ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با توجه به اهمیت بالای انتخاب انواع رشته های تحصیلی در پایه نهم تحصیلی بحث دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم از اهمیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار است. در واقع، در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم هر فرد دانش آموز می تواند با موارد مختلفی از جمله انواع رشته های تحصیلی، بازار کار رشته های ارائه شده در مدرسه و مواردی از این قبیل آشنایی لازم را پیدا کند. دریافت مشاوره آنلاین برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به انواع مراکز مشاوره را ندارند می تواند بسیار مهم و ضروری باشد و نیاز فرد دانش آموز را به دریافت مشاوره های لازم برای انتخاب رشته در پایه نهم برآورده کند.

 

در این نوشته، به بحث در رابطه با مشاوره آنلاین انتخاب رشته و اهمیت دریافت آن برای شما دوستان عزیز می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا با مطالعه این نوشته جامع هر آن چه را که باید را در رابطه با ضرورت و اهمیت دریافت این نوع مشاوره انتخاب رشته فرا بگیرید.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره آنلاین برای انتخاب رشته های تحصیلی پایه نهم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه مشاوره آنلاین

 

 

با دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته نهم به صورت آنلاین انتخاب رشته ای حرفه ای را تجربه کنید

 

 

اهمیت استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟

سؤال مهمی که در ابتدای این نوشته باید مطرح کنیم این است که چرا باید از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که بحث انتخاب رشته در پایه نهم چیزی نیست که بتوان آن را شوخی گرفت و سرسری از آن رد شد.

از طرفی دانش آموزان زیادی هستند که چندان اطلاعاتی در رابطه با انتخاب رشته در این دوره ندارند.

به طور مثال، اصلاً نمی دانند چه رشته هایی در پایه نهم ارائه می شود و یا این که از طریق ورود به این رشته های تحصیلی چه مشاغلی را می توانند انتخاب کنند.

در نتیجه، این قبیل از دانش آموزان دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند و مدام به این فکر می کنند که چگونه می توانند اطلاعاتی را در رابطه با رشته های تحصیلی بدست آورند.

اینجاست که باید بگوییم که استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می تواند کمک اساسی و مثمر ثمری به فرد دانش آموز باشد و وی را در این زمینه هدایت و راهنمایی کند.

در واقع، با شرکت در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم است که هر فرد دانش آموز می تواند به شناخت خوبی از لیست رشته های ارائه شده در سال نهم تحصیلی برسد و این باور را بدست آورد که استعداد ورود به کدام یک از این رشته ها را دارد.

علاوه بر این، مشاور ارائه دهنده جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته می تواند دانش آموز را با انواع و اقسام دروس ارائه شده در هر کدام از رشته های تحصیلی به طور دقیق آشنا کند.

به طور مثال، به فرد بگوید که در رشته علوم تجربی موظف به گذراندن دروسی همچون فیزیک، شیمی، زیست شناسی، ریاضیات به عنوان شماری از دروس اختصاصی است.

البته در این میان دروس عمومی همچون ادبیات فارسی، عربی، زبان خارجه و دین و زندگی هم ارائه می شوند که هر دانش آموزان باید تمامی آن ها را در طول ترم ها و پایه های مختلف دوران دبیرستان بگذراند.

 

 

اگر می خواهید بدانید که به درد چه رشته ای می خورید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

چرا تمایل برخی از افراد به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم بیشتر است؟

در حال حاضر و با توجه به شیوع بسیار گسترده بیماری کرونا ارتباطات حضوری و رودرروی افراد بسیار محدود شده است.

اینجاست که اگر فردی از جمله دانش آموزان واجد شرایط ورود به پایه تحصیلی نهم نیاز به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم داشته باشند استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته را ترجیح می دهد.

البته از دیگر دلایل تمایل دانش آموزان به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته می توان به محروم بودن برخی از افراد از دریافت خدمات حضوری مشاوره به دلیل زندگی در روستاها و مناطق دورافتاده اشاره کرد.

دلیل مهم دیگر این که رفتن به مراکز مشاوره حضوری نیاز به صرف هزینه زیاد جهت رفت و آمد دارد.

از طرفی دانش آموز نیاز به اختصاص زمان زیادی برای رفت و آمد و سر زدن به مراکز مشاوره نیز دارد.

 

 

 

انتخاب رشته نهم به دهم

 

 

بهترین مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم کیست؟

شاید از خود بپرسید که مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان وی را بهترین نامید؟

از آن جایی که یافتن پاسخ این سؤال از اهمیت زیادی برخوردار است در این بخش سعی داریم در این رابطه با شما دوست عزیز صحبتی داشته باشیم.

ببینید عزیزان مشاوره آنلاین انتخاب رشته را از فردی دریافت کنید که اطلاعات عالی و به روزی در رابطه با رشته های ارائه شده در پایه نهم تحصیلی دارند.

چه بسیار مشاورانی که با دادن اطلاعاتی غلط در رابطه با رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع نهم تحصیلی دانش آموز را گمراه کرده اند و وی را بیراهه کشانده اند.

از این رو، از طریق تحقیق و پرس و جو از اقوام و دوستان و افرادی که احتمالاً قبلاً از مشاور مورد نظر شما مشاوره دریافت کرده اند می توانید به اطلاعات خوبی از فرد مشاور و به روز بودن اطلاعات ارائه شده توسط وی برسید.

از طرف دیگر، فرد مشاور به مراتب باید از رشته های دانشگاهی ارائه شده در هر کدام از گروه های آزمایشی انسانی، هنر، تجربی، ریاضی فیزیک و رشته های گروه کارودانش و فنی حرفه ای اطلاعات خوب و دقیقی را داشته باشد.

بعلاوه، بهترین مشاور کسی است که به جز موارد ذکر شده در بالا بتواند فرد را از موقعیت های شغلی موجود در هر کدام از رشته های دانشگاهی مطلع کند و حتی دانشگاه های برتر را به آن ها بشناساند.

دقت داشته باشید که با توجه به این که فرد در سال های آینده در شرف انتخاب رشته در دوران دانشگاه و کنکور سراسری قرار دارد این موضوع می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

مورد مهم دیگر در رابطه با مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته این است که وی الزاماً باید برخوردی مناسب و صمیمانه با دانش آموز داشته باشد.

اگر رفتار و برخورد مشاور درست و صحیح نباشد دانش آموز هم بعد از چندی علاقه ای به شرکت در جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته وی ندارد.

مورد بسیار مهم دیگر این که مشاور باید شیوا و رسا و در نهایت سادگی صحبت کند.

در واقع، نحوه بیان مشاور برای دانش آموز به عنوان فردی که در سن پایین قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

مورد دیگر تعهد کاری و حس مسئولیت مشاور به ارائه بهترین مشاوره به فرد دانش آموز است.

 

 

برای دانلود سؤالات تست علاقمندی به رشته تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی کدام است؟

مراکز مشاوره مختلفی ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته پایه نهم هستند.

اما این که کدام یک از این مراکز از بقیه بهتر هستند و می توانند خدمات باکیفیت تری را خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرا این مشاوره آنلاین باید بتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما دوستان عزیز باشد و خدماتی عالی و با کیفیت را با دریافت مبلغی معقول و منطقی خدمت شما ارائه کند.

از طرفی، این فرد باید از هر جهت شرایط ارائه بهترین مشاوره را به شما داشته باشد و شما نگرانی در رابطه با وی نداشته باشید.

 

 

برای دریافت خدمات آنلاین مشاوره با بهترین مشاوران تحصیلی و انتخاب رشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

من به درد چه رشته ای می خورم؟ 

تست علاقمندی به رشته تحصیلی

تست هوش برای انتخاب رشته

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

4.2/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزایای دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟ 

با دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در کنار مشاورانی حرفه ای تجربه کنید و از لیست رشته های ارائه شده نیز مطلع شوید.

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از چه کسی دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از افرادی خبره و کاردان که شناخت خوبی از رشته های دانشگاهی دارند دریافت کرد.

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. Avatar photo
  kiani
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام خسته نباشید
  من معدل هفتمم 19.79 بود
  علوم 17 و ریاضی 19.5
  معدل هشتمم 18.14
  علوم 18 ریاضی 12.5
  معدل نهم نوبت اول19.86
  علوم20 ریاضی 15
  میتونم رشته تجربی الف بیارم؟
  تروخداااااا جواب بدین

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۱

   سلام وقتتون بخیر بله اما برای برسی بیشتر تماس بفرمایید

 2. Avatar photo
  رومانا
  ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام و خسته نباشید یک سوال داشتم سپاسگزار می شم پاسخ بدید آیا در شیراز هنرستانی که پذیرش برای رشته نمایش داشته باشه دخترانه وجود داره اگر هست ممکنه لطفا معرفی کنید؟یا هنرستانی که پذیرش برای دختران در رشته نوازندگی موسیقی جهانی داشته باشه ممنونم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۷

   سلام دوست عزیز در این زمینه باید از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری به نتیجه برسید متاسفانه ما نمیتونیم براتون استعلام بگیریم.

 3. Avatar photo
  Ebrahim jamatypour
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید، اینجانب دانش آموز پایه نهم ، امسال انتخاب رشته و بنده علاقه ای بسیار فراوان به رشته نرم افزار کامپیوتری و مهندسی برنامه نویسی پایتونی و…

  و 14 سال سن دارم و بدون کلاس آموزشی ، تنها با ویدئو های در رابطه با برنامه نویسی که درون وبلاگ رو تماشا میکنم و یاد میگیرم که کار کنم روی یه پروژه ، و علاوه بر کامپیوتر حقیقا سرگردونم که میان این چند رشته کدام رو انتخاب کنم علاقه بسیار زیادی هم به دینو مذهب قرآن و علاقه به طلبه دارم و برای همین خاطر تصمیم به ثبت نام حوزه علمیه گرفتم و چیزی منجر به مانع عمل بنده شد و اگر می‌شود من را راهنمایی کنید که با توجه به علاقه ای که بنده دارم چه رشته با بازار درآمد خوب بدرد بنده می‌خورد سپاس فراوان 🙏🙏

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام دوست عزیز بصورت کلی اگر بدنبال رشته ی پردرآمد و با فضای بهتر بر اساس علاقه ی خودتون هستید رشته کامپیوتر بشما کمک بیشتری میکند.

 4. Avatar photo
  سارینا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام .
  من مدرسه دولتی ام و پایه نهمم . اگر خدای نکرده نتونم انتخاب رشته مورد علاقه مو برم میتونم برای دهم غیر انتفایی برم و رشته ای که تو دولتی نهم نیاووردم تو مدرسه دهم غیرانتفایی انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر.
   مدارس غیر انتفاعی معمولا الویت بندی برای هدایت تحصیلی را در نظر نمیگیرند ولی شرایط خاص خودشان را هم دارند

 5. Avatar photo
  ثنا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام منم پایه هشتمم و می خوام برم هوش مصنوعی برای اینکه این رشته برم باید فنی حرفه ای برم یا ریاضی؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر
   از رشته ریاضی امکان تحصیل در رشته هوش مصنوعی در مقاطع بالا وجود دارد

 6. Avatar photo
  آتنا
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من به رشته ورزشی بسکتبال علاقه دارم
  و میخام بدونم به چ دروسی بستگی داره یعنی اگه بخام برم این رشته نمرات کدوم درسهام باید خوب باشه

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاعات دقیق تر و انتخاب رشته با کارشناس داخلی 111 تماس بگیرید

 7. Avatar photo
  الینا شاهرابی
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من تهران منطقه ۸ ساکن هستم و امسال میخوام تعیین رشته کنم من ریاضی فیزیک الویت الف اوردم و تجربی الویت ب ولی من میخوام برم تجربی بنظرتون باتوجه به الویتام به راحتی میتونم در مدرسه دولتی در رشته تجربی تحصیل کنم یا با توجه به الویتم سخت قبول میشم در مدرسه دولتی ممنون میشم جواب بدین

 8. Avatar photo
  محمد
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام خسته نباشید
  من توی سال هفتم نمرات ریاضی وعلومم نوبت اول ریاضی 11 نوبت دوم 13 علوم نوبت اول 15 و نوبت دوم 20 سال هشتم ریاضی نوبت اول 8 و نوبت دوم 18 و علوم نوبت اول 15 و نوبت دوم 18 و سال نهم ریاضی نوبت اول 14.5 نوبت دوم 13.5 و علوم نوبت اول 18.5 نوبت دوم 19.5 آیا شرط نمره مورد نیاز برای انتخاب رشته تجربی رو دارم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   با سلام امکان قبولی در این رشته وجود دارد

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . شانس متوسطی دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 9. Avatar photo
  Behnam
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام
  معدل کل هفتم ۱۹.۹۸
  ریاضی و علوم ۲۰
  معدلم هشتم بالای ۱۸ و نیم
  ریاضی و علوم ۱۷
  نهم معدل کل ۱۹.۴۸
  علوم نوبت دوم ۱۸(در برگه ۱۶) و ریاضی ۱۹
  ایا میتوانم رشته تجربی با الویت الف بردارم؟
  ممنون میشم بگید ؟؟؟؟؟
  میانگین هر سه سال ریاضی وعلوم بالای ۱۸ است
  و هیچ سالی نمره پایانی(برگه) زیر ۱۴ نگرفته ام و همیشه بالای ۱۵ بوده است
  میتوانم تجربی با الویت الف بر دارم؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام برای مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 10. Avatar photo
  a
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام ریاضی امسالم 14کتبی علوم16میتونم برم رشته ریاضی معدل کل18.63واقعا حتمی میتونم برم یا نه؟میشه جواب بدید

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   با سلام نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی ریاضی شود و به عوانل دیگری در این قبول یتاثیر د ارد

 11. Avatar photo
  ناشناس
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  هفتم=ریاضی،۱۷ علوم،۲۰ معدل ۱۸.۹۶
  هشتم= ریاضی،۲۰ علوم،۲۰ معدل ۱۹.۹۶
  نهم=ریاضی، ۱۸.۵ علوم ۱۱.۵معدل ۱۷.۹۰
  می توانم تجربی یا ریاضی بروم؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   با سلام کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی تجربی شود و به عوامل دیگری هم بستکی دارد

 12. Avatar photo
  Abolfazl
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام من ریاضی کتبیم شده14علومم 16
  معدل نوبت دومم 19.16معدل کل 18.67
  نمرات هفتم هشتمم اکی بودن امسال یکم پایین شدم
  میخام بدونم با این نمرات میتونم برم ریاضی یا نه میدونم حداقل ریاضی 13علوم14
  ولی میخام بدونم حتمی میتونم برم یانه ممنون میشم جوابمو بدید .

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   با سلام
   نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی ریاضی شود

 13. Avatar photo
  الینا شاهرابی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۶

  سلام ببخشید
  من نوبت اول هفتم علوم 20 شدم
  نوبت اول ریاضی 13
  نوبت دوم هفتم علوم 38 شدم
  نوبت دوم ریاضی هفتم 30 شدم
  نوبت اول علوم هشتم 14 شدم
  نوبت اول ریاضی هشتم هم 14 شدم
  نوبت دوم هشتم ریاضی ۱۴
  نوبت دوم هشتم علوم ۱۰
  معدل هفتم 18.45
  معدل هشتم 15.93
  نوبت اول نهم علوم ۱۹
  نوبت اول نهم ریاضی ۱۴
  ترم دومم که دارم میدم ولی بخاطر کرونا تو هشتم افت تحصیلی داشتم این ترم آخر نهم ریاضی و علوم نمره خوبی گرفتم به نظرتون میتونم تجربی قبول بشم یا نه ممنونم .

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم به دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه سال متوسطه دوره اول انجام می شود.
   پرای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    الینا شاهرابی
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

    یعنی الان شما نمیدونید با این نمرات امکان اینکه تجربی قبول بشم کم هست یا زیاد؟؟؟

    • Avatar photo
     bagheri
     ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

     با سلام امکان قبولی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد 35 امتیاز معدل است

     • Avatar photo
      الینا شاهرابی
      ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

      ممنونم

 14. Avatar photo
  حسین
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام.من پایه نهم هستم. در نوبت اول علوم تجربی تجدید شدم. و این نوبتم تجدیدم .نمره مستمرم ۱۲بود.ایا میتونم از تک ماده استفاده کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   با سلام میتوانید از تک ماده برای نمرات بالای 7 استفاده کنید

 15. Avatar photo
  الینا شاهرابی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام ببخشید
  من نوبت اول هفتم علوم 20 شدم
  نوبت اول ریاضی 13
  نوبت دوم هفتم علوم 38 شدم
  نوبت دوم ریاضی هفتم 30 شدم
  نوبت اول علوم هشتم 14 شدم
  نوبت اول ریاضی هشتم هم 14 شدم
  نوبت دوم هشتم ریاضی ۱۴
  نوبت دوم هشتم علوم ۱۰
  معدل هفتم 18.45
  معدل هشتم 15.93
  نوبت اول نهم علوم ۱۹
  نوبت اول نهم ریاضی ۱۴
  ترم دومم که دارم میدم ولی بخاطر کرونا تو هشتم افت تحصیلی داشتم این ترم آخر نهم ریاضی و علوم نمره خوبی گرفتم به نظرتون میتونم تجربی قبول بشم یا نه ممنونم

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود

 16. Avatar photo
  مهتاب
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  من علوم هفتم ۲۰ ریاضی هفتم ۲۰
  علوم هشتم ۱۴ ریاضی هشتم ۱۳
  ریاضی نهم ۱۵ علوم نهم ۱۷ میتونم برم رشته تجربی؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   باید ملاک های دیگر مانند فرم هدایت تحصیلی و نظر مشاور هدایت تحصیلی بررسی شود.
   امکان قبولی شما در این رشته هست

 17. Avatar photo
  سحر
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام ببخشید من که به موسیقی و عکاسی طبیعت علاقه دارم سال نهم چه رشته ای انتخاب کنم؟اگر سه سال دهم تا دوازدهم عکاسی بخونم میتونم برای دانشگاه اهنگسازی انتخاب کنم و در هردو زمینه به صورت ازاد و غیردولتی مشغول به کار بشم؟

 18. Avatar photo
  ..
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام
  هفتم معدل ۱۸.۸۶(ریاضی۱۶ و علوم ۲۰)
  هشتم معدل ۱۹.۵۹(ریاضی ۱۶ و علوم ۲۰)
  نهم ترم اول معدل ۱۸.۷۹ (ریاضی ۱۸ و علوم ۲۰)
  آیا شانس قبولی در رشته تجربی رو دارم؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   با سلام کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد عوانل دیگری هم در این قبولی تاثیر دارند برا راهنمایی بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 19. Avatar photo
  فاطی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام خسته نباشید.
  معدل هفتمم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل هشتم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل نهم ترم اول ۱۹.۹۳(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰).
  آیا با این شرایط اولویت الف رشتع تچربی قبول میشم؟
  :/
  اصفهان . نجف آباد
  پیشاپیش مرسی از پاسخگوییتون :)♡

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر
   برای انتخاب رشته میانگین نمرات شما در3سال تحصیلی اهمیت دارد و ازمونی که مدرسه میگیرد با توجه به اینکه شرایط تحصیلی شما خوب است به احتمال زیاد بتوانید انتخاب کنید

 20. Avatar photo
  فاطی
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام خسته نباشید
  معدل هفتمم ۲۰(ریاضی ۲۰. علوم۲۰*
  معدل هشتمم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل نهمم ترم اول۱۹.۹۳ (ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰)
  آیا با این شرایط رشتع تجربی الویت الف قبول میشم؟؟:/
  تصفهان

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای انتخاب رشته پایه دهم میانگین نمرات دروس تخصصی سه سال متوسطه دوره اول هر رشته را در نظر میگیرند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 21. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام باید از کدام رشته به یگان ویژه سپاه برویم یا خود سپاه لطفا جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   با سلام.به دفاتر گزینش سپاه مراجعه کنید.

 22. Avatar photo
  ♡♡
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من کلاس نهم هستم و به رشته تجربی خیلیییی علاقه دارم ولی امسال خیلی معدله نوبت اولم اومد پایین و ۱۵ونیم شدم اگر نوبت دومو نمراتم خوب باشه میتونم رشتمو تجربی انتخاب کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط انتخاب رشته باید نمرات نهایی نهم شما مشخص شود .

 23. Avatar photo
  :)
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام
  لطفا جوابمو بدید واقعا خیلی میترسم
  در هفتم معدل ۱۸.۸۶(ریاضی۱۶ و علوم ۲۰)
  در هشتم معدل ۱۹.۵۹(ریاضی ۱۶ و علوم ۲۰)
  در نهم ترم اول معدل ۱۸.۲۱ (ریاضی ۱۸ و علوم ۲۰)

  آیا میتونم رشته تجربی الف قبول بشم؟ در اصفهان شهرستان نجف آباد( شهر گلدشت).

  لطفا جواب بدید .

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

   شرایط نمرات و معدل جهت ورود به رشته تجربی شامل موارد زیر می باشد
   کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد و عوامل دیگری بر این قبولی شما تاثیر گذار هستند

   • Avatar photo
    :)
    ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۹

    الان آیا میتونم تجربی بخونم اولویت الف؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

     سلام . برای انتخاب رشته تجربی نمره درس علوم شما باید بالای 17 باشد

     • Avatar photo
      :)
      ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

      میشه با بله و خیر جواب بدید؟

 24. Avatar photo
  Hanieh
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام من هفتم که اوج کرونا بود نمراتم پایین اومد و هشتم ترم اول تو ریاضیم نمره هام چنگی ب دل نمیزد ولی نهمم همه نمراتم بالای ۱۸ و ۱۹ و حتی ۲۰ بودن ب خصوص علوم تجربی
  میتونم برم تجربی ؟؟
  همم که اطرافیان میگن سخته اگه بتونی بری ام پشیمون میشی و علاقه نداری
  نمیدونم چیکار کنم ..

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر بستگی به علاقه ی شما به رشته تجربی داره و اینکه وضعیت درسیتون باید بررسی بشه

 25. Avatar photo
  a student
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من به کارگردانی و بازیگری و علاقه دارم.اما نمیدونم باید چ رشته ای رو انتخاب کنم و کدوم درسم باید برای این رشته خوب باشه.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام. دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ارائه میدهید

 26. Avatar photo
  مهدیه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام من امسال هدایت تحصیلی دارم ب رشتع های ریاضیو تجربی علاقه دارم
  ولی نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم ک بتونم رشته مورد علاقم رو وردارم
  خیلی بلاتکلیفم
  لطفاکمکم کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته در پایه نهم اولین انتخاب مهم زندگی شماست.برای انتخاب مناسب باید علاقه و شرایط خود را سنجیده و با توجه به آن برنامه ریزی انجام داده و پیش روید.
   رشته تجربی و ریاضی دو رشته نزدیک به هم ولی با آینده شغلی متفاوت است.
   برای مشاوره بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 27. Avatar photo
  دلشاد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  من میخام رشته بردارم نهم رو تموم کردم خیلی بلاتکلیفی ماندم کمک کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر.برای مشاوره انلاین انتخاب رشته نهم با شماره909072952 تماس بگیرید.

 28. Avatar photo
  پویان
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام اگر در رشته ای هاشور خوردیم راهی هست که بتونیم در اون رشته تحصیل کنیم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   با سلام
   قسمت هاشور خورده به این معناست که شما در اون رشته نمره لازم را کسب نکردید و لذا نمیتوانید که ثبت نام کنید.میتوانید برای ترمیم معدل از مدرسه اقدام کنید.

 29. Avatar photo
  زینب
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

  من در هدایت تحصیلیم رشته تجربی نخرده یعنی هاشور خرده میشه بهم بگید اگه در رشته انسانی درس بخونم میتونم کنکور تجربی هم بدم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام زینب
   بله شما رشته انسانی هم بخونین میتونین کنکور تجربی بدین ولی الویت برای کسایی که دیپلم تجربی دارند

 30. Avatar photo
  Sara
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام خسته نباشید

  من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی؟!

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سارا لطفا با مشاوران مرکزمون تماس بگیرید راهنمایی جامع و کاملی داشته باشین

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور