تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

از سال ها قبل دانش آموزان و داوطلبان کنکور تمایل زیادی به اطلاع از نحوه درس خواندن و یا برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور داشته اند و از طریق مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری در روزنامه ها و یا سایت های مختلف توانسته اند به این مهم دست پیدا کنند. بعلاوه، خواندن مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی می تواند انگیزه لازم را در فرد دانش آموز یا داوطلب کنکور برای درس خواندن و تلاش بیشتر ایجاد کند.

 

از آن جایی که مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می تواند کمک ارزنده ای به دانش آموز و داوطلبان کنکور باشد از این رو امکان ارتباط با مشاورانی که خود روزی جزء رتبه های برتر کنکور حتی رتبه های تک رقمی بوده اند برای آن ها فراهم شده است. برای سهولت اطلاع از این امر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی کنکور در ارتباط باشید و از راهنمایی های ارزنده مشاوران خبره نهایت استفاده را ببرید. 

 

 

جهت مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور سال گذشته و اطلاع از نحوه مطالعه و برنامه ریزی درسی آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی

 

 

با مطالعه مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه مطالعه و یا برنامه ریزی درسی این افراد بدست می آورید

 

 

مزیت مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چیست؟

حتماً با گشتی در اینترنت و یا تورق روزنامه ها تعداد زیادی از موارد مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری را مشاهده کرده اید. اما شاید گاهی وقت ها حتی نگاهی هم به این مصاحبه ها ننداخته و یک خط از آن را هم نخوانده اید.

باید عرض کنیم که مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی می تواند کمک زیادی به شما دوست عزیز کنکوری کند.

به این معنا که با مطالعه این مصاحبه ها می توانید اطلاعات عالی را در رابطه با شیوه مطالعه رتبه های برتر کنکور بدست آورید و از این موضوع مطلع شوید که آن ها از کدام شیوه های جدید مطالعه استفاده کرده اند.

بعلاوه، با مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می توانید به این موضوع که داوطلب با استفاده از چه روش هایی از جمله کلاس کنکور، مطالعه منابع درسی عالی و کامل و غیره می تواند به پیشرفت و مؤفقیت برسد و پله های ترقی را یکی از پس از دیگری طی کند.

 

 

برای اطلاع از این که استاندارد ساعت مطالعه نفرات برتر کنکور سراسری چقدر است بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چه سؤالاتی از داوطلب پرسیده می شود؟

 در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری سؤالات زیادی از فرد قبول شده پرسیده می شود.

از میان این سؤالات می توان به مواردی از جمله ساعات مطالعه هفتگی و روزانه، شرکت یا عدم شرکت داوطلب در کنکورهای آزمایشی، منابعی که برای مطالعه استفاده کرده و حتی این که آیا تصور می کرده که روزی جزء رتبه های برتر کنکور شود یا خیر از وی پرسیده می شود.

البته در مورد راز و رمزهای مطالعه و این که از روش هایی برای بالا بردن کیفیت مطالعه و یا افزایش تمرکز استفاده می کرده هم سؤالاتی از فرد پرسیده می شود.

دوستان عزیز اطلاع از تمامی این موارد در رابطه با رتبه های برتر کنکور سراسری می تواند به شما در طی مسیر درست کنکور کمک کرده و از سردرگمی نجاتتان دهد.

 

 

 

برای اطلاع از ساعت مطالعه کنکور نفرات برتر و تک رقمی ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

کشف 10 راز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی

در این بخش قصد داریم در رابطه با 10 راز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی کنکور با شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل صحبت کنیم.

 

 

. استفاده از برنامه ریزی دقیق و متناسب با سطح و شرایط داوطلب

یکی از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور که به طور معمول در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی در رابطه با آن صحبت می شود استفاده فرد از بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی درسی است.

برنامه ریزی درسی که از هر جهت جامع و کامل بوده و فرد با استفاده درست از آن توانسته جزء رتبه های برتر کنکور شود.

در واقع، این برنامه دقیقاً متناسب با سطح درسی و همین طور شرایط فردی داوطلب بوده و وی توانایی اجرای آن را به طور دقیق داشته است.

 

 

برای اطلاع از روش مطالعه نفرات برتر کنکور علوم تجربی و ریاضی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. مطالعه بهترین و کامل ترین کتب و منابع کمک درسی

یکی دیگر از رمز و رازهای مؤفقیت رتبه های برتر کنکور که به طور معمول در مصاحبه ها نیز در رابطه با آن از داوطلب سؤال می شود مطالعه بهترین و کامل ترین کتب و منابع کمک درسی است.

کتبی که از هر جهت عالی بوده اند و توانسته اند سطح یادگیری داوطلب را از مطالب و محتوای درسی تا حد قابل ملاحظه ای بالا ببرند.

ببینید دوستان عزیز داوطلبان با رتبه های برتر از یک یا دو منبع مفید و کامل برای هر درس استفاده کرده اند و هرگز دور و بر خود را با تعداد زیادی کتاب شلوغ نکرده اند که نتیجه ای به جز سردرگمی و اتلاف وقت را برایشان در پی نداشته باشد.

 

 

برای اطلاع از بهترین روش جمع بندی کنکور تحت نظر رتبه های تک رقمی سال 98 بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی

 

 

. کمک گرفتن از مشاور خبره و باتجربه در حوزه تحصیلی

یکی دیگر از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در حوزه تحصیلی است.

مشاوری که تجربه بالایی در حوزه مشاوره داشته باشد و پیش از این هم با افراد زیادی برای رتبه برتر شدن آن ها کار کرده باشد.

نقش یک مشاور خبره در هدایت تحصیلی داوطلبان کنکوری آن قدر بالاست که حتی افرادی با معدل بسیار پایین و یا کسانی که در طول سال های قبل مؤفق به کسب رتبه خوبی در کنکور نشده اند هم با کمک این مشاوران به پیشرفت و مؤفقیت دست پیدا کرده اند و طعم قبولی در یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها را چشیده اند. 

 

 

 

برای دانلود جدول برنامه ریزی رتبه های یرتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. استفاده از شیوه های نوین درس خواندن مانند شیوه های تندخوانی

یکی دیگر از رموز مهم مؤفقیت در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و همین طور مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی استفاده از شیوه های نوین درس خواندن همچون روش های تندخوانی فانتوم و یا ویرا است.

شیوه هایی که توانسته اند به افزایش سرعت مطالعه فرد در کنار کیفیت بالای درس خواندن وی کمک شایان توجهی داشته باشند.

 

 

. استفاده بهینه از زمان

مورد دیگر که همواره به عنوان یکی از مهم ترین رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور مطرح بوده است تلف نکردن وقت و استفاده بهینه از آن است.

به این معنا که از نظر یک رتبه برتر وقت طلاست و نباید آن را با تفریحات زیاد و وقت گذرانی هدر داد. زیرا زمان از دست رفته مانند آب ریخته شده بر روی زمین است و دیگر نمی توان آن را جمع کرد.

 

 

 

برای دانلود کارنامه رتبه های برتر کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. برخورداری از اراده و پشتکار عالی

درست است که داشتن هوش و استعداد برای رتبه برتر شدن الزامی است اما هرگز فراموش نکنید که داشتن اراده و پشتکار از آن مهم تر است.

یعنی اگر شما فردی باهوش و با استعداد باشید اما اراده و پشتکار لازم را برای درس خواندن و رسیدن به پیشرفت نداشته باشید هیچ فایده ای ندارد.

رتبه های برتر همواره پشتکار داشته اند و تمام سعی و تلاش خود را برای رسیدن به هدف به خرج داده اند.

 

 

. ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی

از دیگر رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور سراسری ثبت نام و شرکت آن ها در آزمون های آزمایشی آن هم یکی از بهترین و شناخته شده ترین مؤسسات برگزار کننده است.

زیرا از نظر این افراد با شرکت در این آزمون هاست که می توان با سطح سؤالات، نحوه طراحی آن ها و حتی بودجه بندی آن ها آشنایی لازم را پیدا کرد.

 

 

برای اطلاع از روش تست زنی فیزیک کنکور رتبه های برتر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. استفاده بهینه از دوران جمع بندی خرداد ماه و عید نوروز

یکی دیگر از رموز مؤفقیت افراد رتبه برتر که می توانید در رابطه با آن در مصاحبه با رتبه برتر کنکور تجربی و همین طور مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی در مورد آن بخوانید در رابطه با استفاده بهینه رتبه برترها از دوران جمع بندی خرداد و عید نوروز است.

دورانی که شاید بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور اطلاع دقیقی از اهمیت آن ندارند و نمی دانند استفاده حداکثری از این زمان تا چه حد می تواند در سرنوشت و‌ آینده آن ها تأثیرگذار باشد.

 

 

. از دست ندادن امید و داشتن اعتماد بنفس

یکی دیگر از رموز مؤفقیت افراد رتبه برتر از دست ندادن امید و داشتن اعتماد بنفس است.

با داشتن امید و اعتماد بنفس است که می توان به آینده ای روشن و درخشان رسید و روزهای خوبی را پیش روی خود تصور کرد.

این افراد هرگز امید خود را از دست نداده اند و علی رغم همه مشکلات سرسختانه و با تلاش و پشتکار این راه سخت و پر فراز و نشیب را با مؤفقیت طی کرده اند. 

پس شما هم برای گرفتن نتیجه بهتر در کنکور سراسری و قبولی در بهترین رشته و دانشگاه امید خود را از دست ندهید و همواره به خدا توکل داشته باشید و اعتماد بنفس خود را نیز حفظ کنید.  

 

 

برای اطلاع از روش مطالعه زیست رتبه های برتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. داشتن ساعات مطالعه کافی

از میان مهم ترین رموز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی می توان از داشتن ساعات مطالعه کافی نام برد که از قضا بسیار هم مهم به نظر می رسد.

در واقع، رتبه های برتر همواره سعی در داشتن ساعات کافی مطالعه در طول روز داشته اند و این گونه نبوده که ساعات کمی را به مطالعه اختصاص داده باشند.

البته این زمان آن قدری نبوده که این افراد اذیت شده و از درس خواندن زده و دلمرده شوند.

 

 

برای اطلاع از نحوه افزایش راندمان مطالعه رتبه های برتر کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

فقط کافیست بخواهید تا به هدف خود برسید

در این نوشته سعی در ذکر رازهای مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی کنکور را برای شما داشتیم.

رمز و رازهایی که می توانند به شما در رسیدن به پیشرفت و قبولی در کنکور کمک کنند.

اما دوستان عزیز دقت داشته باشید که فقط اطلاع از راه های رسیدن به پیشرفت و مؤفقیت رتبه های برتر کافی نیست بلکه شما باید به آن ها عمل کنید و اراده داشته باشید.

با پشتکار و اراده و غلبه بر وسوسه هاست که می توانید طعم شیرین رتبه برتر شدن را بچشید و نامتان را در میان افرادی با بهترین رتبه در کنکور ببینید و مایه افتخار خانواده شوید.

البته در این میان یاری خواستن از کمک مشاوری خبره و ماهر و همین طور مرور مکرر دروس هم می تواند نقش بزرگی در مؤفق شدنتان داشته باشد و رسیدن شما را به مؤفقیت تضمین کند.

 

 

برای دانلود برنامه شروع صفر رتبه های برتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

جهت اطلاع از رمز و رازهای مطالعه برای قبولی تضمینی در کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

تدریس خصوصی 

راز درس خواندن

رتبه های برتر کنکور

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری 

فواید مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چیست؟ 

از میان فواید مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می توان از آشنایی با نحوه مطالعه و همین طور برنامه ریزی درسی آن ها نام برد.

در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی چه سؤالاتی مطرح می شود؟ 

از میان سؤالات پرسیده شده در مصاحبه با نفرات برتر می توان از سؤالاتی در رابطه با شرکت یا عدم شرکت در کلاس های کنکور و ساعات مطالعه اشاره کرد.

راز مؤفقیت رتبه های برتر در مصاحبه ها چیست؟ 

از میان رموز مؤفقیت رتبه های برتر در مصاحبه ها می توان از درس خواندن کافی و گذشتن از تفریحات یاد کرد.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور