ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در سال های اخیر برای استخدام در برخی از ارگان ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گشته است. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به راحتی صورت نخواهد پذیرفت. به همین دلیل ما امکان مشاوره رایگان کارشناسی ارشد را برای شما داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد ، شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد ، مشاوره رایگان تحصیلی ارشد سخن بگوییم.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد و شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد برای آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت می نمایند ، در هر دانشگاهی در رشته های مختلف با ظرفیت های متفاوتی برای پذیرش روبه رو خواهند بود. برخی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد به دلیل جدید بودن و تعداد کم فارغ التحصیلان آنان در مقطع کارشناسی ، تنها در یک یا دو دانشگاه در سراسر کشور امکان پذیرش را برای داوطلبان فراهم می نماید.

داوطلبان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد راه های متفاوتی خواهند داشت . از جمله این راه ها می توان به استعداد درخشان ارشد  اشاره نمود. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب معدل لازم شوند ، بدون نیاز به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد خواهند توانست به راحتی پذیرفته شوند. اما این امر زمانی محقق خواهد شد که بتوانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

یکی از مشکلاتی که برخی از داوطلبانی که در سال اول کنکور خود پذیرفته می شوند دارند این است که معمولا این دسته از داوطلبان برای امتحانات پایان ترم دانشگاهی دچار خستگی می شوند و به همین دلیل این موضوع موجب می شود تا در آینده واجد شرایط دانشجویان استعداد درخشان گردند. یکی از خدمات ما در  مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد  ، کمک به همین داوطلبان خواهد بود.

 

با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد می توانید از شرایط پذیرش بدون آزمون و سوالات مصاحبه دانشگاه های تراز اول کشور آگاه شوید. همچنین از رتبه لازم برای قبولی در رشته مورد نظر اطلاع دقیق یابید.

 

 

 

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

 

شماره مشاوره تحصیلی

شماره مشاوره تحصیلی

 

سازمان سنجش و آموزش کشور ، یکی از دقیق ترین ارگان های دولتی می باشد که به ارائه خدمات مختلفی می پردازد. برخی از داوطلبان ممکن است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد دچار مشکلاتی شوند که همین مسئله موجب شود تا نتوانند در زمان مقرر کارت خود را دریافت نمایند. اطلاع از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش کمک می کند تا به حل مشکلات مطرح شده بپردازند.

یکی از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد انجام انتخاب رشته برای داوطلبان در کلیه رشته های می باشد. همچنین علاوه بر این خدمات به آن دسته از داوطلبانی که خود به تنهایی اقدام به انتخاب رشته نموده اند ، کمک می شود تا بتوانند از مشاوره کارشناسی ارشد تلفنی استفاده نمایند و چنانچه نیازی به اصلاح و یا تغییر رشته های انتخابی وجود داشته باشد، به تغییرات مورد نظر اقدام نمایند.

برای دریافت شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، کافی است با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید به کلیه اطلاعات دست یابید. علاوه بر آن خواهید توانست با استفاده از مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد نیز اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که ممکن است تمایلی به استفاده از مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد نداشته باشند، به این موضوع علاقه مند باشند که بتوانند از مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد بهره مند گردند. پذیرش در مقطع دکتری تا حدود زیادی وابسته به رزومه های داوطلبان می باشند که این رزومه ها در دوران تحصیل باید گردآوری شوند. جهت دریافت راهنمایی در این زمینه می توانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

 

 

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

تنظیم زمان با توجه به میزان زیاد تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد ، داوطلبان را دچار مشکلات فراوانی می نماید. به همین دلیل برای بسیاری از داوطلبان این مقطع بسیار کسل کننده می باشد. مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98 به شما کمک می نماید تا بتوانید با تنظیم وقت خود هم در امتحانات خود پذیرفته شوید و هم از فنونی که برای دریافت نمره کامل پایان نامه لازم است اطلاع یابید.

 

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که امکان پذیرش در رشته خود وجود ندارد و یا اینکه مایل به تغییر رشته در مقطع ارشد می باشند ، مایلند در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور شرکت نمایند تا موفق به کسب رتبه لازم شوند. اما با توجه به اینکه دانشگاه فراگیر پیام نور یک ترم تحصیلی را به عنوان زمان برای آزمون ورودی هر یک از رشته ها در نظر دارد ، بنابراین به کمک مشاوره رایگان تحصیلی ارشد می توانید از فنون لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها اطلاع یابید.

یکی از سوالاتی که داوطلبان از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد دارند، به موضوع گرایش های ارشد مامایی مربوط می گردد. تفاوت های زیادی بین رشته های مختلف در نحوه پذیرش و گرایش های آنها وجود دارد که داوطلبان قبل از انتخاب لازم است با استفاده از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش به خدمات مشاوره ای دست یابند.

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد کافی است با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

 

 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری چه زمانی است؟

با توجه به ادغامی که در سال های اخیر در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری صورت پذیرفته است، ثبت نام این دو دانشگاه در آذر ماه می باشد. ثبت نام ، برگزاری آزمون و اعلام نتایج دانشگاه های آزاد و سراسری در یک روز می باشد.

 

برای آمادگی و پذیرش مقطع ارشد دانشگاه های سراسری بهتر است از منابع کمک آموزشی استفاده نماییم یا منابع و کتب اصلی ؟

قطعا هیچ منبع کمک آموزشی نخواهد توانست جای منابع اصلی را پر کند. به همین دلیل توصیه می نماییم ابتدا منابع اصلی را مطالعه نمایید و پس از آن بتوانید تسلط خود را در مباحث و کتاب ها بالا ببرید.

 

در چه زمانی می توانم از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد استفاده نمایم؟

آیا می توان در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه شد؟

آیا امکان ادامه تحصیل همزمان در دو رشته مقطع ارشد وجود دارد؟

برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سطح یک کشور چه معدلی لازم است؟

آیا می توان با رشته مهندسی معدن در ارشد هوافضا شرکت نمود؟

رتبه لازم برای ارشد رشته های پیراپزشکی چه رتبه ای است؟

اعتبار مدرک کدام یک از دانشگاه های کشور در مقطع ارشد بالاتر است؟

برای پذیرش در رشته های مختلف ارشد دانشگاه های تهران چه رتبه ای باید کسب نماییم؟

من نفر اول ورودی رشته خودمان در دانشگاه آزاد هستم آیا می توانم با استفاده از استعداد درخشان در دانشگاه های دولتی ارشد پذیرفته شوم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین یافتن پاسخ سوالات خود با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

مطالب مرتبط :

مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت

بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

2.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  ملیحه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۰

  سلام الان بعضی دانشگاهای غیرانتفاعی بدون ازمون دانشجو میگیرن.من معدل لیسانسم۱۷/۶ مدیریت بیمه بوده و ناپیوسته بوده.در ضمن سال ۹۴ فارغ التحصیل شدم.و ازمون ارشد رشته علوم تربیتی شرکت کردمو فقط دانشگاه ازاد مجازشدم.ایا الان برای غیر انتفاعی میتونم شرکت کنم بدون ازمون؟.

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت به خیر
   پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد بستگی به شرایط و فراخوان منتشر شده از سوی دانشگاه مد نظر شما دارد.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام دوست عزیز برای مقطع ارشد هیچ دانشگاهی پذیرش بدون کنکور ندارد. بجز دانشگاه پیام نور و آزاد که بصورت فراگیر میباشد. شما باید منتظر فراخوان ثبت نام در این دانشگاهها باشید.

 2. Avatar photo
  روشنک
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام ایا برای شرکت تو کنکور ارشد علوم تربیتی با زمان کم فقط با خواندن دو منبع درسی ک ضریب 3 است سراسری قبول شد

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام وقت بخیر.
   بستگی به تلاش شما و برنامه ریزی شما دارد دوست عزیز.

 3. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام.ازمون ارشد دانشگاه آزاد قبول شدم.و برای مهر ثبت نام نکردم.ایا برای ترم بهمن میشه برم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام وقت بخیر .
   باید با واحد دانشگاهی صحبت کنید و مراجعه حضوری داشته باشید.

 4. Avatar photo
  سعید
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام من کارشناسی رشته حقوق خوندم الان برای قبولی دانشگاه دولتی گرایش حقوق خصوصی چه منابع رو شما پیشنهاد میدید ؟
  واینکه برای تکمیل ظرفیت چه تاریخی باید اقدام کنیم ؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقتتون بخیر سوال مطرح شده ی شما نیازمند مشاوره دقیق است برای دریافت اطلاعات با ما تماس حاصل بفرمایید

 5. Avatar photo
  حسین
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام من کارشناسی نرم افزار کامپیوتر خوندم می خواستم ارشد رو تجارت الکترونیک بخونم ولی بین گرایش های مهندسی نرم افزار ندیدم میشه کمی توضیح بدین تا بهتر انتخاب گرایشمو انجام بدم ممنون.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر .
   برای انتخاب گرایش مدنظر باید شرایط شما به صورت دقیق بررسی شود و مطابق شرایط شما بهترین انتخاب صورت گیرد

 6. Avatar photo
  فرشادمقدم
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام
  پدر من کارت ایثارگری دارن بنده چند سال پیش نام خانوادگیم رو تغییر دادم امسال میخواستم در کنکور ارشد ثبت نام کنم آیا با توجه به اینکه فامیلی من با فامیل پدرم فرق داره میتونم از سهمیه ایثارگری پدرم استفاده کنم و موقع ثبت نام به مشکلی بر نمی خورم ؟؟( در صفحه توضیحات شناسنامه هم ثبت شده تغیر دادن فامیلی ام )

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 7. Avatar photo
  شیما
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام من کاردانی انیمیشن و کارشناسی نقاشی دارم میخوام برای ارشد روانشناسی بخونم بخاطر آزمون استخدام آموزش و پرورش مشکلی نداره؟؟؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام برای استخدام آموزش و پرورش متجانس بودن کارشناسی با ارشد خیلی میتونه بهتون کمک کند

 8. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۲

  سلام برای ارشدسراسری رشته علوم تربیتی شرکت کردم فقط برای دانشگاه ازادمجازشدم .
  زمان تکمیل ظرفیت غیر انتفاعی میشه شرکت کنم.قبول میشم؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام روزبخیر
   اگر تکمیل ظرفیت اعلام بکنن بله میتونید.

 9. Avatar photo
  Ana
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام وقت بخیر،دانشگاه الکترونیکی تهران برای کارشناسی ارشد بهتر است یا دانشگاه آزاد خوراسگان

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های حضوری سطح بالاتری دارند .

 10. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام برای رشته ارشد علوم تربیتی منابع آزمون قبلی رو بخونم؟سری قبل مجازنشدم.
  آزمون بعدی اسفند ۱۴۰۱هست.

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام بله منابع ازمون ارشد تغییر نمیکند اگر از صحت منابع خود اطمینان دارید هملن منابع را بخوانید در غیر این صورت با کارشناسان ما تماس بگیرید

   • Avatar photo
    سلام باتلفن همراه چطوربامشاورتماس بگیریم تلفن ثابت نداریم
    ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

    لطفادسترسی به مشاور باتلفن همراه داشته باشید

    • Avatar photo
     sadeghi
     ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

     سلام برای ارتباط با تلفن همراه مبتونید از طریق سایت بسته تهیه کنید

 11. Avatar photo
  سارا
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام.با رتبه ی ۳۲۰ سهمیه ی ۵ درصدی می تونم ارشد ادبیات فارسی دانشگاه لرستان قبول شم؟گرایش محض ۱۰ نفر .گرایش عامه ۷نفر .روزانه؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. Avatar photo
  ملیحه
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام وقت بخیر .
  برای ارشد ۱۴۰۱ ک چندماه پیش بود شرکت کردم برای رشته علوم تربیتی .
  برای ۱۴۰۲ ازمونش اسفند ماهه امسال.
  همون منابع رو باید بخونم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   تغییرات اعمال شده را میتوانید از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام چک کنید.

 13. Avatar photo
  نفیسه
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  با سلام
  ارشد آموزش بهداشت هستم ، کارشناسی بهداشت عمومی
  میتونم ارشد روانشناسی وزارت علوم شرکت کنم؟؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید شرایط تحصیل در مقطع ارشد روانشناسی وزارت علوم را داشته باشید.

 14. Avatar photo
  مهدیه
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام وقت بخیر رشته کارشناسی من مدیریت صنعتی است
  ممکنه رشته ها و گرایش هایی ک بازار کار بهتر و.. شرایط بهتر دارند رو معرفی کنید

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام روز بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  م.ن
  ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام.اگر معدل رو برای ارشد۳/. بیشتر وارد کرده باشم و در هنگام انتخاب رشته معدل درست را ثبت کرده باشم رتبم چقدر تغییر میکنه؟
  آیا بارتبه ۷۰۰ارشد ریاضی محض شیراز امکان قبولی هست؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر میزان تاثیر معدل موثر در کنکور 20درصد به صورت قطعی میباشد که از 3 فاکتور معدل دوره ی کارشناسی /رنک دانشگاه فارغ التحصیلی و رشته ی داوطلب گرفته میشود و اگر معدل دوره ی کارشناسی را بیشتر از مقدار واقعی ان وارد کرده باشید در مرحله ی پذیرش به مشکل میخورید .لزا تغییر رتبه با توجه به 0/03 درصد مشخص نمیباشد .

 16. Avatar photo
  مارال
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام! رتبه ارشد روانشناسی عمومی ۴۶۴ با سهمیه و ۵۴۱ بدون سهمیه آوردم. امکان اشاره روزانه قزوین و سمنان یا گیلان قبول بشم؟ و اینکه کدوم رتبه ی من ملاکه؟ رتبه ی با سهمیه یا بدون سهمیه؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام رتبه شما در سهمیه برای قبولی در نظر گرفته میشود و با این رتبه برای قبولی در دانشگاه های شهرستانها شانس دارید

 17. Avatar photo
  محمد
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام وقتتون بخیر،من مدرک کارشناسی‌ام علوم اجتماعی هست میخوام ارشدعلوم سیاسی بخونم آیاامکان داره بتونم در کنکور ارشدسال آینده علوم سیاسی شرکت کنم

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام
   بعله شما میتوانید رشته نامرتبط هم شرکت کنید برای مقطع کارشناسی ارشد فقط واحد اضافه به شما تعلق میگیرد

 18. Avatar photo
  لی لی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  با سلام و درود …برای انتخاب رشته در مقطع ارشد روان شناسی می توان گرایش های مختلف رو انتخاب کرد؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   با سلام میتوانید گرایش های مختلف یک مجموعه اگر مجاز شده باشید بردارید

   • Avatar photo
    لی بی
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    ممنونم از پاسخ گویی شما …بنابراین اگر عمومی انتخاب کردم دیگه نمی تونم بالینی یا گرایش دیگه انتخاب کنم

    • Avatar photo
     bagheri
     ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

     با سلام دشما میتوانید ترکیبی از تمام کد ضریب ها را در انتخاب رشته بیاورید

 19. Avatar photo
  بهنام
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۸

  سلام با رتبه ۵۶۰ سهمیه آزاد منطقه یک ارشد مدیریت مالی دانشگاه تهران مجازی پردیس فارابی قم امکان قبولی وجود داره ؟

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام دوست عزیز برای مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 20. Avatar photo
  سارا حسینی
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام من با رتبه 255 برنامه ریزی درسی و رتبه 89 مدیریت آموزشی و رتبه 45 منابع انسانی و رتبه 119 مدیریت آموزشی عالی مجاز شدم….. آیا امکان قبولی رشته مدیریت اموزشی در دانشگاه چمران اهواز هست؟ و بنظر شما اولویت کدام دانشگاه رو بزنم؟ دانشگاه تهران، فردوسی مشهد، چمران اهواز

  • Avatar photo
   heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقتتون بخیر..امکان قبولیتون وجود دارد..اولویت دانشگاه تهران است اگه از نظر لول تحصیلی میفرمایید

 21. Avatar photo
  Nadiya
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام. من امسال ارشد پژوهش هنر رتبه ۳۸۸ شدم
  با این رتبه میشه تهران قبول شد؟
  تبریز میشه؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

   سلام شانس پذیرش از دانشگاه تبریز بالاتر از تهران میباشد

 22. Avatar photo
  mehdi
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  با سلام
  برای ارشد زبان کدام دانشگاه در تهران اولیت داره؟
  متشکر

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام دانشگاه تهران و علامه طباطبایی و تربیت مدرس اولویت خوبی دارن

 23. Avatar photo
  مرضیه
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۶

  سلام .وقت بخیر.من ترم ۶ دانشگاه دولتی هستم.اگر بخوام مجدد کنکور شرکت کنم و فرهنگیان بیارم ،ایا حتما باید از قبل از دانشگاه انصراف داده باشم؟یا میشه بعد از قبولی تو رشته مد نظرم انصراف داد؟
  در صورتی که مجبور به انصراف شم و قبولی مد نظرمو نیارم ،آیا امکان برگشت و ادامه رشته خودم هست؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام وقت بخیر باید انصراف کامل بدید از دانشگاه . و اگر الان مشغول تحصیل در دوره روزانه هستید ، مجاز به شرکت در فرهنگیان نمیباشید

 24. Avatar photo
  م.ت
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام
  کارشناسی گرافیک ازدانشگاه علمی کاربردی دارم و برای ارشد تصمیم گرفتم از هنر به مهندسی رشته عوض کنم چون متوجه شدم خیلی سخته رشته هنر بورسیه گرفتن براش

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام میتونید از کارشناسی به ارشد تغییر رشته بدید ولی غیر متجانس بودن مقاطع برای دکتری خوب نیست

 25. Avatar photo
  امیرحسین
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام علیکم وقت شما بخیر

  ببخشید برای کنکور ارشد،معدل کارشناسی کلی حساب می شود یا صرفاً ترم آخر؟. و اینکه معلولیت هم در قبولی ( دانشگاه و رشته) تاثیر دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

   سلام برامعدل موثرمیانگین ترم های کارشناسیتونه بله تاثیرداره

 26. Avatar photo
  بینا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام خسته نباشین
  میخواستم بدونم دانشگاه علوم تحقیقات ارشد ژنتیک داره ؟
  و اینکه من میکروبیولوژی دانشگاه ازاد کرج خوندم با معدل ۱۸.۲۱
  میتونم‌بدونم آزمون ژنتیک یا سلولی مولکولی دانشکاه های آزاد تهران رو‌ قبول شم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت به خیر
   پذیرش مقطع ارشد بدون آزمون در دانشگاه آزاد بر اساس دفترچه استعداد درخشان که هر ساله در شهریور ماه برای ورودی مهرماه انجام می شود.
   برای مشاوره 9099075307 تماس بگیرید.

 27. Avatar photo
  اصغر اصغری
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام و وقت بخیر. من لیسانس روانشناسی خوندم، و ارشد هم در حال خواندن روانشناسی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی هستم. میخواستم بپرسم که آیا خواندن ارشد در دانشگاه شهید بهشتی میتونه روند مجوز گرفتن من برای مطب رو آسان تر کند؟ باتشکر.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

   باسلام
   برای گرفتن مجوز باید نمره قبولی در آزمون را دارا باشید

 28. Avatar photo
  آرش
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  باسلام. بنده کاردانی و کارشناسی رشته hse از دانشگاه علمی کاربردی شهرستان تحصیل کرده ام. برای ارشد hse میخوام آزمون بدم
  1)آیا برای قبولی در دانشگاه برتر مثل دانشگاه تهران و غیره میانگین چند درصد لازمه هردرس؟
  2) اطلاعات دقیقی درباره منابع ۱۴۰۱ اگر در این رشته دراختیار دارید به اشتراک بذارید ممنون میشم.
  3) حدود شهریه دانشگاه آزاد این رشته مثل واحد شاهرود ترمی چنده؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام. برای مشاوره با مرکز تماس بگیرید

 29. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام.برای ارشد مدیریت اموزشی. چون وقت کمی دارم و شرایطم برا خوندن مساعد نیست. بنظر شما مدرسان شریف بخونم یا منبع اصلی رو.چون نگاه کردم مدرسان شریف تعداد صفحاتش بیشتر از منبع اصلیه.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام . کتب ماهان رو بخونید

 30. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۴

  سلام.ممنون از راهنماییهاتون.
  برای آزمون ارشد شرکت کردم فرت و وقت مطالعه کمه.فقط کتاب‌های مدرسان شریف رو بخونم کافیه؟
  منبع اصلی کتاب‌ها خوندنشون زمان بره یا مدرسان شریف؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام جفتشون مهمه بیشترمنابع اصلی کتابارومطالعه کنید

 31. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام.من تا بحال ارشدشرکت نکردم.برای تکمیل ظرفیت ارشد میتونم ثبت نام کنم.؟ شرایطشو خوندم متوجه نشدم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد برای افرادی که در کنکور ارشد شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته شدند امکان پذیر میباشد.

 32. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام.منابع مدیریت اموزشی رو لطف میکنید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت منابع مدیریت با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 33. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۰

  سلام.
  برای ارشد علوم تربیتی چ گرایشی بهتره و برای آموزش پرورش جذب بالایی داره.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر اموزش ابتدایی برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرین

 34. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۰

  ببخشید علوم تربیتی چ گراشی بهتره.
  البته ادامه تحصیلم بیشتر برای استخدامی اموزش پرورش هستش.
  باتوجه ب وقت کمی ک دارم.چ کتابی بخونم ک مفید باشه و چ منابعی.
  چون تایم مطالعه باتوجه ب شرایطم کمه.
  لطفا راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام
   بستگی به رشته ای که میخواهید برای آموزش و پرورش اقدام کنید داره
   برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 35. Avatar photo
  فرزانه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام من کارشناسی ام مهندسی معماری هست برای ارشد نمی‌دونم همین معماری ادامه بدم یا برم علوم تربیتی آموزش ابتدایی یا رشته دیگر.ممنون از پاسخگویی شما

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام . علوم تربیتی

 36. Avatar photo
  ملیحه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام
  کارشناسی مدیریت بیمه دارم
  برای ارشد میخوام شرکت کنم
  بنظر شما برایجذب اموزش پرورش بین رشته روانشناسی،مشاور،علوم تربیتی کدومو انتخاب کنم.و چ گرایشی.
  البته دوستانم میگن مدیریت بازرگانی رو بخونم
  بین دوراهی موندم
  باتوجه ب وقت کمی ک برای آزمون دارم لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام . رشته علوم تربیتی بهترین گزینه است

 37. Avatar photo
  یگانه سالارمنش
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  با سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد پیوسته حقوق هستم ، می توانم آزمون ارشد دهم ادامه حقوق را در دانشگاه دیگری بخوانم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام. باید از وزارت علوم مجوز بگیرید

 38. Avatar photo
  یگانه سالارمنش
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  با سلام ، من دانشجوی کارشناسی ارشد پیوسته حقوق هستم ، می توانم در آزمون ارشد شرکت کنم تا ادامه حقوق را در دانشگاه دیگری بخوانم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام .بله میتوانید

 39. Avatar photo
  Mnvr
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقتتون بخیر، من میخواستم کنکور ارشد باکتری شناسی دامپزشکی بدم و دروسی که منبع براشون در نظر گرفته رو میدونم، ولی خواستم به طور دقیق بدونم که واسه هر درس کدوم کتاب رو مطالعه بکنم، واسه همین میخوام بدونم که چجوری و از چه کسی بپرسم این موضوع رو.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر
   برای مقطع ارشد منابع امتحانی محدود ارائه شده است.میتوانید برای اطلاع از بهترین منابع کنکور ارشد با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 40. Avatar photo
  فاطیما
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۴

  سلام خسته نباشید!
  من دانشجوی روانشناسی پیام نور هستم
  برای ارشد میتونم روانشناسی بالینی بخونم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 41. Avatar photo
  فرحناز
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام وقت بخیر
  من رشته ام جغرافیا بوده و ارشد علوم تربیتی ثبت نام کردم، منابع ندارم، از چه انتشاراتی منابع بخرم ک یک مشاور هم تا زمان کنکور داشته باشم!؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر اگر از یک انتشاراتی باشد بهتر است و اینکه باید ببینید با کدام شیوه اموزشی رحت تر هستید برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 42. Avatar photo
  Shgh
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام
  من دانشجوی ترم سه حسابداری هستم و می‌خواهم برای ارشد کنکور مهندسی کامپیوتر بدم. بنظر شما از الان باید شروع به خوندن کنم و اینکه اگه از الان باید بخونم‌از چه درسی شروع کنم ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر باید از ترم 5یا6 شروع کنید و منابع اصلی کنکور خوانده شود برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 43. Avatar photo
  سروش
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام بنده ترم ۱۳ رشته عمران دانشگاه آزاد هستم و تا بهمن تموم میکنم درسمو میخواستم برای ارشد ثبت نام کنم گفتن نمیتونی … میخواستم ببینم هیچ راهی نداره که من بتونم ارشد ثبت نام کنم و نظام وظیفه برام مشکلی ایجاد نکنه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقتتون بخیر شما وارد سنوات ارفاقی نظام وظیفه شده اید و امکان ورود به ارشد از سوی نظام وظیفه به شما داده نمی شود بعد از فارغتحصیلی باید دفترچه پست کنید

 44. Avatar photo
  سمیه
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  چه زمانی ثبت نام ارشد فراگیر پیام نورشروع می شود؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

   با سلام وقتتون بخیر اطلاعیه ی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در بازه ی اذر ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد

 45. Avatar photo
  roz
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

  با سلام خسته نباشید مدرک کارشناسی مهندسی شیمی دارم میتونم کنکور کارشناسی ارشد تربیت معلم یا آموزش فیزیک یا آموزش شیمی شرکت کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید ممانعتی ندارد

 46. Avatar photo
  roz
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  با سلام خسته نباشید …مدرک کارشناسی مهندسی شیمی دارم،میتونم کنکور کارشناسی ارشد تربیت معلم یا آموزش فیزیک یا آموزش شیمی شرکت کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقتتون بخیر با ازمون بله میتونین

   • Avatar photo
    F
    ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

    با سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی فیزیک دارم و قصد تغییر رشته در مقطع ارشد دارم . برای ارشد بین دو رشته mba و مدیریت بازرگانی مردد هستم و نمیدونم کدوم یک از این دو رشته در ایران کاربردی تر هست هم از نظر اشتغال و هم از لحاظ اعتبار مدرک تحصیلی چون چند جا مشاهده کردم که رشته mba معادل ارشد هست ممنون میشم رهنمایی بفرمایید.

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵

     سلام برای کارشناسی ارشد هر دو این رشته ها خوب هستن ولی بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک . تجارت بین المللی خوب هستش

 47. Avatar photo
  علیرضا ۷۷۷
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام ببخشید من ارشد دانشگاه ازاد علوم تحقیقات قبول شدم ولی از شهرستان هستم مشکلی برام پیش اومده نمیتونم ثبت نام کنم . میشه تهرم بهمن ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

   با سلام
   باید با واحد اموزش دانشگاه صحبت کنید

  • Avatar photo
   کبریتی
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر ببخشید من لیسانس زیست سلولی دارم امکان هست ارشد علوم تربیتی بخونم

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

    سلام جهت دریافت مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با ما تماس بگیرید.

 48. Avatar photo
  مریم
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

  باسلام بنده کارشناسی فیزیک سال۹۱دارم الان می‌خوام ارشدتربیتی بخونم وکنکوربدم حالایه سوال دارم اینکه اگرارشدتربیتی بخونم دکتری چه گرایشی بایدبخونم که بتونم مطب بزنم ؟
  توروخداپاسخ دهید ممنون میشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر برای مطب زدن و یا مرکز مشاوره باید روانشناسی گرایش بالینی ویا خانواده در دومقطع متوالی بخونید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 49. Avatar photo
  سهیل
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  باسلام
  من امسال به صورت امتحانی کنکور ارشد دادم و انتخاب رشته هم انجام دادم و رشته محیط زیست مهندسی شیمی رو قبول شدم ولی نیتم فقط شرکت در آزمون و امادگی برای سال بعد بود حالا سوالی که برام پیش امده اینه که ایا سال بعد از کنکور محروم میشم…؟؟
  ممنون از سایت خوبتون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر اگر دانشگاه روزانه قبول شده باشین بله محرومیت دارین .

 50. Avatar photo
  ساغر
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام
  لیسانس تاریخ دارم، میتونم ارشد مشاوره شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام
   بله میتونید شرکت کنید

 51. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۰

  سلام بارتبه 116مهندسیhseوسهمیه آزادشانس قبولی روزانه یاشبانه رادارم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

   سلام وقت بخیر.
   لطفا با همکاران ما تماس بگیرید تا کارنامه شما بصورت دقیق بررسی شود.

  • Avatar photo
   ارامش
   ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام. آیا پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد مدیریت مصاحبه هم داره؟ شرایط مصاحبه چجوریه؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

    سلام وقت بخیر ازمون کازشناسی ارشد مصاحبه ندارد

 52. Avatar photo
  روشن
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام رتبه ۱۵۳با سهمیه آزاد و ۱۶۷بدون سهمیه ارشد باغبانی احتمال. قبولی چ دانشگاه روزانه دارم گرایش گیاهان دارویی و روزانه ارومیه گرایش گیاهان دارویی شانس قبولی دارم ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقتتون بخیر.
   حتما با همکاران ما تماس بگیرید تا شرایطتون را به صورت کامل و دقیق بررسی کنند.

   • Avatar photo
    زینب
    ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۸

    سلام وقت بخیر
    من کارشناسی رو روانشناسی عمومی خوندم.. و حالا ارشد رو بالینی قبول شدم اما دانشگاه آزاد، به نظر شما ارزش داره که ثبتنام کنم؟ ارشد بالینی میشه مطب زد؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۲

     سلام اگه هردو مقطع روانشناسی باشه میتونی مجوز کلینیک رو بگیری

 53. Avatar photo
  masoumeh
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی علوم قرآن و حدیث هستم، باتوجه به مصوبه جدید سازمان سنجش، ممنوعیت پذیرش دانشجو از رشته های غیر مرتبط، میخواستم بپرسم اگر این مصوبه اجرا شود، من که دانشجوی علوم قرآن و حدیث هستم میتونم آزمون ارشد فقه و حقوق شرکت کنم یا نه؟
  باتوجه به اینکه هردو زیرشاخه الهیات هستند.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقتتون بخیر نه منعی ندارد

   • Avatar photo
    Ftm
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

    سلام،وقت بخیر…. با رتبه ۴۰۱ ،ارشد فقه و حقوق دانشگاه حکیم سبزواری قبولم ب نظرتون؟

    • Avatar photo
     bahraii
     ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

     سلام وقتتون بخیر .برای برسی بیشتر شزایط شما باید با مرکز تماس بگیرید

 54. Avatar photo
  حمید
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۰

  رشته ام مهندسی شیمی هست

 55. Avatar photo
  حمید
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۸

  سلام.
  رتبه من ۸۶۰ هست، آیا احتمال قبولی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر(شبانه یا روزانه )هست؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقتتون بخیر.
   چه رشته ای مد نظر هست؟
   لطفا تماس بگیرید تا کارنامتون به شکل کامل و دقیق بررسی بشه!

 56. Avatar photo
  گیتی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام خسته نباشید بارتبه ۴۲ باسهمیه و۳۳۲ بدون سهمیه تراز ۴۹۰۵رشته حسابداری دانشگاه بین اللمل قزوین شانس قبولی دارم باتشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام لطفا مقطع تحصیلیتون رو ذکر کنید

   • Avatar photo
    گیتی
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

    کنکور ارشد

  • Avatar photo
   گیتی
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

   کنکور ارشد

   • Avatar photo
    آنا
    ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

    سلام
    لیسانس مدیریت دارم،برا ارشد میخوام علوم تربیتی دانشگاه دولتی بخونم شنیدم کسانی ک در مقطع ارشد تغییر رشته میدن باید درس جبرانی پاس کنن واینکه هزینه درس جبرانی با خود دانشجو درسته؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

     سلام برای دریافت مشاوره رایگان کارشناسی ارشد با مشاورین ما تماس بگیرید.

 57. Avatar photo
  م
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۳

  سلام من در کنکور ارشد صنایع غذایی با رتبه در سهمیه۳۰(سهمیه پنج درصد ظرفیت ایثارگر)و رتبه بدون سهمیه۲۹۱ و رتبه اخرین فرد مجاز در سهمیه برای دوره روزانه و نوبت دوم ک۲۴۱ هستش.امکان روزانه قبولی ارشد صنایع غذایی تو چه شهرایی رو دارم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقتتون بخیر.
   با توجه به شرایط گفته شده شما شانس قبولی خوبی خواهید داشت و در نزدیکترین استان اطاف محل سکونتتون، از شانس بسیار بالایی برخوردار خواهید بود.

 58. Avatar photo
  امیر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام ،وقتتون بخیر
  من با رتبه ی ۲۵۰ بدون سهمیه ارشد فقه و حقوق ،میتونم روزانه بابلسر قبول بشم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام
   کارنامه شما باید به طور دقیق بررسی شود.برای بررسی دقیقتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 59. Avatar photo
  امیر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام ،وقتتون بخیر
  با رتبه ی ۲۵۰ بدون سهمیه رشته فقه و حقوق
  میتونم روزانه بابلسر قبول بشم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام لطفا اطلاعات دقیق تر از کارنامتون رو منتشر کنید

 60. Avatar photo
  محبوبه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۲

  سلام خسته نباشید.من با رتبه در سهمیه۱۳۲ و بدون سهمیه۱۳۳۹ حقوق خصوصی روزانه میارم و لطفا بگید اگه میشه کجا می تونم.ممنون از شما

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام دوست عزیز.
   لطفا تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور دقیق کارنامه شما را بررسی کنند.

 61. Avatar photo
  فاطمه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  سلام،وقتتون بخیر،با رتبه ۳۲ حقوق بین الملل و ۲۸ حقوق بشر در سهمیه ۵٪ کجا شانس قبولی دارم؟(رتبه بدون سهمیه ۲۶۰ بین الملل و ۲۲۰ حقوق بشر)

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقتتون بخیر. باید کارنامه شما دقیق بررسی بشه با ما تماس بگیرید

 62. Avatar photo
  الی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سلام…با رتبه ۸۴۰رشته باغبانی،دانشگاه ایلام چه گرایشی میتونم قبول بشم؟!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقتتون بخیر تماس بگیرید با مجموعه باید کترنامتون چک بشود

 63. Avatar photo
  ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام من رتبم امسال باسهمیه شده ۳۸۶در ارشد ایا میشه روزانه رشته فلسفه وکلام دانشگاه بیرجندقبول بشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت به خیر باید دیگر اطلاعات کارنامه شما بررسی شود.

 64. Avatar photo
  ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام من ارشد۱۴۰۰رتبه باسهمیه ۳۸۶شده ایا میتونم رشته فلسفه وکلام دانشگاه دولتی بیرجندقبول بشم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام باید کارنامتون رو مشاهده کنیم.لطفا باما تماس بگیرید

 65. Avatar photo
  ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام من ارشد۱۴۰۰ رتبه باسهمیه شده ۳۸۶ ایا میشه رشته فلسفه وکلام دانشگاه بیرجند قبول بشم

 66. Avatar photo
  زیبا
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام با رتبه ۳۵۹میتونم رشته مدیریت آموزشی دانشگاه لرستان قبول بشم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام شانس متوسطی دارید ولی برای گرفتن مشاوره کامل انتخاب رشته میتونید تماس بگیرید که کارنامه تون رو ببینیم

 67. Avatar photo
  n m
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام. وقتتون بخیر
  با رتبه ۲۲ با سهمیه و ۲۵ بدون سهمیه کنکور ارشد رشته شیلات میشه دانشگاه تهران(پردیس کشاورزی محل تحصیل کرج) قبول شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام اره میتونی برای ارشد رشته شیلات شانس بالای90 درصد میتونی داشته باشی

 68. Avatar photo
  هلی
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام روز بخیر ارشد شیمی علوم پایه کدضریب ۱ و ۲ رتبه ۳۸۹۵ و کدضریب۳ رتبه ۳۶۷۰ و کدضریب۴ رتبه ۳۷۵۰ و کدضریب۵ رتبه ۴۲۵۳ و کدضریب۶ رتبه ۳۹۰۵ و کدضریب۷ رتبه ۴۱۹۵ دانشگاه شیراز امکان قبولی داره؟ ارشد بیوشیمی وزارت بهداشت هم رتبه ۳۴۰۰ امکان قبولی دانشگاه شیراز هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت به خیر شرایط دیگر کارنامه ی شما باید بررسی شود.اما با توجه به رتبه های شما احتمال قبولی کم است.

 69. Avatar photo
  m
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۸

  سلام روزتون بخیر خسته نباشید
  با رتبه ۳۳ ارشد فوتونیک‌امکان قبولی در روزانه علم و صنعت یا شهید بهشتی وجود داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبولی در رشته فوتونیک شانس قبولی بالایی دارید ولی باز بستگی به انتخاب رشته افراد دیگر و ظرفیت دانشگاه بستگی دارد موفق باشید

 70. Avatar photo
  S.h
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

  سلام وقت بخیر ببخشید ی سوالی داشتم میخواستم بپرسم من امشال در کنکر ارشد رشته مشاوره رتبه 800 رو اوردم میخواستم بدونم با این رتبه چه دانشگاه های ازادی در تهران احتمال قبولیش هستش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام وقت به خیر بقیه اطلاعات کارنامه شما باید بررسی شود.

 71. Avatar photo
  احمد
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  با سلام و وقت بخیر
  من فارغ التحصیل سال 96 کارشناسی ریاضیات هستم
  الان هم در مدرسه غیر دولتی مشغول به تدریس هستم و میخوام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگار ابتدایی شرکت کنم، برای شرکت در این آزمون باید مدرکت علوم تربیتی یا روانشناسی یا …باشه و با رشته ریاضی نمیتوان شرکت کرد
  من الان برای ادامه تحصیل میخوام در یکی از دانشگاه‌های پیام نور یا ازاد ثبت نام کنم برای رشته ی علوم تربیتی یا روانشناسی
  خواستم بدونم میتونم بدون ازمون در این رشته‌ها ثبت نام کنم؟
  چون فکر کنم الان برای ثبت نام باید منتظر تکمیل ظرفیت شد
  راه دیگه‌ای برای ثبت نام بدون ازمون در دانشگاه پیام نور هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام وقت به خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید دفترچه راهمای ثبت نام مطالعه و رشته های مورد نیاز در آن دوره را چک بفرمایید.برای مقطع ارشد پیام نور آزمونی تحت عنوان ارشد فراگیر پیام نور برگزار میشود که اطلاعیه های آن در پاییز منتشر می شود.اگر همانند سال گذشته دفترچه ای تحت عنوان پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ارشد ناپیوسته منتشر شود میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 72. Avatar photo
  ارغوان
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام من در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی در حال تحصیل هستم ولی مدرک کارشناسیم مرتبط با روان شناسی نبود برای اخذ مجوز جهت مشاوره و روان شناسی باید مدرک کارشناسیم مرتبط باشد ایا می توانم حین تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در مقطع کارشناسی روان شناسی شرکت کنم تا بتوانم مجوز داشتن دفتر مشاوره و روان شناسی بگیرم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر یکی از شروط اخذ مجوز داشتن مدرک مشاوره یا روانشناسی در دو مقطع متوالی است.اگر قصد تحصیل همزمان در دومقطع را دارید هر دو دانشگاه باید پیام نور باشد در غیر این صورت پس از اتمام مقطع ارشد میتوانید برای مقطع کارشناسی اقدام نمایید.

 73. Avatar photo
  مریم
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام خسته نباشید من دانشجوی شیمی هستم و برای ارشد به گرایش آلی علاقه دارم توی کنکور ارشد بخش کاربردی که شامل خوردگی فلزات و تصفیه آب میشه ضریبشون صفره؟یعنی زدن و نزدنش توی کنکور تاثیری نداره ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   دروس با ضریب صفر تاثیری در رتبه ی زیرگروه که ملاک انتخاب دانشگاه هستش ندارد.

 74. Avatar photo
  دانشجو
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من درفراخوان کنکورارشداستعدادهای درخشان (بدون آزمون) یکی ازدانشگاه های دولتی شرکت کردم و اسمم هم جز پذیرفته شدگان اولیه درسایت دانشگاه اعلام شده و فقط سازمان سنجش باید تایید کند.
  می خواستم بدانم باتوجه به اینکه من مقطع کارشناسی رو در یکی از دانشگاه های دولتی و روزانه و کارشناسی پیوسته بدون آزمون(براساس سوابق تحصیلی) درسال 96 پذیرفته شده بودم آیا ممکنه که سازمان سنجش این قبولی در کارشناسی ارشد رو تایید نکنه به دلیل اینکه مقطع کارشناسی رو براساس سوابق تحصیلی قبول شده بودم یا ارتباطی به این موضوع ندارد؟!

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام نه اصلا ارتباطی به این موضوع نداره که کارشناسی تون رو چجوری گرفتید

 75. Avatar photo
  مهلا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. من میخوام برای ارشد تغییر رشته بدم به روانشناسی میخواستم بدونم میتونم گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام بله میتونید برای کارشناسی ارشد تغییر بدید

 76. Avatar photo
  نیلوفر رشیدی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من دانشجو ترم چهارم در یک دانشگاه سراسری و روزانه هستم میخاستم ک دوباره کنکور بدم اگر انصراف بدم میتونم دوباره دانشگاه روزانه درس بخونم

 77. Avatar photo
  رضا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  با سلام
  من ترم۶ کارشناسی حقوق هستم و می خوام در ازمون ارشد رشته حقوق شاخه جزا و جرم شناسی ۱۴۰۱ شرکت کنم ، من برای خودم برنامه ریزی کردم و این برنامه ریزی به گونه ایی هست که مثلا من در بازه زمانی ۱ تیر ماه تا ۲۱ تیر ماه یک بخش از کتاب رو بتونم بخونم وچند بار مرور کنم ولی این برنامه به گونه ایی هست که این مطلب خوانده شده در تیر ماه رو تا فروردین ماه ۱۴۰۱که کل درس ها به صورت کامل تمام می شود خوانده نمی شود و الان من استرس این رو گرفتم که ،این مطلب رو تافروردین ماه ۱۴۰۱ فراموش کنم و در این صورت من باید دوباره این مطلب رو بخونم که در فروردین ماه زمان یادگیری نیست بلکه زمان مروه مطالب خوانده شده هست.لطفا برا حل این مشکل به بنده کمک کنید

 78. Avatar photo
  علی
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام با مدرک معادل کارشناسی (سطح ۲ حوزه) آیا امکان ثبت نام ارشد رشته های شناور مثل مهندسی نفت که رشته شناور است میشه ثبت نام کرد یا نه

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام در صورتی که با ازمون بخوایین اقدام کنید بله میتونین

 79. Avatar photo
  محمد
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام دانشجوی نه ترمه میتونه کنکور ۱۴۰۰شرکت کنه؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام شما می تونید در‌کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایید.

 80. Avatar photo
  فاطمه
  ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  باسلام؛من برای ارشد فراگیر پیام نور امسال شرکت کردم ازمونشم ۱۷ بهمن ماه هست و میخوام ازمون سراسری هم ثبت نام کنم با یک رشته دیگه میتونم همزمان دوتا رشته رو در دانشگاه پیام نور بخونم یا خیر

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام شما نمی تونید در دو دانشگاه ثبت نام انجام بدید.

 81. Avatar photo
  خدیجه رئوفیان
  ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام خسته نباشید.لطفا منابع ارشد حقوق ثبت اسناد واملاک معرفی کنید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶

   سلام برای دریافت منابع کارشناسی ارشد در گوگل کلمه منابع کارشناسی ارشد ایران تحصیل رو سرچ کنید و در سایت ایران تحصیل منابع رو دریافت کنید .

 82. Avatar photo
  تاتا
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام وقتتون بخیر ، دنبال منابع ارشد اسیب شناسی ورزشی هستم ، مشاوره ی شما منابع دقیق رو شامل میشه ؟؟

 83. Avatar photo
  ارزو ابراهیم نیا
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام رشته کارشناسی و ارشد من برنامه ریزی اموزشی فارغ التحصیل شدم مجددا ارشد فراگیر پیام نور حقوق بین الملل میخوام بخونم ایا بعد از فارغ التحصیلی میتونم ازمون سر دفتری شرکت کنم راهنماییم کنید ممنون

 84. Avatar photo
  فاطمه شکری
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام.فارغ التحصیل کارشناسی رشته روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور سال ۹۲ هستم.برای ثبت نام کنکورارشد احتیاج به مشاوره دارم.جواب تماسهام داده نمیشه امیدوارم اینجا جواب بگیرم.
  اینکه اصلابرای ثبت نام باید چیکار کنم وآیامی تونم رشته خودم روادامه بدم یانه چه منابعی بخونم اینکه زمانی که دارم باتوجه به شرایطم برام کافی هست یانه …

 85. Avatar photo
  زهرا
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۲

  سلام میخوام کنکور کارشناسی ارشد 1400شرکت کنم، واینکه میخوام آسیب شناسی وحرکات اصلاحی قبول بشم چه منابعی بخونم برای کنکور؟؟؟

 86. Avatar photo
  فاطیما
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام.
  رتبه شش ارشد محیط زیست.
  بنظرتون گرایش برنامه ریزی محیط زیست بهتره یا مدیریت محیط زیست؟
  در ارشد امکان تغییر گرایش وجود دارد؟
  و این نکته که دکتری فقط گرایش برنامه ریزی محیط زیست داره.

 87. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام . وقتتون بخیر
  من سال اخر رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم . برای کنکو ارشد ایا می توان رشته های روانشناسی و مشاوره شرکت کرد /؟ و به غیر از زیر شاخه علوم تربیتی ، چه گرایش هایی می توانم شرکت کنم ؟ و منابع آنها چیست /؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام شما با کنکور ارشد هررشته ای که بخوایین میتونین ثبت نام کنید

 88. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام متاسفانه نمیتونم با شماره شما تماس بگیرم.برای تماس با شما باید چیکار کنم؟؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۸

   سلام راه ارتباطیمون فقط از طریق شماره تماس هایی که گذاشتیم هست با تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید.

 89. Avatar photo
  علیرضا کمالی
  ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام
  من ورودی ارشد 97 روزانه بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم ببینم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?
  ممنون

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳

   سلام و وقت بخیر
   شما مهر 99 کارشناسی ارشد قبول بشین مشکلی براتون پیش نمیاد

تماس با مشاور