توان متوجه شد که اطلاع از جواب سنجش کلاس اول تا چه حد اهمیت داشته و چه نقش بسزایی در جلوگیری از آسیب های احتمالی در آینده خواهد داشت. به همین سبب این مورد در نمونه فرم ثبت نام پایه اول ابتدایی درج می گردد.

 

🔔 اطلاعیه 🔔

هدف از اجرای طرح سنجش نوآموزان، شناخت ویژگی های مخاطبین و تهیه محتوای آموزشی متناسب با ذائقه آنها است. 

نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان

 

زمان نتیجه سنجش اول ابتدایی 1402

سنجش ابتدایی به عنوان یک فیلتر بوده که هر ساله به ارزیابی و سلامت جسمی و ذهن دانش آموزان می پردازد. سنجش ابتدایی در سامانه my.medu.ir می باشد و زمان نتیجه سنجش اول ابتدایی به صورت مجزا از پیش دبستانی بوده و به شرح زیر می باشد:

 

💢 اعلام نتیجه سنجش اول ابتدایی 1402-1403

همتن طور که می دانید تمامی دانش آموزان ابتدایی باید برای طرح سنجش سلامت ثبت نام کرده و پس از دریافت نمره قبولی، آن را ضمیمه پرونده ثبت نام و تحصیلی خود نمایند. هر ساله این سنجش در تابستان برگزار گردیده و نتیجه آن تا یک هفته بعد در دسترس قرار می گیرد. اگر دانش آموزی در آزمون سنجش سلامت موفق به قبولی نمی شدند می توانستند در حدود 4 ماه در حدود اوایل زمستان بعد مجدد آزمون داده و قبول شوند. امسال هنوز زمان دقیق مشخص نشده است و با توجه به شرایط سال های گذشته، احتمال می رود امسال نیز در همین محدود زمان باشد.

همچنین هزینه شرکت در این آزمون در سال جاری مبلغ 60 هزار تومان بوده که باید رد زمان ثبت نام پرداخت گردد. البته این هزینه در مناطق محروم دریافت نمی شود و دانش آموزان می توانند به صورت رایگان شرکت نمایند.

توجه فرمایید نتایج سنجش بدو ورود به دبستان از طریق سامانه ثبت‌نام و نوبت‌گیری طرح سنجش سلامت و والدین بایستی برای آگاهی از آن با سایت مذکور مراجعه نمایند.

 

سایت نتیجه سنجش اول ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

هماطور که می دانید پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که تقریبا تمامی سازمان ها دارای سایت بوده و خدمات خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند. سازمان آموزش رورش نیز ا ز این موضوع پیروی کرده و برای تسهیل در آزمون سلاکن خود سامانه ای راه اندازی کرده که می توان در آزمون ثبت نام کرده و نتایج را مشاهده نمود. برای ثبت نام و اعلام نتایج باید به سامانه  my.medu.ir مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند گردد.

در سال های گذشته والدیت برای ثبت نام سنجش اول ابتدایی به سامانه h1.iehs.ir مراجعه می کردند ولی در سال جدید والدین باید به سامانه my.medu.ir مراجعه کرده و نوبت بگیرند.

توجه نمایید اگر فرزند شما در آزمون موفق به قبولی نشد می توان مجدد در سامانه نوبت گرفته و در آزمون سنجش سلامت شرکت نماید.

کال تو اکشن تماس

📌 اگر می خواهید بدانید که نمره سنجش اول ابتدایی چند باشد؟ وارد لینک شوید.

 

نحوه اعلام نتیجه سنجش اول ابتدایی ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳

نحوه اعلام نتیجه سنجش اول ابتدایی

همانطور که بیان شد در سال جاری تغییراتی در سامانه رخ داده و افراد برای ثبت نام فرزندان خود باید وارد سامانه  my.medu.ir شده و در آزمون سنجش ثبت نام نمایند. اگر قصد مشاهده نتیجه سنجش اول ابتدایی را دارید تا انتهای مقاله همراه ما باشید:

برای مشاهده نتیجه سنجش اول ابتدایی ابتدا وارد سامانه my.medu.ir شوید. سپس باید نقش خود را به عنوان والدین انتخاب کرده و سپس بر روی گزینه ” ورود از درگاه دولت” کلیک نمایید.

 

ورود از درگاه دولت

 

 

سپس باید شماره همراه خود را وارد نمایید تا پیامکی حاوی رمز یک بار مصرف برای شما ارسال شود. سپس باید رمز را وارد کرده و وارد پنل خود شوید.

 

ورود به پنل سنجش

 

پس از ورود به ناحیه کاربری باید بر روی گزینه سنجش کلیک کرده و نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان خود را مشاهده نمایید. همچنین اگر برای ورود و ثبت نام نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

 

🔔 اطلاعیه 🔔

در بازه زمانی تعیین شده مدیران مدارس باید به پایگاه اینترنتی سنجش سلامت دانش آموزان به نشانی my.medu.ir مراجعه کنند و تمامی نوآموزان را ثبت نام کنند.

 

 

در سنجش بدو ورود به دبستان چه سوالاتی پرسیده می شود؟

برای والدینی که می خواهند نتیجه سنجش فرزند آن ها رضایت بخش باشد، بسیار مهم است که بدانند سوالات سنجش اول ابتدایی شامل چه چیزهایی می شود. با توجه به هدف اصلی این طرح، ممکن است طیف مختلفی از سوالات پرسیده شود و نمی توان آن را به چند مورد خاص محدود کرد. اما در مجموع یک سری سوالات رایج که نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان بر اساس آن ها می باشد، به شرح زیر خواهند بود.

 

🔷از دانش آموز خواسته می شود تا نام، نام خانوادگی، نام پدر و مادر، سن و گاهی آدرس منزل خود را بگوید

🔷از عدد 1 تا 10 شمرده شود

🔷شمارش مفهومی از طریق عکس

🔷پیدا کردن شباهت ها یا تفاوت های یک تصویر

🔷نسبت های فامیلی

🔷خواندن یک شعر یا گفتن یک داستان

🔷سنجش مهارت های حرکتی

🔷سنجش مهارت های خودیاری ( مانند پوشیدن کفش یا درآموردن لباس)

🔷رنگ آمیزی یا نقاشی

🔷سنجش اطلاعات عمومی

🔷دسته بندی کردن در یک تصویر یا اشیاء

🔷مهارت در حل مسئله

🔷مشخص کردن سمت راست و چپ

🔷نامیدن رنگ ها و یا اشیاء

🔷نحوه استفاده از وسایل

🔷میزان حافظه

🔷سنجش اشکال هندسی از روی اشیاء یا تصاویر مختلف

 

 

پس از دریافت جواب سنجش کلاس اول چه باید کرد؟

بسته به اینکه جواب سنجش کلاس اول چه باشد، والدین باید مراحل بعدی آن را طی نمایند. در این مرحله دو نتیجه اعم از قبول شدن یا قبول نشدن در سنجش کلاس اول محتمل است.

اگر در نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان مشخص شود که نوآموز یا کودک از مشکل خاصی برخوردار نیست، بایستی به مراکز خدمات جامع سلامت مراجعه غربالگری های اولیه را انجام دهند. سپس با تکمیل با کارت واکسیناسیون و انجام معاینات پزشکی، نوبت به مراجعه به دبستان می رسد. توجه داشته باشید که همراه داشتن کارت واکسیناسیون و برگه معاینات پزشکی الزامی است.

اما چنانچه مشخص شود که دانش آموز از هر حیث دچار مشکل می باشد، به مراکز تخصصی سنجش بینایی، شنوایی، جسمی حرکتی و هوش معرفی خواهد شد. بعد از این مرحله بایستی به پایگاه اولیه مراجعه گردد و نتیجه ارزیابی تخصصی به اطلاع پایگاه جهت ثبت در سامانه سنجش برسد.

در نهایت، لازم است که دبستان محل ثبت نام اولیه یا در صورت لزوم به اداراه آموزش و پرورش استثنایی استان راجعه شود.

 

 

📌 جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سن ثبت‌ نام در کلاس اول ابتدایی وارد شوید.

جواب سنجش کلاس اول

 

اهداف اصلی اعلام نتایج سنجش اول ابتدایی و نوآموزان

مزیت اجرای طرح جواب سنجش کلاس اول در چند بعد فردی، اجتماعی و حتی اقتصادی دیده می شود. چرا که اگر بدون توجه به نتیجه سنجش اول ابتدایی ، کودک راهی مدرسه شود، نه تنها امکان دارد که خود در یادگیری با موانعی مواجه شود، بلکه سرمایه های انسانی و معنوی نیز به هدر خواهند رفت. اگر بخواهیم فواید و اهداف اصلی اطلاع از نتایج سنجش بدو ورود به دبستان  را شرح دهیم، می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

🔷 در صورت تشخیص هر گونه بیماری یا مشکل جسمی، از پیشرفت آن پیشگیری خواهد شد و در صورت لزوم مراحل درمانی بموقع طی خواهد گردید.

🔷تصمیم گیری برای تعیین نوع آموزش به منظور جلوگیری از افت آموزشی و بالا بردن کیفیت یادگیری

🔷ارزیابی میزان پیشرفت و شیوع اختلالات روحی و جسمی در کودکان مبتلا

🔷ارائه شناسنامه سلامت الکترونیکی برای همه نوآموزان و امکان دسترسی به اطلاعات آموزشی، بهداشتی و خانوادگی به منظور بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت برنامه ریزی های آموزشی و بهداشتی

🔷آشنایی والدین با توصیه های بهداشتی و نحوه مواجهه با نارسایی های احتمالی فرزندان

🔷مورد ارزیابی قرار دادن متغیرها و ایجاد بسترهای لازم جهت تحقیق و پژوهش

🔷یاری رساندن به نوآموزان و دانش آموزانی که با دنیای مدرسه آشنایی نداشته و یا دچار سردرگمی می شوند

 

اخبار پیرامون نتایج سامانه الکترونیکی سنجش نوآموزان

🔊 سنجش ۵۶ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان/ امکان مشاهده نتیجه سنجش در سامانه توسط اولیاء

رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور با اعلام اینکه ۵۶ درصد نوآموزان بدو ورود به دبستان موردسنجش قرارگرفته‌اند از خانواده‌ها خواست از طریق سامانه my.medu.ir اقدام به ثبت‌نام سنجش نوآموزان کنند.

 

 

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF مقاله نتیجه سنجش اول ابتدایی روی لینک کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

دانش آموزانی که قصد ورود به پیش دبستانی یا اول ابتدایی را دارند باید فرآیند سنجش سلامت را انجام دهند، این تست از دو مرحله پیش دبستانی غیرحضوری و غربالگری حضوری تشکیل شده است. در این فرآیند کلیه دانش آموزان به لحاظ برخورداری از سلامت فیزیکی و جسمانی بررسی و سنجش می‌شوند.

خوب است بدانید که بعد از انجام فرآیند غربالگری در صورت نیاز و تشخیص پزشک طبق بررسی‌های بیشتر وضعیت سلامت نوآموز، اقدامات لازم جهت ارجاع به مراکز تخصصی سنجش شنوایی، بینایی، جسمی حرکتی و هوش انجام می‌گیرد.

در غیر این صورت برا نتایج سنجش سلامت در سامانه ثبت می‌شود و نوآموز برای تکمیل پروسه ثبت نام به مدرسه مذکور ارجاع داده خواهد شد. ایران تحصیل به صورت کامل و جامع به شیوه مشاهده نتیجه سنجش اول ابتدایی پرداخته و در ادامه اهداف اجرای چنین طرحی را بررسی کرده است.

اگر  پس از اعلام جواب سنجش کلاس اول مشخص شد که فرزند شما دارای مشکل یا مشکلاتی است یا نیازمند ثبت نام در مدارس خاصی است، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اطلاعات کافی در مورد تمامی مدرسه های عادی و استثنایی را دریافت و با شرایط آموزشی آن ها آشنا شوید. برای این منظور شماره های درج شده رد سایت در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 پاسخگوی همه دوستان گرامی خواهد بود. در صورت هرگونه ابهام یا مشکلی می‌توانید با همکاران ما با شماره 9099075307 در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نوبت دهی سنجش نوآموزان از طریق چه سایتی انجام می شود؟

این فرایند برای والدین از طریق سایت my.medu,ir انجام می شود.

چگونه جواب سنجش کلاس اول را دریافت کنیم؟

برای دریافت نتیجه سنجش اول ابتدایی نیازی به مراجعه حضوری نبوده و تنها از طریق ورود به پایگاه سنجش سلامت دبستان و پیش دبستانی می توان برای این امر اقدام نمایند.

 آیا می توان به صورت مجدد در سنجش نوآموزان شرکت کرد؟

 همانطور که در متن مقاله به این موضوع اشاره شد، در صورت عدم کسب نمره قبولی نوآموز یک بار دیگر می تواند در سنجش شرکت کند.

نظرات

 1. خرمی
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۱

  چون از طریق گوشی ثبت نام کرده ام رسیدی چاپ نگرفته ام الان چگونه میتوانم دوباره وارد شوم و پرینت بگیرم .‌لطفا راهنمایی کنید امروز آخرین مهلت هست

  • tahmasebi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام میتونید مجدد وارد پروفایلتون بشید و پیرینت بگیرید.

 2. فاطمه
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام
  اطلاعات نتیجه سنجش دخترم رو اشتباه وارد کردن ، با برگ سنجشش مغایرت داره ، چه کاری باید انجام بدم ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام
   به محلی که سنجش را انجام داده اند مراجعه بفرمایید

 3. معصومه
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام
  ببخشید پسر من سنجش رو رد شده و زده سنجش تخصصی الان نمدونم باید چیکار کنم کجا برم نوبت بگیرم
  به مرکزی هم که پسرم بردم زنگ میزنم میگن باید صبر کنید سایت باز بشه
  واقعا چند روزه کلافه ام بخدا نمیدونم کجا باید برم
  مشهد هستم میشه راهنمایی کنید من باید جیکار کنم

  • مشاور محمدی
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت به خیر
   دانش آموزانی که به مرحله دوم سنجش ارجاع داده شدند باید منتظر تماس آموزش پرورش برای سنجش تخصصی باشند.

   • معصومه
    ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۹

    ببخشید الان تو اطلاعات زده
    روند ثبت نام در سنجش تخصصی در حال انجام هست
    یعنی چی خب

    الان سوالم اینه پسر من میره مدارس استثنایی

    من از فکر وخیال دارم دیونه میشم تو روخدا اگه میشه جواب بدید
    من الان پسرم مدرسه میخوام ثبت نام کنم نمیشه خب مدارس پر میشه اخه چیکار باید کنم😔

    • مشاور صادقی
     ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۹

     سلام باید بررسی بشه با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

 4. سیما
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام جواب سنجش پسرم زده ادامه روند سنجش تخصصی در حال انجام است طعنی جی؟؟یکی هم نوشته تست دیو رنگ دارای مشکل و تست سنجش گفتار ارجاع به تخصصی میشه بگین اینا یعنی چی؟؟؟پسرم باید دوباره از اول سنجش بشه یا فقط گفتارش تخصصی ارجاع میشه؟نمره ازمون ینا نزده فقط اینارو زده

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام
   باید برای پسر شما زمان دیگری را مشخص کنند تا روند سنجش در برخی موارد دوباره انجام شود
   از طریق مرکز سنجش اقدام بفرماییید

  • سپیده
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۷

   سلام برای پسر منم همینو نویشته که نتیجه دید رنگ مثبت و دارای مشکل ! این یعنی چی ؟؟

   • tahmasebi
    ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۱۰

    سلام دوست عزیز بینایی و تشخیص رنگ دارای مشکل میباشد.

   • سارا
    ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۳۰

    سلام شما چی کار کردین ؟ پسر منم تو سنجش اینجوری نوشتن؟

  • معصومه
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام عزیزم
   شما واسه پسرتون چیکار کردید
   منم دقیقا مثل شمام و نمیدونم باید کجا برم و چیکار کنم

 5. زهرا
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام برای دخترم ۱۳ اردیبهشت سنجش انجام دادم برای نتیجه که وارد سامانه میشم فقط نوشته مراجعه شده و پیگیری پرونده غیر فعال هست و مدرسه برای ثبت نام نتیجه سنجش میخواد به جایی که سنجش بردم تماس گرفتم میگن ما تو سامانه ثبت کردیم باید چکار کنم

  • tahmasebi
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام دوست عزیز برای این مورد با شماره مجموعه در تماس باشید.

 6. سمانه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام ببخشید نتیجه سنجش سلامت در قسمت سنجش نوآموز اعلام میشه یا مشاهده پرونده؟
  مشاهده پرونده بی رنگ هست
  اختلالات یادگیری بی رنگ هست منظورم غیرفعال هست
  ولی قسمت سنجش نوآموز ورود که میکنیم داخلش قسمت وضعیت نوشته انجام شده

  • مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت به خیر
   در صورت ثبت پرونده در سایت گزینه ی مشاهده پرونده فعال می شود.

 7. گلی
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام ببخشید اگر بچه سنجش و قبول نشه می‌توان پیش ثبت نام مدرسه رو انجام داد در سایت my medu یا امکان پیش ثبت نام وجود نخواهد داشت برای کسانی که دفعه اول قبول نشوند

  • مشاور محمدی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت به خیر
   برای فعال شدن گزینه پیش ثبت نام نیاز به تایید سنجش بدو ورود دارید.

 8. پاییز
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۷

  با سلام و احترام
  ببخشید در قسمت سنجش بدو دبستان که اسم و فامیل فرزندمون و میاره داخلش که میریم نوشته شده سنجش نوآموزان داخل سنجش که میریم روی اسم بچه کلیک میکنیم و صفحه ای باز میشه قسمت وضعیت سنجش نوشته شده انجام شد این و میشه بفرمایید که نتیجه قبولی است و اگر بچه قبول نشده باشه در این قسمت چه جیزی باید نمایش داده باشه

  • مشاور صادقی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام
   باید بررسی بشه

 9. زینا
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام در سایت سنجش بچه مون که وارد می‌شویم نوشته سنجش انجام شده به منزله قبولی هست؟

  • rezai
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر . بله به منزله قبولی است

 10. سیمااا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۵۱

  سلام.من پسرم رو۱۳ اردیبهشت بردم سنجش کلاس اول الان میخام برم جواب سنجش رو ببینم جواب سنجشش نیومده هنوز
  برای جواب سنجش هم اول میرم سلیت مای مدیو بعد انتخاب نقش رو والدین میزنم بعد میرم قسمت سنجش بدو ورود بعد وارد پنل پسرم میشم و گزینه مشاهده پرونده میزنم ولی نمیاد
  ایا مراحل مشاهده حواب سنجش رو درست میرم؟؟

  • rezai
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۲

   سلام وقت بخیر . مسیر درسته اما هنوز نتیجه داده نشده

 11. الیسا
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام وقت بخیربرای دیدن نتیجه سنجش توسایت به کدوم قسمت مراجعه کنم ؟

  • rezai
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام وقت بخیر . قسمت سنجش سلامت وارد شوید و نتیجه را مشاهده بفرمایید

 12. سیما
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام‌..پسر من ۱۳ اردیبهشت سنجش شده ولی هرچقدر تو سایت میرم جواب سنجش هنوز نیومده

  • مشاور محمدی
   ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت به خیر
   به صورت سیستمی داخل سامانه ثبت می شود.

 13. تیبا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۶

  نتیجه سنجش اول ابتدایی روی مدرسه ای که میخوایم ثبت نام کنیم داره؟

  • مشاور صادقی
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام
   برای دانش آموزان استثنایی بله

 14. اولیایی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام خسته نباشید نتیجه سنجش اولیا رو از آموزش و پرورش بگیریم؟

  • tahmasebi
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام دوست عزیز نتیجه ی سنجش در همان روز بعد از آزمون اعلام میشود.

 15. مریم.
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام در صورت مشاهده نتیجه سنجش اول ابتدایی در صورتی که فرزندم قبول نشه می تونم مجدد شرکت کنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقت بخیر
   در صورت قبولی دیگر مجاز به شرکت کردن نخواهید بود

 16. زهرا.
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام ثبت نام و نتیجه سنجش اول ابتدایی از طریق کدام سایت هستش؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   در سایت my.mudu می باشد .

 17. کارشناس سنجش
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۵

  الان باز هست

  • مشاور عیسائی
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام وقت بخیر
   باید به سایت و پورتال آموزش و پرورش مراجعه نمایید.

 18. رها
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام پسر من متولد مهرماه هست حالا ک بخشنامه اومد ک ثبت نام کردیم سایت سنجش بسته چکار کنیم باز میشه اصلا

  • gholizadegan
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام روزتان بخیر زمان انتخاب رشته و ثبت نام برای ورودی مهرماه تمام شده ولی شما میتوانید بر اساس شرط معدل برای ورودی بهمن ماه اقدام کنید و اذر ماه اطلایه ش را در سایت سنجش اعلام میکنن

 19. رشیدی
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام چرا سایت گرفتن نتیجه سنجش کلاس اول سال قبل باز نمی شود؟ من از آدرس بخشنامه آموزش و پرورش نوشته
  h1.iehs.ir ولی باز نمیشه😔😔😔

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر
   با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 20. ملیکا سهراب
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام وقت بخیر نتیجه سنجش اول ابتدایی برای مدارس در شهرستان ها متفاوت است

  • ekhlasi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر سنجش اول ابتدایی توسط حوزه بررسی و نتیجه آن مختص به هر فرد میباشد

 21. قادر
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام روزتون بخیر، نتیجه سنجش اول ابتدایی چه زمانی اعلام می شود؟

   • زهرا
    ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۶

    سلام وارد سایت اموزش وپروش در قسمت سنجش که وارد می شویم میزند در قسمت وسط ستون اسم فرزند ثبت نشده است علت چه می باشد

    • مشاور صادقی
     ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۹

     سلام
     باید بررسی بشه
     با مشاورین مجموعه تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور