ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
کارت ورود به جلسه کنکور ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد یکی از مدارک ضروری برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد است. این کارت شامل اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، شماره داوطلبی، محل و زمان برگزاری آزمون است. داوطلبان باید این کارت را در روز آزمون به همراه داشته باشند و در صورت عدم همراه داشتن آن، از شرکت در آزمون محروم خواهند شد.

دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور امکان‌پذیر است و معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می‌شود. همچنین، داوطلبان باید به دقت اطلاعات درج‌شده‌در کارت را بررسی کرده و در صورت وجود هرگونه اشتباه، به سازمان مربوطه اطلاع دهند تا تصحیح گردد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1403

با توجه به ادغام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، برای تمامی متقاضیان دانشگاه‌های سراسری اعم از دوره‌های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد، یک کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد منتشر خواهد شد.

داوطلبانی که شرایط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را دارند، باید پس از ثبت نام، منتظر اطلاعیه سازمان سنجش بمانند تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد اعلام شود. در سال گذشته، این کارت در چند روز قبل از برگزاری آزمون و در تاریخ 30 بهمن منتشر شد و پیش بینی می‌شود که در سال جاری نیز در همین بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه ارشد صورت بگیرد.

به محض اعلام زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 1404، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

داوطلبان باید طبق بازه زمانی تعیین شده به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و با توجه به اطلاعات ثبت نامی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اقدام کنند. بدین منظور کافی است پس از ورود به سایت مذکور بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال جاری” کلیک کرده و از منوی سمت راست گزینه “ورود به سیستم” را انتخاب کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد

با مشخص شدن زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد در سال 1404، داوطلبان ملزم به مراجعه به وب‌سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org هستند تا کارت ورود به جلسه کنکور ارشد خود را چاپ نمایند.

همانطور که بیان شد جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد سراسری و آزاد، داوطلبان ابتدا باید sanjesh.org کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد مراجعه نمایید و سپس، مراحلی را با دقت و به درستی انجام دهند. برای آشنایی با تمامی این مراحل در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

برای استعلام ثبت نام کارشناسی ارشد کلیک کنید.

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 1403

متقاضیان ثبت‌نام‌کننده در کنکور ارشد آزاد و سراسری باید در اسرع وقت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد را دریافت نمایند، زیرا برای همه متقاضیان یک کارت صادر می‌شود. در ادامه، راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ارائه‌ شده‌ است. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد به شرح زیر است:

ابتدا وارد صفحه اول sanjesh.org کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد شده و روی گزینه دریافت «کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1403» در پایین صفحه کلیک کنید.

راهنمای دریافت کارت ارشد

در صفحه جدید برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد، روی لینک کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1403 کلیک کنید.

راهنمای تصویری کارت آزمون ارشد

در اینجا اطلاعیه‌‌ های مهم آزمون کارشناسی ارشد قرار می‌گیرد. برای ادامه روند دریافت کارت، از بالای صفحه روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید.

راهننمای تصویری دریافت کارت آزمون ارسد

برای ورود به سامانه و دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد، داوطلبان دو راه دارند. این دو مسیر با پیکان آبی و قرمز در تصویر مشخص شده‌اند. با ورود به سامانه می‌توانید کارت خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید تا زمان نتایج کنکور ارشد  باید شماره پرونده و کد رهگیری را نزد خود نگه دارید.

راهنمای تصویری کارت آزمون ارشد

اطلاعات مندرج در کارت ورود جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1403

آنچه داوطلبان بر روی کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد مشاهده می‌کنند، شامل اطلاعات فردی، شماره داوطلبی، شماره پرونده، کد و نام رشته امتحانی، معدل مقطع کاردانی و کارشناسی، تاریخ و محل فارغ‌التحصیلی کارشناسی، سهمیه، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد است.

دقت کنید که حوزه امتحانی ذکر‌ شده‌ بر روی کارت ورود به جلسه بر اساس کد و نام شهرستانی که داوطلب در زمان ثبت‌نام وارد کرده، تعیین‌ شده‌ است. بنابراین توصیه می‌شود که در هنگام ثبت‌نام به اطلاعات وارد‌ شده‌ توجه نمایید.

متقاضیان پس از بررسی اطلاعات درج‌شده‌ بر روی کارت ورود به جلسه، در صورت مشاهده هرگونه مغایرت باید نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

برای رفاه حال داوطلبان گرامی، یک نمونه از کارت ورود به جلسه آزمون ارشد بارگذاری شده است. در کارت ورود به جلسه اطلاعات مختلفی گنجانده شده است که نشانگر سوابق تحصیلی داوطلب به صورت مختصر، و اطلاعات فردی و رشته امتحانی است. در صورتی که هر یک از اطلاعات روی کارت با اطلاعات حقیقی شما مغایرت دارد باید سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید.

نمونه کارت

 

اطلاعیه

چنانچه در ارتباط با مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 1403 نیازمند دریافت راهنمایی هستید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان آکادمی ایران تحصیل شما را در هریک از مراحل دریافت کارت یاری کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد بدون شماره پرونده

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد بدون شماره پرونده امکان پذیر نیست و در صورتی که شماره پرورنده خود را فراموش کرده باشید می‌توانید از امکاناتی که سامانه سنجش برای بازیابی در اختیارتان قرار داده است استفاده نمایید. سازمان سنجش امکان بازیابی شماره پرونده یا کد پیگیری ثبت نام کنکور ارشد را برای داوطلبانی که فراموش کرده‌اند، فراهم کرده است. برای استفاده از این خدمت دریافت کد رهگیری از سازمان سنجش، متقاضیان باید به سیستم پاسخگویی در صفحه اصلی مراجعه نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد بدون شماره پرونده

سپس بر روی لینک دریافت شماره پرونده و کد رهگیری کلیک نمایید و با ثبت نام و ورود به سایت، محیط کاربری خود را ایجاد کنید.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد بدون شماره پرونده با بازیابی شماره پرورنده

سپس با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور ثبت نامی، می‌توانید اطلاعات خود را بازیابی کرده و در کنکور کارشناسی ارشد شرکت نمایید.

پس از ورود به سیستم، برای تمایل به دریافت شماره پرونده یا کد داوطلبی، باید به منوی سمت راست صفحه رفته و گزینه “درخواست جدید” را انتخاب کنید. سپس برای تعیین آزمون و سال مربوطه، باید موضوع درخواست خود را انتخاب کرده و ادامه را دنبال کنید. اطلاعات بازیابی شده شامل شماره پرونده، سریال شناسنامه، شماره داوطلبی، سریال ثبت نام و کد رهگیری ثبت نام خواهد بود.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته

 

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1403

همانطور که در اطلاعیه سازمان سنجش ذکر شده است، لازم است در  سایت ثبت نام کنکور ارشد سازمان سنجش برای رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید. باجه‌های در نظر گرفته شده برای هر یک از محل آزمون‌ها به این صورت است که  می‌توانید به صورت حضوری برای انجام رفع و نقص‌های به وجود آمده اقدام نمایید. نحوه و شرایط رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد 1403 به شرح زیر است. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند در صورت بروز مشکلات زیر لازم است موارد مربوطه را رفع نمایید.

 •  چنانچه مغایرتی در رابطه با موارد مربوطه به بندهای نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، معدل مقطع کاردانی، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی، معدل مقطع کارشناسی، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی وجود داشته باشد.
 •  چنانچه سهمیه خود را در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد مشاهده نمی‌کنید و یا اینکه سهمیه مورد نظر را خود را اشتباها وارد نموده باشید. چنانچه سهمیه مورد نظر شما تائید شود، می‌توانید این سهمیه را در آزمون سراسری ارشد 1403 تاثیر دهید. در غیر این صورت سهمیه شما در صورت عدم پذیرفته شدن، برای سال‌های بعد قابل استفاده خواهد بود.
 •  آن دسته از متقاضیانی که به هنگام ثبت نام، اطلاعات وارد شده آنها مبنی بر داشتن سهمیه مورد نظر برای کارشناسی ارشد بوده است اما سهمیه مذکور به تائید ارگان‌ها و سازمان‌های مربوطه نرسیده است، حداکثر تا دو روز پس از برگزاری آزمون لازم است مدارک خود را به ارگان مربوطه ارسال نموده و سهمیه خود را به ثبت برسانند. در غیر این صورت، هیچ گونه تائیدی برای استفاده از سهمیه دریافت نخواهند کرد و همچنین به اعتراض ایشان نسبت به دریافت کارت سهمیه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 •  در صورتی که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد متوجه عدم مهر و همچنین عدم وضوح تصویر و در کل عدم تصویر مورد نظر در سایت سازمان سنجش هستید، لازم است به یکی از باجه‌های رفع نقص قرار داده شده توسط سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام نمایید.
 • یکی از اطلاعاتی که باید به درستی اعلام شود، معدل مقطع کارشناسی است و به دلیل اهمیت این مسئله، سازمان سنجش فرصتی را برای داوطلبان فراهم آورده تا بتوانند ویرایش اطلاعات ثبت نامی ارشد و معدل خود را در زمان دریافت کارت شرکت در آزمون انجام دهند.

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون ارشد

 

باجه‌های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 1403

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور ارشد را دارند، می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org و به صورت اینترنتی برای ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

اما ویرایش و اصلاح مواردی مانند زبان رشته امتحانی داوطلب و معلولیت‌های ذکر شده، تنها با مراجعه به باجه‌های رفع نقص قابل حل می‌باشد و داوطلبان باید در زمان‌های خاصی به صورت حضوری برای اصلاح اطلاعات خود مراجعه نمایند.

هر ساله لینک مربوط به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد  بر روی کارت ورود به جلسه آزمون ارشد، فعال می‌شود. برای سهولت دسترسی در ادامه آدرس باجه‌های رفع نقص اطلاعات کارت ورود به جلسه کنکور ارشد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که با بررسی این آدرس‌ها می‌توانید به نزدیک‌ترین آدرس محل سکونت خود مراجعه نمایید.

جهت دانلود فایل PDF مقاله کارت ورود به جلسه کنکور ارشد کلیک نمایید.

4.5/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد چیست؟

متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org با روش‌های ذکر شده در مقاله کارت خود را دریافت کنند.

آیا می‌توانیم شخصاً اطلاعات روی کارت ورود به جلسه ارشد را اصلاح کنیم؟

خیر، برای تصحیح اطلاعات کارت ورود به جلسه حتما باید به باجه‌های رفع نقص که برای هر استان جداگانه منتشر می‌شود، مراجعه کنید.

برای رشته‌های شناور و اصلی داشتن یک کارت ورود به جلسه ارشد کافیست؟

خیر، برای هریک از آزمون‌ها باید یک کارت جدا تهیه کنید.

نظرات

7 دیدگاه دربارهٔ «دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 1403»

 1. Avatar photo mina گفت:

  نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد چگونه است؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   کنکور ارشد به اتمام رسیده 4 اسفند ماه برگزار شد

 2. Avatar photo غفغاز گفت:

  کارت ورود به جلسه آزمون ارشد صادر شده؟

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام زمان صدور کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد 25 تا 27 اردیبهشت ماه میباشد .

 3. Avatar photo هاشم گفت:

  سلام، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد به چه سامانه ای باید مراجعه کنیم؟

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام . باید به سامانه http://www.sanjesh.org مراجعه کنید از قسمت کارشناسی ارشد کارت ورود به جلسه ارشد را بگیرید

  2. Avatar photo irani گفت:

   سلام، برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد

  کد ضریب ارشد در کارنامه آزمون کارشناسی ارشد درج شده است تا رشته‌ گرایش‌ها را به همراه هر مجموعه امتحانی از هم تفکیک کند. از این رو افراد برای مطالعه منابع امتحانی، تاثیر و ضریب هر درس و نحوه اولویت‌بندی...
 • انتخاب رشته مجازی ارشد

  انتخاب رشته مجازی ارشد 1403 + نرم افزار هوش مصنوعی ایران تحصیل

  انتخاب رشته مجازی ارشد یکی از مراحل مهم و حساس برای دانشجویان کارشناسی ارشد است که می‌تواند تاثیر زیادی بر آینده تحصیلی و حرفه‌ای آن‌ها داشته باشد. در این فرآیند، دانشجویان بر اساس علاقه‌ها، توانایی‌ها و شرایط خود، رشته‌های مختلف...
 • دفترچه ثبت نام بدون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد ۱۴۰۳ + دانلود PDF

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای متقاضیان و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل ارشد بدون کنکور هستند منتشر شده است و تمام داوطلبان میتوانند با دانلود و مطالعه دقیق آن از ضوابط و شرایط ثبت...
 • کارنامه اولیه آزمون ارشد

  سامانه مشاهده کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳

  کارنامه اولیه آزمون ارشد ۱۴۰۳ منتشر شد. هم‌زمان با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور ، کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و شرکت نموده اند، چنانچه در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند در زمان مقرر...
تماس با مشاور