تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
منابع آزمون نمونه دولتی نهم

منابع آزمون نمونه دولتی نهم 1400-1401

منابع آزمون نمونه دولتی نهم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام مدارس نمونه دولتی می باشند، برای قبولی در آزمون لازم است حتما نسبت به مطالعه دقیق منابع آزمون نمونه دولتی نهم اقدام نمایند. در بسیاری از سایت ها منابع مختلفی ارائه می گردد که برای قبولی لازم است از بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم آگاه شوید. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع معرفی منابع آزمون نمونه دولتی نهم ، منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم ، منابع نمونه دولتی دهم اختصاص داده ایم.

جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون نمونه دولتی نهم و بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

معرفی منابع آزمون نمونه دولتی نهم 

 

قبولی در آزمون تیزهوشان نیازمند مطالعه دقیق هر یک از دروس می باشد. نمونه سوالات نمونه دولتی  از همین منابع طرح می گردد. به همین دلیل مطالعه منابع بدون حل نمونه سوالات و همچنین حل نمونه سوالات بدون مطالعه دقیق منابع ، در کل نمی تواند موثر واقع شود. به همین دلیل لازم است برای قبولی در این آزمون نسبت به هر دو این منابع اقدام نمایید.

در رابطه با نحوه سوالات و نوع سوالاتی که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی طرح می شود، هیچگونه تفاوتی نمی توان بین این دو آزمون ملاحظه نمود. زیرا هر دو این آزمون ها با توجه به تعداد سوالات تحصیلی و همچنین تعداد سوالات هوش و استعداد طرح می گردند. به همین دلیل دانش آموزان لازم است با توجه به ضریب و اهمیت هر یک از آنان ، اقدام به مطالعه دقیق نمایند.

در ادامه به ارائه کلیه منابع آزمون نمونه دولتی نهم خواهیم پرداخت. اما نکته قابل ذکر این است که دانش آموزان عزیز برای قبولی در مدارس نمونه دولتی  لازم است علاوه بر مطالعه منابع درسی ، نسبت به تهیه بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم اقدام نمایند. زیرا رقبای آنان حتما این کتب را خریداری خواهند نمود و در صورت عدم مطالعه برای شما ، ممکن است موفق به کسب تراز بالاتر از سایر رقبای خود نگردید.

 

 

منابع آزمون نمونه دولتی نهم  شامل منابع اصلی کتب درسی و همچنین منابع کمک آموزشی می باشد.

 

 

 

 

منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم

 

منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم

منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم

 

منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم که در ادامه ارائه می گردد ، مربوط به دروس اصلی در این آزمون می باشد. این منابع به ضرایب آنان قابل مشاهده می باشد. در رابطه با اهمیت ضرایب باید بدانید که چنانچه بتوانید برای ثبت نام نمونه دولتی نهم دروسی که ضریب بیشتری دارند را بالاتر بزنید ، خواهید توانست در این آزمون تراز بالاتری را به دست آورید.

 

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوالات ضرایب ریاضی و فیزیک ضریب علوم تجربی ضریب ادبیات و علوم انسانی ضریب سمپاد مهارتی منابع طرح سوال مدت زمان پاسخ دهی
قرآن و معارف اسلامی (قرآن و پیام های آسمانی) 10 1 1 1 1 سوالات از محتوای تمامی
کتاب های درسی پایه هشتم سال تحصیلی 96 – 97 و تمامی کتاب های درسی پایه نهم سال تحصیلی طراحی خواهد شد.
70 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 10 2 2 4 2
مطالعات اجتماعی (تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی) 10 1 1 1 1
علوم تجربی 10 2 4 2 3
ریاضیات 10 2 4 2 3
جمع کل 50

 

در سال های اخیر در رابطه با سوالات و همچنین ثبت نام مدارس نمونه دولتی  و ثبت نام مدارس تیزهوشان تغییراتی به وجود آمده است . به همین دلیل شاید نتوان خیلی با اطمینان در رابطه با سوالات صحبت نمود. چنانچه مانند سال های گذشته باشد میزان سوالات هوش 50 درصد می باشد و برای سوالات تحصیلی 50 درصد می باشد.

 

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم

 

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم

 

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم کتبی می باشند که با استفاده مطالعه این منابع بتواند درصدهای بالایی را در هر درس بزنید و بتوانید منابع آزمون نمونه دولتی نهم را مطالعه نمایند و بتواند درصدهای آن بالا بزنید . بنابراین با توجه اند اینکه هدف شما قبولی در این مدرسه ی باشد، لازم است برای قبولی ابتدا به مطالعه دقیق هر یک از منابع بپردازید.

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم برای هر یک از دروس متفاوت می باشد. به عنوان مثال شاید برای برخی از منابع آزمون نمونه دولتی نهم کتب گاج یکی از بهترین کتب و منابع برای قبولی باشد. برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم با استفاده از همین منابع باید صورت پذیرد. بنابراین در زمان برنامه ریزی ، توجه ویژه ای به منابع ، حجم آن و … داشته باشید.

ظرفیت پذیرش در مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد. به همین دلیل تراز قبولی تا حدود زیادی بستگی به همین ظرفیت ها خواهد داشت. بنابراین با توجه به منابع آزمون نمونه دولتی نهم  و اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در نمونه دولتی می توانید در این آزمون پذیرفته شوید. نحوه مطالعه هر یک از این دروس با سایر دروس متفاوت می باشد.

 

دانلود منابع نمونه دولتی دهم

 

پکیج دانلود منابع نمونه دولتی دهم که برای شما داوطلبان عزیزان تهیه نموده ایم علاوه بر منابع نمونه دولتی دهم می توانیداز مشاوره های لازم در این رابطه نیز بهره مند شوید. یکی از محاسنی که ارتباط با مشاورن ایران تحصیل در این رابطه دارد، به موضوع می باشد که امکان دریافت مشاوره های لازم با استفاده از برقراری این ارتباط وجود خواهد داشت.

مشاورن و متخصصین ایران تحصیل ، همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. برای دریافت منابع آزمون نمونه دولتی نهم و لیست  مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

آیا می توانیم صرفا با مطالعه منابع درسی و اصلی ، در آزمون نمونه دولتی پذیرفته شویم؟

قبولی در آزمون نمونه دولتی منوط به آمادگی در تمامی دروس می باشد. منابع اصلی و درسی قطعا اصلی ترین منابع می باشند. اما با توجه به اینکه این نوع آزمون ها و قبولی در آنان بستگی به تراز و رقبای شما خواهد داشت، لذا توصیه می شود که برای قبولی در این آزمون حتما از منبع کمک آموزشی استفاده نمایید. زیرا علاوه بر اینکه کمکی می نماید شما مطالب را مفهومی تر و با توضیحات بیشتری یاد بگیرید، علاوه بر آن کمک خواهد نمود تا بتوانید خود را برای تست های مهم وو نکات ضروری آماده نمایید.

آیا می توان بدون مطالعه و آمادگی برای تست های استعداد تحصیلی ، در آزمون پذیرفته شد؟

همانطور که اشاره شد، سوالات مربوط به هوش و استعداد تحصیلی ، 20 درصد تراز و نمره شما را تشکیل می دهند. توصیه ما بر این است که هیچ یک از دروس را حذف ننماید زیرا هر یک از این دروس اهمیت ویژه خود را خواهند داشت ک نباید هر گز از آن ها غافل شوید. بنابراین حتی اگر بتوانید چند درصد از سوالات را درست پاسخ دهید، خواهید توانست نمره و تراز لازم را کسب نمایید.

برای تست های هوش و استعداد چه منبعی را باید مطالعه نماییم؟

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم برای درس ریاضی چیست؟

چگونه می توانم به منابع نمونه دولتی دهم دست یابم؟

آیا منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم  تغییر یافته است؟

چگونه برای قبولی در آزمون نمونه دولتی مطالعه نماییم؟

چگونه برای نمونه دولتی درس بخوانیم؟

جهت دریافت پاسخ سوال خود و همچنین کسب پاسخ سوالات ، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

تفاوت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

ثبت نام نمونه دولتی هفتم 

نتایج نمونه دولتی نهم

اعتراض نتایج آزمون نمونه دولتی 

راه قبولی در آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس فرهنگ

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان مفید شرایط ثبت نام نمونه دولتی 

منابع آزمون نمونه دولتی نهم

بهترین کتب قبولی در نمونه دولتی نهم

منابع نمونه دولتی پایه نهم به دهم

azmoon.albmedu.ir

منابع نمونه دولتی دهم

به این پست امتیاز دهید

از چه سایتی منابع آزمون نمونه دولتی را تهیه کنیم؟

منابع مختلف و معتبر در سایت ایران تحصیل وجود دارد.

آیا تفاوتی بین آزمون تیزهوشان و آزمون نمونه دولتی وجود دارد؟

خیر

ضریب دروس در آزمون نمونه دولتی چگونه است؟

داخل مقاله در قالب یک جدول ارائه شده است.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور