تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در سال های اخیر برای استخدام در برخی از ارگان ها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار گشته است. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد به راحتی صورت نخواهد پذیرفت. به همین دلیل ما امکان مشاوره رایگان کارشناسی ارشد را برای شما داوطلبان عزیز فراهم نموده ایم. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در رابطه با استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد ، شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد ، مشاوره رایگان تحصیلی ارشد سخن بگوییم.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد و شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد برای آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت می نمایند ، در هر دانشگاهی در رشته های مختلف با ظرفیت های متفاوتی برای پذیرش روبه رو خواهند بود. برخی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد به دلیل جدید بودن و تعداد کم فارغ التحصیلان آنان در مقطع کارشناسی ، تنها در یک یا دو دانشگاه در سراسر کشور امکان پذیرش را برای داوطلبان فراهم می نماید.

داوطلبان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد راه های متفاوتی خواهند داشت . از جمله این راه ها می توان به استعداد درخشان ارشد  اشاره نمود. آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب معدل لازم شوند ، بدون نیاز به شرکت در کنکور کارشناسی ارشد خواهند توانست به راحتی پذیرفته شوند. اما این امر زمانی محقق خواهد شد که بتوانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

یکی از مشکلاتی که برخی از داوطلبانی که در سال اول کنکور خود پذیرفته می شوند دارند این است که معمولا این دسته از داوطلبان برای امتحانات پایان ترم دانشگاهی دچار خستگی می شوند و به همین دلیل این موضوع موجب می شود تا در آینده واجد شرایط دانشجویان استعداد درخشان گردند. یکی از خدمات ما در  مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد  ، کمک به همین داوطلبان خواهد بود.

 

با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد می توانید از شرایط پذیرش بدون آزمون و سوالات مصاحبه دانشگاه های تراز اول کشور آگاه شوید. همچنین از رتبه لازم برای قبولی در رشته مورد نظر اطلاع دقیق یابید.

 

 

 

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

 

شماره مشاوره تحصیلی

شماره مشاوره تحصیلی

 

سازمان سنجش و آموزش کشور ، یکی از دقیق ترین ارگان های دولتی می باشد که به ارائه خدمات مختلفی می پردازد. برخی از داوطلبان ممکن است به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد دچار مشکلاتی شوند که همین مسئله موجب شود تا نتوانند در زمان مقرر کارت خود را دریافت نمایند. اطلاع از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش کمک می کند تا به حل مشکلات مطرح شده بپردازند.

یکی از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد انجام انتخاب رشته برای داوطلبان در کلیه رشته های می باشد. همچنین علاوه بر این خدمات به آن دسته از داوطلبانی که خود به تنهایی اقدام به انتخاب رشته نموده اند ، کمک می شود تا بتوانند از مشاوره کارشناسی ارشد تلفنی استفاده نمایند و چنانچه نیازی به اصلاح و یا تغییر رشته های انتخابی وجود داشته باشد، به تغییرات مورد نظر اقدام نمایند.

برای دریافت شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش ، کافی است با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید به کلیه اطلاعات دست یابید. علاوه بر آن خواهید توانست با استفاده از مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد نیز اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

 

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که ممکن است تمایلی به استفاده از مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد نداشته باشند، به این موضوع علاقه مند باشند که بتوانند از مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد بهره مند گردند. پذیرش در مقطع دکتری تا حدود زیادی وابسته به رزومه های داوطلبان می باشند که این رزومه ها در دوران تحصیل باید گردآوری شوند. جهت دریافت راهنمایی در این زمینه می توانید از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد بهره مند گردید.

 

 

 

برای استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

تنظیم زمان با توجه به میزان زیاد تحقیقات در مقطع کارشناسی ارشد ، داوطلبان را دچار مشکلات فراوانی می نماید. به همین دلیل برای بسیاری از داوطلبان این مقطع بسیار کسل کننده می باشد. مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد 98 به شما کمک می نماید تا بتوانید با تنظیم وقت خود هم در امتحانات خود پذیرفته شوید و هم از فنونی که برای دریافت نمره کامل پایان نامه لازم است اطلاع یابید.

 

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

 

برای برخی از داوطلبان که امکان پذیرش در رشته خود وجود ندارد و یا اینکه مایل به تغییر رشته در مقطع ارشد می باشند ، مایلند در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور شرکت نمایند تا موفق به کسب رتبه لازم شوند. اما با توجه به اینکه دانشگاه فراگیر پیام نور یک ترم تحصیلی را به عنوان زمان برای آزمون ورودی هر یک از رشته ها در نظر دارد ، بنابراین به کمک مشاوره رایگان تحصیلی ارشد می توانید از فنون لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها اطلاع یابید.

یکی از سوالاتی که داوطلبان از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد دارند، به موضوع گرایش های ارشد مامایی مربوط می گردد. تفاوت های زیادی بین رشته های مختلف در نحوه پذیرش و گرایش های آنها وجود دارد که داوطلبان قبل از انتخاب لازم است با استفاده از شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش به خدمات مشاوره ای دست یابند.

برای استفاده از خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد کافی است با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهیم بود.

 

 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری چه زمانی است؟

با توجه به ادغامی که در سال های اخیر در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری صورت پذیرفته است، ثبت نام این دو دانشگاه در آذر ماه می باشد. ثبت نام ، برگزاری آزمون و اعلام نتایج دانشگاه های آزاد و سراسری در یک روز می باشد.

 

برای آمادگی و پذیرش مقطع ارشد دانشگاه های سراسری بهتر است از منابع کمک آموزشی استفاده نماییم یا منابع و کتب اصلی ؟

قطعا هیچ منبع کمک آموزشی نخواهد توانست جای منابع اصلی را پر کند. به همین دلیل توصیه می نماییم ابتدا منابع اصلی را مطالعه نمایید و پس از آن بتوانید تسلط خود را در مباحث و کتاب ها بالا ببرید.

 

در چه زمانی می توانم از مشاوره رایگان کارشناسی ارشد استفاده نمایم؟

آیا می توان در صورت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه شد؟

آیا امکان ادامه تحصیل همزمان در دو رشته مقطع ارشد وجود دارد؟

برای پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سطح یک کشور چه معدلی لازم است؟

آیا می توان با رشته مهندسی معدن در ارشد هوافضا شرکت نمود؟

رتبه لازم برای ارشد رشته های پیراپزشکی چه رتبه ای است؟

اعتبار مدرک کدام یک از دانشگاه های کشور در مقطع ارشد بالاتر است؟

برای پذیرش در رشته های مختلف ارشد دانشگاه های تهران چه رتبه ای باید کسب نماییم؟

من نفر اول ورودی رشته خودمان در دانشگاه آزاد هستم آیا می توانم با استفاده از استعداد درخشان در دانشگاه های دولتی ارشد پذیرفته شوم؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین یافتن پاسخ سوالات خود با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

 

مطالب مرتبط :

مشاوره کارشناسی ارشد وزرات بهداشت

بهترین مشاوره تحصیلی حضوری تهران

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

شماره تلفن مشاورین سازمان سنجش

مشاوره تحصیلی آنلاین کارشناسی ارشد

مشاوره رایگان تحصیلی ارشد

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد | مشاوره کارشناسی ارشد ماهان | مشاوره کارشناسی ارشد پارسه |مشاوره کارشناسی ارشد مدرسان شریف |

نظرات

 1. دانشجو
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر
  من درفراخوان کنکورارشداستعدادهای درخشان (بدون آزمون) یکی ازدانشگاه های دولتی شرکت کردم و اسمم هم جز پذیرفته شدگان اولیه درسایت دانشگاه اعلام شده و فقط سازمان سنجش باید تایید کند.
  می خواستم بدانم باتوجه به اینکه من مقطع کارشناسی رو در یکی از دانشگاه های دولتی و روزانه و کارشناسی پیوسته بدون آزمون(براساس سوابق تحصیلی) درسال 96 پذیرفته شده بودم آیا ممکنه که سازمان سنجش این قبولی در کارشناسی ارشد رو تایید نکنه به دلیل اینکه مقطع کارشناسی رو براساس سوابق تحصیلی قبول شده بودم یا ارتباطی به این موضوع ندارد؟!

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام نه اصلا ارتباطی به این موضوع نداره که کارشناسی تون رو چجوری گرفتید

 2. مهلا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۱

  سلام وقتتون بخیر. من میخوام برای ارشد تغییر رشته بدم به روانشناسی میخواستم بدونم میتونم گرایش روانشناسی بالینی کودک و نوجوان رو انتخاب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام بله میتونید برای کارشناسی ارشد تغییر بدید

 3. نیلوفر رشیدی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من دانشجو ترم چهارم در یک دانشگاه سراسری و روزانه هستم میخاستم ک دوباره کنکور بدم اگر انصراف بدم میتونم دوباره دانشگاه روزانه درس بخونم

 4. رضا
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  با سلام
  من ترم۶ کارشناسی حقوق هستم و می خوام در ازمون ارشد رشته حقوق شاخه جزا و جرم شناسی ۱۴۰۱ شرکت کنم ، من برای خودم برنامه ریزی کردم و این برنامه ریزی به گونه ایی هست که مثلا من در بازه زمانی ۱ تیر ماه تا ۲۱ تیر ماه یک بخش از کتاب رو بتونم بخونم وچند بار مرور کنم ولی این برنامه به گونه ایی هست که این مطلب خوانده شده در تیر ماه رو تا فروردین ماه ۱۴۰۱که کل درس ها به صورت کامل تمام می شود خوانده نمی شود و الان من استرس این رو گرفتم که ،این مطلب رو تافروردین ماه ۱۴۰۱ فراموش کنم و در این صورت من باید دوباره این مطلب رو بخونم که در فروردین ماه زمان یادگیری نیست بلکه زمان مروه مطالب خوانده شده هست.لطفا برا حل این مشکل به بنده کمک کنید

 5. علی
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام با مدرک معادل کارشناسی (سطح ۲ حوزه) آیا امکان ثبت نام ارشد رشته های شناور مثل مهندسی نفت که رشته شناور است میشه ثبت نام کرد یا نه

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام در صورتی که با ازمون بخوایین اقدام کنید بله میتونین

 6. محمد
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۹

  سلام دانشجوی نه ترمه میتونه کنکور ۱۴۰۰شرکت کنه؟

  • مشاور ارشد
   ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام شما می تونید در‌کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایید.

 7. فاطمه
  ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  باسلام؛من برای ارشد فراگیر پیام نور امسال شرکت کردم ازمونشم ۱۷ بهمن ماه هست و میخوام ازمون سراسری هم ثبت نام کنم با یک رشته دیگه میتونم همزمان دوتا رشته رو در دانشگاه پیام نور بخونم یا خیر

  • مشاور ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۶

   سلام شما نمی تونید در دو دانشگاه ثبت نام انجام بدید.

 8. خدیجه رئوفیان
  ۱۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام خسته نباشید.لطفا منابع ارشد حقوق ثبت اسناد واملاک معرفی کنید

  • مشاور ارشد
   ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۶

   سلام برای دریافت منابع کارشناسی ارشد در گوگل کلمه منابع کارشناسی ارشد ایران تحصیل رو سرچ کنید و در سایت ایران تحصیل منابع رو دریافت کنید .

 9. تاتا
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۲

  سلام وقتتون بخیر ، دنبال منابع ارشد اسیب شناسی ورزشی هستم ، مشاوره ی شما منابع دقیق رو شامل میشه ؟؟

 10. ارزو ابراهیم نیا
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام رشته کارشناسی و ارشد من برنامه ریزی اموزشی فارغ التحصیل شدم مجددا ارشد فراگیر پیام نور حقوق بین الملل میخوام بخونم ایا بعد از فارغ التحصیلی میتونم ازمون سر دفتری شرکت کنم راهنماییم کنید ممنون

 11. فاطمه شکری
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام.فارغ التحصیل کارشناسی رشته روانشناسی عمومی دانشگاه پیام نور سال ۹۲ هستم.برای ثبت نام کنکورارشد احتیاج به مشاوره دارم.جواب تماسهام داده نمیشه امیدوارم اینجا جواب بگیرم.
  اینکه اصلابرای ثبت نام باید چیکار کنم وآیامی تونم رشته خودم روادامه بدم یانه چه منابعی بخونم اینکه زمانی که دارم باتوجه به شرایطم برام کافی هست یانه …

 12. زهرا
  ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۲

  سلام میخوام کنکور کارشناسی ارشد 1400شرکت کنم، واینکه میخوام آسیب شناسی وحرکات اصلاحی قبول بشم چه منابعی بخونم برای کنکور؟؟؟

 13. فاطیما
  ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام.
  رتبه شش ارشد محیط زیست.
  بنظرتون گرایش برنامه ریزی محیط زیست بهتره یا مدیریت محیط زیست؟
  در ارشد امکان تغییر گرایش وجود دارد؟
  و این نکته که دکتری فقط گرایش برنامه ریزی محیط زیست داره.

 14. فاطمه
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام . وقتتون بخیر
  من سال اخر رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم . برای کنکو ارشد ایا می توان رشته های روانشناسی و مشاوره شرکت کرد /؟ و به غیر از زیر شاخه علوم تربیتی ، چه گرایش هایی می توانم شرکت کنم ؟ و منابع آنها چیست /؟

  • dr-naqizade
   ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام شما با کنکور ارشد هررشته ای که بخوایین میتونین ثبت نام کنید

 15. فاطمه
  ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام متاسفانه نمیتونم با شماره شما تماس بگیرم.برای تماس با شما باید چیکار کنم؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۸

   سلام راه ارتباطیمون فقط از طریق شماره تماس هایی که گذاشتیم هست با تلفن ثابت بدون پیش شماره تماس بگیرید.

 16. علیرضا کمالی
  ۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۲

  سلام
  من ورودی ارشد 97 روزانه بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم ببینم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?
  ممنون

  • dr-naqizade
   ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۳

   سلام و وقت بخیر
   شما مهر 99 کارشناسی ارشد قبول بشین مشکلی براتون پیش نمیاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور