تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

با توجه به اهمیت بالای انتخاب انواع رشته های تحصیلی در پایه نهم تحصیلی بحث دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم از اهمیت بالایی برای دانش آموزان برخوردار است. در واقع، در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم هر فرد دانش آموز می تواند با موارد مختلفی از جمله انواع رشته های تحصیلی، بازار کار رشته های ارائه شده در مدرسه و مواردی از این قبیل آشنایی لازم را پیدا کند. دریافت مشاوره آنلاین برای کسانی که امکان مراجعه حضوری به انواع مراکز مشاوره را ندارند می تواند بسیار مهم و ضروری باشد و نیاز فرد دانش آموز را به دریافت مشاوره های لازم برای انتخاب رشته در پایه نهم برآورده کند.

 

در این نوشته، به بحث در رابطه با مشاوره آنلاین انتخاب رشته و اهمیت دریافت آن برای شما دوستان عزیز می پردازیم. پس ما را همراهی کنید تا با مطالعه این نوشته جامع هر آن چه را که باید را در رابطه با ضرورت و اهمیت دریافت این نوع مشاوره انتخاب رشته فرا بگیرید.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره آنلاین برای انتخاب رشته های تحصیلی پایه نهم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه مشاوره آنلاین

 

 

با دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته نهم به صورت آنلاین انتخاب رشته ای حرفه ای را تجربه کنید

 

 

اهمیت استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟

سؤال مهمی که در ابتدای این نوشته باید مطرح کنیم این است که چرا باید از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم استفاده کنیم؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما عرض کنیم که بحث انتخاب رشته در پایه نهم چیزی نیست که بتوان آن را شوخی گرفت و سرسری از آن رد شد.

از طرفی دانش آموزان زیادی هستند که چندان اطلاعاتی در رابطه با انتخاب رشته در این دوره ندارند.

به طور مثال، اصلاً نمی دانند چه رشته هایی در پایه نهم ارائه می شود و یا این که از طریق ورود به این رشته های تحصیلی چه مشاغلی را می توانند انتخاب کنند.

در نتیجه، این قبیل از دانش آموزان دچار استرس و اضطراب زیادی می شوند و مدام به این فکر می کنند که چگونه می توانند اطلاعاتی را در رابطه با رشته های تحصیلی بدست آورند.

اینجاست که باید بگوییم که استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می تواند کمک اساسی و مثمر ثمری به فرد دانش آموز باشد و وی را در این زمینه هدایت و راهنمایی کند.

در واقع، با شرکت در مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم است که هر فرد دانش آموز می تواند به شناخت خوبی از لیست رشته های ارائه شده در سال نهم تحصیلی برسد و این باور را بدست آورد که استعداد ورود به کدام یک از این رشته ها را دارد.

علاوه بر این، مشاور ارائه دهنده جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته می تواند دانش آموز را با انواع و اقسام دروس ارائه شده در هر کدام از رشته های تحصیلی به طور دقیق آشنا کند.

به طور مثال، به فرد بگوید که در رشته علوم تجربی موظف به گذراندن دروسی همچون فیزیک، شیمی، زیست شناسی، ریاضیات به عنوان شماری از دروس اختصاصی است.

البته در این میان دروس عمومی همچون ادبیات فارسی، عربی، زبان خارجه و دین و زندگی هم ارائه می شوند که هر دانش آموزان باید تمامی آن ها را در طول ترم ها و پایه های مختلف دوران دبیرستان بگذراند.

 

 

اگر می خواهید بدانید که به درد چه رشته ای می خورید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

چرا تمایل برخی از افراد به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم بیشتر است؟

در حال حاضر و با توجه به شیوع بسیار گسترده بیماری کرونا ارتباطات حضوری و رودرروی افراد بسیار محدود شده است.

اینجاست که اگر فردی از جمله دانش آموزان واجد شرایط ورود به پایه تحصیلی نهم نیاز به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم داشته باشند استفاده از مشاوره آنلاین انتخاب رشته را ترجیح می دهد.

البته از دیگر دلایل تمایل دانش آموزان به دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته می توان به محروم بودن برخی از افراد از دریافت خدمات حضوری مشاوره به دلیل زندگی در روستاها و مناطق دورافتاده اشاره کرد.

دلیل مهم دیگر این که رفتن به مراکز مشاوره حضوری نیاز به صرف هزینه زیاد جهت رفت و آمد دارد.

از طرفی دانش آموز نیاز به اختصاص زمان زیادی برای رفت و آمد و سر زدن به مراکز مشاوره نیز دارد.

 

 

 

انتخاب رشته نهم به دهم

 

 

بهترین مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم کیست؟

شاید از خود بپرسید که مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته چه ویژگی هایی باید داشته باشد تا بتوان وی را بهترین نامید؟

از آن جایی که یافتن پاسخ این سؤال از اهمیت زیادی برخوردار است در این بخش سعی داریم در این رابطه با شما دوست عزیز صحبتی داشته باشیم.

ببینید عزیزان مشاوره آنلاین انتخاب رشته را از فردی دریافت کنید که اطلاعات عالی و به روزی در رابطه با رشته های ارائه شده در پایه نهم تحصیلی دارند.

چه بسیار مشاورانی که با دادن اطلاعاتی غلط در رابطه با رشته های تحصیلی ارائه شده در مقطع نهم تحصیلی دانش آموز را گمراه کرده اند و وی را بیراهه کشانده اند.

از این رو، از طریق تحقیق و پرس و جو از اقوام و دوستان و افرادی که احتمالاً قبلاً از مشاور مورد نظر شما مشاوره دریافت کرده اند می توانید به اطلاعات خوبی از فرد مشاور و به روز بودن اطلاعات ارائه شده توسط وی برسید.

از طرف دیگر، فرد مشاور به مراتب باید از رشته های دانشگاهی ارائه شده در هر کدام از گروه های آزمایشی انسانی، هنر، تجربی، ریاضی فیزیک و رشته های گروه کارودانش و فنی حرفه ای اطلاعات خوب و دقیقی را داشته باشد.

بعلاوه، بهترین مشاور کسی است که به جز موارد ذکر شده در بالا بتواند فرد را از موقعیت های شغلی موجود در هر کدام از رشته های دانشگاهی مطلع کند و حتی دانشگاه های برتر را به آن ها بشناساند.

دقت داشته باشید که با توجه به این که فرد در سال های آینده در شرف انتخاب رشته در دوران دانشگاه و کنکور سراسری قرار دارد این موضوع می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

مورد مهم دیگر در رابطه با مشاور ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته این است که وی الزاماً باید برخوردی مناسب و صمیمانه با دانش آموز داشته باشد.

اگر رفتار و برخورد مشاور درست و صحیح نباشد دانش آموز هم بعد از چندی علاقه ای به شرکت در جلسات مشاوره آنلاین انتخاب رشته وی ندارد.

مورد بسیار مهم دیگر این که مشاور باید شیوا و رسا و در نهایت سادگی صحبت کند.

در واقع، نحوه بیان مشاور برای دانش آموز به عنوان فردی که در سن پایین قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

مورد دیگر تعهد کاری و حس مسئولیت مشاور به ارائه بهترین مشاوره به فرد دانش آموز است.

 

 

برای دانلود سؤالات تست علاقمندی به رشته تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی کدام است؟

مراکز مشاوره مختلفی ارائه دهنده خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته پایه نهم هستند.

اما این که کدام یک از این مراکز از بقیه بهتر هستند و می توانند خدمات باکیفیت تری را خدمت شما دوستان عزیز ارائه کنند از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرا این مشاوره آنلاین باید بتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما دوستان عزیز باشد و خدماتی عالی و با کیفیت را با دریافت مبلغی معقول و منطقی خدمت شما ارائه کند.

از طرفی، این فرد باید از هر جهت شرایط ارائه بهترین مشاوره را به شما داشته باشد و شما نگرانی در رابطه با وی نداشته باشید.

 

 

برای دریافت خدمات آنلاین مشاوره با بهترین مشاوران تحصیلی و انتخاب رشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

من به درد چه رشته ای می خورم؟ 

تست علاقمندی به رشته تحصیلی

تست هوش برای انتخاب رشته

مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم

4.5/5 - (2 امتیاز)

مزایای دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چیست؟ 

با دریافت مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید بهترین و حرفه ای ترین انتخاب رشته را در کنار مشاورانی حرفه ای تجربه کنید و از لیست رشته های ارائه شده نیز مطلع شوید.

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از چه کسی دریافت کرد؟ 

بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم را باید از افرادی خبره و کاردان که شناخت خوبی از رشته های دانشگاهی دارند دریافت کرد.

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دریافت بهترین خدمات مشاوره آنلاین انتخاب رشته نهم می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور