استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ناجا

استخدام نیروی انتظامی کشور در دوره های زمانی که ناجا اعلام می نماید انجام می گیرد کلیه متقاضیان استخدام درجه داری نیروی انتظامی کشور می توانند جهت استخدام درجه داری نیروی انتظامی طبق فراخوان های مرکز گزینش و استخدام ناجا عمل نمایند شایان ذکر است پذیرش متقاضیان از بین افرادی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی اعلامی توسط مرکز گزینش و استخدام ناجا باشند انجام خواهد گرفت.

 

متقاضیان ثبت نام می بایست از طریق سامانه police.ir نسبت به اطلاعیه ها و زمان ثبت نام مطلع گردند

 

 

جهت کسب اطلاعات از نحوه استخدام نیروی انتظامی می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره زیر تماس بگیرید

9099072952 – پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اطلاعیه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

کلیه اطلاعیه های مربوط به ثبت نام دانشگاه افسری ناجا در سامانه دانشگاه افسری امین به نشانی apu.ac.ir قابل مشاهده و پیگیری خواهد بود.

پس از مطالعه راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری ناجا وارد سامانه apu.ac.ir شده و اقدامات لازم را انجام دهند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که شرایط لازم برای شرکت در این دانشگاه ، شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی برای قبولی می‌باشد.

 

جزئیات ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

مقاطع تحصیلی مختلفی که برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی  مجاز می‌باشند شامل ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشند. پذیرش در دانشگاه افسری امین از طریق کنکور سراسری ،در رشته‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف وجود خواهد داشت. دانشگاه نیروی انتظامی دارای ۳۱ گروه آموزشی و ۲۳ رشته تحصیلی با ۲۹ گرایش در مقاطع تحصیلی مختلف می‌باشد.

در ادامه به شرایط ثبت نام در دانشگاه های افسری ناجا اشاره ای خواهیم داشت ضمنا شما می توانید جهت اطلاع از رتبه قبولی در دانشگاه های افسری – راهنمایی ثبت نام دانشگاه های آزاد – علمی کاربردی و مشاوره تحصیلی تخصصی با مرکز مشاوره تماس بگیرید.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98

برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 کلیه داوطلبان باید واجد شرایط عمومی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند. شرایط عمومی در حکم فیلتری است که داوطلبان باید از آن عبور نمایند. بنابراین آن دسته از داوطلبانی خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند که واجد شرایطی که در ادامه ذکر خواهیم نمود باشند.

 1.  داوطلبان باید اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام داشته باشند.
 2. التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها.
 3. تنها آن دسته از داوطلبانی که تابعیت ایرانی دارند می توانند در ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 شرکت نمایند.
  نکته مهم : داوطلبان حتما باید ایرانی الاصل باشند و پدر و مادر آنها ایرانی باشند.
 4. هیچ گونه سابقه ای در رابطه با عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشند.
 5. داوطلبانی که اقدام به ثبت نام می نمایند نباید عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضای استخدام داشته باشند.
 6. عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
 7. داشتن هر گونه سوء پیشینه منجر به ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 نخواهد گردید.
 8. عدم اعتیاد به مواد مخدر
 9. با توجه به شرایط تحصیلی داوطلبان باید واجد این شرایط برای ادامه تحصیل در این دانشگاه باشند.
 10. متقاضیان باید از نظر جسمی و روانی ، توانایی مورد نظر را برای ادامه تحصیل در این دانشگاه داشته باشند.

 

 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای کلیه آقایان و بانوان گرامی که واجد شرایط باشند به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

 

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی
راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

 

ثبت نام برای کلیه متقاضیان در رشته های مختلف نظری که دانش آموزان پایه مقاطع تحصیلی دوازدهم، امکان پذیر است. آن دسته از داوطلبانی که از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برخوردار هستند، می‌توانند در اوایل دی ماه نسبت به ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 اقدام نمایید. در ادامه به راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی خواهیم پرداخت.

پس از وارد شدن به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری امین به نشانی apu.ac.ir بر روی پذیرش شرایط ثبت نام کلیک نمایید. وارد نمودن اطلاعات هویتی در مراحل بعدی در فرم ثبت نام الزامی می‌باشد. اطلاعاتی همانند : کد ملی ، نام و نام خانوادگی ،پست الکترونیکی ، شماره همراه و تصویر امنیتی در این مرحله از ثبت نام موردنیاز می‌باشد.

در مرحله بعدی راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ، لازم است بر روی گزینه ثبت نام و وورد به سامانه کلیک نمایید. سامانه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ، به صورت خودکار برای شما رمز عبور و همچنین نام کاربری را در اختیارتان قرار خواهد داد. پس‌ از آن ، نام کاربری و رمز عبور را لازم است در مرحله بعدی وارد نمایید.

مرحله آخر راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی ، وارد نمودن مجدد نام کاربری و رمز عبور برای ثبت نام می‌باشد. پس از ورود مجدد به سامانه موردنظر، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام نمایید و پس از اتمام کار، کد رهگیری را دریافت خواهید نمود. این کد رهگیری را نزد خود تا زمان  اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین نگاه دارید.

 

تذکر مهم : ثبت نام متقاضیان فقط از طریق سامانه apu.ac.ir دانشگاه افسری امین صورت می کیرد

 

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

 

 • یکی از شرایط اختصاصی برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98 ، دارا بودن شرایط سنی است. حداقل سن هر یک از داوطلبان ، 18 سال می باشد و حداکثر سن را میتوان با توجه به برخی از شرایط ، می توانند 25 سال داشته باشند می توانند نسبت ه ثبت نام اقدام نمایند.
 • داشتن حداقل قد 170 سانتیمتر قد برای تمامی متقاضیان لازم و ضروری می باشد.
 • جهت اطلاع از شرایط کامل – رتبه کنکور برای قبولی در این دانشگاه ها همه روزه از ساعات 8 صبح الی 12 شب با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) تماس بگیرید.

 

 

آیا بانوان نیز می توانند وارد دانشگاه های افسری شوند؟

در سال های اخیر بانوان عزیز نیز، نسبت به ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان گرایش پیدا کرده اند شایان ذکر است شرایط استخدام خواهران در دانشگاه های افسری ناجا نیز در سایت دانشگاه افسری امین ذکر گردیده.

جهت کسب اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی و  شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان  و همچنین اطلاع از تمامی شرایط اختصاصی می توانید شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری امین – رتبه قبولی در این دانشگاه و دیگر سوالات خود را از مشاوران مرکز دریافت کنید

 

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی و رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی و مشاوره برنامه ریزی تحصیلی جهت قبولی در کنکور 99 با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی
کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی

 

بیشتر بدانید

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

راهنمای تمدید معافیت تحصیلی دانشجویی

راهنمای اخذ معافیت تحصیلی

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 98

راهنمای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

2 نظر برای «شرایط و نحوه استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی»

 • سلام بنده درجه دار رسمی ناجا هستم و قصد تحصیل در دانشگاه امین مقطع کاردانی سنوانسومی رو دارم …نحوه ثبت نام و مراحلش چه جوریه و زمان آزمون چه موقعه؟

 • سلام و وقت بخیر شرایط و نحوه استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به نحوی هست که که از مدرک دیپلم با حداقل معدل 14 دارندگان کارت بسیجی فعال با معدل 13 جهت ثبت نام می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیریند و کارای ثبت نام انجام بدهند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.