ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با توجه به اهمیت بالای انتخاب انواع رشته های تحصیلی در پایه نهم تحصیلی بحث دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم از اهمیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار است. در واقع، در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم هر فرد دانش آموز می تواند با موارد مختلفی از جمله انواع رشته های تحصیلی، بازار کار رشته های ارائه شده در مدرسه و مواردی از این قبیل آشنایی لازم را پیدا کند. دریافت مشاوره آنلاین برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به انواع مراکز مشاوره را ندارند می تواند بسیار مهم و ضروری باشد و نیاز فرد دانش آموز را به دریافت مشاوره های لازم برای انتخاب رشته در پایه نهم برآورده کند.

 

در این نوشته، به بحث در رابطه با مشاوره آنلاین انتخاب رشته و اهمیت دریافت آن برای شما دوستان عزیز می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا با مطالعه این نوشته جامع هر آن چه را که باید را در رابطه با ضرورت و اهمیت دریافت این نوع مشاوره انتخاب رشته فرا بگیرید.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره آنلاین برای انتخاب رشته های تحصیلی پایه نهم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه مشاوره آنلاین

 

 

با دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته نهم به صورت آنلاین انتخاب رشته ای حرفه ای را تجربه کنید

 

 

اهمیت استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟

سؤال مهمی که در ابتدای این نوشته باید مطرح کنیم این است که چرا باید از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که بحث انتخاب رشته در پایه نهم چیزی نیست که بتوان آن را شوخی گرفت و سرسری از آن رد شد.

از طرفی دانش آموزان زیادی هستند که چندان اطلاعاتی در رابطه با انتخاب رشته در این دوره ندارند.

به طور مثال، اصلاً نمی دانند چه رشته هایی در پایه نهم ارائه می شود و یا این که از طریق ورود به این رشته های تحصیلی چه مشاغلی را می توانند انتخاب کنند.

در نتیجه، این قبیل از دانش آموزان دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند و مدام به این فکر می کنند که چگونه می توانند اطلاعاتی را در رابطه با رشته های تحصیلی بدست آورند.

اینجاست که باید بگوییم که استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می تواند کمک اساسی و مثمر ثمری به فرد دانش آموز باشد و وی را در این زمینه هدایت و راهنمایی کند.

در واقع، با شرکت در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم است که هر فرد دانش آموز می تواند به شناخت خوبی از لیست رشته های ارائه شده در سال نهم تحصیلی برسد و این باور را بدست آورد که استعداد ورود به کدام یک از این رشته ها را دارد.

علاوه بر این، مشاور ارائه دهنده جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته می تواند دانش آموز را با انواع و اقسام دروس ارائه شده در هر کدام از رشته های تحصیلی به طور دقیق آشنا کند.

به طور مثال، به فرد بگوید که در رشته علوم تجربی موظف به گذراندن دروسی همچون فیزیک، شیمی، زیست شناسی، ریاضیات به عنوان شماری از دروس اختصاصی است.

البته در این میان دروس عمومی همچون ادبیات فارسی، عربی، زبان خارجه و دین و زندگی هم ارائه می شوند که هر دانش آموزان باید تمامی آن ها را در طول ترم ها و پایه های مختلف دوران دبیرستان بگذراند.

 

 

اگر می خواهید بدانید که به درد چه رشته ای می خورید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

چرا تمایل برخی از افراد به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم بیشتر است؟

در حال حاضر و با توجه به شیوع بسیار گسترده بیماری کرونا ارتباطات حضوری و رودرروی افراد بسیار محدود شده است.

اینجاست که اگر فردی از جمله دانش آموزان واجد شرایط ورود به پایه تحصیلی نهم نیاز به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم داشته باشند استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته را ترجیح می دهد.

البته از دیگر دلایل تمایل دانش آموزان به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته می توان به محروم بودن برخی از افراد از دریافت خدمات حضوری مشاوره به دلیل زندگی در روستاها و مناطق دورافتاده اشاره کرد.

دلیل مهم دیگر این که رفتن به مراکز مشاوره حضوری نیاز به صرف هزینه زیاد جهت رفت و آمد دارد.

از طرفی دانش آموز نیاز به اختصاص زمان زیادی برای رفت و آمد و سر زدن به مراکز مشاوره نیز دارد.

 

 

 

انتخاب رشته نهم به دهم

 

 

بهترین مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم کیست؟

شاید از خود بپرسید که مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان وی را بهترین نامید؟

از آن جایی که یافتن پاسخ این سؤال از اهمیت زیادی برخوردار است در این بخش سعی داریم در این رابطه با شما دوست عزیز صحبتی داشته باشیم.

ببینید عزیزان مشاوره آنلاین انتخاب رشته را از فردی دریافت کنید که اطلاعات عالی و به روزی در رابطه با رشته های ارائه شده در پایه نهم تحصیلی دارند.

چه بسیار مشاورانی که با دادن اطلاعاتی غلط در رابطه با رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع نهم تحصیلی دانش آموز را گمراه کرده اند و وی را بیراهه کشانده اند.

از این رو، از طریق تحقیق و پرس و جو از اقوام و دوستان و افرادی که احتمالاً قبلاً از مشاور مورد نظر شما مشاوره دریافت کرده اند می توانید به اطلاعات خوبی از فرد مشاور و به روز بودن اطلاعات ارائه شده توسط وی برسید.

از طرف دیگر، فرد مشاور به مراتب باید از رشته های دانشگاهی ارائه شده در هر کدام از گروه های آزمایشی انسانی، هنر، تجربی، ریاضی فیزیک و رشته های گروه کارودانش و فنی حرفه ای اطلاعات خوب و دقیقی را داشته باشد.

بعلاوه، بهترین مشاور کسی است که به جز موارد ذکر شده در بالا بتواند فرد را از موقعیت های شغلی موجود در هر کدام از رشته های دانشگاهی مطلع کند و حتی دانشگاه های برتر را به آن ها بشناساند.

دقت داشته باشید که با توجه به این که فرد در سال های آینده در شرف انتخاب رشته در دوران دانشگاه و کنکور سراسری قرار دارد این موضوع می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

مورد مهم دیگر در رابطه با مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته این است که وی الزاماً باید برخوردی مناسب و صمیمانه با دانش آموز داشته باشد.

اگر رفتار و برخورد مشاور درست و صحیح نباشد دانش آموز هم بعد از چندی علاقه ای به شرکت در جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته وی ندارد.

مورد بسیار مهم دیگر این که مشاور باید شیوا و رسا و در نهایت سادگی صحبت کند.

در واقع، نحوه بیان مشاور برای دانش آموز به عنوان فردی که در سن پایین قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

مورد دیگر تعهد کاری و حس مسئولیت مشاور به ارائه بهترین مشاوره به فرد دانش آموز است.

 

 

برای دانلود سؤالات تست علاقمندی به رشته تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی کدام است؟

مراکز مشاوره مختلفی ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته پایه نهم هستند.

اما این که کدام یک از این مراکز از بقیه بهتر هستند و می توانند خدمات باکیفیت تری را خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرا این مشاوره آنلاین باید بتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما دوستان عزیز باشد و خدماتی عالی و با کیفیت را با دریافت مبلغی معقول و منطقی خدمت شما ارائه کند.

از طرفی، این فرد باید از هر جهت شرایط ارائه بهترین مشاوره را به شما داشته باشد و شما نگرانی در رابطه با وی نداشته باشید.

 

 

برای دریافت خدمات آنلاین مشاوره با بهترین مشاوران تحصیلی و انتخاب رشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

من به درد چه رشته ای می خورم؟ 

تست علاقمندی به رشته تحصیلی

تست هوش برای انتخاب رشته

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

4/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزایای دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟ 

با دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در کنار مشاورانی حرفه ای تجربه کنید و از لیست رشته های ارائه شده نیز مطلع شوید.

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از چه کسی دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از افرادی خبره و کاردان که شناخت خوبی از رشته های دانشگاهی دارند دریافت کرد.

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. Ebrahim jamatypour
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام و عرض ادب و احترام و خسته نباشید، اینجانب دانش آموز پایه نهم ، امسال انتخاب رشته و بنده علاقه ای بسیار فراوان به رشته نرم افزار کامپیوتری و مهندسی برنامه نویسی پایتونی و…

  و 14 سال سن دارم و بدون کلاس آموزشی ، تنها با ویدئو های در رابطه با برنامه نویسی که درون وبلاگ رو تماشا میکنم و یاد میگیرم که کار کنم روی یه پروژه ، و علاوه بر کامپیوتر حقیقا سرگردونم که میان این چند رشته کدام رو انتخاب کنم علاقه بسیار زیادی هم به دینو مذهب قرآن و علاقه به طلبه دارم و برای همین خاطر تصمیم به ثبت نام حوزه علمیه گرفتم و چیزی منجر به مانع عمل بنده شد و اگر می‌شود من را راهنمایی کنید که با توجه به علاقه ای که بنده دارم چه رشته با بازار درآمد خوب بدرد بنده می‌خورد سپاس فراوان 🙏🙏

  • tahmasebi
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام دوست عزیز بصورت کلی اگر بدنبال رشته ی پردرآمد و با فضای بهتر بر اساس علاقه ی خودتون هستید رشته کامپیوتر بشما کمک بیشتری میکند.

 2. سارینا
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام .
  من مدرسه دولتی ام و پایه نهمم . اگر خدای نکرده نتونم انتخاب رشته مورد علاقه مو برم میتونم برای دهم غیر انتفایی برم و رشته ای که تو دولتی نهم نیاووردم تو مدرسه دهم غیرانتفایی انتخاب کنم؟

  • rahdar
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر.
   مدارس غیر انتفاعی معمولا الویت بندی برای هدایت تحصیلی را در نظر نمیگیرند ولی شرایط خاص خودشان را هم دارند

 3. ثنا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام منم پایه هشتمم و می خوام برم هوش مصنوعی برای اینکه این رشته برم باید فنی حرفه ای برم یا ریاضی؟

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر
   از رشته ریاضی امکان تحصیل در رشته هوش مصنوعی در مقاطع بالا وجود دارد

 4. آتنا
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من به رشته ورزشی بسکتبال علاقه دارم
  و میخام بدونم به چ دروسی بستگی داره یعنی اگه بخام برم این رشته نمرات کدوم درسهام باید خوب باشه

  • obeidavi obeidavi
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیلان تماس حاصل فرمایید.

  • bahraii
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاعات دقیق تر و انتخاب رشته با کارشناس داخلی 111 تماس بگیرید

 5. الینا شاهرابی
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام خسته نباشید ببخشید من تهران منطقه ۸ ساکن هستم و امسال میخوام تعیین رشته کنم من ریاضی فیزیک الویت الف اوردم و تجربی الویت ب ولی من میخوام برم تجربی بنظرتون باتوجه به الویتام به راحتی میتونم در مدرسه دولتی در رشته تجربی تحصیل کنم یا با توجه به الویتم سخت قبول میشم در مدرسه دولتی ممنون میشم جواب بدین

 6. محمد
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

  سلام خسته نباشید
  من توی سال هفتم نمرات ریاضی وعلومم نوبت اول ریاضی 11 نوبت دوم 13 علوم نوبت اول 15 و نوبت دوم 20 سال هشتم ریاضی نوبت اول 8 و نوبت دوم 18 و علوم نوبت اول 15 و نوبت دوم 18 و سال نهم ریاضی نوبت اول 14.5 نوبت دوم 13.5 و علوم نوبت اول 18.5 نوبت دوم 19.5 آیا شرط نمره مورد نیاز برای انتخاب رشته تجربی رو دارم؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   با سلام امکان قبولی در این رشته وجود دارد

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

   سلام وقت بخیر . شانس متوسطی دارید
   برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 7. Behnam
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام
  معدل کل هفتم ۱۹.۹۸
  ریاضی و علوم ۲۰
  معدلم هشتم بالای ۱۸ و نیم
  ریاضی و علوم ۱۷
  نهم معدل کل ۱۹.۴۸
  علوم نوبت دوم ۱۸(در برگه ۱۶) و ریاضی ۱۹
  ایا میتوانم رشته تجربی با الویت الف بردارم؟
  ممنون میشم بگید ؟؟؟؟؟
  میانگین هر سه سال ریاضی وعلوم بالای ۱۸ است
  و هیچ سالی نمره پایانی(برگه) زیر ۱۴ نگرفته ام و همیشه بالای ۱۵ بوده است
  میتوانم تجربی با الویت الف بر دارم؟؟؟؟؟

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام برای مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 8. a
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام ریاضی امسالم 14کتبی علوم16میتونم برم رشته ریاضی معدل کل18.63واقعا حتمی میتونم برم یا نه؟میشه جواب بدید

  • bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   با سلام نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی ریاضی شود و به عوانل دیگری در این قبول یتاثیر د ارد

 9. ناشناس
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  هفتم=ریاضی،۱۷ علوم،۲۰ معدل ۱۸.۹۶
  هشتم= ریاضی،۲۰ علوم،۲۰ معدل ۱۹.۹۶
  نهم=ریاضی، ۱۸.۵ علوم ۱۱.۵معدل ۱۷.۹۰
  می توانم تجربی یا ریاضی بروم؟؟؟؟؟

  • bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   با سلام کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی تجربی شود و به عوامل دیگری هم بستکی دارد

 10. Abolfazl
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام من ریاضی کتبیم شده14علومم 16
  معدل نوبت دومم 19.16معدل کل 18.67
  نمرات هفتم هشتمم اکی بودن امسال یکم پایین شدم
  میخام بدونم با این نمرات میتونم برم ریاضی یا نه میدونم حداقل ریاضی 13علوم14
  ولی میخام بدونم حتمی میتونم برم یانه ممنون میشم جوابمو بدید .

  • bagheri
   ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   با سلام
   نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
   مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر معدل دانش اموز حداقل 14 باشد تا بتواند وارد رشته ی ریاضی شود

 11. الینا شاهرابی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۶

  سلام ببخشید
  من نوبت اول هفتم علوم 20 شدم
  نوبت اول ریاضی 13
  نوبت دوم هفتم علوم 38 شدم
  نوبت دوم ریاضی هفتم 30 شدم
  نوبت اول علوم هشتم 14 شدم
  نوبت اول ریاضی هشتم هم 14 شدم
  نوبت دوم هشتم ریاضی ۱۴
  نوبت دوم هشتم علوم ۱۰
  معدل هفتم 18.45
  معدل هشتم 15.93
  نوبت اول نهم علوم ۱۹
  نوبت اول نهم ریاضی ۱۴
  ترم دومم که دارم میدم ولی بخاطر کرونا تو هشتم افت تحصیلی داشتم این ترم آخر نهم ریاضی و علوم نمره خوبی گرفتم به نظرتون میتونم تجربی قبول بشم یا نه ممنونم .

  • mohammadi
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته نهم به دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه سال متوسطه دوره اول انجام می شود.
   پرای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • الینا شاهرابی
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

    یعنی الان شما نمیدونید با این نمرات امکان اینکه تجربی قبول بشم کم هست یا زیاد؟؟؟

    • bagheri
     ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

     با سلام امکان قبولی شما به عوامل مختلفی بستگی دارد 35 امتیاز معدل است

     • الینا شاهرابی
      ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

      ممنونم

 12. حسین
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام.من پایه نهم هستم. در نوبت اول علوم تجربی تجدید شدم. و این نوبتم تجدیدم .نمره مستمرم ۱۲بود.ایا میتونم از تک ماده استفاده کنم؟؟؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   با سلام میتوانید از تک ماده برای نمرات بالای 7 استفاده کنید

 13. الینا شاهرابی
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام ببخشید
  من نوبت اول هفتم علوم 20 شدم
  نوبت اول ریاضی 13
  نوبت دوم هفتم علوم 38 شدم
  نوبت دوم ریاضی هفتم 30 شدم
  نوبت اول علوم هشتم 14 شدم
  نوبت اول ریاضی هشتم هم 14 شدم
  نوبت دوم هشتم ریاضی ۱۴
  نوبت دوم هشتم علوم ۱۰
  معدل هفتم 18.45
  معدل هشتم 15.93
  نوبت اول نهم علوم ۱۹
  نوبت اول نهم ریاضی ۱۴
  ترم دومم که دارم میدم ولی بخاطر کرونا تو هشتم افت تحصیلی داشتم این ترم آخر نهم ریاضی و علوم نمره خوبی گرفتم به نظرتون میتونم تجربی قبول بشم یا نه ممنونم

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود

 14. مهتاب
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  من علوم هفتم ۲۰ ریاضی هفتم ۲۰
  علوم هشتم ۱۴ ریاضی هشتم ۱۳
  ریاضی نهم ۱۵ علوم نهم ۱۷ میتونم برم رشته تجربی؟

  • haghipor
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقت بخیر
   باید ملاک های دیگر مانند فرم هدایت تحصیلی و نظر مشاور هدایت تحصیلی بررسی شود.
   امکان قبولی شما در این رشته هست

 15. سحر
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام ببخشید من که به موسیقی و عکاسی طبیعت علاقه دارم سال نهم چه رشته ای انتخاب کنم؟اگر سه سال دهم تا دوازدهم عکاسی بخونم میتونم برای دانشگاه اهنگسازی انتخاب کنم و در هردو زمینه به صورت ازاد و غیردولتی مشغول به کار بشم؟

 16. ..
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام
  هفتم معدل ۱۸.۸۶(ریاضی۱۶ و علوم ۲۰)
  هشتم معدل ۱۹.۵۹(ریاضی ۱۶ و علوم ۲۰)
  نهم ترم اول معدل ۱۸.۷۹ (ریاضی ۱۸ و علوم ۲۰)
  آیا شانس قبولی در رشته تجربی رو دارم؟

  • bagheri
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

   با سلام کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد عوانل دیگری هم در این قبولی تاثیر دارند برا راهنمایی بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 17. فاطی
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام خسته نباشید.
  معدل هفتمم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل هشتم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل نهم ترم اول ۱۹.۹۳(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰).
  آیا با این شرایط اولویت الف رشتع تچربی قبول میشم؟
  :/
  اصفهان . نجف آباد
  پیشاپیش مرسی از پاسخگوییتون :)♡

  • aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت بخیر
   برای انتخاب رشته میانگین نمرات شما در3سال تحصیلی اهمیت دارد و ازمونی که مدرسه میگیرد با توجه به اینکه شرایط تحصیلی شما خوب است به احتمال زیاد بتوانید انتخاب کنید

 18. فاطی
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام خسته نباشید
  معدل هفتمم ۲۰(ریاضی ۲۰. علوم۲۰*
  معدل هشتمم ۲۰(ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰
  معدل نهمم ترم اول۱۹.۹۳ (ریاضی ۲۰ . علوم ۲۰)
  آیا با این شرایط رشتع تجربی الویت الف قبول میشم؟؟:/
  تصفهان

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت به خیر
   برای انتخاب رشته پایه دهم میانگین نمرات دروس تخصصی سه سال متوسطه دوره اول هر رشته را در نظر میگیرند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 19. مرتضی
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام باید از کدام رشته به یگان ویژه سپاه برویم یا خود سپاه لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   با سلام.به دفاتر گزینش سپاه مراجعه کنید.

 20. ♡♡
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من کلاس نهم هستم و به رشته تجربی خیلیییی علاقه دارم ولی امسال خیلی معدله نوبت اولم اومد پایین و ۱۵ونیم شدم اگر نوبت دومو نمراتم خوب باشه میتونم رشتمو تجربی انتخاب کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط انتخاب رشته باید نمرات نهایی نهم شما مشخص شود .

 21. :)
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام
  لطفا جوابمو بدید واقعا خیلی میترسم
  در هفتم معدل ۱۸.۸۶(ریاضی۱۶ و علوم ۲۰)
  در هشتم معدل ۱۹.۵۹(ریاضی ۱۶ و علوم ۲۰)
  در نهم ترم اول معدل ۱۸.۲۱ (ریاضی ۱۸ و علوم ۲۰)

  آیا میتونم رشته تجربی الف قبول بشم؟ در اصفهان شهرستان نجف آباد( شهر گلدشت).

  لطفا جواب بدید .

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

   شرایط نمرات و معدل جهت ورود به رشته تجربی شامل موارد زیر می باشد
   کسب نمره حداقل 14 در درس علوم تجربی و کسب نمره حداقل 13 در درس ریاضی
   نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
   مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد و عوامل دیگری بر این قبولی شما تاثیر گذار هستند

   • :)
    ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۹

    الان آیا میتونم تجربی بخونم اولویت الف؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

     سلام . برای انتخاب رشته تجربی نمره درس علوم شما باید بالای 17 باشد

     • :)
      ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

      میشه با بله و خیر جواب بدید؟

 22. Hanieh
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۲

  سلام من هفتم که اوج کرونا بود نمراتم پایین اومد و هشتم ترم اول تو ریاضیم نمره هام چنگی ب دل نمیزد ولی نهمم همه نمراتم بالای ۱۸ و ۱۹ و حتی ۲۰ بودن ب خصوص علوم تجربی
  میتونم برم تجربی ؟؟
  همم که اطرافیان میگن سخته اگه بتونی بری ام پشیمون میشی و علاقه نداری
  نمیدونم چیکار کنم ..

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر بستگی به علاقه ی شما به رشته تجربی داره و اینکه وضعیت درسیتون باید بررسی بشه

 23. a student
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من به کارگردانی و بازیگری و علاقه دارم.اما نمیدونم باید چ رشته ای رو انتخاب کنم و کدوم درسم باید برای این رشته خوب باشه.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام. دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ارائه میدهید

 24. مهدیه
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام من امسال هدایت تحصیلی دارم ب رشتع های ریاضیو تجربی علاقه دارم
  ولی نمیدونم چجوری برنامه ریزی کنم ک بتونم رشته مورد علاقم رو وردارم
  خیلی بلاتکلیفم
  لطفاکمکم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته در پایه نهم اولین انتخاب مهم زندگی شماست.برای انتخاب مناسب باید علاقه و شرایط خود را سنجیده و با توجه به آن برنامه ریزی انجام داده و پیش روید.
   رشته تجربی و ریاضی دو رشته نزدیک به هم ولی با آینده شغلی متفاوت است.
   برای مشاوره بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 25. دلشاد
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  من میخام رشته بردارم نهم رو تموم کردم خیلی بلاتکلیفی ماندم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر.برای مشاوره انلاین انتخاب رشته نهم با شماره909072952 تماس بگیرید.

 26. پویان
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

  سلام اگر در رشته ای هاشور خوردیم راهی هست که بتونیم در اون رشته تحصیل کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   با سلام
   قسمت هاشور خورده به این معناست که شما در اون رشته نمره لازم را کسب نکردید و لذا نمیتوانید که ثبت نام کنید.میتوانید برای ترمیم معدل از مدرسه اقدام کنید.

 27. زینب
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

  من در هدایت تحصیلیم رشته تجربی نخرده یعنی هاشور خرده میشه بهم بگید اگه در رشته انسانی درس بخونم میتونم کنکور تجربی هم بدم

  • moshaverarshad
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام زینب
   بله شما رشته انسانی هم بخونین میتونین کنکور تجربی بدین ولی الویت برای کسایی که دیپلم تجربی دارند

 28. Sara
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام خسته نباشید

  من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی؟!

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام سارا لطفا با مشاوران مرکزمون تماس بگیرید راهنمایی جامع و کاملی داشته باشین

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور