تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 99

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

قبل از شرکت در کنکور ارشد لازم است کارت ورود به جلسه  را دریافت نمایید. پس از دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد می توانید از حوزه امتحانی آگاه شوید. کارت ورود به جلسه آزمون ارشد دانشگاه آزاد و سراسری به صورت ادغام شده می باشد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد  حدودا جند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

 

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 1400 در تمامی رشته ها، نحوه مطالعه دروس مختلف و برنامه ریزی توسط مشاوران از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد

حهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد سراسری و آزاد همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، ابتدا لازم است به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون پس از مراجعه به همین سامانه، لازم است در زمان آزمون ارشد کارت ورود به جلسه خود را به مراقبین تحویل دهید.

پس از ورود به سایت، بر روی قسمت کارشناسی ارشد کلیک کنید .

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 99

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 99

سپس بر روی “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 99 “کلیک نمایید.

پس از ورود به سامانه در قسمت سمت چپ بر روی ورود به سیستم کلیک کنید.

 

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می نمایید، دو روش برای دریافت اطلاعات وجود دارد که می توانید به تناسب تمایل خود، هر یک از راه های مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

در صورتی که برخی از اطلاعات خود را فراموش نموده اید و امکان ورود به سامانه مذکور را ندارید، می توانید بر روی دریافت کد رهگیری کلیک نموده و تمامی اطلاعات را دریافت نمایید.

نکته مهم : تصاویر مربوط به سال گذشته می باشد و در صورتی که تغییری در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 99 تغییری ایجاد شود، حتما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.

 

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون

در صورتی که اطلاعات وارد شده در کارت ورود به جلسه شما دچار مشکلی باشد، لازم است قبل از شرکت در آزمون اطلاعات مربوطه را اصلاح نمایید. چنانچه مغایرتی در رابطه با اطلاعات وارد شده در کارت ورود به جلسه و همچنین اطلاعات شما وجود داشته باشد، ولی به رفع به موقع آن در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد مبادرت ننمایید، سازمان سنجش شما را به عنوان متقلب خواهد شناخت و برابر با قوانین و مقررات با شما برخورد خواهد شد.

با توجه به میزان تاثیر معدل بر رتبه داوطلبان ، در صورتی که کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فاقد نمره حقیقی داوطلب باشد، حتی در صورت پذیرش در هر یک از کد رشته محل های انتخابی خود، باز هم پذیرش وی لغو خواهد گردید و علاوه بر منحل شدن رشته پذیرفته شده متقاضی، یک سال محرومیت از کنکور نیز در نظر گرفته خواهد شد.

 

شرایط کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد

داوطلبانی که دارای شرایط زیر می باشند، لازم است معدل خود را قبل از دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد دریافت نمایند.

  • فارغ التحصیلانی که معدل خود را وارد ننموده اند و مدرک لیسانس خود را دریافت نموده اند، لازم است معدل مندرج در مدرک خود را وارد نمایند.
  • متقاضیانی که به هنگام ثبت نام کنکور 99 دانشجو بوده اند، در صورتی که در بهمن ماه فارغ التحصیل شوند، لازم است میانگین معدل دوره خود را وارد نمایند.
  • فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته نیز باید معدل وارد شده را در کارت آزمون وارد نمایند.
  • فارغ التحصیلان دوره کاردانی نیز، لازم است معدل کاردانی خود را وارد نمایند که میانگین معدل کارشناسی تا ترم های گذرانده شده در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وارد نمایند.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد

هر ساله کارت ورود به جلسه آزمون ، حدودا سه تا چهار روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. احتمال انتشار کارت ورود به جلسه آزمون حدودا از 25 تا 27 فروردین ماه متغیر می باشد.بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش تنها با استفاده از اطلاعات وارد شده و ثبت نامی خود کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

 

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه

همانطور که در اطلاعیه سازمان سنجش ذکر شده است، لازم است برای رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایید. باجه های در نظر گرفته شده برای هر یک از محل آزمون ها به این صورت است که  می توانید به صورت حضوری برای انجام رفع و نقص های به وجود آمده اقدام نمایید. نحوه و شرایط رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد به شرح زیر می باشد. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند در صورت بروز مشکلات زیر لازم است موارد مربوطه را رفع نمایید.

  1. چنانچه مغایرتی در رابطه با موارد مربوطه به بند های نام خانوادگی ، نام ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، معدل مقطع کاردانی ، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کاردانی ، معدل مقطع کارشناسی ، تاریخ و موسسه فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی وجود داشته باشد.
  2. چنانچه سهمیه خود را در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد مشاهده نمی نمایید و یا اینکه سهمیه مورد نظر را خود را اشتباها وارد نموده باشید. چنانچه سهمیه مورد نظر شما تائید شود، می توانید این سهمیه را در آزمون سراسری 99 تاثیر دهید. در غیر این صورت سهمیه شما در صورت عدم پذیرفته شدن ، برای سال های بعد قایل استفاده خواهد بود.
  3. آن دسته از متقاضیانی که به هنگام ثبت نام، اطلاعات وارد شده آنها مبنی بر داشتن سهمیه مورد نظر برای کارشناسی ارشد بوده است اما سهمیه مذکور به تائید ارگان ها و سازمان های مربوطه نرسیده است، حداکثر تا دو روز پس از برگزاری آزمون لازم است مدارک خود را به ارگان مربوطه مراجعه نموده و سهمیه خود را به ثبت برسانند. در غیر این صورت، هیچ گونه تائیدی برای استفاده از سهمیه دریافت نخواهند نمود و همچنین به  اعتراض نسبت به دریافت کارت سهمیه ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  4. در صورتی که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد متوجه عدم مهر و همچنین عدم وضوح تصویر و در کل عدم تصویر مورد نظر در سایت سازمان سنجش می باشید، لازم است به یکی از باجه های آدرس رفع نقص قرار داده شده توسط سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به رفع مشکل به وجود آمده اقدام نمایید.

 

تذکراتی در مورد دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد سراسری

1– اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 97 می بایست مطابق مشخصات فردی دانشجو باشد و در غیر این صورت از ورود داوطلبان به حوزه مربوطه جلوگیری خواهد شد و مطابق آیین نامه های مربوطه با متخلفان برخورد صورت خواهد گرفت.

2- ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد سراسری در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد امکان پذیر خواهد بود لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ویرایش اطلاعات آزمون با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) از سراسر کشور در ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند.

3- در صورتی که سهمیه پذیرش داوطلبی با مشخصات و سهمیه اصلی وی مغایرت داشته باشد داوطلب می تواند به منظور تصحیح سهمیه یا به ارگان مربوطه مراجعه نماید و در غیر این صورت می تواند به واحدهای مستقر در حوزه امتحانی آزمون مراجعه نماید.

4- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته های شناور در هنگام ثبت نام اقدام نموده اند می رسانیم که هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 برای هر یک از رشته های انتخابی شناور و اصلی می بایست یک کارت ورود به جلسه جدا دریافت نمایند.

5- برای برخی کدرشته ها که ثبت نام وی با هماهنگی ارگان های مربوطه انجام گرفته است امکان دریاف کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری از طریق سایت برای داوطلبان این کد رشته ها ممکن نخواهد بود لازم به ذکر است آزمون این کدرشته ها مطابق اطلاعیه های صادره از سازمان های ذیربط در تهران برگزار خواهد شد ، کد رشته های مذکور عبارتند از : 1147 ، 1149‌،‌1150‌، 1154، 1155، 1157 ،1158 و‌ 1159 .

6 – کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از جداول معدل – نشانی حوزه های برگزاری آزمون برای شهرستان ها و اطلاعات تکمیلی در مورد محل حوزه های ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون از اقدام نمایند.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد و همچنین اطلاعاتی در رابطه با نحوه مشاهده کارت ورود به جلسه ارشد سراسری و ازاد ، اطلاعاتی را ارائه نماییم. در صورتی که دچار مشکلی به هنگام زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد شدید، بلافاصیه با مشاوران ما و بدون فوت وقت تماس حاصل نمایید تا به رفع مشکلات به وجود آمده اثدام نمایند.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد دانشگاه های آزاد و سراسری ، کافی است به سایت sanjesh.org مراجعه نمایید.

در صورتی که پس از مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون ارشد متوجه مشکلی  و یا نقصی را رابطه با آن شدیم چگونه می توانیم آن را رفع نماییم؟

سازمان سنجش و آموزش کشور چند روز قبل از برگزاری آزمون امکان ویرایش را برای داوطلبان قرار داده است که می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد برای داوطلبان چه زمانی خواهد بود؟

زمان انتشار کارت ورود به جلسه ارشد حدودا 3 تا 4 روز قبل از برگزاری آزمون خواهد بود و احتمالا ابن زمان 25 تا 27 فروردین ماه خواهد بود

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور