تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1401 + لینک ثبت نام

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1401 اعلام شد. بر این اساس، داوطلبانی که قصد ورود به رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون را دارند، می توانند به دو طریق استعداد های درخشان و سوابق تحصیلی اقدام به ثبت نام و ارائه مدارک نمایند. گفتنی است که زمان نام نویسی و شرایط پذیرش در رشته های ارشد بدون کنکور به این دو روش با یکدیگر متفاوت بوده و متقاضیان ثبت نام ارشد بدون کنکور و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بایستی بر اساس دفترچه عمل نمایند.

در ادامه با لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد به صورت جداگانه آشنا خواهیم شد و اطلاعات لازم در مورد تمامی مراحل پذیرش را خدمت داوطلبان گرامی ارائه می دهیم.

همچنین، با توجه عدم اعلام زمان دقیق و جزئیات پذیرش در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور پیش رو، این عزیزان می توانند برای دریافت جدیدترین اخبار و قوانین با کارشناسان ایران تحصیل در تماس بوده و سوالات خود را مطرح فرمایند. افرادی که قصد تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون را دارند به دو طریق استعداد های درخشان و سابقه ی تحصیلی خود می توانند اقدام کنند . روش ثبت نام و مراحل این دو باهم متفاوت می باشد کسانی که توسط سوابق تحصیلی خود اقدام می کنند باید از دفترچه برای ثبت نام استفاده کنند .

 

جهت اطلاع دقیق از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد و ثبت نام ارشد بدون کنکور سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور

روش اول ثبت نام ارشد بدون کنکور مختص استعداد های درخشان می باشد دانشگاه‌ها تعدادی از ظرفیت ثبت نام خود را به نفرات برتر بعضی رشته ها اختصاص می دهند . روش دوم ثبت نام در این مقطع سابقه تحصیلی فرد می باشد برای افرادی که نمی توانند از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنند این امکان برای ثبت نام فراهم شده است . تمام متقاضیان دانشگاه‌های رشته ارشد پیام نور ، خود گردان ، پردیس و آزاد می توانند با توجه به کد رشته ها ی موجود در دفترچه و دارا بودن شرایط لازم جهت ثبت نام اقدام کنند .

پذیرش رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

همانطور که ذکر شد پذیرش رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه‌ها با هم متفاوت است و بر اساس سوابق تحصیلی می باشد .
پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد صرفا بر اساس سوابق تحصیلی فرد مختص کسی می باشد که جز معدل های بالا و استعداد های  درخشان نمی باشد . اینگونه افراد می توانند با توجه به قوانین وارد سایت دانشگاه آزاد شده و نام نویسی کنند باید توجه داشته باشند که به مراجعات حضوری اصلا پاسخ داده نمی شود . جهت اطلاع از رشته محل های ارشد بدون کنکور و شهریه کارشناسی ارشد می توانند از مشاوران تلفنی کپک بگیرند .

زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

بعلت اینکه نام نویسی رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه‌ها در زمانهای متفاوت امکان پذیر می باشد .جداگانه فراخوان پذیرش دانشجو اعلام می شود و زمان دقیقی برای اینکار اعلام نشده است . داوطلبان باید به اطلاعیه صادر شده دانشگاه مورد نظر خود توجه کنند . همینطور برای ثبت نام با شرایط سوابق تحصیلی نیز اطلاعیه ای صادر نشده است اما حدس بر این است که بعد از اعلام نتایج نهایی آزمون باشد . سال گذشته که به جای تکمیل ظرفیت این پذیرش انجام شده بود ثبت نام از ۲۵ آذر شروع تا ۳ دی ماه ادامه داشت.

 

 

یکی از شرایط پذیرش متقاضیان اتمام دوره کارشناسی ارشد در 8 ترم می باشد

 

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

تمام کد دشته محل های کارشناسی ارشد بدون کنکور سراسری در دفترچه ثبت نام ذکر شده است و تنوع بسیار بالایی دارد بطوری که در تمام گروه های انسانی ، علوم پایه ، فنی مهندسی ، هنر و کشاورزی دانشجو پذیرش می کند .

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور

گزینش رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون سوابق تحصیلی در کد رشته محل هایی می باشد که هنوز دارای صندلی است و دارای یکسری شرایط عمومی و اختصاصی می باشد . آزمون کنکور آزاد و سراسری با هم ادغام شده است پس شرایط پذیرش کنکور کارشناسی ارشد برای هر دو یکسان است. اما همانطور که گفتیم برای دانشگاه آزاد پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور فقط مختص استعداد درخشان می باشد و داوطلبان دیگر باید به صورت شرکت در آزمون اقدام کنند .

کارشناسی ارشد بدون کنکور پزشکی و غیر پزشکی

دانشجویانی که در کنکور ارشد رتبه مورد نظر را به دست آورده اند می توانند انتخاب رشته کنند . داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس ، فوق لیسانس ، ( دکتری حرفه ای ) می باشند و در سال آخر کارشناسی تحصیل می کنند باید تا آخر بهمن فارغ التحصیل شوند تا بتوانند در این مرحله شرکت کنند . دانشجویانی که درآزمون کنکور شرکت کرده اند و قبول شده اند و همینطور شرایط شرکت در کارشناسی ارشد بدون کنکور را دارند پذیرش قبلی آنها لغو شده و باید الزاما در رشته جدید ثبت نام کنند .

داوطلبان مشغول به کار در دوره دکتری و ارشد ناپیوسته  که مشغول به تحصیل  هم هستند در صورتی که تا پایان مهلت ثبت نام از تحصیل انصراف دهند دراین رشته بدون کنکور کارشناسی ارشد می توانند شرکت کنند . افرادی که در کنکور کارشناسی ارشد آزاد شرکت کرده اند و قبول شده اند قصد تحصیل در کارشناسی بدون کنکور را دارند رتبه آنها هیچ تاثیری در ثبت نام آنها ندارد . کسانی که از سهمیه استعداد های درخشان آزاد در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور استفاده می کنند باید معدل رشته علوم انسانی بالای ۱۷ و سایر رشته ها بالای ۱۶ باشد . داوطلبانی که مشغول دروس معادل سازی می باشند حتی اگر معدل بالای ۱۷ تیز داشته باشند امکان تحصیل در این مقطع را ندارند.

مشمول نظام وظیفه پذیرفته شده در کارشناسی ارشد بدون کنکور باید تمام‌ مدارک خود را همراه داشته باشد . داوطلبان استعداد درخشان می توانند در ۱۰۰ رشته محل انتخاب داشته باشند . زمان اعلام نتایج کارشناسی  ارشد بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی سراسری
زمان اعلام این نتایج یعنی کارشناسی ارشد بدون کنکور سوابق تحصیلی دی ماه می باشد که پذیرفته شدگان با تحویل مدارک لازم خود را برای تحصیل در نیمه دوم آماده می کنند . اما امسال از زمان اعلام نتایج اطلاع دقیقی نیست .

 

 

جهت اطلاع از نحوه  انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد  بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد استعداد درخشان

اعلام این نتایج بستگی به تصمیمات گرفته شده نهادهای مربوطه دارد سال پیش بعلت شرایط کرونایی این نتایج در آبان ماه منتشر شد . اما بطور معمول دانشگاه‌ها موظفند مدارک متقاضیان رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور سهمیه استعداد های درخشان را تا قبل از شروع نیمسال اول تحصیلی بررسی کنند و نتایج را در شهریور و یا مهر ماه اعلام کنند .

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان اعلام این نتایج همزمان با نتایج کنکور دانشگاه آزاد آماده ارائه می باشد مگر به دلایل ناگهانی تغییر پیدا کند که آن هم به اطلاع همه رسانده می شود . داوطلبانی که از زمان انتخاب رشته بدون کنکور ارشد آگاه شدند باید از نحوه و مراحل دانشگاه آزاد برای انتخاب رشته نیز آگاه شوند .
مراحل انتخاب رشته بدون کنکور به ترتیب زیر می باشد:

ثبت نام و انتخاب رشته بصورت اینترنتی امکان پذیر است فرد با مراجعه به سایت سنجش دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.iau.ac.ir می تواند نسبت به ثبت نام در رشته مورد نظر خود اقدام کند . البته قبل از اقدام باید دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را بطور کامل و دقیق مطالعه کنند . این دفترچه از طریق سازمان سنجش دانشگاه آزاد زمان انتخاب رشته در اختیار در اختیار دانشجویان قرار می گیرد .
پرداخت هزینه انتخاب رشته کارشناسی ارشد بدون کنکور بصورت اینترنتی از طریق خرید کارت اعتباری امکان پذیر می باشد .
پس از واریز هزینه ، داوطلبان مجاز خواهند بود وارد سامانه ثبت نام شده و فرم انتخاب رشته را بر اساس اطلاعات فردی و تحصیلی خود به طور دقیق کامل تکمیل کنند .

مغایرت اطلاعات درج شده با اطلاعات فردی و تحصیلی فردی موجب عدم پذیرش می باشد . بعد تکمیل فرم نوبت به انتخاب کد رشته های مورد نظر و درج آن در بخش انتخاب رشته می باشد که از میان ۱۰۰ کد رشته درج شده به اولویت درسایت انتخاب می شود . مرحله آخر دریافت کد رهگیری می باشد که با گرفتن آن ثبت نام به پایان می رسد و داوطلب باید این کد را تا پایان مراحل ثبت نام نگهداری کنند
به علت حساسیت ثبت نام و انتخاب رشته مهلت ویرایش برای دانشجویان داده شده تا خطاهای احتمالی خود را تصحیح کنند البته این فرصت تا پایان مهلت زمانی انتخاب رشته می باشد .

دانشجویان باید از روشهای بسیار ماهرانه برای انتخاب رشته استفاده کنند این روش‌ها می تواند از روی  میزان علاقه مندی ، هزینه‌ی تحصیلی ، کیفیت دانشگاه و مسیر دانشگاه تا منزل و غیره باشد . داوطلبان می توانند این روش‌ها را به سه دسته تقسیم و عاقلانه تصمیم بگیرند .

 

 

رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور

 

 

 

جهت مشاهده لیست دیگر رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی روی لینک کلیک کنید.

 

 

انتخاب خوش بینانه

این انتخاب رشته های مورد علاقه داوطلب می باشد که امکان قبولی در آنها بسیار پایین است یعنی نیاز مند سوابق تحصیلی مناسب و درخشانی است که شامل رشته هایی با کیفیت که در دانشگاهای آموزشی معتبر وجود دارد .

انتخاب واقع بینانه

بهتر است ۵۰ درصد انتخاب رشته را به رشته های واقع بینانه اختصاص داد این رشته ها متناسب با سوابق تحصیلی فرد انتخاب می شود

انتخاب های بد بینانه

هدف از این رشته ها فقط قبولی درهر رشته ای که امکان پذیر است می باشد که آخرین شانس فرد به حساب می آید .

 

جدیدترین آیین نامه پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان

دانشجو پس از ۶ سال تحصیلی با گذراندن حداقل سه چهارم واحدهای درسی مصوب شورای گسترش و برنامه ریزی عالی که تعداد واحدها به پایین گرد شونو دانشجویان هم رشته ورودی خود باشند . حداکثر درمدت ۸ نیمسال فارغ التحصیل شده باشند . برای سال تحصیلی جدید بلافاصله تقاضای پذیرش بدهند . پذیرش بر اساس قانون کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد  درخشان یک بار امکان پذیر می باشد. پذیرش دانشجو در رشته مرتبط به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای آموزشی امکان دارد.

 

                      برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه درسا دانشگاه امام رضا بر روی لینک کلیک کنید.

احراز شرایط اختصاصی

بر اساس قوانین کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه می تواند نفرات اول تا پانزدهم المپیاد های علمی دانشجویان را برای ورود به همان رشته و یا رشته های مرتبط به تشخیص تخصصی برنامه ریزی و گسترش آموزش عالی با ارائه معرفی نامه از دبیر خانه المپیاد به صورت سهمیه مازاد بر ظرفیت پذیرش با آزمون انتخاب کند .

ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

اگر دوست دارید دردانشگاهای علمی کاربردی ادامه تحصیل بدهید باید بدانید که تنوع رشته دراین دانشگاه بسیار زیاد است و شما می توانید حتما در  رشته مورد علاقه خود ثبت نام و ادامه تحصیل بدهید . نام نویسی ارشد علمی کاربردی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور امکان پذیر است .

 

        جهت اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام کارشناسی ارشد مجازی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون سوابق تحصیلی سراسری 

رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون که پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی می باشد، در دانشگاه های سراسری دارای تنوع نسبتا بالایی هستند. به طوری که در سال گذشته تقریبا در تمامی گروه های علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و هنر شاهد جذب دانشجو به این روش بودیم. گرچه تمامی کد رشته محل ها در دفترچه ثبت نام بدون آزمون ارشد ذکر می گردد، اما برای رفاه حال داوطلبان گرامی در جداول زیر لیست این رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور ، علمی کاربردی و غیر انتفاعی به صورت ادغام شده را بر اساس دفترچه سال قبل ذکر کرده ایم. اما متقاضیان عزیز می توانند برای اطلاع از لیست بروزرسانی شده با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرند.

 

گروه علوم انسانی
آب و هوا شناسی/ آب و هوا شناسی شهری آب و هوا شناسی/ آب و هوا شناسی كاربردی آب و هوا شناسي/ تغييرات آب و هوايي اقليمي
آسيب شناسي ورزشي و حركات اصلاحي / حركات اصلاحي آموزش زبان انگليسي آموزش زبان فارسي
آموزش زبان فارسي به غير فارسي زبانان آموزش و بهسازي منابع انساني اخلاق كاربردي
الهيات و معارف اسلامي اديان و عرفان الهيات و معارف اسلامي علوم قرآن و حديث الهيات و معارف اسلامي فقه و مباني حقوق اسلامي
الهيات و معارف اسلامي فقه و مباني حقوق اسلامي الهيات و معارف اسلامي گرايش تاريخ و تمدن ملل اسلامي برنامه ريزي آمايش سرزمين
برنامه ريزي درسي برنامه ريزي رفاه اجتماعي تاريخ/ تاريخ اسلام
تاريخ/ تاريخ ايران اسلامي تاريخ/ تاريخ تشيع تاريخ/ مطالعات آسياي مركزي و قفقاز
تاريخ و فلسفه آموزش و پرورش گرايش تعليم و تربيت اسلامي تحقيقات آموزشي تكنولوژي آموزشي
جامعه شناسي جغرافيا و برنامه ريزي روستايي جغرافيا و برنامه ريزي شهري
جغرافياي سياسي گرايش فضاي شهري جمعيت شناسي حسابداري
حسابرسي حقوق بين الملل حقوق جزا و جرم شناسي
حقوق خصوصي حقوق دادرسي اداري رفتار حركتي/ رشد حركتي
روان شناسي اسلامي گرايش روانشناسي مثب تگرا روان شناسي باليني روان شناسي باليني كودك و نوجوان
روان شناسي تربيتي روان شناسي عمومي روان شناسي و آموزش كودكان استثنايي
روزنامه نگاري زبان شناسي همگاني زبان و ادبيات انگليسي
زبان و ادبيات عربي زبان و ادبيات فارسي زبان و ادبيات فارسي/ آموزش زبان فارسي
زبان و ادبيات فارسي/ ادبيات پايداري زبان و ادبيات فارسي/ ادبيات تطبيقي زبان و ادبيات فارسي/ ادبيات عامه
زبان و ادبيات فارسي/ ادبيات كودك و نوجوان زبان و ادبيات فارسي/ ويرايش و نگارش ژئومورفولوژي/ هيدروژئومورفولوژي در برنام هريزي محيطي
علم اطلاعات و دانش شناسي/ مديريت اطلاعات علم اطلاعات و دانش شناسي/ مديريت كتابخان ههاي ديجيتال علم اطلاعات و دانش شناسي/ مطالعات كتابخانه هاي عمومي
علم سنجي علوم اقتصادي/ اقتصاد اسلامي علوم اقتصادي/ اقتصاد انرژی
علوم اقتصادي/ اقتصاد و تجارت الكترونيك علوم اقتصادي/ بانكداري اسلامي علوم اقتصادي/ برنامه ريزي سيست مهاي اقتصادي
علوم اقتصادي/ توسعه اقتصادي و برنامه ريزي علوم سياسي علوم سياسي/ انديشه سياسي در اسلام
فقه و حقوق خصوصي فلسفه دين فلسفه و حكمت اسلامي فلسفه و كلام اسلامي/ فلسفه اسلامي
فلسفه و كلام اسلامي/ كلام اسلامي فيزيولوژي ورزشي/ فيزيولوژي فعاليت بدني و تندرستي فيزيولوژي ورزشي/ فيزيولوژي ورزشي كاربردي
كارآفريني/ بين الملل كارآفريني/ توسعه كارآفريني/ سازماني
كارآفريني/ فناوري كارآفريني/ كسب و كار الكترونيكي كارآفريني/ كسب و كار جديد
كارآفريني/ گردشگري مترجمي زبان انگليسي محيط زيست گرايش آموزش محيط زيست
مديريت آموزشي مديريت امور شهري مديريت بازرگاني/ بازاريابي
مديريت بازرگاني/ بازرگاني بين المللي مديريت بازرگاني/ بازرگاني داخلي مديريت بازرگاني/ تجارت الكترونيكي
مديريت بازرگاني/ كارآفريني مديريت بازرگاني/ مديريت استراتژيك مديريت جهانگردي/ بازاريابي جهانگردي
مديريت دولتي/ بودجه و ماليه عمومي مديريت دولتي/ توسعه منابع انساني مديريت دولتي/ خط مشي گذاري عمومي
مديريت دولتي/ طراحي سازما نهاي دولتي مديريت دولتي/ مديريت تحول مديريت دولتي/ مديريت پيشرفت و توسعه شهري و روستايي
مديريت دولتي/ مديريت رفتار سازماني مديريت رسانه مديريت سازمان هاي دولتي/ مالي و اقتصادي
مديريت فناوري اطلاعات/ سيستم هاي اطلاعاتي پيشرفته مديريت فناوري اطلاعات/ كسب و كار الكترونيك مديريت فناوري اطلاعات/ مديريت دانش
مديريت فناوري اطلاعات/ مديريت منابع اطلاعاتي مديريت كسب و كار / استراتژي مديريت كسب و كار/ بازاريابي
مديريت كسب و كار/ رفتار سازماني و منابع انساني مديريت كسب و كار/ سيستم هاي اطلاعاتي و فناوري اطلاعات مديريت كسب و كار/ مالي
مديريت منابع انساني/ مديريت منابع انساني اسلامي مديريت ورزشي/ مديريت اماكن و تأسيسات ورزشي مديريت ورزشي/ مديريت اوقات فراغت و ورز شهاي تفريحي
مديريت ورزشي/ مديريت بازاريابي در ورزش مديريت ورزشي/ مديريت راهبردي در سازمان هاي ورزشي مديريت ورزشي/ مديريت رسانه هاي ورزشي
مديريت ورزشي/ مديريت رويدادهاي ورزشي مشاوره/ مشاوره توانبخشي مشاوره/ مشاوره خانواده
مشاوره/ مشاوره شغلي مشاوره/ مشاوره مدرسه مطالعات فرهنگي
نهج البلاغه/ اجتماعي، سياسي و حقوق عمومي نهج البلاغه/ اخلاق و تربيت فردي و اجتماعي نهج البلاغه/ اصول الدين و معارف علوي

 

گروه علوم پایه
آمار/ آمار رياضي آموزش رياضي رياضي كاربردي آناليز عددي
رياضي كاربردي/ بهينه سازي رياضي محض گرايش آناليز رياضي محض/ جبر
رياضي محض/ هندسه (توپولوژی) زمين شناسي زمين ساخت (تكتونيک) زيست شناسي جانوري/ بيوسيستماتيك
زيست شناسي جانوري/ سلولي و تكويني زيست شناسي جانوري/فيزيولوژي زيست شناسي سلولي و مولكولي/ بيوشيمي
زيست شناسي سلولي و مولكولي/ بيوفيزيك زيست شناسي سلولي و مولكولي/ ژنتيك زيست شناسي گياهي/ زيست شناسي سلولي و تكويني
زيست شناسي گياهي/ فيزيولوژي زيست فناوري/ ميكروبي ژئوفيزيك/ زلزله شناسي
زيست شناسي گياهي/ سيستماتيك و بوم شناسي شيمي/ شيمي آلي شيمي/ شيمي تجزيه
شيمي/ شيمي فيزيك شيمي/ شيمي معدني علوم زمين/ آب زمين شناسي
علوم زمين/ پترولوژي علوم زمين/ چينه نگاري و ديرينه شناسي علوم زمين/ رسوب شناسي و سنگ شناسي رسوبي
علوم زمين/ زمين شناسي اقتصادي علوم زمين/ زمين شناسي زيست محيطي علوم زمين/ زمين شيمي
فيتوشيمي فيزيك/ اتمي و مولكولي فيزيك/ حالت جامد
فيزيك/ ذرات بنيادي و نظريه ميدان ها فيزيك/ فيزيك بنيادي فيزيك/ فيزيك نجومي
فيزيك/ هسته اي

 

گروه فنی مهندسی
مهندسي برق افزاره هاي ميكرو و نانو الكترونيك مهندسي برق مدارهاي مجتمع الكترونيك مهندسي شيمي پليمر
مهندسي شيمي محيط زيست مهندسي شيمي گرايش طراحي فرآيند مهندسي صنايع بهينه سازي سيستم ها
مهندسي شيمي مدل سازي، شبيه سازي و كنترل مهندسي صنايع سيستم هاي كلان اقتصادي و اجتماعي مهندسي صنايع مديريت مهندسي
مهندسي شيمي صنايع غذايي مهندسي عمران آب و ساز ههاي هيدروليكي مهندسي عمران راه و ترابري
مهندسي عمران ژئوتكنيك مهندسي عمران سازه مهندسي عمران مهندسي محيط زيست
مهندسي عمران مهندسي و مديريت ساخت مهندسي فناوري اطلاعات مهندسي كامپيوتر گرايش نرم افزار
مهندسي كامپيوتر گرايش هوش مصنوعي و رباتيكز مهندسي مكانيك تبديل انرژي مهندسي مكانيك ساخت و توليد
مهندسي مكانيك طراحي كاربردي مهندسي مواد شناسايي و انتخاب مواد مهندسي

 

گروه کشاورزی
اقتصاد كشاورزي/ اقتصاد توليد و مديريت واحدهاي كشاورزي اقتصاد كشاورزي/ سياست و توسعه كشاورزي توسعه روستايي
علوم دامي گرايش تغذيه دام علوم و مهندسي محيط زيست/ ارزيابي و آمايش سرزمين مهندسي مكانيزاسيون كشاورزي/ انرژي

 

گروه هنر

پژوهش هنر طراحي شهري

مهندسي معماري

 

 

جهت اطلاع از رشته های غیرحضوری دانشگاه آزاد بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی

در ابتدا برای شروع ثبت نام وارد سایت سنجش شده و روی لینک دانشگاه علمی کاربردی کلیک کنید . در قسمت مربوطه پیش رو  جایی برای ثبت نام کارشناسی ارشد قرار داده شده که پس از کلیک روی آن می توانید وارد سامانه شوید . قبل از ثبت نام بهتر است دفترچه را دانلود و پس از مطالعه کامل نسبت به ثبت نام اقدام کنید . پس از ورود به صفحه مربوطه به انجام ثبت نام لازم است اول خرید کارت اعتباری را انجام دهید . بعد از خرید کارت اعتباری نام شماره سریال ورود به ثبت نام دراختیار فرد قرار می گیرد. تصویر مربوط به ثبت نام داوطلب باید درحجم تعیین شده ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور باشد . در غیر اینصورت ثبت نام موفقیت آمیز نبوده و امکان بار گذاری وجود ندارد .

 

 جهت مشاهده دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

تمام شرایط لازم و ضروری در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی منتشر شده است . با توجه به جنبه علمی دروس رشته های دانشگاه علمی کاربردی شرایط پذیرش به صورت زیر است . داوطلبان در رشته خود سه سابقه کار داشته باشند . ورود به کارشناسی ارشد دانشگاه علمی نیاز مند آزمون است داوطلبان باید در آزمون ورودی قبول شوند. علاوه بر آزمون ورودی مصاحبه ای نیز به عمل خواهد آمد که نتیجه باید موفقیت آمیز باشد . در مقطع کار دانی به کارشناسی محدودیتی در رابطه با انتخاب رشته مرتبط با دیپلم و کاردانی وجود ندارد . داوطلبان ارشد باید انتخاب رشته ایی مرتبط با کارشناسی داشته باشند.

 

 

جهت مشاهده رشته های جدید بدون کنکور نظام جدید و رشته های بدون آزمون غیر انتفاعی  بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام در کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

"<yoastmark

خلاصه مطلب

این مقاله به منظور معرفی رشته های ارشد بدون کنکور سال 1401 تعبیه شده است. با توجه به اعلام این لیست داوطلبان در ضورتی که قصد دارند به یکی از این رشته های کارشناسی ارشد که بدون آزمون است وارد شوند، سابقه تحصیلات خود را باید ارائه نموده و ثبت نام نمایند. ایران تحصیل در این راستا بهترین مشاوره را ارائه می دهد و در صورت نیاز می توانید با شماره تماس کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

 

مطالب مرتبط

راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه واحد الکترونیک دانشگاه آزاد

azmoon.org

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

آیا جهت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور باید هزینه ای را پرداخت کرد؟

بله. هزینه ثبت نام برابر با هزینه انتخاب رشته در دانشگاه آزاد است.

فارغ التحصیلان دانشگاه دولتی در مقطع کارشناسی نیز می توانند در این دوره ثبت نام نمایند؟

خیر. فقط افرادی که فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستند امکان ثبت نام دارند.

آیا داوطلبین پذیرش در کارشناسی ارشد بدون کنکور باید در زمان مشخصی از دانشگاه فارغ التحصیل شده باشند؟

بله. کلیه موارد در متن مقاله به صورت کامل توضیح داده شده یا می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

از طریق چه سامانه ای می توان در کارشناسی ارشد بدون آزمون شرکت کرد؟

از طریق سامانه azmoon.iau.ac.ir می توانید در صورتی که واجد شرایط باشید، اطلاعات خود را ثبت کنید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. قاسمي
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام من چون تلفن ثابت نداشتم هزينه مشاوره و پرداخت كردم تا باهام تماس بگيرن اما كسي با من تماس نگرفت و شماره پشتيباني هم ندارين

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام نه تایازده تماس گرفته میشه خدمتتون

 2. فرناز
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

  سلام،من فارغ التحصیل کارشناسی معماری هستم امکان داره برای کارشناسی ارشد رشته های مدیریتی بدون آزمون رو بخونم یا خیر.

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر چون متناجس نیست باید یک سرس پیش نیاز بگذرونین برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 3. جواد
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۶

  سلام وقت بخیر من کارشناسی تولیدات دام سال90به پایان رساندم
  برای ادامه تحصیل در ارشد بدون کنکور میتونم شرکت کنم زمان کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام . ارشد بدون کنکور نداریم

 4. فاطمه گلی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام بهمن ماه سال ۱۴۰۰ دوباره دانشگاه آزاد برای ارشد بدون آرمون، پذیرش میکند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در خصوص رشته های ارشد بدون کنکور 1401 با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 5. مژگان
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام امسال برای نیمه دوم 1400
  سازمان سنجش ارشد بدون کنکور میگیره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر هنوز چیزی اعلام نشده

 6. محمد
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام
  من رشته ام مهندسی برق هست
  شهریور امسال فارغ التحصیل شدم
  آیا الان میتونم برای کارشناسی ارشد جایی ثبت نام کنم و وارد ترم اول یا دوم بشم
  ترجیحا میخواهم از مهر ماه برایم یک ترم باشد یا اینکه مثلا ترم اولم از بهمن ماه باشد

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام . تکمیل ظرفیت در بهمن ماه نداریم

 7. نوید
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام زمان ثبت نام بدون ازمون کارشناسی ارشد موسسات غیر انتفاعی کی هست؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

   سلام . سوم تا ششم بهمن ماه

 8. ناشناس
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام من امسال برای کارشناش ارشد بدون کنکور ثبت نام کردم ،رشته کارشناسیم مدیریت بازرگانی بودهه.میخواستم ببینم اگه اولویت اولمو مدیریت مالی و بعد حسابداری بزنم شانس قبولیم چقدرهه?
  از اونجایی که کارشناسی بازرگانی بودم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

   سلام
   وقت بخیر
   متاسفانه سوالتون واضح نیست

 9. h
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من دانشجوی کارشناسی نا پیوسته(کنکور دادم برای کارشناسی)رشته تکنولوژی طراحی ودوخت امسال ماه تیر فارغ التحصیل شدم با معدل 18.94ایا می تونم برای ارشد استعداد درخشان دانشگاه الزهرا ثبت نام کنم؟فارغ التحصیلا کلا میتونن ثبت نام کنن استعداد درخشان؟تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد پذیرش بر اساس استعداد درخشان شرایط هرپذیرش هر دانشگاه متفاوت است اما شرط اساسی معدل بالا و هم گروهی رشته کارشناسی و ارشد برقرار است.
   برای مشاوره بیشتر با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 10. حسن
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  من لیسانس علوم تربیتی دارم از دانشگاه فرهنگیان و از اونجایی که تعهد خدمت برای دولت رو دارم، دانشگاه فرهنگیان فقط برای یسری رشته های خاص همکاری میکنه و ریزنمرات کارشناسی رو میده. حالا من میتونم کنکور ارشد تربیت بدنی شرکت کنم و بدون نیاز به نمرات و مدرک کارشناسیم برا ارشد فیزیولوژی بخونم تو دانشگاه آزاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت بخیر با توجه به این که شما تعهد دارین باید بررسی بیشتر صورت بگیره

 11. حسن
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام. من لیسانس علوم تربیتی دارم از دانشگاه فرهنگیان و از اونجایی که تعهد خدمت برای دولت رو دارم، دانشگاه فرهنگیان فقط برای یسری رشته های خاص همکاری میکنه و ریزنمرات کارشناسی رو میده. حالا من میتونم کنکور ارشد تربیت بدنی شرکت کنم و بدون نیاز به نمرات و مدرک کارشناسیم برا ارشد فیزیولوژی بخونم تو دانشگاه آزاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقت بخیر تعهد شما باید بررسی شود که مشکل ساز نشود نیاز به بررسی بیشتر دارد

 12. مریم
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام من جزو استعداد درخشان رشته علوم قرآن هستم برای کارشناسی ارشد بدون آزمون استعداد درخشان باید چه کاری انجام دهم و اینکه چه رشته هایی میتوانم انتخاب کنم ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر باید رشته های ارائه شده بررسی بشود برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 13. محمد امین
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۶

  سلام ببخشید من مدرک کارشناسیم رو توی دانشگاه روزانه گرفتم آیا میتونم توی کنکور کارشناسی ارشد رشته هایی از دانشگاه آزاد یا پیام نور(که شرایط خاصی ندارند) شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاورین ما تماس بگیرید

 14. عليرضا
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۶

  سلام
  میخواستم بدونم قبولی توی رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد رو با هر مدرکی از کارشناسی میشه کسب کرد؟ مثلا الان من معدل 18 کارشناسی رشته آموزش ابتدایی دارم آیا میتونم وارد رشته آموزش زبان انگلیسی کارشناسی ارشد بدون کنکور بشم؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقتتون بخیر نیاز به بررسی شرایط تحصیلیتان است جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 15. محمد
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام من در رشته مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه علمی کار بردی بامعدل پانزده و نیم مدرک کارشناسیم رو امسال گرفتم میخاستم بدونم آیا امکان ثبت نام در رشته مدیریت اجرایی کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد رو دارم؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام وقت بخیر رشته های ارشد بدون کنکور ازاد برای ثبت نام در رشته مدیریت اجرایی در صورت ارایه شدن مشکلی برای ثبت نام وجود ندارد و میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 16. سپیده
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

  من کاردانی و کارشناسی رو بدون کنکور از دانشگاه آزاد خوندم (رشته حسابداری) الان میتونم بدون آزمون ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟ و معدا کل کارشناسیم 16.70 میباشد . ممنون میشم راهنماییم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام
   شرایط شما باید توسط مشاوران ما بررسی بشه ولی شرایط استعداد درخشان دانشگاه آزاد را ندارید

 17. Azadeh
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۰

  سلام وقتتون بخیر. عذر میخوام من فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی با معدل ۱۸/۳۰ از دانشگاه علامه هستم و الان هم دانشجوی ترم اول ارشد روزانه هستم. من میتونم در ثبت نام براساس سوابق تحصیلی شرکت کنم؟ واینکه چقد امکان قبولی در رشته مدیریت مثل مدیریت بازرگانی و دولتی یا مثلا کسب و کار رو دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط تحصیل همزمان به اتمام رساندن هر دو در یک بازه ی زمانی است.شرایط شما رشته و مقطعی که مدنظر دارید باید بررسی شود.
   برای بررسی شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 18. سلام
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام ببخشید من اسفند ۹۶ کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات با معدل ۱۸.۶۰ دانشگاه علمی کاربردی گرفتم ‌ ایا میتونم برا ارشد بدون کنکور دانشگاه ازاد مدیریت اجرابی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام .خیر

 19. نازنین
  ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام تاریخ دقیق برای ثبتنام بدون ازمون براساس سوابق دانشگاه ازاد کی می باشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر تاریخ دقیق برای کارشناسی ارشد بدون ازمون هنوز اعلام نشده شما باید منتظر فراخوان باشید یا با مشاورین ما تماس بگیرید

 20. فاطمه قاسمی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام خسته نباشید
  کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی(بدون کنکور) ثبت نامش از چه تاریخی هستش؟؟؟
  من میخوام ارشد بدون کنکور بخونم لطف کنین نزدیکترین تاریخی که ثبت نام میکنن رو بهم بفرمایین حالا دانشگاهش فرقی نمیکنه

 21. مریم
  ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام ، من‌ در مقطع کارشناسی رشته آموزش ابتدایی نیمسال دوم‌‌ تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ چند واحد دارم تا مقطع لیسانس تمام بشه .
  آیا میتونم ترم بهمن در مقطع ارشد در رشته آموزش ابتدایی در هر دانشگاهی که باشه مشغول بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقتتون بخیر بستگی به شرایط فارغ تحصیلیتان دارد جهت اطلاع یا به مقاله های موجود در سایت ایران تحصیل مراجعه فرمایید یاجهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099072952 تماس حاصل فرمایید

 22. اکرم
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام کارشناسی مهندسی کشاورزی دارم وارشد هم امسال دانشگاه دولتی یکی از گرایش های رشته ام را قبول شدم میخوام ارشد بدون کنکور رشته علوم تربیتی در نیمسال دوم امسال برم لطفاً راهنمایی کنید متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت به خیر
   برای کارشناسی ارشد بدون کنکور باید شرایط دیگر شما بررسی شود.

 23. Ali
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام و عرض وقت بخیر
  یه سوال
  اطلاع دارید امسال کارشناسی ارشد بدون کنکور خواهیم داشت یا خیر ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر.برای اطلاع دقیق از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1400 با مشاورین ما تماس بگیرید.

 24. حسین
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام وقت بخیر رشته مدیریت دولتی خوندم معدلم ۱۵/۴۳ هست میتونم برای ارشد رشته مدیریت اجرایی قبول بشم بدون کنکور دانشگاه ازاد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام
   شانس قبولی شما با توجه به معدلتون 60 درصد است

 25. وقار
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر
  بنده با معدل ۱۶/۵۱ حقوق دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شده ام، میخواستم بپرسم آیا با این معدل، در رشته حقوق خصوصی دانشگاه آزاد تبریز بدون کنکور (از طریق استعداد درخشان) قبول میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر.در رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1400 با شرایط خاصی امکان پذیرفته شدن هست.

   • وقار
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۶

    سلام ممنون . چه شرایط خاصی مثلا؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

     سلام
     برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

 26. Zahragodarzi
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام
  من لیسانس رشته حقوق دارم با معدل ۱۳ پیام نور درس خوندم شما پذیرش بدون کنکور رشته حرکات اصلاحی کارشناسی ارشد دارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام جهت اطلاع از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1400 با مشاورین ما تماس بگیرید.

 27. Azin
  ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۲

  سلام خسته نباشید آیا الان دیگه امکان ثبت نام استعداد درخشان نیست؟فقط باید صبر کنیم واسه ثبت نام بدون آزمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام نه متاسفانه

 28. علی اصغر
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۳

  سلام
  من کاردانی شیمی خوندم و کارشناسی حسابداری صنعتی . میتونم برا ارشد شیمی بخونم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقتتون بخیر فقط برای استعداد درخشان براشون رشته منطبق اهمیت دارد

 29. فاطیما
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام وقت بخیر شماره ای دارید که نیاز به تلفن ثابت نباشه ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر
   خیر

  • moshaverarshad
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام فاطیما
   راه ارتباط با مشاوران مرکز ایران تحصیل از طریق تلفن ثابت

 30. سینا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام میخواستم ببینم دانشگاه ازاد اردبیل در رشته تربیت بدنی گرایش مدیریت کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو قبول میکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر.جهت اطلاع از رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور 1400 با مشاورین ما تماس بگیرید.

 31. بانو
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام وقتتون بخیر.من لیسانس مترجمی زبان دارم بامعدل بالا.میخاستم ببینم دانشگاه دولتی در تهران هست بدون کنکوروبامعدل برای فوق لیسانس اموزش زبان ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 32. فاطمه
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام ارشد بالینی بدون کنکور هم وجود دارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام بله باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 33. سمین
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام من معدل کارشناسیم دررشته ی ریاضیات و کاربرد 13.83 از دانشگاه سراسری هس میتونم بدون ازمون ارشد ریاضیات از دانشگاه ازاد بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر رشته های بدون کنکور محدودیت معدل ندارند اما در صورت متقاضی زیاد گزینش رو از روی معدلهای بالاتر انجام میدهند

 34. زمانی
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام من سال ۱۴۰۰ از رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل ۱۶.۰۸ فارغ التحصیل شدم.امکان کارشناسی ارشد بدون کنکور در رشته کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر اطلاعیه های منتشر شده از سوی دانشگاه آزاد و سازمان سنجش را پیگیری نمایید.

 35. ناصری
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام
  ببخشید من کارشناسی مددکاری با معدل ۱۶/۷۳قبول شدم آیا میتونم در رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم یا باید آزمون بدم فارغ تحصیل سال ۱۴۰۰ هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقتتون بخیر پیراپزشکی های بدون کنکور در ایران وجود ندارد

 36. پری
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام من قصد دارم بدون کنکور ارشد برم ولی سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل از دانشگاه غیر انتفاعی شدم امکان داره در دانشگاه ازاد و یا پیام نور و … که پذیرش بدون کنکور دارن قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام
   بله.باید دفترچه های بدون کنکور مقطع ارشد را دنبال کنید که حوالی اذر ماه از سایت سنجش و سایت دانشگاه ازاد منتشر خواهد شد

 37. بهداد
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام، وقت بخیر، من سال 97 از دانشگاه آزاد رشته عمران با معدل 15.65 فارغ‌التحصیل شدم، آیا امسال میتونم تو مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم؟ و این که ثبت نام کی هست و برای ترم بهمن ماه این ثبت نام هست یا همین مهرماه هم میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام
   تا آخر این ماه اطلاعیه اش می یاد

 38. هنگامه
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

  بنده سال ٩٢ رشته معمارى با معدل الف فارغ تحصيل شدم ميتونم بدون كنكور رشته معمارى ادامه بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام
   با معدلتون امکانش هست

 39. ادریس تبریزچی
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام بنده در رشته ریاضی محض لیسانس دارم و میخواستم گرایش های بدون کنکور دانشگاه ازاد کرج رو بدونم جهت ثبت نام
  شماره بنده ۰۹۳۷۱۷۴۱۶۳۶

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت به خیر گرایش های ارشد ریاضی :آموزش ریاضی ،ریاضی کابردی – آنالیز عددی،ریاضی کابردی-ریاضی مالی و … . بقیه شرایط شما باید بررسی شود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام بله ورودی بهمن رو ثبت نام کنید

 40. عباس
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام
  میشه راهنمایی بفرمایید
  من یال ۱۳۹۰در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد واحد بافق فارغ التحصیل شدم
  با معدل ۱۳
  آیا میتونم کارشناسی ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام نه امکان ندارید

 41. مسعود
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام رشته مدیریت ساخت عمران ارشد بدون کنکور کدوم دانشگاه پذیرش میگیره ممنون راهنمایی کنید ساکن تهران هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر.
   دفترچه ارشد بدون آزمون در آبان ماه منتشر خواهد شد.

 42. سولماز
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام
  بنده سال ۸۵ لیسانس ریاضی کاربردی گرفتم و میخوام کارشناسی ارشد بدون آزمون شرکت کنم،آیا برای منکه چندسال از گرفتن لیسانسم گذشته این امکان وجود داره؟ودانشگاه آزاد این شرایطو داره برای من؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام منتظر ارایه دفترچه های ارشد بذون ازمون در هفته اخر شهریور باشید

 43. محمد
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۴

  بنده ارشد قبول شدم ولی رشته ی علوم تربیتی اشتباها فقط این رشته شرکت کردم و قبولهم شدم حالا شهر خودم این رشته نداره آیا ممکنه سازمان رشته روانشناسی عمومی هم برام مجاز کنه تا بتونم تو شهر خووم ادامه تحصیل بدم

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای رشته های ارشد بدون ازمون دانشگاه ازاد در رشته علوم تربیتی در صورتی که درخواست تغییر رشته دارید میتوانید اقدام به ثبت نام نکرده در رشته قبولی نکرده و برای سال بعد مجدد اقدام کنید

 44. حامد
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام وقت بخیر من سال ۹۴ مدرک کارشناسی از آبادان گرفتم . میتونم برا ارشد بدون آزمون ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام حامد متاسفانه حداکثر 3 سال از مدرک کارشناسی شما گذشته باشه تا بتونی ثبت نام رو انجام بدی

 45. نیلوفر
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام من میخوام کارت بخرم برای ثبت نام بدون آزمون ارشد ولی وقتی ثبت نهایی و نهایی نمودن خرید رو میزنم پیام میده شماره همراه اشتباه است میشه راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقتتون بخیر.
   میتونید تماس بگیرید ما براتون پیگیری کنیم.

 46. Hadis
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۵

  سلام وقت بخیر. من دیماه 1400 لیسانس حقوقم رو
  از موسسه غیرانتفاعی کرمانشاه میگیرم. معدل لیسانسم بالای 1۷ میشه.بعداز لیسانس بلافاصله میتونم برای ارشد حقوق خصوصی، دانشگاه ازاد یا غیرانتفاعی توی کرمانشاه قبول بشم بدون کنکور؟ممنون از سایت خوبتون

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای قبول بدون ازمون ارشد در صورتی که لینک ثبت نام در سایت سنجش اعلام شود میتوانید اقدام کنید در بازه زمانی ابان ماه دفترچه ثبت نام در سایت قرار میگیرد موفق باشید

 47. نیلوفر عبدی
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام من رشته مددکاری اجتماعی و رشته شناور روانشناسی و مشاوره رو در ارشد ادامه بدم
  معدلم بالای ۱۷ هست می تونم بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت به خیر اگر فارغ التحصیل سال 97 به بعد هستید و با توجه به معدل بالا میتوانید برای استعداد درخشان دانشگاه آزاد اقدام نمایید.اگر شرایط استعداد درخشان را ندارید هنوز دفترچه ای برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ارشد منتشر نشده و باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش و دانشگاه آزاد باشید.

 48. علی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام
  من لیسانس فقه و مبانی حقوق با معدل ۱۷:۴۰ دارم . آیا می تونم در ارشد حقوق جزا و یا حقوق خصوصی بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنم کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت به خیر برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد که تحت عنوان استعداد درخشان هست نهایتا 3 سال از تاریخ اخذ مدرک کارشناسیتون باید گذشته باشد.

 49. لیال
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۰

  سلام..من سال 93 کارشناسی تربیت مربی رو با معدل 16/26 تمام کردم..آیا میتونم برای ارشد رشته ی علوم تربیتی بدون کنکور ثبت نام کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت شما به خیر پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد(رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد) در مقطع ارشد تحت عنوان استعداد درخشان هست که برای ثبت نام در این دوره باید معدل بالای 16 داشته،رشته کارشناسی و ارشد مرتبط باشد و حداکثر سه سال از فارغ التحصیلیتون گذشته باشد.سال گذشته دفترچه ای تحت عنوان ارشد ناپیوسته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی ارائه شد که برای 1400 هنوز اعلام نشده و باید منتظر انتشار دفترچه ها باشید.

 50. محمد حسین
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام و خسته نباشید
  من وورودی 95 کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم که در تیر ماه 1400 فارغ التحصیل شدم با معدل 15.31
  متاسفانه نتونستم در کنکور ارشد ثبت نام کنم… چگونه و در چه دانشگاه هایی میتونم در رشته ی مدیریت بازرگانی اقدام به ثبت نام بدون آزمون کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام وقتتون بخیر. هنوز دفترچه بدون کنکور ارشد منتشر نشده فقط استعداد های درخشان منتشر شده است که امروز روز اخرش است

 51. Atefeh
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

  با سلام و احترام. من ارشد مهندسی محیط زیست خودم را سال 96 گرفتم، الان می تونم برای رشته مهندسی نرم افزار در مقطع لیسانس بدون کنکور ثبت نام کنم؟ تاریخ ثبت نام هم بگید ممنون میشم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر .باتوجه به قانون تصویب شده جدید باید رشته کارشناسی مرتبط به رشته ارشد باشد

 52. Zahra
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام وقت بخیر من سال ۹۲ دانشگاه پیام نو ردر رشته حسابداری کارشناسی فارغ التحصیل شدم الان میخوام بدون کنکور آزاد توی رشته روانشناسی و یا مدیریت بازاریابی ثبت نام کنم میشه ،

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام بله میتونید

 53. شهره
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام خسته نباشید ببخشی من سال۹۰کارشناسی خودم رو در رشته اقتصاد نظری تمام کردم آیا میتوانم امسال در رشته مدیریت بازرگانی برای کارشناسی ارشد بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر با توجه به تبصره جدید اعلام شده امکان تغییر رشته در مقطع ارشد وجود ندارد و افراد باید رشته متناسب با رشته کارشناسی خود اقدام به ثبت نام کنند موفق باشید

 54. روزا
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  شرایط استعداددرخشان بدون کنکورچیه

 55. صارمی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۱

  کارشناسی ارشدمعدل میخادبدون کنکورسهمیه استعداددرخشان

 56. سیاوش
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام من کارشناسی رشته مدیریت امور فرهنگی و برنامه ریزی فرهنگی دارم
  با معدل بالا
  کدوم رشته ها میتونم ثبت نام کنم

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام برای رشته های بدون ازمون اولویت با رشته های مرتبط با معدل بالا هست

 57. فاطمه
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۴

  سلام.آیا میشه از کارشناسی میکروبیولوژی با معدل۱۶.۲۶ از دانشگاه آزاد واحد کرج،ارشد رشته ی حسابداری خوند؟

  اگر امکانش هست،آیا میشه ب صورت بدون کنکور ثبت نام کرد؟

  و اینکه ارشد حسابداری پردیس خودگردان میتونم ب صورت بدونه کنکور ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام برای رشته های بدون ازمون اولویت با رشته های مرتبط با معدل بالا هست

 58. مهدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

  بنده همین تابستان امسال از دانشگاه فرهنگیان با معدل ۱۸.۵۰ فارغ التحصیل شدم
  ایا امکان ثبت نام ارشد بدون ازمون دانشگاه ازاد رو دارم ؟؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام مهدی
   بله شما شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون ازمون دانشگاه ازاد دارین

 59. علی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

  ببخشید بنده همین تابستان امسال با معدل ۱۸.۵۰ ازدانشگاه فرهنگیان فارغ التحصیل شدم
  امکان ثبت نام بدون‌ازمون ارشد دارم .

 60. neg
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

  سلام من میخواستم میکروبیولوژی دانشگاه ازاد تهران شرق ثبت نام کنم میشه لطفا شرایظ بگید؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام پذیرش رشته های بدون ازمون دانشگاه ازاد برای کارشناسی پیوسته هفته دوم مرداد اعلام خواهد شد و میتونید تماس بگیرید تا رشته محل ها را خدمتتون اعلام کنیم

 61. محسن
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۱

  سلام
  من در رشته مهندسی مواد کارشناسی و کارشناسی ارشد با معدل ۱۶/۴۰ و ۱۸/۴۰ دارم امکان اینکه بدون کنکور در ارشد رشته مدیریت بازرگانی ثبت نام کنم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه اقا بودن شما بحث نظام وظیفه مطرح میشود که برگشت به غقب امکان پذیر نیست برای محدد درس خواندن ولی در صورت عدم مشکل نظام وظیفه امکان اینکه از طریق استعداد درشان اقدام به خواندن در مقطع ارشد کنید نیست و باید از رشته های مجموعه رشته کارشناسی خود انتخاب کنید موفق باشید

 62. مریم
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام ببخشید من با معدل18/95فارغ التحصیل رشته حقوق هستم میتونم بدون آزمون ارشد رشته جزاوجرم شناسی بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

   سلام بله چون معدل بالایی ذارید و رشته مرتبط خوندید میتونی ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاهه ای ازاد و پیام نور و غیرانتفاعی را انجام بدی

   • مرین
    ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۵

    مرسی.
    شانس قبولیم زیاده؟ظرفیت دانشگاه آزاد شیراز بدون کنکور چندنفرهست؟زمان ثبت نام کی هست؟

    • moshaverarshad
     ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

     سلام ظرفیت ها برای ارشد بدون آزمون معمولا 25 نفر هست که الان ثبت نام استعدادهای درخشان برای ازاد شروع شده است

 63. مریم
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام ببخشید من رشتم حقوق هست بامعدل۱۸/۹۵میتونم ارشد بدون کنکور،جزاوجرم شناسی بخونم تو دانشگاه آزاد؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

   سلام اره میتونی بدون ازمون دانشگاه ازاد شانس داشته باشی

 64. ریحان زارع زردینی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام
  بنده مدرک سطح ۲ حوزه دارم با معدل ۱۹/۵ به بالا ، میتونم بدون آزمون برای ارشد ادامه تحصیل بدم؟
  دانشگاه دولتی؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام اره میتونی ولی فقط از زیرگروه رشته های انسانی میتونی انتخاب رشته کنی

 65. علی اصغر
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام . خسته نباشید
  من کاردانی شیمی خوندم و کارشناسی حسابداری . میشه برا ارشد شیمی بخونم ؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام نخ بدون کنکور اونم برای ارشد مطابقت رشته ها مهمه

 66. نهال
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

  سلام. میخواستم ببینم من با معدل ۱۴.۶۲ کتبی و معدل کل۱۶.۶۲، میتونم دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی توی رشته مترجمی زبان قبول بشم؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام اره اگه رشته نظری باشی میتونی بدون ازمون وارد بشی اونم برای ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور

 67. سعید
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام خسته نباشین
  من رشتم انسانی با معدل کتبی۷.۷۵ومعدل کل۱۴آیاشرایط دانشگاه آزاد یا پیام نور دارم؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام سعید
   ن متاسفانه شما نمیتونید بدون ازمون پذیریش بگیرید

 68. مسعود
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۰

  سلام خسته نباشید
  من کاردانی حقوق خوندم ولی کارشناسیم مدیریت دولتیه میتونم واسه ارشد حقوق جزا شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام اره با کنکور میتونی ولی بدون کنکور شانست خیلی کمه بدون آزمون دانشگاه آزاد تابستون میاد

 69. مسعود
  ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۰

  سلام من کارشناسی برق قدرت دارم الان میخوام ارشد مدیریت برنامه ریزی شهری بدون کنکور ثبت نام کنم لطفا بفرمایید امکانش هست؟و ایکنه کدام دانشگاه مدیریت برنامه ریزی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.سپاسگزارم

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام در مقطع کارشناسی ارشد چند سالی است که شرایط بدون آزمون برداشته شده است.

 70. سحر
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

  سلام الان ثبت‌نام کنیم از وسط ترم میتونیم ترم اول رو بگذرونیم یا میمونه واسه مهر سال ۱۴۰۰

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام زمان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد بدون ازمون دانشگاه ازاد تابستون میاد همان موقع میتونید جهت ثبت نام اقدام کنید

 71. Pourdehghan
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۴

  سلام ارشد مکاترونیک بدون کنکور امکان پذیر هست؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ارائه نشده است.

 72. رسول سعیدی
  ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۳

  من کارشناسی حسابداری دارم از آزاد واحد یزد سال ۸۰ معدل من ۱۶ هستش برای ارشد حسابداری در مشهد یا نیشابور می تونم ثبت نام کنم …ممنون

  • irantahsil
   ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۹

   سلام همان طور که در لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد اشاره شده باید شما در آزمون کارشناسی شرکت کنید .

 73. محمد 7
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام شماره تماسی که گذاشتید نمیگیره.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • مشاور ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام خطوط مخابراتی‌به دلیل حجم‌بالای‌تماس در بعضی از استان ها با مشکل رو به روست چندین بار پشت سر هم امتحان کنید.

 74. گلبرگ
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام.شما در خصوص تغییر دانشگاه یا موسسه غیرانتفاعی قبولی کارشناسی ارشد بدون کنکور از طریق سنجش در اذرماه 99 اطلاعی دارید؟ایا با توجه به اولویت بندی که در لیست درخواستی ما بوده امکان جابجایی موسسه اموزش عالی هست؟ممندن میشم اگر بفرمایید.

 75. رحمانی
  ۱۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام من کارشانسی معماری از دانشگاه آزاد هستم. میتونم رشته مدیریت بازرگانی شرکت کنم بدون کنکور

 76. SaHaR
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۰

  سلام.من کارشناسی رشته مددکاری اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی خوندم.الان میتونم ارشد رشته روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد بخونم ممنون میشم راهنماییم کنید.

 77. z.a
  ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام خسته نباشید بنده می خوام غیر حضوری ارشد بخونم در حال حاضر ساکن کشور روسیه هستم سال 94 رشته علوم سیاسی ارشد ازاد قبول شدم اما به دلیل مهاجرت و شغل همسرم مجبور به اقامت در روسیه شدیم.و اکنون هم ساکن مسکو هستم لطفا راهنمایی کنید چطور ارشد غیر حضوری بخونم.با تشکر

 78. فاطمه
  ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲

  ببخشد من لیسانس پرستاری دارم در رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی شرکت کردم اما نتونستم بخاطر کرونا بیام ایران به همین دلیل در ارشد مجازی استعدادهای درخشان شرکت کردم اما قبول نشدم نمی دونم چکار کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر شما باید با مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تحصیلی بهرمند شوید

 79. سیما
  ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام ارشد بدون آزمون آزاد دو تا هست یکی استعداد درخشان یکی بدون کنکور، الان بدون کنکورم اعلام شده؟ کدوم شهرا چه رشته هایی داره؟ چرا دفترچه ندادن خب براش؟ثبت نامش تا کی هست؟ باید بریم واحد دانشگاهی؟

 80. مرضیه قاندقتور
  ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام بنده کارشناسی کارگردانی ار دانشگاه علمی کاربردی دارم میخواستم بپرسم میتونم توی ارشد رشته روانشناسی بدون کنکور شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۱

   سلام خانم قاندقتور متاسفانه رشته ی تحصیلی شما مرتبط نیست و دانشگاه آزاد تحصیل ننموده اید .

 81. سردار محمدی
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام
  ببخشید من یک تبع افغانم و میخام کارشناسی ارشدم را از حقوق خصوصی بگیرم من یک ماه پیش از طریق سایت fstudent ثبت نام کردم حالا نمیفهمم که چی کاری باید انجام بدم
  ممنونم از شما

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۸

   سلام جناب محمدی جهت اطلاع از لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون ازمون دانشگاه ازاد با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 82. رسول
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام شرایط ثبت نام ارشد را در دانشگاه میخواستم

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از شرایط و لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور