ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی 1402

مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تمامی داوطلبانی که مایل به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی هستند، می‌توانند با استفاده از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی پاسخ مناسبی برای تمامی سؤال‌های خود پیدا کنند. با توجه به اینکه این آزمون به لحاظ سختی و ظرفیت پذیرش تفاوت زیادی با آزمون سراسری دارد لذا مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی می تواند کمک زیادی به هر چه بهتر بودن عملکرد داوطلب در این آزمون داشته باشد و شانس قبولی لیسانس به پزشکی وی را بالاتر ببرد. در جلسات مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی می توان از ضرایب دروس لیسانس به پزشکی و همچنین احتمال قبولی لیسانس به پزشکی هم مطلع شد و در نتیجه برنامه ریزی خود را بر اساس آن ها انجام داد. 

با توجه به اینکه شرط شرکت در این آزمون داشتن مدرک لیسانس است بنابراین، برخی از داوطلبان شرکت کننده در این آزمون ممکن است شاغل باشند. به همین دلیل فرصت کمتری برای مطالعه خواهند داشت با توجه بالا بودن منابع لیسانس به پزشکی، هر از این داوطلبان حتماً باید در رابطه با نحوه مطالعه دروس مختلف و مباحث مهم اطلاعات لازم را کسب کنند . تمامی این اطلاعات را می توان با استفاده از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی بدست آورد. مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید از منابع معتبر اطلاع پیدا کنید و همچنین در رابطه با روش‌های مطالعه در دروس مختلف، تکنیک‌های تست زنی، و مباحث مختلف اطلاعات جامعی را بدست آورید. 

مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

 

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی چیست؟  

شاید این سؤال برای شما هم به عنوان یکی از شرکت کنندگان آزمون لیسانس به پزشکی مطرح شده باشد که بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی چیست؟ در جواب باید عرض کنیم که بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی مشاوره ای است که اطلاعات زیادی را در رابطه با موارد مورد نیاز داوطلب در اختیار وی قرار دهد. به این معنا که، فرد را با ضرایب دروس لیسانس به پزشکی آشنا کند و به وی بگوید که با توجه شرایطش احتمال قبولی لیسانس به پزشکی برای وی وجود دارد یا خیر؟ در واقع، شانس قبولی لیسانس به پزشکی برای هر فرد چقدر است؟ 

مورد دیگر این که، بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی مشاوره ای است که فرد را از کامل ترین و جامع ترین منابع مورد نیاز برای کسب بهترین نمره قبولی در این آزمون مطلع کند. منابعی کامل حاوی تست های زیاد، نمونه سؤالات آزمون های چند سال اخیر و همین طور حاوی توضیحاتی جامع و کامل از کلیه مطالب و مفاهیم درسی که بتوانند یادگیری فرد داوطلب را تا حد زیادی افزایش دهد. بعلاوه، اگر در جریان مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی امکان مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی هم برای فرد داوطلب فراهم شود که دیگر نور علی نور است و می تواند کمک بزرگی به وی کند. 

برای آشنایی بیشتر با حوزه آزمون لیسانس به پزشکی وارد شوید.

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی را از چه کسی دریافت کنیم؟ 

شاید از خود بپرسید که بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی را از چه کسی دریافت کنیم؟

در جواب این سؤال مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بهتر است این مشاوره را از فردی دریافت کنید که امکان مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی را برایتان فراهم کند، نمونه سؤالات این آزمون را در اختیارتان قرار دهد. 

بعلاوه، این فرد باید بتواند شما را بهترین و جامع ترین منابع موجود آشنا کند و همین طور اطلاعاتی را در رابطه با ضرایب دروس لیسانس به پزشکی در اختیار شما بگذارد. 

شما داوطلب عزیز به وسیله یک مشاور خوب جهت قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی باید از احتمال قبولی لیسانس به پزشکی خود با در نظر گرفتن وضعیت و شرایط درسی، سنی و سایر شرایط دیگر اطلاع حاصل کنید. 

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

احتمال قبولی لیسانس به پزشکی چقدر است؟ 

شاید این سؤال برای شما هم مطرح شده باشد که احتمال قبولی لیسانس به پزشکی چقدر است؟ شانس قبولی لیسانس به پزشکی برای من چقدر است؟ آیا با توجه به احتمال قبولی لیسانس به پزشکی که با توجه به مواردی همچون تعداد شرکت کنندگان و شرایط هر فرد برای پذیرش تعیین می شود شانس قبولی لیسانس به پزشکی برای من وجود دارد یا خیر؟ بینید دوستان عزیز تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی پایین است. از طرفی، سؤالات این آزمون سخت بوده و قبولی در آن کار هر کسی نیست.

بعلاوه، باید ظرفیت پذیرش پایین جذب دانشجوی پزشکی از طریق این آزمون را هم در نظر گرفت که می تواند احتمال قبولی لیسانس به پزشکی را تا حد زیادی کاهش دهد. اما با این حال شما دوست گرامی داوطلب شرکت در این آزمون می توانید با دریافت بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی، اطلاع از بهترین و جامع منابع و کتب کمک درسی برای مطالعه و دریافت بهترین و جامع ترین نمونه سؤالات سال های قبل از طریق یک مشاور زبده احتمال قبولی لیسانس به پزشکی خود را افزایش دهید. مشاوران ایران تحصیل در این زمینه با جان و دل در خدمت شما دوستان و داوطلبان عزیز هستند. از طریق تماس با مشاوران ایران تحصیل می توانید از احتمال قبولی لیسانس به پزشکی خود مطلع شوید و شانس قبولی لیسانس به پزشکی خود را بالا ببرید. 

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی چیست؟  

 

 

کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی راهنمای خوبی برای کلیه داوطلبان است که احتمال قبولی لیسانس به پزشکی خود را افزایش دهند.

با استفاده از این کارنامه، هر یک از داوطلبان حدود کلی را در رابطه با درصدهای مورد نیاز و همچنین کسب رتبه مجاز بدست می آورند و میتوانند احتمال قبولی لیسانس به پزشکی را افزایش دهند.

با استفاده از همین درصدها هر یک از داوطلبان می توانند فاصله خود را با فرد پذیرفته شده مقایسه کنند و با استفاده از کم کردن این فاصله و استفاده از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی به اهداف خود نزدیک تر شوند.

کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی در سال های مختلفی با توجه به سختی و یا در کل سطح سوالات و میزان پذیرش می‌تواند کمی متفاوت با سال های قبل و یا حتی سال های بعد از آن باشد.

از دیگر مواردی که می توان احتمال قبولی لیسانس به پزشکی را افزایش داد ضرایب دروس لیسانس به پزشکی است.

به این ترتیب، با استفاده از ضرایب دروس لیسانس به پزشکی می توانید به این موضوع پی ببرید که کدام دروس اهمیت بیشتری در این آزمون دارند. 

برای دریافت کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی و ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی می‌توانید با متخصصان ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

برای اطلاع از آزمون لیسانس به دندانپزشکی کلیک کنید.

نمونه کارنامه قبول شدگان لیسانس به پزشکی

این نمونه کارنامه قبول شده لیسانس به پزشکی مربوط به سال 1400 است. همانطور که قابل مشاهده است فرد پذیرفته شده درصد زیادی از دروس خود را یالای 60 درصد زده است و این امر مشخص می کند که رقابت زیادی بین داوطلبین برای قبولی می باشد و احتمال قبولی لیسانس به پزشکی زیاد است اگر مطالعه دقیق داشته باشید.

نمونه کارنامه قبولی آزمون لیسانس به پزشکی

مزایای مطالعه مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی چیست؟ 

با کمی جستجو در اینترنت می توانید مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی را در سایت های مختلف مشاهده کنید.

با مطالعه مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پرشکی می توانید شانس قبولی لیسانس به پزشکی خود را افزایش دهید و از احتمال قبولی لیسانس به پزشکی خود اطلاع حاصل کنید. 

پس هرگز از مطالعه مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی غافل نشوید.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون لیسانس به پزشکی

اسامی قبول شدگان در طی دو مرحله اعلام می شود.

در مرحله اول پس از آزمون کتبی، اسامی داوطلبانی که در این آزمون حدنصاب نمره را دریافت کرده باشند منتشر می شود و سپس افراد برای مصاحبه به صورت حضوری دعوت می شوند.

سپس در مرحله دوم اگر در مصاحبه حضوری نیز پذیرفته شوند نتایج در سامانه معاونت پزشکی دانشگاه تهران منتشر میشود که افراد با وارد کردن کد ملی و شماره داوطلبی خود می توانند کارنامه خود را مشاهده و یا دریافت نمایند.

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

 

 

تجربه و مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

افراد علاقه مند به رشته پزشکی که دارای لیسانس می باشند می توانند در زشته پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند.به کمک تجربه افراد پذیرفته شده در این رشته احتمال قبولی لیسانس به پزشکی افزایش می یابد و می توانند به کمک یک برنامه ریزی درست و استفاده از منابع معتبر احتمال قبولی لیسانس به پزشکی را بسیار افزایش دهند.

ابتدای کار داوطلب علاقه مند به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی باید در سایت education.tums.ac.ir ثبت نام نمایند و در زمان فرصت تا آزمون کتبی منابع آزمون را مطالعه نمایند تا احتمال قبولی لیسانس به پزشکی افزایش می یابد.

سپس زمان دقیق آزمون  از سوی معاونت پزشکی دانشگاه تهران اعلام می شود که داوطلبین محترم باید با همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون و سایر مدارک شناسایی مانند کارت ملی در این آزمون شرکت نمایند.

در مرحله بعد افرادی که در آزمون نمره قبولی را کسب کرده و مجاز شده باشند از طرف معاونت علوم پزشکی دانشگاه تهران به مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.

در مرحله مصاحبه حضوری، از دو برابر ظرفیت برای مصاحبه استفاده می کنند تا افرادی که از لحاظ شخصیت و روان شناختی برای پزشکی مناسب تر هستند احتمال قبولی لیسانس به پزشکی بیشتری دارند.شما عزیزان می توانید در صورت هرگونه سوال یا ابهام با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

 

برای اطلاع از دفترچه آزمون لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

تجربه قبولی لیسانس به پزشکی

اخبار پیرامون مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

مرحله دوم آزمون پذیرش پزشکی از مقطع لیسانس ۷ شهریور برگزار می‌شود

آزمون مرحله دوم (مصاحبه و آزمون فراشناختی) پانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی دکتری عمومی رشته پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ روز دوشنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.بر اساس اعلام معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران، پذیرفته شدگان مرحله اول برای شرکت در آزمون مرحله دوم (مصاحبه وآزمون فراشناختی) به نکات اعلام شده توجه کنند تا احتمال قبولی لیسانس به پزشکی افزایش یابد.

نتایج آزمون کتبی پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۲–۱۴۰۱ در دانشگاه علوم پزشکی تهران پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ برگزار شد. نتایج آزمون کتبی پانزدهمین دوره آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ در سامانه دانشگاه به نشانیexam.tums.ac.ir قرار گرفت. 

 

معرفی مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی

 

خلاصه مطلب

داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی هستند، می‌توانند با استفاده از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی پاسخ مناسبی برای تمامی سؤال‌های خود پیدا کنند.ما در این مقاله مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی را برای شما علاقه مندان به طور مفصل توضیح دایم.شما عزیزان با مطالعه این مقاله می توانید شانس و احتمال قبولی لیسانس به پزشکی را افزایش داده و در این آزمون پذیرفته شوید.چنانچه شما داوطلب گرامی در خصوص مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی سوالی داشته باشید، می‌ توانید با کارشناسان مجرب ما در آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید و یا در زیر این مقاله کامنت بگذارید.

 

 

برای دریافت پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

 

4/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی چیست؟ 

بهترین مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی مشاوره ای است که شما را از احتمال قبولی در این آزمون مطلع کند و بهترین منابع را جهت مطالعه به شما معرفی کند.

آیا مطالعه مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی می تواند به من افزایش شانس قبولی لیسانس به پزشکی کمک کند؟ 

بله. زیرا می توانید نکات و جزئیات زیادی را با مطالعه آن ها بدست آورید.

ضرایب دروس لیسانس به پزشکی چقدر هستند؟ 

برای اطلاع از ضرایب دروس لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. وحید
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  شما مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی در مورد دارندگان مدال کشوری از المپیادهای علمی دانش آموزی هم انجام می دهید؟ راه ارتباطی شما چگونه است؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر، برای استفاده از خدمات مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی برقراری تماس با شماره های درج شده در سایت می باشد.

 2. الهام
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام .من تمامی شرایط ثبت نام را دارم و برای امادگی نیاز به مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی دارم چطور میتونم از امکانات شما استفاده کنم؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر شما تحت هر شرایطی می توانید از خدمات مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی در ایران تحصیل استفاده کیند.

 3. مهرداد
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

  سلام بنده دیپلم برق فنی و حرفه دارم با معدل 18 نیم ولی کنکور ریاضی دادم و در رشته مهندسی معدن مشغول به تحصیل هستم
  میخواستم ببینم دیپلم من مشکلی پیش نمیاره ؟
  و این که باید حتما سربازی رفت برای این آزمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام
   ربطی به دیپلم نداره
   باید کارت پایان خدمت یا معافیت دائم داشته باشین

 4. مارینا
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام لیسانس هر چیزی داشته باشم میشه؟
  من فوق لیسانس دارم و میخوام امسال پزشکی شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید
  باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام
   شما برای شرکت در ازمون لیسانس به پزشکی .باید مدرک کارشناسی در یکی از زیرمجموعه های رشته های تجربی و ریاضی را دارا باشید.

 5. عاطفه
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۵

  امکانش هست توسایت کارنامه ای رو بارگذاری کنید چون که هرچقدر تماس میگیریم پاسخی دریافت نکردم

  • مشاور ارشد
   ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر خطوط کمی شلوغ هستند چندین بار تلاش کنید

 6. عاطفه
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام.وقت بخیر خسته نباشید ببخشیدبرای ازمون لیسانس به پزشکی زمان ثبت نام چه زمانی هست؟منظورم سال1400بود

 7. سلام
  ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۸

  ایا در مصاحبه ازمون لیسانس به پزشکی معدل تاثیر مثبت دارد؟
  منظورم شرط معدل نیست بلکه تفاوت معدل 17 یا 18 یا 19 است.

  • dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۵

   سلام و وقت بخیر
   بله قطعا برای قبولی لیسانس به پزشکی 98 هرچقد معدلتون بالا باشه شانس قبولیتون زیاد است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور