ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تخصصی نظام وظیفه راهنمای اخذ معافیت، کسری و خرید خدمت

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
مشاوره تخصصی نظام وظیفه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

جهت اخذ مشاوره تخصصی نظام وظیفه، مشاوره اخذ انواع کسری و معافیت در زمینه تحصیلی، کفالت، پزشکی و مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و خرید خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه کشور تماس بگیرید.

9099075307 – (تماس از سراسر کشور)

9099075307 – ( استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مشاوره نظام وظیفه

مشاوره نظام وظیفه

 • آیا قصد اخذ معافیت سربازی دارید؟ آیا از روش هایی که می توانید از خدمت سربازی معاف شوید مطلع هستید؟
 • آیا از قوانین جدید خدمت سربازی جهت معافیت مطلع هستید؟
 • آیا قصد خرید خدمت سربازی را دارید؟ خرید خدمت از طریق قوانین جدید نظام وظیفه بسیار ساده تر گردید.
 • آیا می دانید می توانید با توجه به مدرک تحصیلیتان در برخی ارگان ها امریه سربازی بگیرید و پس از پایان خدمت سربازی استخدام ارگان مربوطه شوید؟
 • آیا می دانید با انجام برخی پروژه ها در حوزه تحصیلات دانشگاهی خودتان می توانید معافیت و کسری بگیرید؟
 • اخذ کسری خدمت از طریق سهمیه های بسیج – سپاه – پدر رزمنده و … امکان پذیر است فقط باید از قوانین و مراحل اخذ کسری خدمت مطلع باشید
 • مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه اخذ انواع معافیت ها – پذیرش امریه ارگان ها – روش های معافیت کفالت و پزشکی و تمام سوالات در مورد خدمت سربازی به مشمولین گرامی ارائه می گردد.

 

 

مشاوره نظام وظیفه تخصصی در زمینه معافیت ، خرید خدمت سربازی با قوانین جدید ساده تر است جهت اطلاع از شرایط با مشاوران مرکز در تماس باشید

 

 

 

 

 

جهت استخدام در ناجا از طریق ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی روی لینک کلیک کنید

 

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه معافیت خدمت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه و بهرمندی از اطلاعات صحیح قوانین سربازی از تاثیر گذار ترین موارد در تصمیم گیری افراد برای اعزام به خدمت سربازی است همان طور که مطلع هستید خدمت سربازی از دغدغه های اصلی جوانان است که عدم آگاهی از قوانین و شرایط آن می تواند بر استرس و دغدغه جوانان بیفزاید در این مقاله سعی شده اخباری در مورد قوانین نظام وظیفه برای شما بیان کنیم تا با آخرین تحولات آشنا باشید.

 

معافیت خدمت سربازی یکی از موضوعات اصلی و مهم در امر مشاوره نظام وظیفه است ، مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل یکی از برترین مراکز مشاوره ای است که با راه اندازی سیستم مشاوره تلفنی در مورد خدمت سربازی راهنمایی های لازم را جهت اخذ معافیت خدمت ضرورت برای مشمولان ارائه می کند.

 

 

 

پاسخگویی تلفنی به سوالات نظام وظیفه مشمولین :

مشاوره اخذ معافیت سربازی

چگونه برای سرباز معلمی اقدام کنیم ؟

چگونه معافیت تحصیلی بگیریم؟

مشاوره نظام وظیفه اخذ معافیت های گوناگون

شرایط تحصیل در سربازی

شرایط نظام وظیفه تحصیل در مقطع دکتری

شرایط اخذ معافیت کفالت – پزشکی و …

مشاوره آنلاین نظام وظیفه

تلفن مشاوره سازمان نظام وظیفه

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه پذیرش امریه

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه امریه سربازی هم ارائه میشود ، امریه سربازی یکی از موضوعات و سرفصل های بسیار مهم در بحث نظام وظیفه است که هر یک از مشمولان خدمت سربازی که در زمینه خاصی تحصیلات و تخصصی داشته باشند می توانند در همان زمینه در ارگان هایی خدمت کنند مثلا اگر فردی دارای مدرک گارشناسی ارشد یا کارشناسی عمران باشد می توانند جهت دوره خدمت ضرورت خود در یکی از ارگان های مربوطه که امریه پذیر هستند پذیرش شوند ، مزیت این پذیرش به صورت امریه برای مشمولان این خواهد بود که هم در تخصص خود تجربه کسب خواهند کرد و هم از مزایای امریه سربازی که شامل حقوق و بیمه و سابقه کاری است بهره مند خواهند گشت.

اما سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل چه کمکی به این دسته از مشمولان خواهد کرد؟؟؟ خب با توجه به اطلاع رسانی ضعیف که در این موضوع وجود دارد مشمولان محترم اطلاعات کافی در مورد اینکه چگونه می توانند در این ارگان ها پذیرش شوند و از کجا باید اقدام کنند را ندارند در همین رابطه سیستم مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه ایران تحصیل راهنمایی های لازم را در رابطه با نحوه پذیرش در ارگان های امریه و لیست ارگان های امریه پذیر به شما خواهد داد ضمنا لازم به ذکر است کلیه مشمولان در سراسر کشور می توانند جهت بهره مندی از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل در ساعات 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های 9099075307 و 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرند.

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه کسری خدمت و پذیرش سرباز در ارگان ها

یکی از دغدغه های مشمولانی که قصد انجام خدمت دوره ضرورت را دارند گرفتن کسری خدمت در سربازی است با توجه به مدت زمان تقریبا طولانی خدمت سربازی گرفتن کسری خدمت برای مشمولان بسیار مفید خواهد بود ضمنا یادآور شویم اگر مشمولان محترم دارای شرایط گرفتن کسری خدمت هم باشند ولی جهت اخذ کسری اقدام نکنند هیچ کسری خدمتی شامل حال ایشان نخواهد شد اما اصلا جای نگرانی نیست کلیه مشمولان محترم می توانند از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل استفاده کنند و ضمن مشاوره جهت اخذ امریه و معافیت در مورد اینکه چگونه جهت کسری اقدام کنند نیز رهنمایی های لازم را دریافت خواهند کرد در ضمن آن دسته از مشمولانی که قصد پذیرش سربازی در سپاه – ارتش – وزارت دفاع و ارگان های دیگر را دارند می توانند راهنمایی های لازم را از سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه دریافت نمایند.

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در زمینه خرید خدمت سربازی

در سال 1395 قانونی تصویب شده که مشمولینی که بیش از هشت سال تمام غیبت داشته باشند می توانند پرداخت جریمه کارت معافیت دریافت کنند. جوانان موظفند در سن 18 سالگی آمادگی خود را برای اعزام به سربازی اعلام کنند لذا غیبت سربازی از سن 18 سالگی لحاظ می شود در این راستا افرادی که متاهل هستند از شرایط به خوصوصی بهرمند می شوند جالب است بدانید این قانون سربازان حین خدمت را نیز شامل می شود و اگر قبل از اعزام بیش از 8 سال غیبت داشته باشند میتوانند از آن استفاده کنند. سربازان فراری هم در صورتی که شرایط فوق را داشته باشند میتوانند از آن بهرمند شوند .اما افرادی که اقدام به تحصیل می کنند و مدارک عالی دانشگاهی را کسب می کنند هم می توانند بعد از اتمام تحصیل از این قانون بهرمند شوند و با پرداخت جریمه معاف شوند اما اما مبلغ پرداختی بر اساس مقطع تحصیلی آن ها تعیین میشود برای مثال فردی که مدرک دکتری دارد نسبت به فردی که مدرک لیسانس دارد جریمه بیشتری پرداخت میکند کلیه مشمولان عزیز می توانند جهت اطلاع از نحوه اقدام برای خرید سربازی با هزینه کمتر با سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرند و راهنمایی های لازم را دریافت نمایند.

 

 

خرید خدمت نظام وظیفه با مدرک پیش دانشگاهی و مشمول غایب

مشمول غایب که مدرک پیش‌دانشگاهی دارد ، باید مدرک خود را در سیستم دیپلم اعلام کند و مبلغ جریمه‌ مشولان غایب دیپلمه را پرداخت کند , اگر مشمولی در سال قبل دارای شرایطی بوده که این نوع معافیت به او تعلق می گرفته ولی اقدام نکرده است و یک سال غیبت دیگر به مدت غیبت قبلی اضافه شده و باید به مقدار ده درصدجریمه بیشتری پرداخت کند.

مقدار جریمه برای مشمولانی که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و یا بهزیستی باشند ، ۷۰ درصد تخفیف دارد ،در حالی که در سال گذشته این قانون برای مشمولان که این شرایط را داشتند نیز وجود داشت.همانطور در بالا گفته شد به مشمولان متاهل ۵ درصد تخفیف داده می شود و اگر فرزندی نیز داشته باشند به ازای هر فرزند ۵ درصد تخفیف می گیرند.واجدین شرایط پرداخت جریمه میتوانند به 2 صورت نقدی و یا اقساط مبلغ جریمه خود را پرداخت کنند و اگر بصورت اقساطی می خواهند اقدام کنند به یاد داشته باشند که تا پایان امسال باید این مبلغ را تسویه کنند.

مشمولان خارج از کشور هم که حق رفت وآمد را ندارند میتوانند از این قانون مانند سایر مشولین بهره ببرند.

 

 

 

مشمولان محترم جهت پذیرش سپاه و بهره مندی از مزایا خدمت در سپاه و جدیدترین تغییرات خدمت سربازی در این ارگان اینجا کلیک کنید.

 

 

 

مشاوره نظام وظیفه آنلاین مطابق آخرین اخبار و قوانین سازمان نظام وظیفه

از دیگر اخبار جدید نظام وظیفه این است که مشمولان متناسب با مهارت و تخصص خود به کار گرفته می شوند که فرصت خوبی برای خدمت به کشور و تجربه اندوزی است و خدمت سربازی را برای شما خوشایند تر میکند.

اگر مشمولی مدرک تحصیلی لیسانس ، فوق لیسانس یا بالاتر داشته باشد می تواند هنگامی درخواست اعزام را ثبت کند، سوابق تخصصی و مهارتی خود را ارائه دهد چون در تعیین نیروی خدمتی بسیار مهم است.
به یاد داشته باشید دوران سربازی موقعیتی برای بدست آوردن تجربه های جدید است. و شما را آماده برخورد هوشمندانه با چالش های مختلف زندگی میکند امروز سیستم مشاوره تخصصی نظام وظیفه ایران تحصیل نیز در کنار شماست تا با مشاوره نظام وظیفه آنلاین و تلفنی یا حضوری شما را راهنمایی کند تا به بهترین نحو از این دوره بهره مند شوید.

 


تشریح روند ارائه خدمات تامین اجتماعی به مشمولان وظیفه

سازمان تامین اجتماعی از سه طریق خدمات خود را به سربازان و مشمولان سازمان نظام وظیفه ارائه می کند:

کسانی سربازی انجام داده باشد و دو سال سابقه در زمینه پرداخت بیمه داشته باشد ، 1 برابر آخرین حقوق و مزایایی که دارد به عنوان هدیه ازدواج دریافت میکند.کسانی که سربازی را انجام داده اند بر اساس قانون با پرداخت ۷ درصد از حق بیمه به عنوان سهم بیمه شده و ۲۰ درصدی را نیز که دولت پرداخت می کند، مدت دو سال می توانند به سابقه بیمه ای خود اضافه کنند.اما افرادی که اصلا بیمه نیستند اما کارت پایان خدمت دارند می توانند با ارائه کارت پایان خدمت به عنوان جواز کسب و کار از طرح بیمه اختیاری استفاده کنند و مانند یک کارمند از مزایای قوانین تامین اجتماعی استفاده کنند.

 

 

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه در مورد قوانین نظام وظیفه

سهمیه ۲۰ هزارنفری کسرخدمت‌های جدید سربازی(ایثارگری)

طبق قانون نظام وظیفه هرسال ۲۰ هزارنفر که دارای امتیاز بالا باشند از این سهیمه می توانند استفاده کنند. این قانون در سال 1397 نیز اجرا می شود .به کسانی که دارای ۲۸ و ۲۹ ماه سابقه رزمندگی، آزادگی و یا ۲۸ و ۲۹ درصد ایثارگری هستند این تسهیلات ارائه می شود. البته گفته می شود در سه ماهه اول سال در مورد شرایط جدید این قانون اطلاع رسانی خواهد شد. افرادی که دارای 27 و 26 ماه سابقه رزمندگی و یا 26 و27 درصد جانبازی هستند باید پیگیر اخبار جدید باشند.

برای بهرمندی از آخرین اخبار نظام وظیفه عضو کانال تلگرامی مرکز مشاوره ایران تحصیل شوید .

 

 

 

جهت مشاوره تخصصی نظام وظیفه – مشاوره اخذ انواع معافیت در زمینه تحصیلی – کفالت و … مشاوره اخذ امریه سربازی و ارگان های امریه پذیر و راهنمای گرفتن کسری خدمت با مرکز مشاوره نظام وظیفه ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

 

مطالب مرتبط :

مشاوره رایگان نظام وظیفه

خرید خدمت سربازان فراری

انواع معافیت های سربازی

کفالت سربازی

معافیت پزشکی سربازی

کسری خدمت سربازی

امریه سربازی

شرایط خرید خدمت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

5/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره نظام وظیفه چه کمکی به ما میکند؟

متقاضیان خدمت سربازی اطلاعات کاملی درمورد دوران سربازی و امتیازات آن ندارند به همین علت مشاوران راهنمایی های لازم را انجام میدهند.

آیا خرید سربازی امکانپذیر است؟

متاسفانه خرید خدمت سربازی از سال 97 به بعد امکانپذیر نیست.

شرایط دریافت معافیت سربازی چیست؟

انواع معافیت سربازی وجود دارد که با مطالعه مقاله از شرایط هر کدام اطلاعات لازم را کسب کنید.

چه زمانی باید برای امریه سربازی اقدام کرد؟

متقاضیان اخذ امریه سربازی باید 3 ماه قبل اعزام اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهند.

نظرات

25 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تخصصی نظام وظیفه راهنمای اخذ معافیت، کسری و خرید خدمت»

 1. Avatar photo بنیامین گفت:

  سلام کمیسیون بم گفتن ده روز دیگه برو نظام وظیفه بعد ده روز واسم پیامک اومده جواب درخواست پزشکی شما به نظام وظیفه ارسال شد الان باس برم یا لازم نیست

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر

 2. Avatar photo محمد گفت:

  سلام خسته نباشید
  آیا راهی برای کسری خدمت در حین سربازی رفتن وجود دارد؟

  1. Avatar photo gholizadegan گفت:

   بله جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 3. Avatar photo محمد گفت:

  سلام وقت بخیر من پارسال باید دیپلم میگرفتم و فارق تحصیل میشدم منتهی یه سری دروس رو مردود شدم و فارق تحصیل نشدم و داخل برگه معافیت تحصیلی هم نوشته شده که تا سال 1402 وقت برای تحصیل کردن دارم ممنون میشم راهنمایی کنید یعنی الان من تا این تاریخ که ثبت شده و دیپلم را به خاطر این دروس مردودی نگرفتم وقت دارم

  1. Avatar photo bagheri گفت:

   با سلام درسته چون نظام وظیفه گفته تا 20 سالگی مهلت دارین دیپلم بگیرین بعد از 20 سالگی شرایط فرق میکند

 4. Avatar photo کریم گفت:

  سلام من چهار بسیجی فعال دارم آیا اطلاع دارین که چقدر کسری بهم تعلق می گیرد

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام 4 ماه

 5. Avatar photo علی گفت:

  سلام من متولد‌۹آذر۱۳۷۳هستمدارای یک‌فرزند‌و از سال۹۵ غیبت‌دارم چه راه‌کاری برای کارت پایان خدمت هست‌که‌انجام بدم؟

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط غیبت سربازی و مشاوره تخصصی نظام وظیفه میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 6. Avatar photo Ahmad گفت:

  سلام خسته نباشید من خارج ایران هستم چطور میتونم رهنمای بگیرم ازشما آیا شماره وات ساپ هست لطفا چون خیلی ضرروی هست ممنون

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام برای دریافت مشاوره تخصصی نظام وظیفه از تلفن ثابت با ما تماس بگیرید.

 7. Avatar photo داریوش حسن زاده گفت:

  با سلام.فررندم متولد ۳۱تیرماه۸۲است و ۳۱ خردادماه۱۴۰۰ دیپلم گرفته معافیت تحصیلی دانش آموزی را گرفتیم که تا پایان خرداد ۱۴۰۱ معافیت گرفته حالا دانشگاه قبول شده و اقدام کردیم برای معافیت تحصیلی دانشجویی که به ما یک رسید دادن وگفتن معافیت را به دانشگاه ارسال می کنیم حالا سوالم این است اگر فرزندم از دانشگاه انصراف دهد وضعیت نظام وظیفه اش چگونه میشود.با تشکر

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام وقتتون بخیر بعد از تاریخ انصراف به مدت یکسال معافیت دارند.بعد از ان وارد غیبت میشوند

 8. Avatar photo Parham گفت:

  اگر سربازی فرار باشد نیروی انتظامی یک هفته یا یک سال کی بیان دنبال سرباز بگیرنش؟؟

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام بله سربازان فراری ممکنه که بیان سراغشون و ببرنشون

 9. Avatar photo محمد گفت:

  سلام من داداشم فراری از خدمته بخاطر مسائل مالیه خانواده و حین فرارش پدرم فوت کرده و اون الان الان سرپرست خانوادست ایا معافیت کفالت شامل حالش میشه یا نه و اگر میشه بابد چه کارهایی اتجام بده ؟؟

 10. Avatar photo عباس گفت:

  سلام من از دانشگاه فارق التحصیل شدم و با توجه به اینکه یه برادر بزرگتر از خودم دارم که تحت پوشش بهزیستی هست و از سربازی معاف شده و یک خواهر 15 ساله دارم ایا با این وجود طبق ماده 9 معافیت سربازی که فکر کنم از جمله معافیت های رهبری هستش من از خدمت سربازی معاف میشوم؟

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام جهت اطلاع دقیق با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 11. Avatar photo سلیمانی گفت:

  سلام خسته نباشید.
  ایا کسری خدمت برا مدرک لیسانس تعلق میگیرد ؟و ایا امکان بردن گوشی هوشمند به مرزبانی پیرانشهر وجود دارد ؟

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   سلام ممنون
   کسری خدمت برای مدرک لیسانس تعلق نمیگیرد
   ن اصلا نمیشه گوشی ببرین

 12. Avatar photo ارشیا رحیمی گفت:

  سلام آیا امکان تغییر زمان مجوز خروج از کشور می باشد و انتقال زمان به یک هفته جلوتر؟

  1. Avatar photo dr-naqizade گفت:

   با پلیس +10 بایستی صحبت کنید براتون راهنمایی کنند

 13. Avatar photo Mir habib گفت:

  سلام به مجموعه ايران تحصيل براي خدمات مشاوره تخصصي نظام وظيفه شامل امريه سربازي هم مي شود؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ارشد گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله یکی از شاخه های اصلی سامانه مشاوره تخصصی نظام وظیفه امریه سربازی می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت

  عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت + آیین نامه 1403 | irantahsil

  یکی از مهم‌ترین عواقب خروج از کشور با وثیقه و عدم بازگشت، پرداخت سنگین جرایم مالی، ممنوعیت خروج از کشور و ضبط وثیقه است. آقایان بعد از سن 18 سالگی باید خود را برای ورود به خدمت سربازی آماده کنند....
 • طرح انصار سربازی

  طرح انصار سربازی 1403 + خبر خوش مشمولان غایب

  امکان شرکت در طرح انصار سربازی فراهم شد. این طرح که به مشمولان غایب سربازی بالای 8 سال تعلق می‌گیرد، به‌ تازگی تصویب شده است. به این ترتیب مشمولین غایب در صورت داشتن شرایط لازم می‌توانند ثبت‌نام خود را انجام...
 • استعلام غیبت سربازی با کد ملی

  استعلام غیبت سربازی با کد ملی + ورود به سامانه آنلاین | ایران تحصیل

  استعلام غیبت سربازی با کد ملی از جمله راه‌های آسان برای مشاهده غیبت مشمولین است. البته این نوع استعلام از راه‌های مختلفی اعم از حضوری و غیر حضوری امکان پذیر شده تا افراد در صورتی که تمایلی نداشته باشند به...
 • معافیت سربازان فراری متأهل

  معافیت سربازان فراری متأهل + آیین نامه 1403 | ایران تحصیل

  آیا امکان اخذ معافیت سربازان فراری متأهل وجود دارد؟ معافیت سربازان متأهل؛ همانند معافیت‌های دیگر یکی از بحث‌های مهم سازمان نظام وظیفه محسوب می‌شود که در حال حاضر قوانین مشخصی برای آن در نظر گرفته شده است. به این ترتیب...
تماس با مشاور