تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

از سال ها قبل دانش آموزان و داوطلبان کنکور تمایل زیادی به اطلاع از نحوه درس خواندن و یا برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور داشته اند و از طریق مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری در روزنامه ها و یا سایت های مختلف توانسته اند به این مهم دست پیدا کنند. بعلاوه، خواندن مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی می تواند انگیزه لازم را در فرد دانش آموز یا داوطلب کنکور برای درس خواندن و تلاش بیشتر ایجاد کند.

 

از آن جایی که مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می تواند کمک ارزنده ای به دانش آموز و داوطلبان کنکور باشد از این رو امکان ارتباط با مشاورانی که خود روزی جزء رتبه های برتر کنکور حتی رتبه های تک رقمی بوده اند برای آن ها فراهم شده است. برای سهولت اطلاع از این امر می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی کنکور در ارتباط باشید و از راهنمایی های ارزنده مشاوران خبره نهایت استفاده را ببرید. 

 

 

جهت مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور سال گذشته و اطلاع از نحوه مطالعه و برنامه ریزی درسی آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی

 

 

با مطالعه مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه مطالعه و یا برنامه ریزی درسی این افراد بدست می آورید

 

 

مزیت مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چیست؟

حتماً با گشتی در اینترنت و یا تورق روزنامه ها تعداد زیادی از موارد مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری را مشاهده کرده اید. اما شاید گاهی وقت ها حتی نگاهی هم به این مصاحبه ها ننداخته و یک خط از آن را هم نخوانده اید.

باید عرض کنیم که مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی می تواند کمک زیادی به شما دوست عزیز کنکوری کند.

به این معنا که با مطالعه این مصاحبه ها می توانید اطلاعات عالی را در رابطه با شیوه مطالعه رتبه های برتر کنکور بدست آورید و از این موضوع مطلع شوید که آن ها از کدام شیوه های جدید مطالعه استفاده کرده اند.

بعلاوه، با مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می توانید به این موضوع که داوطلب با استفاده از چه روش هایی از جمله کلاس کنکور، مطالعه منابع درسی عالی و کامل و غیره می تواند به پیشرفت و مؤفقیت برسد و پله های ترقی را یکی از پس از دیگری طی کند.

 

 

برای اطلاع از این که استاندارد ساعت مطالعه نفرات برتر کنکور سراسری چقدر است بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چه سؤالاتی از داوطلب پرسیده می شود؟

 در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری سؤالات زیادی از فرد قبول شده پرسیده می شود.

از میان این سؤالات می توان به مواردی از جمله ساعات مطالعه هفتگی و روزانه، شرکت یا عدم شرکت داوطلب در کنکورهای آزمایشی، منابعی که برای مطالعه استفاده کرده و حتی این که آیا تصور می کرده که روزی جزء رتبه های برتر کنکور شود یا خیر از وی پرسیده می شود.

البته در مورد راز و رمزهای مطالعه و این که از روش هایی برای بالا بردن کیفیت مطالعه و یا افزایش تمرکز استفاده می کرده هم سؤالاتی از فرد پرسیده می شود.

دوستان عزیز اطلاع از تمامی این موارد در رابطه با رتبه های برتر کنکور سراسری می تواند به شما در طی مسیر درست کنکور کمک کرده و از سردرگمی نجاتتان دهد.

 

 

 

برای اطلاع از ساعت مطالعه کنکور نفرات برتر و تک رقمی ها بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

کشف 10 راز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی

در این بخش قصد داریم در رابطه با 10 راز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی کنکور با شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل صحبت کنیم.

 

 

. استفاده از برنامه ریزی دقیق و متناسب با سطح و شرایط داوطلب

یکی از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور که به طور معمول در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی در رابطه با آن صحبت می شود استفاده فرد از بهترین و دقیق ترین برنامه ریزی درسی است.

برنامه ریزی درسی که از هر جهت جامع و کامل بوده و فرد با استفاده درست از آن توانسته جزء رتبه های برتر کنکور شود.

در واقع، این برنامه دقیقاً متناسب با سطح درسی و همین طور شرایط فردی داوطلب بوده و وی توانایی اجرای آن را به طور دقیق داشته است.

 

 

برای اطلاع از روش مطالعه نفرات برتر کنکور علوم تجربی و ریاضی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. مطالعه بهترین و کامل ترین کتب و منابع کمک درسی

یکی دیگر از رمز و رازهای مؤفقیت رتبه های برتر کنکور که به طور معمول در مصاحبه ها نیز در رابطه با آن از داوطلب سؤال می شود مطالعه بهترین و کامل ترین کتب و منابع کمک درسی است.

کتبی که از هر جهت عالی بوده اند و توانسته اند سطح یادگیری داوطلب را از مطالب و محتوای درسی تا حد قابل ملاحظه ای بالا ببرند.

ببینید دوستان عزیز داوطلبان با رتبه های برتر از یک یا دو منبع مفید و کامل برای هر درس استفاده کرده اند و هرگز دور و بر خود را با تعداد زیادی کتاب شلوغ نکرده اند که نتیجه ای به جز سردرگمی و اتلاف وقت را برایشان در پی نداشته باشد.

 

 

برای اطلاع از بهترین روش جمع بندی کنکور تحت نظر رتبه های تک رقمی سال 98 بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی

 

 

. کمک گرفتن از مشاور خبره و باتجربه در حوزه تحصیلی

یکی دیگر از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور کمک گرفتن از مشاوری خبره و کاردان در حوزه تحصیلی است.

مشاوری که تجربه بالایی در حوزه مشاوره داشته باشد و پیش از این هم با افراد زیادی برای رتبه برتر شدن آن ها کار کرده باشد.

نقش یک مشاور خبره در هدایت تحصیلی داوطلبان کنکوری آن قدر بالاست که حتی افرادی با معدل بسیار پایین و یا کسانی که در طول سال های قبل مؤفق به کسب رتبه خوبی در کنکور نشده اند هم با کمک این مشاوران به پیشرفت و مؤفقیت دست پیدا کرده اند و طعم قبولی در یکی از بهترین و مشهورترین دانشگاه ها را چشیده اند. 

 

 

 

برای دانلود جدول برنامه ریزی رتبه های یرتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. استفاده از شیوه های نوین درس خواندن مانند شیوه های تندخوانی

یکی دیگر از رموز مهم مؤفقیت در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و همین طور مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی استفاده از شیوه های نوین درس خواندن همچون روش های تندخوانی فانتوم و یا ویرا است.

شیوه هایی که توانسته اند به افزایش سرعت مطالعه فرد در کنار کیفیت بالای درس خواندن وی کمک شایان توجهی داشته باشند.

 

 

. استفاده بهینه از زمان

مورد دیگر که همواره به عنوان یکی از مهم ترین رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور مطرح بوده است تلف نکردن وقت و استفاده بهینه از آن است.

به این معنا که از نظر یک رتبه برتر وقت طلاست و نباید آن را با تفریحات زیاد و وقت گذرانی هدر داد. زیرا زمان از دست رفته مانند آب ریخته شده بر روی زمین است و دیگر نمی توان آن را جمع کرد.

 

 

 

برای دانلود کارنامه رتبه های برتر کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

. برخورداری از اراده و پشتکار عالی

درست است که داشتن هوش و استعداد برای رتبه برتر شدن الزامی است اما هرگز فراموش نکنید که داشتن اراده و پشتکار از آن مهم تر است.

یعنی اگر شما فردی باهوش و با استعداد باشید اما اراده و پشتکار لازم را برای درس خواندن و رسیدن به پیشرفت نداشته باشید هیچ فایده ای ندارد.

رتبه های برتر همواره پشتکار داشته اند و تمام سعی و تلاش خود را برای رسیدن به هدف به خرج داده اند.

 

 

. ثبت نام و شرکت در آزمون های آزمایشی

از دیگر رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور سراسری ثبت نام و شرکت آن ها در آزمون های آزمایشی آن هم یکی از بهترین و شناخته شده ترین مؤسسات برگزار کننده است.

زیرا از نظر این افراد با شرکت در این آزمون هاست که می توان با سطح سؤالات، نحوه طراحی آن ها و حتی بودجه بندی آن ها آشنایی لازم را پیدا کرد.

 

 

برای اطلاع از روش تست زنی فیزیک کنکور رتبه های برتر بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. استفاده بهینه از دوران جمع بندی خرداد ماه و عید نوروز

یکی دیگر از رموز مؤفقیت افراد رتبه برتر که می توانید در رابطه با آن در مصاحبه با رتبه برتر کنکور تجربی و همین طور مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی یا انسانی در مورد آن بخوانید در رابطه با استفاده بهینه رتبه برترها از دوران جمع بندی خرداد و عید نوروز است.

دورانی که شاید بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور اطلاع دقیقی از اهمیت آن ندارند و نمی دانند استفاده حداکثری از این زمان تا چه حد می تواند در سرنوشت و‌ آینده آن ها تأثیرگذار باشد.

 

 

. از دست ندادن امید و داشتن اعتماد بنفس

یکی دیگر از رموز مؤفقیت افراد رتبه برتر از دست ندادن امید و داشتن اعتماد بنفس است.

با داشتن امید و اعتماد بنفس است که می توان به آینده ای روشن و درخشان رسید و روزهای خوبی را پیش روی خود تصور کرد.

این افراد هرگز امید خود را از دست نداده اند و علی رغم همه مشکلات سرسختانه و با تلاش و پشتکار این راه سخت و پر فراز و نشیب را با مؤفقیت طی کرده اند. 

پس شما هم برای گرفتن نتیجه بهتر در کنکور سراسری و قبولی در بهترین رشته و دانشگاه امید خود را از دست ندهید و همواره به خدا توکل داشته باشید و اعتماد بنفس خود را نیز حفظ کنید.  

 

 

برای اطلاع از روش مطالعه زیست رتبه های برتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

. داشتن ساعات مطالعه کافی

از میان مهم ترین رموز مهم مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی می توان از داشتن ساعات مطالعه کافی نام برد که از قضا بسیار هم مهم به نظر می رسد.

در واقع، رتبه های برتر همواره سعی در داشتن ساعات کافی مطالعه در طول روز داشته اند و این گونه نبوده که ساعات کمی را به مطالعه اختصاص داده باشند.

البته این زمان آن قدری نبوده که این افراد اذیت شده و از درس خواندن زده و دلمرده شوند.

 

 

برای اطلاع از نحوه افزایش راندمان مطالعه رتبه های برتر کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

فقط کافیست بخواهید تا به هدف خود برسید

در این نوشته سعی در ذکر رازهای مؤفقیت در مصاحبه های رتبه های تک رقمی کنکور را برای شما داشتیم.

رمز و رازهایی که می توانند به شما در رسیدن به پیشرفت و قبولی در کنکور کمک کنند.

اما دوستان عزیز دقت داشته باشید که فقط اطلاع از راه های رسیدن به پیشرفت و مؤفقیت رتبه های برتر کافی نیست بلکه شما باید به آن ها عمل کنید و اراده داشته باشید.

با پشتکار و اراده و غلبه بر وسوسه هاست که می توانید طعم شیرین رتبه برتر شدن را بچشید و نامتان را در میان افرادی با بهترین رتبه در کنکور ببینید و مایه افتخار خانواده شوید.

البته در این میان یاری خواستن از کمک مشاوری خبره و ماهر و همین طور مرور مکرر دروس هم می تواند نقش بزرگی در مؤفق شدنتان داشته باشد و رسیدن شما را به مؤفقیت تضمین کند.

 

 

برای دانلود برنامه شروع صفر رتبه های برتر کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

جهت اطلاع از رمز و رازهای مطالعه برای قبولی تضمینی در کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

تدریس خصوصی 

راز درس خواندن

رتبه های برتر کنکور

مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری 

3.5/5 - (2 امتیاز)

فواید مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری چیست؟ 

از میان فواید مطالعه مصاحبه با رتبه های برتر کنکور سراسری می توان از آشنایی با نحوه مطالعه و همین طور برنامه ریزی درسی آن ها نام برد.

در مصاحبه با رتبه های برتر کنکور تجربی و یا مصاحبه با رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی چه سؤالاتی مطرح می شود؟ 

از میان سؤالات پرسیده شده در مصاحبه با نفرات برتر می توان از سؤالاتی در رابطه با شرکت یا عدم شرکت در کلاس های کنکور و ساعات مطالعه اشاره کرد.

راز مؤفقیت رتبه های برتر در مصاحبه ها چیست؟ 

از میان رموز مؤفقیت رتبه های برتر در مصاحبه ها می توان از درس خواندن کافی و گذشتن از تفریحات یاد کرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور