تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مشاوره تخصصی نظام وظیفه راهنمای اخذ معافیت، کسری و خرید خدمت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

جهت اخذ مشاوره تخصصی نظام وظیفه، مشاوره اخذ انواع کسری و معافیت در زمینه تحصیلی، کفالت، پزشکی و مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و خرید خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه کشور تماس بگیرید.

9099072952 – (تماس از سراسر کشور)

9099072952 – ( استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه

 • آیا قصد اخذ معافیت سربازی دارید؟ آیا از روش هایی که می توانید از خدمت سربازی معاف شوید مطلع هستید؟
 • آیا از قوانین جدید خدمت سربازی جهت معافیت مطلع هستید؟
 • آیا قصد خرید خدمت سربازی را دارید؟ خرید خدمت از طریق قوانین جدید نظام وظیفه بسیار ساده تر گردید.
 • آیا می دانید می توانید با توجه به مدرک تحصیلیتان در برخی ارگان ها امریه سربازی بگیرید و پس از پایان خدمت سربازی استخدام ارگان مربوطه شوید؟
 • آیا می دانید با انجام برخی پروژه ها در حوزه تحصیلات دانشگاهی خودتان می توانید معافیت و کسری بگیرید؟
 • اخذ کسری خدمت از طریق سهمیه های بسیج – سپاه – پدر رزمنده و … امکان پذیر است فقط باید از قوانین و مراحل اخذ کسری خدمت مطلع باشید
 • مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه اخذ انواع معافیت ها – پذیرش امریه ارگان ها – روش های معافیت کفالت و پزشکی و تمام سوالات در مورد خدمت سربازی به مشمولین گرامی ارائه می گردد.

 

 

مشاوره نظام وظیفه تخصصی در زمینه معافیت ، خرید خدمت سربازی با قوانین جدید ساده تر است جهت اطلاع از شرایط با مشاوران مرکز در تماس باشید

 

 

 

 

 

جهت استخدام در ناجا از طریق ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی روی لینک کلیک کنید

 

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه معافیت خدمت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه و بهرمندی از اطلاعات صحیح قوانین سربازی از تاثیر گذار ترین موارد در تصمیم گیری افراد برای اعزام به خدمت سربازی است همان طور که مطلع هستید خدمت سربازی از دغدغه های اصلی جوانان است که عدم آگاهی از قوانین و شرایط آن می تواند بر استرس و دغدغه جوانان بیفزاید در این مقاله سعی شده اخباری در مورد قوانین نظام وظیفه برای شما بیان کنیم تا با آخرین تحولات آشنا باشید.

 

معافیت خدمت سربازی یکی از موضوعات اصلی و مهم در امر مشاوره نظام وظیفه است ، مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل یکی از برترین مراکز مشاوره ای است که با راه اندازی سیستم مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی راهنمایی های لازم را جهت اخذ معافیت خدمت ضرورت برای مشمولان ارائه می کند.

 

 

 

پاسخگویی تلفنی به سوالات نظام وظیفه مشمولین :

مشاوره اخذ معافیت سربازی

چگونه برای سرباز معلمی اقدام کنیم ؟

چگونه معافیت تحصیلی بگیریم؟

مشاوره نظام وظیفه اخذ معافیت های گوناگون

شرایط تحصیل در سربازی

شرایط نظام وظیفه تحصیل در مقطع دکتری

شرایط اخذ معافیت کفالت – پزشکی و …

مشاوره آنلاین نظام وظیفه

تلفن مشاوره سازمان نظام وظیفه

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه پذیرش امریه

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه امریه سربازی هم ارائه میشود ، امریه سربازی یکی از موضوعات و سرفصل های بسیار مهم در بحث نظام وظیفه است که هر یک از مشمولان خدمت سربازی که در زمینه خاصی تحصیلات و تخصصی داشته باشند می توانند در همان زمینه در ارگان هایی خدمت کنند مثلا اگر فردی دارای مدرک گارشناسی ارشد یا کارشناسی عمران باشد می توانند جهت دوره خدمت ضرورت خود در یکی از ارگان های مربوطه که امریه پذیر هستند پذیرش شوند ، مزیت این پذیرش به صورت امریه برای مشمولان این خواهد بود که هم در تخصص خود تجربه کسب خواهند کرد و هم از مزایای امریه سربازی که شامل حقوق و بیمه و سابقه کاری است بهره مند خواهند گشت.

اما سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل چه کمکی به این دسته از مشمولان خواهد کرد؟؟؟ خب با توجه به اطلاع رسانی ضعیف که در این موضوع وجود دارد مشمولان محترم اطلاعات کافی در مورد اینکه چگونه می توانند در این ارگان ها پذیرش شوند و از کجا باید اقدام کنند را ندارند در همین رابطه سیستم مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه ایران تحصیل راهنمایی های لازم را در رابطه با نحوه پذیرش در ارگان های امریه و لیست ارگان های امریه پذیر به شما خواهد داد ضمنا لازم به ذکر است کلیه مشمولان در سراسر کشور می توانند جهت بهره مندی از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل در ساعات 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرند.

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه کسری خدمت و پذیرش سرباز در ارگان ها

یکی از دغدغه های مشمولانی که قصد انجام خدمت دوره ضرورت را دارند گرفتن کسری خدمت در سربازی است با توجه به مدت زمان تقریبا طولانی خدمت سربازی گرفتن کسری خدمت برای مشمولان بسیار مفید خواهد بود ضمنا یادآور شویم اگر مشمولان محترم دارای شرایط گرفتن کسری خدمت هم باشند ولی جهت اخذ کسری اقدام نکنند هیچ کسری خدمتی شامل حال ایشان نخواهد شد اما اصلا جای نگرانی نیست کلیه مشمولان محترم می توانند از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل استفاده کنند و ضمن مشاوره جهت اخذ امریه و معافیت در مورد اینکه چگونه جهت کسری اقدام کنند نیز رهنمایی های لازم را دریافت خواهند کرد در ضمن آن دسته از مشمولانی که قصد پذیرش سربازی در سپاه – ارتش – وزارت دفاع و ارگان های دیگر را دارند می توانند راهنمایی های لازم را از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه دریافت نمایند.

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه خرید خدمت سربازی

در سال 1395 قانونی تصویب شده که مشمولینی که بیش از هشت سال تمام غیبت داشته باشند می توانند پرداخت جریمه کارت معافیت دریافت کنند. جوانان موظفند در سن 18 سالگی آمادگی خود را برای اعزام به سربازی اعلام کنند لذا غیبت سربازی از سن 18 سالگی لحاظ می شود در این راستا افرادی که متاهل هستند از شرایط به خوصوصی بهرمند می شوند جالب است بدانید این قانون سربازان حین خدمت را نیز شامل می شود و اگر قبل از اعزام بیش از 8 سال غیبت داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند. سربازان فراری هم در صورتی که شرایط فوق را داشته باشند میتوانند از آن بهرمند شوند .اما افرادی که اقدام به تحصیل می کنند و مدارک عالی دانشگاهی را کسب می کنند هم می توانند بعد از اتمام تحصیل از این قانون بهرمند شوند و با پرداخت جریمه معاف شوند اما اما مبلغ پرداختی بر اساس مقطع تحصیلی آن ها تعیین میشود برای مثال فردی که مدرک دکتری دارد نسبت به فردی که مدرک لیسانس دارد جریمه بیشتری پرداخت میکند کلیه مشمولان عزیز می توانند جهت اطلاع از نحوه اقدام برای خرید سربازی با هزینه کمتر با سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

 

 

خرید خدمت نظام وظیفه با مدرک پیش دانشگاهی و مشمول غایب

مشمول غایب که مدرک پیش‌دانشگاهی دارد ، باید مدرک خود را در سیستم دیپلم اعلام کند و مبلغ جریمه‌ مشولان غایب دیپلمه را پرداخت کند , اگر مشمولی در سال قبل دارای شرایطی بوده که این نوع معافیت به او تعلق می گرفته ولی اقدام نکرده است و یک سال غیبت دیگر به مدت غیبت قبلی اضافه شده و باید به مقدار ده درصدجریمه بیشتری پرداخت کند.

مقدار جریمه برای مشمولانی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا بهزیستی باشند ، ۷۰ درصد تخفیف دارد ،در حالی که در سال گذشته این قانون برای مشمولان که این شرایط را داشتند نیز وجود داشت.همانطور در بالا گفته شد به مشمولان متاهل ۵ درصد تخفیف داده می شود و اگر فرزندی نیز داشته باشند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف می گیرند.واجدین شرایط پرداخت جریمه میتوانند به 2 صورت نقدی و یا اقساط مبلغ جریمه خود را پرداخت کنند و اگر بصورت اقساطی می خواهند اقدام کنند به یاد داشته باشند که تا پایان امسال باید این مبلغ را تسویه کنند.

مشمولان خارج از کشور هم که حق رفت وآمد را ندارند میتوانند از این قانون مانند سایر مشولین بهره ببرند.

 

 

 

مشمولان محترم جهت پذیرش سپاه و بهره مندی از مزایا خدمت در سپاه و جدیدترین تغییرات خدمت سربازی در این ارگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

مشاوره نظام وظیفه آنلاین مطابق آخرین اخبار و قوانین سازمان نظام وظیفه

از دیگر اخبار جدید نظام وظیفه این است که مشمولان متناسب با مهارت و تخصص خود به کار گرفته می شوند که فرصت خوبی برای خدمت به کشور و تجربه اندوزی است و خدمت سربازی را برای شما خوشایند تر میکند.

اگر مشمولی مدرک تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس یا بالاتر داشته باشد می تواند هنگامی درخواست اعزام را ثبت کند، سوابق تخصصی و مهارتی خود را ارائه دهد چون در تعیین نیروی خدمتی بسیار مهم است.
به یاد داشته باشید دوران سربازی موقعیتی برای بدست آوردن تجربه های جدید است. و شما را آماده برخورد هوشمندانه با چالش های مختلف زندگی میکند امروز سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل نیز در کنار شماست تا با مشاوره نظام وظیفه آنلاین و تلفنی یا حضوری شما را راهنمایی کند تا به بهترین نحو از این دوره بهره مند شوید.

 


تشریح روند ارائه خدمات تامین اجتماعی به مشمولان وظیفه

سازمان تامین اجتماعی از سه طریق خدمات خود را به سربازان و مشمولان سازمان نظام وظیفه ارائه می کند:

کسانی سربازی انجام داده باشد و دو سال سابقه در زمینه پرداخت بیمه داشته باشد ، 1 برابر آخرین حقوق و مزایایی که دارد به عنوان هدیه ازدواج دریافت میکند.کسانی که سربازی را انجام داده اند بر اساس قانون با پرداخت ۷ درصد از حق بیمه به عنوان سهم بیمه شده و ۲۰ درصدی را نیز که دولت پرداخت می کند، مدت دو سال می توانند به سابقه بیمه ای خود اضافه کنند.اما افرادی که اصلا بیمه نیستند اما کارت پایان خدمت دارند می توانند با ارائه کارت پایان خدمت به عنوان جواز کسب و کار از طرح بیمه اختیاری استفاده کنند و مانند یک کارمند از مزایای قوانین تامین اجتماعی استفاده کنند.

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در مورد قوانین نظام وظیفه

سهمیه ۲۰ هزارنفری کسرخدمت‌های جدید سربازی(ایثارگری)

طبق قانون نظام وظیفه هرسال ۲۰ هزارنفر که دارای امتیاز بالا باشند از این سهیمه می توانند استفاده کنند. این قانون در سال 1397 نیز اجرا می شود .به کسانی که دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی، آزادگی و یا ۲۸ و ۲۹ درصد ایثارگری هستند این تسهیلات ارائه می شود. البته گفته می شود در سه ماهه اول سال در مورد شرایط جدید این قانون اطلاع رسانی خواهد شد. افرادی که دارای 27 و 26 ماه سابقه رزمندگی و یا 26 و27 درصد جانبازی هستند باید پیگیر اخبار جدید باشند.

برای بهرمندی از آخرین اخبار نظام وظیفه عضو کانال تلگرامی مرکز مشاوره ایران تحصیل شوید .

 

 

 

جهت مشاوره تخصصی نظام وظیفه – مشاوره اخذ انواع معافیت در زمینه تحصیلی – کفالت و … مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و راهنمای گرفتن کسری خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

 

مطالب مرتبط :

مشاوره رایگان نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

انواع معافیت های سربازی

کفالت سربازی

معافیت پزشکی سربازی

کسری خدمت سربازی

امریه سربازی

شرایط خرید خدمت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

5/5 - (4 امتیاز)

مشاوره نظام وظیفه چه کمکی به ما میکند؟

متقاضیان خدمت سربازی اطلاعات کاملی درمورد دوران سربازی و امتیازات آن ندارند به همین علت مشاوران راهنمایی های لازم را انجام میدهند.

آیا خرید سربازی امکانپذیر است؟

متاسفانه خرید خدمت سربازی از سال 97 به بعد امکانپذیر نیست.

شرایط دریافت معافیت سربازی چیست؟

انواع معافیت سربازی وجود دارد که با مطالعه مقاله از شرایط هر کدام اطلاعات لازم را کسب کنید.

چه زمانی باید برای امریه سربازی اقدام کرد؟

متقاضیان اخذ امریه سربازی باید 3 ماه قبل اعزام اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امیر محمپ
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم هرکی یچیز میگه ممنون میشم راهنمایی کنید .
  من الان سربازم و ارشد قبول شدم ، هواستم بدونم میتونم ایست خدمتی بگیرم برم دانشگاه ازاد؟ چون قبلا یکبلر انصراف دادم از مقطع ارشد و رفتم سربازی . خیلیا گفتن یکبار انصراف مشکلی ایجاد نمیکنه . اما از اون ور الان تو اطلاعیه سازمان سنجش زده برای سربازا باید توی دفترچه نزده باشه دانشجوی انصرافی . نمیدونید دقیقا این موضو رو از کجا پیگیری کنم

 2. رضا
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  /

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام سوالتون چیه

 3. حمید رضا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام از زمان اقدام به گرفتن نامه معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد دوره روزانه تا تایید نهایی گرفتن چقد زمانمیبره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام بامشاورین مرکزتماس بگیرید

 4. سجاد
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  با سلام. ببخشین من یک بار از دانشگاه پیام نور انصراف دادم و الان مجددا دارم کارشناسی حقوق پیام نور میخونم. میخواستم بدونم اگه توی کنکور تجربی شرکت کنم و پزشکی بیارم راهی هست که ادامه تحصیل بدم؟ لطفا کمکم کنین. بهم ایست خدمتی میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر خیر امکانش نیست مجدد انصراف بدید

 5. میثم التمار
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

  اگر در دانشگاه قبول شیم
  ولی دوبار انصراف داده باشیم ، میتونیم اقدام به سربازی واز ایست خدمت استفاده کنیم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر در شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی امکان 1 بار انصراف میباشد

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

    سلام بله بایکسری شرایط امکان دارد

 6. مهدي
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  سلام و درود آيا اگر يكبار انصراف داده باشيم در مقطع ارشد و بعد بريم امريه و در حين خدمت كنكور بديم ميشه ايست خدمتي گرفت؟
  بسيار سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام باشرایط امکان انجامش فراهمه

   • مهدي
    ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

    ببخشيد شرايطش چيه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

     سلام وقتتون بخیر اگر شما قبولی در کنکور در مقاطع کارشناسی و ارشد و دکترا داشته باشید و در حین خدمت این قبولی را کسب کنید با ارایه قبولیتان به نظام وظیفه نظام وظیفه بع شما ایست خدمتی می دهد می توانید به تحصیل بپردازید

   • مهدي
    ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹

    سلام و عرض ادب فراوان
    ميشه محبت كنيد بفرماييد با چه شرايطي ايست خدمتي با يكيار انصراف وجود دارد؟ بسيار سپاس

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

     سلام وقت بخیر. شرایط و مراحل ایست خدمتی سربازی متفاوت است. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

 7. حسن پی جی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام من سرباز اعزامی سال ۹۸هستم ۲سال خدمتم رو انجام دادم و الان در اضافم بخاطر یه مسائلایی منرو تبعید کردن به شهرستان و تور پرونده جدیدم انقطاع خدمتی ایست خدمتی زدن یعنی از نو خدمت کنم باید چیکار کنم کمکم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی با ما تماس بگیرید.

 8. ساسان
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام آیا میشه برای قبولی در دانشگاه با سوابق تحصیلی ایست خدمتی گرفت؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام
   بستگی به فرماندتون دارد اما به طور کل اولویت ایست خدمت با قبولی های دانشگاه سراسری و با ازمون ها ست

 9. Mostafa
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم از دانشگاه دولتی دارم الان ۱۰ ماهه سربازم وبنا به دلایلی مجبورم ایست خدمت بزنم میشه لطف کنید بگید چطور اقدام کنم سنوات سربازی هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام ایست خدمت سربازی فقط برای پذیرفته شدگان در کنکور یا اینکه بیماری داشته باشید داده میشه

 10. محمدجواد فارسی فراشبندی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  با عرض سلام و احترام خسته نباشید خدمت شما خواستم یه موضوعی مطرح کنم در حال حاضر سرباز هستم و ۵ ماه از خدمت سربازی می‌گذرد ۸ ماه دیگر دارم و مشکل بیماری اعصاب و روان مشکل سردرد میگیرن دارم و این بیماری از ارث به من رسیده است و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام باید از یگان خدمتی خودت نامه بگیری برای کمیسیون پزشکی و درخواست معافیت دائم یا موقت کنی

 11. علی
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام لطفا سوال منم جواب بدین سوال قبلیم رو جواب ندادین تو سایتتون ثبت کردم.سوالی که دارم میخواستم بدونم اگه اعزام سربازیو تمدید کنم یک ماه و از تمدید اقدام کنم آیا تمدید اعزام مانع استفاده از ایست خدمت برای رفتن به دانشگاه میشه یعنی تمدید اعزام رو ایست خدمت تاثیر میذاره؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ایست خدمتی نظام وظیفه تمدید اعزام مشکلی در ایست خدمت ایجاد نمیکنه موفق باشید

 12. Sf
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام وقت بخیر من کنکور ارشد قبول شدم و منتظر نتایج انتخاب رشته هستم می‌خوام ایست خدمتی بگیرم.چهار روز فراری بهم خورده ولی داخل پادگان مونده و دادگاهی نشده ایا این موجب میشه که نتونم ایست خدمتی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام اره اگه فرار از خدمت داشته باشی برای ایست خدمت به مشکل میخوری ولی فرار از خدمت کسانی که بیش از 14 روز غیبت دارند هستند

 13. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه و به ازای هرماه خدمت ۴/۵ روز از خدمتش کم کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   طبق گفته خود سازمان نظام وظیفه ایشان منفک شدند و درخواستشون مورد پذیرش نیست.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

     سلام وقت بخیر با توجه به شرایط ایست خدمتی مشکلی برای تحصیل در صورت قبولی نداردی و ایست خدمتی برای شما صادر میشود موفق باشید

     • محمدجواد فارسی فراشبندی
      ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

      با عرض سلام و احترام خدمت شما خواستم بگم من سرباز هستم و از خدمت سربازیم ۵ ماه می‌گذرد و با مشکل اعصاب و روان و با بیماری سردرد میگیرن مواجه هستم و این بیماری از ارث به من رسیده و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر یا آیا با مراجعه به روانپزشک میتوانم کسری از روانپزشک بگیرم ؟!

 14. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   طبق آخرین اطلاعیه سازمان نظام وظیفه، همان اطلاعاتی که بهتون دادند درست هستش.

 15. محمد
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
  سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

  اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
  راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟؟؟
  و منی که تا 31 شهریور فرصت دارم دانشگاه ثبت نامم میکنه؟یا اگرثبت نامم نمیکنه برم سربازی و و هنگام اعلام نتایج انتحاب رشته برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 16. meb
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

  با سلام. من الان سرباز هستم. میخواستم بدونم در صورت پذیرش دکترا، چه مراحلی برای گرفتن ایست خدمت یا معافیت تحصیلی باید طی کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر.
   بعد از گذراندن دوره آموزشی میتونید از ایست خدمتتون استفاده کنید.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

 17. مهدی سیفی
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام من یکسال خدمتم و مادرممریض شده و احتیاج به نگهداری داره چطور ایست خدمتی بگیرم یه برادرم دارم مجرده

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر چون برادر دارید نمیتونید معافیت بگیرید

 18. حمید
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام. لطفا به من کمک کنین من سر در گمم با این سوال. اونایی ک قبلا دوبار انصراف دادن آیا میتونن در حین خدمت کنکور بدن و ایست خدمت بگیرن؟ یه جا میگن میشه و یه جا هم میگن نمیشه. لطفا جواب درستشو بگین

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام حمید
   با این شرایط ن متاسفانه نمیتونید ایست خدمتی بگیرین

 19. علی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام من دانشجوی پیام نور بودم و قبل از شروع ترم ده یعنی آخرای ترم ۹ دی ماه ۹۹ انصرافدادم سوالم اینه که اگه کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه قبول شم بهم معافیت مجدد برای رشته جدیدی میدن؟ واینکه درصورتی که قبول نشم کنکور ۱۴۰۰ میتونم دفترچع پست کنن برم سربازی و حین خدمت کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم و درصورت قبولی ایست خدمت بگیرم فقطم یه بار انصراف دادم ممنون میشم راهنناییم کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام چون یکبار انصراف دادی دیگه نمیتونید انصراف بدید و کنکور شرکت کنید ولی میتونی بری خدمت در حین خدمت کنکور بدی روزانه پذیرش بشی و ایست خدمت بگیری

   • محمد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

    سلام وقتتون بخیر.
    ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
    سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

    اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
    راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

     سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 20. میلاد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  باسلام من غیبت ندارم وتاریخ اعزامم اول شهریور1400 میباشد درکنکورسراسری هم حضوریافتم چنانچه فرهنگیان رومجازبشم میتونم ایست خدمت بگیرم اول مهرماه وازخدمت بیام بیرون؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام اره میتونی بری خدمت و وقتی نتایج اعلام شد میتونی در هر مرحله از خدمت ایست بگیری و بیای بری دانشگاه تحصیل کنی

 21. moshaverarshad
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام محمد
  شما با توجه به اینک ایست خدمتی زدین مجدد همون اموزشگاه میرین دوره اموزشیتون تموم شد به یگان مربوطه اعزام میشین

 22. سعید
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام خسته نباشید.
  من زمانی که خدمت۲۱ماه بود چندماه خدمت کردم و ایست خدمتی زدم.الان که دوباره پست کنم خدمتم۲۴ماه حساب میشه یاهمون۲۱ماه؟

  • moshaverarshad
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۰

   سلام سعید طبق ایین نامه جدید 24 ماه حساب میشود

 23. Mohsen
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام من دیپلم دارم ۸ ماه خدمت کردم اگه کنکوربدم قبول شم میتونم ایست خدمت بزنم

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام بله اگه‌یگان شما قبول کنند می تونید برای ایست خدمتی بعد از قبولی در دانشگاه اقدام نمایید.

 24. محمد امین
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام خسته نباشید بنده سرباز هستم و میخوام ایست خدمت بزنم و برم دانشگاه ، با توجه به اینکه من قبلا دوبار انصراف دادم ایا برام مشکلی پیش نمیاد؟؟!

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام متاسفانه شما نمیتونید با توجه به اینک‌ دوبار انصراف دادین

 25. محمد
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام.من تا آخر امسال فارغ التحصیل کارشناسی شبانه میشم.میتونم کنکور بدم برای پزشکی و بعد از اون برم سربازی و موقع ثبت نام از ترخیص خدمت استفاده کنم؟

 26. پویانیک پیک
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام جناب من دانشگاه ازاد قبول شدم ایست خدمت هم زدم الان شرایطم یهو جوری شده ک نمیتونم درس بخونم اگه انصراف بدم شنیدم یک سال فرصت معرفی دارم اگه معرفی نکنم فقط غیبت میخورم یا سرباز فراری هم محسوب میشم ایا ارتش میفته دنبالم؟؟؟؟ یا فقط سنوات وغیبت میخورم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام پس از انصراف شما ادامه سربازیتونو ادامه ندین به عنوان سرباز فراری شناخته میشین

 27. عرفان
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ورودی ۹۵ کارشناسی پیوسته هستم. بهمن ۹۸ تو ترم هفت کاردانیمو گرفتم و اومدم بیرون. کنکور کاردانی به کارشناسی امسال شرکت کردم و قبول شدم الان نظام وظیفه میگه تو حق تحصیل نداری. من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم. ایست سربازی شامل من میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام شرایط ایست خدمتی رو با دقت بخون موفق باشی

 28. مجید
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵

  با سلام
  اگر در زمانی ک خدمت ۲۱ ماه بود کمی خدمت کرده و ایست خدمتی بگیریم ، با تپحه به این ک خدمت ۲۴ ماه شده ، مشمول قانون ۲۴ ماه میشویم؟

 29. حسین
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام . اگر فارغ التحصیل مقطع کارشناسی باشیم و در کنکور شرکت کنیم و رشته ی پزشکی قبول شیم . میتونیم از ایست خدمت استفاده کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 30. عمران
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

  سلام یه سوال خواهشن جواب بدید ایست خدمت فقط برای کنکور ارشده یا سراسری هم میشه امتحان داد

 31. علی حسینی
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

  سلام
  من الان حین خدمت سربازی هستم و از طریق استعدادهای درخشان و بدون کنکور برای دکتری دانشگاه امیرکبیر پذیرفته شده ام. می خواستم بدونم میتونم ایست خدمت بزنم یا حتما باید از طریق کنکور باشه این ادامه تحصیل؟

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط ایست خدمتی نظام وظیفه 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 32. Jalal feiz
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام.من دانشجوی روزانه دولتی هستم و قصد دارم بعد از اتمام درسم دوباره کنکور کارشناسی بدم.باید از ایست خدمتی استفاده کنم؟؟

 33. سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام خسته نباشید
  اگر یکبار از دانشگاه روزانه انصراف داده و در مهلت یکساله ب خدمت سربازی اعزام شویم و بعد در دانشگاه ازاد ثبت نام کرده و ایست خدمتی بگیریم ایا با شرکت مجدد در کنکور میتوتن پزشکی و دارو و… خوند و از دانشگاه آزاد انصراف داد ؟آیا در صورت انصراف مهلت یکساله برای کسانی ک قبلا یکبار انصراف داده اند وجود دارد ؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام ممنون
   شما در صورتی که از دانشگاه سراسری قبول بشین و یکسال از انصرافتون تو دانشگاه سراسری گذشته باشد میتونید از ایست خدمتی استفاده نمایید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور