ثبت نام دانشگاه افسری امین

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99 آغاز شد. اگر می خواهید بدانید که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم؟ باید عرض کنیم که کلیه داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی ثبت نام خود را در این دانشگاه در زمان استخدام انجام دهند. توجه داشته باشید که ثبت نام جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا در مهلت تعیین شده در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری انجام می شود. البته لازم به ذکر است که اطلاع داوطلبان از نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی ضروری است.

 

در این نوشته، بحث مفصلی در رابطه با ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی با شما دوستان عزیز داریم. پس با ما همراه باشید تا اطلاعاتی ضروری را در رابطه با نحوه، زمان و مهلت و شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در اختیار شما دوستان گرامی قرار دهیم. در مجموع به این موضوع می پردازیم که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم. با اطلاع از این موضوع که چگونه وارد دانشگاه نیروی انتظامی شویم می توانید با روند ورود به این دانشگاه شناخته شده آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه پذیرش در دانشگاه افسری نیروی انتظامی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ناجا
سامانه ثبت نام دانشگاه افسری ناجا

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی است؟

آیا می دانید ثبت نام دانشگاه افسری در چه زمانی انجام می شود؟ آیا اطلاعی در رابطه با زمان دقیق ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی دارید؟

در ابتدا باید عرض کنیم که ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین معمولاً در مهر ماه برای داوطلبانی که شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی را دارند انجام می شود.

در این زمان تمامی داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی می توانند تمامی اقدامات لازم برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی را در سایت ثبت نام دانشگاه افسری انجام دهند.

اما بابد عرض کنیم که به هیچ وجه نمی توان با قاطعیت گفت که زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سال جاری همان زمان ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سال قبل است.

علت این اظهار نظر را می توان این موضوع دانست که با توجه به زمان در نظر گرفته شده در طول سال های قبل برای ثبت نام یعنی مهر ماه و امکان شیوع مجدد ویروس همه گیر کرونا در این فصل از سال امکان تعویق زمان معمول ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای داوطلبان و متقاضیان وجود دارد.

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام برای استخدام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید تا شما را از زمان و مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی آگاه کنند.

 

 

چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم؟

ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی یا همان دانشگاه افسری امین به شکل کاملاً اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری انجام می گیرد.

تمامی داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط ورود به دانشگاه افسری امین می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه افسری کلیه فرآیندها و مراحل ثبت نام دانشگاه افسری را انجام دهند.

موضوع مهم و قابل ذکر در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی این است که داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در این دانشگاه هستند باید بعد از اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در زمان ثبت نام کنکور سراسری و در فرم ثبت نام سازمان سنجش آموزش کشور برای تحصیل در این دانشگاه علاقمندی خود را با زدن یک تیک ابراز کنند.

اما در مرحله دوم ثبت نام در سایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه ضروری است.

از طرفی فرد برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید در مصاحبه برگزار شده توسط دانشگاه علوم انتظامی هم شرکت کند.

مصاحبه ای بسیار مهم که قبولی در آن مستلزم پاسخگویی به سؤالاتی بسیار خاص است.

سؤالاتی که بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه نمی توانید از عهده پاسخگویی به آن ها بربیایید و لزوماً باید مطالعه کافی را از طریق سایت ها و کتب معتبر برای پاسخگویی به آن ها داشته باشید.

آیا می دانید نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی در مهلت ثبت نام در نظر گزفته شده برای این کار به چه صورت انجام می شود؟ آیا می دانید دقیقاً چه مراحلی را باید برای پذیرش دانشگاه افسری ناجا طی کنید؟

اگر می خواهید از نحوه پذیرش دانشگاه افسری ناجا و این که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم مطلع شوید با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

بدین ترتیب مشاوران مجموعه ما پاسخگوی تمامی سؤالات شما درباره نحوه ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی و این سؤال که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم به طور دقیق هستند.

 

 

چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم
چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم

 

 

شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی شامل چه مواردی می شود؟

پذیرش دانشگاه افسری ناجا هم همچون سایر دانشگاه در صورت داشتن شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای هر فرد انجام می گیرد.

شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی در دو گروه اختصاصی و عمومی قرار می گیرند. شرایطی که در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری در زمان ثبت نام می توانید آن ها را مشاهده کنید.

شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجا در گروه اختصاصی مواردی بسیار خاص و منحصربه فرد را شامل می شوند که هر فرد در صورت تمایل به پذیرش دانشگاه افسری ناجا باید از آن ها برخوردار باشد.

پس قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری لزوماً از شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجابه طور کامل و دقیق مطلع شوید و سپس برای انجام عملیات ثبت نام در مهلت اختصاص یافته وارد سامانه ثبت نام دانشگاه افسری شوید.

اگر به دنبال اطلاع دقیق از شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی هستید با مشاورانی خبره در این حوزه صحبت کنید تا آن ها اطلاعاتی دقیق را در رابطه با شرایط پذیرش دانشگاه افسری ناجا در اختیار شما دوستان و همراهان گرامی قرار دهند.

این گونه، می توانید تا حدودی پاسخ این سؤال که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم را پیدا کنید.

 

 

آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من دارد؟

شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و همراهان گرامی ایجاد شده باشد که آیا تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مزیت هایی هم برای من به همراه دارد؟

آيا با توجه به خاص بودن این دانشگاه تحصیل دانشجویان در آن با ارائه خدمات رفاهی و همین طور مالی هم برای آن ها همراه است؟

در صورت مثبت بودن جواب مزیت های ادامه تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی برای هر دانشجو چیست؟

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله از قضا مزیت ها و امتیازاتی هم برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه نیروی انتظامی در نظر گرفته شده است. مزیت ها و امتیازاتی که با وجود آن ها فرد دانشجو می تواند دوران تحصیل و دانشجویی خوبی را تجربه کند.

حتماً‌ بسیار کنجکاو هستید که بدانید این مزیت ها چیست. باید بگوییم که مزیت های در نظر گرفته شده برای تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی شامل کمک هزینه اختصاص یافته به هر دانشجو، امکان استفاده از بیمه خدمات درمانی، ارائه خوابگاه دانشجویی به دانشجویانی که از راه دور به دانشگاه آمده اند و مواردی از این قبیل می شود.

اگر می خواهید بیشتر در رابطه با مزیت ها و امتیازات تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی بدانید از کمک مشاوری آگاه و خبره در این زمینه استفاده کنید.

 

 

در مورد مصاحبه ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه می دانید؟

همان طور که در بالا خدمت شما دوستان عرض کردیم قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی و ورود به این مرکز دانشگاهی بدون شرکت در مصاحبه برای هیچ فردی مقدور نیست.

از این رو، هر فرد مایل به تحصیل در این دانشگاه باید خود را برای شرکت در مصاحبه برگزار شده آماده کند.

اما قبل از هر چیز باید از زمان برگزاری این مرحله از پذیرش دانشگاه افسری ناجا مطلع شود و بداند که در چه زمانی باید در سر جلسه مصاحبه حضور پیدا کند.

بعد از اطلاع از زمان برگزاری مصاحبه نوبت به این می رسد که از سؤالات و تمامی مراحل و فرآیند مصاحبه مطلع شوید. زیرا سؤالاتی که در مصاحبه از شما پرسیده می شوند بسیار نکته ای و مهم هستند و در صورت نداشتن مطالعه و عدم تحقیق در رابطه با آن ها نمی توانید به درستی آن ها را پاسخ بدهید.

اما بریم سر این موضوع که خب در نهایت به چه سؤالاتی باید در مصاحبه پاسخ بدهید. این گونه می توانید تا حد زیادی جواب این سؤال را که چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم را پیدا کنید.

ببینید دوستان عزیز مراحل مختلفی در مصاحبه گنجانده شده اند.

از میان این مراحل می توان از مرحله معاینات کامل پزشکی (چشم، دندان، گوش و حلق و بینی، قلب و عروق و غیره)، تست ورزش، تست روخوانی از روی آیات و سوره های قرآن کریم و مصاحبه شفاهی یاد کرد.

در مرحله مصاحبه شفاهی سوالاتی در رابطه با موضوعات و مسائل مختلف از جمله عقاید سیاسی شما، مناسبت های مهم مذهبی، مسائل روز سیاسی، ولایت فقیه و احکام دین اسلام پرسیده می شود.

از طرفی ممکن است با این سوالات از جمله این که اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید و یا آیا علاقه ای به کتاب خوانی و مطالعه هم دارید نیز در حین برگزاری مصاحبه روبرو شوید.

اگر آمادگی کافی را برای پاسخگویی به این سؤالات داشته باشید به آسانی می توانید تمامی آن ها را بدون نگرانی و دلهره پاسخ بدهید.

پس اولاً‌به طور دقیق از سؤالاتی که قرار است از شما در طول برگزاری مصاحبه پرسیده شود آگاه شوید و دوماً این که خود را به طور کامل برای پاسخ دادن به این سؤال ها و مؤفق بیرون آمدن از مصاحبه آماده کنید.

 

 

تحقیقات محلی بعد از مراحله مصاحبه

البته بعد از مرحله مصاحبه نوبت به تحقیقات محلی می رسد. به این صورت که مسئولین مربوطه با مراجعه به محل زندگی سابق و حال حاضر شما داوطلب عزیز از اخلاق و سکنات و همین طور رفتارهای شما از اهالی محل، دوستان و همین طور آشنایان تحقیقات لازم را به عمل می آورند تا اطمینان لازم را در این رابطه کسب کنند.

در صورتی که از مرحله تحقیقات محلی سربلند بیرون آمدید انشاءالله می توانید برای ثبت نام قطعی جهت ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی اقدام کنید.

که البته بهتر است قبل از ثبت نام از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام، نحوه ثبت نام که آیا به صورت حضوری انجام می شود یا اینترنتی یا ترکیبی از این دو و دیگر موارد لازم اطلاعاتی را کسب کنید.

 

 

نتایج قبولی ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی به اطلاع داوطلبان می رسد؟

آیا می دانید که چه زمانی می توانید از نتایج قبولی خود در دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع شوید؟‌ آيا می دانید اعلام نتایج نهایی دانشگاه افسری نیروی انتظامی چه زمانی انجام می شود؟

به هر حال این موضوع مهمی است که هر فرد شرکت کننده در دانشگاه افسری نیروی انتظامی باید از آن اطلاع پیدا کند.

برای کسب اطلاعاتی دقیق در رابطه با زمان و همین طور نحوه اعلام نتایج قبولی در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از زمان و نحوه دقیق اعلام نتایج قبولی در این ارگان نظامی یعنی دانشگاه افسری نیروی انتظامی آگاه کنند.

 

 

چه میزان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دانشگاه افسری نیروی انتظامی پرداخت می شود؟

آیا اطلاعی از میزان کمک هزینه اختصاص یافته به دانشجویان دانشگاه نیروی انتظامی دارید؟ آیا می دانید این مبلغ در هر سال تحصیلی بالاتر می رود یا در طول یک سال ثابت است؟

برای کسب اطلاعاتی دقیق و موثق در رابطه با میزان کمک هزینه تحصیلی اختصاص یافته به دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل در این رابطه تماس بگیرید.

 

 

جهت آشنایی با شرایط ثبت نام و استخدام در دانشگاه افسری نیروی انتظامیاز سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نمونه سوالات دانشگاه افسری ارتش

سایت ثبت نام دانشگاه افسری کوثر

پکیج قبولی آزمون فراگیر ارشد

اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی 99

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی جهت پذیرش دانشگاه افسری ناجا به طور معمول در مهر ماه برای داوطلبان انجام می شود.

چگونه وارد دانشگاه افسری نیروی انتظامی شویم؟

هر فرد در صورت داشتن شرایط ورود به دانشگاه افسری نیروی انتظامی می تواند در زمان ثبت نام اقدامات لازم را در سامانه ثبت نام دانشگاه افسری انجام دهد.

آیا ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به صورت اینترنتی انجام می شود؟

بله. ثبت نام در مهلت اعلام شده برای هر فرد به صورت اینترنتی انجام می گیرد. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

45 نظر برای «شرایط استخدام و ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی»

 • سلام بنده درجه دار رسمی ناجا هستم و قصد تحصیل در دانشگاه امین مقطع کاردانی سنوانسومی رو دارم …نحوه ثبت نام و مراحلش چه جوریه و زمان آزمون چه موقعه؟

 • سلام و وقت بخیر شرایط و نحوه استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی به نحوی هست که که از مدرک دیپلم با حداقل معدل 14 دارندگان کارت بسیجی فعال با معدل 13 جهت ثبت نام می توانند با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیریند و کارای ثبت نام انجام بدهند

 • باسلام اینجانب پلیس افتخاری ودارای مدرک لیسانس هستم ورشته علوم اجتماعی ومیخوام جذب بشم چگونه باید عمل کنم به گزینش شهرم مراجعه میکنم ولی میگن سهمیه نیست واین حرف 3 سال متوالی میباشد .آیا میشود کارشناسی ارشد بخوانم در دانشگاه وچذب شوم

 • سلام
  بنده لیسانس حسابداری دارم ایا میتوانم وارد دانشگاه افسری بشم.؟متولد 71 هستم بسیجی فعال و دارای کارت پایان خدمت

 • سلام و وقت بخیر
  آیا با مدرک حوزه(دیپلم فوق دیپلم،…) هم میشه در دانشگاه افسری ثبت نام کرد؟

 • سلام و وقت بخیر. من متولد ۷۷ هستم و مدرکمم فوق دیپلم فنی حرفه‌ای هستش. خدمت سربازی هم رفتم. میخاستم بدونم،شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو دارم؟

 • سلام خداقوت
  من ۲۵سالمه و فوق دیپلم حسابداری دارم.میخواستم ببینم میتونم برم دانشگاه علوم انتظامی امین.تو سال ۹۹کِی استخدام میکنند؟

 • با سلام و عرض ادب و احترام. آیا داشتن معدل بالا مزیت داره مثلا من معدل پایانی کلاس یازدهمم ۱۹.۴۵ بود اگه همین جور ادامه بدم شانس بیشتری دارم؟؟

 • سلام شزایط و نحوه ی استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی رو کاملا در بالا توضیح داده ایم بدون کنکور امکان پذیر نیست

 • سلام دوستان
  من متولد ۷۴/۱۰/۳ هستم ولی واسه ثبت نام سایت میگه تو محدود سنی نیستین و ولی من ۲۵ سالمه طبق شرایط خودشون برای ثبت نام
  چکار کنم بنظرتون؟
  لطفا راهنمایی کنید

 • سلام .من مدرک دیپلم نظری دارم 21 سالمه کارت پایان خدمتم دارم .بدون کنکور هم میشه برا دانشگاه امین ثبت نام کرد / یا تنها راه ثبت نام کردن از طریقه کنکور سراسریه؟اگه میشه برای ثبت نام باید چیکار کنم؟

 • سلام مطالب فوق جهت اطلاع شما عزیزان اطلاع رسانی میشود در صورت تمدید و تغییر شرایط استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی در سایت های دانشگاه افسری مشاهده نمایید .

 • سلام اقای احمدی ما شرایط ثبت نام دانشگاه افسری رو برای اطلاع رسانی منتشر کرده ایم تنها راه قبولی شرکت در کنکور سراسری می باشد .

 • سلام ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی هم از طریق کنکور سراسری میسر هم از طریق فراخوانی که میدهند

 • سلام خسته نباشید من سه ساعته دارم تماس میگیرم کلا خط مشغوله از تلفن همراه هم میزنم میگه اشتباهه از چیه به نظر شما

 • سلام و درود به دلیل اختلال در سیستم مخابراتی خط ها قطع و وصل می شوند برای اتصال چندین بار پشت سر هم تماس بگیرید .

 • سلام خسته نباشید من پشت کنکور هستم و برای دانشگاه افسری ثبت نام کردم میخاستم بدونم ازمونش با کنکوره یا یه ازمون جداگانست که برگزار میشه
  اگه جداگانست بی زحمت بگید تاریخش چه زمانیه.

 • سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم۳حسابداریم و دیپلم حسابداری دارم الان بخوان توی دی ماه ازمون بدم ب مشکل نمیخورم؟خانومها محدودیت ندارن؟و اینک پلیس افتخاری هم هسم.اگر ازمون رو موفق بشم یعنی من میتونم رشته حسابداریو ادامه بدم تو افسری؟و اینک کِی استخدام میشم؟حین تحصیل؟یا بعد لیسانس.ممنون میشم جواب بدید

 • سلام خدا قوت من متولد ۶۵ هستم عاشق نظام هستم مهندسی مکانیک دارم مرز عراق خدمت کردم میخوام جذب بشم سنم بالاست چکار کنم

 • سلام وقتتون بخیر،بنده در حال تحصیل رشته متالورژی هستم سال دوازدهم زیر شاخه فنی و حرفه‌ای آیا شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری امین رو دارم و در ضمن در حال فعالیت های بسیجی هستم

 • سلام من میخوام برای دانشگاه افسری نیروی انتظامی ثبت نام کنم معدلم ۱۳.۵ و بسیجی فعال دارم آیا میتونم ثبت نام کنم

 • سلام
  من معدل کتبیم 11,57 هست
  معدل کل دیپلم 14,89
  شرایط استخدام شامل کدوم میشه؟!
  ممنون میشم راهنمایی کنین

 • سلام خسته نباشید.
  من سال آخر دبیرستان یعنی کلاس دوازدهم علوم انسانی و ادبیات هستم.
  چ موقع باید ثبت نام کنم برای دانشگاه؟

 • سلام.وقت بخیر خدمت دکترعزیز.من استواردوم رسمی راهورناجاهستم و تقریبا ۱۰سال سرکارم.میخواستم بدونم بخوام برم دانشگاه افسری ستوانسومی یا ستواندومی میشه ثبت نام کنم ؟متولد ۱۳۶۶هستم.پیش دانشگاهی علوم انسانی هم دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *