ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در سال های اخیر برای استخدام در برخی از ارگان ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گشته است. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به راحتی صورت نخواهد پذیرفت. به همین دلیل ما امکان مشاوره رایگان کارشناسی ارشد را برای شما داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد ، شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد ، مشاوره رایگان تحصیلی ارشد سخن بگوییم.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد و شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد برای آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت می نمایند ، در هر دانشگاهی در رشته های مختلف با ظرفیت های متفاوتی برای پذیرش روبه رو خواهند بود. برخی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد به دلیل جدید بودن و تعداد کم فارغ التحصیلان آنان در مقطع کارشناسی ، تنها در یک یا دو دانشگاه در سراسر کشور امکان پذیرش را برای داوطلبان فراهم می نماید.

داوطلبان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد راه های متفاوتی خواهند داشت . از جمله این راه ها می توان به استعداد درخشان ارشد  اشاره نمود. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب معدل لازم شوند ، بدون نیاز به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد خواهند توانست به راحتی پذیرفته شوند. اما این امر زمانی محقق خواهد شد که بتوانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

یکی از مشکلاتی که برخی از داوطلبانی که در سال اول کنکور خود پذیرفته می شوند دارند این است که معمولا این دسته از داوطلبان برای امتحانات پایان ترم دانشگاهی دچار خستگی می شوند و به همین دلیل این موضوع موجب می شود تا در آینده واجد شرایط دانشجویان استعداد درخشان گردند. یکی از خدمات ما در  مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد  ، کمک به همین داوطلبان خواهد بود.

 

با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد می توانید از شرایط پذیرش بدون آزمون و سوالات مصاحبه دانشگاه های تراز اول کشور آگاه شوید. همچنین از رتبه لازم برای قبولی در رشته مورد نظر اطلاع دقیق یابید.

 

 

 

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

 

شماره مشاوره تحصیلی

شماره مشاوره تحصیلی

 

سازمان سنجش و آموزش کشور ، یکی از دقیق ترین ارگان های دولتی می باشد که به ارائه خدمات مختلفی می پردازد. برخی از داوطلبان ممکن است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد دچار مشکلاتی شوند که همین مسئله موجب شود تا نتوانند در زمان مقرر کارت خود را دریافت نمایند. اطلاع از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش کمک می کند تا به حل مشکلات مطرح شده بپردازند.

یکی از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد انجام انتخاب رشته برای داوطلبان در کلیه رشته های می باشد. همچنین علاوه بر این خدمات به آن دسته از داوطلبانی که خود به تنهایی اقدام به انتخاب رشته نموده اند ، کمک می شود تا بتوانند از مشاوره کارشناسی ارشد تلفنی استفاده نمایند و چنانچه نیازی به اصلاح و یا تغییر رشته های انتخابی وجود داشته باشد، به تغییرات مورد نظر اقدام نمایند.

برای دریافت شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، کافی است با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید به کلیه اطلاعات دست یابید. علاوه بر آن خواهید توانست با استفاده از مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد نیز اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که ممکن است تمایلی به استفاده از مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد نداشته باشند، به این موضوع علاقه مند باشند که بتوانند از مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد بهره مند گردند. پذیرش در مقطع دکتری تا حدود زیادی وابسته به رزومه های داوطلبان می باشند که این رزومه ها در دوران تحصیل باید گردآوری شوند. جهت دریافت راهنمایی در این زمینه می توانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

 

 

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

تنظیم زمان با توجه به میزان زیاد تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد ، داوطلبان را دچار مشکلات فراوانی می نماید. به همین دلیل برای بسیاری از داوطلبان این مقطع بسیار کسل کننده می باشد. مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98 به شما کمک می نماید تا بتوانید با تنظیم وقت خود هم در امتحانات خود پذیرفته شوید و هم از فنونی که برای دریافت نمره کامل پایان نامه لازم است اطلاع یابید.

 

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که امکان پذیرش در رشته خود وجود ندارد و یا اینکه مایل به تغییر رشته در مقطع ارشد می باشند ، مایلند در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور شرکت نمایند تا موفق به کسب رتبه لازم شوند. اما با توجه به اینکه دانشگاه فراگیر پیام نور یک ترم تحصیلی را به عنوان زمان برای آزمون ورودی هر یک از رشته ها در نظر دارد ، بنابراین به کمک مشاوره رایگان تحصیلی ارشد می توانید از فنون لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها اطلاع یابید.

یکی از سوالاتی که داوطلبان از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد دارند، به موضوع گرایش های ارشد مامایی مربوط می گردد. تفاوت های زیادی بین رشته های مختلف در نحوه پذیرش و گرایش های آنها وجود دارد که داوطلبان قبل از انتخاب لازم است با استفاده از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش به خدمات مشاوره ای دست یابند.

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد کافی است با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

 

 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری چه زمانی است؟

با توجه به ادغامی که در سال های اخیر در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری صورت پذیرفته است، ثبت نام این دو دانشگاه در آذر ماه می باشد. ثبت نام ، برگزاری آزمون و اعلام نتایج دانشگاه های آزاد و سراسری در یک روز می باشد.

 

برای آمادگی و پذیرش مقطع ارشد دانشگاه های سراسری بهتر است از منابع کمک آموزشی استفاده نماییم یا منابع و کتب اصلی ؟

قطعا هیچ منبع کمک آموزشی نخواهد توانست جای منابع اصلی را پر کند. به همین دلیل توصیه می نماییم ابتدا منابع اصلی را مطالعه نمایید و پس از آن بتوانید تسلط خود را در مباحث و کتاب ها بالا ببرید.

 

در چه زمانی می توانم از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد استفاده نمایم؟

آیا می توان در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه شد؟

آیا امکان ادامه تحصیل همزمان در دو رشته مقطع ارشد وجود دارد؟

برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سطح یک کشور چه معدلی لازم است؟

آیا می توان با رشته مهندسی معدن در ارشد هوافضا شرکت نمود؟

رتبه لازم برای ارشد رشته های پیراپزشکی چه رتبه ای است؟

اعتبار مدرک کدام یک از دانشگاه های کشور در مقطع ارشد بالاتر است؟

برای پذیرش در رشته های مختلف ارشد دانشگاه های تهران چه رتبه ای باید کسب نماییم؟

من نفر اول ورودی رشته خودمان در دانشگاه آزاد هستم آیا می توانم با استفاده از استعداد درخشان در دانشگاه های دولتی ارشد پذیرفته شوم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین یافتن پاسخ سوالات خود با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

مطالب مرتبط :

مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت

بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

3.3/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

نظرات

 1. پروین هادی
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام، سوالاتی برای ارشد داشتم، چطور میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟

  • rahdar
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر.
   میتوانید با ما تماس حاصل کنید تا سوالاتتون رو بپرسید.

 2. ندا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۹

  من کارشناسی علوم تربیتی خوندم و خیلی فیزیوتراپی دوست دارم
  برای ارشد چه رشته ای بخونم که کارش مثل فیوتراپی باشه و بازارکارهم داشته باشه؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام وقت به خیر
   برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد وزارت بهداشت فقط یک سری رشته مجاز به ثبت نام هستند.

 3. ریحانه
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۷

  من اموزگار ابتدایی ام و لیسانس از فرهنگیان دارم. برای ارشد به نظرتون چه رشته ای بخونم که بتونم از ایران برم؟ میخوام کلا خارج زندگی کنم ، اگر بورسیه بگیرم فقط هزینه تحصیلم رایگانه یا خرج زندگی راهم ( مثل خونه خریدن) بهم میدن.
  چه رشته ای بخونم به این امر مهم برسم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام
   در حوزه علوم انسانی رشته های مرتبط با علوم شناختی برای اپلای بهتر هستند

 4. زهرا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام .من لیسانس از دانشگاه فرهنگیان دارم .
  اگر ارشد این دانشگاه قول بشم و معدل الف بشم می تونم عضویت بنیاد نخبگان بگیرم؟؟؟ ( میخوام مسکن ملی ثبت نام کنم و چون زیر ۳۵ سال هستم نمی اونم و در شرایطش خوندم که اگر عضو بنیاد نخبگان باشی میشه ثبت نام کرد!) لطفا بگید از کجا مطمئن بشم.

 5. یلدا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  سلام
  من دانشجوی کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک هستم
  میخوام ارشدو تو رشته تصویر برداری پزشکی بخونم ولی مباحثش با مباحث کنکور بیوالکتریک خیلی تفاوت داره و درسایی مثل فیزیک هسته‌ای رو که تاحالا مطالعه نکردم باید از اول بخونم
  البته تو درسای رشته خودمم تسلط چندانی ندارم
  بنظرتون تو بازه یک الی دو سال کدوم یکی از این رشته هارو برای کنکور ارشد مطالعه کنم بهتره و امکان قبولی بیشتره و درصورت اپلای برای مهاجرت مناسبتره

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل بفرمایید

 6. فهیمه
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام برای کنکور ارشد حقوق تجارت بین الملل آیا لازم هست ما به درس تعهدات پاسخ دهیم؟

  • مشاور رضایی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر برای قبولی در گرایش مدنظر خود عناوینی که در شاخه حقوق در گرایش مد نظر دارای ضریب هستند را مطالعه بفرمایید

 7. مهسا
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام من کارشناسی حسابداری میخونم و این ترم که شروع بشه ترم ۳ هستم. من میخوام واسه کنکور ارشد سال بعد شرکت کنم ولی مشکل اینجاس که من ترم دیگه رو که بخونم (ترم چهارم و آخر که مهر تا دی ماه میشه) و بعد از اتمام ترم چهارم، حدود ۶ واحدم میمونه که فکرمیکنم باید معرفی به استاد بردارم یا حتی ترم جدید که شروعش از بهمن ماه میشه… با این شرایط میتونم کنکور شرکت کنم؟؟؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به مقطع ارشد و شرکت در کنکور سراسری باید تا حداکثر 31 شهریورماه فارغ التحصیل شوید.

 8. ملیحه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰

  سلام الان بعضی دانشگاهای غیرانتفاعی بدون ازمون دانشجو میگیرن.من معدل لیسانسم۱۷/۶ مدیریت بیمه بوده و ناپیوسته بوده.در ضمن سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم.و ازمون ارشد رشته علوم تربیتی شرکت کردمو فقط دانشگاه ازاد مجازشدم.ایا الان برای غیر انتفاعی میتونم شرکت کنم بدون ازمون؟.

  • مشاور محمدی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت به خیر
   پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد بستگی به شرایط و فراخوان منتشر شده از سوی دانشگاه مد نظر شما دارد.

   • مهسا
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

    سلام من کارشناسی حسابداری میخونم و این ترم که شروع بشه ترم ۳ هستم. من میخوام واسه کنکور ارشد سال بعد شرکت کنم ولی مشکل اینجاس که من ترم دیگه رو که بخونم (ترم چهارم و آخر که مهر تا دی ماه میشه) و بعد از اتمام ترم چهارم، حدود ۶ واحدم میمونه که فکرمیکنم باید معرفی به استاد بردارم یا حتی ترم جدید که شروعش از بهمن ماه میشه… با این شرایط میتونم کنکور شرکت کنم؟؟؟؟؟

    • مشاور محمدی
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

     سلام وقت به خیر
     برای ورود به مقطع ارشد باید تا حداکثر 31 شهریورماه فارغ التحصیل شوید.

  • tahmasebi
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام دوست عزیز برای مقطع ارشد هیچ دانشگاهی پذیرش بدون کنکور ندارد. بجز دانشگاه پیام نور و آزاد که بصورت فراگیر میباشد. شما باید منتظر فراخوان ثبت نام در این دانشگاهها باشید.

 9. روشنک
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام ایا برای شرکت تو کنکور ارشد علوم تربیتی با زمان کم فقط با خواندن دو منبع درسی ک ضریب 3 است سراسری قبول شد

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر.
   بستگی به تلاش شما و برنامه ریزی شما دارد دوست عزیز.

 10. ملیحه
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام.ازمون ارشد دانشگاه آزاد قبول شدم.و برای مهر ثبت نام نکردم.ایا برای ترم بهمن میشه برم ثبت نام کنم؟

  • rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت بخیر .
   باید با واحد دانشگاهی صحبت کنید و مراجعه حضوری داشته باشید.

 11. سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام من کارشناسی رشته حقوق خوندم الان برای قبولی دانشگاه دولتی گرایش حقوق خصوصی چه منابع رو شما پیشنهاد میدید ؟
  واینکه برای تکمیل ظرفیت چه تاریخی باید اقدام کنیم ؟؟

  • مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقتتون بخیر سوال مطرح شده ی شما نیازمند مشاوره دقیق است برای دریافت اطلاعات با ما تماس حاصل بفرمایید

 12. حسین
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام من کارشناسی نرم افزار کامپیوتر خوندم می خواستم ارشد رو تجارت الکترونیک بخونم ولی بین گرایش های مهندسی نرم افزار ندیدم میشه کمی توضیح بدین تا بهتر انتخاب گرایشمو انجام بدم ممنون.

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر .
   برای انتخاب گرایش مدنظر باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود و مطابق شرایط شما بهترین انتخاب صورت گیرد

 13. فرشادمقدم
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام
  پدر من کارت ایثارگری دارن بنده چند سال پیش نام خانوادگیم رو تغییر دادم امسال میخواستم در کنکور ارشد ثبت نام کنم آیا با توجه به اینکه فامیلی من با فامیل پدرم فرق داره میتونم از سهمیه ایثارگری پدرم استفاده کنم و موقع ثبت نام به مشکلی بر نمی خورم ؟؟( در صفحه توضیحات شناسنامه هم ثبت شده تغیر دادن فامیلی ام )

  • مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 14. شیما
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام من کاردانی انیمیشن و کارشناسی نقاشی دارم میخوام برای ارشد روانشناسی بخونم بخاطر آزمون استخدام آموزش و پرورش مشکلی نداره؟؟؟

  • isaei
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام برای استخدام آموزش و پرورش متجانس بودن کارشناسی با ارشد خیلی میتونه بهتون کمک کند

 15. ملیحه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۲

  سلام برای ارشدسراسری رشته علوم تربیتی شرکت کردم فقط برای دانشگاه ازادمجازشدم .
  زمان تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی میشه شرکت کنم.قبول میشم؟

  • JAVADI
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام روزبخیر
   اگر تکمیل ظرفیت اعلام بکنن بله میتونید.

 16. Ana
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام وقت بخیر،دانشگاه الکترونیکی تهران برای کارشناسی ارشد بهتر است یا دانشگاه آزاد خوراسگان

  • abbasi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های حضوری سطح بالاتری دارند .

 17. ملیحه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام برای رشته ارشد علوم تربیتی منابع آزمون قبلی رو بخونم؟سری قبل مجازنشدم.
  آزمون بعدی اسفند ۱۴۰۱هست.

  • mansuri
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام بله منابع ازمون ارشد تغییر نمیکند اگر از صحت منابع خود اطمینان دارید هملن منابع را بخوانید در غیر این صورت با کارشناسان ما تماس بگیرید

   • سلام باتلفن همراه چطوربامشاورتماس بگیریم تلفن ثابت نداریم
    ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

    لطفادسترسی به مشاور باتلفن همراه داشته باشید

    • sadeghi
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

     سلام برای ارتباط با تلفن همراه مبتونید از طریق سایت بسته تهیه کنید

 18. سارا
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام.با رتبه ی ۳۲۰ سهمیه ی ۵ درصدی می تونم ارشد ادبیات فارسی دانشگاه لرستان قبول شم؟گرایش محض ۱۰ نفر .گرایش عامه ۷نفر .روزانه؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 19. ملیحه
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام وقت بخیر .
  برای ارشد ۱۴۰۱ ک چندماه پیش بود شرکت کردم برای رشته علوم تربیتی .
  برای ۱۴۰۲ ازمونش اسفند ماهه امسال.
  همون منابع رو باید بخونم؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   تغییرات اعمال شده را میتوانید از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام چک کنید.

 20. نفیسه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  با سلام
  ارشد آموزش بهداشت هستم ، کارشناسی بهداشت عمومی
  میتونم ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنم؟؟

  • hedayati
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید شرایط تحصیل در مقطع ارشد روانشناسی وزارت علوم را داشته باشید.

 21. مهدیه
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام وقت بخیر رشته کارشناسی من مدیریت صنعتی است
  ممکنه رشته ها و گرایش هایی ک بازار کار بهتر و.. شرایط بهتر دارند رو معرفی کنید

  • isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 22. م.ن
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام.اگر معدل رو برای ارشد۳/. بیشتر وارد کرده باشم و در هنگام انتخاب رشته معدل درست را ثبت کرده باشم رتبم چقدر تغییر میکنه؟
  آیا بارتبه ۷۰۰ارشد ریاضی محض شیراز امکان قبولی هست؟

  • mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر میزان تاثیر معدل موثر در کنکور 20درصد به صورت قطعی میباشد که از 3 فاکتور معدل دوره ی کارشناسی /رنک دانشگاه فارغ التحصیلی و رشته ی داوطلب گرفته میشود و اگر معدل دوره ی کارشناسی را بیشتر از مقدار واقعی ان وارد کرده باشید در مرحله ی پذیرش به مشکل میخورید .لزا تغییر رتبه با توجه به 0/03 درصد مشخص نمیباشد .

 23. مارال
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام! رتبه ارشد روانشناسی عمومی ۴۶۴ با سهمیه و ۵۴۱ بدون سهمیه آوردم. امکان اشاره روزانه قزوین و سمنان یا گیلان قبول بشم؟ و اینکه کدوم رتبه ی من ملاکه؟ رتبه ی با سهمیه یا بدون سهمیه؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام رتبه شما در سهمیه برای قبولی در نظر گرفته میشود و با این رتبه برای قبولی در دانشگاه های شهرستانها شانس دارید

 24. محمد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام وقتتون بخیر،من مدرک کارشناسی‌ام علوم اجتماعی هست میخوام ارشدعلوم سیاسی بخونم آیاامکان داره بتونم در کنکور ارشدسال آینده علوم سیاسی شرکت کنم

  • aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام
   بعله شما میتوانید رشته نامرتبط هم شرکت کنید برای مقطع کارشناسی ارشد فقط واحد اضافه به شما تعلق میگیرد

 25. لی لی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  با سلام و درود …برای انتخاب رشته در مقطع ارشد روان شناسی می توان گرایش های مختلف رو انتخاب کرد؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   با سلام میتوانید گرایش های مختلف یک مجموعه اگر مجاز شده باشید بردارید

   • لی بی
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    ممنونم از پاسخ گویی شما …بنابراین اگر عمومی انتخاب کردم دیگه نمی تونم بالینی یا گرایش دیگه انتخاب کنم

    • bagheri
     ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

     با سلام دشما میتوانید ترکیبی از تمام کد ضریب ها را در انتخاب رشته بیاورید

 26. بهنام
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۸

  سلام با رتبه ۵۶۰ سهمیه آزاد منطقه یک ارشد مدیریت مالی دانشگاه تهران مجازی پردیس فارابی قم امکان قبولی وجود داره ؟

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام دوست عزیز برای مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 27. سارا حسینی
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام من با رتبه 255 برنامه ریزی درسی و رتبه 89 مدیریت آموزشی و رتبه 45 منابع انسانی و رتبه 119 مدیریت آموزشی عالی مجاز شدم….. آیا امکان قبولی رشته مدیریت اموزشی در دانشگاه چمران اهواز هست؟ و بنظر شما اولویت کدام دانشگاه رو بزنم؟ دانشگاه تهران، فردوسی مشهد، چمران اهواز

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقتتون بخیر..امکان قبولیتون وجود دارد..اولویت دانشگاه تهران است اگه از نظر لول تحصیلی میفرمایید

 28. Nadiya
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام. من امسال ارشد پژوهش هنر رتبه ۳۸۸ شدم
  با این رتبه میشه تهران قبول شد؟
  تبریز میشه؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

   سلام شانس پذیرش از دانشگاه تبریز بالاتر از تهران میباشد

 29. mehdi
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  با سلام
  برای ارشد زبان کدام دانشگاه در تهران اولیت داره؟
  متشکر

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام دانشگاه تهران و علامه طباطبایی و تربیت مدرس اولویت خوبی دارن

 30. مرضیه
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۶

  سلام .وقت بخیر.من ترم ۶ دانشگاه دولتی هستم.اگر بخوام مجدد کنکور شرکت کنم و فرهنگیان بیارم ،ایا حتما باید از قبل از دانشگاه انصراف داده باشم؟یا میشه بعد از قبولی تو رشته مد نظرم انصراف داد؟
  در صورتی که مجبور به انصراف شم و قبولی مد نظرمو نیارم ،آیا امکان برگشت و ادامه رشته خودم هست؟

  • alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام وقت بخیر باید انصراف کامل بدید از دانشگاه . و اگر الان مشغول تحصیل در دوره روزانه هستید ، مجاز به شرکت در فرهنگیان نمیباشید

 31. م.ت
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام
  کارشناسی گرافیک ازدانشگاه علمی کاربردی دارم و برای ارشد تصمیم گرفتم از هنر به مهندسی رشته عوض کنم چون متوجه شدم خیلی سخته رشته هنر بورسیه گرفتن براش

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام میتونید از کارشناسی به ارشد تغییر رشته بدید ولی غیر متجانس بودن مقاطع برای دکتری خوب نیست

 32. امیرحسین
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام علیکم وقت شما بخیر

  ببخشید برای کنکور ارشد،معدل کارشناسی کلی حساب می شود یا صرفاً ترم آخر؟. و اینکه معلولیت هم در قبولی ( دانشگاه و رشته) تاثیر دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

   سلام برامعدل موثرمیانگین ترم های کارشناسیتونه بله تاثیرداره

 33. بینا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم دانشگاه علوم تحقیقات ارشد ژنتیک داره ؟
  و اینکه من میکروبیولوژی دانشگاه ازاد کرج خوندم با معدل ۱۸.۲۱
  میتونم‌بدونم آزمون ژنتیک یا سلولی مولکولی دانشکاه های آزاد تهران رو‌ قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت به خیر
   پذیرش مقطع ارشد بدون آزمون در دانشگاه آزاد بر اساس دفترچه استعداد درخشان که هر ساله در شهریور ماه برای ورودی مهرماه انجام می شود.
   برای مشاوره 9099075307 تماس بگیرید.

 34. اصغر اصغری
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام و وقت بخیر. من لیسانس روانشناسی خوندم، و ارشد هم در حال خواندن روانشناسی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی هستم. میخواستم بپرسم که آیا خواندن ارشد در دانشگاه شهید بهشتی میتونه روند مجوز گرفتن من برای مطب رو آسان تر کند؟ باتشکر.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

   باسلام
   برای گرفتن مجوز باید نمره قبولی در آزمون را دارا باشید

 35. آرش
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  باسلام. بنده کاردانی و کارشناسی رشته hse از دانشگاه علمی کاربردی شهرستان تحصیل کرده ام. برای ارشد hse میخوام آزمون بدم
  1)آیا برای قبولی در دانشگاه برتر مثل دانشگاه تهران و غیره میانگین چند درصد لازمه هردرس؟
  2) اطلاعات دقیقی درباره منابع ۱۴۰۱ اگر در این رشته دراختیار دارید به اشتراک بذارید ممنون میشم.
  3) حدود شهریه دانشگاه آزاد این رشته مثل واحد شاهرود ترمی چنده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام. برای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 36. ملیحه
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام.برای ارشد مدیریت اموزشی. چون وقت کمی دارم و شرایطم برا خوندن مساعد نیست. بنظر شما مدرسان شریف بخونم یا منبع اصلی رو.چون نگاه کردم مدرسان شریف تعداد صفحاتش بیشتر از منبع اصلیه.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام . کتب ماهان رو بخونید

 37. ملیحه
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۴

  سلام.ممنون از راهنماییهاتون.
  برای آزمون ارشد شرکت کردم فرت و وقت مطالعه کمه.فقط کتاب‌های مدرسان شریف رو بخونم کافیه؟
  منبع اصلی کتاب‌ها خوندنشون زمان بره یا مدرسان شریف؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام جفتشون مهمه بیشترمنابع اصلی کتابارومطالعه کنید

 38. ملیحه
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام.من تا بحال ارشدشرکت نکردم.برای تکمیل ظرفیت ارشد میتونم ثبت نام کنم.؟ شرایطشو خوندم متوجه نشدم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد برای افرادی که در کنکور ارشد شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شدند امکان پذیر میباشد.

 39. ملیحه
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام.منابع مدیریت اموزشی رو لطف میکنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت منابع مدیریت با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 40. ملیحه
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۰

  سلام.
  برای ارشد علوم تربیتی چ گرایشی بهتره و برای آموزش پرورش جذب بالایی داره.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر اموزش ابتدایی برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرین

 41. ملیحه
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰

  ببخشید علوم تربیتی چ گراشی بهتره.
  البته ادامه تحصیلم بیشتر برای استخدامی اموزش پرورش هستش.
  باتوجه ب وقت کمی ک دارم.چ کتابی بخونم ک مفید باشه و چ منابعی.
  چون تایم مطالعه باتوجه ب شرایطم کمه.
  لطفا راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام
   بستگی به رشته ای که میخواهید برای آموزش و پرورش اقدام کنید داره
   برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 42. فرزانه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام من کارشناسی ام مهندسی معماری هست برای ارشد نمی‌دونم همین معماری ادامه بدم یا برم علوم تربیتی آموزش ابتدایی یا رشته دیگر.ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام . علوم تربیتی

 43. ملیحه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام
  کارشناسی مدیریت بیمه دارم
  برای ارشد میخوام شرکت کنم
  بنظر شما برایجذب اموزش پرورش بین رشته روانشناسی،مشاور،علوم تربیتی کدومو انتخاب کنم.و چ گرایشی.
  البته دوستانم میگن مدیریت بازرگانی رو بخونم
  بین دوراهی موندم
  باتوجه ب وقت کمی ک برای آزمون دارم لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام . رشته علوم تربیتی بهترین گزینه است

 44. یگانه سالارمنش
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  با سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد پیوسته حقوق هستم ، می توانم آزمون ارشد دهم ادامه حقوق را در دانشگاه دیگری بخوانم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام. باید از وزارت علوم مجوز بگیرید

 45. یگانه سالارمنش
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  با سلام ، من دانشجوی کارشناسی ارشد پیوسته حقوق هستم ، می توانم در آزمون ارشد شرکت کنم تا ادامه حقوق را در دانشگاه دیگری بخوانم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام .بله میتوانید

 46. Mnvr
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقتتون بخیر، من میخواستم کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی بدم و دروسی که منبع براشون در نظر گرفته رو میدونم، ولی خواستم به طور دقیق بدونم که واسه هر درس کدوم کتاب رو مطالعه بکنم، واسه همین میخوام بدونم که چجوری و از چه کسی بپرسم این موضوع رو.

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای مقطع ارشد منابع امتحانی محدود ارائه شده است.میتوانید برای اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 47. فاطیما
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام خسته نباشید!
  من دانشجوی روانشناسی پیام نور هستم
  برای ارشد میتونم روانشناسی بالینی بخونم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 48. فرحناز
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام وقت بخیر
  من رشته ام جغرافیا بوده و ارشد علوم تربیتی ثبت نام کردم، منابع ندارم، از چه انتشاراتی منابع بخرم ک یک مشاور هم تا زمان کنکور داشته باشم!؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر اگر از یک انتشاراتی باشد بهتر است و اینکه باید ببینید با کدام شیوه اموزشی رحت تر هستید برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 49. Shgh
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام
  من دانشجوی ترم سه حسابداری هستم و می‌خواهم برای ارشد کنکور مهندسی کامپیوتر بدم. بنظر شما از الان باید شروع به خوندن کنم و اینکه اگه از الان باید بخونم‌از چه درسی شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر باید از ترم 5یا6 شروع کنید و منابع اصلی کنکور خوانده شود برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 50. سروش
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام بنده ترم ۱۳ رشته عمران دانشگاه آزاد هستم و تا بهمن تموم میکنم درسمو میخواستم برای ارشد ثبت نام کنم گفتن نمیتونی … میخواستم ببینم هیچ راهی نداره که من بتونم ارشد ثبت نام کنم و نظام وظیفه برام مشکلی ایجاد نکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقتتون بخیر شما وارد سنوات ارفاقی نظام وظیفه شده اید و امکان ورود به ارشد از سوی نظام وظیفه به شما داده نمی شود بعد از فارغتحصیلی باید دفترچه پست کنید

 51. سمیه
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  چه زمانی ثبت نام ارشد فراگیر پیام نورشروع می شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   با سلام وقتتون بخیر اطلاعیه ی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در بازه ی اذر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد

 52. roz
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

  با سلام خسته نباشید مدرک کارشناسی مهندسی شیمی دارم میتونم کنکور کارشناسی ارشد تربیت معلم یا آموزش فیزیک یا آموزش شیمی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید ممانعتی ندارد

 53. roz
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  با سلام خسته نباشید …مدرک کارشناسی مهندسی شیمی دارم،میتونم کنکور کارشناسی ارشد تربیت معلم یا آموزش فیزیک یا آموزش شیمی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقتتون بخیر با ازمون بله میتونین

   • F
    ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

    با سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی فیزیک دارم و قصد تغییر رشته در مقطع ارشد دارم . برای ارشد بین دو رشته mba و مدیریت بازرگانی مردد هستم و نمیدونم کدوم یک از این دو رشته در ایران کاربردی تر هست هم از نظر اشتغال و هم از لحاظ اعتبار مدرک تحصیلی چون چند جا مشاهده کردم که رشته mba معادل ارشد هست ممنون میشم رهنمایی بفرمایید.

    • کارشناس ارشد
     ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵

     سلام برای کارشناسی ارشد هر دو این رشته ها خوب هستن ولی بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک . تجارت بین المللی خوب هستش

 54. علیرضا ۷۷۷
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام ببخشید من ارشد دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شدم ولی از شهرستان هستم مشکلی برام پیش اومده نمیتونم ثبت نام کنم . میشه تهرم بهمن ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   با سلام
   باید با واحد اموزش دانشگاه صحبت کنید

  • کبریتی
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر ببخشید من لیسانس زیست سلولی دارم امکان هست ارشد علوم تربیتی بخونم

   • کارشناس ارشد
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

    سلام جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با ما تماس بگیرید.

 55. مریم
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  باسلام بنده کارشناسی فیزیک سال۹۱دارم الان می‌خوام ارشدتربیتی بخونم وکنکوربدم حالایه سوال دارم اینکه اگرارشدتربیتی بخونم دکتری چه گرایشی بایدبخونم که بتونم مطب بزنم ؟
  توروخداپاسخ دهید ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر برای مطب زدن و یا مرکز مشاوره باید روانشناسی گرایش بالینی ویا خانواده در دومقطع متوالی بخونید

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 56. سهیل
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  باسلام
  من امسال به صورت امتحانی کنکور ارشد دادم و انتخاب رشته هم انجام دادم و رشته محیط زیست مهندسی شیمی رو قبول شدم ولی نیتم فقط شرکت در آزمون و امادگی برای سال بعد بود حالا سوالی که برام پیش امده اینه که ایا سال بعد از کنکور محروم میشم…؟؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر اگر دانشگاه روزانه قبول شده باشین بله محرومیت دارین .

 57. ساغر
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام
  لیسانس تاریخ دارم، میتونم ارشد مشاوره شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام
   بله میتونید شرکت کنید

 58. مرتضی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام بارتبه 116مهندسیhseوسهمیه آزادشانس قبولی روزانه یاشبانه رادارم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   لطفا با همکاران ما تماس بگیرید تا کارنامه شما بصورت دقیق بررسی شود.

  • ارامش
   ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام. آیا پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد مدیریت مصاحبه هم داره؟ شرایط مصاحبه چجوریه؟

   • کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

    سلام وقت بخیر ازمون کازشناسی ارشد مصاحبه ندارد

 59. روشن
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام رتبه ۱۵۳با سهمیه آزاد و ۱۶۷بدون سهمیه ارشد باغبانی احتمال. قبولی چ دانشگاه روزانه دارم گرایش گیاهان دارویی و روزانه ارومیه گرایش گیاهان دارویی شانس قبولی دارم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقتتون بخیر.
   حتما با همکاران ما تماس بگیرید تا شرایطتون را به صورت کامل و دقیق بررسی کنند.

   • زینب
    ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۸

    سلام وقت بخیر
    من کارشناسی رو روانشناسی عمومی خوندم.. و حالا ارشد رو بالینی قبول شدم اما دانشگاه آزاد، به نظر شما ارزش داره که ثبتنام کنم؟ ارشد بالینی میشه مطب زد؟

    • کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

     سلام اگه هردو مقطع روانشناسی باشه میتونی مجوز کلینیک رو بگیری

 60. masoumeh
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی علوم قرآن و حدیث هستم، باتوجه به مصوبه جدید سازمان سنجش، ممنوعیت پذیرش دانشجو از رشته های غیر مرتبط، میخواستم بپرسم اگر این مصوبه اجرا شود، من که دانشجوی علوم قرآن و حدیث هستم میتونم آزمون ارشد فقه و حقوق شرکت کنم یا نه؟
  باتوجه به اینکه هردو زیرشاخه الهیات هستند.

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقتتون بخیر نه منعی ندارد

   • Ftm
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

    سلام،وقت بخیر…. با رتبه ۴۰۱ ،ارشد فقه و حقوق دانشگاه حکیم سبزواری قبولم ب نظرتون؟

    • bahraii
     ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

     سلام وقتتون بخیر .برای برسی بیشتر شزایط شما باید با مرکز تماس بگیرید

 61. حمید
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۰

  رشته ام مهندسی شیمی هست

 62. حمید
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸

  سلام.
  رتبه من ۸۶۰ هست، آیا احتمال قبولی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر(شبانه یا روزانه )هست؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقتتون بخیر.
   چه رشته ای مد نظر هست؟
   لطفا تماس بگیرید تا کارنامتون به شکل کامل و دقیق بررسی بشه!

 63. گیتی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام خسته نباشید بارتبه ۴۲ باسهمیه و۳۳۲ بدون سهمیه تراز ۴۹۰۵رشته حسابداری دانشگاه بین اللمل قزوین شانس قبولی دارم باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام لطفا مقطع تحصیلیتون رو ذکر کنید

   • گیتی
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

    کنکور ارشد

  • گیتی
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

   کنکور ارشد

   • آنا
    ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

    سلام
    لیسانس مدیریت دارم،برا ارشد میخوام علوم تربیتی دانشگاه دولتی بخونم شنیدم کسانی ک در مقطع ارشد تغییر رشته میدن باید درس جبرانی پاس کنن واینکه هزینه درس جبرانی با خود دانشجو درسته؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

     سلام برای دریافت مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با مشاورین ما تماس بگیرید.

 64. م
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام من در کنکور ارشد صنایع غذایی با رتبه در سهمیه۳۰(سهمیه پنج درصد ظرفیت ایثارگر)و رتبه بدون سهمیه۲۹۱ و رتبه اخرین فرد مجاز در سهمیه برای دوره روزانه و نوبت دوم ک۲۴۱ هستش.امکان روزانه قبولی ارشد صنایع غذایی تو چه شهرایی رو دارم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقتتون بخیر.
   با توجه به شرایط گفته شده شما شانس قبولی خوبی خواهید داشت و در نزدیکترین استان اطاف محل سکونتتون، از شانس بسیار بالایی برخوردار خواهید بود.

 65. امیر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام ،وقتتون بخیر
  من با رتبه ی ۲۵۰ بدون سهمیه ارشد فقه و حقوق ،میتونم روزانه بابلسر قبول بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام
   کارنامه شما باید به طور دقیق بررسی شود.برای بررسی دقیقتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 66. امیر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام ،وقتتون بخیر
  با رتبه ی ۲۵۰ بدون سهمیه رشته فقه و حقوق
  میتونم روزانه بابلسر قبول بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام لطفا اطلاعات دقیق تر از کارنامتون رو منتشر کنید

 67. محبوبه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام خسته نباشید.من با رتبه در سهمیه۱۳۲ و بدون سهمیه۱۳۳۹ حقوق خصوصی روزانه میارم و لطفا بگید اگه میشه کجا می تونم.ممنون از شما

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام دوست عزیز.
   لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور دقیق کارنامه شما را بررسی کنند.

 68. فاطمه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  سلام،وقتتون بخیر،با رتبه ۳۲ حقوق بین الملل و ۲۸ حقوق بشر در سهمیه ۵٪ کجا شانس قبولی دارم؟(رتبه بدون سهمیه ۲۶۰ بین الملل و ۲۲۰ حقوق بشر)

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر. باید کارنامه شما دقیق بررسی بشه با ما تماس بگیرید

 69. الی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام…با رتبه ۸۴۰رشته باغبانی،دانشگاه ایلام چه گرایشی میتونم قبول بشم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقتتون بخیر تماس بگیرید با مجموعه باید کترنامتون چک بشود

 70. ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام من رتبم امسال باسهمیه شده ۳۸۶در ارشد ایا میشه روزانه رشته فلسفه وکلام دانشگاه بیرجندقبول بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت به خیر باید دیگر اطلاعات کارنامه شما بررسی شود.

 71. ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من ارشد۱۴۰۰رتبه باسهمیه ۳۸۶شده ایا میتونم رشته فلسفه وکلام دانشگاه دولتی بیرجندقبول بشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام باید کارنامتون رو مشاهده کنیم.لطفا باما تماس بگیرید

 72. ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام من ارشد۱۴۰۰ رتبه باسهمیه شده ۳۸۶ ایا میشه رشته فلسفه وکلام دانشگاه بیرجند قبول بشم

 73. زیبا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام با رتبه ۳۵۹میتونم رشته مدیریت آموزشی دانشگاه لرستان قبول بشم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام شانس متوسطی دارید ولی برای گرفتن مشاوره کامل انتخاب رشته میتونید تماس بگیرید که کارنامه تون رو ببینیم

 74. n m
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام. وقتتون بخیر
  با رتبه ۲۲ با سهمیه و ۲۵ بدون سهمیه کنکور ارشد رشته شیلات میشه دانشگاه تهران(پردیس کشاورزی محل تحصیل کرج) قبول شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام اره میتونی برای ارشد رشته شیلات شانس بالای90 درصد میتونی داشته باشی

 75. هلی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام روز بخیر ارشد شیمی علوم پایه کدضریب ۱ و ۲ رتبه ۳۸۹۵ و کدضریب۳ رتبه ۳۶۷۰ و کدضریب۴ رتبه ۳۷۵۰ و کدضریب۵ رتبه ۴۲۵۳ و کدضریب۶ رتبه ۳۹۰۵ و کدضریب۷ رتبه ۴۱۹۵ دانشگاه شیراز امکان قبولی داره؟ ارشد بیوشیمی وزارت بهداشت هم رتبه ۳۴۰۰ امکان قبولی دانشگاه شیراز هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت به خیر شرایط دیگر کارنامه ی شما باید بررسی شود.اما با توجه به رتبه های شما احتمال قبولی کم است.

 76. m
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸

  سلام روزتون بخیر خسته نباشید
  با رتبه ۳۳ ارشد فوتونیک‌امکان قبولی در روزانه علم و صنعت یا شهید بهشتی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در رشته فوتونیک شانس قبولی بالایی دارید ولی باز بستگی به انتخاب رشته افراد دیگر و ظرفیت دانشگاه بستگی دارد موفق باشید

 77. S.h
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام وقت بخیر ببخشید ی سوالی داشتم میخواستم بپرسم من امشال در کنکر ارشد رشته مشاوره رتبه 800 رو اوردم میخواستم بدونم با این رتبه چه دانشگاه های ازادی در تهران احتمال قبولیش هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر بقیه اطلاعات کارنامه شما باید بررسی شود.

 78. احمد
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  با سلام و وقت بخیر
  من فارغ التحصیل سال 96 کارشناسی ریاضیات هستم
  الان هم در مدرسه غیر دولتی مشغول به تدریس هستم و میخوام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی شرکت کنم، برای شرکت در این آزمون باید مدرکت علوم تربیتی یا روانشناسی یا …باشه و با رشته ریاضی نمیتوان شرکت کرد
  من الان برای ادامه تحصیل میخوام در یکی از دانشگاه‌های پیام نور یا ازاد ثبت نام کنم برای رشته ی علوم تربیتی یا روانشناسی
  خواستم بدونم میتونم بدون ازمون در این رشته‌ها ثبت نام کنم؟
  چون فکر کنم الان برای ثبت نام باید منتظر تکمیل ظرفیت شد
  راه دیگه‌ای برای ثبت نام بدون ازمون در دانشگاه پیام نور هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت به خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید دفترچه راهمای ثبت نام مطالعه و رشته های مورد نیاز در آن دوره را چک بفرمایید.برای مقطع ارشد پیام نور آزمونی تحت عنوان ارشد فراگیر پیام نور برگزار میشود که اطلاعیه های آن در پاییز منتشر می شود.اگر همانند سال گذشته دفترچه ای تحت عنوان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ارشد ناپیوسته منتشر شود میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 79. ارغوان
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام من در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی در حال تحصیل هستم ولی مدرک کارشناسیم مرتبط با روان شناسی نبود برای اخذ مجوز جهت مشاوره و روان شناسی باید مدرک کارشناسیم مرتبط باشد ایا می توانم حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در مقطع کارشناسی روان شناسی شرکت کنم تا بتوانم مجوز داشتن دفتر مشاوره و روان شناسی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر یکی از شروط اخذ مجوز داشتن مدرک مشاوره یا روانشناسی در دو مقطع متوالی است.اگر قصد تحصیل همزمان در دومقطع را دارید هر دو دانشگاه باید پیام نور باشد در غیر این صورت پس از اتمام مقطع ارشد میتوانید برای مقطع کارشناسی اقدام نمایید.

 80. مریم
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام خسته نباشید من دانشجوی شیمی هستم و برای ارشد به گرایش آلی علاقه دارم توی کنکور ارشد بخش کاربردی که شامل خوردگی فلزات و تصفیه آب میشه ضریبشون صفره؟یعنی زدن و نزدنش توی کنکور تاثیری نداره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   دروس با ضریب صفر تاثیری در رتبه ی زیرگروه که ملاک انتخاب دانشگاه هستش ندارد.

 81. دانشجو
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من درفراخوان کنکورارشداستعدادهای درخشان (بدون آزمون) یکی ازدانشگاه های دولتی شرکت کردم و اسمم هم جز پذیرفته شدگان اولیه درسایت دانشگاه اعلام شده و فقط سازمان سنجش باید تایید کند.
  می خواستم بدانم باتوجه به اینکه من مقطع کارشناسی رو در یکی از دانشگاه های دولتی و روزانه و کارشناسی پیوسته بدون آزمون(براساس سوابق تحصیلی) درسال 96 پذیرفته شده بودم آیا ممکنه که سازمان سنجش این قبولی در کارشناسی ارشد رو تایید نکنه به دلیل اینکه مقطع کارشناسی رو براساس سوابق تحصیلی قبول شده بودم یا ارتباطی به این موضوع ندارد؟!

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام نه اصلا ارتباطی به این موضوع نداره که کارشناسی تون رو چجوری گرفتید

 82. مهلا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. من میخوام برای ارشد تغییر رشته بدم به روانشناسی میخواستم بدونم میتونم گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان رو انتخاب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام بله میتونید برای کارشناسی ارشد تغییر بدید

 83. نیلوفر رشیدی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من دانشجو ترم چهارم در یک دانشگاه سراسری و روزانه هستم میخاستم ک دوباره کنکور بدم اگر انصراف بدم میتونم دوباره دانشگاه روزانه درس بخونم

 84. رضا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  با سلام
  من ترم۶ کارشناسی حقوق هستم و می خوام در ازمون ارشد رشته حقوق شاخه جزا و جرم شناسی ۱۴۰۱ شرکت کنم ، من برای خودم برنامه ریزی کردم و این برنامه ریزی به گونه ایی هست که مثلا من در بازه زمانی ۱ تیر ماه تا ۲۱ تیر ماه یک بخش از کتاب رو بتونم بخونم وچند بار مرور کنم ولی این برنامه به گونه ایی هست که این مطلب خوانده شده در تیر ماه رو تا فروردین ماه ۱۴۰۱که کل درس ها به صورت کامل تمام می شود خوانده نمی شود و الان من استرس این رو گرفتم که ،این مطلب رو تافروردین ماه ۱۴۰۱ فراموش کنم و در این صورت من باید دوباره این مطلب رو بخونم که در فروردین ماه زمان یادگیری نیست بلکه زمان مروه مطالب خوانده شده هست.لطفا برا حل این مشکل به بنده کمک کنید

 85. علی
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام با مدرک معادل کارشناسی (سطح ۲ حوزه) آیا امکان ثبت نام ارشد رشته های شناور مثل مهندسی نفت که رشته شناور است میشه ثبت نام کرد یا نه

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام در صورتی که با ازمون بخوایین اقدام کنید بله میتونین

 86. محمد
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام دانشجوی نه ترمه میتونه کنکور ۱۴۰۰شرکت کنه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام شما می تونید در‌کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایید.

 87. فاطمه
  ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  باسلام؛من برای ارشد فراگیر پیام نور امسال شرکت کردم ازمونشم ۱۷ بهمن ماه هست و میخوام ازمون سراسری هم ثبت نام کنم با یک رشته دیگه میتونم همزمان دوتا رشته رو در دانشگاه پیام نور بخونم یا خیر

  • مشاور ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام شما نمی تونید در دو دانشگاه ثبت نام انجام بدید.

 88. خدیجه رئوفیان
  ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام خسته نباشید.لطفا منابع ارشد حقوق ثبت اسناد واملاک معرفی کنید

  • مشاور ارشد
   ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶

   سلام برای دریافت منابع کارشناسی ارشد در گوگل کلمه منابع کارشناسی ارشد ایران تحصیل رو سرچ کنید و در سایت ایران تحصیل منابع رو دریافت کنید .

 89. تاتا
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام وقتتون بخیر ، دنبال منابع ارشد اسیب شناسی ورزشی هستم ، مشاوره ی شما منابع دقیق رو شامل میشه ؟؟

 90. ارزو ابراهیم نیا
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام رشته کارشناسی و ارشد من برنامه ریزی اموزشی فارغ التحصیل شدم مجددا ارشد فراگیر پیام نور حقوق بین الملل میخوام بخونم ایا بعد از فارغ التحصیلی میتونم ازمون سر دفتری شرکت کنم راهنماییم کنید ممنون

 91. فاطمه شکری
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام.فارغ التحصیل کارشناسی رشته روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور سال ۹۲ هستم.برای ثبت نام کنکورارشد احتیاج به مشاوره دارم.جواب تماسهام داده نمیشه امیدوارم اینجا جواب بگیرم.
  اینکه اصلابرای ثبت نام باید چیکار کنم وآیامی تونم رشته خودم روادامه بدم یانه چه منابعی بخونم اینکه زمانی که دارم باتوجه به شرایطم برام کافی هست یانه …

 92. زهرا
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۲

  سلام میخوام کنکور کارشناسی ارشد 1400شرکت کنم، واینکه میخوام آسیب شناسی وحرکات اصلاحی قبول بشم چه منابعی بخونم برای کنکور؟؟؟

 93. فاطیما
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام.
  رتبه شش ارشد محیط زیست.
  بنظرتون گرایش برنامه ریزی محیط زیست بهتره یا مدیریت محیط زیست؟
  در ارشد امکان تغییر گرایش وجود دارد؟
  و این نکته که دکتری فقط گرایش برنامه ریزی محیط زیست داره.

 94. فاطمه
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام . وقتتون بخیر
  من سال اخر رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم . برای کنکو ارشد ایا می توان رشته های روانشناسی و مشاوره شرکت کرد /؟ و به غیر از زیر شاخه علوم تربیتی ، چه گرایش هایی می توانم شرکت کنم ؟ و منابع آنها چیست /؟

  • dr-naqizade
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام شما با کنکور ارشد هررشته ای که بخوایین میتونین ثبت نام کنید

 95. فاطمه
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام متاسفانه نمیتونم با شماره شما تماس بگیرم.برای تماس با شما باید چیکار کنم؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۸

   سلام راه ارتباطیمون فقط از طریق شماره تماس هایی که گذاشتیم هست با تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید.

 96. علیرضا کمالی
  ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام
  من ورودی ارشد 97 روزانه بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم ببینم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?
  ممنون

  • dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳

   سلام و وقت بخیر
   شما مهر 99 کارشناسی ارشد قبول بشین مشکلی براتون پیش نمیاد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور