نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 منتشر شد لذا کلیه متقاضیان گرامی که جهت ثبت نام آزمون لیسانس یه پزشکی 98 اقدام نموده اند می توانند جهت آشنایی با نحوه طرح سوال و تست های آزمون لیسانس به پزشکی نمونه سوالات لیسانس به پزشکی را از سامانه ثبت نام دریافت نمایند.

ضمنا داوطلبان گرامی می توانند جهت دانلود یا دریافت سوالات آزمون لیسانس به پزشکی یا آزمون لیسانس به داروسازی با مرکز مشاوره سازمان با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9092305582 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند و ضمن دریافت سوالات آزمون لیسانس به پزشکی از مشاوره قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی نیز بهره مند گردند.

 

جهت دریافت نمونه سوالات لیسانس به پزشکی 98 ، مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی و دریافت مهم ترین منابع آزمون لیسانس به پزشکی 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اهمیت نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

برای موفقیت، داوطلب در هر آزمونی نیازمند به برنامه‌ریزی و همچنین استفاده از مشاوره‌های تلفنی و تضمینی می‌باشد. دارا بودن منابع آزمون یکی از عواملی است که شما را جهت موفقیت بسیار کمک می‌نماید. اما نکته مهمی که باید به آن توجه نمایید در رابطه با نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 می‌باشد. چرا که این نمونه سؤالات موجب می‌گردد شما با نحوه طرح سؤالات و نکات مهم هر مبحث کاملاً آشنا گردید.

با توجه به اینکه منابع آزمون لیسانس به پزشکی بسیار فراوان و حجیم می‌باشند، بنابراین داشتن نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 علاوه بر آشنایی با نحوه طرح سؤالات ، کمک خواهد نمود تا بر مباحث مهم تمرکز بالاتری داشته باشید. رشته مامایی دانشگاه پیام نور و همچنین رشته پرستاری پیام نور ، همانند ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه آزاد تا حدودی آرزوی رفتن به رشته‌های پیراپزشکی را برآورده نموده است.

آنچه در مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی متوجه خواهید شد، تلاش و برنامه‌ریزی دقیق آن‌ها برای موفقیت می‌باشد. تمامی داوطلبان عزیز با استفاده از نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 تجربه حضور در این آزمون را خواهند داشت. بنابراین بسیار بهتر از سایر افراد می‌توانند خود را جهت آمادگی در آزمون محیا نمایند.

 

مصاحبه با قبول شدگان آزمون لیسانس به پزشکی

 

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی
مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی

 

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی موجب می‌شود که برای تمامی داوطلبان علاقه‌مند که مایل به شرکت در این آزمون و موفقیت در آن هستند، به راحتی بتوانند به رشته پزشکی راه یابند. افرادی که توانسته‌اند در این آزمون موفقیت لازم را کسب نمایند و همچنین به راحتی در این آزمون پذیرفته شوند بهتر از هر فرد دیگری می‌توانند به شما کمک نمایند.

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 در کنار مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی می‌تواند به شما جهت موفقیت به صورت تضمینی کمک نماید. قبولی در این آزمون کار سخت، اما عملی است . به همین دلیل ما توصیه می‌نماییم که علاوه بر مطالعه دقیق منابع آزمون، حتماً با افراد با تجربه و موفق مصاحبه‌ای داشته باشید.

سایت ایران تحصیل این امکان را برای کلیه داوطلبان عزیز فراهم نموده است که با استفاده از مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی ، از کلیه اقدامات و سختی‌های راه آگاه شوند. همچنین دریافت نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 با استفاده از این تماس امکان پذیر خواهد بود. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیارتان قرار دهند.

 

 

 

مطالعه دقیق نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 موجب آشنایی با مباحث مهم و همچنین افزایش سرعت تست زنی می گردد.

 

 

بودجه بندی سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

همانطور که می دانید در هر آزمون تعداد سوالات مختلفی برای داوطلبان در هر درس طرح می گردد که با استفاده از این تعداد داوطلبان باید خود را برای هر درس آماده نمایند. مطالعه دقیق و برنامه ریزی به همراه ضریب هر یک از دروس ، از موضوعاتی است که بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین با استفاده از این نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 نسبت به تعداد سوالات آزمون در همان سال اطمینان خواهید یافت.

در ادامه به ذکر تعداد سوال هایی که از هر درس در این آزمون در سال 96 طرح شده است خواهیم پرداخت. اما به نکته مهمی در این زمینه توجه داشته باشید که آزمون های مختلف معمولا بر اساس سال های مختلف دچار تغییراتی می گردند. بنابراین برای اطلاع از این تغییرات بهتر است در رابطه با آزمون پیش رو اطمینان یابید و نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 را به دست آورید.

 

 • درس فیزیولوژی : 15 سوال
 • درس آناتومی :  15 سوال
 • درس بیوشیمی : 15 سوال
 • درس ایمنی شناسی :  15 سوال
 • درس ژنتیک :  15 سوال
 • درس بافت شناسی و جنین شناسی :  15 سوال
 • درس تغذیه :  15 سوال
 • درس فیزیک پزشکی :  15 سوال
 • درس باکتری شناسی و ویروس شناسی که از مجموعه میکروب هست :  15 سوال
 • درس انگل شناسی که از مجموعه میکروب هست :  15 سوال
 • درس بهداشت :  15 سوال
 • درس فیزیک پزشکی :  15 سوال
 • درس آمار و اپیدمیولوژی :  15 سوال
 • درس روانشناسی :  15 سوال

منابع معرفی شده لیسانس به پزشکی از سوی دانشگاه تهران

 

منابع معرفی شده از سوی دانشگاه تهران
منابع معرفی شده از سوی دانشگاه تهران

 

در مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی این موضوع را حتما متوجه خواهید شد که هر یک از آنها بر اساس منابع معتبر و نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 نسبت به اهمیت هر یک از مباحث آگاهی یافته اند و به همین دلیل این مسئله موجب گردیده است که با توجه به این موضوع به راحتی بتوانند در این آزمون موفقیت و قبولی را به دست آورند.

ژنتیک

اصول ژنتیک پزشکی Emery ترجمه و تألیف دکتر محمدرضا نوری دلوئی-ویرایش چهاردهم

Essential medical Genetics,J,M.conner

فیزیک پزشکی

 •  فیزیک پزشکی تألیف آقایان: دکتر محمدجواد ابوالحسنی، محمدتقی بحرینی طوسی، دکتر سعید
 •  سرکار، دکتر علی‌اکبر شرفی و دکتر محمدعلی عقابیان-چاپ دوم
 • فیزیک پزشکی تألیف دکتر عباس تکاور

بیوشیمی

 • Harper
 • Text book of Biochemistry, Devil
 • Principles of Biochemistry,Lehninger

فیزیولوژی

 • Text book of medical Physiology, A.Guyton & E.Hall, (W.B.sanders)
 • Review of medical physiology, W.F.Ganong.Applenton&Lange
 • Text book of medical Physiology,Berlle&Levy.Mosby

 

دانلود نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

شاید تا به اینجا شما در رابطه با اهمیت نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 به خوبی اطلاع و آگاهی های لازم را کسب نموده باشید. در رابطه با مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی نیز، می توانید با استفاده از کمک متخصصین ما اطلاعات کامل و کافی را کسب نمایید. ما شماره هایی را در اخیتار شما قرار داده ایم که در واقع می توان گفت این مورد  می تواند پل ارتباطی به حساب آورد.

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 به صورت بودجه بندی هر مبحث ، بهترین موضوعی است که به شما کمک می نماید تا بتوانید به بهترین نحو از منابع آزمون و اهمیت هر یک از مباحث اطلاعات لازم را به دست آورید. همیشه صحبت با افرادی که راهی را پشت سر گذراننده است ما را با سختی ها و همچنین مشکلات راه بهتر آشنا می نماید و این موضوع را می توان با استفاده از مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی به دست آورید.

برای کسب اطلاع در رابطه با نمونه سوالات لیسانس به پزشکی 98 و ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی می توانید با مشاورین  متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاوین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت دریافت سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98 – مشاوره با قبول شدگان در آزمون لیسانس به پزشکی و  اطلاع از جزئیات آزمون – نحوه مطالعه دروس و معرفی بهترین منابع روز برای آزمون که قبولی شما در آزمون را بسیار افزایش خواهد داد از سراسر کشور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی آزمون لیسانس به پزشکی 98
کانال اطلاع رسانی آزمون لیسانس به پزشکی 98

 

بیشتر بدانید

رشته فیزیوتراپی بدون کنکور

مامايي بدون كنكور

پرستاری بدون کنکور 98

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

شرایط نظام وظیفه دکتری

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی 98

مصاحبه با قبول شدگان لیسانس به پزشکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.